Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
nikolas12
QUOTE(natouralistis @ Jun 8 2011, 02:18 ) *
Μεσω της οποιας επιρροης μπορειτε να εχετε στα μπασκετικα δρωμενα, προτεινω την προσπαθεια οργανωσης ενος απο απο τα μεγαλυτερα event που θα εχουν πραγματοποιηθει ποτε στο χωρο του Ευρωπαϊκου μπασκετ, για αμιγως φιλανθρωπικο σκοπο φυσικα.

Ταυτοχρονη ψηφοφορια σε Ελλαδα και Ισπανια για 1 μηνα ,για την αναδειξη των καλυτερων μπασκετμπολιστων ολων των εποχων για καθε χωρα ξεχωριστα.

Μεσω του Basketforum αλλα και ολων των μπασκετικων σαϊτ γενικοτερα ,μπορει να τρεξει η ψηφοφορια στην Ελλαδα, με τα αντιστοιχα μεσα στην Ισπανια.

Συγκεντρωση αποτελεσματων, δημιουργια ομαδων και 2 φιλικα παιχνιδια σε Ελλαδα και Ισπανια..

Ποιος δε θα ηθελε να δει εναν αγωνα με
Διαμαντιδη-Γκαλη-Φανη-Φωτση-Φασουλα απεναντι στην αντιστοιχη Ισπανικη για παραδειγμα?

Βεβαια και ειναι θεμα ομοσπονδιων και πολλων λειτουργικων ζητηματων, αλλα σαν basketforum.gr ,δηλαδη Ελληνες φιλαθλοι που αγαπουν το μπασκετ, θα μπορουσατε να παρετε πρωτοβουλια να αιτηθειτε αυτο το γεγονος.

Ξεχασα να σημειωσω οτι ο μοχλος πιεσης ,προκειμενου και οι παιχτες να δεχτουν να συμμετασχουν σε ενα τετοιο γεγονος ,δεν ειναι αλλος απο τα κοινα χαρακτηριστικα που εχουν οι 2χωρες αυτη τη περιοδο μεταξυ τους. Μαστιζονται απο φτωχεια και ανεργια και τα 2 φιλικα θα ηταν μια εμπρακτη συμπαρασταση για το ταμειο της φτωχειας για καθε μια απο τις 2 χωρες.


Ακριβως αυτο που ειπε και ο morfi. Δεν εχεις αδικο παντως στο οτι το φορουμ μπορει να συμβαλλει και οχι να οργανωσει μια τετοια προσπαθεια...
Εγω λεω να το οργανωσουμε με την Πορτογαλια. Αυτους τους εχουμε σιγουρα tongue.gif
Xaroumenos loukoumas
Κι εγώ με τη σειρά μου νομίζω πως είναι αρκετά δύσκολο κάτι τέτοιο πάντως αν και αρκετά όμορφο σα σκέψη.
Ίσως και να είναι εφικτό, αλλά σε κάθε περίπτωση θα χρειάζονται άτομα πρόθυμα να "τρέξουν" και πιθανότατα να τρέξουν "πολύ"..
Basster
Θα παρακαλούσα τον leonkalf να μην επεξεργάζεται τις αναρτήσεις μου. Ευχαριστώ.
Air Kef
24.gif
Basster
Λοιπόν μιας και θέλετε προτάσεις έχω να κάνω μία πρόταση.
Να καταργήσετε τα μεγέθη γραμματοσειράς 1, 6, 7 και να γράφουμε μόνο με τα μεγέθη 2, 3, 4, 5. Αφού ούτως ή άλλως όταν γράφουμε με τα μεγέθη 1, 6, 7, μας επεξεργάζονται οι αναρτήσεις και μικραίνουν ή μεγαλώνουν ανάλογα το μέγεθος οι εκάστοτε συντονιστές, βλέπε π.χ. leonkalf.
morfi
Συμφωνώ με το basster. Να καταργήσουμε της γραμματοσειρές όπως και τα χρώματα καθώς και το νέρο και το φαγητό (αποτυχημένο αστείο νούμερο άπειρο).
Basster
QUOTE(morfi @ Oct 28 2011, 14:38 ) *
Συμφωνώ με το basster. Να καταργήσουμε της γραμματοσειρές όπως και τα χρώματα καθώς και το νέρο και το φαγητό (αποτυχημένο αστείο νούμερο άπειρο).


Εγώ πάντως δεν κάνω πλάκα, μιλάω σοβαρά.
morfi
QUOTE(Basster @ Oct 28 2011, 14:41 ) *
Εγώ πάντως δεν κάνω πλάκα, μιλάω σοβαρά.

Man, και εγώ σοβαρά μιλάω άσχετα αν διάλεξα να εκφράσω την άποψη μου... να εκφράσω την άποψη μου... ποοοο... μου άρεσε... με ένα αποτυχημένο και εξαθλιωμένο αστείο που πηγάζει μέσα από το πηγαίο ταλέντο μου να εμπνέομαι έξυπνα και ξεκαρδιστικά αστεία... ποοοο πηγάζει και πηγαίο... πρέπει τελικά να το γράψω αυτό το βιβλίο!
Basster
QUOTE(morfi @ Oct 28 2011, 14:58 ) *
Man, και εγώ σοβαρά μιλάω άσχετα αν διάλεξα να εκφράσω την άποψη μου... να εκφράσω την άποψη μου... ποοοο... μου άρεσε... με ένα αποτυχημένο και εξαθλιωμένο αστείο που πηγάζει μέσα από το πηγαίο ταλέντο μου να εμπνέομαι έξυπνα και ξεκαρδιστικά αστεία... ποοοο πηγάζει και πηγαίο... πρέπει τελικά να το γράψω αυτό το βιβλίο!


Το χιούμορ κάνει καλό λένε, έστω κι αν είναι κρύο το αστείο, πάντως το καλοκαίρι είναι ότι πρέπει.
Και επιμένω ότι πρέπει να γίνει. Κατάργησω των μεγεθών 1, 2, 6, 7, (είδες πρόσθεσα και ένα μέγεθος ακόμα προς αφαίρεση) και όλων των γραμματοσειρών (εκτός της προεπιλεγμένης).
baskethood
Πόσο δύσκολο είναι να δημιουργηθεί κάτι τέτοιο https://chrome.google.com/webstore/search/Notifier ;
Ρωτάω γενικά για τέτοιου είδους εφαρμογές, δηλαδή notifier.
Γενικά αυτές οι εφαρμογές είναι πολύ βολικές, σε μένα, από τη στιγμή που εμφανίζονται ως pop up και έτσι μπορείς ανά πάσα στιγμή να το βλέπεις. Αν μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο και σε φόρουμ θα ήταν, κατ εμέ, παραπάνω από εξαιρετικό.
Magnus92
Επειδη δεν ηξερα που στο διαολο να το ποσταρω, το βαζω εδω. tongue.gif

Υπαρχει καποιος τροπος ν αλλαξω το e-mail στο οποιο ερχονται οι ενημερωσεις απ το φορουμ ( για π.μ. κτλ. );
Προφανως ειναι αυτο που εχω δηλωσει κατα την εγγραφη μου...
duncan21
QUOTE(Magnus92 @ Jan 20 2012, 09:39 ) *
Επειδη δεν ηξερα που στο διαολο να το ποσταρω, το βαζω εδω. tongue.gif

Υπαρχει καποιος τροπος ν αλλαξω το e-mail στο οποιο ερχονται οι ενημερωσεις απ το φορουμ ( για π.μ. κτλ. );
Προφανως ειναι αυτο που εχω δηλωσει κατα την εγγραφη μου...

Πίνακας ελέγχου---->Αλλαγή διεύθυνσης e-mail.Aν δεν κάνω λάθος αυτό πρέπει να 'ναι... wink.gif
Magnus92
QUOTE(duncan21 @ Jan 20 2012, 14:33 ) *
Πίνακας ελέγχου---->Αλλαγή διεύθυνσης e-mail.Aν δεν κάνω λάθος αυτό πρέπει να 'ναι... wink.gif



Ναι, αυτο ηταν... Ευχαριστω πολυ Τζωνυκο, να 'σαι καλα rolleyes.gif
aegeansheed
Θα ήθελα να ζητήσω αν γίνεται να ανεβάζουμε φωτογραφίες με upload από το desktop και όχι από url. Με έχει σκίσει το tinypic και χάνονται οι καμενιές μου τσάμπα...

Γκεν αυτό?
Air Kef
Iδέα δεν εχω, μονο ο Λουκουμάς ο χαρούμενος τα ξερει αυτά :/
LFO
QUOTE(Air Kef @ Mar 2 2012, 17:37 ) *
Iδέα δεν εχω, μονο ο Λουκουμάς ο χαρούμενος τα ξερει αυτά :/


Αλλη μια προσπάθεια των διαχειριστων να υπόταξουν το ελευθερο πνευμα των χρηστων του φορουμ.... 19.gif
kotzito
Ωραιο feature προσωπικα πιστευω θα ηταν να ειχε ενα chatbox το φορουμ.Ειδικα στην διαρκεια των αγωνων θα επαιρνε φωτια και θα ειχε πολυ γελιο.
pmam
Προτείνω τη δημιουργία ενός χώρου με all-time classics του φόρουμ, όπως λινκ με τα ποστ του τζόνι μπι, του σπ(α)ιστα που απαντά στον εαυτό του, τον αντμίν που υπερασπίζεται τη μνήμη του παππού του, την κίνηση που έριξε το ζαπόνι και άλλες τέτοιες μεγάλες στιγμές.
Manu7
QUOTE(pmam @ Apr 28 2012, 00:08 ) *
Προτείνω τη δημιουργία ενός χώρου με all-time classics του φόρουμ, όπως λινκ με τα ποστ του τζόνι μπι, του σπ(α)ιστα που απαντά στον εαυτό του, τον αντμίν που υπερασπίζεται τη μνήμη του παππού του, την κίνηση που έριξε το ζαπόνι και άλλες τέτοιες μεγάλες στιγμές.

Kι όμως υπάρχει ανάλογο τόπικ αλλά έχει πάρα πολύ καιρό να προστεθεί κάτι.
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...=4870&st=60

Όντως δεν θα ήταν άσχημα να ανανεωνόταν λίγο wink.gif
A.CAB
Επειδή δεν ξέρω που να το ποστάρω, δοκιμάζω εδώ.
Τα φάουλ σβήνονται ποτέ; (Για το φόρουμ μιλάω...)
Λογικά πρέπει να αναφερόταν κάτι στους κανονισμούς πριν την εγγραφή αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι σχετικό πλέον. Μπορεί κάποιος μοντ να μου απαντήσει έστω σε pm; Δηλαδή μετά από κάποιο χρονικό όριο μηδενίζονται; Σβήνεται ένα; Δεν σβήνεται ποτέ κανένα; Τι ακριβώς παίζει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
rchos
QUOTE(A.CAB @ May 3 2012, 17:59 ) *
Επειδή δεν ξέρω που να το ποστάρω, δοκιμάζω εδώ.
Τα φάουλ σβήνονται ποτέ; (Για το φόρουμ μιλάω...)
Λογικά πρέπει να αναφερόταν κάτι στους κανονισμούς πριν την εγγραφή αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι σχετικό πλέον. Μπορεί κάποιος μοντ να μου απαντήσει έστω σε pm; Δηλαδή μετά από κάποιο χρονικό όριο μηδενίζονται; Σβήνεται ένα; Δεν σβήνεται ποτέ κανένα; Τι ακριβώς παίζει;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Κανονισμός του φόρουμ

μπες εδω και στο τελος στις παρατηρησεις νομιζω θα απαντηθει η απορια σου.
HLR CENATION
Μια προτασουλα δικη μου ειναι να βαλουμε + και - για καθε ποστ... smile.gif
επαθα λαστιχο
σιγουρα θα εχει προταθει αλλα που να ψαξω τωρα?τεσπα για σαουτμποξ ποια ειναι η θεση της κεντρικης επιτροπης του φορουμ?
nikolas12
QUOTE(επαθα λαστιχο @ May 23 2012, 23:42 ) *
σιγουρα θα εχει προταθει αλλα που να ψαξω τωρα?τεσπα για σαουτμποξ ποια ειναι η θεση της κεντρικης επιτροπης του φορουμ?


Το έχουν ζητήσει κατά καιρούς και άλλα μέλη, αλλά δεν έγινε κάτι με την παλιά διοίκηση που το σκεφτόταν αρνητικά (χαχα το θυμάμαι το τότε σχόλιο). Πάντως από αυτά που έχω δει σε διάφορα σάιτ η ιδέα του shoutbox δεν είναι και πολύ καλή.
aegeansheed
To Forum Links πάνω στη σελίδα εχει ένα εξαιρετικό εργαλείο/όπλο που δεν χρησιμοποιείται καθόλου. Αναφέρομαι στο Ημερολόγιο. Έχω δει αν θυμάμαι καλά μόνο γενέθλια του Φόρου εκεί, ενώ θα μπορούσαν να μπαίνουν όλες οι σημαντικές ημερομηνίες, που όντως είναι καλό να είναι γνωστές και προτιμότερο από το να βλέπουμε ποστς του στυλ "πότε παίζει η Εθνική προολυμπιακό είπαμε?", "πότε είναι ο α' τελικός ΝΒΑ?" κλπ κλπ, νομίζω το πιάσαμε το πόιντ.

Είναι ενδιαφέρον, αν γίνει σοβαρά, αξιόπιστα και γίνει γνωστά, εκτός του ότι δε θα τρέχω να βρω dates θα υπάρχει και αυξημένη επισκεψιμότητα από άλλους που χρειάζονται basketball dates. Από το να ανοίγεις μία σελίδα στο twitter που δεν προσφέρει τίποτα (όχι εντελώς, αφού βρήκα accounts που δεν ήξερα tongue.gif ), πιστεύω ότι θα ήταν πολύ καλύτερο.

Να μην αργήσει.
aegeansheed
Χρόνια μας πολλά...Γούτσου γούτσου! tongue.gif



* να μπει και η ημερομηνία έναρξης της FA period, ε!!!
baskethood
Παρατήρησα ότι δεν μου έρχεται ειδοποίηση με mail όταν δέχομαι PM ενώ είναι τικαρισμένη η εντολή στις ρυθμίσεις. Για να το καταλάβω πρέπει να κάνω refresh. Υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση ή μπορεί να είναι παροδικό bug;
duncan21
QUOTE(baskethood @ Sep 11 2012, 21:39 ) *
Παρατήρησα ότι δεν μου έρχεται ειδοποίηση με mail όταν δέχομαι PM ενώ είναι τικαρισμένη η εντολή στις ρυθμίσεις. Για να το καταλάβω πρέπει να κάνω refresh. Υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση ή μπορεί να είναι παροδικό bug;

+1

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ.
Pierce
Μήπως πάει στα junk; Το ξέρω ότι είναι noobιστικη παρατήρηση, αλλά εμένα πηγαίνουν στο junk για αυτό το λέω smile.gif
Iσως αλλαξε κατι όταν κάναμε αλλαγή server, θα μας πεί ο happy donut.
baskethood
QUOTE (pierce21 @ Sep 11 2012, 23:44 ) *
Μήπως πάει στα junk; Το ξέρω ότι είναι noobιστικη παρατήρηση, αλλά εμένα πηγαίνουν στο junk για αυτό το λέω smile.gif
Iσως αλλαξε κατι όταν κάναμε αλλαγή server, θα μας πεί ο happy donut.

Όχι δεν πάνε στα junk. Και τώρα που το λες ίσως να συμβαίνει αυτό, δεν είναι μεγάλο το διάστημα που το έχω παρατηρήσει. Κάπου στον τελευταίο μήνα δηλαδή.
Magnus92
Nα πεταξω κι εγω την κοτσανα μου;

Τωρα τελευταια, οταν κλεινω τον browser, τον ανοιγω και παω να μπω στο φορουμ, μου ζηταει να κανω log in απο την αρχη καθε φορα... Αυτο δεν γινοταν πριν...

Τις πταίει ;;
rchos
QUOTE(baskethood @ Sep 11 2012, 21:39 ) *
Παρατήρησα ότι δεν μου έρχεται ειδοποίηση με mail όταν δέχομαι PM ενώ είναι τικαρισμένη η εντολή στις ρυθμίσεις. Για να το καταλάβω πρέπει να κάνω refresh. Υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση ή μπορεί να είναι παροδικό bug;


Είχαμε γενικό πρόβλημα με τα emails.

Μάλλον τώρα το φτιάξαμε (ο λουκουμας δλδ)

για δοκιμάστε και πείτε αν όντως φτιάχτηκε.

είχαμε και με τα validation mail πρόβλημα και 15 μέρες τώρα δεν είχαμε νέες εγγραφές.
Xaroumenos loukoumas
Αυτό με τις φωτογραφίες στο server που ζήτησε κάποιος, δε γίνεται, για λόγους χώρου (ναι, δεν έχουμε ιδιαίτερα πολύ tongue.gif)

QUOTE(Magnus92 @ Sep 12 2012, 11:11 ) *
Nα πεταξω κι εγω την κοτσανα μου;

Τωρα τελευταια, οταν κλεινω τον browser, τον ανοιγω και παω να μπω στο φορουμ, μου ζηταει να κανω log in απο την αρχη καθε φορα... Αυτο δεν γινοταν πριν...

Τις πταίει ;;


Κατι στο browser σου tongue.gif
Clean cache κτλ smile.gif
SteveNashidis
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Sep 17 2012, 16:22 ) *
Αυτό με τις φωτογραφίες στο server που ζήτησε κάποιος, δε γίνεται, για λόγους χώρου (ναι, δεν έχουμε ιδιαίτερα πολύ tongue.gif)


Αυτό που αναφέρεις έχει σχέση με το γεγονός ότι δεν μπορούμε να ποστάρουμε φωτογραφίες στα διάφορα τόπικ ; Αν ναι με ποιον τρόπο μπορούμε να δημοσιεύουμε φωτογραφίες ; μόνο μέσω άλλων ιστοσελίδων ;
rchos
QUOTE(Voyager @ Oct 8 2012, 11:50 ) *
Αυτό που αναφέρεις έχει σχέση με το γεγονός ότι δεν μπορούμε να ποστάρουμε φωτογραφίες στα διάφορα τόπικ ; Αν ναι με ποιον τρόπο μπορούμε να δημοσιεύουμε φωτογραφίες ; μόνο μέσω άλλων ιστοσελίδων ;


Φωτογραφίες μπορείτε να ποστάρετε αφού πρώτα τις ανεβάσετε σε κάποιο σάιτ τύπου photobucket.

Η διαδικασία είναι πολύ απλή στο να το κάνετε αυτό και ναι είναι προτιμότερο από το να βαραίνουμε το φορουμ διαρκώς με νέες φωτό.
GMF80
Kαμία πιθανότητα να γίνει το forum προσβάσιμο μέσω Tapatalk για android υπάρχει?
rchos
QUOTE(GMF80 @ Dec 17 2012, 12:14 ) *
Kαμία πιθανότητα να γίνει το forum προσβάσιμο μέσω Tapatalk για android υπάρχει?


Προς ώρας όχι.
Μας έχει απασχολήσει.

Από καλοκαίρι θα το δούμε.
επαθα λαστιχο
αφεντικο δεν ξερω αν εχει ζητηθει προηγουμενως,αλλα γινεται να βαλεις με καποιο τροπο επιλογη καλυψης 'spoiler alert' για να μην
φευγουν σποιλεριες στις ταινιες και στις σειρες?
j-kidd13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 11 2013, 22:41 ) *
αφεντικο δεν ξερω αν εχει ζητηθει προηγουμενως,αλλα γινεται να βαλεις με καποιο τροπο επιλογη καλυψης 'spoiler alert' για να μην
φευγουν σποιλεριες στις ταινιες και στις σειρες?

Υπαρχει ηδη....
Οταν πας να γραψεις το κειμενο,πανω στις μορφοποιησεις,στην πρωτη καρτελα με το βελακι.
Pierce
Και δίπλα από τον κειμενογράφο κάτω από τα emoticons , έχει ένα κουτάκι που λέει insert center , topic link, codebox, SPOILER

u mad ?
Tobias Funke
Μπορούμε να αλλάξουμε κάποια στιγμή τον τρόπο που εμφανίζονται τα links όταν βρείτε χρόνο? Ένα αλλο χρώμα ή κάτι τέτοιο για να είναι πιο ευδιάκριτα, γιατί γερνάμε κι εμείς και δεν θωρούμε το ίδιο καλά.

π.χ. σε αυτό το post του Άλεξ χάνονται μέσα στο κείμενο
benchwarmer
QUOTE(Tobias Funke @ Feb 26 2013, 13:41 ) *
Μπορούμε να αλλάξουμε κάποια στιγμή τον τρόπο που εμφανίζονται τα links όταν βρείτε χρόνο? Ένα αλλο χρώμα ή κάτι τέτοιο για να είναι πιο ευδιάκριτα, γιατί γερνάμε κι εμείς και δεν θωρούμε το ίδιο καλά.

π.χ. σε αυτό το post του Άλεξ χάνονται μέσα στο κείμενο


+1, το σκεφτηκα κι εγω ενω εκανα το ποστ (αφου πρωτα σκεφτηκα οτι κανεις δεν θα το διαβασει βεβαια smiley.gif )
SG3ptshooter
QUOTE(benchwarmer @ Feb 26 2013, 14:11 ) *
+1, το σκεφτηκα κι εγω ενω εκανα το ποστ (αφου πρωτα σκεφτηκα οτι κανεις δεν θα το διαβασει βεβαια smiley.gif )

το διαβάσαμε μωρέ γκρίνια, μέχρι να το ποστάρω μου το λες και ιδιωτικά. Είδες εγώ να κλαίγομαι πολύ που δεν μπορώ να γράψω 10 παραγράφους αφιέρωμα για το Damien "Τhe Nose" Brunner; Είδαμε και την αφιέρωση, μία εκ των πολλών το ΠΣΚ tongue.gif . rchos περιμένω μισθοδοσία.

Συμφωνώ πάντως με τους προλαλημένους για το ζήτημα των συνδέσμων. Και μην αρχίσει πάλι η τεχνική λουκουμο-ομάδα τη στάχτη στα μάτια για το υπέροχο νέο skin που θα μας πάρει τα μυαλά, το πορτοκαλί το νιώθω δεδομένο. Ίσως λίγα σπυριά στη μπάλα του logo κι ένα poster του επιστρέψαντα Χάτζη με υπότιτλο "για τους παροικούντες την Ιερουσαλήμ"...
HLR CENATION
Παιδια διορθωστε την ωρα του φορουμ.Πρεπει να πηγαινει πισω τουλαχιστον 20 λεπτα.
rankin
Ρε guys, μήπως θα ήταν καλή ιδεα η δημιουργία μιας εφαρμογής για smartphones για το forum.
Ισως αν υπαρχουν developers αναμεσα μας, να μπορουσαν να αναπτύξουν εθελοντικά, σιγά σιγά, μια εφαρμογή.
LFO
QUOTE(rankin @ Aug 27 2013, 10:56 ) *
Ρε guys, μήπως θα ήταν καλή ιδεα η δημιουργία μιας εφαρμογής για smartphones για το forum.
Ισως αν υπαρχουν developers αναμεσα μας, να μπορουσαν να αναπτύξουν εθελοντικά, σιγά σιγά, μια εφαρμογή.



Mακαρι να γινοταν . Το ειχα προτεινει και εγω πριν 2-3 χρονια αλλα η προηγουμενη διοικηση του φορουμ δεν ενδιαφεροταν και πολυ για τον εκσυγχρονισμο του φορουμ.... shot.gif

Ελπιζω τωρα με τον νεο αντμιν να γινει.

sacarame
Παιδιά η αλήθεια είναι ότι δεν είναι πάρα πολύ εύκολο αυτό... Θα το ψάξουμε πάντως να δούμε αν μπορεί να γίνει κάτι...
rchos
Μα είναι δυνατόν κινητά χωρίς κουμπιά?
ΤΙ πράγματα του διαβόλου χρησιμοποιήτε εσείς οι νέοι...
duncan21
QUOTE(rankin @ Aug 27 2013, 10:56 ) *
Ρε guys, μήπως θα ήταν καλή ιδεα η δημιουργία μιας εφαρμογής για smartphones για το forum.
Ισως αν υπαρχουν developers αναμεσα μας, να μπορουσαν να αναπτύξουν εθελοντικά, σιγά σιγά, μια εφαρμογή.

Και μένα θα με βόλευε κάτι τέτοιο αλλά πόσα (ελληνικά) forums έχετε βρει ως application για το smartphone σας?Εγώ προσωπικά 2-3 και το 1 μάλιστα είναι της σχολής μου(που είναι και το αντικείμενο της τρόπον τινά).Προσφέρομαι εθελοντικά ν' αναπτύξω basketforum app σε 2 χρονάκια από τώρα tongue.gif.
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Sep 3 2013, 15:08 ) *
Και μένα θα με βόλευε κάτι τέτοιο αλλά πόσα (ελληνικά) forums έχετε βρει ως application για το smartphone σας?Εγώ προσωπικά 2-3 και το 1 μάλιστα είναι της σχολής μου(που είναι και το αντικείμενο της τρόπον τινά).Προσφέρομαι εθελοντικά ν' αναπτύξω basketforum app σε 2 χρονάκια από τώρα tongue.gif.


Εσενα δε σε θελουμε γιατι θα βαλεις φοντο καμια σερβικη σημαια και θα με αναγκασεις να μην το κατεβασω... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.