Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Milos Teodosic
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Reggie Miller #31
QUOTE(Zoys @ Sep 14 2011, 14:35 ) *
Αν εννοείς το Χατζηγεωργίου δεν θα διαφωνήσω καθόλου.


Τουτουνού του έχω ιδιαίτερη αδυναμία.
Και τον θυμάμαι ειδικά όταν έρχεται ο λογαριασμός της ΔΕΗ και βλέπω εκείνο το περιθώριο που αναφέρεται στην ΕΡΤ!


Βέβαια όλα αυτά τα χρόναι ο Μίλος ήταν ένας αληταράς,όπως και ο Κλέιζα παλιοχαρακτήρας!
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Sep 14 2011, 17:26 ) *
Βέβαια όλα αυτά τα χρόναι ο Μίλος ήταν ένας αληταράς,όπως και ο Κλέιζα παλιοχαρακτήρας!


Γιατι μονο αυτα τα χρονια? Τωρα δε συνεχιζει να ειναι? 19.gif
Reggie Miller #31
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 15 2011, 17:11 ) *
Γιατι μονο αυτα τα χρονια? Τωρα δε συνεχιζει να ειναι? 19.gif



Τώρα δε μας νοιάζει,γιατί δεν τρώει ψωμί από την μαμά Ελλάδα...
leonkalf
ο Teodosic άρχισε από τώρα να "προσφέρει" στο ρωσικο μπάσκετ;
Anaz
Πολυ λιβανιστηρι στο τοπικ, οποτε ας πω εγω την κακιουλα μου..
Ο Μιλος σε συνεχεια μιας κακης χρονιας, εκανε ενα επισης κακο τουρνουα και...χωρις Σπανουλη!!
Αστοχος, πολλες τραβηγμενες επιλογες, ανεπαρκης αμυντικα.. Οτι βλεπαμε ολη τη χρονια!
Ο Ντουντα εχει επιλεξει να στηριξει ολη την ομαδα πανω του, και μαλλον δικαιολογημενα καθως ειναι μακραν ο καλυτερος δημιουργος που διαθετει, οποτε μοιραια υπηρξε μαλλον κι ο κυριοτερος λογος αποτυχιας της Σερβιας σε αυτο το Ευρωμπασκετ, οπως υπηρξε βεβαια και ο καταλυτικοτερος παραγοντας των προηγουμενων επιτυχιων.
apkat
Στο 4:15 χαζεψτε πασα του Μιλος...
Anaz
QUOTE(apkat @ Sep 26 2011, 23:29 ) *
Στο 4:15 χαζεψτε πασα του Μιλος...
Yποτιμας τον receiver ομως.. που κανει ολοκληρη στροφη στον αερα!
apkat
Οχι καθολου..Φοβερη προσπαθεια ο Σβεντ(αυτος δεν ειναι;; )..Απλα ειναι απο παρα πολυ μακρυα η πασα..Και οταν ξεκινα να την πεταει ο αλλος ειναι ακομα στο τριποντο..Γενικα η ΤΣΣΚΑ φετος θα ναι απολαυστικη..
morrison
Reggie Miller #31
http://www.sport24.gr/Basket/EuropeBasket/...se.1381640.html


Κακιούλες!
T.W.Is.M.
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Sep 27 2011, 23:37 ) *


Αν δεν ηταν Σερβος, θα τον ειχα κανει avatar το Μοκα. smiley.gif
morrison
MilosTeodosic Zalgiris vs Cska

kseplenhs
ΚιριλεΓΚο ταγάρι σού φεξε με τον παιχταρα που σου φέρανε για play maker.Κατευθείαν mvp θα σε βγάλει... wos_sport5.gif
Anaz
Σε αυτη την ομαδα, και με το νεο συστημα που μετρανε οι ασσιστ, βλεπω να γραφει ρεκορ Ευρωλίγκας φετος. καπου κοντα στις 7 ασσιστ ΜΟ τις εχει.
berry
QUOTE(Anaz @ Oct 19 2011, 15:14 ) *
και με το νεο συστημα που μετρανε οι ασσιστ


πως ?! ohmy.gif

γιναμε ΝΒΑ ?
Anaz
QUOTE(berry @ Oct 19 2011, 15:19 ) *
πως ?! ohmy.gif

γιναμε ΝΒΑ ?
Oχι ακριβως. Αλλα μετρανε πλεον και οι ασσιστ που καταληγουν σε φαουλ, αρκει ο παιχτης να βαλει 1/2 βολες. wink.gif
Το ξεκινησαν περσι, αλλα το'καναν οποτε γουσταραν. Απο το Ευρωμπασκετ και μετα φανταζομαι θα καθιερωθηκε.
berry
QUOTE(Anaz @ Oct 19 2011, 15:29 ) *
Oχι ακριβως. Αλλα μετρανε πλεον και οι ασσιστ που καταληγουν σε φαουλ, αρκει ο παιχτης να βαλει 1/2 βολες. wink.gif
Το ξεκινησαν περσι, αλλα το'καναν οποτε γουσταραν. Απο το Ευρωμπασκετ και μετα φανταζομαι θα καθιερωθηκε.


α μαστα. τοτε θα πρεπε να μετραει μιση ασιστ...χοχο

αν ειμαι στο τριποντο και δωσω την μπαλα σε εναν διπλα μου και αυτος αφου ντριπλαρει καμια 10" γυρω γυρω (σπανουλης) σηκωθει και το μπουμπουνισει , δεν χρεωνεται ασιστ ε ?
LFO
QUOTE(kseplenhs @ Oct 19 2011, 14:03 ) *
ΚιριλεΓΚο ταγάρι σού φεξε με τον παιχταρα που σου φέρανε για play maker.Κατευθείαν mvp θα σε βγάλει... wos_sport5.gif



QUOTE(Anaz @ Oct 19 2011, 15:14 ) *
Σε αυτη την ομαδα, και με το νεο συστημα που μετρανε οι ασσιστ, βλεπω να γραφει ρεκορ Ευρωλίγκας φετος. καπου κοντα στις 7 ασσιστ ΜΟ τις εχει.


Slow the eggs....Τα ιδια και καλυτερα εκανε και ο Παπαλουκας εκει. shot.gif
vastravoud
QUOTE(berry @ Oct 19 2011, 15:40 ) *
αν ειμαι στο τριποντο και δωσω την μπαλα σε εναν διπλα μου και αυτος αφου ντριπλαρει καμια 10" γυρω γυρω (σπανουλης) σηκωθει και το μπουμπουνισει , δεν χρεωνεται ασιστ ε ?


Σίγουρα όχι.
kseplenhs
QUOTE(berry @ Oct 19 2011, 15:40 ) *
α μαστα. τοτε θα πρεπε να μετραει μιση ασιστ...χοχο

αν ειμαι στο τριποντο και δωσω την μπαλα σε εναν διπλα μου και αυτος αφου ντριπλαρει καμια 10" γυρω γυρω (σπανουλης) σηκωθει και το μπουμπουνισει , δεν χρεωνεται ασιστ ε ?


φυσικά και χρεώνεται.Λάθος στον σπανούλη tongue.gif


QUOTE(LFO @ Oct 19 2011, 16:50 ) *
Slow the eggs....Τα ιδια και καλυτερα εκανε και ο Παπαλουκας εκει. shot.gif


Και γαμώ τα φυτώρια έχουμε γίνει για την τσσκα.Ψημένους τους στέλνουμε και ετοιμους για να σηκώσουν ευρωλίγκες.
Τους στείλαμε τον playmaker της πρώτης 10ετίας του μιλένιουμ,τον αντίστοιχο της δεύτερης 10ετίας...αντε και στο 2020 μωρή θρυλάρα να δούμε τι παιχταρά θα πάρουμε και θα τους τον στείλουμε πακέτο icon_drunk.gif
Zoys
QUOTE
Ο Μίλος Τεόντοσιτς άκουσε να τον βρίζουν από το πρώτο βήμα του στο παρκέ κι αποκάλυψε πως θα του άρεσε πολύ, αν μπορούσε να απαντήσει στα ελληνικά στην εξέδρα!

Η θητεία του στον Ολυμπιακό τον έχει καθιστά κόκκινο πανί ακόμη και τώρα που βρίσκεται στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας. Το βράδυ της Πέμπτης ο Σέρβος γκαρντ επέστρεψε ως αντίπαλος στο ΟΑΚΑ κι άκουσε από την εξέδρα ό,τι του «έσερναν» μέχρι πέρυσι.

«Τα άκουσα. Ειλικρινά, ήταν πολύ στενάχωρο. Κατάλαβα τι φώναζαν. Όλα ήταν βρισιές» είπε στο sovsports.ru και συνέχισε: «Ήθελα πολύ να απαντήσω στα ελληνικά. Αλλά δεν ήταν η πρώτη ημέρα μου στο μπάσκετ κι έχω μάθει να ελέγχω τα συναισθήματά μου»

Ο γκαρντ της ρώσικης ομάδος ρωτήθηκε από το ρώσικο site για τους λόγους που τον οδήγησαν να μη μιλήσει στα ελληνικά Μέσα κι απάντησε πως «στην Ελλάδα υπάρχουν μία ντουζίνα αθλητικά Μέσα και πολλοί αδίστακτοι δημοσιογράφοι. Λες κάτι κι επινοούν κάτι άλλο. Οπότε γιατί να τους πεις οτιδήποτε;».

Πηγή: www.gazzeta.gr

kobaksev
QUOTE
«Τα άκουσα. Ειλικρινά, ήταν πολύ στενάχωρο. Κατάλαβα τι φώναζαν. Όλα ήταν βρισιές»





QUOTE
«Αλλά δεν ήταν η πρώτη ημέρα μου στο μπάσκετ κι έχω μάθει να ελέγχω τα συναισθήματά μου»


seems legit
http://www.youtube.com/watch?v=0QbKP-4CG2E
LFO
QUOTE(kobaksev @ Nov 12 2011, 04:15 ) *


Παλι καλα να λες! Τουλαχιστον αυτος ο κλαψιαρης δεν σας κατουρησε και την φυσουνα...

Φοβερο και το βιντεο!! χαχαχα!! Βαλε και το αλλο με την ροχαλα....
rankin
QUOTE(LFO @ Nov 12 2011, 10:07 ) *
Βαλε και το αλλο με την ροχαλα....

υπάρχει και το φανταστικό βίντεο στο οποίο κάνει τον Νιντζα (και έτσι προκαλεί τη ροχάλα)

Σοβαρά τώρα, αυτό ήταν η κορυφαία στιγμή επιπέδου Σπιλμπεργκ για την επιχειρηματολογία της ροχάλας
Όταν όλοι υπέθεσαν οτι για να φαγε ροχάλα, κάτι θα είχε κάνει προηγουμένως! laugh.gif
Ήταν κάτι που ποτέ, κανείς δεν ειδε, αλλά για κάποιο λόγο θεωρήθηκε ότι συνέβη 100%
Η κίνηση Νιντζα του Μιλος στα αχαμνά του Διαμαντίδη, ειναι απο τα φαινόμενα που μπορούν να μετρηθούν και αποδειχτούν, μονο στον CERN μετά απο πειράματα 20ετίας!!!!
LFO
QUOTE(rankin @ Nov 12 2011, 11:21 ) *
υπάρχει και το φανταστικό βίντεο στο οποίο κάνει τον Νιντζα (και έτσι προκαλεί τη ροχάλα)

Σοβαρά τώρα, αυτό ήταν η κορυφαία στιγμή επιπέδου Σπιλμπεργκ για την επιχειρηματολογία της ροχάλας
Όταν όλοι υπέθεσαν οτι για να φαγε ροχάλα, κάτι θα είχε κάνει προηγουμένως! laugh.gif
Ήταν κάτι που ποτέ, κανείς δεν ειδε, αλλά για κάποιο λόγο θεωρήθηκε ότι συνέβη 100%
Η κίνηση Νιντζα του Μιλος στα αχαμνά του Διαμαντίδη, ειναι απο τα φαινόμενα που μπορούν να μετρηθούν και αποδειχτούν, μονο στον CERN μετά απο πειράματα 20ετίας!!!!


Νομιζω οτι το βιντεακι ειναι κρυμενο στην area 54 στην αμερικη μαζι με τα διαστημοπλοια που βρηκε ο will smith στο independence day...Οταν δε το βαλεις να παιξει, γινεται transformer και εμφανιζεται ο megatron...
rankin
QUOTE(LFO @ Nov 12 2011, 10:28 ) *
Νομιζω οτι το βιντεακι ειναι κρυμενο στην area 54 στην αμερικη μαζι με τα διαστημοπλοια που βρηκε ο will smith στο independence day...Οταν δε το βαλεις να παιξει, γινεται transformer και εμφανιζεται ο megatron...

Και αν το παίξεις ανάποδα, μεταδίδει σατανιστικά μηνύματα!!!
Σαν δίσκο της Μαρινέλας
LFO
QUOTE(rankin @ Nov 12 2011, 11:30 ) *
Και αν το παίξεις ανάποδα, μεταδίδει σατανιστικά μηνύματα!!!
Σαν δίσκο της Μαρινέλας


Δηλαδη δεν φτανει που ερχετε ο τεντιμπόις o orthodox brother και παιρνει τις δουλειες των Ελληνων , ειναι και devil worshiper !!!
lakersdynasty
QUOTE(LFO @ Nov 12 2011, 10:07 ) *
Φοβερο και το βιντεο!! χαχαχα!! Βαλε και το αλλο με την ροχαλα....


ο Τεοντοσιτς ειναι ο μονος παικτης ανα το παγκοσμιο που φοβασαι να τους πεις παρτα @@ μου για ευνοητους λογους.

μια φορα αστοχησε και εκεινη καταφερε να βρει κοιλιακους.

ugly_tocktock.gif

οχι οχι Αγιο το παιδι με τα πεπε ανεμελλα μαλλια.

LFO
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 12 2011, 11:42 ) *
ο Τεοντοσιτς ειναι ο μονος παικτης ανα το παγκοσμιο που φοβασαι να τους πεις παρτα @@ μου για ευνοητους λογους.

μια φορα αστοχησε και εκεινη καταφερε να βρει κοιλιακους.

ugly_tocktock.gif

οχι οχι Αγιο το παιδι με τα πεπε ανεμελλα μαλλια.


Τι αγιο παιδι βρε...εδω λεμε DEVIL WORSHIPER!! Ασε που νομιζω οτι ακουει και ΟΖΖΥ και τρωει νυχτεριδες Σιβηριας icon_headbang.gif
rankin
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 12 2011, 10:42 ) *
ο Τεοντοσιτς ειναι ο μονος παικτης ανα το παγκοσμιο που φοβασαι να τους πεις παρτα @@ μου για ευνοητους λογους.

μια φορα αστοχησε και εκεινη καταφερε να βρει κοιλιακους.

και τότε σπάσανε τα δάχτυλα του
γιατι οι κοιλιακοί του ΔΔ ειναι σαν τη στολή του Iron Man
LFO
QUOTE(rankin @ Nov 12 2011, 11:50 ) *
και τότε σπάσανε τα δάχτυλα του
γιατι οι κοιλιακοί του ΔΔ ειναι σαν τη στολή του Iron Man


Ρε φιλε, δεν ειναι γκαντεμια να εχεις κοιλιακους σαν την στολη του Iron Man αλλα τις γκομενες του Ιron Man να τις εχει ο Μπόγρης??
rankin
QUOTE(LFO @ Nov 12 2011, 10:52 ) *
Ρε φιλε, δεν ειναι γκαντεμια να εχεις κοιλιακους σαν την στολη του Iron Man αλλα τις γκομενες του Ιron Man να τις εχει ο Μπόγρης??

Ούτε έχει τρέντι φιλους στο τουίτερ...
lakersdynasty
QUOTE(rankin @ Nov 12 2011, 10:50 ) *
και τότε σπάσανε τα δάχτυλα του
γιατι οι κοιλιακοί του ΔΔ ειναι σαν τη στολή του Iron Man


ναι στην εχγειρηση στους κοιλιακους του ειχαν βαλει λαμαρινες laugh.gif
lamar
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 12 2011, 11:34 ) *
ναι στην εχγειρηση στους κοιλιακους του ειχαν βαλει λαμαρινες laugh.gif


Ανθρακονηματα!!!
Zephyr
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 12 2011, 12:34 ) *
ναι στην εχγειρηση στους κοιλιακους του ειχαν βαλει λαμαρινες laugh.gif


Φημολογείται ότι ο Μίλος, ως γνήσιος shinobi και μέλος της Kouga clan από τα βάθη των δασών της Ιαπωνίας, επιδίωξε special ninja assasin strike, ακριβώς στο σημείο τομής της εγχείρησης των κοιλιακών του ΔΔ, μια κίνηση που δεν την πιάνει ούτε καν ο φακός της κάμερας...

Που να ήξερε όμως ότι ο ΔΔ είναι στην πραγματικότητα είναι...


...Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ!!!

(που πας ρε φουκαρά κόντρα σε τέτοιους κοιλιακούς ???)
LFO
QUOTE(Zephyr @ Nov 12 2011, 12:53 ) *
Φημολογείται ότι ο Μίλος, ως γνήσιος shinobi και μέλος της Kouga clan από τα βάθη των δασών της Ιαπωνίας, επιδίωξε special ninja assasin strike, ακριβώς στο σημείο τομής της εγχείρησης των κοιλιακών του ΔΔ, μια κίνηση που δεν την πιάνει ούτε καν ο φακός της κάμερας...

Που να ήξερε όμως ότι ο ΔΔ είναι στην πραγματικότητα είναι...


...Ο ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ!!!

(που πας ρε φουκαρά κόντρα σε τέτοιους κοιλιακούς ???)


77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
A.CAB
QUOTE(kobaksev @ Nov 12 2011, 03:15 ) *


+1 smiley.gif 77.gif
vastravoud
Νομίζω δεν έχει ιδιαίτερο νόημα αυτό. Ούτε ο Τεοντόσιτς είναι άγιος(θεωρώ ότι η πράξη του με το μπουκάλι ήταν από τις χειρότερες που εχω δει από αθλητή σε ντέρμπι, καθώς μάλιστα έγινε όταν ήταν στον πάγκο), αλλά πολύ περισσότερο δεν είναι άγιοι οι λεβέντες που τον βρίζουν από την ασφάλεια της κερκίδας.

Zoys
Ένα ωραίο αφιέρωμα του sport24 για τις μαγικές πάσες του Τεόντοσιτς:
http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/o_...ts.1583530.html

*Ας μην γίνει και αυτό το post αφορμή για θάψιμο στον Σέρβο (γιατί υπάρχει έκδηλη η συγκεκριμένη τάση τελευταία) αφού κρίνω προτιμότερο να επικεντρωθεί κάποιος στο μεγάλο αυτό ΤΑΛΕΝΤΟ που αναμφίβολα διαθέτει.

Και ναι, εσένα εννοώ TWIsM. biggrin.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Zoys @ Jan 20 2012, 19:21 ) *
Ένα ωραίο αφιέρωμα του sport24 για τις μαγικές πάσες του Τεόντοσιτς:
http://www.sport24.gr/Basket/Euroleague/o_...ts.1583530.html

*Ας μην γίνει και αυτό το post αφορμή για θάψιμο στον Σέρβο (γιατί υπάρχει έκδηλη η συγκεκριμένη τάση τελευταία) αφού κρίνω προτιμότερο να επικεντρωθεί κάποιος στο μεγάλο αυτό ΤΑΛΕΝΤΟ που αναμφίβολα διαθέτει.

Και ναι, εσένα εννοώ TWIsM. biggrin.gif


Δε χρειαζομαι αφορμες εγω για να τον κραξω. Αν χρειαστει τις δημιουργω μονος μου. smiley.gif
duncan21


Kι όμως!Χα!
Zoys
Το πρώτο του κάρφωμα ever; blink.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Apr 20 2012, 23:12 ) *


Kι όμως!Χα!


Ελα, πειτε την αληθεια. Δεν ηταν επισημο παιχνιδι αυτο. Φιλανθρωπικο φιλικο ηταν με αντιπαλο ομαδα επιδειξης και καλαθι 1 μετρο χαμηλοτερο. Δεν τα λετε και με βαζετε να τα λεω εγω... rolleyes.gif
Giannisbasket123
QUOTE (duncan21 @ Apr 20 2012, 23:12 ) *


Kι όμως!Χα!


Παιχτάρα ο Μίλος, αλλά αυτό το κάρφωμα ήταν το τελευταίο πράγμα που περίμενα να δω!!!
Razorblade Fish
0/3 τριποντα
0/1 διποντο
4 λαθη
3 φαουλ
1/2 κρισιμες βολες

Το τελευταιο σου δεκαλεπτο.Σε ευχαριστουμε...
kseplenhs
Σ'ευχαριστώ ρε μάγκα.Μέχρι σήμερα ήσουν ο πρώτος ανεκπλήρωτος μπασκετικός μου έρωτας.Σήμερα μου ανταπέδωσες όλα οσα ένιωσα για σένα....

Στο επανειδήν(με διαφορετική φανέλα απο τη δικιά μας πάντα)
Manu7
QUOTE(kseplenhs @ May 14 2012, 00:05 ) *
Στο επανειδήν(με διαφορετική φανέλα απο τη δικιά μας πάντα)

Άντε και στον Παναθα τώρα Μίλος!! smiley.gif
lamar
Μεσα απο την καρδια μου.... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
Air Kef
Καπου βγήκες και πηρε ο Σβεντ την μπαλα για 2 επιθέσεις και αγχώθηκα..

Ευτυχώς ξαναμπήκες και μας έδωσες απλόχερα την κούπα.

Σ'ευχαριστουμε που έκανες ακόμα πιο μαγική την φετινη χρονιά. Σε ευχαριστούμε για όλα.
damian
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ ΜΙΛΟΣ............

Σήμερα πέρασες σε σιχασιά και τον Ναβάρο..........ουστττττττττ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.