Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
sacarame
QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 17:32 ) *
δεν σε καταλαβαινω.
θα μπορουσες να εξηγηθεις γιατι σωνετε η υπομονη μου φιλε μου χασαν?



Μα τι σοφός ιμιτασιόν είσαι εσύ που δεν μπορείς να καταλάβεις τα αυτονόητα??? 39.gif 39.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Jan 18 2011, 17:45 ) *
Μα τι σοφός ιμιτασιόν είσαι εσύ που δεν μπορείς να καταλάβεις τα αυτονόητα??? 39.gif 39.gif


στις συνεχομενες προκλησεις σου θα σου απαντησω με εναν απλο τριψηφιο αριθμο!

147! wink.gif shot.gif
apkat
QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 18:46 ) *
στις συνεχομενες προκλησεις σου θα σου απαντησω με εναν απλο τριψηφιο αριθμο!

147! wink.gif shot.gif


24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Magnus92
Ποιος ήταν τελικα ο νουμερο 10000 ;;; Δεν ειχε καποια ιδιαιτερη τιμη ;;;


edit: Ρε 'σεις πηγα "Ευρωλιγκα" χωρις να το καταλαβω... Ελααααααα παρτυ στον Θερμαικο smiley.gif smiley.gif smiley.gif
rankin
QUOTE(LFO @ Jan 18 2011, 15:15 ) *
χαχαχα!!!

Συμφορουμιτης γνωστος, ιδιαιτερα αγαπητος, λιγο ειρωνικος, γαυρος με εφεση στην...υπομονη!!!

"γιαβάς-γιαβάς" που λένε και οι γείτονες!!! smiley.gif
Manu7
Καλά πώς τα μέλη έγιναν 9960? blink.gif
Xaroumenos loukoumas
Σβήσαμε μερικά, για να υπάρχει σασπένς tongue.gif
rchos
βασικα δεν εχουμε λεφτα για αφισες και αλλα δωρα οποτε προσπαθουμε να αποφυγουμε τα μελη να γινουν 10000! smiley.gif

ασε που ο απκατ ζητησε να κανει λιγες μερες γυμναστικη πριν βγει φωτο γυμνος οποτε πρεπει να τον σεβαστουμε!
colonel gomelsky
Προτάσεις:

1) Μηδενισμός φάουλ κάθε φορά που ανεβαίνει ένα ρανκ ο χρήστης.
2) Καρτέλα με όλα τα αποκλεισμένα μέλη.
3) Σελίδα του basketforum στο facebook
4) chat room (δοκιμαστικά. Έχει ξανασυζητηθεί)

captain charisma
το basketforum εχει σελιδα στο fb...
http://www.facebook.com/photo.php?id=10294...gid=16360435201
benchwarmer
QUOTE(colonel gomelsky @ Jan 20 2011, 20:51 ) *
Προτάσεις:

1) Μηδενισμός φάουλ κάθε φορά που ανεβαίνει ένα ρανκ ο χρήστης.
2) Καρτέλα με όλα τα αποκλεισμένα μέλη.
3) Σελίδα του basketforum στο facebook
4) chat room (δοκιμαστικά. Έχει ξανασυζητηθεί)



1) Δηλαδη εκτος απο προκλητικος, καποιος θα γινεται και "σπαμμερ" για να ανεβει πιο γρηγορα ρανκ?
2) Συμφωνω.
3) Υπαρχει.
4) Ενδιαφερον, αλλα μαλλον δυσκολα θα διατηρηθει το ιδιο επιπεδο και εκει, και δυσκολα θα μπορει να γινεται και ελεγχος του τι γραφεται. Απο την αλλη παντως θα ελαφρυνει αρκετα το υπολοιπο φορουμ απο ανουσια ποστ που γινονται την ωρα καποιου μεγαλου αγωνα..


Εντωμεταξυ βλεπω πεσανε τα μελη στα 9500.. Καποιος βγηκε για bot hunting σημερα guns.gif
aegeansheed
Προτείνω η Καρτέλα με τα αποκλεισμένα μέλη (αν δημοσιευτεί) να δημιουργηθεί σε ένα thread στο οποίο θα εναλάσσονται κάθετα ένα όνομα μέλους με ένα τραγούδι του Καζαντζίδη απο κάτω... laugh.gif
apkat
QUOTE(benchwarmer @ Jan 20 2011, 21:12 ) *
1) Δηλαδη εκτος απο προκλητικος, καποιος θα γινεται και "σπαμμερ" για να ανεβει πιο γρηγορα ρανκ?


+1...Πολυ λαθος προταση η συγκεκριμενη..
LFO
Η προταση του φιλου ιλ ποστινο μου αρεσε....ενα τοπικ να μπινελικωνομαστε.....οχι βρισιες και γμσταρυδια αλλα με ειρωνειες , υπονοουμενα, διαιτησια , τα παντα ολα!!

σκεφτειτε το αγαπητοι μοντ.....δεν ειναι αναγκη να ειναι μονιμη στηλη....π.χ την πρωτη παρασκευη καθε μηνα και ωρες 00:00 -00:07 (να κοιμηθουν και οι < 16...) , σε τοπικ με τιτλο "Αργησα να ερθω γιατι ημουνα με την γκομενα σου" ή "Χωρις αναισθητικο" μπορουμε να μιλαμε ελευθερα για 7 ωριτσες και το πρωι σβηστε τα ολα....
kseplenhs
QUOTE(LFO @ Jan 22 2011, 00:15 ) *
Η προταση του φιλου ιλ ποστινο μου αρεσε....ενα τοπικ να μπινελικωνομαστε.....οχι βρισιες και γμσταρυδια αλλα με ειρωνειες , υπονοουμενα, διαιτησια , τα παντα ολα!!

σκεφτειτε το αγαπητοι μοντ.....δεν ειναι αναγκη να ειναι μονιμη στηλη....π.χ την πρωτη παρασκευη καθε μηνα και ωρες 00:00 -00:07 (να κοιμηθουν και οι < 16...) , σε τοπικ με τιτλο "Αργησα να ερθω γιατι ημουνα με την γκομενα σου" ή "Χωρις αναισθητικο" μπορουμε να μιλαμε ελευθερα για 7 ωριτσες και το πρωι σβηστε τα ολα....



παλιά υπήρχε ένα φορουμ που ήταν μόνο για μπινελίκωμα.Απο το να δίνει κάποιος φόρα παρτίδα το κινητό μιας γκόμενας που τον έφτυσε μέχρι το να βρίζονται για ποδοσφαιρομπασκετικά.Βασικά ξέδινε κόσμος με κάθε τρόπο σε κάθε ζητημα.

ομολογώ πως το γέλιο που έχω ρίξει εκει πέρα συγκρίνεται μόνο με την κλινική κατάσταση στην οποία περιήλθα την πρώτη φορά που είδα το "party" με τον πιτερ σελερς.

αν είναι να γίνει κάτι επομένως να γίνει ολοκληρωμένα.Τι πρώτες παρασκευες και για 10 λεπτά.Αν δλδ έχει κάποιος εμπνευση πρέπει να περιμένει την πρώτη παρασκευη του μήνα? tongue.gif
duncan21
QUOTE(kseplenhs @ Jan 22 2011, 01:29 ) *
αν είναι να γίνει κάτι επομένως να γίνει ολοκληρωμένα.Τι πρώτες παρασκευες και για 10 λεπτά.Αν δλδ έχει κάποιος εμπνευση πρέπει να περιμένει την πρώτη παρασκευη του μήνα? tongue.gif

Τι ανησυχεις εσυ?Εισαι συνεχως σε οιστρο... laugh.gif
rchos
αυτο που καναμε καποτε ηταν να συναντιομαστε στο μσν και να αφηνομαστε.

στο φορουμ τα προσχηματα θα κρατηθουν οπως και να εχει.


ο κυριος LFO να ειναι πιο προσεκτικος στις προτασεις του παρακαλω!
Air Kef
νομίζω ότι τα μπουρδέλα.κομ ή .γρ ή κάτι τέτοιο είναι αυτό που ψάχνει ο ξεπλένης

Κάντε καμιά σοβαρή πρόταση να κρατάμε επίπεδο και αφήστε τα μπινελικόματα λέω εγώ!
kseplenhs
QUOTE(Air Kef @ Jan 22 2011, 16:55 ) *
νομίζω ότι τα μπουρδέλα.κομ ή .γρ ή κάτι τέτοιο είναι αυτό που ψάχνει ο ξεπλένης


οχι ρε.το antegamisou.com ήταν και έχει κλείσει νομίζω

ωραίες εποχές
Air Kef
Πω σωστός.

Το χε φέρει ο morfi απο δω κάποια περίοδο
Magnus92
Εν τω μεταξυ τα μελη του φορουμ μειωνονται δραματικα μερα με την μερα ...
Τελικα μαλλον οπως το πανε οι μοντ θα γιορτασουμε και παλι για τον νουμερο 1000 που θα γραφτει στο φορουμ...

ΛΕΜΕ "ΟΧΙ" ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΟΚΤΟΝΙΑ ΤΩΝ MOD icon_drunk.gif ( οοοτι να 'ναιιιιι)
LFO
an kai den theoroume genikos kai poly sovaro atomo , apo igetika stelexi tou forum, oste na kano kai sovares protaseis, tha mporousame na exoume ena topik opou tha grafei o kathenas istories pou tou exoun tyxei se taksidia pou exei kanei sto eksoteriko na dei tin omada tou eite se F4 eite se football....

Istories pou mporei na exoyn na kanoun me to spor i asteia perstatika (o rankin exei ena poly oraio sto berlin...) klp klp....
den binelikonomaste, toulaxiston na riksoume kana gelio....


rchos
απορω ποιος δεν σε θεωρει σοβαρο!να μου πεις ποιος να αναλαβω την κατασταση.


οσο για το τοπικ το συγκεκριμενο προφανως μπορει να ανοιξει πολυ ανετα.
για τετοια θεματα δεν χρειαζεται αδεια απο κανεναν.
εγω δεν εχω παει εξω παρα μονο για τον τελικο της πορτογαλιας οποτε δεν μπορω να συνησφερω πολλα.

ανοιξε ενα τοπικ με τιτλο εκει που εχω ταξιδεψει εγω... η κατι αντιστοιχο και ριξε τις ιστοριες σου που απο οσο εχω καταλαβει ειναι και πολλες αφου εισαι παλια καραβανα!
nikefalin
QUOTE(LFO @ Jan 22 2011, 21:07 ) *
an kai den theoroume genikos kai poly sovaro atomo , apo igetika stelexi tou forum, oste na kano kai sovares protaseis, tha mporousame na exoume ena topik opou tha grafei o kathenas istories pou tou exoun tyxei se taksidia pou exei kanei sto eksoteriko na dei tin omada tou eite se F4 eite se football....

Istories pou mporei na exoyn na kanoun me to spor i asteia perstatika (o rankin exei ena poly oraio sto berlin...) klp klp....
den binelikonomaste, toulaxiston na riksoume kana gelio....


για να ανοίγουν τόπικ δεν χρειάζονται ειδικές άδειες. Εφόσον αυτά δεν επικαλύπτουν κάτι ίδιο ή πολύ παρόμοιο, εφόσον δεν έχουν επαναληφθεί μπορεί οποιοσδήποτε να τα ανοίξει.
nikolas12
Δυο προτασεις που ηθελα να κανω ειναι:

1. Παραταση της δυνατοτητας του edit σε 30 λεπτα.
2. Δυνατοτητα διαγραφης δικου μας ποστ.
LFO
QUOTE(nikolas12 @ Jan 24 2011, 21:42 ) *
Δυο προτασεις που ηθελα να κανω ειναι:

1. Παραταση της δυνατοτητας του edit σε 30 λεπτα.
2. Δυνατοτητα διαγραφης δικου μας ποστ.


συμφωνω στο 2...
Pierce
επειδή κάποια κολλημένα μυαλά, όταν δεν τους σήκωνε άλλο το κλίμα και αποφάσισαν να αποχωρήσουν από το forum, διέγραψαν ΌΛΑ τους τα posts και αρκετοί έμοιαζαν να κάνουν διάλογο με τον εαυτό τους μετά, απενεργοποιήθηκε αυτή η δυνατότητα.
LFO
QUOTE(pierce21 @ Jan 24 2011, 23:04 ) *
επειδή κάποια κολλημένα μυαλά, όταν δεν τους σήκωνε άλλο το κλίμα και αποφάσισαν να αποχωρήσουν από το forum, διέγραψαν ΌΛΑ τους τα posts και αρκετοί έμοιαζαν να κάνουν διάλογο με τον εαυτό τους μετά, απενεργοποιήθηκε αυτή η δυνατότητα.


λες ψέματα, τοσα χρονια εδω μεσα δεν εχω δει ουτε ενα κολλημενο ατομο !! 71.gif
colonel gomelsky
QUOTE(pierce21 @ Jan 24 2011, 23:04 ) *
επειδή κάποια κολλημένα μυαλά, όταν δεν τους σήκωνε άλλο το κλίμα και αποφάσισαν να αποχωρήσουν από το forum, διέγραψαν ΌΛΑ τους τα posts και αρκετοί έμοιαζαν να κάνουν διάλογο με τον εαυτό τους μετά, απενεργοποιήθηκε αυτή η δυνατότητα.


Λύση γι αυτό θα ήταν όλοι οι χρήστες όταν απαντάνε σε κάποιον να κάνουν quote το ποστ του, ώστε να μη μένουν ξεκρέμαστες απαντήσεις.

Επίσης μια πρόταση προς τους χρήστες του βφ: Όταν κάνετε quote μην σβήνετε το όνομα του ποστερ στον οποίο απαντάτε.
Pierce
QUOTE (colonel gomelsky @ Jan 25 2011, 13:39 ) *
Λύση γι αυτό θα ήταν όλοι οι χρήστες όταν απαντάνε σε κάποιον να κάνουν quote το ποστ του, ώστε να μη μένουν ξεκρέμαστες απαντήσεις.

Επίσης μια πρόταση προς τους χρήστες του βφ: Όταν κάνετε quote μην σβήνετε το όνομα του ποστερ στον οποίο απαντάτε.

Δεν ισχύει τεχνικα αυτό που λες smile.gif (και σαφώς δεν είναι λύση ...)
rchos
QUOTE(colonel gomelsky @ Jan 25 2011, 12:39 ) *
Λύση γι αυτό θα ήταν όλοι οι χρήστες όταν απαντάνε σε κάποιον να κάνουν quote το ποστ του, ώστε να μη μένουν ξεκρέμαστες απαντήσεις.

Επίσης μια πρόταση προς τους χρήστες του βφ: Όταν κάνετε quote μην σβήνετε το όνομα του ποστερ στον οποίο απαντάτε.



δεν ειναι λυση αυτο.
τα μισα και βαλε ποστ δεν εχουν quote γιατι δεν ειναι ευθειες απαντησεις σε καποιο συγκεκριμενο ποστ αν ομως σβησεις καποια ποστ και παλι η κουβεντα θα χαθει ουσιαστικα.

το δευτερο που λες ειναι σωστο.
δεν ειναι οτι σβηνουν το ονομα αλλα κανουν το quote με copy paste οποτε δεν παιρναει το ονομα μαζι.αυτο γιατι μπορει σε ενα μεγαλο ποστ να θελω να κανω quote μια προταση μονο οποτε απο το να κανω απευθειας απαντηση στο ποστ που θελω κανω αντιγραφη μονο το κομματι που θελω και το quotαρω μετα μονος μου.
το κανω και εγω συχνα γιαυτο στο λεω.εχεις δικιο ομως οτι ειναι καλυτερα να φαινετε απο ποιον εχει γινει quote ενα ποστ.
colonel gomelsky
QUOTE(rchos @ Jan 25 2011, 12:47 ) *
δεν ειναι λυση αυτο.
τα μισα και βαλε ποστ δεν εχουν quote γιατι δεν ειναι ευθειες απαντησεις σε καποιο συγκεκριμενο ποστ αν ομως σβησεις καποια ποστ και παλι η κουβεντα θα χαθει ουσιαστικα.

το δευτερο που λες ειναι σωστο.
δεν ειναι οτι σβηνουν το ονομα αλλα κανουν το quote με copy paste οποτε δεν παιρναει το ονομα μαζι.αυτο γιατι μπορει σε ενα μεγαλο ποστ να θελω να κανω quote μια προταση μονο οποτε απο το να κανω απευθειας απαντηση στο ποστ που θελω κανω αντιγραφη μονο το κομματι που θελω και το quotαρω μετα μονος μου.
το κανω και εγω συχνα γιαυτο στο λεω.εχεις δικιο ομως οτι ειναι καλυτερα να φαινετε απο ποιον εχει γινει quote ενα ποστ.


Έχεις δίκιο για το πρώτο, δεν το σκέφτηκα. Όσο για το δεύτερο ήταν πραγματικά απορία μου γιατί γίνεται, μου το ξεδιάλυνες μπορώ να πω.

Μου φαινόταν εξαιρετικά περίεργο γιατί συγκεκριμένα μέλη (εσύ, νομίζω ο anaz και 2,3 ακόμα) το κάναν συνέχεια και αναρωτιόμουνα για ποιό λόγο!

Σ αυτό που είχα προτείνει για το ρανκ και τα φάουλ, έχουν δίκοι τα παιδιά που είπαν ότι μπορεί να ενισχύσει το σπαμινγκ. Απλά η λογική μου ήταν ότι όπως στο μπάσκετ έχεις 5 φάουλ για 40 λεπτά, έτσι και στα ποστ να έχεις 5 φάουλ για χ (όπου χ μπορεί αν είναι τα 500 τα 2000 κοκ) ποστ. Εντάξει εννοείται ότι δεν υπάρχουν ευθείες αναλογίες, σαν πρόταση το είπα.
Pierce
Βασικά άκυρο, τεχνικά γίνεται, αυτό που θυμομουν ήταν με το εντιτ, γραψε λαθος
berry
δεν ξέρω αν εχει ειπωθει πιο παλια , αλλα δεν θα ταν ασχημα να μπορεις να προσθεσεις καμια επιπλεον επιλογη σε πολλαπλη δημοσκοπηση

επισης τα ποσοστα σε αυτες τις δημοσκοπησεις θα ηταν καλυτερα να βγαινουν αναλογα με τα ατομα που ψηφιζουν και οχι με τον αριθμο των ψηφων
LFO
Μια ακομη προταση που μπορει να γινει πανευκολα ειναι να ενργοποιησετε λιγο το group που εχετε στο facebook και να ερθει νεος κοσμος στο φορουμ και να ποσταρετε μερικες πολυ καλου επιπεδου συζητήσεις...Εννοειται βεβαια και twitter...

Επισης και ενα ωραιο basketforum meeting στην Αθηνα καποια στιγμη προς την ανοιξη , προτου αρχισουν οι εξεταστικες και οι τελικοι της Α1...



Pierce
QUOTE (LFO @ Feb 11 2011, 11:11 ) *
Μια ακομη προταση που μπορει να γινει πανευκολα ειναι να ενργοποιησετε λιγο το group που εχετε στο facebook και να ερθει νεος κοσμος στο φορουμ και να ποσταρετε μερικες πολυ καλου επιπεδου συζητήσεις...Εννοειται βεβαια και twitter...

Επισης και ενα ωραιο basketforum meeting στην Αθηνα καποια στιγμη προς την ανοιξη , προτου αρχισουν οι εξεταστικες και οι τελικοι της Α1...

θα μπορουσε να ειναι και basketforum beer drinking meeting παντως , που ειναι και προτιμοτερο δηλαδη για να get to know each other που λενε και στο χωριο μου (και μετα να γινει και το basketforum anklebreakers meeting) 39.gif . Λογικα θα ανοιχτει τοπικ συντομως (ελπιζω δηλαδη)
LFO
QUOTE(pierce21 @ Feb 11 2011, 13:22 ) *
θα μπορουσε να ειναι και basketforum beer drinking meeting παντως , που ειναι και προτιμοτερο δηλαδη για να get to know each other που λενε και στο χωριο μου (και μετα να γινει και το basketforum anklebreakers meeting) 39.gif . Λογικα θα ανοιχτει τοπικ συντομως (ελπιζω δηλαδη)


δεν ειναι κακη ιδεα....μπορουμε να δωσουμε και ενα συμβολικο επαθλο στον συμφορουμιτη που θα δωσει την πιο τραγικη δικαιολογια για την απουσια του....εχουμε κατι φυντανια εδω μεσα..... icon_wave.gif :

"Εχω διαβασμα, το ξέχασα, ημουνα στο παρτι μιας φιλης μου, ειχα προπονηση βραδυνη, εχω κοψει την μπύρα, φυλαω το σκυλο του αδελφου μου, ειχα κλεισει τραπεζι στο Ρεμο, εχει χαλασει το αμαξι μου, νομιζα οτι τελικα δεν θα βρεθειτε, εχω ηδη κλεισει εισιτηρια για σινεμα, ενα σκυλος μου εφαγε το κινητο..." και το all time classic "πειτε μου που θα κατσετε , να ερθω αργοτερα..." 77.gif
rchos
QUOTE(LFO @ Feb 11 2011, 13:37 ) *
δεν ειναι κακη ιδεα....μπορουμε να δωσουμε και ενα συμβολικο επαθλο στον συμφορουμιτη που θα δωσει την πιο τραγικη δικαιολογια για την απουσια του....εχουμε κατι φυντανια εδω μεσα..... icon_wave.gif :

"Εχω διαβασμα, το ξέχασα, ημουνα στο παρτι μιας φιλης μου, ειχα προπονηση βραδυνη, εχω κοψει την μπύρα, φυλαω το σκυλο του αδελφου μου, ειχα κλεισει τραπεζι στο Ρεμο, εχει χαλασει το αμαξι μου, νομιζα οτι τελικα δεν θα βρεθειτε, εχω ηδη κλεισει εισιτηρια για σινεμα, ενα σκυλος μου εφαγε το κινητο..." και το all time classic "πειτε μου που θα κατσετε , να ερθω αργοτερα..." 77.gif


υπαρχει και το νομιζα οτι ηταν για αυριο!
colonel gomelsky
Να δημιουργηθεί ο θεσμός των "εκ περιτροπής" moderator.

Όλα τα μέλη που είναι champ (14 μέχρι στιγμής - εκτός από τους ήδη mods) να αναλαμβάνουν για ένα μήνα χρέη moderator.
Έτσι

α) Τα ίδια τα μέλη αποκτούν πείρα του δύσκολου έργου, πράγμα που γενικά θα διευκολύνει την επικοινωνία των χρηστών
β) Οι μόνιμοι mods γλυτώνουν μεγάλο όγκο δουλειας.

Το κριτήριο του ρανκ είναι αντικειμενικό. Δεν νομίζω ότι θα υπάρξει κάποιος που θα ποστάρει ανελέητα και χωρίς λόγο για να γίνει ένα μήνα mod. Αλλά και αν υπάρξει, μπορεί να τον αποκλέισει ο admin αν δει κάτι ύποπτο.
nikolas12
Ελα πες την αληθεια. Επειδη θα γινεις champ σε λιγο καιρο δεν το θες αυτο; Χαχαχα. Πλακα κανω. Ειναι μια σωστη σκεψη αλλα εκτος το οτι πολλοι champs δεν μπαινουν, δεν υπαρχει και απιστευτη κινηση στο φορουμ που να χρειαζεται και αλλους συντονιστες. Δεν ξερω τι σκεφτονται και οι αλλοι βεβαια.
aegeansheed
Νομίζω έχει παρεξηγηθεί λίγο η έννοια "posts στο Φόρουμ" με τα activity ranking σε βιντεο-ιντερνετικά παιχνίδια ("πόντοι στο Warcraft", "level στο Diablo", "friends στο Facebook") and whatever... το "experience" με το "skill"... καλό ΣΚ παίδες! wink.gif
SG3ptshooter
Να διαγράφονται τα ανούσια ποστς "κι εγώ λινκ" την άλλη μέρα;
επαθα λαστιχο
θα ειμαι ξεκαθαρος.επειδη το τιμ των μοντς ολυμπιακοκρατειται,θα ηθελα και εναν παναθηναικο μοντερεητορ.προτεινω τον γκομελσκι,τον τραβελερ,τον παρισινο,η τον ιλ ποστινο.για να υπαρχει ενα αντιβαρο βρε αδερφε.επισης προτεινω την λειτουργια ενος υποφορουμ οπου θα μπορουμε να βριζομαστε ελευθερα χωρις φαουλ
leonkalf
Υπάρχει moderator πράσινων αισθημάτων, ο Flash (mod Παναθηναικού).
nikefalin
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 25 2011, 11:43 ) *
θα ειμαι ξεκαθαρος.επειδη το τιμ των μοντς ολυμπιακοκρατειται,θα ηθελα και εναν παναθηναικο μοντερεητορ.προτεινω τον γκομελσκι,τον τραβελερ,τον παρισινο,η τον ιλ ποστινο.για να υπαρχει ενα αντιβαρο βρε αδερφε.επισης προτεινω την λειτουργια ενος υποφορουμ οπου θα μπορουμε να βριζομαστε ελευθερα χωρις φαουλ


gomelski τα κριτήρια για τους mods δεν είναι αυτά που νομίζεις ή σκέφτεσαι. Σημασία έχουν άλλα πράγματα και καθόλου, μα καθόλου το τι ομάδα προτιμά ο καθένας .

Και είμαι και σίγουρος οτί οι χρήστες που πρότεινες δεν θα ήθελαν να "επιλεγούν" με βάση αυτό το κριτήριο.

Είναι κωμικοτραγικό να επικαλείσαι τέτοιο κριτήριο. δεν είναι ραδιοφωνικός σταθμός το φόρουμ βρε αδερφέ.

επίσης αντί για το υποφόρουμ που ζητάς υπάρχουν ένα σωρό άλλα φόρουμ που μπορείς να ικανοποιείς αυτό το βίτσιο smile.gif

a bullet for your head
Επανηλθε στο προσκηνιο παλι αυτη η συζητηση?
Μα αφου ειχε καλυφθει πληρως το θεμα..
Nikefalin επαψες πια να εισαι mod?
Πως μπορει να γινει καποιος honorary member?....Θα με ενδιεφερε... biggrin.gif
nikefalin
QUOTE(a bullet for your head @ Feb 25 2011, 13:59 ) *
Nikefalin επαψες πια να εισαι mod?
Πως μπορει να γινει καποιος honorary member?....Θα με ενδιεφερε... biggrin.gif


Εδω και 4 μήνες δεν είμαι. το honorary δεν το έκανα εγώ , ούτε το ζήτησα. Μάλλον σημαίνει κάτι σαν ex-mod
Air Kef
Κάποιος που έχει πάρει φάουλ, δεν μπορεί να γίνει μοντερέιτορ.


Πάντως, φίλος του ΠΑΟ θα λάβει σχετικά σύντομα πρόσκληση για moderator. Μπορείτε να ανοίξετε πολ για στοιχήματα.
Πολ για τον ποιο θέλετε επίσης μπορείτε να ανοίξετε, προφανώς όμως δεν θα έχει καμία σημασία στην τελική επιλογή. biggrin.gif tongue.gif

Για την ιστορία, και το το εκνευριστικό κλισε του ολυμπιακοκρατούμενου φόρουμ (no offence λάστιχο), το φόρουμ το δημιούργησε Παναθηναικός και μέχρι το καλοκαίρι που πέρασε ήταν δικό του.

Τα rankings δεν σημαίνουν τίποτα παρά αριθμός ποστ, όχι ότι καταλαβαίνει και μπορεί να υποστηρίξει τον σκοπό του φόρουμ.

Hononary members είναι κάποιοι πρώην μοντς που για διάφορους λόγους, δεν είναι πλέον.

by the way, o traveller εχει αποκλειστεί με 5 φάουλ.

λάστιχο (again tongue.gif ), για βρίσιμο έχετα τα pm, μπορείτε να κάνετε ότι θέλετε με αυτά. smile.gif
Βέβαια, αν πέσουν μανες και κόρες και απειλές, και ενας χρήστης θέλει να σας κάνει μήνυση, το θέμα ξεφεύγει από εμας. tongue.gif
kolokotronis
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 25 2011, 11:43 ) *
θα ειμαι ξεκαθαρος.επειδη το τιμ των μοντς ολυμπιακοκρατειται,θα ηθελα και εναν παναθηναικο μοντερεητορ.προτεινω τον γκομελσκι,τον τραβελερ,τον παρισινο,η τον ιλ ποστινο.για να υπαρχει ενα αντιβαρο βρε αδερφε.επισης προτεινω την λειτουργια ενος υποφορουμ οπου θα μπορουμε να βριζομαστε ελευθερα χωρις φαουλ

Για τον παρισινό και τον ιλ ποστίνο δεν ξέρω αλλά οι άλλοι δύο όχι μόνο έχουν φάει φάουλ αλλά έχουν μπαναριστεί κι όλας.
Και νομίζω ότι ο τράβελερ είναι ακόμα μπαναρισμένος.

Όσο για το ότι ολυμπιοκρατήται, εκτός ελαχίστων περιπτώσεων (και οι μοντερέιτορς άνθρωποι είναι και φίλαθλοι μιας ομάδας), όπου δεν υπάρχει αντίστοιχη ευαισθησία για τα ίδια πράγματα, δε νομίζω ότι λέει κάτι ή ότι το φόρουμ δεν είναι αντικειμενικό.
captain charisma
παιζει να επαναφερετε κ τον λυκο?σημαντικοτατη η απουσια του
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.