Help - Search - Members - Calendar
Full Version: NBA fantasy 09-10
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Pierce
το ντραφτ θα γινει Κυριακη 11 Οκτωβριου στις 10 το βραδυ



Η συνηθεια που εγινε λατρεια....
Λοιποοοον, δεν ξερω για σας εμενα μου εχει λειψει πραγματικα πολυ το fantasy...
Ελπιζω να αφησουμε πισω την περσινη αθλια χρονια στο nba.com με τα κολληματα του...
Απο φετος... yahoo.com!
Οι θεσεις και φετος ειναι περιορισμενες (15...αντε το πολυ 16 θα δουμε) , εδω περα θα δηλωνετε συμμετοχη (εχουν προτεραιότητα οι παλιοτεροι παιχτες).
Κωδικοι και λοιπα θα σας ερχονται με pm για οσους ειναι τελικα να συμμετεχουν
Ειναι λιγκα βασισμενοι στους ποντους των παιχτων και ειναι ολοι εναντιον ολων , οχι head to head. Περισσοτρες πληροφοριες στο ΥΓ.
Το ντραφτ ειναι προγραμματισμενο να γινει στις 16 Οκτωβριου, αλλα προφανως μπορει να αλλαξει η ημερομηνια ωστε να μπορουμε ολοι να ειμαστε παροντες. (Σας παρακαλω να ειστε , περα οτι ειναι επιβαρυνση για τους υπολοιπους που θα ειναι...χανετε ολο το χαβαλε)
Επισης πραγματικα οποιος παρατησει ομαδα χωρις προειδοποιηση, τρωει μπαν 15 ημερων tongue.gif


ΥΓ: για περισσοτερες πληροφοριες εδω και εδω

ΥΓ2: Οταν συμπληρωθουν οι ομαδες θα μεταφερθουμε εδω, προσωρινα ειναι το τοπικ στο φορουμ του ΝΒΑ
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Sep 21 2009, 16:58 ) *
Επισης πραγματικα οποιος παρατησει ομαδα χωρις προειδοποιηση, τρωει μπαν 15 ημερων tongue.gif

Μου αρεσεις!!! tongue.gif tongue.gif
Ειμαι στην ιδια περιπτωση με εσενα Αρη...Εχω αναγκη απο fantasy..... 69.gif
Δεν μπαινω στον κοπο να πω οτι συμμετεχω...Ειναι δεδομενο...Εχω ηδη αρχισει το scouting για να στελεχωσω τους benchers οσο το δυνατον καλυτερα μετα την περσυνη αποτυχημενη χρονια.... biggrin.gif

Omar Little
Guys αν δεν συμπληρωθούν τελικά οι θέσεις από παλιούς κι από όσους σας δωροδοκήσουν για να συμμετάσχουν, count me in. Προβλέπετε ένας αργόσχολος χειμώνας χωρίς σοβαρές υποχρεώσεις μέχρι τον Μάιο, οπότε αν τελικά μπω θα ασχοληθώ και δεν πρόκειται να το παρατήσω. Ακόμα κι αν δεν πάει καλά η ομάδα θα μπορώ να συνεισφέρω στο παιχνίδι, κάνοντας εξευτελιστικές ανταλλαγές παικτών για μερικά ταπεινά πιτόγυρα laugh.gif .

Έχω παίξει αρκετά fantasy games αλλά ποτέ δεν το δοκίμασα με NBA, οπότε αν θεωρείτε ότι μπορεί να "χαλάσω" το παιχνίδι με την σχετική αμάθειά μου, μου το λέτε χύμα και no hard feelings. Πάντως η μαμά μου κι ο μπαμπάς μου, μού έλεγαν ότι είμαι έξυπνο παιδί οπότε πιστεύω θα τα καταφέρω. How is that for excellent credentials, huh?

Μερικές απορίες προς τον Κομισάριό μας:

- Οι κανόνες είναι αυτοί έτσι? Ή θα φτιάξουμε άλλους ως custom league?

- Όσοι συμμετάσχουν εδώ, να υποθέσω ότι θα έχουν λιγότερες πιθανότητες να επιλεγούν στο αντίστοιχο euroleague fantasy αν τελικά γίνει? (απορία a.k.a. Όλα τα θέλω τώρα τα θέλω, Είπαμε στη γριά να χέσ... κλπ)
Pierce
το euroleague ειναι τελειως αλλη φαση, δεν υπαρχει οριο σε συμμεοτχη, οποτε δεν παιζει κανεναν ρολο.(γιατι πρακτικα ολοι μπορει να εχουν τους ιδιους παικτες, ενω εδω δεν γινεται αυτο). Δεν μας νοιαζουν οι ευρωπαιοι ρε να πανε να πνιγουν , ειμαστε αλλος κοσμος tongue.gif

H ομαδα του καθενα θα εχει 9 βασικους παιχτες
PG, SG, G, SF, PF, F, C, Util, Util
και 5 παγκιτες

Βαθμους παιρνεις απο οσους εχεις μεσα . Αλλαγες στην 9αδα γινονται καθε τριτη και τα ροστερ κλειδωνουν 5 λεπτα πριν τον πρωτο αγωνα της τριτης. Οι παικτες βαθμολογουνται στις παρακατω κατηγοριες που τους συντελεστες που εχει απο διπλα. (πχ 1*ποντοι+2*ασιστς -0,5*χαμενα σουτ κλπ)
Field Goals Attempted (FGA) -0.5
Field Goals Made (FGM) 1.5
Free Throws Attempted (FTA) -1
Free Throws Made (FTM) 1.25
3-point Shots Made (3PTM) 1
Points Scored (PTS) 1
Total Rebounds (REB) 1
Assists (AST) 2
Steals (ST) 2.5
Blocked Shots (BLK) 2.5
Turnovers (TO) 1.5


Δεν εχουμε οριο στα trades , Δεν εχουμε transfer deadline
H διαδικασια του Ντραφτ (οπου διαλεγουμε ολοι παιχτες απο την λιγκα )ειναι απλη αλλα υπαρχει και mock draft επιλογη για να δειτε μονοι σας πως γινεται.
Σε γενικες γραμμες αυτα ειναι, αν θες/θελετε ρωτατε οτι αλλο δεν ξεκαθαρισα. Επισης ναι μπορεις να δεις τους κανονες στο λινκ που εβαλες
benchwarmer
Μεσα.......
Omar Little
QUOTE(pierce21 @ Sep 21 2009, 18:29 ) *
Σε γενικες γραμμες αυτα ειναι, αν θες/θελετε ρωτατε οτι αλλο δεν ξεκαθαρισα.


Κατατοπιστικότατος.

Τhanks Commissioner Rex Pierce.
almirosbc
και πως παιζετε απο το nba.com????

καλο ακουγετε ...............
aegeansheed
ugly8.gif U can count on me...
thrylos7
Μέσα κι εγώ. Μπορείτε ν' αρχίσετε να ψάχνετε για τον 2ο... cool.gif
T.W.Is.M.
Αν δε συμπληρωθουν οι θεσεις απο παλιοτερους, κι εγω μεσα. Για να εχουμε και την κλασικη ομαδα που θα χανει αγωνες στο τελος εσκεμμενα για να εχει περισσοτερες πιθανοτητες για του Νο1 του ντραφτ. tongue.gif
almirosbc
εμενα μην με υπολογιζετε γιατι δεν το ξερω το παιχνιδι και μπορει να σας χαλασω τη διασκεδαση ισως του χρονου....
aegeansheed
Συμμετείχα σε ένα mock draft χθες. Μπήκα 12ος στους 14 ( 68.gif ), αλλά μου έδινε τη δυνατότητα δύο συνεχόμενων-σχεδόν επιλογών, ας πούμε το Νο.12 και το Νο.15. Το γεγονός είναι θετικό αρκεί να δεις ποιοι παίκτες "παίζουν" και πιο κάτω για να καβατζώσεις τους καλύτερους από την παρακάτω φουρνιά.

Το feeling ήταν μοναδικό πάντως. Δεν έφυγα στιγμή από τον υπολογιστή και περίμενα πώς και πώς τη σειρά μου!!!!
kotzito
Και εγω μεσα,αν περισσεψει καμια θεση και προλαβω να την καπαρωσω. smile.gif
j-kidd13
Βλεπω αρκετη συμμετοχη...απο τους παλιους ομως διακρινω και απουσιες.....
Pierce
QUOTE (aegeansheed @ Sep 22 2009, 22:18 ) *
Συμμετείχα σε ένα mock draft χθες. Μπήκα 12ος στους 14 ( 68.gif ), αλλά μου έδινε τη δυνατότητα δύο συνεχόμενων-σχεδόν επιλογών, ας πούμε το Νο.12 και το Νο.15. Το γεγονός είναι θετικό αρκεί να δεις ποιοι παίκτες "παίζουν" και πιο κάτω για να καβατζώσεις τους καλύτερους από την παρακάτω φουρνιά.

Το feeling ήταν μοναδικό πάντως. Δεν έφυγα στιγμή από τον υπολογιστή και περίμενα πώς και πώς τη σειρά μου!!!!

ετσι παει.
ο 1ος στον πρωτο γυρο θα διαλεξει τελευταιος στο 2ο(το 1 και το 30 δηλαδη ), ενω ο τελευταιος του πρωτου , πρωτος στον δευτερο (το 15 και το 16) κοκ

οποτε ναι μπορει στις πρωτες θεσεις να τσιμπησεις τον λεμπρον αλλα μαλλον ειναι καλυτερο να εισαι προς τις τελευταιες θεσεις θα παρεις 2 παιχταραδες



QUOTE (j-kidd13 @ Sep 23 2009, 01:52 ) *
Βλεπω αρκετη συμμετοχη...απο τους παλιους ομως διακρινω και απουσιες.....


απο το περσινο , εχουμε 2 στρατιωτες (kostasvc και giopride) ενω αρκετοι δεν μπαινουν πλεον στο φορουμ... Καποιοι εχουν μπει ηδη απλα δεν εχουν δηλωσει εδω wink.gif Τσεκαρε την λιγκα να δεις
sarounas
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 23 2009, 01:52 ) *
Βλεπω αρκετη συμμετοχη...απο τους παλιους ομως διακρινω και απουσιες.....

εγώ πάντως θα μαι εδώ και φέτος cool.gif ελπίζοντας σε καλύτερη τύχη

μετά την περσινή παρωδία χαίρομαι που αφήσαμε το τραγικό NBA.COM και περάσαμε στο yahoo. Ελπίζω μόνο όσοι δεν πάτε καλά να μην παρατήσετε τις ομάδες σας και χαλάσει το παιχνίδι......
Pierce
το εχω δηλωσει, θα φευγουν μπαναρισματα αβερτα κουβερτα σε οποιον το παρατησει το θεμα...

ΥΓ: Πειτε ωρα και μερα για ντραφτ, 18 Οκτωβριου Κυριακη κατα τις 8 το βραδυ σας φαινεται καλο;
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Sep 23 2009, 02:09 ) *
το εχω δηλωσει, θα φευγουν μπαναρισματα αβερτα κουβερτα σε οποιον το παρατησει το θεμα...

ΥΓ: Πειτε ωρα και μερα για ντραφτ, 18 Οκτωβριου Κυριακη κατα τις 8 το βραδυ σας φαινεται καλο;

λέω μετά τις 10 το βράδυ, 8 είναι νωρίς.... λογικά όλο και κάπου έξω θα γυρνάμε wink.gif
Pierce
θα μπει poll με 4-5 επιλογες για να δουμε τι θελει ο λαος...
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Sep 23 2009, 01:09 ) *
το εχω δηλωσει, θα φευγουν μπαναρισματα αβερτα κουβερτα σε οποιον το παρατησει το θεμα...

ΥΓ: Πειτε ωρα και μερα για ντραφτ, 18 Οκτωβριου Κυριακη κατα τις 8 το βραδυ σας φαινεται καλο;


Νωρις ειναι ακομα ρε για να πουμε μερα κ ωρα.. Βλεπουμε..

Μεχρι στιγμης εχουμε:

all stars - Sarounas
benchwarmers - benchwarmer
White Niggaz - Gravedigger (ο περσινος νικητης αν θυμαμαι καλα tongue.gif )
San Antonio Spurs - Ginobili
Benchers - jkidd13
San Fran Spartans - pierce21 (με διαφορετικο ονομα ομαδας ομως tongue.gif )
απο τους περσινους....

και 3 new entries
rchoteam - rchos
ampasketoi - ??
Astoria Gemista - aegeansheed

**Αα, εγω που ειχα βγει νομιζω 12ος περυσι, μηπως δικαιουμαι καποια καλη θεση στο φετινο ντραφτ? smiley.gif
j-kidd13
QUOTE(pierce21 @ Sep 23 2009, 01:57 ) *
απο το περσινο , εχουμε 2 στρατιωτες (kostasvc και giopride) ενω αρκετοι δεν μπαινουν πλεον στο φορουμ... Καποιοι εχουν μπει ηδη απλα δεν εχουν δηλωσει εδω wink.gif Τσεκαρε την λιγκα να δεις


Ενημερωθηκα... smile.gif
Αυτη τη στιγμη συμμετεχω σε ενα mock darft...Φαινεται καλυτερο απο το αντιστοιχο περσυνο...
Περσυ κληρωθηκα τελευταιος.... 68.gif smiley.gif καναμε και κατι λαθος επιλογες (λογω απειριας) και βγηκαμε χαμηλα
Φετος περιμενω καλυτερα....Καπου στη μεση θα ειναι καλα πιστευω...
Στο mock παντως 1ος ειμαι... tongue.gif
Pierce
οι αμπασκετοι θα ειναι (; ) κενη ομαδα, θα την διαχειριζομαι εγω με τον ντιγκερ θα ειναι ο κομισιονερ και θα ειναι ο 16ος . Και αυτο γινεται γιατι το αγαπημενο μας yahoo, δεν αφηνει να ειναι 2 commissioners 68.gif
Το ερωτηματικο ειναι γιατι δεν εχω αποφασισει αν θα παραμεινει ή θα μπει καποιος αλλος για 16ος και θα ειμαι μονο εγω υπευθυνος smile.gif
aegeansheed
QUOTE(benchwarmer @ Sep 23 2009, 00:26 ) *
**Αα, εγω που ειχα βγει νομιζω 12ος περυσι, μηπως δικαιουμαι καποια καλη θεση στο φετινο ντραφτ?


Για να έχουμε καλό ερώτημα, πώς θα δημιουργηθεί η κατάταξη στο draft?
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Sep 23 2009, 02:32 ) *
Για να έχουμε καλό ερώτημα, πώς θα δημιουργηθεί η κατάταξη στο draft?

Bγαiνει τυχαια αν δεν κανω λαθος απο το ιδιο το παιχνιδι....
Mamuwalde
count me in ! i'm back smiley.gif
Pierce
QUOTE (giopride @ Sep 23 2009, 02:34 ) *
count me in ! i'm back smiley.gif

ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
ωωωωωωω
taste the unexpected !



@aegean

γινεται κληρωση απο το παιχνιδι μιση ωρα πριν το ντραφτ για την σειρα
benchwarmer
giopride θελω ευνοικη μεταχειριση απο μερους σου σε κανα trade, ως ανταλλαγμα που σε ειδοποιησα wink.gif


tongue.gif tongue.gif

Ελα να μαζευομαστεεεεε cool.gif
spysta
δυστυχως για εσας .. αποφασισα να κατεβω στο πρωταθλημα φετος ..οποτε ---> το κυπελλο ποτε το παραλαμβανω παιδακια ??Θα προτιμουσα με κουριερ και αντικαταβολη αν δεν σας κανει κοπος ..
ευχαριστω



wav.gif
Omar Little
Ω παντοδύναμοι αφέντες μας (Commissioners), αν μπορείτε διαφωτίστε με:

Για τα λάθη έχουμε όντως θετικό πρόσημο στον υπολογισμό του σκορ ή είναι κάνα glitch του συστήματος?

Pierce το ΑΕΝ είναι στο δρόμο...
Pierce
40.gif
τα περασα λαθος ο στοκος laugh.gif

Εχεις την ευχη του κομισιονερ . τα χαιρετίσματα μου στο ninjoχωριο





ΥΓ: χμ, ωραια γιατι εχει αρχισει να κρυωνει ο καιρος... Για να βγαζω το πουρο απο τον υγραντηρα
Pierce
QUOTE (benchwarmer @ Sep 23 2009, 02:26 ) *
San Fran Spartans - pierce21 (με διαφορετικο ονομα ομαδας ομως tongue.gif )


ο κυκλος μου στους Αετους της φιλοθεης εκλεισε μετα απο δυο xρονιες (μια νικη και μια 3η (ή 4η; ) θεση). ευχαριστω τον προεδρο της ομαδαρας του Σαν Φρανσισκο που με διαλεξε tongue.gif
T.W.Is.M.
Ως νεος ειπα να παρω μερος σε mock draft και μπορω να πω οτι μου αρεσε η διαδικασια, αν εξαιρεσουμε μερικους που το πολυσκεφτονταν και αργουσαν να επιλεξουν. Αυτο που παρατηρησα ηταν οτι αρκετοι δυσκολευονταν να βρουν σεντερ. Μαλλον εχει πεσει λειψανδρια και στο παιχνιδι, οπως και στην πραγματικοτητα.
Σε 2 mock draft παντως καταφερα α)να επανενωσω Κομπι και Σακιλ στο ενα και β)να φερω στην ιδια ομαδα Superman Howard και Cryptonate, καθως και τους 2 K-Mart(Kenyon & Kevin Martin). Μου φαινεται οτι και να μη φτιαξω καλη ομαδα θα φτιαξω ενδιαφεροντες συνδυασμους. smiley.gif
spysta
μου το πε και ο pierce χθες ..αλλα δεν θυμαμαι αν τον ρωτησα!! τι ειναι αυτο το mock draft ???και καλα πως θα γινει το κανονικο draft ωστε να εξασκηθεις ???
για δωστε κανα λινκ να τσεκαρω στο yahoo
Gravedigger
QUOTE (spysta @ Sep 23 2009, 22:03 ) *
μου το πε και ο pierce χθες ..αλλα δεν θυμαμαι αν τον ρωτησα!! τι ειναι αυτο το mock draft ???και καλα πως θα γινει το κανονικο draft ωστε να εξασκηθεις ???
για δωστε κανα λινκ να τσεκαρω στο yahoo

Here you are:

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/...8013/mock_lobby

Το mock draft είναι όπως το είπες.Σαν το κανονικό,απλά τα αποτελέσματα δεν παίζουν κανένα ρόλο.Είναι μόνο για να τσεκάρεις πως γίνεται,τι θα επιλέξεις,σε ποιον γύρο κτλ.
pmam
Αν και πεθαίνω να ξαναμπώ, ξέρω ότι δεν θα έχω χρόνο... sad-smiley-009.gif
Εξακολουθώ να μπαίνω στο forum απλά πάντα στα πεταχτά, και συχνά από διαφορετικό pc, επομένως δεν μπαίνω στη διαδικασία να κάνω login.
Για όσους δεν το κατάλαβαν, είμαι out για φέτος... sad.gif Εύχομαι λοιπόν καλό λιώσιμο my fellow fantasy junkies!!! blove.gif
sacarame
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


''Οι Los Angeles Lazers με χαρά ανακοινώνουν την πρόσληψη του sacarame ως μάνατζερ της ομάδας για τη σεζόν 2009-10.Γνωρίζοντας τις δυσκολίες του πρωταθλήματος,θέλουμε να ευχηθούμε στον νέο μάνατζερ να οδηγήσει την ομάδα όσο ψηλότερα γίνεται''



Δηλώσεις μάνατζερ : ''Θέλω να ευχαριστήσω τους προέδρους για την εμπιστοσύνη τους.Η ομάδα θα παλέψει με όλες της τις δυνάμεις για να αναρριχηθεί στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.Περιμένουμε με ανυπομονησία το ντραφτ όπου ελπίζουμε να μην υπάρξει παρασκήνιο στη διαδικασία της κλήρωσης.Τέλος, να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σμήναρχο Κάκκαλο που με βοήθησε να βρω το όνομα της ομάδας''


laugh.gif 69.gif 69.gif 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

benchwarmer
Προβλεπεται φοβερος ανταγωνισμος φετος. Περα απο τους 7-8 περσινους, οι υπολοιποι ειναι ειτε επιβεβαιωμενα ΝΒΑ-freaks (με την καλη εννοια tongue.gif ), ειτε γνωστες παλιοσειρες του φορουμ.. Μεχρι και εναν mod ακομα πηρε το ματι μου sleep.gif

*Εχω τσακισει τα mock drafts. Δεν κρατιεμαι tongue.gif Ελπιζω μονο φετος να μπορω να κανω μεταγραφες κλπ και μετα τον Γεναρη, γιατι περυσι καπου τα εφτυσε το παιχνιδακι rolleyes.gif
aegeansheed
QUOTE(benchwarmer @ Sep 24 2009, 12:34 ) *
επιβεβαιωμενα ΝΒΑ-freaks (με την καλη εννοια tongue.gif )


Περιμένω πως και πως την ώρα των draft. Όπως ήμουν στην τσίτα με τον Κουφό καλή ώρα...

Σήμερα έχω υπερδιέγερση στα posts icon_joy.gif . Μέχρι και για τους Κings έγραψα...
T.W.Is.M.
QUOTE(sacarame @ Sep 24 2009, 13:30 ) *
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ


''Οι Los Angeles Lazers με χαρά ανακοινώνουν την πρόσληψη του sacarame ως μάνατζερ της ομάδας για τη σεζόν 2009-10.Γνωρίζοντας τις δυσκολίες του πρωταθλήματος,θέλουμε να ευχηθούμε στον νέο μάνατζερ να οδηγήσει την ομάδα όσο ψηλότερα γίνεται''



Δηλώσεις μάνατζερ : ''Θέλω να ευχαριστήσω τους προέδρους για την εμπιστοσύνη τους.Η ομάδα θα παλέψει με όλες της τις δυνάμεις για να αναρριχηθεί στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.Περιμένουμε με ανυπομονησία το ντραφτ όπου ελπίζουμε να μην υπάρξει παρασκήνιο στη διαδικασία της κλήρωσης.Τέλος, να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σμήναρχο Κάκκαλο που με βοήθησε να βρω το όνομα της ομάδας''


laugh.gif 69.gif 69.gif 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Kαι ποια ειναι στα συστατικα σου??? Θελω να πω...τα συστηματικα σου ως μανατζερ! Τον Κοκολακη τον πηρες για ασισταντ κοουτς?
Το ονομα που διαλεξες παντως το ειχα σκεφτει κι εγω, αλλα προτιμησα κατι ποιο αντιπροσωπευτικο της αποδοσης της ομαδας μου. smiley.gif
spysta
ερωτηση : οι θεσεις μας στα ντραφτ για το ποιος θα διαλεξει στον πρωτο γυρο πρωτος ,δευ τερος, τριτος κτλ κτλ απο που θα βγουν ...?? με κληρωση ??
kotzito
Το draft ποτε θα γινει;Κατι πηρε το ματι μου για Παρασκευη 16/10 στις 8 το βραδυ. rolleyes.gif
Pierce
QUOTE (spysta @ Sep 24 2009, 21:50 ) *
ερωτηση : οι θεσεις μας στα ντραφτ για το ποιος θα διαλεξει στον πρωτο γυρο πρωτος ,δευ τερος, τριτος κτλ κτλ απο που θα βγουν ...?? με κληρωση ??


ειπα οτι θα γινει με κληρωση απο το ιδιο το παιχνιδι μιση ωρα πριν γινει το ντραφτ
QUOTE (kojito @ Sep 24 2009, 22:08 ) *
Το draft ποτε θα γινει;Κατι πηρε το ματι μου για Παρασκευη 16/10 στις 8 το βραδυ. rolleyes.gif

Μη δινεις σημασια ετσι το χω βαλει , οταν μπει και ο τελευταιος (μια θεση εμεινε και περιμενω την επιβεβαιωση) θα βαλω μια ψηφοφορια για να δουμε την μερα και την ωρα .
Pierce
μπηκε ψηφοφορια για το ποιες μερες θελουμε να γινει το ντραφτ. Οποια ενσταση υπαρχει να την γραφετε, ή αν μπορειτε ολες τις ημερομηνιες παλι πειτε το. Και προς θεου να ψηφισουν ΜΟΝΟ oι ενδιαφερομενοι...
wagner love
Υπάρχει πιθανότητα να γίνει στις 11 ή 11 και κάτι? sad.gif Δεν μπορώ σχεδόν καμία ημέρα απογευματινές ώρες. Με βλέπω να μένω εκτός sad.gif
Gravedigger
QUOTE (wagner love @ Sep 27 2009, 03:16 ) *
Υπάρχει πιθανότητα να γίνει στις 11 ή 11 και κάτι? sad.gif Δεν μπορώ σχεδόν καμία ημέρα απογευματινές ώρες. Με βλέπω να μένω εκτός sad.gif

What???Αφού δεν έχει δηλώσει συμμετοχή!

Εγώ μάλλον ψήφησα το άλλη μέρα κατα λάθος tongue.gif Anyway μπορώ κάθε μέρα εκτός από την Κυριακή 18 Οκτώβρη.You know why cool.gif
benchwarmer
Εγω δεν μπορω να ξερω ακομα... Θα ψηφισω πιο μετα, αν και παλι δεν ξερω ποσο πριν μπορω να ειμαι σιγουρος..
Pierce
γιατι αμφιβαλλω αν οντως ψηφισαν αυτοι που πρεπει;
Μη με κανετε να ψαχνω ip και αρχιζω να μοιραζω 20ημερα,γιατι μπορω να βρω ποιοι ψηφισαν....
Oποτε πειτε ποιοι που συμμετεχουν στο φαντασι ψηφισαν τι, και ποιοι δε συμμετεχουν και ψηφισαν....
aegeansheed
Τετάρτη 7/10 με εξυπηρετεί καλύτερα από τις υπόλοιπες ημερομηνίες του poll. cool.gif Πιθανό πρόβλημα μπορεί να έχω την Κυριακή. Όλες οι ώρες μετά τις 8 το απόγευμα είναι διαθέσιμες.
kotzito
Eγω(ονομα ομαδας:basketikoi tipoi) ψηφισα για Κυριακη 11/10.Γενικα δεν εχω προβλημα με τις μερες,εκτος απο Δευτερα εως Πεμπτη που δεν μπορω πριν τις 10 το βραδυ.Οποτε περαν της Κυριακης,μπορω και καθημερινες μετα τις 10 το βραδυ ή Παρασκευη.
benchwarmer
Εγω νομιζω οτι οσο πιο κοντα στην αρχη της σεζον παει, τοσο το καλυτερο. Βεβαια ετσι υπαρχει και ο κινδυνος με μια αναβολη να "κρεμαστουμε"..
Τελος παντων, εγω καλυτερα μαλλον θα βολευομαι μια καθημερινη κατα τις 10 το βραδυ παρα Κυριακη, αλλα και παλι, δεν ειναι σιγουρο. Ουτε υπαρχει βεβαια και καποιο τεραστιο προβλημα απο μερους μου, οποτε κανονιστε τα εσεις και βλεπουμε.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.