Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A1 BasketForum Fantasy League 2007-2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Air Kef
Την Τετάρτη θα ειμαι Αθηνα αλλα χωρίς ιντερνετ στο σπιτι που θα μενω οποτε:


Ζητηται χώρος που θα μου παρέχει Ιντερνετ και 2 τηλεοράσεις που θα παιζουν αγωνες Α1.
Τα ηρεμιστηκα θα τα φέρω εγώ.

Πιρς21,Τζιμαρ και Ντιγκερ ειναι καλεσμένοι.
Στο τέλος της αγωνιστικής θα ακολουθήσει αγώνας WWE στα ανοικτά απέναντι απο την Λεωφόρο (εκει που εγινε το μιτινγκ ντε) μεταξύ των δυάδων που θα αποτελουνται απο 2ο-3ο και 4ο-5ο.Τα έσοδα θα διατεθούν για τα βραβεία της νέας χρονιάς.
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Apr 22 2008, 05:20 ) *
Την Τετάρτη θα ειμαι Αθηνα αλλα χωρίς ιντερνετ στο σπιτι που θα μενω οποτε:
Ζητηται χώρος που θα μου παρέχει Ιντερνετ και 2 τηλεοράσεις που θα παιζουν αγωνες Α1.
Τα ηρεμιστηκα θα τα φέρω εγώ.

Πιρς21,Τζιμαρ και Ντιγκερ ειναι καλεσμένοι.
Στο τέλος της αγωνιστικής θα ακολουθήσει αγώνας WWE στα ανοικτά απέναντι απο την Λεωφόρο (εκει που εγινε το μιτινγκ ντε) μεταξύ των δυάδων που θα αποτελουνται απο 2ο-3ο και 4ο-5ο.Τα έσοδα θα διατεθούν για τα βραβεία της νέας χρονιάς.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Χάλια αγωνιστική για μένα...Από ότι είδα όμως ούτε ο Jimar τα πήγε καλά οπότε έμεινα στην θέση μου...Αν είχα κάνει τις αλλαγές που σκεφτόμουν τις 2 τελευταίες αγωνιστικές θα ήμουν 100 πόντους πάνω.Βέβαια σίγουρα έχει τύχει κάτι παρόμοιο και σε άλλους οπότε τέρμα η κλάψα. smile.gif Στόχος παραμένει η 3η θέση αφού η 2η και ο νικητής του β' γύρου ξεκαθάρισαν.
Jimar
QUOTE(Air Kef @ Apr 21 2008, 21:20 ) *
Την Τετάρτη θα ειμαι Αθηνα αλλα χωρίς ιντερνετ στο σπιτι που θα μενω οποτε:
Ζητηται χώρος που θα μου παρέχει Ιντερνετ και 2 τηλεοράσεις που θα παιζουν αγωνες Α1.
Τα ηρεμιστηκα θα τα φέρω εγώ.

Πιρς21,Τζιμαρ και Ντιγκερ ειναι καλεσμένοι.
Στο τέλος της αγωνιστικής θα ακολουθήσει αγώνας WWE στα ανοικτά απέναντι απο την Λεωφόρο (εκει που εγινε το μιτινγκ ντε) μεταξύ των δυάδων που θα αποτελουνται απο 2ο-3ο και 4ο-5ο.Τα έσοδα θα διατεθούν για τα βραβεία της νέας χρονιάς.



laugh.gif laugh.gif laugh.gif

παρακαλω να γραψετε τις δεκαδες σας αφου κλειδωσει η αγωνιστικη ωστε να ξερω ποιους παικτες να βριζω

επισης πιστευω πως ενα μελος (ο Αιρ Κεφ πχ) δεν πρεπει να μπορει να παρει πανω απο μια μπαλα (μια ως δευτερος και μια ως πρωτος β γυρου) γι αυτο η μια απο τις δυο μπαλες πρεπει να παει αλλου (στον 4ο συνολικα πχ) tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Pierce
εδωσα τον κινγκ, για τον ραιτ, και μεχρι στιγμης.... εχω καει πληρως tongue.gif
Jimar
εκτος απο κις (που νομιζω τον εχουν ολοι ) και μπαξτερ οι υπολοιποι σχετικα καλα...
Air Kef
Τις τελευταιες 4 αγωνιστηκές ειχα την τύχη να ειμαι σε τουρνέ στο Ηνωμενο Βασίλειο με αποτελεσμα παρολο που ειχα προσβαση να μην ασχολούμε και πολύ,με αποτέλεσμα πχ να αφήσω τον Γουντς μεσα ενω δν θα επαιζε.Πρεπει να εκανα συνολικα 4 αλλαγες μετά το Ολ Σταρ Γκειμ και ευτυχώς σχεδόν ολες επιασαν,ενω ενα μεγάλο ευχαριστω στον Σαρούνας Γιασικεβίτσιους,τον Αντονι Γκράντι και τον Ντανίλο Πινοκ για το καταπληκτικο τελείωμα που εκαναν! biggrin.gif

1. OSMOCROVIC Zoran
2. JASIKEVICIUS Saru
3. GRUNDY Anthony
4. PINNOCK Danilo
5. STEVENSON Jarod
6. KING Michael
7. VOUGIOUKAS Ian
8. SY Amara
9. OSTOJIC Djuro
10. BATISTE Mike


Η 10αδα μου 25η και 26η αγωνιστική(24η πρεπει να εκανα 1 αλλαγη,δεν θυμαμαι)κανει γυρω στο 172 αυτην την βδομαδα. Αν δεν ειχα κανει το λαθος να εμπιστευτώ Μπατίστ ισως ημουν πιο ανετος.

QUOTE
επισης πιστευω πως ενα μελος (ο Αιρ Κεφ πχ) δεν πρεπει να μπορει να παρει πανω απο μια μπαλα (μια ως δευτερος και μια ως πρωτος β γυρου) γι αυτο η μια απο τις δυο μπαλες πρεπει να παει αλλου (στον 4ο συνολικα πχ)


Εγω λεω να δειρουμε τον Νας που χτυπάει...2 μπαλες+1 απο τον α γύρο.


Προσωπικα, αν εχω την χαρά να κερδίσω 2 μπαλες,εννοείται πως θα αποποιηθώ της μιας. smile.gif (το λεω για να φανω καλός,ακομα κι αν εχω μεινει με το πουλι στο χερι και δν δικαιούμε καμια biggrin.gif )
Flash
Θέλω να ευχαριστήσω τον μπαμπά που με έκανε κοντά 2 μέτρα μακάκα, τη μάμα μου που συνέβαλε και αυτή στην αγαθοεργία, το νονό μου για τη λαμπάδα τρανσφορμερς, τον pierce21 χωρίς τις πολύτιμες συμβουλές του οποίου θα βρισκόμουν άλλες 50 θέσεις πιο κάτω από ότι είμαι τώρα, τον air kef που μου έφερε ένα μπάνοφι στη μάπα επειδή του οποίου ότι η Κίρα είναι σαύρα μπροστά στην Αντζελινά (ε είναι ρε τι να κάνουμε τωρα ; ),
το τζαπόνι γιατί με έβαλε και έκανα επανάληψη στην άλγεβρα Α λυκείου, τον Χ.Λ. απλά γιατί είναι είδωλο,τον digger γιατί θα μου σχεδιάσει το τατού που θα χτυπήσω (χένα ρε, ειμαι φοβιτσιάρης εγώ), τον NBAer γιατί επαληθεύει το στερεότυπο του σουρεαλιστικά ορθολογιστικού μαθηματικού, τον holic γιατί βοηθησε στην επιλογή των παιχτών μου και επέμεινε ιδιαίτερα στον Michael Jordan, τον rcho7 γιατί ΟΛΕΣ, τον tsitum επειδή αναγκάστηκα να ξαναδιαβάσω το Μοιρολόγι της Φώκιας, τον apkat γιατί πάλι ΟΛΕΣ, τον τζόις γιατί αυτές τις αράδες δε θα τις διαβάσει μαμω την τρελα μου οπότε δε θα μου την πει, τον keyser γιατί αποδεικνύεται ότι από τους 200 γνωστούς που έχω ξέρει τους μισούς , το Θεό που με έκανε τόσο λελέμορφο και ανθεκτικό σε απωανατολικά μαρκαρίσματα (καλά μια φορά έγινε αλλά δεν είμαι και γερό σκαρί) και φυσικά όλους του δεινούς καλαθοσφαιριστάς που με οδήγησαν με μαθηματική ακρίβεια στην κορυφή της εικονικής λίγκας.


Αποθεώστε με ελεύθερα...


Άντε και εις άλφα με υγεία.
Pierce
εγω σε αποθεωνω(και επισης, πες μας τι πινεις και δεν μας δινεις icon_drunk.gif ) 77.gif
Μεγαλη μου τιμη να με ευχαριστεις γενικα, ποσο μαλλον πρωτο και πανω απο ολα αυτα τα ιερα τερατα του φορουμ
kotzito
Θα συνεχιστει και για τα πλει-οφφ το παιχνιδι;Η τελος για φετος;
Pierce
Tελος, οι παικτες μειωνονται αρκετα,αλλοι θα παιξουν παραπανω παιχνιδια κλπ, οποτε ειναι αδυνατο smile.gif
Jimar
πολυ ωραιο ηταν φετος το πρωταθλημα.

μπραβο ξανα στον νας που μας εσκισε 41.gif 41.gif 41.gif , τον αιρ κεφ και τον γκρειβντιγκερ που πηραν τα βραβεια

θα μπορουσα να ειμαι πιο ψηλα αλλα ειμαι βλακας ....

αρχιζει απο τωρα η ομαδα μου την προετοιμασια για την επομενη σεζον ετσι ωστε να μην πιανομαστε απο κανεναν 19.gif 19.gif 19.gif
kotzito
Εγω θα τους ξεκινησω προετοιμασια γυρο στα μεσα Ιουλιου στο Καρπενησι και μετα Ιταλια. tongue.gif Η ομαδα θα κανει σιγουρα αρκετες μεταγραφες για να παρουσιαστει ετοιμη για την νεα σεζον.Ακομα εξεταζεται το ενδεχομενο διεξαγωγης φιλικων στην εδρα μας(LG pc) καθως και αναπροσαρμογες συμβολαιων σε αρκετους παικτες. laugh.gif laugh.gif
thrylos7
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες, στους νικητές και κυρίως στον εκπληκτικό Nash!

Του χρόνου, πρώτα ο Θεός, ακόμα καλύτερα, με άψογο (λειτουργικά) παιχνίδι και ίσως διάφορες εκπλήξεις...

Ξεκινήστε (όπως κάποιοι επίδοξοι πρωταθλητές tongue.gif ) προετοιμασία!
leonkalf
Και του χρόνου παιδιά!!!

Φέτος είχαμε πολλές συμμετοχές, πιστεύω το χαρήκαμε το παιχνίδι (αυτός είναι και ο σκοπός άλλωστε).
Συγχαρητήρια στον nash, και σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν.

Εγώ δεν πήγα καλά φέτος, 26η θέση.... (Μάλλον ταίριαξε με την κανονική αγωνιστική μου παρουσία φέτος στα παρκέ... tongue.gif ).
Ελπίζω του χρόνου σε ανάσταση!!! smile.gif

Να'μαστε καλά!! Καλή ξεκούαση στις ομάδες!!!!
icon_wave.gif
tasos12
Aντε και του χρόνου!
Πολύ ωραίο παιχνίδι. Με έκανε να ασχοληθώ περισσότερο με την Α1 και με κάθε παίχτη ξεχωριστά. Ξεκίνησα βέβαια την 8η αγωνιστική αλλά η 38η θέση με ικανοποιεί. αρχίζω και γω προετοιμασία και του χρόνου θα μπω δυνατά από την αρχή.
nash
Καλησπέρα κ απο εμένα...

Ωραίο παιχνίδι και φέτος! Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!
nikolas12
Καλα εγω δεν ειχα ομαδα και καποιος μου εβαλε!!!Και δεν εχω καταλαβει πως παιζεται!!!
basket is life
QUOTE(hip-hop @ Jun 8 2008, 18:43 ) *
Καλα εγω δεν ειχα ομαδα και καποιος μου εβαλε!!!Και δεν εχω καταλαβει πως παιζεται!!!

ουτε εγω εχω αταλαβει πως παιζεται!αν μπορει καποιος να μας διαφωτισει...να μην εχουμε τσαμπα και τις ομαδες!
dizzy_fingers
Μετά το καλοκαίρι smile.gif.
thrylos7
Όπως λέει και ο Σπύρος, μετά το καλοκαίρι, αφού τότε θα υπάρχει παιχνίδι (ενώ πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο των αλλαγών), αλλά για να έχετε μια ιδέα:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=1887
www.red-white.gr
Σρυ για την άκυρη ερώτηση:Το Fantasy League είναι κάτι σαν το "Γίνε Πρόεδρος" του Εθνοσπόρ????

Δλδ έχεις κάποια εικονικά χρήματα,αγοράζεις δέκα παίχτες που να μην ξεπερνάνε τα εικονικά αυτά χρήματα,από το χρηματιστήριο του Basketforoum,και ανάλογα την πραγματική τους επίδοση-απόδοση,κερδίζεις πόντους????


και β)Πότε θα ξεκινήσει το επόμενο πρωτάθλημα της Fantasy League?????Το πρωτάθλημα,οκ,ξεκινάει τον Οκτώβριο,αλλά μεχρι από πότε μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε τις δεκάδες μας????

Ευχαριστώ προκαταβολικά παίδες.
j-kidd13
Ακριβώς όπως το είπες ,όσον αφορά την πρώτη σου ερώτηση...σαν το γίνε πρόεδρος...διαλέγεις τους παίχτες σου και ανάλογα με τα στατιστικά τους κάθε αγωνιστική παίρνεις πόντους...τώρα για το πότε δηλώνουμε ομάδες...θα σε γελάσω....
www.red-white.gr
Νά'σαι καλά φίλε,αν και διαπίστωσα μερικές διαφορές....Από ότι κατάλαβα,κάθε αγωνιστική μπορούμε να αλλάζουμε τους παίχτες μας,άρα δεν υπάρχει σταθερή δεκάδα.

Επίσης αλλάζουν και οι "τιμές" των παιχτών,ανάλογα με το τι έκαναν στο προηγούμενο παιχνίδι.

Τι να πω?Εξαιρετική δουλειά,η οποία θέλει πραγματικά ΠΟΛΥ χρόνο για να βγει εις πέρας.

Θα το τιμήσω το παιχνιδάκι σας,και ελπίζω κάποια στιγμή οι κόποι μου να δκαιωθούν και οι Αγγελόπολοι να μου προτείνουν συνεργασία.... 41.gif
thrylos7
Τα βρήκες πάνω κάτω διαδικτυακέ ερυθρόλευκε... tongue.gif

Τις ομάδες μπορείτε να τις δηλώνετε μέχρι και μία ώρα (ίσως και πιο μετά) πριν την έναρξη του πρώτου παιχνιδιού της αγωνιστικής, είτε είναι η 1η, είτε η 26η,

Θα μπορείτε να επιλέξετε την αρχική σας ομάδα, καλώς εχόντων των πραγμάτων, περίπου μία εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.

Επίσης, υπάρχουν αλλαγές στο ρόστερ της ομάδας ανάμεσα στις αγωνιστικές, αλλά αυτές περιορίζονται στον αριθμό των τριών.

Οι τιμές των παικτών είναι ανάλογες της συνολικής τους παρουσίας, μέχρι το εκάστοτε σημείο και όχι μόνο του τελευταίου παιχνιδιού.

Για οποιαδήποτε άλλη απορία, εδώ είμαστε, αν και το topic με τις οδηγίες νομίζω είναι επαρκές.

Ειδικά φέτος που η Α1 έχει αναβαθμιστεί τόσο αγωνιστικά, το παιχνίδι αναμένεται να είναι φωτιά...

Άκυρο: το πρώτο μου post από Ubuntu! kbl
dizzy_fingers
Απλά να ζητήσω την κατανόησή σας σε περίπτωση που αργήσει 1-2 αγωνιστικές φέτος να αρχίσει το παιχνίδι, γιατί υπάρχει σοβαρή έλλειψη χρόνου...
www.red-white.gr
QUOTE(thrylos7 @ Sep 16 2008, 03:30 ) *
Τα βρήκες πάνω κάτω διαδικτυακέ ερυθρόλευκε... tongue.gif
????????Εεεεεεεε???Από που με ξέρεις φίλτατε σύγγαυρε???Ποστάρεις και εσύ στο R&W????
QUOTE(thrylos7 @ Sep 16 2008, 03:30 ) *
Τις ομάδες μπορείτε να τις δηλώνετε μέχρι και μία ώρα (ίσως και πιο μετά) πριν την έναρξη του πρώτου παιχνιδιού της αγωνιστικής, είτε είναι η 1η, είτε η 26η,

Θα μπορείτε να επιλέξετε την αρχική σας ομάδα, καλώς εχόντων των πραγμάτων, περίπου μία εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.

Επίσης, υπάρχουν αλλαγές στο ρόστερ της ομάδας ανάμεσα στις αγωνιστικές, αλλά αυτές περιορίζονται στον αριθμό των τριών.
Ευχαριστώ πολύ φίλε.
QUOTE(thrylos7 @ Sep 16 2008, 03:30 ) *
Οι τιμές των παικτών είναι ανάλογες της συνολικής τους παρουσίας, μέχρι το εκάστοτε σημείο και όχι μόνο του τελευταίου παιχνιδιού.
Δλδ αν κατάλαβα καλά,αυτό το "επί 4,5" βγαίνει από τους μέσους όρους των παιχτών??????Ρε σεις,πάτε καλά???Αυτό είναι ΤΡΟΜΕΡΑ χρονοβόρο....Ευτυχώς βασικά που υπάρχει και ο Galanis...... tongue.gif
QUOTE(thrylos7 @ Sep 16 2008, 03:30 ) *
Για οποιαδήποτε άλλη απορία, εδώ είμαστε, αν και το topic με τις οδηγίες νομίζω είναι επαρκές.

Ειδικά φέτος που η Α1 έχει αναβαθμιστεί τόσο αγωνιστικά, το παιχνίδι αναμένεται να είναι φωτιά...

Άκυρο: το πρώτο μου post από Ubuntu! kbl
Όντως θα είναι φωτιά....Θα γίνει μεγάλη μάχη για τον δεύτερο.....Ο πρώτος φυσικά θα είναι ο υποπληκτρολογήσαντας..... 41.gif


QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 16 2008, 14:45 ) *
Απλά να ζητήσω την κατανόησή σας σε περίπτωση που αργήσει 1-2 αγωνιστικές φέτος να αρχίσει το παιχνίδι, γιατί υπάρχει σοβαρή έλλειψη χρόνου...

Πλάκα κάνεις φίλε????Τι να ζητήσεις την καταννόησή μας???Αυτή η δουλειά είναι πολύ δύσκολη ρε.Όποτε και να ξεκινήσει,καλά είναι..

Ευχαριστώ πολύ παίδες.

Υγ.Θρύλος7,περιμένω να μου πεις από που με ξέρεις ως "Ερυθρόλευκο",και αν έχουμε συνυπάρξει ποτέ σε διάφορα ερυθρόλευκα φόρα. icon_wave.gif
thrylos7
QUOTE
Δλδ αν κατάλαβα καλά,αυτό το "επί 4,5" βγαίνει από τους μέσους όρους των παιχτών??????Ρε σεις,πάτε καλά???Αυτό είναι ΤΡΟΜΕΡΑ χρονοβόρο....Ευτυχώς βασικά που υπάρχει και ο Galanis......


Ναι... ένας παίκτης πχ που έχει Rkg 10 θα αξίζει 45 credits. Ευτυχώς που υπάρχει και ο Γαλάνης ασφαλώς, ευτυχώς που υπάρχει και ο dizzy_fingers όμως... δεν πάει καθόλου καλά! biggrin.gif

Δε σε ξέρω βρε, απλά εμπνεύστηκα από το username σου για να σε αποκαλέσω έτσι... tongue.gif Ούτως ή άλλως, δεν έχω ποστάρει σε κάποιο άλλο forum.

QUOTE
Όντως θα είναι φωτιά....Θα γίνει μεγάλη μάχη για τον δεύτερο.....Ο πρώτος φυσικά θα είναι ο υποπληκτρολογήσαντας.....


Έλα, ν' αρχίσουν να πέφτουν τα στοιχήματα... icon_drunk.gif
benchwarmer
Κανένα νέο εδώ?

Πέρυσι το έχασα, φέτος δεν το χάνω με τίποτα smiley.gif
Pierce
εσυ να ηρεμησεις. Εχεις του ΝΒΑ, το οποιο ειναι πολυ απαιτητικο tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(pierce21 @ Oct 5 2008, 01:37 ) *
εσυ να ηρεμησεις. Εχεις του ΝΒΑ, το οποιο ειναι πολυ απαιτητικο tongue.gif


Ηρεμος ειμαι tongue.gif

Εμ περυσι μεχρι να καταλαβω οτι υπαρχει τετοιο παιχνιδι, ειχε φτασει Απριλιος evilmonkey.gif
thrylos7
E σιγά το fantasy του ΝΒΑ μπροστά σ' αυτό... cool.gif

Απ' ότι φαίνεται, μάλλον θα έχουμε μια καθυστέρηση... Αλλά αυτό γίνεται προκειμένου ν' αποφύγουμε μικροσφάλματα που είχαμε τις προηγούμενες χρονιές... Ούτως ή άλλως, 26 αγωνιστικές είναι πολλές, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα ως προς αυτό... Απλά ίσως χαθεί η αίσθηση του ολοκληρωμένου παιχνιδιού... Βέβαια, έτσι θα έχετε μεγαλύτερη ιδέα για το ποιους παίκτες ν' αγοράσετε, αφού θα υπάρχουν (ελάχιστα μεν) επίσημα παιχνίδια...

Όπως και να' χει θα το ευχαριστηθείς benchwarmer smile.gif Ειδικά με τη γενικότερη αναβάθμιση σε παίκτες στην Α1...


"Σύντομα κοντά σας... "

Αν θέλει κάποιος να σχολιάσει κάτι παραπάνω μπορεί ελεύθερα ν' ανοίξει το νέο τόπικ της χρονιάς... smile.gif
reth1
Ρόστερ χρειαζόμαστε φέτος;; Έτοιμο το έχω wink.gif
thrylos7
Ρίχ'τα.. smile.gif
reth1
PAO
1. DIAMANTIDIS, JASIKEVICIUS, VERGINIS, TATAROUNIS
2-3. SPANOULIS, NICHOLAS, CHATZIVRETAS, KECMAN, PERPEROGLOU
4-5. BATIST, PEKOVIC, ALVERTIS, TSARTSARIS, FOTSIS, SAKOTA

OSFP
1. PAPALOUKAS, TEODOSIC, SLOUKAS, MILOSEVIC
2-3. CHILDRESS, GREER, HALPERIN, PELEKANOS, VASILOPOULOS, GIANNOPOULOS
4-5 PRINTEZIS, BOUROUSIS, SCHORTSIANITIS, ERCEG, VUJCIC, VOUGIOUKAS

PANIONIOS
1. MILES, XANTHOPOULOS, ZOROCKI
2-3. KALAMPOKIS, GEORGALIS, CVETKOVIC, DRELIOZIS,
4-5 NIKOLIC, GIANNOULIS, KENDALL, RAICEVIC, BAXTER

MAROUSSI
1. KEYS, KOUMPOURAS, STEFANIDIS
2-3. PANTIUS, HARALAMBIDIS, HUFF, STEVENSON, KALATHIS
4-5. GLYNIADAKIS, MAVROKEFALIDIS, TOUTZIARAKIS, KAIMAKOGLOU, MAVROEIDIS

ARIS

1. CLARK, GAVEL, ARGYROPOULOS
2-3. MARSHALL, ILIADIS, TSALDARIS, PAPANIKOLAOU, HRISIKOPOULOS
4-5. AGADAKOS, BARLOS, SEKOULIC, NELSON, SKORDILIS

PANELLINIOS
1. KALAITZIS, KALAITZIDIS, SAKELLARIOU
2-3. GRUNDY, PETROVIC, PAPAMAKARIOS, NEWLEY, KOMPODIETAS
4-5. PETROULAS, OSTOJIC, NADJFEJI, GOLEMAC, RADENOVIC

AEK
1. THOMPSON, KYRIAKOPOULOS, VASILOPOULOS
2-3. NEMETH, HATZIS, STAMATIS, PAPANIKOLAOU, KIKERPIL
4-5. TAPOUTOS, DORKOFIKIS, BALLAS, BRYANT, ANDERSEN

OLYMPIA LARISAS
1. KURTOVIC, BATIS, CASTLE
2-3. KING, SPANOS, THOMAS, KOLOKAS, SIGOUNAS,
4-5. SCHULTZE, PAPAIOAKEIM, ARIGBABU, GIANNOULAKOS, THEODORAKOS

AEL GS
1. APOSTOLIDIS, MATALON, PAPANIKOLAOU
2-3. MEJIA, LAPAS, KARADOLAMIS, BROZOS, ZARAS
4-5. FRANCIS, KARAVANAS, PAPAKOSTAS, TSAIRELIS, MANOLOPOULOS, LAMBROPOULOS

PAOK
1. AKINS, HARISSIS, KAFKIS, DEMERTZIS
2-3. VASILIADIS, KIRITSIS, GREGORY, DIARRA, GIANNAKIDIS
4-5. TSIARAS, SIMTSAK, TOMASEVIC, WEASSON, MARMARINOS

TRIKALA
1. AVERY, LEPENIOTIS, KATSARES
2-3. KAKLAMANOS, NIKOLAIDIS P., PAPAHRISTOU, BOGDANOS, GARDNER
4-5. MASSIE, HARISMIDIS, DJIGANOVIC, TSOUTSOS

KOLOSSOS
1. VASILJEVIC, PANTELIADIS, TSAMIS, DANAS
2-3. PAPANIKOLOPOULOS, AVGENIKOS, HARRIS, ASIMAKOPOULOS
4-5. TODIC, CERANIC, DJOGO, SMITH, HARISSIS, PAPADIMITRIOU

AIGALEO
1. GOLDWIRE, HOHLER, MARINOS, TSIGOUNAKIS
2-3. BRACEY, CAR, KALLINIKIDIS, NOEAS, MAGOUNIS, KOUPIDIS
4-5. PATTERSON, AGGELOPOULOS N., GIZOGIANNIS A. , SOULIS, AGGELOPOULOS D.

KAVALA
1. GAGALOUDIS, AMAGOU, KEKELIS
2-3. DIGBEU, THOMAS, LOLAS, PENTAZIDIS, KOUMLELIS
4-5. PANTIC, AGGELAKOPOULOS, DANIELS, KOUVELAS, KAVALIAOUSKAS
kotzito
Καμια ιδεα για το ποτε θα ξεκινησει φετος;Να ξερω ποτε θα γυρισω την ομαδα απο την προετοιμασια laugh.gif laugh.gif laugh.gif
thrylos7
biggrin.gif

Όχι αυτή την εβδομάδα πάντως.

(Έτσι κι αλλιώς, αυτή η σύγχυση με τις αναβολές κλπ μας βοηθά κατά μία έννοια στην καθυστέρηση smile.gif )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.