Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Pierce
QUOTE (a bullet for your head @ Sep 13 2010, 15:36 ) *
Επειδη μονο εσυ μπηκες στο κοπο να μου απαντησεις συγκεκριμμενα,εστω στο 1ο σκελος που εθεσα,θα σου πω πως αντιλαμβανομαι ως ενα βαθμο,τη λογικη του επιπεδου που επιθυμειτε να διατηρησετε σ'αυτη την κοινοτητα,ωστοσο εξακολουθω να πιστευω,οτι ο δια βιου αποκλεισμος ειναι μια πολυ βαρια αντιμετωπιση για εναν μπασκετικο διαδικτυακο τοπο ανταλλαγης αποψεων.

Κοιταξε το οτι καποιος φτανει το 100 δεν σημαινει αυτοματα και δια βιου αποκλεισμο. Στους περισσοτερους εχει δωθει και μια δευτερη ευκαιρια,(στις δυο καθορισμενες περιοδους ) και αλλοι την αξιοποιησαν σωστα , μη δημιουργωντας προβληματα και αλλοι εκαναν τα ιδια πραγματα και απο παν και οι αλλοι smile.gif Για την δευτερη λοιπον κατηγορια δεν βλεπω γιατι να δωθει και 3η ευκαιρια ... Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου , δεν συμφωνεις;

QUOTE (a bullet for your head @ Sep 13 2010, 15:36 ) *
Επισης,προκειμενου να διατηρηθει ενα επιπεδο σ'αυτο το φορουμ,προυποθετει προσπαθεια απ'ολους ανεξαιρετως τους συμμετεχοντες,ειτε ειναι απλοι μελη-χρηστες,ειτε μοντς.

Οπως σου απαντησα & χθες,οντως ειναι θεματα που εξαρτωνται απο εσας,ομως το ''ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ'',ακουγεται καπως...
Βρισκομαστε στην ενοτητα ''Προτασεις-Καντε μας καλυτερους'' & τιθενται κατα καιρους καποια θεματα,οπως καλη ωρα τωρα.

Δηλαδη σε πειραξε ο τροπος που το ειπα; Αν καποιος εχει τιμωρηθει για φχψ λογους, ειναι δικο μας θεμα , το αν θα γυρισει και σε καμια περιπτωση των μελων...(γενικα)

Κατα τα αλλα με καλυψε ο rchos
a bullet for your head
Πραγματικα δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο.
Με καλυψατε πληρως.
sacarame
Μετά την οριστική συμφωνία του Άλεν Άιβερσον με την τουρκική Μπεσίκτας,θεωρώ πως το φόρουμ μας δεν πρέπει να μείνει απαθές και αμέτοχο στον ερχομό αυτού του τεράστιου παίκτη...


ΠΡΟΤΕΙΝΩ λοιπόν την οργάνωση μπασκετφορουμ-εκδρομής στην Τουρκία προκειμένου να παρακολουθήσουμε από κοντά έναν αγώνα του μεγάλου αυτού παίκτη (ή παίκτου αλά Διακογιάννης)..

Επίσης η εκδρομή θα μπορούσε να γίνει και 2ημερη προκειμένου να μπορέσουμε να κάνουμε και μια μικρή περιήγηση σε όλα τα σημαντικά αξιοθέατα της περιοχής όπως κεμπάπ,ντονέρ,γιαουρτλού, μπακλαβά και φυσικά το παραδοσιακό τσαγάκι...
Μάλιστα η αποστολή θα αναλάβει και να επιστρέψει με μικρά αναμνηστικά από τα συγκεκριμένα αξιοθέατα..

Επίσης θα αναλάβει η συγκεκριμένη αποστολή να βρει μπασκετικό υλικό όπως συνέντευξεις με μπασκετικά πρόσωπα,όπως ο Ονούρ και η Σεχραζάτ, ο Μπακλαβατζίογλου καθώς και τον Βασίλη Κικίλια (διότι είναι ενας από μας και φυσικά μέγας γνώστης του αθλήματος....

Ομως η αποστολή δεν πρέπει να δώσει στόχο ότι βρίσκεται εκεί διότι υπάρχουν αρκετοί παπα(ρα)ρατζι και δημοσιογράφοι που ίσως να μας θεωρήσουν πράκτορες που ήρθαν να κλέψουν τον ΑΙ και να τον πάνε στην Ελλάδα..Οπότε θα πρέπει να είμαστε ντυμένοι κάπως έτσι






Αυτά...Περιμένω τις απάντησεις των υπευθύνων στις εισηγήσεις μου... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
duncan21
Προτεινω αλλαγη των δυνητικων foul των χρηστων απο 5 σε 6.Ειμαστε λατρεις του nba διαολε,δε μπορουμε να παιζουμε το παιχνιδι μονο με 5 foul. tongue.gif
Air Kef
Συνεχίστε ελεύθερα τέτοιες προτάσεις, μας ανεβάζουν επίπεδο όσο να ναι, οι χρήστες μας βλέπουν πολύ μπροστά. 71.gif

Εσύ ειδικά αγόρι μου ντανκαν21, με τέτοια υπογραφή δεν φεύγεις ποτέ απο δω μεσα. σε θέλουμε καθημερινό ποστερ.
LFO


  1. θα μπορουσατε καποιες επιλεγμενες συζητησεις υψηλου επιπεδου να τις ποσταρετε στο γκρουπ στο facebook για προσελκυση και αλλων αναγνωστων.
  2. Θα μπορουσατε να οργανωσετε ενα basketforum meeting εορταστικου-φιλανθρωπικου χαρακτηρα οπου θα μπορουσαμε να κανουμε ενα, μικρο στο μεγεθος αλλα μεγαλο σε σημασια, ερανο οπου θα δωσουμε ενα μικρο ποσο σε καποιο φιλανθρωπικο ιδρυμα. Ετσι προβαλλεται καλυτερα ο κοινωνικος χαρακτηρας αυτης την μικρης μας κοινοτητας και ερχονται και τα μελη πιο κοντα, ειδικα αν ακολουθησουν μπυρες...!



LFO
Επισης προτεινω και τα κατωθι ξεχωριστα topics / ψηφοφοριες:



  1. "ποιος ειναι ο αγαπημενος μου διαιτητης και γιατι"
  2. "ποιος ειναι ο αγαπημενος μου moderator και γιατι"
  3. "με ποιον συμφορουμιτη θα πηγαινα ανετα μαζι γήπεδο?"
  4. "που ειναι κρυμμενα στο φορουμ τα "παιδια" του Λύκου?"
  5. "ο Don-Baskeball ήταν στα αληθεια απλο μελος ή μεταμφιεσμενος moderator?"
  6. "Πότε θα πετυχει ο spysta ΜΙΑ μεταγραφη του Θρύλου?"
  7. "ο rankin ειναι όντως ο Μανουσος Μανουσέλης?"
rchos
ενα ωραιο τοπικ επισης θα ηταν ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο επομενος που θα φαει μπαν.με ψηφοφορια. tongue.gif
LFO
ή ακομα καλυτερα ποιον moderator θα μπαναραμε αν ειχαμε το δικαιωμα!!!
rchos
QUOTE(LFO @ Dec 23 2010, 12:25 ) *
ή ακομα καλυτερα ποιον moderator θα μπαναραμε αν ειχαμε το δικαιωμα!!!


πωπω σφαγη θα γινει.
θα βγουν πολλα απωθημενα λεμε!
το τοπικ με τα περισσοτερα ποστ θα γινει αυτο.θα δωθει και δικαιωμα ψηφου στους αποκλεισμενους να βγουν γουστα!
Xaroumenos loukoumas
Αχαχαχααχ!!
Ονομαστική θα είναι; tongue.gif
a bullet for your head
QUOTE(rchos @ Dec 23 2010, 12:07 ) *
ενα ωραιο τοπικ επισης θα ηταν ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο επομενος που θα φαει μπαν.με ψηφοφορια. tongue.gif

Προσωπικα θα ψηφιζα τον εαυτο μου... rolleyes.gif

QUOTE(rchos @ Dec 23 2010, 13:12 ) *
πωπω σφαγη θα γινει.
θα βγουν πολλα απωθημενα λεμε!
το τοπικ με τα περισσοτερα ποστ θα γινει αυτο.θα δωθει και δικαιωμα ψηφου στους αποκλεισμενους να βγουν γουστα!

Αν υπαρξει προσωρινη αρση(εστω & για μια ωρα),της μονιμης ποινης για τους αποκλεισμενους,εκτιμω οτι το ρεκορ της 2 Απριλιου 2009 με τους περισσοτερους χρηστες online,θα εσπαγε,& το νεο ρεκορ που θα εβγαινε θα ηταν απλησιαστο.... biggrin.gif
LFO
Να μια ωραια ημερομηνια για την προσωρινη αρση των τιμωριων: Πεμπτη 13/01 , επομενη μερα του ντερμπι στο ΟΑΚΑ......

rankin
QUOTE(LFO @ Dec 23 2010, 11:14 ) *
"ο rankin ειναι όντως ο Μανουσος Μανουσέλης?"

πολλά λες και θα αποκαλύψω ότι είσαι το δεξί χέρι πρώην προέδρου (ομάδας ή πολιτικού κόμματος)

kolokotronis
Εγώ θα ήθελα να ξανασκεφτεί ο rchos ή να συζητήσει με τους άλλους μοντς το θέμα των τιμωριών.
Προφανώς δεν θα σας κάνω υποδείξεις και άλλωστε με την μέχρι τώρα πολιτική, το επίπεδο επί του φόρουμ έχει διατηρηθεί σε πολύ ψηλά εππεδα.
Απλά την πολιτικήτων τιμωριών την βρίσκω πολλές φορές άδικη και υπερβολική.

Φιλικά
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(kolokotronis @ Dec 26 2010, 15:48 ) *
Εγώ θα ήθελα να ξανασκεφτεί ο rchos ή να συζητήσει με τους άλλους μοντς το θέμα των τιμωριών.
Προφανώς δεν θα σας κάνω υποδείξεις και άλλωστε με την μέχρι τώρα πολιτική, το επίπεδο επί του φόρουμ έχει διατηρηθεί σε πολύ ψηλά εππεδα.
Απλά την πολιτικήτων τιμωριών την βρίσκω πολλές φορές άδικη και υπερβολική.

Φιλικά


+1 foul στον kolokotroni επειδή δεν έβαλε κενό μεταξύ των λέξεων "πολιτική" και "των" στα bold.
Sorry dude, οι κανόνες είναι αμειλικτοι! wink.gif
ALdaperan
γεια σας θα ήθελα να προτείνω κάτι :

τη δυνατότητα κάτω απο κάθε ποστ να μπορούμε να κάνουμε like. πως σας φαίνεται κάτι τέτοιο? ειναι εφικτό?

επειτα μπορούμε να προσθέσουμε πιο πολλά emoticons ή να αντικαταστήσουμε τα ηδη υπάρχοντα με αυτα εδω που ειναι πολύ πιο όμορφα :


http://www.en.kolobok.us/content_plugins/gallery/gallery.php
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(ALdaperan @ Dec 28 2010, 10:43 ) *
γεια σας θα ήθελα να προτείνω κάτι :

τη δυνατότητα κάτω απο κάθε ποστ να μπορούμε να κάνουμε like. πως σας φαίνεται κάτι τέτοιο? ειναι εφικτό?

επειτα μπορούμε να προσθέσουμε πιο πολλά emoticons ή να αντικαταστήσουμε τα ηδη υπάρχοντα με αυτα εδω που ειναι πολύ πιο όμορφα :


http://www.en.kolobok.us/content_plugins/gallery/gallery.php


Είναι λίγο μανούρα αυτό που λες με το like, οπότε..
Για τα emoticons είναι απλούστερο, μόλις γίνει καλά το χέρι μου θα το δω (όπως κ 100000 άλλα που έχουν κατά καιρούς ειπωθεί smile.gif)
ALdaperan
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Dec 28 2010, 12:46 ) *
Είναι λίγο μανούρα αυτό που λες με το like, οπότε..
Για τα emoticons είναι απλούστερο, μόλις γίνει καλά το χέρι μου θα το δω (όπως κ 100000 άλλα που έχουν κατά καιρούς ειπωθεί smile.gif)

ωραίος wink.gif

ειναι πολύ ομορφα emoticon .

τι εχει το χέρι σου? περαστηκα
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(ALdaperan @ Dec 28 2010, 19:24 ) *
τι εχει το χέρι σου? περαστηκα


Ιστοριες γι' αγρίους, τι δεν επαθε έπρεπε να ρωτας tongue.gif
Να 'σαι καλά πάντως, ευχαριστώ wink.gif
ALdaperan
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Dec 29 2010, 10:49 ) *
Ιστοριες γι' αγρίους, τι δεν επαθε έπρεπε να ρωτας tongue.gif
Να 'σαι καλά πάντως, ευχαριστώ wink.gif

τπτ και εγώ πρόσφατα είχα τρεχάματα με το χέρι ( εξάρθρωση συγκεκριμένα ) και καταλαβαίνω τον πόνο σου blink.gif

περαστικά και παλι wink.gif
benchwarmer
"Έχουμε 9,925 εγγεγραμμένα μέλη"


Προτείνω το 10,000στό μελος να κερδίσει μία ολόσωμη αφίσα του admin του φόρουμ.
sacarame
QUOTE(benchwarmer @ Jan 15 2011, 21:07 ) *
"Έχουμε 9,925 εγγεγραμμένα μέλη"


Προτείνω το 10,000στό μελος να κερδίσει μία ολόσωμη αφίσα του admin του φόρουμ.



Και ολόγυμνη θα συμπλήρωνα εγώ επίσης... banana.gif banana.gif


Άλλη πρόταση δικιά μου να κλείσουμε το ΣΕΦ και να μαζευτούμε και τα 10.000 μελη σε ενα εορταστικό τριήμερο με μουσική από μέλη, τιμητικές πλακέτες σε πρώην αντμιν και επίτιμα μέλη του φόρουμ και άλλα τέτοια χαριτωμένα....


ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΜΙΝ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!???
rchos
QUOTE(benchwarmer @ Jan 15 2011, 21:07 ) *
"Έχουμε 9,925 εγγεγραμμένα μέλη"


Προτείνω το 10,000στό μελος να κερδίσει μία ολόσωμη αφίσα του admin του φόρουμ.



ελπιζω να εχει μεγαλο δωματιο το παιδι για να χωρεσει η αφισα του αντμιν γιατι εκ των πραγματων θα ειναι μεγαλη. smiley.gif
τοσο πλαγιο μποι που να χωρεσει! tongue.gif

οσο για την αλλη ιδεα οσο χρησιμοποιει το σεφ ο ολυμπιακος δεν μας το δινουν.το χουμε ψαξει το θεμα.αν με το καλο φυγει ολο και κατι θα καταφερουμε!
Air Kef
Θέλετε αφίσα-γίγας του apkat που είναι ο εμπνευστής της επανάστασης και χωράει και σε μονόφυλο ντουλάπας σε φυσικό μέγεθος;
Σαν να τον εχετε στο δωμάτιό σας θα ειναι.
apkat
24.gif 24.gif 24.gif

M ε εκθετεις ανεπανορθωτα αλλα οκ ηταν ωραια ατακα και σε συγχωρω..!!! tongue.gif

Αν οντως με θελει καποιος στο δωματιο του ας με ενημερωσει να ξεκινησω τις φωτογραφησεις...!!
rchos
βασικα το θεμα ειναι κοστους.
για να μπω εγω σε αφισα θελει πολυ περισσοτερα λεφτα απο το να μπει ο απκατ.

οποτε οντως συμφερει το δωρο να ειναι αυτος!
sacarame
QUOTE(rchos @ Jan 16 2011, 14:23 ) *
βασικα το θεμα ειναι κοστους.
για να μπω εγω σε αφισα θελει πολυ περισσοτερα λεφτα απο το να μπει ο απκατ.

οποτε οντως συμφερει το δωρο να ειναι αυτος!


Μα για αυτό είπαμε να είσαι εσύ στην αφίσα,γιατί λόγω των 10,000 μελών πρέπει να είναι κάπως ακριβό το δώρο.Οπότε πρέπει να ξοδευτείς περισσότερο ( no offence απκατ, απλά θυμάμαι ότι είσαι πιο πετίτ βέρσιον από τον άντμιν)


Επίσης το σχόλιο ''ολόγυμνη'' δεν το έχει σχολιάσει κανείς... smiley.gif smiley.gif
nikolas12
QUOTE(rchos @ Dec 23 2010, 12:07 ) *
ενα ωραιο τοπικ επισης θα ηταν ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο επομενος που θα φαει μπαν.με ψηφοφορια. tongue.gif


Ευκολακι θα ηταν να τον βρουμε.

QUOTE(LFO @ Dec 23 2010, 12:25 ) *
ή ακομα καλυτερα ποιον moderator θα μπαναραμε αν ειχαμε το δικαιωμα!!!


Αχ αχ αχ περιορισμοι του μπασκετφορουμ.

QUOTE(kolokotronis @ Dec 26 2010, 14:48 ) *
Εγώ θα ήθελα να ξανασκεφτεί ο rchos ή να συζητήσει με τους άλλους μοντς το θέμα των τιμωριών.
Προφανώς δεν θα σας κάνω υποδείξεις και άλλωστε με την μέχρι τώρα πολιτική, το επίπεδο επί του φόρουμ έχει διατηρηθεί σε πολύ ψηλά εππεδα.
Απλά την πολιτικήτων τιμωριών την βρίσκω πολλές φορές άδικη και υπερβολική.

Φιλικά


Ειναι ωραια ιδεα αυτη. Θελουμε τον ΛΥΚΟ πισω!


QUOTE(ALdaperan @ Dec 28 2010, 09:43 ) *
γεια σας θα ήθελα να προτείνω κάτι :

τη δυνατότητα κάτω απο κάθε ποστ να μπορούμε να κάνουμε like. πως σας φαίνεται κάτι τέτοιο? ειναι εφικτό?

επειτα μπορούμε να προσθέσουμε πιο πολλά emoticons ή να αντικαταστήσουμε τα ηδη υπάρχοντα με αυτα εδω που ειναι πολύ πιο όμορφα :


http://www.en.kolobok.us/content_plugins/gallery/gallery.php


Δεν ξερω αν θα ηταν καλη ιδεα γιατι οι περισσοτροι εχουμε συνηθισει τα παλια. Παντως το να προστεθουν νεα emoticons δεν ειναι κακη ιδεα.

QUOTE(benchwarmer @ Jan 15 2011, 21:07 ) *
"Έχουμε 9,925 εγγεγραμμένα μέλη"


Προτείνω το 10,000στό μελος να κερδίσει μία ολόσωμη αφίσα του admin του φόρουμ.



Καλα ρε benchwarmer. Πες οτι το 10000 ειναι ενας 13χρονος. Να πιασει τοιχο του δωματιου του ή να αυτοκτονησει απο ολο αυτο που θα δει; (rchos πλακα κανω δεν θελω και αλλο warn ugly8.gif )

Αυτο που θα ηθελα να προτεινω ειναι να βγει η ρυθμιση στο προφιλ σου να φαινονται ποια μελη το επισκεφθηκαν. Δεν ειναι ωραιο να βλεπεις ποιοι ψαχνουν και αν θελεις να κοιταξεις κατι στο προφιλ τους να φαινεσαι.
apkat
sacarame εγω για το ολογυμνη δεν εχω κανενα προβλημα...Θα θυσιαστω πια για αυτο το φορουμ..
sacarame
QUOTE(apkat @ Jan 16 2011, 15:08 ) *
sacarame εγω για το ολογυμνη δεν εχω κανενα προβλημα...Θα θυσιαστω πια για αυτο το φορουμ..




Αύτα είναι κύριοι....Ήθος , ανδρεία , αυταπάρνηση για το κοινό καλό...Έτσι θα έπρεπε να είμαστε όλοι σε αυτό το φόρουμ..
Απκατ, εκ μέρους όλου του φόρουμ, σε ευχαριστούμε και σου αφιερώνουμε το παρακάτω άσμα, γιατί είσαι αυτό που χρειάζεται αυτό το φόρουμ

Air Kef
Ο apkat αποδεδειγμένα, θα έδινε και τον κώλο του για το φόρουμ
NBAholic
H εκδίκηση τρώγεται κρύα: Βλέπω τη δίμετρη αφίσα του Admin και τη δίμετρη κόμμα μηδέν έξι του Apkat να την κερδίζει κάποιος από τους βιαγκροπωλητές που μπαίνουν με τα τρένα τον τελευταίο καιρό. Μήπως να ανοίξουμε κι εμείς κάποιο τόπικ μέσα στον κάδο ανακύκλωσης επί του θέματος;
apkat
Hθελα να κανω like επηρεασμενος απο το facebook στα ποστ του κεφ και του sacarame αλλα μετα θυμηθηκα οτι το φορουμ δεν εχει Like...Οποτε απλα το αναφερω..
AirNick
QUOTE(apkat @ Jan 16 2011, 18:12 ) *
Hθελα να κανω like επηρεασμενος απο το facebook στα ποστ του κεφ και του sacarame αλλα μετα θυμηθηκα οτι το φορουμ δεν εχει Like...Οποτε απλα το αναφερω..

Θα μπορούσε να είναι η αφίσα σε 3D και να δωθούν και τα κατάλληλα γυαλιά. tongue.gif
aegeansheed
Ποιός είναι ο κύριος? Δώστε το τηλέφωνο του κυρίου στον αέρα...

Dennis_91
Θα την πω την αμαρτία μου αλλά για το θέμα που θα προτείνω δεν έψαξα αν έχει αναφερθεί ξανά.
Θα σας πρότεινα να δημιουργήσουμε ένα τόπικ με τραυματισμούς(συγκεντρωμένους όλους μαζί) και τις εμπειρίες που έχουμε για την αποθεραπεία,πρόληψη, συμβουλές και αν απαντάμε σε ερωτήσεις όσοι την πατήσαμε
Π.Χ. ότι θέλετε από χιαστούς εγώ τα έμαθα 68.gif
Air Kef
Εδώ το σχετικό υπο-φόρουμ:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...er=all&st=0

Εδώ ενα σχετικό τόπικ:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...t=0&start=0


Καλως ηρθες
PanosIlio
QUOTE(Air Kef @ Jan 16 2011, 16:10 ) *
Ο apkat αποδεδειγμένα, θα έδινε και τον κώλο του για το φόρουμ


Και που είναι αυτές οι αποδείξεις?????? smiley.gif
nikolas12
Αντε ρε αποφασιστε τι θα κανουμε με το μελος 10.000 γιατι θελουμε αλλα 18 tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif . Επισης μηπως εχετε σκεφτει αυτο που ειχε πει ο λουκουμας πριν κανα 2-3 χρονια με τα modes;
apkat
QUOTE(PanosIlio @ Jan 17 2011, 16:18 ) *
Και που είναι αυτές οι αποδείξεις?????? smiley.gif


Dεν περιμενα απο τους παλιους τετοια αμφισβητιση.. smiley.gif
PanosIlio
Όχι για να πεισθώ εγώ αλλά οι νέοι...tongue.gif
rchos
ο χρηστης σακαραμε παρακαλειτε να αλλαξει την υπογραφη του!
ευχαριστω!
LFO
QUOTE(apkat @ Jan 16 2011, 15:08 ) *
sacarame εγω για το ολογυμνη δεν εχω κανενα προβλημα...Θα θυσιαστω πια για αυτο το φορουμ..


Εσυ θυσιασου, εμεις τι φταιμε ομως?

QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 13:41 ) *
ο χρηστης σακαραμε παρακαλειτε να αλλαξει την υπογραφη του!
ευχαριστω!



Καπετάνιε εσύ είσαι blink.gif blink.gif ??
rchos
QUOTE(LFO @ Jan 18 2011, 13:59 ) *
Καπετάνιε εσύ είσαι blink.gif blink.gif ??


μου λειπουν καποια δισεκατομυρια αλλα ειπα να μιμηθω το atitude μηπως και καποια στιγμη πιασω κανα τζοκερ(πανω απο ενα μαλλον) και μπορεσω να γινω σαν αυτον!


Υ.Γ. ο μουσουλμανος που μου κανες στο fb προταση φιλιας ποιος ειναι?
LFO
QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 15:02 ) *
Υ.Γ. ο μουσουλμανος που μου κανες στο fb προταση φιλιας ποιος ειναι?


χαχαχα!!!

Συμφορουμιτης γνωστος, ιδιαιτερα αγαπητος, λιγο ειρωνικος, γαυρος με εφεση στην...υπομονη!!!
colonel gomelsky
QUOTE(LFO @ Jan 18 2011, 15:15 ) *
χαχαχα!!!

Συμφορουμιτης γνωστος, ιδιαιτερα αγαπητος, λιγο ειρωνικος, γαυρος με εφεση στην...υπομονη!!!


Είναι ο ράνκιν μουσουλμάνος?
sacarame
QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 13:41 ) *
ο χρηστης σακαραμε παρακαλειτε να αλλαξει την υπογραφη του!
ευχαριστω!


Αφού τον ξέρεις τον δρόμο και τον τρόπο, please be my guest!!! smiley.gif

QUOTE(rchos @ Jan 18 2011, 15:02 ) *
μου λειπουν καποια δισεκατομυρια αλλα ειπα να μιμηθω το atitude μηπως και καποια στιγμη πιασω κανα τζοκερ(πανω απο ενα μαλλον) και μπορεσω να γινω σαν αυτον!


Υ.Γ. ο μουσουλμανος που μου κανες στο fb προταση φιλιας ποιος ειναι?



Υπάρχει κι άλλος πάκισταν στο facebook εκτός από μένα???
rchos
QUOTE(sacarame @ Jan 18 2011, 17:12 ) *
Αφού τον ξέρεις τον δρόμο και τον τρόπο, please be my guest!!! smiley.gif


δεν σε καταλαβαινω.
θα μπορουσες να εξηγηθεις γιατι σωνετε η υπομονη μου φιλε μου χασαν?
AirNick
Σε περίπτωση που γίνουν αποκαλύψεις σε αφίσες... smiley.gif
http://3.bp.blogspot.com/_XQ4V88Sgw7s/TTWZ...s1600/krema.jpg
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.