Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
triponter
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 10 2008, 21:36 ) *
και εγώ πλάκα κάνω αλλά ο λύκος είναι ψυχάρα όσο λεέι ότι κανει φτιάχνει τόσο καλή καρδιά έχει για αυτό τα γκομενάκια τα έχει πέντε πέντε


καλα ρε μεθυσμενος γυρισες.... το λαμογιο, ο απατεωνας εχει καλη καρδια??? blink.gif blink.gif blink.gif ...σιγα μην ειναι και η ΑΓΙΑ ΤΕΡΕΖΑ...

δεν βλεπεις πως καταντησε τον JUNIOR....????

τα γκομενακια δεν ξερω αν τα εχει 5-5 , αλλα σιγουρα εχει τις μουτζες πεντε - πεντε....!!!!!!!

ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ΘΑ ΣΟΥ κανει πλακα ο ΔΙΜΑΣΤΕΡ ρεεεεεεεεεεεεε.........
...............................................

ΤΑΣΑΡΕ που ησουν σημερα που σε επαιρνα???? πολυ ετρωγες κατσικακια???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:37 ) *
ρε λαμόγιο εγώ λέω τα καλύτερα και εσύ μου την λές απο ότι βλέπεις είμαι εδώ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Επειδη εχει παει η γυναικα στο μπανιο και βρηκες λιγο χρονο

QUOTE(Yoda @ Apr 11 2008, 00:37 ) *
Ο Υοda λέει ... mog#4 με φώναξες?

Ο μαστερ εδω ειμαι ΕΓΩ

QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:39 ) *
αααααααα κόσμος και κοσμάκης καλώς τα παιδιά triponter ετοιμάζεσαι για βραδυνή έξοδο

Για που να ετοιμαζεται??????? 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
TF LAGONHSI
QUOTE(triponter @ Apr 11 2008, 00:40 ) *
καλα ρε μεθυσμενος γυρισες.... το λαμογιο, ο απατεωνας εχει καλη καρδια??? blink.gif blink.gif blink.gif ...σιγα μην ειναι και η ΑΓΙΑ ΤΕΡΕΖΑ...

δεν βλεπεις πως καταντησε τον JUNIOR....????

τα γκομενακια δεν ξερω αν τα εχει 5-5 , αλλα σιγουρα εχει τις μουτζες πεντε - πεντε....!!!!!!!

ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ΘΑ ΣΟΥ κανει πλακα ο ΔΙΜΑΣΤΕΡ ρεεεεεεεεεεεεε.........
...............................................

ΤΑΣΑΡΕ που ησουν σημερα που σε επαιρνα???? πολυ ετρωγες κατσικακια???


ρε φιλαράκι έχεις δίκιο είδα την κλήση σου όταν ξύπνησα αλλά δεν σε πήρα ήθελες κάτι επείγον αν ναι στείλε pm
mog#4
ρε καημενε παντοφλιτσα...πως και εχεις ποσταρει 2-3 φορες σημερα????πηρες ειδικη αδεια απο τη γυναικα???.... smiley.gif
οσο για τα γκομενακια του λυκου το μονο που εχω ναπω ειναι εχει τοσα οσο του δινω εγω τα περισευουμενα...


ααααα απο διαφημισεις μην ανησυχεις ετοιμαζω νεα εξορμηση... laugh.gif
triponter
QUOTE(Yoda @ Apr 10 2008, 21:37 ) *
Ο Υοda λέει ... mog#4 με φώναξες?


ο τριποντερ λεει ......ναι 12.45 το βραδυ ο μικρος ειχε ελλειψη απο τις μυθοπλασιες του κου ΥΟΔΑ και του ειχε λειψει....

ο τριποντερ λεει... οτι ο junior δεν μπορει να κοιμηθει και θελει παραμυθακια απο τον ko YODA για να ξεραθει αμεσως..... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

ο τριποντερ λεει...οτι αν μας παρουν χαμπαρι οι TERMINATORS για τις λαλακιες που γραφουμε εδω και κανα μισαωρο, θα μας κραξουν να αλλαξουμε τοπικ...

ο τριποντερ λεει....οτι η ομαδα του ΓΕΡΑΚΑ βγηκε ολοι μαζι για φαι για συσπειρωση και αριστοποιηση των σχεσεων, αλλα δεν επιασε, γιατι μολις πηγαν τα φαγητα στην σεντρα, εγινε το ελα να δεις...

φημες που λενε οτι κοπανησα τον ψηλο , γιατι πηγε να μου φαι ενα παιδακι τις διαψευδω...
TF LAGONHSI
με τα ρώσικα που μιλάς που να καταλάβεις ρε τομάρι

απλά παρόλο που βγαίνεις ξενυχτάς είσαι άνθρωπος της νύχτας κατά βάθος είσαι καλό παιδί smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
TF LAGONHSI
triponter το Σάββατο το μεσημέρι υπάρχει τραπέζι με 3 αρνιά σούβλα 2 κοκορέτσια φρυγαδέλια και 15 κιβώτια μπύρες τι λές θα έρθεις???????????????/
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 11 2008, 00:40 ) *
καλα ρε μεθυσμενος γυρισες.... το λαμογιο, ο απατεωνας εχει καλη καρδια??? blink.gif blink.gif blink.gif ...σιγα μην ειναι και η ΑΓΙΑ ΤΕΡΕΖΑ...

δεν βλεπεις πως καταντησε τον JUNIOR....????

τα γκομενακια δεν ξερω αν τα εχει 5-5 , αλλα σιγουρα εχει τις μουτζες πεντε - πεντε....!!!!!!!

ΝΟΥΜΕΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ΘΑ ΣΟΥ κανει πλακα ο ΔΙΜΑΣΤΕΡ ρεεεεεεεεεεεεε.........
...............................................

ΤΑΣΑΡΕ που ησουν σημερα που σε επαιρνα???? πολυ ετρωγες κατσικακια???

Αντι να με παρακαλας να τον κερδισω, βγαζεις και γλωσσα???

Πολυ θα ηθελες να μπορεσεις καποια στιγμη να ζησεις ενα Σ/Κ σαν Λυκος
αλλα θα παραμεινεις παντοφλακιας μια ζωη ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
TF LAGONHSI
ο triponter την έκανε μάλλον έπεσε η παντόφλα
TF LAGONHSI
συγνώμη στους terminators για τις λαλακίες εδώ ας μιλήσουμε και λίγο για μπάσκετ λύκε καλκά πήγατε με την ρώσικη αρκούδα μόνο -26 τι έκανε ο ρώσος πρέσβης??????????????????????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:46 ) *
με τα ρώσικα που μιλάς που να καταλάβεις ρε τομάρι
απλά παρόλο που βγαίνεις ξενυχτάς είσαι άνθρωπος της νύχτας κατά βάθος είσαι καλό παιδί smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Στο πολυ βαθος ομως 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:48 ) *
triponter το Σάββατο το μεσημέρι υπάρχει τραπέζι με 3 αρνιά σούβλα 2 κοκορέτσια φρυγαδέλια και 15 κιβώτια μπύρες τι λές θα έρθεις???????????????/

Μονο τον παντοφλα καλεις ρε λαμογιο??????

Αλλα ετσι ειναι, ολοι οι παντοφλες εχουν αλληλεγγυη μεταξυ μας
triponter
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 10 2008, 21:48 ) *
triponter το Σάββατο το μεσημέρι υπάρχει τραπέζι με 3 αρνιά σούβλα 2 κοκορέτσια φρυγαδέλια και 15 κιβώτια μπύρες τι λές θα έρθεις???????????????/


τι με περασες ρεεεεεεεε...για καχεκτικο....θα βγαλω βιζα, διαβατηριο για να ερθω εκει κατω στο Λαγονησι και θα την βγαλω μονο με αυτα τα ορεκτικαα????

να φερεις ολοκληρο το κοπαδι να φαμε για να ερθω...

και να εχεις και την αγαπημενη μου ΛΑΧΑΝΟΣΟΥΠΑ...

................................

αντε καληνυχτα τωρα, γιατι εχω δουλειες wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif


ΛΥΚΟ πιες το γαλατακι σου και στο κρεβατι μοναχος, οπως παντα..
mog#4
QUOTE(triponter @ Apr 10 2008, 22:57 ) *
τι με περασες ρεεεεεεεε...για καχεκτικο....θα βγαλω βιζα, διαβατηριο για να ερθω εκει κατω στο Λαγονησι και θα την βγαλω μονο με αυτα τα ορεκτικαα????

να φερεις ολοκληρο το κοπαδι να φαμε για να ερθω...

και να εχεις και την αγαπημενη μου ΛΑΧΑΝΟΣΟΥΠΑ...

................................

αντε καληνυχτα τωρα, γιατι εχω δουλειες wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ΛΥΚΟ πιες το γαλατακι σου και στο κρεβατι μοναχος, οπως παντα..

ωχ επεστρεψε η γυναικα και εκοψε την αδεια..... wink.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:50 ) *
συγνώμη στους terminators για τις λαλακίες εδώ ας μιλήσουμε και λίγο για μπάσκετ λύκε καλκά πήγατε με την ρώσικη αρκούδα μόνο -26 τι έκανε ο ρώσος πρέσβης??????????????????????

Εγω ρε μιλαω ρωσικα ή εσυ γραφεις Σουαχιλι????

Εσεις με ποιον παιζατε ρε ομαδαρα????
Μηπως με τον ΟΤΕ του Βγενοπουλου????
taper
QUOTE(triponter @ Apr 10 2008, 23:57 ) *
τι με περασες ρεεεεεεεε...για καχεκτικο....θα βγαλω βιζα, διαβατηριο για να ερθω εκει κατω στο Λαγονησι και θα την βγαλω μονο με αυτα τα ορεκτικαα????

να φερεις ολοκληρο το κοπαδι να φαμε για να ερθω...

και να εχεις και την αγαπημενη μου ΛΑΧΑΝΟΣΟΥΠΑ...

................................

αντε καληνυχτα τωρα, γιατι εχω δουλειες wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ΛΥΚΟ πιες το γαλατακι σου και στο κρεβατι μοναχος, οπως παντα..

μόνο ΦΑΙ?
προτείνω στις άλλες ομάδες να τον δωροδοκήσουν με το αγπημένο του γλυκό.μπακλαβαδακι,τυραμισού,τσιζ κεηκ,ραβανι,εκμεκ,γαλακτομπούρεκο,καταιφι..
.....

ΩΔΗ ΣΤΟΝ triponter 1 *

γεια σου μεγάλε triponer.
στο σεξ μεγάλο κομπρεσέρ, 68.gif
φαι,κακά ,κοκό και νάνι
γιατί αλλιώς έχει τηγάνι torture.gif ugly_tocktock.gif


* θα ακολουθήσουν και άλλες smiley.gif
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 00:08 ) *
Που να παει ρε στο κρυσταλ ο παντοφλας

ο λυκος ειναι αρχοντας οταν κυκλοφορει βραδυ..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 11 2008, 00:57 ) *
τι με περασες ρεεεεεεεε...για καχεκτικο....θα βγαλω βιζα, διαβατηριο για να ερθω εκει κατω στο Λαγονησι και θα την βγαλω μονο με αυτα τα ορεκτικαα????
να φερεις ολοκληρο το κοπαδι να φαμε για να ερθω...
και να εχεις και την αγαπημενη μου ΛΑΧΑΝΟΣΟΥΠΑ...
................................
αντε καληνυχτα τωρα, γιατι εχω δουλειες wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ΛΥΚΟ πιες το γαλατακι σου και στο κρεβατι μοναχος, οπως παντα..

Φυσικα και στο κρεββατακι μου ειμαι μονος.
Αν θελω παρεα παω στα κρεββατια των γυναικων μου.
Το δικο μου κρεββατι ειναι αβατο σαν το Αγιον Ορος κακομοιρηηηηηηη.
Οχι σαν το δικο σου που ειναι σαν το σπιτακι του σκυλου.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΑΖΟΡ

QUOTE(amboulas @ Apr 11 2008, 01:31 ) *
ο λυκος ειναι αρχοντας οταν κυκλοφορει βραδυ..

Ευχαριστω και ανταποδιδω.
Αυριο το βραδακι θα τα πουμε απο κοντα για την μεταγραφη
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΨΩΝΙΟ

ΕΡΧΟΜΑΙ
duke10
Καλα ρε ολοι εχετε κονε στο crystal? Μονο εγω πληρωνω εισοδο? Ελεος, στο πηγαδι κατουρησα...? Ρε Λυκε κανε κατι και για μενα... wink.gif
mog#4
βλεπεις ρε λυκακο οτι εγω θα σε ξεπερασω????δε χρειαστηκα να αναφερω και πολλα και αμεσως ειπε ο ανθρωπος οτι ειμαι αστερι....τι αλλο θες για να παραδεχτεις τη ποιοτητα του τζουνιορ????.... smiley.gif
mog#4
QUOTE(duke10 @ Apr 11 2008, 00:10 ) *
Καλα ρε ολοι εχετε κονε στο crystal? Μονο εγω πληρωνω εισοδο? Ελεος, στο πηγαδι κατουρησα...? Ρε Λυκε κανε κατι και για μενα... wink.gif

ρε φιλε duke αστον καθαριζει ο μικρος....αυριο μετα το ματσακι που θα σε γνωρισω κιολας θα κανονισουμε....
duke10
QUOTE(mog#4 @ Apr 10 2008, 23:17 ) *
ρε φιλε duke αστον καθαριζει ο μικρος....αυριο μετα το ματσακι που θα σε γνωρισω κιολας θα κανονισουμε....


Εγινε mog#4 biggrin.gif Σε περιμενω αυριο να γνωριστουμε απο κοντα!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(duke10 @ Apr 11 2008, 02:10 ) *
Καλα ρε ολοι εχετε κονε στο crystal? Μονο εγω πληρωνω εισοδο? Ελεος, στο πηγαδι κατουρησα...? Ρε Λυκε κανε κατι και για μενα... wink.gif

Οτι γουσταρεις.

QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 02:15 ) *
βλεπεις ρε λυκακο οτι εγω θα σε ξεπερασω????δε χρειαστηκα να αναφερω και πολλα και αμεσως ειπε ο ανθρωπος οτι ειμαι αστερι....τι αλλο θες για να παραδεχτεις τη ποιοτητα του τζουνιορ????.... smiley.gif

Τζουνιορ αυριο που θα παμε θα καταλαβεις γιατι με λενε Λυκο.

Θα παρεις και δωρεαν μαθηματα
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 01:54 ) *
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΨΩΝΙΟ

ΕΡΧΟΜΑΙ


Ψωναρα δεν καταλαβες.........εγω θα ερθω.........και θα εχουμε τιτλους τελους σημερα.........
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ Apr 11 2008, 05:10 ) *
Ψωναρα δεν καταλαβες.........εγω θα ερθω.........και θα εχουμε τιτλους τελους σημερα.........

Συμφωνω, σημερα θα εχουμε τιτλους τελους
και το καπη θα ξεκινησει απο το σαββατο
τις καλοκαιρινες του εκδρομες.
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2008, 15:14 ) *
Συμφωνω, σημερα θα εχουμε τιτλους τελους
και το καπη θα ξεκινησει απο το σαββατο
τις καλοκαιρινες του εκδρομες.

πολλαααα λες....μακαρι τα μισα απο αυτα να καταφερεις τοτε θα κερδισετε περιπατο....
Thunder
Λεω να ανηφορισω προς Ζηρινειο σημερα να δω το Κηφισια-Εκαλη.Ελπιζω να φερω τυχη στον φιλο μου τον Βαιο smile.gif
nikefalin
QUOTE(Thunder @ Apr 11 2008, 18:35 ) *
Λεω να ανηφορισω προς Ζηρινειο σημερα να δω το Κηφισια-Εκαλη.Ελπιζω να φερω τυχη στον φιλο μου τον Βαιο smile.gif

ωραία , να έχουμε μέγιστη σύναξη φορουμιτών και αύριο το πρωί για μπασκετάκι στη ΓΑΔΑ (εμείς που δεν αγωνιζόμεθα εις ομάδας ερασιτεχνικάς)
Yoda
QUOTE(nikefalin @ Apr 11 2008, 18:44 ) *
ωραία , να έχουμε μέγιστη σύναξη φορουμιτών και αύριο το πρωί για μπασκετάκι στη ΓΑΔΑ (εμείς που δεν αγωνιζόμεθα εις ομάδας ερασιτεχνικάς)


Ο Yoda λέει ... στη ΓΑΔΑ? ..... "Σας μαζέψανε???"
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 11 2008, 18:51 ) *
Ο Yoda λέει ... στη ΓΑΔΑ? ..... "Σας μαζέψανε???"

στα ανοιχτά στη ΓΑΔΑ , κοίτα το λίνκ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Thunder @ Apr 11 2008, 18:35 ) *
Λεω να ανηφορισω προς Ζηρινειο σημερα να δω το Κηφισια-Εκαλη.Ελπιζω να φερω τυχη στον φιλο μου τον Βαιο smile.gif

QUOTE(nikefalin @ Apr 11 2008, 18:44 ) *
ωραία , να έχουμε μέγιστη σύναξη φορουμιτών και αύριο το πρωί για μπασκετάκι στη ΓΑΔΑ (εμείς που δεν αγωνιζόμεθα εις ομάδας ερασιτεχνικάς)

QUOTE(Yoda @ Apr 11 2008, 18:51 ) *
Ο Yoda λέει ... στη ΓΑΔΑ? ..... "Σας μαζέψανε???"

Εγω προβλεπω να μας μαζευουνε ολους μαζι.
Και ειναι Παρασκευη ρε γαμωτο και θα βγουμε την Δευτερα
Yoda
QUOTE(nikefalin @ Apr 11 2008, 18:52 ) *
στα ανοιχτά στη ΓΑΔΑ , κοίτα το λίνκ


Ο Υοda το έχει ήδη διαβάσει το σχετικό λινκ ... συνεπώς έκανα πλάκά ...

τα ξέρω τα γηπεδάκια στη ΓΑΔΑ ... από πολύ παλιά ...έπαιζα σε αυτά στο
εργασιακό πρωτάθλημα ... αλλά δυστυχώς τότε δεν υπήρχε το forum για
να γράφω τους .... "μπασκετικούς άθλους μου!" ... και τα μετάλλια μου ...
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 11 2008, 19:18 ) *
Ο Υοda το έχει ήδη διαβάσει το σχετικό λινκ ... συνεπώς έκανα πλάκά ...

τα ξέρω τα γηπεδάκια στη ΓΑΔΑ ... από πολύ παλιά ...έπαιζα σε αυτά στο
εργασιακό πρωτάθλημα ... αλλά δυστυχώς τότε δεν υπήρχε το forum για
να γράφω τους .... "μπασκετικούς άθλους μου!" ... και τα μετάλλια μου ...

έλα να τους θυμηθείς
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 11 2008, 19:20 ) *
έλα να τους θυμηθείς

Να μου πειτε ποτε θα πατε για να ερθω με καμερα να το τραβηξω
και μετα να το στειλω στα fanniest videos στο Μακεδονια ΤV
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
nikefalin
Περιμένω από τον Jabar να δείξει τα σημερινά ντοκουμέντα ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 02:15 ) *
βλεπεις ρε λυκακο οτι εγω θα σε ξεπερασω????δε χρειαστηκα να αναφερω και πολλα και αμεσως ειπε ο ανθρωπος οτι ειμαι αστερι....τι αλλο θες για να παραδεχτεις τη ποιοτητα του τζουνιορ????.... smiley.gif

Εγω το μονο που ειδα ειναι οτι ηρθες στο Ζηρινειο για να απολαυσεις τον Λυκο
και μετα πηγες να πιεις το γαλατακι σου
και να κανεις νανακια μπουλη

QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 17:48 ) *
πολλαααα λες....μακαρι τα μισα απο αυτα να καταφερεις τοτε θα κερδισετε περιπατο....

Οπως ακριβως τα ειπες........κερδισαμε περιπατο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Οφειλω να ανακοινωσω προς ολο το φορουμ οτι αποψε το βραδυ,
ο 3 Λαλουν εδωσε τα πρωτα δειγματα παντοφλοποιησης δυστυχως.

Απαντησε αρνητικα στην προσκληση μου για ποτο στο Κρυσταλ
λεγοντας μου ''δεν μπορω ρε Λυκε, εχει γενεθλια μια φιλη της γυναικας
και πρεπει να παω''.

ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΞΕΦΤΙΛΑ

Δυστυχως οι αληθινοι αντρες ολο και λιγοστευουμε
Jabar
Click to view attachment my secret combination ξέμεινε πάνω στο κάθισμα του Ζηρίνειου
Click to view attachment feel the force
Click to view attachment και ο ευτυχισμένος αθλητής προχθές πήγε με 5 γυναίκες μέχρι τα χαράματα.Επαιξε αγώνα και είναι σαν να μην κατάλαβε τίποτα και σήμερα έγραφε μέχρι το πρωί.feel the force
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 12 2008, 10:23 ) *
Click to view attachment my secret combination ξέμεινε πάνω στο κάθισμα του Ζηρίνειου
Click to view attachment feel the force
Click to view attachment και ο ευτυχισμένος αθλητής προχθές πήγε με 5 γυναίκες μέχρι τα χαράματα.Επαιξε αγώνα και είναι σαν να μην κατάλαβε τίποτα και σήμερα έγραφε μέχρι το πρωί.feel the force

αυτό το feel the force είναι η τζατζικοδιπλοπιττογυρίνη ?
Ή μήπως η μπριζολοκοντοσουβλίνη ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 12 2008, 10:23 ) *
Click to view attachment my secret combination ξέμεινε πάνω στο κάθισμα του Ζηρίνειου
Click to view attachment feel the force
Click to view attachment και ο ευτυχισμένος αθλητής προχθές πήγε με 5 γυναίκες μέχρι τα χαράματα.Επαιξε αγώνα και είναι σαν να μην κατάλαβε τίποτα και σήμερα έγραφε μέχρι το πρωί.feel the force

Με αυτες τις λαλακιες που γραφετε για μενα,
βλεπω την Δευτερα στην προπονηση να ερχεταιο ΕΣΚΑΝ
και να με ψαχνει για αντιντοπινγκ κοντρολ.
triponter
κριαααααααααααααααρρρρρρρρρρρρρρριιιιιιι
ιιααααααααααααααα.......

ξυπνηστε!!!!!!!!!!!!!!

επιτελους αρχιζει η θερινη περιοδος...........

ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΚΕΤΑΣ " ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΙ 2008 " αρχιζει απο σημερα....

Ο 5 φορες πρωταθλητης ( εγω δηλαδη ) ξεκινα τα δοκιμαστικα του απο σημερα 13/4/2008.

θα τον ακολουθησουν ολοι οι βοηθοι του , για να τον προπονησουν, να του μαζευουν τα μπαλακια και να του δινουν νερο....

στα διαλειμματα θα υπαρχουν κοντοσουβλια και αρνια που θα στριβονται στην παραλια!!!! ιδου :



το συγκεκριμενο παραπανω ειδος κατσικιου, μου θυμιζει λιγο τον ΛΥΚΟ....αυτος στα ματια του ειναι ενας αιμοβορος λυκος, στα ματια μας ομως ειναι ενα κατσικι, ενα ακακο αρνακι, που οταν παιξουμε αντιπαλοι θα χοροπηδαει οπως στην φωτο..........

γιουππιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:



.....................................................................

οσοι πιστοι προσελθετε!!!!!!!!!
Jabar
Ευχαριστεις το προπονητή σου,ξεχνάς τη μητέρα σου και την οικογένει που σε στηρίζει? tongue.gif
Οι ευχαριστίες και το πόσο καλά μιλάς για τους προπονητές κατεγράφει.
Για να μην ανησυχείς οι βουτιές επίσης καταγράφηκαν σε βίντεο όπως και κείνο το περίεργο καφα κόλ
που έκανες και που τράβηξες τον αντίπαλο καθαρά και χωρίς φάουλ σε πτώση.Βέβαια δεν ξέρω αν ο διαιτητής μέτρησε σωστά 3.Αγόρι μου είσαι αμυντικός ογκόλιθος γέμισες τη ρακέτα , με λίγα κατσικάκια ακόμα θα κάνουμε καριέρα και σαν τερματοφύλακες στο χάντμπολ δεν θα χωράει η μπάλλα να μπει γκολ.
Είσαι η χαρά του μάνατζερ εύκολα του χρόνου θα πάρουμε όλα τα λεφτά.
Jabar
- Διπλανόλη

Αυτή η ορμόνη εκκρίνεται σε όλους τους άντρες και πιο πολύ σε αυτούς με μόνιμη σχέση. Έχει ως αποτέλεσμα να γουστάρει περισσότερο κάποια άλλη γυναίκα από αυτή που έχει, όπως εκείνη στο διπλανό γραφείο, στο διπλανό διαμέρισμα, στην διπλανή ομπρέλα της παραλίας, στο διπλανό αμάξι στο δρόμο, την κολλητή της φίλης του ή την αδελφή της κλπ. Αυτό συμβαίνει ακόμη και αν η δική του είναι αντικειμενικά πιο ωραία από τις άλλες. Δεν υπάρχει τρόπος καταστολής αυτής της ορμόνης.

- Μο*νοδουλίνη

Πρόκειται για ορμόνη που υπάρχει σε πολλούς άντρες και επιφέρει την πλήρη και άνευ όρων υποδούλωσή του σε κάποια γυναίκα. Η δράση της είναι ύπουλη γιατί ποτέ ο ασθενής δεν έχει επίγνωση της καταστάσεώς του - αντίθετα πιστεύει ότι η ελέγχει πλήρως τη γυναίκα. Τυπικές ενδείξεις είναι η απομάκρυνση από παλιούς φίλους, η αποχή από αγαπημένες συνήθειες και δραστηριότητες, καθώς και άλλες πιο περίπλοκες. Η ύπαρξη της μο*νοδουλίνης μπορεί να γίνει αντιληπτή μόνο με την βοήθεια τρίτων, κυρίως φίλων αλλά σπάνια αντιμετωπίζεται.

Φίλε λύκε για κατέταξε εσύ που είσαι ειδικός όλους τους συμφορουμίτες εδώ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 13 2008, 12:27 ) *
- Διπλανόλη
Αυτή η ορμόνη εκκρίνεται σε όλους τους άντρες και πιο πολύ σε αυτούς με μόνιμη σχέση. Έχει ως αποτέλεσμα να γουστάρει περισσότερο κάποια άλλη γυναίκα από αυτή που έχει, όπως εκείνη στο διπλανό γραφείο, στο διπλανό διαμέρισμα, στην διπλανή ομπρέλα της παραλίας, στο διπλανό αμάξι στο δρόμο, την κολλητή της φίλης του ή την αδελφή της κλπ. Αυτό συμβαίνει ακόμη και αν η δική του είναι αντικειμενικά πιο ωραία από τις άλλες. Δεν υπάρχει τρόπος καταστολής αυτής της ορμόνης.

- Μο*νοδουλίνη
Πρόκειται για ορμόνη που υπάρχει σε πολλούς άντρες και επιφέρει την πλήρη και άνευ όρων υποδούλωσή του σε κάποια γυναίκα. Η δράση της είναι ύπουλη γιατί ποτέ ο ασθενής δεν έχει επίγνωση της καταστάσεώς του - αντίθετα πιστεύει ότι η ελέγχει πλήρως τη γυναίκα. Τυπικές ενδείξεις είναι η απομάκρυνση από παλιούς φίλους, η αποχή από αγαπημένες συνήθειες και δραστηριότητες, καθώς και άλλες πιο περίπλοκες. Η ύπαρξη της μο*νοδουλίνης μπορεί να γίνει αντιληπτή μόνο με την βοήθεια τρίτων, κυρίως φίλων αλλά σπάνια αντιμετωπίζεται.

Φίλε λύκε για κατέταξε εσύ που είσαι ειδικός όλους τους συμφορουμίτες εδώ.

Θα φτιαξω μια λιστα με τους 10 πιο παντοφλες του φορουμ
και θα την δημοσιευσω σε καμια ωριτσα.
triponter
λοιπον ηρθε η ωρα να με αποθεωσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπορει να ειμαι αθλιος μπασκετμπολιστας αλλα καταφερα να λυσω το μεγαλο μυστηριο που λεγεται YODA...

Ξερω ακριβως ποιος ειναι... Η απαντηση βρισκεται στην εφημεριδα GOAL.....εχω ονομα και φωτογραφια...

αλλα επειδη σεβομαι την επιθυμια καποιου να μεινει ανωνυμος, δεν θα αποκαλυψω τιποτα εκτος αν με αφησει ο ιδιος ο YODA....

απο την αλλη αυτα που λεει και γραφει ειναι αρκετα καυστικα και θα επρεπε να γραφονται με ονοματεπωνυμο (ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ), αλλα ειπαμε...σεβασμος στις επιθυμιες των αλλων...

................................................................................
...................
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 19:59 ) *
Θα φτιαξω μια λιστα με τους 10 πιο παντοφλες του φορουμ
και θα την δημοσιευσω σε καμια ωριτσα.

Και τωρα η ωρα της λιστας με τους 10 κορυφαιους παντοφλες.

10. GK1
09. 3 Λαλουν
08. Pegasus
07. Dimaster
06. xatzi 11

05. alexas10 γνωστος και ως ο παντοφλοπαιχτης-προπονητης
04. TF (με iso9002)

και τωρα παμε στα μεταλλια:
03. χαλκινο στον nikefalin γνωστο πλεον και ως παντοφλεrator

02. ασημενιο στον Lord of the courts γνωστο και ως παντοφλοLord

Πρωταθλητης το αδιαφιλονικητο φαβορι

01. ΧΡΥΣΟ στον ενα και μοναδικο ρεζιλι αντρα,
στην απολυτη ντροπη του αντρικου γενους

στον Triponter γνωστο τοις πασι και ως παντοφλερ
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 19:36 ) *
Και τωρα η ωρα της λιστας με τους 10 κορυφαιους παντοφλες.

10. GK1
09. 3 Λαλουν
08. Pegasus
07. Dimaster
06. xatzi 11

05. alexas10 γνωστος και ως ο παντοφλοπαιχτης-προπονητης
04. TF (με iso9002)

και τωρα παμε στα μεταλλια:
03. χαλκινο στον nikefalin γνωστο πλεον και ως παντοφλεrator

02. ασημενιο στον Lord of the courts γνωστο και ως παντοφλοLord

Πρωταθλητης το αδιαφιλονικητο φαβορι

01. ΧΡΥΣΟ στον ενα και μοναδικο ρεζιλι αντρα,
στην απολυτη ντροπη του αντρικου γενους

στον Triponter γνωστο τοις πασι και ως παντοφλερ


ευχαριστω πολυ..δηλωνω πολυ ευτυχισμενος για την ζωη που κανω και τις επιλογες μου...

συγκινηθηκα τωρα sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
nikefalin
QUOTE(triponter @ Apr 13 2008, 21:46 ) *
λοιπον ηρθε η ωρα να με αποθεωσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπορει να ειμαι αθλιος μπασκετμπολιστας αλλα καταφερα να λυσω το μεγαλο μυστηριο που λεγεται YODA...

Ξερω ακριβως ποιος ειναι... Η απαντηση βρισκεται στην εφημεριδα GOAL.....εχω ονομα και φωτογραφια...

αλλα επειδη σεβομαι την επιθυμια καποιου να μεινει ανωνυμος, δεν θα αποκαλυψω τιποτα εκτος αν με αφησει ο ιδιος ο YODA....

απο την αλλη αυτα που λεει και γραφει ειναι αρκετα καυστικα και θα επρεπε να γραφονται με ονοματεπωνυμο (ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ), αλλα ειπαμε...σεβασμος στις επιθυμιες των αλλων...

................................................................................
...................

έχω κι εγώ να κάνω την αποκάλυψη του αιώνα

όχι μονο είδα τον yoda αλλά τον φωτογράφισα κιόλας

ιδού

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 22:36 ) *
Και τωρα η ωρα της λιστας με τους 10 κορυφαιους παντοφλες.

10. GK1
09. 3 Λαλουν
08. Pegasus
07. Dimaster
06. xatzi 11

05. alexas10 γνωστος και ως ο παντοφλοπαιχτης-προπονητης
04. TF (με iso9002)

και τωρα παμε στα μεταλλια:
03. χαλκινο στον nikefalin γνωστο πλεον και ως παντοφλεrator

02. ασημενιο στον Lord of the courts γνωστο και ως παντοφλοLord

Πρωταθλητης το αδιαφιλονικητο φαβορι

01. ΧΡΥΣΟ στον ενα και μοναδικο ρεζιλι αντρα,
στην απολυτη ντροπη του αντρικου γενους

στον Triponter γνωστο τοις πασι και ως παντοφλερ

Να προσθεσω οτι αφησα εκτος της λιστας
τον πανμεγιστο παντοφλα #13#
λογω οτι το εχει παραδεχτει δημοσιως.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 23:39 ) *
Να προσθεσω οτι αφησα εκτος της λιστας
τον πανμεγιστο παντοφλα #13#
λογω οτι το εχει παραδεχτει δημοσιως.

καλά ρε όλή την ομάδα σου και αυτούς που έρχονται να σε βλέπουν παντόφλες θα τους βγάλεις ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.