Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Προτάσεις..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
dizzy_fingers
Επειδή πολύ ανενεργό έχει μείνει το φόρουμ των προτάσεων, ενώ κανονικά θα έπρεπε να πέφτουν πολλά ποστ δεδομένου ότι είμαστε νέο φόρουμ ακόμα, είπα να ανοίξω αυτό το τόπικ και να πάρω την πρωτοβουλία να σας ρωτήσω κάποια πράγματα.


1) Είστε ικανοποιημένοι με τη δομή του φόρουμ (θα επιθυμούσατε τη δημιουργία μίας νέας ενότητας? την κατάργηση κάποιας?)

2) Είστε ικανοποιημένοι από την εμφάνιση του φόρουμ (χρώματα, μέγεθος κλπ...να αλλάξουμε το στυλ? να βάλουμε νέα?)

3) Οι συζητήσεις που διεξάγονται σας ικανοποιούν? Αν όχι, τι περισσότερο θα θέλατε να βλέπατε στο φόρουμ?

4) Υπάρχει κάποιο γενικό παράπονο? Κάποιο πρόβλημα το οποίο δεν έχω εντοπίσει? Επίσης, έχετε να προτείνετε κάτι? Οτιδήποτε μπορεί να αφορά το φόρουμ...?


Θα σας παρακαλούσα απλά να διαβάζατε τις παραπάνω ερωτήσεις και αν έχετε κάτι να δηλώσετε, μην ντρέπεστε tongue.gif, ποστάρετέ το wink.gif.

Ανυπομονώ για λίγο feedback biggrin.gif.


peace.gif
IraTmac
όλα χάλια είναι, αλλά δεν θέλουμε να σε πληγώσουμε tongue.gif

σοβαρά τώρα, είχες πει στην αρχή οτι θα μπορούμε να επιλέγουμε skins. οι επιλογές όμως είναι μόνο 2 ως τώρα. αν είχε καμιά νέα, θα ήταν καλό όποιος θέλει να αλλάζει τη μορφή.

αυτό μόνο για την ώρα biggrin.gif
dizzy_fingers
Ναι σωστά...πείτε μου μόνο τι χρώμα να είναι το νέο σκιν.

Σκέτομαι για αρχή να βάλω ένα σκούρο theme, έτσι για τους ξενυχτάκηδες της παρέας μας. wink.gif
IraTmac
εμπιστεύομαι το γούστο σου biggrin.gif

προσωπικά σου είπα ποια μου αρέσουν (πχ ocean blue).

καλό και το σκούρο, το περιμένω.
stormy
ohmy.gif
(αυτό πάει για το avatar του Ira, συγκλονίστηκα πρωί-πρωί η γυναίκα tongue.gif ..)




..στο θεμα μας:
Σπύρο ή κάνε κάτι με την κωδικοποίηση των mail που στέλνεις στα μέλη, ή γράφε τα στα greeklish.
Δεν ξέρω αν το έπαθα μόνο εγώ, αλλά ήταν όλα ακαταλαβίστικα smile.gif
NBAholic
Sωστά, πήρα σήμερα ένα μήνυμα με τον τίτλο Καλησπέρα.


EDIT: Καθόλου καλησπέρα δεν έλεγε! Απλώς, η μεταφορά του μηνύματος έγινε με την κατάλληλη κωδικοποίηση εδώ.
dizzy_fingers
Αυτό είναι κάτι για το οποίο δε μπορώ να πειραματιστώ (να σας στέλνω συνεχώς μέχρι να πετύχω το σωστό encoding? tongue.gif ) γι'αυτό χθες που σας έστειλα το μέηλ δεν ήξερα πως θα σας φαινόταν.

Εμένα για παράδειγμα (ναι έστειλα και σε μένα tongue.gif) μου φαίνονταν καλά τα ελληνικά αλλά ήταν όλα στοιχισμένα στα αριστερά και μου εμφάνιζε την html ωμή (αντί για λινκ μου έβγαζε τα "<a href=http...... ").
Στο preview όμως μου τα έδειχνε κανονικότατα 7.gif...

Δυστυχώς, επειδή δεν έχει κάποια επιλογή για encoding στο admin cp, μάλλον στο μέλλον θα σκεφτώ έναν άλλον τρόπο να σας ενημερώνω για εξελίξεις στο φόρουμ.


ΥΓ: Σας είχα στείλει και παλαιότερα email που έλεγε για τη μεταφορά του overplay...εκείνο σας εμφανίστηκε κανονικά?
MZ13
Βασικά δεν ξέρω αν συμβαίνει μόνο σε μένα..... άλλα όταν μου στέλνουν pm - ή στέλνω - δεν εμφανίζεται το καινούργιο παράθυρο που ενημερώνει για την ύπαρξη νέου pm... πρέπει να έχουν πάει άκλαφτα έτσι 3-4 που έχω στείλει.... sad.gif
IraTmac
QUOTE (dizzy_fingers @ Mar 4 2005, 02:16 PM)
Εμένα για παράδειγμα (ναι έστειλα και σε μένα tongue.gif) μου φαίνονταν καλά τα ελληνικά αλλά ήταν όλα στοιχισμένα στα αριστερά και μου εμφάνιζε την html ωμή (αντί για λινκ μου έβγαζε τα  "<a href=http...... ").

ακριβώς αυτό έγινε σε μένα. σου το είχα πει κάποτε, αλλά δεν σου το ξαναθύμησα tongue.gif αν θες στέλνε μου mail και θα σου λέω αν ήρθε σωστά ή όχι. wink.gif

και κάτι άλλο. αυτά τα Champions στα arcade πάνω από το άβαταρ δεν ανανεώνονται. μήπως να τα βγάζαμε, μιας και οι πρωταθλητές και τα παιχνίδια αλλάζουν συνεχώς?
dizzy_fingers
Αυτό που λες ΜΖ μου έχει τύχει κι εμένα στο παρελθόν (με εσένα θύμα wink.gif ) αλλά σήμερα που έλαβα ένα πμ, μου πετάχτηκε το παραθυράκι huh.gif....Δεν ξέρω τι μπορεί να συμβαίνει...

Αυτό με τα champions δεν ξέρω επίσης τι στο καλό έχει πάθει...
Θα το κοιτάξω τώρα που έχω τελειώσει πιο σημαντικά πράγματα και αν δεν το καταφέρω θα τα βγάλω τα σκορ (αν μπορώ unsure.gif ). wink.gif
marios
ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΑ skins ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΤΕ ΜΕΣΑ sad.gif ¨ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2 ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ chat ΤΟΥ forum ΑΛΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΔΩΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ.
ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΜΟΝΟ ΜΕ 20kb???ΑΙΣΧΟΣ tongue.gif
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΒΛΑΣΤΑΡΙ icon_wave.gif
dizzy_fingers
1) Μη γράφεις με κεφαλαία...τα κεφαλαία σημαίνουν στη γλώσσα του ίντερνετ οτι φωνάζεις και θέλω να πιστεύω ότι δεν το κάνεις biggrin.gif.

2) Στο φόρουμ δε χρειάζεται να βρίσκεις εμάς μέσα αλλά τα ποστ μας wink.gif. Για το τσατ όμως, όπως είπα και στο άλλο τόπικ θα κανονίσουμε κανά μήτινγκ να τα πούμε wink.gif.

3) Φωτό εννοείς το αβαταρ? Νόμιζα ότι είχα το όριο στα 10 ΚΒ... 7.gif tongue.gif
marios
οχι οχι δεν φωναζω αντι8ετως
ΕΜΦΑΣΗ ΔΙΝΩ 19.gif
οσο για το chat περιμενω με αγωνια να δω τι εστι overplay tongue.gif
Warrior
Φυσικα και δεν ειναι ολα τελεια Σπυρο!!!

Εχουμε κανει αφιερωμα στην Εθνικη του '87(γιατι εψαξα και δεν βρηκα)??
Πως μας ξεφυγε αυτο?? huh.gif

Ουτε ενα τοπικ για την "επετειο" δεν ανοιξαμε!!!!(εσεις δηλαδη κοπροσκυλα,γιατι εγω
ειχα προβληματα με την συνδεση τοτε,λιγο ελειψα και..tongue.gif)
Ειμαστε και μπασκετικο φορουμ,τρομαρα μας...

Ολοι οι τεμπεληδες εδω μεσα εχουμε μαζευτει?? icon_bored.gif
tongue.gif

Aντε Χαρη,κανε μια "προβα διπλωματικης" με κανα αφιερωματακι,εσυ που εχεις και
το υλικο διπλα σου.. biggrin.gif
65.gif
BASKETIKOS7
Οντος κατι πρεπει να μπει για την εθνικη , και βεβαια δεν θα πρεπει να λειψει φωτογραφια του Αργυρακη απο αυτο ε? biggrin.gif
dizzy_fingers
Μιλάς φυσικά για την εθνική Ινδίας και το πανασιατικό πρωτάθλημα που πήρε το 1987 έτσι? 65.gif

Ναι...πρέπει μέσα στο καλοκαίρι που έχω χρόνο να αρχίσω να μαζεύω υλικό για να κάνω αυτό το αφιέρωμα (γιατί την τελευταία φορά που κοίταξα, ήμουν 3 χρονών τότε και δε θυμάμαι ακριβώς πάρα πολλά)...λείπει από το φόρουμ και είμαστε απαράδεκτοι (αυτό δε σημαίνει όμως πως στην επέτειο θα δικαιολογούμασταν με ένα copypaste μίας είδησης από διαδικτυακή εφημερίδα...αυτά τα κάνουν άλλοι).

Βέβαια αν έχει και κάποιος άλλος κάτι να γράψει, ας το κάνει ελεύθερα. Καλύτερα δύο παρά ένα wink.gif.
LEFTERIS733
Μηπως να αλλαζαμε το βελακι που πατας για να εμφανιστουν τα νεα ποστ χρωμα;κατι πιο εντονο για να ξεχωριζει π.χ. πορτοκαλι.

Επισης πανω απο τα τοπικ καθε ενοτητας εκει που λεει forum topics ειναι γραμμενο με γκρι χρωμα σε γκρι φοντο icon_drunk.gif και δεν φαινεται...
dizzy_fingers
To δεύτερο ομολογώ πως δεν το είχα προσέξει. Το φτιάχνω σε 5'.

Για το πρώτο δε σε καταλαβαίνω τι λες.
LEFTERIS733
Οταν σε ενα τοπικ υπαρχει ενα νεο ποστ δεν υπαρχει ενα βελακι διπλα που σε παει στα καινουρια ποστ που δεν εχεις διαβασει;αυτο το βελακι ειναι γκρι οπως και το φοντο...αλλαξε το...

Ελπιζω να καταλαβες.Τι στο καλο,γιαπωνεζικα μιλαω... biggrin.gif
dizzy_fingers
Say please.

Τί τρόποι είναι αυτοί? 33.gif
LEFTERIS733
Για πες εσυ καλυτερα κανενα ευχαριστω, που παρα τον περιορισμενο χρονο μου σου βρισκω τοσα πραγματα να διορθωσεις... rolleyes.gif
dizzy_fingers
Εγώ! Εγώ έχω να κάνω κάποιες προτάσεις 38.gif :

1) Δε μου αρέσει να βλέπω αυτό το κενό κάτω από τα nick μελών που έχουν άβαταρ και...
2) Θα ήθελα να βλέπω το περιεχόμενο των τόπικ χωρίς να κλικάρω σε αυτά και να χάνω χρόνο...
3) Πόσα post την ημέρα κάνει κάθε μέλος? Που μπορώ να το βλέπω αυτό?
4) Και dizzy...πότε θα παίξεις στην Α2? Το αξίζεις πραγματικά! Χαραμίζεσαι εκεί που παίζεις!
dizzy_fingers
Αγαπητό μέλος:

1) Αυτό φτιάχτηκε. Από δω και πέρα αυτή η εικόνα:

θα εμφανίζεται σε όποιον θα επιλέγει να μην έχει άβαταρ.

2) Τώρα, όποτε μπαίνετε σε ένα φόρουμ και βλέπετε τα topics που υπάρχουν σε αυτό, αν περάσετε το mouse πάνω από το καθένα, θα πετάγεται ένα παράθυρο με τις πρώτες προτάσεις του πρώτου ποστ, έτσι ώστε να παίρνετε μία γεύση περί τίνος πρόκειται και να γλυτώνετε έτσι αρκετά κλικ (και χρόνο wink.gif ).

3) Κάτω από το άβαταρ του καθενός, κάτω από τα ποστ του καθενός υπάρχει το post per day το οποίο μπορείτε από σήμερα να βλέπετε. Είναι τα ποστ/μέρα που κάνει ο καθένας και υπολογίζονται από την αρχή της εγγραφής του μέχρι και σήμερα.

4) Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Το δουλεύω εντατικά και κάποια στιγμή θα με δείτε κι εκεί cool.gif.
Warrior
biggrin.gif

Kαλα...δεν παιζεσαι!!! cool.gif
LEFTERIS733
? blink.gif

Εχεις ξεφυγει αγορι μου... biggrin.gif

Παντως το νο2 ειναι ενοχλητικο... sad.gif
dizzy_fingers
Που είσαι εσύ χαμένος ρε?
Που θα μας κάνεις και υποδείξεις ενώ έχεις να μπεις τόσο καιρό 33.gif tongue.gif biggrin.gif.

Ξέρεις, για κάποιον που έχει dsl και αλλάζει τις σελίδες...όπως αλλάζει folders στα windows, μπορεί να είναι ενοχλητικό 45.gif.
Αλλά κάποιοι άλλοι, πρωτόγονοι, ξέρεις, δεν έχουμε χρόνο για περιττά κλικ. wink.gif
Green_Fan
Έχω παρατηρήσει ότι όταν βάζουμε ένα site δεν το αναγνωρίζει το forum για να μπορείς να μπείς με ένα click από το forum.

πχ

www.paobasket.gr

Δεν εννοώ φυσικά να βάλεις ένα site με την εντολή

PAO BASKET

Εκεί όλα δουλεύουν ρολόι...

To ίδιο πράγμα συμβαίνει βέβαια και με τα mail addresses..

Πχ

mail@mail.gr

Επίσης μήπως θα έπρεπε να υπάρχει Members List όπου θα μπορούμε να βλέπουμε σε ποιά θέση βρισκόμαστε σε posts ανάμεσα σε όλα τα members του forum..Άντε γιατί σε άλλα forum που γράφω βάζω αγώνα για να τους ξεπεράσω όλους.. tongue.gif laugh.gif laugh.gif
Warrior
QUOTE(Green_Fan)
Επίσης μήπως θα έπρεπε να υπάρχει Members List όπου θα μπορούμε να βλέπουμε σε ποιά θέση βρισκόμαστε σε posts ανάμεσα σε όλα τα members του forum..Άντε γιατί σε άλλα forum που γράφω βάζω αγώνα για να τους ξεπεράσω όλους..


Οσον αφορα το παραπανω...στην αρχικη σελιδα www.basketforum.gr,αν
κλικαρεις στο Users,μπορεις να επιλεξεις να βλεπεις τα μελη με την σειρα
των ποστ που εχουν κανει...
suspect
ασχετο με τη λειτουργια του φορουμ, σχετικο με το αντικειμενο:

Αντι μονο να γραφουμε, δεν μαζευομαστε να παιξουμε καμια φορα ?

smile.gif
sihainas
Χα... θεωρητικά μιλώντας πάντα... γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι τέτοιο...

Και πες κανονίζουμε να παίξουμε... αν θέλουν να έρθουν και οι 200+ τι γίνεται? tongue.gif
Bonzo
Νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός...
Πάνω από 15 δε μαζεύονται γιατί υπολόγισε πόσοι δεν είναι από αθήνα και πόσοι είναι γενικά ανενεργοί...
Bonzo
Να κάνω και μια πρόταση δε κάνουμε κάτι αντίστοιχο με το overplay.bet και για τη euroleague έστω και ανεπίσημα (να ανοίξουμε ένα topic που να κάνουμε προβλέψεις)...Όχι τίποτα άλλο αλλά εγώ που παίζω και καμμία φορά στοίχημα θα εκτιμούσα τις προτάσεις σας και τη βοήθειά σας smile.gif smile.gif
sihainas
QUOTE(Bonzo @ Nov 8 2005, 09:56 PM)
Νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός...
Πάνω από 15 δε μαζεύονται γιατί υπολόγισε πόσοι δεν είναι από αθήνα και πόσοι είναι γενικά ανενεργοί...
*




εμ... το ξέρω ότι είμαι υπερβολικός...
Warrior
QUOTE(suspect)
ασχετο με τη λειτουργια του φορουμ, σχετικο με το αντικειμενο:
Αντι μονο να γραφουμε, δεν μαζευομαστε να παιξουμε καμια φορα ?


Εγω ειμαι "μεσα"..
dizzy_fingers
Green_fan όσον αφορά το url, αν βάλεις το http:// μπροστά, θα πιάσει.

Για παράδειγμα:
http://www.basketforum.gr (δεν έβαλα [url] tags).

Για τα μέλη, μπορείτε να μπείτε είτε από το λινκ στην "κρυφή" μπάρα στα αριστερά, είτε στο μενού πάνω πάνω στο μπανεράκι (πατήστε το βέλος στο δεξί άκρο αυτού...δίπλα από τις εικόνες που εμφανίζονται-εξαφανίζονται wink.gif ).


Για να βρεθούμε για κανένα μπασκετάκι τώρα...δεν έχω ξεχάσει την πρότασή σου Γρηγόρη, αλλά προσωπικά είμαι λίγο σφιγμένος χρονικά τελευταία (εσχάτως είμαι και τραυματίας 45.gif ) γι'αυτό και δεν έχω κάνει κάποια πρόταση.
Έρχονται διακοπές όμως.... wink.gif

Παλαιότερα είχαμε προτείνει να βρεθούμε για κανένα μονό, αλλά η αλήθεια είναι πως είναι πολύ δύσκολο να κανονίσεις για μπάσκετ και να είναι ελεύθερα την ίδια μέρα πάνω από 4-5 άτομα.
Green_Fan
OK Dizzy..
Απλώς δεν έχω συνηθίσει να βάζω το http:// wink.gif
hagi
Ρε παιδιά απορία..Είμαστε 200;; Γιατί εγώ βλέπω καμιά δεκαριά άτομα (ίσως λίγοι παραπάνω) να συμμετέχουμε στο forum..Γιατί αυτό;Μήπως κάνω λάθος;
dizzy_fingers
213 εγγεγραμένοι είμαστε.

Τα ενεργά μέλη, όπως μπορείς να παρατηρήσεις πως ισχύει και σε κάθε φόρουμ, είναι πάντοτε υποπολλαπλάσια του συνολικού αριθμού μελών.
Οι λόγοι για αυτό είναι πολλοί αλλά κυρίως έχουν να κάνουν με τη γενικότερη συμπεριφορά του ανθρώπου ανά μάζες.

Κι εγώ κάποτε είχα αυτήν την ανησυχία ("γιατί δε γράφουν και τα 200 άτομα?") αλλά αν σκεφτείς πως συνέβαινε αυτό...για φαντάσου τί πανικός θα γινόταν που κάθε μέρα θα έβλεπες τόσα καινούρια ποστ από 200 διαφορετικά άτομα.
Warrior
Εγω θα προτεινα Σπυρο να επαναφερεις(αν ειναι ευκολο) την ενδειξη οτι
ενα ποστ.."has been edited at....",μιας και πιστευω οτι θα ειναι χρησιμο
και στο overplaybet και γενικοτερα..
dizzy_fingers
Αυτή η επιλογή υπάρχει ακόμα αν δεις, όταν κάνεις edit ένα ποστ, απλά σε ρωτάει (εσένα συγκεκριμένα και τους mod) αν θέλεις αυτό το μήνυμα να εμφανίζεται ή όχι wink.gif.
harris
Παιδιά έχω μια πολύ καλή ιδέα... wink.gif

προτείνω να κάνουμε έναν φιλικό αγώνα μεταξύ basketforum-Φιλάθλου...

ψάχνουμε ομάδα να παίξουμε φιλικό ενόψει του πρωταθλήματος τύπου...

Σπύρο μπορείς να κανονίσεις να φτιάξετε μια ομάδα 8-9 ατόμων;;;

Θα κλείσουμε εμείς γήπεδο...

Σάββατο πρωί ή οποιοδήποτε καθημερινή, αλλά στις 10.30 το βράδυ...σόρυ αλλά μόνο τέτοιες ώρες μπορούμε...

Περιμένω με ανυπομονησία... wink.gif
dizzy_fingers
ohmy.gif

Καλή ιδέα.... 41.gif
Θα δραστηριοποιηθώ την επόμενη βδομάδα οπότε και πιστεύω πως θα έχει γιάνει ο αστράγαλός μου...
Green_Fan
Είμαι μέσα και εγώ μάγκες.. wink.gif Θα με δείτε και πιστεύω να με εγκρίνεται..Εντάξει δεν είμαι κανάς Σπανούλης αλλά προσπαθώ..Αχαχααχχαχα..Για την πλάκα μου παίζω δηλαδή..Μόνο που βαριέμαι να παίζω άμυνα..

2)Επειδή μιλάμε για συναντήσεις μπάσκετ κτλ κτλ άρα και για γήπεδα δεν θα μπορούσα να μην γράψω για το φοβερό κλειστό που διαθέτει το Deree College (American College of Greece) στο οποίο και πηγαίνω από φέτος..Έμεινα κυριολεκτικά άφωνος.. 41.gif wink.gif
ashton
Και εγώ μέσα για μπασκετάκι (αν δε συμπληρώνουμε ομάδα).
Μόνο που εγώ σε αντίθεση με τους παραπάνω παίζω μόνο άμυνα.
Κικίλιας στο πιο άμπαλο δηλαδή :-)
Warrior
Kαι γω φυσικα μεσα!! biggrin.gif

Και συμφωνω με τις ωρες που λεει ο harris...και γω τετοιες ωρες και μερες
μπορω.
harris
Ashton, μπορούμε να παίξουμε και κανένα φιλικό με την δική σου εφημερίδα. Ε;;; wink.gif

Καλή φάση θα είναι εάν μαζευτούμε...
suspect
με την ταπεινη εμπερια μου 6 ετων στο αεκ.κομ εχω να σας πω πως καθε αρχη και δυσκολη.

και εμεις λεγαμε αν θα ερθει κανεις, αν τελικα τα καταφερουμε, που θα παιξουμε, πως θα γινει μα μου α ου.

Τελικα τα παντα ειναι θεμα πρωτοβουλιας.

αν παρει καποιος την πρωτοβουλια να πει "παιδια την ταδε ωρα εκει" 6 ατομα θα μαζευτουν.
βεβαια μιλαμε για λογικα πλασια οπως
να μην ειναι καθημερινη πρωι γιατι δουλευουμε
να μην ειναι σ/κ πρωι γιατι κοιμομαστε
απογευματινες ωρες ειναι οκ.

εξαλλου οποιος θελει και μπορει αν δεν ερθει την πρωτη, θα ερθει τη δευτερη.
Green_Fan
Τι θα γίνει με το μπασκετάκι ρε dizzy; biggrin.gif smile.gif
dizzy_fingers
Περιμένετε βρε παιδιά να γίνει καλά το ποδαράκι μου και το πρώτο πράγμα που θα κάνω θα είναι να ανοίξω το τόπικ wink.gif.

Στον αγώνα με το μαθηματικό έσκασε πάνω στον αστράγαλό μου ένας τύπος 100+ κιλά και από τότε (πριν 1,5 βδομάδα) είναι χάλια.
Υπολογίζω πως στην επόμενη βδομάδα θα είμαι οκ.

Απ'ότι βλέπω πάντως μαζεύουμε άτομα για 5άδα:
dizzy
warrior
greenfan
suspect
ashton (η έκπληξη στις συμμετοχές tongue.gif)

Που έχει χαθεί αυτός ο fatboy..? 39.gif
Για τις αλλαγές, θα φέρουμε και ξεκάρφωτους (ή στην τελική τους πιέζουμε να γραφτούν στο φόρουμ και τους φέρνουμε 19.gif ).


ΥΓ1: Χάρη, εσύ με ποιούς θα είσαι? 65.gif
ΥΓ2: Παίζει κλειστό? Φοβάμαι μη χαλάσει ο καιρός σύντομα...
Bonzo
Και γω μάλλον μέσα θα είμαι...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.