Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
duncan21
QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 3 2013, 23:46 ) *
Εσενα δε σε θελουμε γιατι θα βαλεις φοντο καμια σερβικη σημαια και θα με αναγκασεις να μην το κατεβασω... laugh.gif

Δύσκολα,έχω σοβαρευτεί πλέον.Αύριο ξεκινά το Eurobasket και δεν έχω καν απαντήσει (μέσω του profile μου) στο προκλητικό Λιθουανικό lobby του forum.
rchos
QUOTE(duncan21 @ Sep 4 2013, 00:00 ) *
Δύσκολα,έχω σοβαρευτεί πλέον.Αύριο ξεκινά το Eurobasket και δεν έχω καν απαντήσει (μέσω του profile μου) στο προκλητικό Λιθουανικό lobby του forum.


Απάντα... wink.gif
leonkalf
QUOTE (sacarame @ Sep 3 2013, 14:36 ) *
Παιδιά η αλήθεια είναι ότι δεν είναι πάρα πολύ εύκολο αυτό... Θα το ψάξουμε πάντως να δούμε αν μπορεί να γίνει κάτι...

Μακάρι! Αν υπάρχει δυνατότητα να γίνει, θα ήταν πολύ καλό!

Μου το έχουν πει κάποιοι φίλοι που παρακολουθούν forum, με ρωτάνε γιατί δε το κάνουμε..

Καλό ψάξιμο admin!!! smile.gif
Magnus92
Για ποιο λογο μου εμφανιζει καποιες λεξεις στο φορουμ ως λινκ ( πχ αγαπημενοι παικτες κτλ.) ?
Magnus92
QUOTE(Magnus92 @ Sep 11 2013, 19:17 ) *
Για ποιο λογο μου εμφανιζει καποιες λεξεις στο φορουμ ως λινκ ( πχ αγαπημενοι παικτες κτλ.) ?



Λυθηκε... Ειχα κατεβασει ενα Plugin : HD κατι...

smile.gif
morfi
QUOTE(Magnus92 @ Sep 11 2013, 19:17 ) *
Για ποιο λογο μου εμφανιζει καποιες λεξεις στο φορουμ ως λινκ ( πχ αγαπημενοι παικτες κτλ.) ?

Θα έχεις κατεβάσει κανά Plugin : HD κάτι αυτό θα είναι είμαι σίγουρος.
Magnus92
QUOTE(morfi @ Sep 11 2013, 23:05 ) *
Θα έχεις κατεβάσει κανά Plugin : HD κάτι αυτό θα είναι είμαι σίγουρος.



Θα προσπαθεις να κανεις χιουμορ αυτο θα ειναι ειμαι σιγουρος.











biggrin.gif

Morfi = Λ-Α-Τ-Ρ-Ε-Ι-Α
rankin
QUOTE(rchos @ Sep 3 2013, 13:48 ) *
Μα είναι δυνατόν κινητά χωρίς κουμπιά?
ΤΙ πράγματα του διαβόλου χρησιμοποιήτε εσείς οι νέοι...


Σωστός ο φίλος...
Εκλασα στα γέλια! laugh.gif

QUOTE(duncan21 @ Sep 3 2013, 14:08 ) *
Και μένα θα με βόλευε κάτι τέτοιο αλλά πόσα (ελληνικά) forums έχετε βρει ως application για το smartphone σας?Εγώ προσωπικά 2-3 και το 1 μάλιστα είναι της σχολής μου(που είναι και το αντικείμενο της τρόπον τινά).Προσφέρομαι εθελοντικά ν' αναπτύξω basketforum app σε 2 χρονάκια από τώρα tongue.gif.

Μπορούμε να περιμένουμε..
Ξεκίνα εσύ και βλέπουμε tongue.gif
Magnus92
Τι στο διαολο ειναι οι captains ρε;




Θα νιωσετε επιτελους οτι ειμαστε αντιεραρχικοι ;
sacarame
QUOTE(Magnus92 @ Oct 3 2013, 20:34 ) *
Τι στο διαολο ειναι οι captains ρε;




Θα νιωσετε επιτελους οτι ειμαστε αντιεραρχικοι ;



Θα προβούμε σε ανακοινώσεις όταν πρέπει...
Pierce
Εμείς όμως τα αφεντικά, είμαστε καπιταλόσκυλα smile.gif Έχουμε χάσει το μέτρο μου φαίνεται.
Tobias Funke
Να κλείσουν όλα τα threads που αφορούν Ολυμπιακό-Παναθηναϊκό, μιας και δεν διαβάζεται πλέον αυτό το κομμάτι του φόρουμ από εμάς που είμαστε τόσο ανώτεροι και γαμάτοι
morfi
QUOTE(Tobias Funke @ Oct 30 2013, 23:46 ) *
Να κλείσουν όλα τα threads που αφορούν Ολυμπιακό-Παναθηναϊκό, μιας και δεν διαβάζεται πλέον αυτό το κομμάτι του φόρουμ από εμάς που είμαστε τόσο ανώτεροι και γαμάτοι

Ανώτεροι μπορεί, γαμάτος μόνο εγώ..
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Oct 31 2013, 00:29 ) *
Ανώτεροι μπορεί, γαμάτος μόνο εγώ..

Mην τρεφεις αυταπατες, δεν εισαι γαματος....
morfi
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 31 2013, 00:42 ) *
Mην τρεφεις αυταπατες, δεν εισαι γαματος....

Με ζηλεύεις..
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Oct 31 2013, 00:53 ) *
Με ζηλεύεις..


Οι μονοι που ζηλευω ειναι οι γκομενοι της Μπελουτσι.
SteveNashidis
To logo με τη σημαία των Ηornets στα emoticons είναι για απόσυρση . Προτείνω ,αν μπορεί να γίνει, να αντικατασταθεί με το νέο των Pelicans ! smile.gif
SG3ptshooter
Υπάρχει ακόμα αντί για Thunder το logo των SuperSonics, ξέρεις πόσες φορές τους το χω πει; Γραμμένο με έχουν. icon_drunk.gif

Και πολλά άλλα είναι "μπαγιάτικα" βεβαίως, έχουν αλλάξει ακόμα και τελείως μερικά.
sacarame
QUOTE(Voyager @ Nov 1 2013, 21:36 ) *
To logo με τη σημαία των Ηornets στα emoticons είναι για απόσυρση . Προτείνω ,αν μπορεί να γίνει, να αντικατασταθεί με το νέο των Pelicans ! smile.gif



Μόνο για απόσυρση δεν είναι αφού από του χρόνου θα έχουμε και πάλι Σαρλότ Χόρνετς... smiley.gif
SteveNashidis
QUOTE(sacarame @ Nov 1 2013, 21:51 ) *
Μόνο για απόσυρση δεν είναι αφού από του χρόνου θα έχουμε και πάλι Σαρλότ Χόρνετς... smiley.gif


Χαχα ! Σωστά ναι ! Γιαυτό είμαστε απλοί user .γιατί δεν μπορούμε να δούμε μπροστά το μέλλον σαν εσάς ! smiley.gif

Οι φίλοι των Thunder , SG3 θα περιμένουν smile.gif

Υ.Γ.Θα ζητούσα άλλα χρώματα στην σημαία των Σανς αλλά δεν προβλέπεται smiley.gif smiley.gif
sacarame
QUOTE(Voyager @ Nov 4 2013, 18:46 ) *
Χαχα ! Σωστά ναι ! Γιαυτό είμαστε απλοί user .γιατί δεν μπορούμε να δούμε μπροστά το μέλλον σαν εσάς ! smiley.gif

Οι φίλοι των Thunder , SG3 θα περιμένουν smile.gif

Υ.Γ.Θα ζητούσα άλλα χρώματα στην σημαία των Σανς αλλά δεν προβλέπεται smiley.gif smiley.gif



Τώρα τα λες καλά...

Επίσης όλη η συντονιστική ομάδα αρνείται να αναγνωρίσει τους Θάντερ. Για μας θα είναι ΠΑΝΤΑ Σουπερσόνικς... Bring them back λεμε.... smiley.gif
istorikos@
Θα ηταν ωραιο κατω απο το καθε ποστ να υπηρχε δυνατοτητα για like & unlike..εαν θα εχουν αυτη την δυνατοτηα μελοι οι αναγνωστες το αφηνω στην ευχερια σας
lakersdynasty
QUOTE(istorikos@ @ Oct 14 2014, 15:12 ) *
Θα ηταν ωραιο κατω απο το καθε ποστ να υπηρχε δυνατοτητα για like & unlike..εαν θα εχουν αυτη την δυνατοτηα μελοι οι αναγνωστες το αφηνω στην ευχερια σας


Αυτό όντως θα ήταν καλή ιδέα. 41.gif
bbplayer
QUOTE (lakersdynasty @ Oct 14 2014, 17:22 ) *
Αυτό όντως θα ήταν καλή ιδέα. 41.gif


+1 από μένα









Η πρότασή μου είναι να μην ανοιχθούν ποτέ ξανά και οποιοδήποτε ποστ κάνει λόγο ή υπαινίσσεται κάτι για πράξεις ή δηλώσεις των διοικήσεων να διαγράφεται (χωρίς επιπτώσεις για τον χρήστη όμως, τουλάχιστο όχι τον πρώτο καιρό μέχρι να προσαρμοστούμε σε αυτό)
captain charisma
μια απορια εχω..τι παιζει με τις φωτογραφιες?προσπαθω να ανεβασω φοτογραφιες σε διαφορα τοπικ τις οποιες βρισκω στο φβ βαζοντας τις σε [img][/img] οπως παντα..μεχρι το καλοκαιρι ανεβαιναν μια χαρα οι φοτος, απο κει και μετα μου βγαζει ενα μυνημα το φορουμ οτι δεν επιτρεπονται οι δυναμικες φωτογραφιες...εχετε αλλαξει κατι στις ρυθμισεις του φορουμ?
j-kidd13
QUOTE(captain charisma @ Nov 12 2014, 19:53 ) *
μια απορια εχω..τι παιζει με τις φωτογραφιες?προσπαθω να ανεβασω φοτογραφιες σε διαφορα τοπικ τις οποιες βρισκω στο φβ βαζοντας τις σε [img][/img] οπως παντα..μεχρι το καλοκαιρι ανεβαιναν μια χαρα οι φοτος, απο κει και μετα μου βγαζει ενα μυνημα το φορουμ οτι δεν επιτρεπονται οι δυναμικες φωτογραφιες...εχετε αλλαξει κατι στις ρυθμισεις του φορουμ?

Oχι απλα τσεκαρε το λινκ στο τελος να γραφει .jpg ή .img κλπ. Γιατι προφανως τα λινκ που βαζεις δεν εχουν τετοιες καταληξεις.
επαθα λαστιχο
Τώρα να το πω δεν αντέχω...Θα ήθελα τα μέλη μιας βαθμίδας και πάνω(π.χ. ΝΒΑ) να μπορούν να διαβάζουν τα ποστς που διαγράφονται σε section ορατό μόνο σε αυτούς.Τι λέτε?
sacarame
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Nov 25 2014, 22:55 ) *
Τώρα να το πω δεν αντέχω...Θα ήθελα τα μέλη μιας βαθμίδας και πάνω(π.χ. ΝΒΑ) να μπορούν να διαβάζουν τα ποστς που διαγράφονται σε section ορατό μόνο σε αυτούς.Τι λέτε?



Δεν βλέπω κανένα λόγο ή χρησιμότητα να γίνει αυτό. Τα ποστ που έχουν διαγραφεί είναι είτε ποστ που προέκυψαν από κάποιο λάθος είτε ποστ που δεν κοσμούν το φόρουμ. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να είναι ορατά στα μέλη, όσο υψηλή βαθμίδα και να έχουν...
bbplayer
Μέρες που'ναι και μέρες που έρχονται...να μας αφαιρεσετε κανένα φάουλ. Πώς η τροχαία, δίνει τις πινακίδες πίσω? κάπως έτσι w00t.gif
j-kidd13
Ακομα δεν γυρισατε,θελετε και αλλο φαουλ πισω??? laugh.gif
Στο χερι σας ειναι!Δειξτε καλη παρουσια,και το φαουλ θα φυγει ως δια μαγειας απο μονο του,πως μπαινει ο Σαντα απο την καμιναδα και δεν τον παιρνει κανεις χαμπαρι?? tongue.gif
επαθα λαστιχο
Έχω 2,5 χρόνια να πάρω φάουλ,αν και βγάζω σκληρές άμυνες κατά καιρούς laugh.gif
Επιβραβεύστε σας παρακαλώ την smart defence μου
manj13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Dec 11 2014, 13:54 ) *
Έχω 2,5 χρόνια να πάρω φάουλ,αν και βγάζω σκληρές άμυνες κατά καιρούς laugh.gif
Επιβραβεύστε σας παρακαλώ την smart defence μου



Kαλα μιλαμε σε αισθανομαι σαν τη συγκριση Διαμαντιδη-Κολλινς!!!! smiley.gif Eγω σε λιγοτερο απο ΕΝΑ χρονο πηρα ΠΕΝΤΕ-νταξει κατ εμε οχι δικαια ολα- κι ο j-kidd μονο στο....Δικαστηριο της Χαγης δεν πηγε ,για να μου αφαιρεθει ενα!!!
Πρεπει να μου κανεις τις ασκησεις αναπνοης που σε ηρεμουν οταν διαβαζεις ποστ!!! tongue.gif Κατι σαν το breath in-breath out στο Κarate Kidd!!!

Nταξει εγω δεν θα ζητησω να μου κοπει αλλο φαουλ απο τωρα οντας με αναστολη απο τους...βαρυποινιτες 69.gif αλλα θα ηθελα πριν τελεσιδικισει καποιο φαουλ να το βλεπουν παραπανω απο εναν αντμιν ωστε να σιγουρευεται αν εμπεριεχει στοιχεια ποινης ή ειναι κατι που μπορει αρχικα να αντιμετωπιστει με συσταση ή με καποιο ευλογο διαστημα οφφ...Επισης πιστευω οτι ο χρονος πιθανης επαναφορας απο μπαναρισμα θα πρεπει να γινεται αναλογως με το υφος των ποστ που τιμωρηθηκαν με φαουλ...Κι αυτο γιατι ουτως η αλλως υπαρχει η δυνατοτητα νομιζω σε ακραια ποστ η παυση να γινει αυτοματως,οποτε και μελη τα οποια -σε καθε περιπτωση- συμπληρωσαν πεντε φαουλ και να επανερχονται σχετικα γρηγορα αλλα και να μπαινουν στο τριπ -ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΟΣ wink.gif - να το αποφευγουν....
frenchman7
QUOTE(manj13 @ Dec 11 2014, 15:40 ) *
Πρεπει να μου κανεις τις ασκησεις αναπνοης που σε ηρεμουν οταν διαβαζεις ποστ!!! tongue.gif Κατι σαν το breath in-breath out στο Κarate Kidd!!!


Αν θέλεις ακολουθείς την δική μου πρόταση... Πρέπει να κοιτάξεις την παρακάτω φωτογραφία και να εφαρμόσεις την ίδια μέθοδο αυτοσυγκέντρωσης! tongue.gif
.
.
.
.



.
.

.
.
.

.

.
.
.

.
.

.

.


frenchman7
Τζάμπα φάουλ κύριοι...
bbplayer
Στό δικο μας section το " μεταγραφές" και το " επικαιρότητα" έχουν γινει ελαφρώς ****ΕΛΟ. Ουτε ξέρουμε που να γράψουμε και τι.
Αν.εχει.την ιδια γνώμη η διαχειριστική ομάδα ας μετονομαστεί το " επικαιρΌτητα" ή ας κλείσει εντελώς και οτιδήποτε άλλο πλην μεταγραφών να πηγαίνει.στό off topic. Αν κανω λάθος, τσάμπα σας εβαλα και διaβαζατε smile.gif
j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ May 5 2015, 21:13 ) *
Στό δικο μας section το " μεταγραφές" και το " επικαιρότητα" έχουν γινει ελαφρώς ****ΕΛΟ. Ουτε ξέρουμε που να γράψουμε και τι.
Αν.εχει.την ιδια γνώμη η διαχειριστική ομάδα ας μετονομαστεί το " επικαιρΌτητα" ή ας κλείσει εντελώς και οτιδήποτε άλλο πλην μεταγραφών να πηγαίνει.στό off topic. Αν κανω λάθος, τσάμπα σας εβαλα και διaβαζατε smile.gif


Kαθολου,οσον αφορα αυτα τα 2...Ο,τι αφορα μεταγραφη,θα το γραφετε αποκλειστικα στο τοπικ των μεταγραφων...
Ο,τιδηποτε αφορα πχ μια κινηση της ΚΑΕ,μια αποφαση τιμωριας της,οτιδηποτε ασχετο που δεν εχει συγκεκριμενο περιεχομενο στο οποιο υπαρχει ηδη ξεχωριστο τοπικ,γραφεται εκει.Πχ οι αγωνες της Α1,για τους οποιους δεν ανοιγουμε ξεχωριστο τοπικ.

Τωρα για καποια αλλα που δεν χρειαζονται,ισως το εξετασουμε.

επαθα λαστιχο
Τι θα λέγατε να μπορούμε να κάνουμε resurrection/healing ενός αποπεμθέντος μέλους με την χρέωση φάουλ σε εμάς?
Το λέω γιατί θέλω να επανέλθει ο bb
j-kidd13
Δεν γινονται αυτα.
Τον bb τον επανεφερα εγω,διοτι ενα φαουλ του το θεωρησα αδικο,καθως προκληθηκε και δεν υπηρχε καποιος μοντ να επεμβει εγκαιρως.
Του εδωσα μια ευκαιρια και του τονισα πολλες φορες οτι δεν πρεπει να δωσει την παραμικρη αφορμη,πραγμα που εκανε καθε 3 ποστ του,επομενως μονος του εθεσε εαυτον οριστικα εκτος φορουμ.
sacarame
Όχι τίποτα, θα βγούνε τα φάουλ στη μαύρη αγορά μετά.... smiley.gif
επαθα λαστιχο
Α κάτι για τα φάουλ.Όπως βλέπω κάποιες φορές ανακοινώνονται στην ροή της συζήτησης και κάποιες όχι.Τι θα λέγατε για ξεχωριστό τόπικ αποκλειστικά των μοντς με ποινολόγιο?Θα μου πεις ρε φίλε τι σε νοιάζει που δίνουμε φάουλ,αλλά ίσως έτσι εξασφαλίζεται ότι δεν θα υπάρχουν αντιδράσεις τύπου εμένα μου έδωσες και στον άλλον όχι.
sacarame
QUOTE(επαθα λαστιχο @ May 19 2015, 20:28 ) *
Α κάτι για τα φάουλ.Όπως βλέπω κάποιες φορές ανακοινώνονται στην ροή της συζήτησης και κάποιες όχι.Τι θα λέγατε για ξεχωριστό τόπικ αποκλειστικά των μοντς με ποινολόγιο?Θα μου πεις ρε φίλε τι σε νοιάζει που δίνουμε φάουλ,αλλά ίσως έτσι εξασφαλίζεται ότι δεν θα υπάρχουν αντιδράσεις τύπου εμένα μου έδωσες και στον άλλον όχι.



Το σκεπτικό μας είναι να ανακοινώνουμε τα φάουλ για να μην υπάρχουν τέτοια προβλήματα. Κάποιες φορές λόγω μεγάλου αριθμού ποστ ή έντονης κουβέντας που κυλάει δεν ποστάρονται τα φάουλ για να προλάβουμε να διαβάσουμε παρακάτω..

Γενικά προσπαθούμε να τα ποστάρουμε πάντως. Οπότε δεν χρειάζεται κάποιο ποινολόγιο νομίζω..
επαθα λαστιχο
Ζω για την μέρα που θα υλοποιήσετε κάποια ιδεάρα μου,σχωράτε με cool.gif
sacarame
QUOTE(επαθα λαστιχο @ May 19 2015, 20:42 ) *
Ζω για την μέρα που θα υλοποιήσετε κάποια ιδεάρα μου,σχωράτε με cool.gif


Συνέχισε την καλή προσπάθεια. Μια μέρα θα δικαιωθείς... smiley.gif
sni79per
στην τσιτα του φορουμ,καντε με αντμινομοντερατορα να τους σκισω.
να εχω κ πτυχιο...
http://radio-lehovo.gr/wp-content/uploads/...arate-flo-2.jpg

icon_drunk.gif smiley.gif
Air Kef
Eιχε συζητηθεί και παλιότερα το ποινολόγιο, κυρίως για αυτούς που είχαν αποχωρήσει οριστικά από το φόρουμ και δεν ειχε πάρει μυρωδιά κανείς.

Το απορρίψαμε λόγο χρόνου νομίζω καθώς κάποιες φορές πραγματικά χάνεις το μέτρημα με το πόσους φέυγουν ενώ είναι και για τον μοντ εκνευριστικό, να έχει να αποβάλει μέλος και να συνεχίζεται το μαρτύριό βάζοντάς τον να ποστάρει κι ολας σε 2ο τόπικ.

We appreciate the interest whatsoever. tongue.gif
MaJesty23
Και ο Colonel είχε διωχθεί αλλά επέστρεψε!Δώστε στον bbplayer μια ευκαιρία ακόμα... peace.gif
Boom Dizzle
Χωρις bbplayer και manj13 τα τοπικ του Παναθηναικου ειναι αδεια...
Δωστε τους μια ευκαιρια ρε παιδια!Παραειστε αυστηροι wink.gif wink.gif
j-kidd13
Ο bb τοσο καιρο διατελουσε υπο "δευτερη ευκαιρια".
Ειχε μπαναριστει καιρο τωρα...Με την εναρξη της νεας χρονιας,με δικη μου πρωτοβουλια τους επανεφερα,μαζι με τον manj.
Τους ειχα ξεκαθαρισει οτι πρεπει να ειναι κυριοι,με Κ κεφαλαιο,λογω της τοσο συντομης χαρης που τους δωθηκε,κατι που δεν μπορω να πω οτι τηρησαν.Τωρα για να ειμαι ειλικρινης,τα ποστ για τα οποια ξαναπηραν το 5ο τους φαουλ,δεν τα ειδα,διοτι ημουν εκτος Αθηνων.
yorgos
Δως της - μια- ευκαι- ρίιιια. (ας είναι και τρίτη). Δεν έβρισαν κανέναν, οκ η εμμονή με τον Ιτούδη είναι ολίγον εκνευριστική, αλλά προσβλητική δεν είναι. Είναι καλά παιδιά. Για γάμο.
SG3ptshooter
Μα εξόρμηση στο τριήμερο του final4 ρε συ kiddουρα, πόσο πιο κακό timing... Ο Teodosic είσαι; rolleyes.gif

Σκύλος είσαι, μη μασάς, δε φταις για το ΣΚ. Αγριεύουμε πολύ αλλά έχεις βρει τα κουμπιά μας. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.