Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Jabar
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ
Ο Λύκος γράφει στο off topic των γυναικών με άλλο ψευδώνυμο.Εχει παρασύρει πολλές κοκκινοσκουφίτσες
όποιος βρεί το ψευδώνυμό του κερδίζει μια μπάλλα μπάσκετ.
Ο YODA έχει αρχίσει να γράφει περίεργες ώρες σαν το λύκο προσπαθεί να αποφύγει την πριονοκορδέλα
του NIKEFALIN.
Jabar
Τελικά η περίεργη έξοδος του τρείς λαλούν και δύο πατερίτσες με το λύκο Αφού πρώτα θα πέρναγε από ένα νεκροταφείο στο Περιστέρι(τέλειωσε τις γυναίκες ο λύκος και άρχισανε τα ζόμπι?)πραγματοποιήθηκε?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 17 2008, 01:06 ) *
Τελικά η περίεργη έξοδος του τρείς λαλούν και δύο πατερίτσες με το λύκο Αφού πρώτα θα πέρναγε από ένα νεκροταφείο στο Περιστέρι(τέλειωσε τις γυναίκες ο λύκος και άρχισανε τα ζόμπι?)πραγματοποιήθηκε?

Και με τεραστια επιτυχια θα μπορουσα να πω.

Που παιζετε αυριο???
3 laloun kai 2 xoreuoun
QUOTE(Jabar @ Mar 16 2008, 23:06 ) *
Τελικά η περίεργη έξοδος του τρείς λαλούν και δύο πατερίτσες με το λύκο Αφού πρώτα θα πέρναγε από ένα νεκροταφείο στο Περιστέρι(τέλειωσε τις γυναίκες ο λύκος και άρχισανε τα ζόμπι?)πραγματοποιήθηκε?



Jabar να ξερεις οτι το διδυμο "3 λαλουν με 1 Λυκο" εχει παντα επιτυχια οπου και αν παει.....
Yoda
Ο Υοda ρωτάει τον Jabar μήπως δεν κατάλαβες καλά και ο Λύκος με τον 3Λαλούν προχώρησαν πολύ την «αργκό» και όταν λένε ότι πάνε «στο νεκροταφείο στο Περιστέρι» ... εννοούν ότι πάνε σε «ήσυχο μαγαζί να βρουν τίποτα ψόφιες»?? (με την καλή έννοια πάντα)
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 16 2008, 23:47 ) *
Και με τεραστια επιτυχια θα μπορουσα να πω.

Που παιζετε αυριο???

Ρε σεις , Ο Λύκος έχει νταλαβέρια με κάτι λουλουδάδικα στα κοιμητήρια, μπας και είχε "επαγγελματικό ραντεβού"¨? tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 17 2008, 11:08 ) *
Ρε σεις , Ο Λύκος έχει νταλαβέρια με κάτι λουλουδάδικα στα κοιμητήρια, μπας και είχε "επαγγελματικό ραντεβού"¨? tongue.gif

Γελατε κουφαλες τωρα, αλλα μια μερα θα γινετε πελατες μου 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
gk1
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2008, 11:34 ) *
Γελατε κουφαλες τωρα, αλλα μια μερα θα γινετε πελατες μου 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

κοιτα μην εισαι πρωτος πελατης του εαυτου σου λυκε και ασε τα κολπα με τα κοριτσια και τον 3 πουλακια καθονταν!!
μην τον ακουτε γιατι στο παρτακι που ηρθε καθοταν με την γυναικα και φανηκε σαν να φοβατει λιγο την παντοφλα... icon_wave.gif icon_wave.gif
τωρα θα μου πεις λυκος και να φοβαται γινεται???? icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ελα ντε 19.gif 19.gif 19.gif
Jabar
Επαναλαμβάνω την πρόσκληση προς όλους τους φορουμίστες και πριονοκορδέλες και όσους δεν ξέρω.Ειδικά προς yoda του εξασφαλίζω την ανωνυμία του.Επίσης προς τον καλλίτερο προπονητή της Γ ΕΣΚΑ τον προπονητή της Εκάλης.Τους διαπλεκόμενους του Γέρακα θα παραβρεθεί και ο Βιδάλης biggrin.gif Ομάδες ανεβάζουμε και κατεβάζουμε.
κλειστό Χολαργού 21.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ μετά χορτοφαγία
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 17 2008, 11:34 ) *
Γελατε κουφαλες τωρα, αλλα μια μερα θα γινετε πελατες μου 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Πελάτες σου να γίνουμε σημαίνει ότι θα ζούμε πρόσεχε τη Μαφία γιατί δεν ξέρεις για ποιόν θα ψωνίζουμε. 19.gif
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 17 2008, 13:29 ) *
Επαναλαμβάνω την πρόσκληση προς όλους τους φορουμίστες και πριονοκορδέλες και όσους δεν ξέρω.Ειδικά προς yoda του εξασφαλίζω την ανωνυμία του.

NAI, Θα σου φέρω ένα μπλουζάκι να του δώσεις να φορά (που θα λέει "Είμαι ανώνυμος") tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(gk1 @ Mar 17 2008, 13:43 ) *
κοιτα μην εισαι πρωτος πελατης του εαυτου σου λυκε και ασε τα κολπα με τα κοριτσια και τον 3 πουλακια καθονταν!!
μην τον ακουτε γιατι στο παρτακι που ηρθε καθοταν με την γυναικα και φανηκε σαν να φοβατει λιγο την παντοφλα... icon_wave.gif icon_wave.gif
τωρα θα μου πεις λυκος και να φοβαται γινεται???? icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ελα ντε 19.gif 19.gif 19.gif

Δεν νομιζω να ημουν παντοφλας,
αφου οπως ειδες ειχα πιασει κουβεντουλα με τα κουνελακια.

QUOTE(Jabar @ Mar 17 2008, 15:31 ) *
Πελάτες σου να γίνουμε σημαίνει ότι θα ζούμε πρόσεχε τη Μαφία γιατί δεν ξέρεις για ποιόν θα ψωνίζουμε. 19.gif

Ολοι μια μερα εκει θα ερθετε (ή μαλλον θα σας φερουν) κουφαλες.
Εχω κανει συμβολαιο με τον Χαρο,
οσο πιο πολλους πελατες θα του φερνω, τοσο πιο πολλα χρονια θα ζησω.
3 laloun kai 2 xoreuoun
QUOTE(Jabar @ Mar 17 2008, 13:29 ) *
Επαναλαμβάνω την πρόσκληση προς όλους τους φορουμίστες και πριονοκορδέλες και όσους δεν ξέρω.Ειδικά προς yoda του εξασφαλίζω την ανωνυμία του.Επίσης προς τον καλλίτερο προπονητή της Γ ΕΣΚΑ τον προπονητή της Εκάλης.Τους διαπλεκόμενους του Γέρακα θα παραβρεθεί και ο Βιδάλης biggrin.gif Ομάδες ανεβάζουμε και κατεβάζουμε.
κλειστό Χολαργού 21.00 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ μετά χορτοφαγία



Τελικα δεν θα μπορεσω να παραβρεθω στον αγωνα και στο φαγοποτι διοτι εκεινη την ωρα θα εχω φυσιοθεραπεια και νομιζω εχει μεγαλυτερη προτεραιοτητα.Υποσχομαι ομως οτι την επομενη φορα θα ειμαι στην κεφαλι του τραπεζιου!!!!!
3 laloun kai 2 xoreuoun
Μεγαλη αποκαλυψη του 3 Λαλουν..............

Μετα απο ενα σαφαρι στην χαοτικη Αθηνα εντοπισα μια απο τις επιχειρησεις του Λυκου και καταφερα να φωτογραφισω την ταμπελα του κατω απο ακρα μυστικοτητα μονο για χαρη των αναγνωστων του Off topic


Απολαυστε...................
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 17 2008, 16:37 ) *
NAI, Θα σου φέρω ένα μπλουζάκι να του δώσεις να φορά (που θα λέει "Είμαι ανώνυμος") tongue.gif

Καλα που θα ερχοσουν στον Χολαργο.
Επεσε παντοφλα παλι?????????
kvgs
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 18 2008, 01:46 ) *
Αποψε ο Λυκος πηγε στον Χολεργο, οπου μαζι με τον Τζαμπαρ
ειδαν το παιχνιδι Χολαργος-Ηλιουπολη.
Μετριο παιχνιδι απο 2 ομαδες που αν επαιζαν στον ομιλο μας σιγουρα δεν θα ανεβαιναν τρενο.

Περιμενα να δω πιο καλο επιπεδο, αλλα διαπιστωσα οτι ανετα καποιοι παιχτες του ομιλου μας,
μπορουν να σταθουν στην Α Εσκα με αξιωσεις, (ακομα κι εγω).
Μετα τον αγωνα ακολουθησε δειπνο σε γνωστο ψητοπωλειο της περιοχης,
μαζι με τον κοουτς Κακαλια και τον παλιο παιχτη, των δευτερων στην σουπερ λιγκ, Γεωργικοπουλο.

ΓεροΤζαμπαρ ευχαριστω πολυ και σε περιμενω την Παρασκευη

Υ.Γ. Αντωνακη δεν αφηνεις το φορουμ να ερθεις σε καμια προπονηση.
Παλι κοπανα σημερα λαμογιο????



βρε βρε... καλοπερναμε λυκε ε?? ματσακι, φαγητακι, κανουμε τις γνωριμίες μας λεμε και καμια λαλακια να περασει η ωρα...

καλα ρε σουργελο, τι Α' ΕΣΚΑ μου ονειρευεσαι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif που φετος το μονο που εχεις καταφερει ειναι να διωξεις 2 προπονητες και να χαροπαλευει ο ομαδα με υποβιβασμό???? ΜΙΣΘΟΦΟΡΕ!!!!!!!! shot.gif shot.gif shot.gif

Το Γεωργικοπουλο που λες τον θυμαμαι γυρω στο 1992-93 ως ταλεντο της εποχης smiley.gif

Όσο για την προπόνηση, πρέπει να είναι η πρώτη που χάνω μεσα στο 2008... εκτός από της προηγούμενης βδομαδας με τις διακοπές της ΔΕΗ βεβαια... Την πεμπτη που παιζετε με ρεαλ θα σε δω στην προπονηση????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kvgs @ Mar 18 2008, 04:48 ) *
βρε βρε... καλοπερναμε λυκε ε?? ματσακι, φαγητακι, κανουμε τις γνωριμίες μας λεμε και καμια λαλακια να περασει η ωρα...
καλα ρε σουργελο, τι Α' ΕΣΚΑ μου ονειρευεσαι icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif που φετος το μονο που εχεις καταφερει ειναι να διωξεις 2 προπονητες και να χαροπαλευει ο ομαδα με υποβιβασμό???? ΜΙΣΘΟΦΟΡΕ!!!!!!!! shot.gif shot.gif shot.gif
Το Γεωργικοπουλο που λες τον θυμαμαι γυρω στο 1992-93 ως ταλεντο της εποχης smiley.gif
Όσο για την προπόνηση, πρέπει να είναι η πρώτη που χάνω μεσα στο 2008... εκτός από της προηγούμενης βδομαδας με τις διακοπές της ΔΕΗ βεβαια... Την πεμπτη που παιζετε με ρεαλ θα σε δω στην προπονηση????

Εννοειται οτι θα ειμαι στην προπονηση.
Την παρασκευη θα χυθει αιμα.

Ας ειχα χρονο να προλαβαινω τις προπονησεις τα Σ/Κ στην Α εσκα
χωρις να εχω γκρινια απο τις γυναικες μου
και θα σου ελαγα εγω που θα επαιζα του χρονου ΚΡΙΑΡΙ
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 18 2008, 12:02 ) *
Εννοειται οτι θα ειμαι στην προπονηση.
Την παρασκευη θα χυθει αιμα.

Ας ειχα χρονο να προλαβαινω τις προπονησεις τα Σ/Κ στην Α εσκα
χωρις να εχω γκρινια απο τις γυναικες μου
και θα σου ελαγα εγω που θα επαιζα του χρονου ΚΡΙΑΡΙ


ρε νουμερο για το μονο που εισαι ικανος ειναι να ντυνεσαι gay σε μασκωτ παρτι και να μου μαζευεις τα νερα για εκει που θα παιζω του χρονου...

ο μονος λογος να σε παρει ομαδα α΄εσκα ειναι να σε μπερδεψει με κανεναν αλλο παιχτη και να νομιζουν οτι ξερεις...

συμφωνα απολυτα με το φιλαρακι σου που λεει πως για σενα φετος η ιστορια θα γραψει εναν υποβιβασμο και την απομακρυνση 2 προπονητων για να κανεις εσυ τα τσαλιμια σου..

νουμερο ε νουμερο!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Mar 18 2008, 23:11 ) *
ρε νουμερο για το μονο που εισαι ικανος ειναι να ντυνεσαι gay σε μασκωτ παρτι και να μου μαζευεις τα νερα για εκει που θα παιζω του χρονου...
ο μονος λογος να σε παρει ομαδα α΄εσκα ειναι να σε μπερδεψει με κανεναν αλλο παιχτη και να νομιζουν οτι ξερεις...
συμφωνα απολυτα με το φιλαρακι σου που λεει πως για σενα φετος η ιστορια θα γραψει εναν υποβιβασμο και την απομακρυνση 2 προπονητων για να κανεις εσυ τα τσαλιμια σου..
νουμερο ε νουμερο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δυστυχως η διοικηση της ομαδας μου δεν εχει την δυνατοτητα να ''κανονισει'' την ανοδο,
οπως καποιες αλλες κριαροκριαρο.
Οσο για τον υποβιβασμο τζαμπα χαιρεσαι,
οχι μονο δεν θα πεσω αλλα θα ειμαι μεσα στην 8αδα παντοφλα.

Και επισης, εγω στα παρτυ που με καλουν παω.
Δεν καθομαι σπιτι δεμενος με το λουρι.
Jabar
Τρείς αιφνιδιαστικές κινήσεις του YODA αλλάζουν τα δεδομένα της κατηγορίας
1.πήρε δίπλωμα διαιτητή και θα σφυρίξει μόνος του όλα τα επόμενα παιχνίδια του Γέρακα
2.νοίκιασε τη μπουλντόζα που έφερε στα ίσα το γήπεδο σας
3.πλήρωσε τη πλαστική εγχείριση για το παίκτη από το Οιον και του έκλεισε θεραπείες με τη δύναμη για να προλάβει το παιχνίδι.
mog#4
ανοιχτη προσκληση προς ολους...την κυριακη στις 4 στο ολυμπιο(γηπεδο πλατωνα) παιζουμε εφηβικο ημιτελικο με αρη πετρουπολης...θα χαρω να σας δω ολους....

λυκε και jabar δεν υπαρχουν δικαιολογιες...οι παρουσια σας ειναι υποχρεωτικη...αλλιως απουσια.... smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 14:15 ) *
Τρείς αιφνιδιαστικές κινήσεις του YODA αλλάζουν τα δεδομένα της κατηγορίας
1.πήρε δίπλωμα διαιτητή και θα σφυρίξει μόνος του όλα τα επόμενα παιχνίδια του Γέρακα
2.νοίκιασε τη μπουλντόζα που έφερε στα ίσα το γήπεδο σας
3.πλήρωσε τη πλαστική εγχείριση για το παίκτη από το Οιον και του έκλεισε θεραπείες με τη δύναμη για να προλάβει το παιχνίδι.

smiley.gif smiley.gif Στο τέλος η Δύναμη θα νικήσει το Κακό.....
Jabar
συστάθηκε εταιρεία Λύκος - Τζαμπάρ Α.Ε . Οποια ομάδα θέλει αναβολή μπορεί να μας απευθύνεται .Εγώ θα
ορίζω γυναίκες διαιτητές και ο Λύκος μαζί με τον υπάλληλο τρείς λαλούν μία χαμένη πατερίτσα θα τις αποπλανούν την ώρα του αγώνα.
Jabar
Η Κηφισιά δεν θα κινδυνέψει την έχω αναλάβει εγώ .Βέβαια επειδή ο Λύκος έγραψε κακή κουβέντα για το Χολαργό αυτή τη βδομάδα με το που θα αρχίσει το παιχνίδι θα φάει τεχνική ποινή από το διαιτητή.Και μετά πάλι τρένο.
Jabar
Μην ανησυχείς junior σκοπεύω να δω την τιτανομαχία σου κόντρα στον Βενιτουράκη.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 21:00 ) *
συστάθηκε εταιρεία Λύκος - Τζαμπάρ Α.Ε . Οποια ομάδα θέλει αναβολή μπορεί να μας απευθύνεται .Εγώ θα
ορίζω γυναίκες διαιτητές και ο Λύκος μαζί με τον υπάλληλο τρείς λαλούν μία χαμένη πατερίτσα θα τις αποπλανούν την ώρα του αγώνα.

ρε σεις δώστε ρόλο και στο yoda biggrin.gif
Jabar
κοιτα προπαγανδα δε κανω τα προβληματα ειναι υπαρκτα τα δικα μας και πολλα μαλιστα...για σας ηξερα καποια πραγματα και μπορω να πω ομως οτι δε με νοιαζει τοσο...προτιμω να ειστε ολοι....απο νουμερακι το 4 ο τζουνιορ της παρεας....θα τα πουμε απο κοντα με τον ετερο συμπαικτη σου..

χαιρομαι πολυ παντως οτι μιλαμε σε καλο κλιμα και με χαβαλε πριν απο το ντερμπακι....

Αυτά έγραψε ο mog φίλε yoda ένα ακόμα φιλικό διπλό για Γέρακα μου μυρίζει
Yoda
O Yoda λέει στον Jabar και τον Λύκο ότι θέλω αναβολή στο Μαραθώνας – Καλύβια για να παίξουν πρώτα Αγ. Στέφανος – Γέρακας με το αιτιολογικό ότι θα περάσει από εκεί κοντά η λαμπαδηδρομία για τους Ολυμπιακούς του Πεκίνο..... και ένας πρωτοξάδελφος του μπατζανάκη εφόρου του Μαραθώνα θα είναι λαμπαδηδρόμος.
mog#4
QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 23:53 ) *
κοιτα προπαγανδα δε κανω τα προβληματα ειναι υπαρκτα τα δικα μας και πολλα μαλιστα...για σας ηξερα καποια πραγματα και μπορω να πω ομως οτι δε με νοιαζει τοσο...προτιμω να ειστε ολοι....απο νουμερακι το 4 ο τζουνιορ της παρεας....θα τα πουμε απο κοντα με τον ετερο συμπαικτη σου..

χαιρομαι πολυ παντως οτι μιλαμε σε καλο κλιμα και με χαβαλε πριν απο το ντερμπακι....

Αυτά έγραψε ο mog φίλε yoda ένα ακόμα φιλικό διπλό για Γέρακα μου μυρίζει

δε ξερω αν τα λες για πλακα η το εννοεις...απλα ουτε καν....ποιο χαλαρο διπλο????...απλα θα δεις εχεις δηλωσει τι θα ερθεις .... shot.gif
mog#4
QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 21:09 ) *
Μην ανησυχείς junior σκοπεύω να δω την τιτανομαχία σου κόντρα στον Βενιτουράκη.

οκ....χαιρομαι....λυκε δε σε βλεπω να απαντας...υποχρεωτικο ειπαμε.... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Mar 19 2008, 18:51 ) *
ανοιχτη προσκληση προς ολους...την κυριακη στις 4 στο ολυμπιο(γηπεδο πλατωνα) παιζουμε εφηβικο ημιτελικο με αρη πετρουπολης...θα χαρω να σας δω ολους....
λυκε και jabar δεν υπαρχουν δικαιολογιες...οι παρουσια σας ειναι υποχρεωτικη...αλλιως απουσια.... smiley.gif

Δυστυχως αλλα την Κυριακη ο Λυκος παει Λειβαδια για το διπλο.(σουβλακι)

QUOTE(Jabar @ Mar 19 2008, 23:03 ) *
Η Κηφισιά δεν θα κινδυνέψει την έχω αναλάβει εγώ .Βέβαια επειδή ο Λύκος έγραψε κακή κουβέντα για το Χολαργό αυτή τη βδομάδα με το που θα αρχίσει το παιχνίδι θα φάει τεχνική ποινή από το διαιτητή.Και μετά πάλι τρένο.

Τα εγραψα μπας και ξυπνησετε λιγακι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Mar 20 2008, 02:57 ) *
O Yoda λέει στον Jabar και τον Λύκο ότι θέλω αναβολή στο Μαραθώνας – Καλύβια για να παίξουν πρώτα Αγ. Στέφανος – Γέρακας με το αιτιολογικό ότι θα περάσει από εκεί κοντά η λαμπαδηδρομία για τους Ολυμπιακούς του Πεκίνο..... και ένας πρωτοξάδελφος του μπατζανάκη εφόρου του Μαραθώνα θα είναι λαμπαδηδρόμος.

Το αιτημα γινεται αποδεκτο.
Jabar
O Yoda λέει στον Jabar και τον Λύκο ότι θέλω αναβολή στο Μαραθώνας – Καλύβια για να παίξουν πρώτα Αγ. Στέφανος – Γέρακας με το αιτιολογικό ότι θα περάσει από εκεί κοντά η λαμπαδηδρομία για τους Ολυμπιακούς του Πεκίνο..... και ένας πρωτοξάδελφος του μπατζανάκη εφόρου του Μαραθώνα θα είναι λαμπαδηδρόμος.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Δεκτό το αίτημα άμα μου το ζητήσει ο Ντάσης.
Jabar
QUOTE(mog#4 @ Mar 20 2008, 01:42 ) *
δε ξερω αν τα λες για πλακα η το εννοεις...απλα ουτε καν....ποιο χαλαρο διπλο????...απλα θα δεις εχεις δηλωσει τι θα ερθεις .... shot.gif

Και βέβαια το έγραψα για πλάκα το έχω δηλώσει ότι είμαι φαν .Βέβαια από ότι μου είπες έχουν δυσκολέψει τα πράγματα καλό παιχνίδι και για τις δύο ομάδες και να κερδίσει ο καλλίτερος.Εσένα θα σε δω στο εφηβικό.
Yoda
Ο Υοda λέει ευχαριστώ πολύ Jabar και Λύκο για την άμεση ανταπόκριση στο δίκαιο αίτημα μου και παρακαλώ όπως μου στείλτε μου τον λογαριασμό του αφιλοκερδούς ιδρύματος «Ο .... Δίας (υπάρχουν και άλλοι πλανήτες) ... και οι Φίλοι του μπάσκετ για την εξυγίανση της Γ ΕΣΚΑ » .... προκειμένου να καταθέσω τη δωρεά μου!

Παρακαλώ ενημερώστε με εαν μπορείτε να αναλάβετε και την οργάνωση απεργίας με αίτημα να μπουν στα βαρέα και ανθυγιεινά τα μέλη της γραμματείας των αγώνων.... που τελευταία παρατηρώ ότι βαριούνται ... και όλο και περισσότερο «τρέχουν» τα χρονόμετρα ακόμα και στα ταιμ αουτ για να πάνε νωρίτερα στα σπίτια τους! (γεγονός)
Jabar
Θυμάσαι που σου έλεγα ότι αν ένα ματς αρχίσει αργά η αν οι διαιτητές έχουν και άλλα μετά τότε από τα φάουλ δεν σφυρίζουν ούτε τα μισά και χωρίς πρόθεση ευνοείται η πιό δυνατή ομάδα. Οι διακοπές από ταιμ και άλλα περιστατικά είναι δεδομένες τα σφυρίγματα όμως είναι εξοικονόμηση χρόνου.Χρυσός κανόνας αν παίζονται κανονικά το 10λεπτο κρατάει 20 και το ημίχρονο 40.
Jabar
Αυτό που πραγματικά πρέπει να κυττάξουμε είναι τα 6 και 7 ευρώ και τις υπόλοιπες αμοιβές γιατί ούτε μεταφορικά δεν είναι και δεν θα υπάρχουν γραμματεία και διαιτητές και εγώ προτιμώ να κράζω από το να σφυρίζω
Yoda
Ο Υοda λέει στον Jabar .... έχεις απόλυτο δίκιο! ... Άρα μόνο τυχαίο δεν ήταν το Γέρακας - Εκάλη
10.30 το βράδυ ....Τρίτης!
"Πετραδάκι - πετραδάκι" ... στην Β ΕΣΚΑ ο Γέρακας!
Jabar
QUOTE(Yoda @ Mar 20 2008, 14:46 ) *
Ο Υοda λέει στον Jabar .... έχεις απόλυτο δίκιο! ... Άρα μόνο τυχαίο δεν ήταν το Γέρακας - Εκάλη
10.30 το βράδυ ....Τρίτης!
"Πετραδάκι - πετραδάκι" ... στην Β ΕΣΚΑ ο Γέρακας!

biggrin.gif 41.gif smiley.gif Πάντα εκτιμώ το καλό χιούμορ
Yoda
Ο Υοdα λέει ότι το θέμα με τις αμοιβές γραμματείας (6/7 Ευρώ το μάτς)
και διαιτητών (10 Ευρώ/ μάτς!!!) .... είναι πολύ σημαντικό

(από που αλλού θα "υποχρεωθούν" βγάλουν τα έξοδα τους ???? )
άντε τρέχα Λαγονήσι Παρασκευή βράδυ ...
(για αυτό μπορει να πέσει το Λαγονήσι μαζί με τον Κούρο!!!)
για 6 Ευρώ!!!

όπως και το να πληρώνουμε όπως έχω ξαναπεί .....
και έναν "κοινόχρηστο" γιατρό για τις 2 ομάδες και τους θεατές
που θα τον στέλνει η ΕΣΚΑ όπως τη γραμματεία.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Mar 20 2008, 15:52 ) *
Ο Υοda λέει ευχαριστώ πολύ Jabar και Λύκο για την άμεση ανταπόκριση στο δίκαιο αίτημα μου και παρακαλώ όπως μου στείλτε μου τον λογαριασμό του αφιλοκερδούς ιδρύματος «Ο .... Δίας (υπάρχουν και άλλοι πλανήτες) ... και οι Φίλοι του μπάσκετ για την εξυγίανση της Γ ΕΣΚΑ » .... προκειμένου να καταθέσω τη δωρεά μου!
Παρακαλώ ενημερώστε με εαν μπορείτε να αναλάβετε και την οργάνωση απεργίας με αίτημα να μπουν στα βαρέα και ανθυγιεινά τα μέλη της γραμματείας των αγώνων.... που τελευταία παρατηρώ ότι βαριούνται ... και όλο και περισσότερο «τρέχουν» τα χρονόμετρα ακόμα και στα ταιμ αουτ για να πάνε νωρίτερα στα σπίτια τους! (γεγονός)

Εγω δυστυχως σαν γαλαζιο παιδι που ειμαι δεν μπορω να εγκρινω κατι τετοιο
mog#4
jabar το ''πραμα'' εφτασε αθηνα...ποτε θα το παραλαβεις???αυριο η κυριακη...???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Σας περιμενω ολους στις 21.30 στο Ζηρινειο.
ΓεροΤζαμπαρ παρε με τηλ το πρωι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ειμαι looser.....
ο χειροτερος......

θελω προπονηση.....

ειμαι αποτυχημενος

Τελος.................................
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 22 2008, 00:01 ) *
Ειμαι looser.....
ο χειροτερος......

θελω προπονηση.....

ειμαι αποτυχημενος

Τελος.................................



Λυκε χασατε ρε?
ημαρτον........... evilmonkey.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 22 2008, 00:01 ) *
Ειμαι looser.....
ο χειροτερος......

θελω προπονηση.....

ειμαι αποτυχημενος

Τελος.................................

ασε τα τέλος και προμηθεύσου σκόρδα και μαντζούνια όποτε ανεβαίνω icon_drunk.gif
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 21 2008, 22:01 ) *
Ειμαι looser.....
ο χειροτερος......

θελω προπονηση.....

ειμαι αποτυχημενος

Τελος.................................


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...

τα ταγαρι παραδεχθηκε την αληθεια!!!!!!!!

αυτο ειναι ρε φιλε..επανηλθες στην πραγματικοτητα και εγινες ρεαλιστης!!!!!!!!!

τωρα που προσγειωθηκες στο εδαφος, επεσες απο το καλαμι θα μπορουμε να κανουμε παρεα και να συννενοουμαστε καλυτερα..

πραγματικα ρε φιλε με συγκινησες!!!!!!!! αν θες ψυχολογικη βοηθεια μου το λες για να στην δωσω..και αλλοι αχρηστοι και αταλαντοι ενιωθαν σαν και εσενα...μην ανησυχεις!!!!!

και αν νιωθεις τοσο ασχημα υπαρχει και η Δ' ρε νουμερο....

ταγαρι ε ταγαρι!
nikefalin
QUOTE(triponter @ Mar 22 2008, 01:52 ) *
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...

τα ταγαρι παραδεχθηκε την αληθεια!!!!!!!!

αυτο ειναι ρε φιλε..επανηλθες στην πραγματικοτητα και εγινες ρεαλιστης!!!!!!!!!

τωρα που προσγειωθηκες στο εδαφος, επεσες απο το καλαμι θα μπορουμε να κανουμε παρεα και να συννενοουμαστε καλυτερα..

πραγματικα ρε φιλε με συγκινησες!!!!!!!! αν θες ψυχολογικη βοηθεια μου το λες για να στην δωσω..και αλλοι αχρηστοι και αταλαντοι ενιωθαν σαν και εσενα...μην ανησυχεις!!!!!

και αν νιωθεις τοσο ασχημα υπαρχει και η Δ' ρε νουμερο....

ταγαρι ε ταγαρι!

καλού κακού φέρε και συ σκορδοπλεξούδες την επόμενη Παρασκευή laugh.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 22 2008, 02:01 ) *
Ειμαι looser.....
ο χειροτερος......

θελω προπονηση.....

ειμαι αποτυχημενος

Τελος.................................

Οι παραπανω δηλωσεις δεν γραφτηκαν απο εμενα, αλλα απο το κριαρι 3 Λαλουν,
τον ποιο αφησα για 10 λεπτα μονο του με το pc μου, για να κανω μπανιο.

Την αλλη φορα ρε κριαρι θα δεις τι θα σου κανω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Mar 22 2008, 03:52 ) *
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...

τα ταγαρι παραδεχθηκε την αληθεια!!!!!!!!

αυτο ειναι ρε φιλε..επανηλθες στην πραγματικοτητα και εγινες ρεαλιστης!!!!!!!!!

τωρα που προσγειωθηκες στο εδαφος, επεσες απο το καλαμι θα μπορουμε να κανουμε παρεα και να συννενοουμαστε καλυτερα..

πραγματικα ρε φιλε με συγκινησες!!!!!!!! αν θες ψυχολογικη βοηθεια μου το λες για να στην δωσω..και αλλοι αχρηστοι και αταλαντοι ενιωθαν σαν και εσενα...μην ανησυχεις!!!!!

και αν νιωθεις τοσο ασχημα υπαρχει και η Δ' ρε νουμερο....

ταγαρι ε ταγαρι!

Μιλας εσυ ρε κακομοιρη που δεν μπορεις να κερδισεις
ουτε το εφηβικο του Αγ. Στεφανου???????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.