Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
penetration
Kαλημέρα σε όλους και συγνώμη γιατην παρεμβολή μου αλλά επειδή είμαι προπονητής και ΣΚΑΟΥΤΕΡ παιχτών άκουσα ότι κάποιος JABAR παρακολουθεί όλες τις κατηγορίες και έχει φτιάξει ολόκληρο αρχείο πραγματικό θησαυρό από παίχτες σε όλες τις θέσεις. Εχω σκοπό να έλθω σε επαφή μαζί του προσεχώς αλλά πρωτα θα ήθελα τη γνώμη του forum μήπως πρόκειται για απατεώνα και μυρουδιά από μπάσκετ τύπο που στηρίζεται μόνο στα κολλητηλίκια του με κάποιους παίχτες (στιλ ΛΥΚΟΥ κιετσι) τους οποίους και προσπαθεί πάραυτα να προωθήσει σε παραπάνω κατηγορίες.
Και πάλι συγνώμη και περιμένω συμβουλές.
Yoda
O Yoda λέει στον penetration ότι ο Jabar είναι υπαρκτό πρόσωπο που πράγματι βλέπει
πολύ (ΕΣΚΑ) μπάσκετ έχει γνώση και άποψη .... την οποία εκφράζει με κομψό τρόπο
χωρίς να προσβάλλει κανέναν και γενικά είναι κοινά αποδεκτός από το forum ως αντικειμενικός
παρατηρητής .... και της Γ ΕΣΚΑ (αν και ακόμα δεν έχει δει όλες τις ομάδες)
..... μόνο που δεν είναι ψηλός και μαύρος!

Ο Υοda δεν ξέρει αν ο Jabar έχει αρχείο με σκοπό να ... "μανατζάρει" παίκτες .... αν και
με όσα έχει δει και ξέρει .... εύκολα θα μπορούσε! (... Jabar δεν είναι κακή ιδέα .....)
Επίσης έχει αίσθηση του χιούμορ (.....αφού κάνει παρέα τον nikefalin) .... πολύ σημαντικό στοιχείο
για να κάνεις "παρέα' μαζί του ... ακόμα και δια του forum!!
Κατά τη γνώμη μου προχώρα άφοβα .... Πάντως αν στην πορεία ο Jabar θέλει να σου "πασσάρει" τον Λύκο ...
πρόσεχε γιατί η φήμες λένε ότι τρώει προπονητές!
ΥΓ. Βλέπω ότι έχετε και κοινή ομάδα αίματος ... (ΑΕΚ) οπότε θα υπάρχει μαγαλύτερο πεδίο μπασκετικής επαφής!
(εκτός αν είσαι ήδη κανένας ... "αβανταδόρος" φίλος του Jabar .... και του φτιάχνεις το προφίλ!!!)
Jabar
Κινώ τα νήματα στη Γ ΕΣΚΑ προείπα ότι ο Λύκος θα τιμωρηθεί αυτή την αγωνιστική.Το τρένο έκανε στάση.
Επίσης ότι τον Γέρακα θα τον έπαιζε ο YODA και θα είχε παράπονα από τη διαιτησία.
Είμαι ο manager του προπονητή της Εκάλης και του χρόνου θα του κλείσω δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία
και όποιος λέει ότι δεν είναι υπαρκτό πρόσωπο τον πληροφορώ ότι έχει μεγάλο ειδικό βάρος~120+.
Ο Λύκος είναι παιδί του προπονητή όλα τα άλλα είναι φήμες απλά καμμιά φορά συμβουλεύει το πρόεδρο σαν έμπειρος.Επίσης μου προσέφερε τα πάντα το σπίτι του ,Μερσεντές ,ρώσικα μπαλέτα για να παίξει ένα λεπτό με τον ΟΣΦΠ , να κάνει μία διείσδυση και αφού σπρώξει το Μπατίστ (πιστεύω ότι μπορεί) να αφήσει τη μπάλλα στο βαζελοκαλάθι.
Επίσης ανέλαβα να βρω πελάτες στη ταβέρνα που τρώει ο Μίλος Μπάμπιτς γιατί ο ιδιοκτήτης είναι στα πρόθυρα αυτοκτονίας.
Τελος πάντων όλο δύσκολα μου βάζουν.
Υ.Γ 1.Ξέχασα μου ανέθεσε ο triponter να του βρω δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία σαν αμυντικό εξολοθρευτή.Θα στήσω ένα βίντεο και χρειάζομαι και κάποιες δηλώσεις
2.Ο τρείς λαλούν μου ζήτησε ομάδα που να παίζει στο πρωτάθλημα παικτών που παίζουν με μία πατερίτσα.
Και θέλει να διεκδικεί το πρωτάθλημα για να μην τραβάει τα φετινά με Πεντέλη
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 22 2008, 11:21 ) *
Επίσης ανέλαβα να βρω πελάτες στη ταβέρνα που τρώει ο Μίλος Μπάμπιτς γιατί ο ιδιοκτήτης είναι στα πρόθυρα αυτοκτονίας.
Τελος πάντων όλο δύσκολα μου βάζουν.
Ο τρείς λαλούν μου ζήτησε ομάδα που να παίζει στο πρωτάθλημα παικτών που παίζουν με μία πατερίτσα.
Και θέλει να διεκδικεί το πρωτάθλημα για να μην τραβάει τα φετινά με Πεντέλη

εκεί πήγατε ? δεν ήρθατε από τα αγγελάκια να κάνουμε "δείπνο εργασίας"
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Mar 22 2008, 12:51 ) *
Κατά τη γνώμη μου προχώρα άφοβα .... Πάντως αν στην πορεία ο Jabar θέλει να σου "πασσάρει" τον Λύκο ...
πρόσεχε γιατί η φήμες λένε ότι τρώει προπονητές!

Ποιο λαμογιο διαδιδει τετοια πραγματα για μενα??? shot.gif shot.gif shot.gif
Παντα ημουν ο πιο αγαπημενος παιχτης των προπονητων μου,
γιατι εκτος του οτι κανω παντα μεσα στο γηπεδο αυτο που θελουν,
τους πασαρω και κανα μωρακι ανατολικης προελευσης και κατασκευης.
3 laloun kai 2 xoreuoun
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 22 2008, 13:41 ) *
Ποιο λαμογιο διαδιδει τετοια πραγματα για μενα??? shot.gif shot.gif shot.gif
Παντα ημουν ο πιο αγαπημενος παιχτης των προπονητων μου,
γιατι εκτος του οτι κανω παντα μεσα στο γηπεδο αυτο που θελουν,
τους πασαρω και κανα μωρακι ανατολικης προελευσης και κατασκευης.



ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ελεος.....επρεπε να γραψω και αλλα.....

Να ξερεις οτι αυτα που εγραψα ηταν κατοπιν ηλεφωνικης συμφωνιας με ολους τους μπασκετικους φορουμιστες και ειναι κοινος αποδεκτα.....

Νουμερο............ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
penetration
QUOTE(Yoda @ Mar 22 2008, 10:51 ) *
O Yoda λέει στον penetration ότι ο Jabar είναι υπαρκτό πρόσωπο που πράγματι βλέπει
πολύ (ΕΣΚΑ) μπάσκετ έχει γνώση και άποψη .... την οποία εκφράζει με κομψό τρόπο
χωρίς να προσβάλλει κανέναν και γενικά είναι κοινά αποδεκτός από το forum ως αντικειμενικός
παρατηρητής .... και της Γ ΕΣΚΑ (αν και ακόμα δεν έχει δει όλες τις ομάδες)
..... μόνο που δεν είναι ψηλός και μαύρος!

Ο Υοda δεν ξέρει αν ο Jabar έχει αρχείο με σκοπό να ... "μανατζάρει" παίκτες .... αν και
με όσα έχει δει και ξέρει .... εύκολα θα μπορούσε! (... Jabar δεν είναι κακή ιδέα .....)
Επίσης έχει αίσθηση του χιούμορ (.....αφού κάνει παρέα τον nikefalin) .... πολύ σημαντικό στοιχείο
για να κάνεις "παρέα' μαζί του ... ακόμα και δια του forum!!
Κατά τη γνώμη μου προχώρα άφοβα .... Πάντως αν στην πορεία ο Jabar θέλει να σου "πασσάρει" τον Λύκο ...
πρόσεχε γιατί η φήμες λένε ότι τρώει προπονητές!
ΥΓ. Βλέπω ότι έχετε και κοινή ομάδα αίματος ... (ΑΕΚ) οπότε θα υπάρχει μαγαλύτερο πεδίο μπασκετικής επαφής!
(εκτός αν είσαι ήδη κανένας ... "αβανταδόρος" φίλος του Jabar .... και του φτιάχνεις το προφίλ!!!)

Yoda σ'ευχαριστώ πολύ για τα παραπάνω τα οποία σου λέω ότι τα είχα α΄κούσει και από άλλους. Απλά ήθελα να τεστάρω. Ήρθα ήδη σε επαφή μαζί του αν και είναι δύσκολο να τον πετύχεις κάπου αλλού εκτός γηπέδου. Ακόμη και σήμερα έβλεπε αγώνα κυπέλου Νεοπεντελικο με Άγιο Θωμά.
Συχνά βλέπει και δύο αγώνες την ημέρα.Το ότι είναι και αυτός ΑΕΚ στο μπάσκετ δεν ξέρω αν καταγράφεται στα θετικά του βιογραφικού του.
Επιφυλάσσομαι να αιφνιδιάσω JABAR, ΛΥΚΟ και κάποιους άλλους Παρασκευή βράδυ τόσο εντός όσο και εκτός γηπέδου.
penetration
QUOTE(Jabar @ Mar 22 2008, 11:21 ) *
Κινώ τα νήματα στη Γ ΕΣΚΑ προείπα ότι ο Λύκος θα τιμωρηθεί αυτή την αγωνιστική.Το τρένο έκανε στάση.
Επίσης ότι τον Γέρακα θα τον έπαιζε ο YODA και θα είχε παράπονα από τη διαιτησία.
Είμαι ο manager του προπονητή της Εκάλης και του χρόνου θα του κλείσω δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία
και όποιος λέει ότι δεν είναι υπαρκτό πρόσωπο τον πληροφορώ ότι έχει μεγάλο ειδικό βάρος~120+.
Ο Λύκος είναι παιδί του προπονητή όλα τα άλλα είναι φήμες απλά καμμιά φορά συμβουλεύει το πρόεδρο σαν έμπειρος.Επίσης μου προσέφερε τα πάντα το σπίτι του ,Μερσεντές ,ρώσικα μπαλέτα για να παίξει ένα λεπτό με τον ΟΣΦΠ , να κάνει μία διείσδυση και αφού σπρώξει το Μπατίστ (πιστεύω ότι μπορεί) να αφήσει τη μπάλλα στο βαζελοκαλάθι.
Επίσης ανέλαβα να βρω πελάτες στη ταβέρνα που τρώει ο Μίλος Μπάμπιτς γιατί ο ιδιοκτήτης είναι στα πρόθυρα αυτοκτονίας.
Τελος πάντων όλο δύσκολα μου βάζουν.
Υ.Γ 1.Ξέχασα μου ανέθεσε ο triponter να του βρω δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία σαν αμυντικό εξολοθρευτή.Θα στήσω ένα βίντεο και χρειάζομαι και κάποιες δηλώσεις
2.Ο τρείς λαλούν μου ζήτησε ομάδα που να παίζει στο πρωτάθλημα παικτών που παίζουν με μία πατερίτσα.
Και θέλει να διεκδικεί το πρωτάθλημα για να μην τραβάει τα φετινά με Πεντέλη

Φίλε Jabar τώρα που γνωριστήκαμε παίρνω το θάρρος να ρωτήσω αν μπορείς να μανατζάρεις και νεαρό μάνατζερ ώστε να τον καθιερώσεις στο χώρο.
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 22 2008, 13:41 ) *
Ποιο λαμογιο διαδιδει τετοια πραγματα για μενα??? shot.gif shot.gif shot.gif
Παντα ημουν ο πιο αγαπημενος παιχτης των προπονητων μου,
γιατι εκτος του οτι κανω παντα μεσα στο γηπεδο αυτο που θελουν,
τους πασαρω και κανα μωρακι ανατολικης προελευσης και κατασκευης.

Αυτά τα μωράκια ανατολικής προέλευσης λειτουργούν σαν δόλωμα και τραβάνε στην εξέδρα της Κηφισιάς πλήθος κόσμου.Ορίστε τώρα πάνε να μας αιφνιδιάσουν .Ευτυχώς έχουμε και κονέ και με ρώσικη μαφία.
Jabar
Εξαρτάται από τις φιλοδοξίες του.Αν θέλει να γίνει Ψυνάκης τον πασάρω στο Λύκο έχει κονέ με ότι υπάρχει στο σκυλάδικο χώρο.Αν θέλει να κάνει καριέρα στον αθλητικό χώρο ασχολούμαι προσωπικά.Χρειάζεται μεγαλομανία , απέραντη άγνοια ,τυφλή υποταγή στα μεγάλα συμφέροντα και να επενδύσει κάποιος σε κοστούμια Αρμάνι.
Jabar
Οι προπονητές του Σωκράτη δεν κερδίζουν αγώνες και τρεις βαθμούς. Κερδίζουν άλλη μια εβδομάδα.
Ο Σωκράτης ΠΑΝΤΑ προειδοποιεί πριν απολύσει. Βγάζει ανακοίνωση στήριξης μια μέρα πριν.
Οι προπονητές του Σωκράτη είναι σίγουροι για τη δουλειά τους μόνο μια μέρα του χρόνου. Την Πρωταπριλιά.
Πριν 2500 χρόνια ο Σωκράτης έλεγε “Ένα ξέρω: Δεν ξέρω“. Τώρα λέει “Ένα ξέρω: Απολύεσαι
Αφιερωμένο στο Λύκο για να καταλάβετε γιατί τρώει προπονητές που στηρίζει μέχρι την τελευταία μέρα.
Jabar
Μετά τον πρόεδρο και τον προπονητή της Εκάλης εξαφανίσθηκαν και οι Κανατούλας, Χριστοφόρου.Αυτό δεν είναι ομάδα, είναι μαύρη τρύπα του διαστήματος , το τρίγωνο των Βερμούδων.Καλά κάνουν και φοράνε μαύρα.
Ασε που έτσι κρύβουν και κιλά.
Jabar
Ποιός ψηλός της κατηγορίας ποστάρει περισσότερο στο φόρουμ παρά στη ρακέτα?
Jabar
Λύκος (στην προβατίνα): Θέλω να είμαι το χορτάρι που τρως, το νερό που πίνεις, ο αέρας που αναπνέεις...
Λαγός: Τι σαχλαμάρες, Θεέ μου....
Λύκος: Μου κάνεις τη χάρη να μην ανακατεύεσαι;
Λαγός: Μα νομίζεις ότι έτσι θα ρίξεις τη γκόμενα; Κάνε στην άκρη λίγο...
Λαγός (στην προβατίνα): Κούκλα, δύο λέξεις θα σου πω μόνο...
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!
(η Προβατίνα, με ένα ουρλιαχτό, λιποθυμάει και πέφτει στο έδαφος)
Λαγός (στον Λύκο): Έτσι πέφτουν οι γκόμενες...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 23 2008, 00:13 ) *
Εξαρτάται από τις φιλοδοξίες του.Αν θέλει να γίνει Ψυνάκης τον πασάρω στο Λύκο έχει κονέ με ότι υπάρχει στο σκυλάδικο χώρο.Αν θέλει να κάνει καριέρα στον αθλητικό χώρο ασχολούμαι προσωπικά.Χρειάζεται μεγαλομανία , απέραντη άγνοια ,τυφλή υποταγή στα μεγάλα συμφέροντα και να επενδύσει κάποιος σε κοστούμια Αρμάνι.

Τι να κλασει ρε ο Ψινακης μπροστα μου
Jabar
Που είσαι πήγες Λειβαδιά? Θα πάμε junior?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 23 2008, 16:49 ) *
Που είσαι πήγες Λειβαδιά? Θα πάμε junior?

Τωρα φευγω. Σιγα μην δεν παω σημερα.

Προς κ.ΤΦ και λοιπους δευτερους στην βαθμολογια.

Επειδη χθες ετρεχα ολο το απογευμα στο τελωνειο του Πειραια,
για να εκτελωνισω κατι κοντεινερς απο την Ουκρανια,
μηπως μπορειτε να με πληροφορησετε ποσο ηρθε
το Παο( που πα ρε καραμητρο)- Ηρακλης???????

Και αλλη μια ερωτηση.
Αν ο Ολυμπιακος παρει το νταμπλ και στο μπασκετ,
ο Βγενοπουλος θα ζητησει και την ΚΑΕ??????? 69.gif 69.gif 69.gif

Α, ρε ΣΩΚΡΑΤΗ ΕΣΥ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΑΡ (που λεει και το τραγουδι)
τι τους εχεις κανει
Jabar
Click to view attachment
Τι ζώδιο είναι ο YODA εγώ πιστεύω είναι Δίδυμος Εσείς τι λέτε?
Yoda
Ο Υοda λέει ότι είναι το 13ο ζώδιο το γνωστό ως το «χαμένο» ζώδιο ... Οφιούχος!

ΥΓ. Που βρήκες τη φωτό μου? Paparazzi είσαι? ... Πάντως αυτό είναι το κακό μου προφίλ! Με αδικεί!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 23 2008, 00:35 ) *
Οι προπονητές του Σωκράτη δεν κερδίζουν αγώνες και τρεις βαθμούς. Κερδίζουν άλλη μια εβδομάδα.
Ο Σωκράτης ΠΑΝΤΑ προειδοποιεί πριν απολύσει. Βγάζει ανακοίνωση στήριξης μια μέρα πριν.
Οι προπονητές του Σωκράτη είναι σίγουροι για τη δουλειά τους μόνο μια μέρα του χρόνου. Την Πρωταπριλιά.
Πριν 2500 χρόνια ο Σωκράτης έλεγε “Ένα ξέρω: Δεν ξέρω“. Τώρα λέει “Ένα ξέρω: Απολύεσαι
Αφιερωμένο στο Λύκο για να καταλάβετε γιατί τρώει προπονητές που στηρίζει μέχρι την τελευταία μέρα.

Οτι και να λες, το καθαρισε το πρωταθληματακι ο Σωκρατης παλι μονος του φετος.

Τωρα μενει να καθαρισω κι εγω την υποθεση παραμονη
dimaster
QUOTE(Jabar @ Mar 22 2008, 23:18 ) *
Ποιός ψηλός της κατηγορίας ποστάρει περισσότερο στο φόρουμ παρά στη ρακέτα?


Αμα λες για εμενα........ελα να δεις κανα αγωνα μας πρωτα......
δεν περνω μπαλλα ουτε με αιτηση biggrin.gif
βαριεμε πλεον να ποσταρω και να παρακαλαω........ας ειναι καλα τα επιθετικα μου ριμπαουντ wink.gif

οσο για εδω υπαρχουν και πολυ χειροτερη απο εμενα..........
Jabar
Ο yoda με συμβούλεψε να το παίξω Μαλβίνα
Ορίστε τα πρώτα παράπονα ψηλού .Σε συμβουλεύω να τα κάνεις στο προπονητή σου και πέστου να παίξεις Horns Offense με pop out το 4 πόσταρε κάτω από το καλάθι και ζήτα του μπάλλα. Φρόντισε να παίζει 4 ο προπονητής σου που δεν σουτάρει ποτέ.Εχω παρατηρήσει ότι είσαι πολύ κτιστό παληκάρι εν ανάγκη απείλησε το Ζιάγκα.Επίσης σημαντικό είναι να παίζει ο προπονητής γιατί τώρα τελευταία ο Παπασταθό σουτάρει πολύ.
Next please.
Jabar
mikre theouli Εχω αναλάβει τη σωτηρία της Κηφισιάς .Ο Λύκος πιστεύει ότι το ταλέντο του είναι αρκετό.Εγώ από την άλλη είμαι της σχολής yoda και εκτός της διαιτησίας που θα σας παίξει 90-10 κατά δεν θέλω να αφήσω τίποτε στη τύχη.Για το προπονητή σας φρόντισα να το παίξει φιλικά ,μήπως θα μπορούσα να ξέρω για τις δικές ανάγκες παιδί μου.(αυτό το τελευταίο πάει στο μικρός θεούλης.)
mikrosTheoulis
QUOTE(Jabar @ Mar 24 2008, 13:37 ) *
mikre theouli Εχω αναλάβει τη σωτηρία της Κηφισιάς .Ο Λύκος πιστεύει ότι το ταλέντο του είναι αρκετό.Εγώ από την άλλη είμαι της σχολής yoda και εκτός της διαιτησίας που θα σας παίξει 90-10 κατά δεν θέλω να αφήσω τίποτε στη τύχη.Για το προπονητή σας φρόντισα να το παίξει φιλικά ,μήπως θα μπορούσα να ξέρω για τις δικές ανάγκες παιδί μου.(αυτό το τελευταίο πάει στο μικρός θεούλης.)


Με ένα μπουκαλάκι στο NV στο κεφαλάρι νομίζω ότι κάτι γίνετε....Σαν αμυντικός εξολοθρευτής που είμαι θα παίζω μαν το μαν τον προστατευόμενο σου..οπότε θα τον αφήνω να σουτάρει άνετα... Είναι σίγουρο πως η Κηφισιά θέλει να σωθεί?Νομίζω ο Λύκος στα "μαντριά" ανοιχτά γήπεδα της Δ',θα κάνει παρτυ tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mikrosTheoulis @ Mar 24 2008, 16:52 ) *
Με ένα μπουκαλάκι στο NV στο κεφαλάρι νομίζω ότι κάτι γίνετε....Σαν αμυντικός εξολοθρευτής που είμαι θα παίζω μαν το μαν τον προστατευόμενο σου..οπότε θα τον αφήνω να σουτάρει άνετα... Είναι σίγουρο πως η Κηφισιά θέλει να σωθεί?Νομίζω ο Λύκος στα "μαντριά" ανοιχτά γήπεδα της Δ',θα κάνει παρτυ tongue.gif

Τι μπουκαλακια και π@π@ριες.
Θα σου στειλω 3 ''θεματακια'' εκ Ουκρανιας νεας εσοδιας, να σε ''ξεσκονισουν'' λιγακι,
γιατι βλεπω οτι το βλεμμα σου ειναι λιγακι θωλο.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 24 2008, 13:37 ) *
mikre theouli Εχω αναλάβει τη σωτηρία της Κηφισιάς .Ο Λύκος πιστεύει ότι το ταλέντο του είναι αρκετό.Εγώ από την άλλη είμαι της σχολής yoda και εκτός της διαιτησίας που θα σας παίξει 90-10 κατά δεν θέλω να αφήσω τίποτε στη τύχη.Για το προπονητή σας φρόντισα να το παίξει φιλικά ,μήπως θα μπορούσα να ξέρω για τις δικές ανάγκες παιδί μου.(αυτό το τελευταίο πάει στο μικρός θεούλης.)

και για να καταλάβει και ο ΤF, την επόμενη παρασκευή θα είμαστε Λαγονήσι με τον Λύκο να προσπαθεί να κυνηγήσει τα ακυνήγητα 19.gif 19.gif tongue.gif tongue.gif

Λύκε στείλε κανένα δείγμα από τα εκτελωνισμένα τάχιστα w00t.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 24 2008, 17:04 ) *
και για να καταλάβει και ο ΤF, την επόμενη παρασκευή θα είμαστε Λαγονήσι με τον Λύκο να προσπαθεί να κυνηγήσει τα ακυνήγητα 19.gif 19.gif tongue.gif tongue.gif

Λύκε στείλε κανένα δείγμα από τα εκτελωνισμένα τάχιστα w00t.gif

Δεν υπαρχει κατι που να μην μπορει να κηνυγησει ο ΛΥΚΟΣ.
Ολα τα σφαζω ολα τα μαχαιρωνω
mog#4
βλεπω jabarako το γυρισες στο μανατζεριλικι....μου φαινεται ομως οτι το πιο εξελιξιμο σου αποκτημα δε το προωθεις καθολου...σε παρακαλω φτιαξε λιγο και τον τζουνιορ.... smiley.gif
mikrosTheoulis
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 24 2008, 15:04 ) *
Τι μπουκαλακια και π@π@ριες.
Θα σου στειλω 3 ''θεματακια'' εκ Ουκρανιας νεας εσοδιας, να σε ''ξεσκονισουν'' λιγακι,
γιατι βλεπω οτι το βλεμμα σου ειναι λιγακι θωλο.


Την δέχομαι την προσφορά...Να τα δω τα θεματακια πριν το ματς στην εξέδρα,και θα σε στείλω εθνική με την άμυνα μου.κατά προτίμηση να είναι μελαχρινά....
Yoda
O Yoda λέει στον Gilbert Lord of the Courts ότι ο Γέρακας είναι 1 βαθμό (μία νίκη) μπροστά από τον 2ο και τον 3ο και 2 βαθμούς (2 νίκες) από τον 4ο που σημαίνει ότι αν δεν είχαν γίνει κάποια (τυχαία ή ... όχι τυχαία ) γεγονότα τώρα μάλλον θα ήταν κάτω (τουλάχιστον) από αυτές τις ομάδες στη βαθμολογία.

Ο Υοda θυμίζει ότι την μεγάλη νίκη του Γέρακα επί της Παλλήνης (.... πολύ σημαντική) που αναφέρει o Gilbert την επανέλαβαν .... διαδοχικά ο Κούρος η Κηφισιά και η Τούφα γεγονός που δείχνει ότι είναι πιθανότερο να έχει προβλήματα η Παλλήνη παρά ότι ήταν τόσο καλός ο Γέρακας.

O Yoda ρωτάει πως θα ρίξει 20άρες και 30αρες ο Γέρακας που τελειώνει το πρωτάθλημα και .... δεν έχει βγάλει ακόμα αιφνιδιασμό ενώ συνολικά έχει από της μέτριες επιθέσεις της κατηγορίας (5η? – 6η?)? ... Για να πάει 20 -30 πόντους η διαφορά πόσο να βάζουν οι αντίπαλοι .... 30? – 35 πόντους? Ε δεν είναι όλοι ... τόσο καλοί φίλοι όσο ο Μαραθώνας που ξέχασε να «βγεί» στο γήπεδο!

Ο Υοda λέει ότι σε τελική ανάλυση δεν βλέπω να διαφωνούμε .... αφού και μόνοι σας λέτε ότι παρά την 90-10 διαιτησία υπέρ σας «καταφέρατε» και χάσατε από την Πεντέλη που κινδυνεύει να πέσει....
Εγώ απλά υπενθυμίζω ότι τον τελευταίο καιρό .... κερδίσατε στην παράταση την αδιάφορη Αρτέμιδα εκτός.... στην παράταση την πιό αδύναμη ομάδα του ομίλου το Λαγονήσι ... και κερδίσατε με παράπονα τουλάχιστον το Οίον την Κηφισιά την Εκάλη ... (... με την αναβολή) .... κερδ'ισατε σε φιλικό κλίμα με την Αρτέμιδα εντός (... δοκίμαζαν συστήματα) ... και σε ακόμα πιό φιλικό κλίμα «με τα δεύτερα» το εντός έδρας ... με τον Μαραθώνα. ...

O Yoda ρωτάει .... είναι αυτή η πραγματικότητα ή όχι? .... Αυτά δεν τα λέω πρώτος εγώ αλλά όσοι έπαιξαν και το τα μετέφεραν στο forum..... ακόμα και ο triponter και ο Lord που και εδώ και 2 μήνες ξεκινούν την περιγραφή του αγώνα λέγοντας (προ τιμή τους) πόσο άσχημα παίζει η ομάδα!!!

Ο Υοda επαναλαμβάνει ότι πότε δεν είπε ότι ο Γέρακας δεν είναι καλή ομάδα ... αλλά πιστεύω ότι είναι στα ίδια επίπεδα με ... Καλύβια Οίον Εκάλη και Παλλήνη (ίσως και Μαραθώνα) και λόγω ....«αστάθμητων παραγόντων» ..... κατάφερε ..... να είναι πιο πάνω στη βαθμολογία .....

ΥΓ. Προβλέψεις και νέα σενάρια σε λίγο ....
Yoda
Ο Υοda λέει στον gk1 ότι τα σενάρια .... παύουν να είναι σενάρια ... τη στιγμή που τα βλέπεις να έχουν πραγματοποιηθεί .... και τότε ...γίνονται ... γεγονότα!

- Ήταν δικό μου «σενάριο» ότι ο Γέρακας θα κέρδιζε πάρα πολύ εύκολα την Αρτέμιδα και τον Μαραθώνα .... και δικαιώθηκα με τις 2 πιό εύκολες νίκες της χρονιάς .... και μάλιστα με αγώνες υπό .... πολύ χαλαρές συνθήκες.

- Ηταν δικό μου «σενάριο» ότι ο «πεθαμένος» Μαραθώνας με τον Γέρακα θα «μεταμορφωνόταν μέσα σε μία εβδομάδα» στο ματς με τα Καλύβια και θα κέρδιζε εύκολα ... και δικαιώθηκα!
Ο Μαραθώνας ήταν Δρ Τζέκυλ (με Γέρακα) και Μιστερ Χάιντ (με Καλύβια)

- Ήταν δικό μου σενάριο ότι έβλεπα την Παλλήνη να έχει μετατραπεί (με ή χωρίς βάσιμες δικαιολογίες) σε «loser» ... και δυστυχώς δικαιώθηκα με τις 3 σερί ήττες από Κούρο Κηφισιά Τούφα

-Ηταν δικό μου σενάριο ότι «στήθηκε» η αναίτια αναβολή του ματς Γέρακα – Εκάλη για να «σφαχτούν» πρώτα οι αντίπαλοι του Γέρακα στο Εκάλη – Καλύβια ... με αποτέλεσμα όχι μόνο να βγούν από τη μέση τα Καλύβια που έχασαν από την Εκάλη αλλά .... να παίξει ο ξεκούραστος Γέρακας 4 μέρες μετά την αγύμναστη Εκάλη .... που κατέβηκε όχι μόνο κουρασμένη αλλά και με ... 4 τραυματίες !

-Ηταν δικό μου σενάριο ότι μετά τη «φασαρία» στο μάτς Οίον – Παλλήνη στην μέση του α γύρου του πρωταθλήματος και την καταγγελία της Παλλήνης σε βάρος συγκεκριμένου διαιτητή ... έλεγα ότι είχε ήδη υπογράψει .... την «καταδίκη της να μείνει στη Γ’ ΕΣΚΑ!» Τέρμα η άνοδος ... τιμωρία!
Και αυτό το «σενάριο» επαληθεύτηκε!

Αν αυτά που λέω ... και τελικά «βγαίνουν» ... με κάνουν γραφικό τότε ... είτε μην τα λαμβάνεις υπόψη σου είτε σχολίαζε τα όπως νομίζεις. Δεν με ενοχλεί!

ΥΓ. Jabar Θέλω και εγώ ΟΣΚΑΡ ... σεναρίου! ... Μόνο ο Λύκος θα πάρει ΟΣΚΑΡ??
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Mar 25 2008, 01:13 ) *
ΥΓ. Jabar Θέλω και εγώ ΟΣΚΑΡ ... σεναρίου! ... Μόνο ο Λύκος θα πάρει ΟΣΚΑΡ??

ΖΗΛΙΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
MVP70
QUOTE(Yoda @ Mar 24 2008, 23:13 ) *
Ο Υοda λέει στον gk1 ότι τα σενάρια .... παύουν να είναι σενάρια ... τη στιγμή που τα βλέπεις να έχουν πραγματοποιηθεί .... και τότε ...γίνονται ... γεγονότα!

- Ήταν δικό μου «σενάριο» ότι ο Γέρακας θα κέρδιζε πάρα πολύ εύκολα την Αρτέμιδα και τον Μαραθώνα .... και δικαιώθηκα με τις 2 πιό εύκολες νίκες της χρονιάς .... και μάλιστα με αγώνες υπό .... πολύ χαλαρές συνθήκες.

- Ηταν δικό μου «σενάριο» ότι ο «πεθαμένος» Μαραθώνας με τον Γέρακα θα «μεταμορφωνόταν μέσα σε μία εβδομάδα» στο ματς με τα Καλύβια και θα κέρδιζε εύκολα ... και δικαιώθηκα!
Ο Μαραθώνας ήταν Δρ Τζέκυλ (με Γέρακα) και Μιστερ Χάιντ (με Καλύβια)

- Ήταν δικό μου σενάριο ότι έβλεπα την Παλλήνη να έχει μετατραπεί (με ή χωρίς βάσιμες δικαιολογίες) σε «loser» ... και δυστυχώς δικαιώθηκα με τις 3 σερί ήττες από Κούρο Κηφισιά Τούφα

-Ηταν δικό μου σενάριο ότι «στήθηκε» η αναίτια αναβολή του ματς Γέρακα – Εκάλη για να «σφαχτούν» πρώτα οι αντίπαλοι του Γέρακα στο Εκάλη – Καλύβια ... με αποτέλεσμα όχι μόνο να βγούν από τη μέση τα Καλύβια που έχασαν από την Εκάλη αλλά .... να παίξει ο ξεκούραστος Γέρακας 4 μέρες μετά την αγύμναστη Εκάλη .... που κατέβηκε όχι μόνο κουρασμένη αλλά και με ... 4 τραυματίες !

-Ηταν δικό μου σενάριο ότι μετά τη «φασαρία» στο μάτς Οίον – Παλλήνη στην μέση του α γύρου του πρωταθλήματος και την καταγγελία της Παλλήνης σε βάρος συγκεκριμένου διαιτητή ... έλεγα ότι είχε ήδη υπογράψει .... την «καταδίκη της να μείνει στη Γ’ ΕΣΚΑ!» Τέρμα η άνοδος ... τιμωρία!
Και αυτό το «σενάριο» επαληθεύτηκε!

Αν αυτά που λέω ... και τελικά «βγαίνουν» ... με κάνουν γραφικό τότε ... είτε μην τα λαμβάνεις υπόψη σου είτε σχολίαζε τα όπως νομίζεις. Δεν με ενοχλεί!

ΥΓ. Jabar Θέλω και εγώ ΟΣΚΑΡ ... σεναρίου! ... Μόνο ο Λύκος θα πάρει ΟΣΚΑΡ??


Δυστυχώς φίλε YODA στην Ελλάδα ισχύει το "χωρίς αποδείξεις και ονόματα μην μιλάς γιατί είσαι φαντασιόπληκτος και συνωμοσιολόγος".

Δηλαδή είμαστε μια χώρα που αν παρουσιάσεις ονόματα, είναι όλα όλα δεκτά. Η κατάσταση στην πολιτική σκηνή της χώρας, που ακόμα και σε κακουργήματα "με ονόματα" όλοι κοιτάνε τα ταβάνια και περιμένουνε να ξεχαστεί το θέμα και να πάμε παρακάτω έχει καταντήσει αφόρητη. Αλλά όπως υπομένουμε και δεν βγαίνουμε στους δρόμους σε κείνη την κατάσταση, έτσι και εδώ κάνουμε ότι "δεν τρέχει τίποτε" και "μην μιλάτε άμα δεν έχετε αποδείξεις" γιατί σπιλώνουμε ονόματα και υπολείψεις.

Εν κατακλείδι, γίνονται φοβερά και τρομερά πράγματα, λίγο ή πολύ όλοι ξέρουμε ότι γίνονται, αλλά όταν ψάξεις για την άκρη είσαι μόνος σου. Οι ευνοούμενοι δεν ντρέπονται και οι αδικημένοι δεν μπορούνε. Όσοι παρακολουθούν μπάσκετ τουλάχιστον 10 χρόνια σε ερασιτεχνικό επίπεδο, ας παρατηρήσουν σε ποια παιχνίδια παρευρίσκονται "αξιωματούχοι" της διαιτησίας και θα ξέρουν ποια ματς είναι στημένα (από Β' και πάνω).
Όποιος πάλι πιστεύει ότι όλοι οι αγώνες παίζονται στα ίσια και όλα τα λάθη των διαιτητών είναι ανθρώπινα τότε μπορεί να κοιμάται κάθε βράδυ αγκαλιά με τον "Δον Κιχώτη".

Ο Γέρακας είναι μέσα στις ομάδες που διεκδικούν την άνοδο και δεν μπορεί κανείς να αμφισβητήσει την ικανότητα κάποιων παικτών καθώς και το πάθος που δείχνουν στα παιχνίδια τους. Είναι άδικο για τα παιδιά που ιδρώνουν να υπάρχουν αιχμές ότι έχουν "παρέα" στις νίκες. Ακόμη και εάν γίνεται ας το ξέρουν αυτοί που το κανονίζουν γιατί αλλιώς οι νίκες και η άνοδος δεν θα έχουν την ίδια σημασία.

Όντως κάποια σενάρια επαληθεύονται. Δυστυχώς δεν έχουμε μαγνητοφωνημένες συνομιλίες για να το αποδείξουμε. Αν τα πιστεύεις να τα γράφεις. Ας κρίνει όποιος διαβάζει εάν γράφεις ανακρίβειες, βλακείες, ή πιτσικουλιές.

ΥΓ. Εκτιμώ πολύ, αθλητές να λένε ότι ευνοήθηκαν από τη διαιτησία μετά από ήττα, αλλά ακόμη περισσότερο αθλητές που λένε ότι ευνοήθηκαν από την διαιτησία μετά από νίκη...

ΥΓ2. Lord of Courts και τριποντέρ, έχετε τηρήσει άψογη στάση απέναντι στον YODA γιατί έχετε αποδείξει ότι σεβόσαστε την άποψή του ακόμα κι αν δεν συμφωνείτε. Δεν ουρλιάζετε, αλλά προσπαθείτε να επιχειρηματολογείτε και κρατάτε ψηλά το επίπεδο στο τόπικ. Μπράβο σας...
Yoda
O Yoda λέει στον Jabar και τον Λύκο ότι το ΟΣΚΑΡ για το ... μοντάζ ... πάει στον nikefalin!

.... πολύ "κόψε" από τη Γ ΕΣΚΑ ... "ράψε" στο Off topic! ....
... και να πεις ότι δεν γράφω για ματς και θέματα που αφορούν την κατηγορία ...
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Mar 25 2008, 01:08 ) *
O Yoda λέει στον Jabar και τον Λύκο ότι το ΟΣΚΑΡ για το ... μοντάζ ... πάει στον nikefalin!

.... πολύ "κόψε" από τη Γ ΕΣΚΑ ... "ράψε" στο Off topic! ....
... και να πεις ότι δεν γράφω για ματς και θέματα που αφορούν την κατηγορία ...

το πόστ μαζί με τα υπόλοιπα μεταφέρθηκαν εδώ στο οφ τόπικ δίχως να τροποποιηθούν καθόλου.
τώρα όμως υπάρχει παραβίαση προειδοποίησης ( αυτήν που είχε γίνει πάλι σχετικά με το αν "κοβονται" τα πόστ του χρήστη yoda που και πάλι δεν είχαν κοπεί , είχαν μεταφερθεί) με τις δέουσες συνέπειες.
v-span
SAVE YODA!!! Γιατί έτσι μας αρέσει... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
penetration
Αν αληθεύουν κάποιες μεταμεσονύκτιες πληροφορίες που διέρρευσαν από ιταλικό εστιατόρειο υπάρχει σοβαρότατο ενδεχόμεν ο φίλτατος JABAR να ασχοληθεί ενεργά και αποκλειστικά με σύλλογο Β ΕΘΝΙΚΗΣ παρακαλώ οπότε μάλλον θα σταματήσει να οργώνει τα γήπεδα και τα topics της ΕΣΚΑ.
Μήπως κάνω λάθος φίλε JABAR;
Jabar
Κάποιοι με παρακολουθούν και έχουν βάλει μικρόφωνα παντού ,αλλά γράφουν και διαδίδουν ότι θέλουν.
Αν ακούσεις το απομαγνητοφωνημένο κείμενο θα άκουγες τη δήλωση ότι θα ακολουθήσω κάποιον στη Β ΕΣΚΑ.
triponter
QUOTE(Jabar @ Mar 22 2008, 09:21 ) *
Υ.Γ 1.Ξέχασα μου ανέθεσε ο triponter να του βρω δουλειά σε μεγαλύτερη κατηγορία σαν αμυντικό εξολοθρευτή.Θα στήσω ένα βίντεο και χρειάζομαι και κάποιες δηλώσεις


ο φιλος tzabar ειναι πραγματικα παντογνωστης του εσκαμπασκετ και να τον εμπιστευεστε με κλειστα ματακια..

Κολλητε Τζαμπαρακο ασε τα μανατζαριλικια στον junior MOQ4 και πιασε εμενα..

Το ονειρο μου ειναι να εκτιμησει καποια ομαδα τις αμυντικες μου δυνατοτητες και να κανω μεταγραφη χαρη σε αυτες...στηριζομαι πανω σου!!!!!

Τωρα για βιντεακια..εχω μερικα που με δειχνουν :
1) να βουταω για την μπαλα (γλιστρησα βασικα),
2)να τρεχω ασταματητα (σε εναν αγωνα μου ειχαν ταξει φαι αν κερδισουμε),
3) να ριχνω ταπα ( ηταν 1,40 ο αντιπαλος και του εφυγε η μπαλα κιολας),
4) να κανω double team (ξεχασα τον αντιπαλο μου και πηγα οπου βρηκα),
5) να κλεβω την μπαλα ( κοιταζα την κερκιδα και ηρθε η μπαλα πανω μου),
6) και τελος να εξολοθρευω τον καλυτερο παιχτη της αντιπαλης ομαδας ( απλα δεν επαιζε εκεινη την ημερα)....


Τωρα για τις δηλωσεις 39.gif 39.gif 39.gif 39.gif 39.gif ...

θα δυσκολευτουμε λιγακι..μαλλον θα κανουμε κανα μονταζ........ή θα δωροδωκησουμε με τα λεφτα του Λυκου κανεναν!!!!!!

Περιμενω να βαλουμε το σχεδιο σε εφαρμογη!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Jabar
Μ'αρέσουν τα σενάρια γράψε και ένα για το γήινο ζώδιο του yoda.
Jabar
Τriponter το γήπεδο σας είναι εντάξει πέρασες? Τα έργα του YODA ολοκληρώθηκαν? Πρόσεχε δουλεύει περίεργες ώρες βάλτε γερμανικό νούμερο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Mar 26 2008, 00:36 ) *
θα δυσκολευτουμε λιγακι..μαλλον θα κανουμε κανα μονταζ........ή θα δωροδωκησουμε με τα λεφτα του Λυκου κανεναν!!!!!!

Περιμενω να βαλουμε το σχεδιο σε εφαρμογη!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ Ο ΝΕΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Παλι εγω θα την πληρωσω την νυφη???????
LordOfTheCourts
QUOTE(MVP70 @ Mar 25 2008, 01:05 ) *
Δυστυχώς φίλε YODA στην Ελλάδα ισχύει το "χωρίς αποδείξεις και ονόματα μην μιλάς γιατί είσαι φαντασιόπληκτος και συνωμοσιολόγος".

Δηλαδή είμαστε μια χώρα που αν παρουσιάσεις ονόματα, είναι όλα όλα δεκτά. Η κατάσταση στην πολιτική σκηνή της χώρας, που ακόμα και σε κακουργήματα "με ονόματα" όλοι κοιτάνε τα ταβάνια και περιμένουνε να ξεχαστεί το θέμα και να πάμε παρακάτω έχει καταντήσει αφόρητη. Αλλά όπως υπομένουμε και δεν βγαίνουμε στους δρόμους σε κείνη την κατάσταση, έτσι και εδώ κάνουμε ότι "δεν τρέχει τίποτε" και "μην μιλάτε άμα δεν έχετε αποδείξεις" γιατί σπιλώνουμε ονόματα και υπολείψεις.

Εν κατακλείδι, γίνονται φοβερά και τρομερά πράγματα, λίγο ή πολύ όλοι ξέρουμε ότι γίνονται, αλλά όταν ψάξεις για την άκρη είσαι μόνος σου. Οι ευνοούμενοι δεν ντρέπονται και οι αδικημένοι δεν μπορούνε. Όσοι παρακολουθούν μπάσκετ τουλάχιστον 10 χρόνια σε ερασιτεχνικό επίπεδο, ας παρατηρήσουν σε ποια παιχνίδια παρευρίσκονται "αξιωματούχοι" της διαιτησίας και θα ξέρουν ποια ματς είναι στημένα (από Β' και πάνω).
Όποιος πάλι πιστεύει ότι όλοι οι αγώνες παίζονται στα ίσια και όλα τα λάθη των διαιτητών είναι ανθρώπινα τότε μπορεί να κοιμάται κάθε βράδυ αγκαλιά με τον "Δον Κιχώτη".

Ο Γέρακας είναι μέσα στις ομάδες που διεκδικούν την άνοδο και δεν μπορεί κανείς να αμφισβητήσει την ικανότητα κάποιων παικτών καθώς και το πάθος που δείχνουν στα παιχνίδια τους. Είναι άδικο για τα παιδιά που ιδρώνουν να υπάρχουν αιχμές ότι έχουν "παρέα" στις νίκες. Ακόμη και εάν γίνεται ας το ξέρουν αυτοί που το κανονίζουν γιατί αλλιώς οι νίκες και η άνοδος δεν θα έχουν την ίδια σημασία.

Όντως κάποια σενάρια επαληθεύονται. Δυστυχώς δεν έχουμε μαγνητοφωνημένες συνομιλίες για να το αποδείξουμε. Αν τα πιστεύεις να τα γράφεις. Ας κρίνει όποιος διαβάζει εάν γράφεις ανακρίβειες, βλακείες, ή πιτσικουλιές.

ΥΓ. Εκτιμώ πολύ, αθλητές να λένε ότι ευνοήθηκαν από τη διαιτησία μετά από ήττα, αλλά ακόμη περισσότερο αθλητές που λένε ότι ευνοήθηκαν από την διαιτησία μετά από νίκη...

ΥΓ2. Lord of Courts και τριποντέρ, έχετε τηρήσει άψογη στάση απέναντι στον YODA γιατί έχετε αποδείξει ότι σεβόσαστε την άποψή του ακόμα κι αν δεν συμφωνείτε. Δεν ουρλιάζετε, αλλά προσπαθείτε να επιχειρηματολογείτε και κρατάτε ψηλά το επίπεδο στο τόπικ. Μπράβο σας...

Thanx. Για να έχει τόσα σενάρια ο YODA κατά του Γέρακα... δεν μπορεί κάτι θα έχει ακούσει... αλλά καλό θα είναι να το ακούσουμε και εμείς... Είναι άσχημο κάθε φορά να διηγείτε σενάρια... που όντως έχουν επαληθευθεί στην πορεία, και να μην μας λέει περισσότερες λεπτομέρειες... άλλωστε είναι ανώνυμος... δεν νομίζω να έει επιπτώσεις...

Έλα στη θέση των παιχτών του Γέρακα... που προσπαθούμε με τις όποιες δυσκολίες, έχουμε (πολλές νίκες τις έχουμε κάνει και δεν είμαστε χαρούμενοι - υπάρχει κάτι που μας ενοχλεί) κάνει νίκες δύσκολες, και μας τις απαξιώνουν όπως και την άμυνά μας με δύο κουβέντες αβάσιμες... Εγώ προσωπικά έχω κουραστεί με τα λεγόμενα του Yoda και έχω στεναχωρηθεί...
triponter
τα παρακατω αφορουν ενα αφιερωματακι στον κο YODA...και προσπαθουμε να βρουμε την προελευση του και την μορφη του...αφου εψαξα, κατεληξα στα παρακατω προσωπα που μπορει να εχει ο YODAS...

1) o yoda ως πραγματικος ηγετης και δασκαλος..ενδιαφερεται να διδαξει και να φωτισει τον κοσμο και ειδικα τα ταλαντουχα νεαρα παιδια...θελει να μας ανοιξει τα ματια...



2) ο yoda ως η σκοτεινη δυναμη της γέσκα που κινει νηματα, δημιουργει διχονοιες και σκοπος του ειναι το χαος...



3) ο yoda ως πειρατης προσπαθει να κλεψει λιγη δημοσιοτητα και να δωσει λαμψη στο προσωπο του, μεσω ιστοριων...



4) ο yoda pizza.... επειδη ολα τα σχετιζω με το φαι, εκανα μεχρι και κο τον yoda pizza ..φατε ελευθερα...αν και προσεχετε ειναι σκληροπετσος...!



5) και τελος ο YODA που ολοι ονειρευομαστε...δαγκωνω δαγκωνω, αλλα ειμαι ενα ακακο κουταβακι πιστο και απροστατευτο....



................................................................................
................................

ελπιζω ο κος YODA εχοντας δειξει οτι ειναι υπερ του αθωου και αγνου χιουμορ να δει καλοπροαιρετα τα παραπανω και να μην επηρεαστει απο την σκοτεινη δυναμη!!!!!!!!!!
penetration
ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ φίλτατο JABAR ότι ο Παναγιωτης Γιαννάκης παρέμεινε στο πόστο του στην Εθνική Ανδρών.
ΟΠΟΤΕ τον προπονητή κολλητό σου Κύριε Τζαμπάρ που "έσπρωχνες" ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ και στη Εθνική και στην Εκάλη μόνο στην δεύτερη και κει αν προλάβει γιατι πολλά ακούγονται.
Τώρα θα φανεί πόσο γρήγορα και αποτελεσματικά μπορείς να κινηθείς ως μάνατζερ έστω στην ΕΣΚΑ αφού στην ΕΟΚ έφαγες πόρτα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Με τις λαλακιες που γραφει ο παντοφλερ,
αναγκασε την πραγματικη φωνη της αληθειας να σιωπησει.

FREE YODA
Jabar
Εχω να πω στο φίλτατο penetration (που θα ανακαλύψω ποιος είναι ,που θα μου πάει) ότι εγω έχω χιλιάδες
παράσημα σαν manager .Αφου είχες μικρόφωνα σε κείνο το τραπέζι ,με το κορυφαίο μάνατζερ της Ελλάδας και τον προπονητή Α1 θα άκουσες και την απάντηση όταν μου ζήτησαν συνεργασία.Εχεις γράψει ότι είασαι προπονητής παικτών. Σε προκαλώ σε ένα παιχνίδι, εγώ θα κάτσω στο πάγκο της Εκάλης ,εσύ πάρε όποια ομάδα θες,20 στο κεφάλι θα φας.Εγώ είμαι τεράστιος και τον Αγγέλου κερδίζω.
Jabar
Ο YODA δυστυχώς έπεσε θύμα της πριονοκορδέλας, τα υπολλείματα του διασκορπίστηκαν στο διάστημα.
Μόνο ο λύκος ένα μοναχικό πλάσμα που δεν συμβιβάζεται ποτέ με την ήττα,που είχε δεχτεί στο πετσί του τη βία του Κρόνου με τους πλασματικούς +20, διατηρεί άσβεστη την ανάμνησή του.Ρεμάλια δεηθείτε στη ΔΥΝΑΜΗ
για τη ψυχή του yoda και για να μας στείλει το ΥΟDΑ JUNIOR.Αλλιώς βλέπω να δέχεστε αδιαμαρτύρητα της προκλήσεις του Γέρακα και κάποιος από τα Μελίσσια να παραδέχεται μέχρι και ανωτερότητα.ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΙΑΖΕΙ Η ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΚΩΝΕΙ Η ΣΚΛΑΒΙΑ.
penetration
[quote name='Jabar' date='Mar 30 2008, 08:47 ' post='180382']
Εχω να πω στο φίλτατο penetration (που θα ανακαλύψω ποιος είναι ,που θα μου πάει) ότι εγω έχω χιλιάδες
παράσημα σαν manager .Αφου είχες μικρόφωνα σε κείνο το τραπέζι ,με το κορυφαίο μάνατζερ της Ελλάδας και τον προπονητή Α1 θα άκουσες και την απάντηση όταν μου ζήτησαν συνεργασία.Εχεις γράψει ότι είασαι προπονητής παικτών. Σε προκαλώ σε ένα παιχνίδι, εγώ θα κάτσω στο πάγκο της Εκάλης ,εσύ πάρε όποια ομάδα θες,20 στο κεφάλι θα φας.Εγώ είμαι τεράστιος και τον Αγγέλου κερδίζω.
JABAR είναι κατόρθωμα να κερδίσεις τον προπονητή της ΑΕΚ; Σε είχα για πιο σπουδαία πράγματα.
Εγώ πάντως θα σε κέρδιζα χαλαρά και με το Γαλαξία Ανθούπολης και χρησιμποιόντας λιγο από τη ζώνη του Αγγέλου απέναντι στη δική σου ζώνη τιράντα και ενίοτε από το εκπληκτικό man to man του άλλου μεγάλου της Α1 του Μάρκοβιτς προσαρμοσμένα όμως στη Γ εσκα- Τώρα του πού μαθαίνω τα πάντα, αυτό είναι που θα εκτοξεύσει στη κορυφή- Προπονητής Παιχτών το είπες ειρωνικά αλλά επειδή σε σέβομαι το αντιπαρέρχομαι.
Mέχρι το καλοκαίρι θα έχω βρει ομάδα αφού λόγω της δεύτερης ιδιότητας μου ως μάνατζερ έχω το θάρρος να με προτείνω σε ουκ ολίγες. Επίσης οι παίχτες που έχω τους προτείνω σε ομάδες και άμα τους κάτσει καμία με προτείνουν και αυτοί.
Masterpiece_G4
QUOTE(triponter @ Mar 27 2008, 01:01 ) *
τα παρακατω αφορουν ενα αφιερωματακι στον κο YODA...και προσπαθουμε να βρουμε την προελευση του και την μορφη του...αφου εψαξα, κατεληξα στα παρακατω προσωπα που μπορει να εχει ο YODAS...

1) o yoda ως πραγματικος ηγετης και δασκαλος..ενδιαφερεται να διδαξει και να φωτισει τον κοσμο και ειδικα τα ταλαντουχα νεαρα παιδια...θελει να μας ανοιξει τα ματια...



2) ο yoda ως η σκοτεινη δυναμη της γέσκα που κινει νηματα, δημιουργει διχονοιες και σκοπος του ειναι το χαος...



3) ο yoda ως πειρατης προσπαθει να κλεψει λιγη δημοσιοτητα και να δωσει λαμψη στο προσωπο του, μεσω ιστοριων...



4) ο yoda pizza.... επειδη ολα τα σχετιζω με το φαι, εκανα μεχρι και κο τον yoda pizza ..φατε ελευθερα...αν και προσεχετε ειναι σκληροπετσος...!



5) και τελος ο YODA που ολοι ονειρευομαστε...δαγκωνω δαγκωνω, αλλα ειμαι ενα ακακο κουταβακι πιστο και απροστατευτο....



................................................................................
................................

ελπιζω ο κος YODA εχοντας δειξει οτι ειναι υπερ του αθωου και αγνου χιουμορ να δει καλοπροαιρετα τα παραπανω και να μην επηρεαστει απο την σκοτεινη δυναμη!!!!!!!!!!


Καλη δουλεια triponter. Το σκυλακι ειναι κορυφη 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.