Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Feb 14 2008, 04:20 ) *
Λοιπον ακουω ποτε ειναι η επομενη οργανωμενη συναντηση των εχθρων της παντοφλας...
Τα χωσα στο αλλο τοπικ και ειπα να ηρεμησω λιγο...
Ασε που χρωσταω απο την αλλη φορα τη μιση παρουσια μου λεω αυτην τη φορα να φαω και του tf τα παιδακια...
Αντε γιατι σε λιγο αρχιζει η διαιτα του απριλιου, ξερετε αυτη του "να βγω στη παραλια φετες" αυτη του να "γραφτω στο γυμναστηριο να γινω σφιχτης"...και τελικα ερχεται ο σεπτεμβριος και εισαι πιο χοντρος...
Περιμενω................................................................
...

p.s...
Αυτος ο δαλαι λαμα ο yoda ειναι καλα στα μυαλα του? Τον παω παντως...

Ειδικα για σενα θα παραγγειλουμε αρνακι γαλακτος,
μιας και σαν μικρο παιδακι πρεπει να πινεις γαλα.
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Yoda
p.s...
Αυτος ο δαλαι λαμα ο yoda ειναι καλα στα μυαλα του? Τον παω παντως...

......................................................

O Yoda ευχαριστεί milos babic για το ενδιαφέρον του για την πνευματική
του υγεία και τον διαβεβαιώνει ότι δεν πάσχει από κάποια επικίνδυνη διαταραχή
και ειδικά μετά την παραμονή του στη νευρολογική κλινική "Η Γαλήνη"
ξεπέρασε και τον πρόσφατο "αυτοκτονικό ιδεασμό" που του προκάλεσαν οι
υπερπροβολή των "αναπάντεχων" χωρισμών των ευτυχισμένων γάμων συμφέροντος
Ρούλας - Γαλακτερου και Κούγια - Βατίδου.

Ο Yoda με καταρρακωμένη πλέον την εμπιστοσύνη του στο θεσμό του Γάμου και μετά από
επίπονο διαλογισμό ήρθε σε απόλυτη επαφή με τη Δύναμη και έστρεψε το
ενδιαφέρον του στις βασικές ανδρικές αξίες που είναι , σε τυχαία σειρά,
διεθνής πολυγαμία, καλό φαγητό, καθαρό ποτό, χαβαλές με καλή παρέα και αντρικά σπορ επαφής ή μηχανοκίνητα.
milos babic
λοιπον δεν ειναι σιγουρα καλα αυτος...
εμεινε λιγο παραπανω στη "γαληνη" απ οσο επρεπε...
αλλα θελω να γινω και γω ετσι...
να δω παντως τον δαλαι λαμα με το λυκο να τρωνε παιδακια παρεα και κοβω το κατουρημα...
triponter
Κυριες και κυριοι, το πρωταθλημα μας αμαυρωθηκε....!!!!!!!!!

Εχω να καταγγειλω τον κο ΤΦ ΛΑΓΟΝΗΣΙ για δωροδοκια μια μερα πριν τον αγωνα μεταξυ μας..

Ο εν λογω κύριος, λοιπον, με πηρε τηλεφωνο σημερα μετα τον αγωνα με την Μακαμπι και μου ζητησε να συναντηθουμε στα χωραφια του Κορωπιου, μακρια απο τα αδιακριτα βλεμματα...

εχω βεβαια, σκεφτομενος το φαιρ πλαυ, αποδεχθηκα την προταση και πηγα...

Και πραγματι αξιζε τον κοπο μιας και στο πορτπαγκαζ του πολυτελους αμαξιου του κου ΤΦ ( LEXUS ) υπήρχε μια τεραστια σακούλα με ζεστα μυρουδώτα και γεματα λίπος παιδακια, απο την καλυτερη ταβερνα του Λαγονησιου...Ο τφ ειπε πως ηταν ακριβως 25 κομματια Α΄Α΄ ποιοτητας ... Εγω βεβαιως βεβαιως αποδεχθηκα αμεσως την προταση και υποσχεθηκα οτι θα δωσω στεγνα το ματς...

Ολο κυλουσαν καλα μεχρι το σημειο οπου τρωγοντας με μεγαλη ορεξη ανακαλυψα οτι τα παιδακια δεν ηταν 25 , αλλα 22. Εκει εγινα τουρκος....Ηταν φανερο οτι ο κος ΤΦ δεν αντεξε να με περιμενει στο ραντεβου και τσιμπησε μεσα απο την σακουλα 3 ολοκληρα παιδακια...

Ομολογω να πω οτι τετοια συμπεριφορα δεν την περιμενα..Ο κος Τφ δεν αντεξε τον πειρασμο και θα το πληρωσει ακριβα....Θα τον καταγγειλω στην επιτροπη " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε." για δυσφημιση της σωστης δωροδοκιας....

αυτα..
.Η ιστορια ειναι περα για περα αληθινη...
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 13 2008, 22:23 ) *
Καλα μιλας σοβαρα??????????????????????

Δεν βλεπεις την ''Μαρια την ασχημη''???????????????????

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

Η επιτροπη αταλαντοι και κουλοι ΑΕ
πρεπει να επεμβει αμεσως.

ΞΥΠΝΑ ΡΕ ΠΑΝΤΟΦΛΕΡ


η επιτροπη 'ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε.' αποφασισε να προειδοποιησει τον κο DIDI ( των Καλυβιων) οτι ειναι απαραδεκτο να μην βλεπει "ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ"....εδω η ομαδα του Γερακα ειχε ζητησει αναβολη σε αγωνα της επειδη την ιδια ωρα ειχε επαναληψη το επεισοδιο της Δευτερας, και βεβαια η επιτροπη εκανε δεκτο το αιτημα..

Η τιμωρια του κου DIDI (των καλυβιων) ειναι οτι θα γραψει διαγωνισμα στο τελος της χρονιας , με ερωτησεις που θα αφορουν την σειρα...Και φροντισε να τα ξερεις ολα..ακομα και ποιος ειναι ο αλλος DIDI (της σειρας )


QUOTE(X.A.D. @ Feb 14 2008, 10:26 ) *
Triponter;Σου συνιστω,αν παρεις δωρο του Αγ.Βαλεντινου,μην παρεις καμια ψιλοτακουνη γοβα στη γυναικα, γιατι θα εχεις τα ραμματα του Κουγια.Παρε παντοφλιτσα λουτρινη με ζωακι.
19.gif 19.gif 19.gif
Δεν ξερω τι να ευχηθω σε σενα και τον Τασουλη. Δεν ξερω ποιος θελω να κερδισει.Αυτο που θα πω,ειναι να ειστε οι καλυτεροι παικτες των ομαδων σας.Και που ξερεις.Ισως ερθω να σας δω ph34r.gif


καλα καλα..εσυ ερχεσαι να μας δεις σε καθε αγωνα, οσο και ο λυκος κερδιζει σε καθε αγωνα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Εισαι φαντομας..τελεια και παυλα..μεινε στην αφανεια....


QUOTE(KILLER7 @ Feb 14 2008, 14:03 ) *
Εσένα σε βλέπω να σταματάς στον δρόμο στα Καλύβια για κανα κοψίδι κοντά είναι πάντος η παραλίαοταν βγεις παραλιακή πας προς το resort και πριν έχει ταμπέλες για το γήπεδο


το προγραμμα φιλε το εχω ηδη κανονισει...Σταση πριν τον αγωνα στο τριγωνο (ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ) καλυβιων κατα τις 6.30 και ελαφρυ γευμα με κοκορετσακια και μπριζολακια..αλλα οχι αρνι...μη φουσκωσω κιολας..

και κατα τις 11 που θα τελειωσει ο αγωνας, τσιμπουσι με φιλο Τφ σε ταβερνειο που εχει παραγγειλει ειδικα για εμας μια προβατινα 250 κιλα χωρις τα κοκκαλα.............
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Feb 15 2008, 02:13 ) *
καλα καλα..εσυ ερχεσαι να μας δεις σε καθε αγωνα, οσο και ο λυκος κερδιζει σε καθε αγωνα tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Αμοιρε παντοφλα θα σε κανω να καταπιεις την γλωσσα σου
στον β΄γυρο.

ΤΟ ΤΡΑΙΝΟ ΕΡΧΕΤΑΙ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Δυστυχως το τραινο εμεινε απο πετρελαιο,
στην τελευταια στροφη
Jabar
221 1
452 1
415 αν και Αρσεναλ 1
Jabar
το πρώτο ήταν 231 το έπιασα το 415 ειναι 3-0 ημίχρονο τη Σοσό την πρόλαβα στο 2.05 τώρα ο ΟΠΑΠ την εριξε
στο 1.85
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 16 2008, 22:06 ) *
το πρώτο ήταν 231 το έπιασα το 415 ειναι 3-0 ημίχρονο τη Σοσό την πρόλαβα στο 2.05 τώρα ο ΟΠΑΠ την εριξε
στο 1.85

Ασε ρε απατη τα σαπια.
Το 221 εχεις δωσει
Jabar
Τα ίδια έγραφες και σύ δεν το παίζω ειδικός απλά είναι ένας φίλος που γράφει στο ματς μάνεϋ και τα βγάζει από διαφορές που υπάρχουν μεταξύ οπαπ και ξένων εταιρειών .Του ζήτησα να μου δίνει κάτι για σας και το έγραψα αλλά δυστυχώς λάθος.Θα σου δίξω το χαρτάκι το έπαιξα 9 ευρώ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 16 2008, 23:09 ) *
Τα ίδια έγραφες και σύ δεν το παίζω ειδικός απλά είναι ένας φίλος που γράφει στο ματς μάνεϋ και τα βγάζει από διαφορές που υπάρχουν μεταξύ οπαπ και ξένων εταιρειών .Του ζήτησα να μου δίνει κάτι για σας και το έγραψα αλλά δυστυχώς λάθος.Θα σου δίξω το χαρτάκι το έπαιξα 9 ευρώ

Τελος παντων για πρωτη και τελευταια φορα συγχωρησε.
Γραψε και για σημερα.

ΝΑΙ ΡΕ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ
ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΑΠΟ ΧΙΟΝΙΑ
Jabar
Τσεκάρω τον τύπο άλλη μια φορά
551 1
552 2
624 2
661 1
Ούτε ξέρω ποιά είναι
3 laloun kai 2 xoreuoun
Παλι καλα που διωξαμε τον Gerson. 68.gif 68.gif Τουλαχιστον με αυτον σκοραραμε και 85-90 ποντους και βλεπαμε ενα full επιθετικο μπασκετ.Τωρα οχι οτι δεν βελτιωσαμε την αμυνα αλλα βαζουμε και 60!!!Ρεζιλι γιναμε.Η 3η πιο ακριβη ομαδα στην Ευρωπη να τρωει στο ρελαντι 20 ποντους αντι για 40 μεσα στην εδρα τους.Μεγαλο λαθος η αφιξη του Γιαννακη.Σιγα τον προπονητη.Για μικρες ομαδες ειναι πολυ καλος για μεγαλες δεν κανει, και στην εθνικη δεν την εκανε αυτος αλλα οι παιχτες φτιαξαν αυτον.Αφου ολη η Εθνικη ειναι ο Παναθηναΐκος.Στα play-off ουτε τον Αρη δεν θα περασουμε γιατι ολοι ειδαμε πως τα κερδισαμε τα 2 ματσακιαΤωρα στην Real ξεκινηστε να μετρατε απο τωρα...............
Jabar
QUOTE(Jabar @ Feb 17 2008, 15:04 ) *
Τσεκάρω τον τύπο άλλη μια φορά
551 1
552 2
624 2
661 1
Ούτε ξέρω ποιά είναι

Τρία στα τέσσερα θα τον τσεκάρω μια δύο φορές ακόμα.
mikrosTheoulis
212 1
214 under
215 1
kai tameiaki eykolo
milos babic
Λοιπον, περιμενω ολους τους Φορουμιτες οπως υποσχεθηκα στη "ΣΤΟΑ", Πατησιων 99, απεναντι περιπου απο την ΑΣΟΕΕ, στο χωρο Μ8 της "ΣΤΟΑΣ", για αποκριατικο παρτυ το Σαββατο 23 Φεβρουαριου, τα μεσανυχτα, Λετε David, στην εισοδο για να σας πουν που θα πατε. Το θεμα του παρτυ ειναι: "ΔΙΑΣΗΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ"...........................
Αφηστε τις μπαλες και πιαστε τις Κ....λαρες!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Feb 20 2008, 14:49 ) *
Λοιπον, περιμενω ολους τους Φορουμιτες οπως υποσχεθηκα στη "ΣΤΟΑ", Πατησιων 99, απεναντι περιπου απο την ΑΣΟΕΕ, στο χωρο Μ8 της "ΣΤΟΑΣ", για αποκριατικο παρτυ το Σαββατο 23 Φεβρουαριου, τα μεσανυχτα, Λετε David, στην εισοδο για να σας πουν που θα πατε. Το θεμα του παρτυ ειναι: "ΔΙΑΣΗΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ"...........................
Αφηστε τις μπαλες και πιαστε τις Κ....λαρες!

Να φερω γυναικα ή να ερθω με τιμολογια και φορτωτικες????????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Αντε κι επειδη ειμαι χαρουμενος μετα τα χθεσινα,
παρτε τα σιγουρα.

212 Χ
213 Χ
214 Χ
215 2
LordOfTheCourts
QUOTE(milos babic @ Feb 20 2008, 12:49 ) *
Λοιπον, περιμενω ολους τους Φορουμιτες οπως υποσχεθηκα στη "ΣΤΟΑ", Πατησιων 99, απεναντι περιπου απο την ΑΣΟΕΕ, στο χωρο Μ8 της "ΣΤΟΑΣ", για αποκριατικο παρτυ το Σαββατο 23 Φεβρουαριου, τα μεσανυχτα, Λετε David, στην εισοδο για να σας πουν που θα πατε. Το θεμα του παρτυ ειναι: "ΔΙΑΣΗΜΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ"...........................
Αφηστε τις μπαλες και πιαστε τις Κ....λαρες!


Αν δεν έχουμε ντυθεί πειράζει? Είμαστε άλλωστε από μόνοι μας διάσημο ζευγάρι....
icon_drunk.gif
triponter
λοιπον μαγκες σχετικα με την νεα βραδια ασχετοσυνης και αταλαντοσυνης που θα διοργανωθει απο την επιτροπη "¨ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Ο.Ε.", νομιζω οτι το πιο δικαιο ειναι να μεταφερθουμε και λιγο προς τα μεσογειο , γιατι την αλλη φορα για να ερθουν ο ΤΦ και Ο πηγασακος, χρεαστικαν βιζα, καινουρια ταυτοτητα, πρασινη καρτα και επισης ενα 24ωρο ταξιδι..

Συνεπως η νεα συγκεντρωση θα γινει μαλλον κατα Καλυβια μερια ή κανα κορωπι που εχει κατι αγνες και παρθενες για χορτοφαγους ταβερνες...ξερετε αυτες τις κυριλε που τρως με μαχαιροπιρουνα.....

Και το καλο ειναι οτι εχουν και την αγαπημενη μου λαχανοσουπα....

Να δουμε ποτε ακριβως σταματαμε, τι αγωνες αναβολων θα γινουν και κανονιζουμε...
Jabar
Click to view attachmentClick to view attachment
ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Ο Λύκος φέρνει cheerleaders και την ατομική οπαδό του
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 22 2008, 15:54 ) *
Click to view attachmentClick to view attachment
ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΠΟΛΙΤΕΙΑ
Ο Λύκος φέρνει cheerleaders και την ατομική οπαδό του

Τιποτα δεν μενει κρυφο βλεπω.
Αυτες ειναι απο το fun club μου στην ορεινη Αρκαδια.
Αν προσεξεις τα μαγουλακια τους ειναι κοκκινα απο τον καθαρο αερα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Καποιος να μαθει ποτε ειναι η διακοπη σιγουρα,
για να κανονισουμε το τραπεζι
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 23 2008, 13:53 ) *
Καποιος να μαθει ποτε ειναι η διακοπη σιγουρα,
για να κανονισουμε το τραπεζι

Η διακοπή είναι για 7-8 Μαρτίου.. Κανονίστε για 8 ή 9 (Κυριακή)
Μέρος ...Καλύβια ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Feb 23 2008, 19:47 ) *
Η διακοπή είναι για 7-8 Μαρτίου.. Κανονίστε για 8 ή 9 (Κυριακή)
Μέρος ...Καλύβια ?

Για ξυπνατε κοπροσκυλα και δηλωστε συμμετοχες.

Το Σαββατο 8 Μαρτιου ειναι η γιορτη της γυναικας,
μπορουμε να παμε για μασα και μετα να παμε για ποτακι.
Σε ολα τα μαγαζια θα υπαρχουν γυναικοπαρεες, ετοιμες για ολα
triponter
αισιοδοξες οι προβλεψεις για να εχουμε κοσμο Σαββατο βραδυ ή Κυριακη Μεσημερι....

Προτεινω Πεμπτη ή Παρασκευη Βραδυ,, αφου δεν θα εχουμε αγωνιστικη...



................................................................................
...................................
X.A.D.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 25 2008, 04:21 ) *
Για ξυπνατε κοπροσκυλα και δηλωστε συμμετοχες.

Το Σαββατο 8 Μαρτιου ειναι η γιορτη της γυναικας,
μπορουμε να παμε για μασα και μετα να παμε για ποτακι.
Σε ολα τα μαγαζια θα υπαρχουν γυναικοπαρεες, ετοιμες για ολα



Ο Triponter δεν μπορει.Θα βγει με την γυναικα και τις φιλες της.


Ο Τασουλης μου'πε,θα παει για ποτο με κατι τυπους (καρναβαλοι-ντυμενοι γυναικες)που ειναι στη Συγγρου και θα τον περιμενουν κατα μηκος του παραδρουμου της λεωφορου.Τασαρε,απλα βαλε τσιγγινο σωβρακακι με παραπλανητικη κωλοτρυπιδα.Ξερω τι σου λεω.Θα με ευχαριστεις μετα
Yoda
O Yoda λέει .... pegasus 12 μου έδωσες μεγάλη χαρά! Πουλάκι μου nikefalin .... γραμματεία είσαι? δηλαδή γρανάζι του ... συστήματος? γι αυτό σε πιάνει τέτοιος πόνος .... όταν λέμε για κακούς διαιτησίες και περίεργες αναβολές? Οκ. τότε λέγε ότι θέλεις για μένα .... σε κατανοώ απόλυτα!

Ο Υοda λέει .... στον Dimos μήπως τελικά η Εκάλη δεν έχει προπονητή ... αλλά έχει τεχνικό διευθυντή (τύπου Ιβιτς) που περνάει το "χαρτάκι με τη σύνθεση" στον αρχηγό της ομάδας???

Ο Yoda λέει στον Λύκο ... μήπως πρέπει να φέρεις και εσύ ένα χατράκι από τη διοίκηση στον κόουτς
για να δει άσπρη μέρα η Κηφισιά?

Ο Υοda λέει στον Triponter .... να κάνει την αυτοκριτική του στις προβλέψεις του γιατί .... ο καλός κουβάς των προβλέψεων έχει πολλά χερούλια .... και αν δεν μας "έκανε τη χάρη" την περασμένη ο Jabar θα κρατάγαμε ένα χερούλι εσύ και ένα εγώ!

Ο Yoda συμφωνεί απόλυτα με τον Χ.Α.D ...
"όλα ωραία και καλά και να παίξουν όλοι και να χαρούν το παιχνίδι" ...
αλλά ξεχνάς ότι ακόμα και στη Γ' ΕΣΚΑ για μερικούς είναι (full time ή part time)
επάγγελμα... και κάποια στιγμή είτε πρέπει να δείξουν αποτέλεσμα είτε να βρούν άλλη δουλειά
.... και συχνά οι "αστάθμητοι??? παράγοντες" (π.χ. αναβολές, διαιτητές, τραυματισμοί,... κλπ)
καθορίζουν την τύχη τους ...
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Feb 26 2008, 18:11 ) *
O Yoda λέει .... pegasus 12 μου έδωσες μεγάλη χαρά! Πουλάκι μου nikefalin .... γραμματεία είσαι? δηλαδή γρανάζι του ... συστήματος? γι αυτό σε πιάνει τέτοιος πόνος .... όταν λέμε για κακούς διαιτησίες και περίεργες αναβολές? Οκ. τότε λέγε ότι θέλεις για μένα .... σε κατανοώ απόλυτα!

Ο Υοda λέει .... στον Dimos μήπως τελικά η Εκάλη δεν έχει προπονητή ... αλλά έχει τεχνικό διευθυντή (τύπου Ιβιτς) που περνάει το "χαρτάκι με τη σύνθεση" στον αρχηγό της ομάδας???

Ο Yoda λέει στον Λύκο ... μήπως πρέπει να φέρεις και εσύ ένα χατράκι από τη διοίκηση στον κόουτς
για να δει άσπρη μέρα η Κηφισιά?

Ο Υοda λέει στον Triponter .... να κάνει την αυτοκριτική του στις προβλέψεις του γιατί .... ο καλός κουβάς των προβλέψεων έχει πολλά χερούλια .... και αν δεν μας "έκανε τη χάρη" την περασμένη ο Jabar θα κρατάγαμε ένα χερούλι εσύ και ένα εγώ!

Ο Yoda συμφωνεί απόλυτα με τον Χ.Α.D ...
"όλα ωραία και καλά και να παίξουν όλοι και να χαρούν το παιχνίδι" ...
αλλά ξεχνάς ότι ακόμα και στη Γ' ΕΣΚΑ για μερικούς είναι (full time ή part time)
επάγγελμα... και κάποια στιγμή είτε πρέπει να δείξουν αποτέλεσμα είτε να βρούν άλλη δουλειά
.... και συχνά οι "αστάθμητοι??? παράγοντες" (π.χ. αναβολές, διαιτητές, τραυματισμοί,... κλπ)
καθορίζουν την τύχη τους ...


το πόστ μεταφέρθηκε στο "αποκριάτικο΄" κομμάτι του οφ τόπικ. Εδώ λέμε ότι θέλουμε χωρίς να μας παρεξηγεί κανείς...
Yoda
Ο Υοda λέει .... "δικό σου το καρπούζι, δικό σου και το μαχαίρι" .... χωρίς παραεξήγηση.
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Feb 26 2008, 18:19 ) *
Ο Υοda λέει .... "δικό σου το καρπούζι, δικό σου και το μαχαίρι" .... χωρίς παραεξήγηση.

καμμιά παρεξήγηση, σε αυτό το τόπικ όλα συγχωρούνται και έχουν την ανάλογη σοβαρότητα.
Ελπίζω να έρθεις στο τσιμπουσογλέντι που ετοιμάζουν τα παιδιά προς Μεσόγεια μεριά . Πάντα η face to face γνωριμία είναι καλύτερη από μια "συνομιλία" εδώ
Yoda
Ο Υοda ευχαριστεί πολύ αλλά θα μετάσχει στο τελικό τσιμπούσι στο τέλος του πρωταθλήματος ....
... όπως συμβαίνει στον Αστεριξ .... αλλιώς θα είναι σαν να τελείωσε η ιστορία
στη μέση του κόμικ!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Feb 26 2008, 20:16 ) *
το πόστ μεταφέρθηκε στο "αποκριάτικο΄" κομμάτι του οφ τόπικ. Εδώ λέμε ότι θέλουμε χωρίς να μας παρεξηγεί κανείς...



QUOTE(Yoda @ Feb 26 2008, 20:19 ) *
Ο Υοda λέει .... "δικό σου το καρπούζι, δικό σου και το μαχαίρι" .... χωρίς παραεξήγηση.

Κατι μου λεει οτι στο τελος εσεις οι δυο, θα γινετε ζευγαρι.
Πολυ κοντρα βλεπω και συνηθως καπως ετσι αρχιζουν οι μεγαλοι ερωτες.
Jabar
Πως να πάω ταμείο αφού έχω γίνει οπαδός της Κηφισιάς.Παίζω νίκη του ΓΣ και κόντρα τους άλλους και έρχονται ανάποδα.Μου φαίνεται κάπου εκεί στο τρίτο τέυαρτο δεκάλεπτο βλέπει ο Λύκος ότι φοράει πράσινα
τον πιάνουν τύψεις και χάνει. Να σας φέρω μια κόκκινη εμφάνιση?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 26 2008, 22:37 ) *
Πως να πάω ταμείο αφού έχω γίνει οπαδός της Κηφισιάς.Παίζω νίκη του ΓΣ και κόντρα τους άλλους και έρχονται ανάποδα.Μου φαίνεται κάπου εκεί στο τρίτο τέυαρτο δεκάλεπτο βλέπει ο Λύκος ότι φοράει πράσινα
τον πιάνουν τύψεις και χάνει. Να σας φέρω μια κόκκινη εμφάνιση?

Αυτο ειναι το ονειρο μου.
Να παιξω μια χρονια με την κοκκινη φανελα
και μετα να αποσυρθω.

Αυτην την φορα ομως βαλε ολα σου τα λεφτα επανω μου.
Θα το παρω μονος μου το ματσακι.

Ειναι τοσο σιγουρος ο ασος την παρασκευη,
οσο το διπλο του βαζελου στο περιστερι την αλλη τεταρτη.

Τζαμπα εκατσε κι εχασε ο ΟΦΗ νομιζεις?????
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Feb 26 2008, 20:37 ) *
Πως να πάω ταμείο αφού έχω γίνει οπαδός της Κηφισιάς.Παίζω νίκη του ΓΣ και κόντρα τους άλλους και έρχονται ανάποδα.Μου φαίνεται κάπου εκεί στο τρίτο τέυαρτο δεκάλεπτο βλέπει ο Λύκος ότι φοράει πράσινα
τον πιάνουν τύψεις και χάνει. Να σας φέρω μια κόκκινη εμφάνιση?

biggrin.gif biggrin.gif θα έρθεις την Παρασκευή μέγιστε Jabar ?
Yoda
Ο Yoda λέει ότι .... βρισκόμαστε κοντά με μία μετάλλαξη .... ένα νέο είδος δημιουργήθηκε
μέσα από το forum

"O Κόκκινος Λύκος ο προπονητοφάγος" .... σπάνιο είδος!

Ο Υοdα λέει ότι δεν βλέπει ακόμα τα φαντάσματα (είναι περασμένες 12) του triponter ...
ka toy mikrou theouli ... να μας πουν πώς πήγε η προπόνηση του Γέρακα με τηνΑρτεμιδα!
Yoda
Ο Yoda λέει πόσες φορές έχει πει ο triponter ότι αυτό ήταν το χειρότερο παιχνίδι
του Γέρακα? και πόσα παιχνίδια έχει πάρει στην παράταση? 2? 3? 4? .... πολύ τύχη
αυτος ο Γέρακας .... την ώρα που όλοι οι άλλοι όταν δεν παίζουν καλά (πχ Παλλήνη με Κούρο)
...απλά χάνουν!

Ο Yoda λέει στον triponter με τέτοια τύχη τι παίζουμε στοίχημα?
να μας πει και 6 νουμεράκια για το Λόττο ....
ή τα ονόματα των διαιτητών που αδίκησαν σήμερα τον Γέρακα!
... και να φωνάξουμε όλοι μαζί "1,2,3, .... η διαιτησία"

Ο Yoda λέει ότι αν βγεί και ο mikros theoulis και πει ότι αδικήθηκε και εκείνος
.... λέω να κάνουν κοινή διαμαρτυρία στην Κ.Ε.Δ. όπως ο Ντέμης και η Ρέμος!

O Yoda αφιερώνει στον Dimaster της Εκάλης το τραγούδι ... "πέντε λεπτά παράταση ζητάω" ...
απο το je t' aime της Αννίτας Πάνια-Καρβέλα
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Feb 27 2008, 01:51 ) *
Ο Yoda λέει στον triponter με τέτοια τύχη τι παίζουμε στοίχημα?
να μας πει και 6 νουμεράκια για το Λόττο ....
ή τα ονόματα των διαιτητών που αδίκησαν σήμερα τον Γέρακα!
... και να φωνάξουμε όλοι μαζί "1,2,3, .... η διαιτησία"

στα αγγλικά να το λέτε, "1,2,3, f*** the referee" w00t.gif tongue.gif
Yoda
Ο Yoda λέει ότι τέτοια λογοκρισία δεν είχε ούτε στην Σοβιετική Ένωση στην Εφημερίδα "ΠΡΑΒΝΤΑ"
επι εποχής ΜΠΡΕΣΝΙΕΦ ....
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Feb 27 2008, 02:11 ) *
Ο Yoda λέει ότι τέτοια λογοκρισία δεν είχε ούτε στην Σοβιετική Ένωση στην Εφημερίδα "ΠΡΑΒΝΤΑ"
επι εποχής ΜΠΡΕΣΝΙΕΦ ....

laugh.gif laugh.gif γιατί λογοκρισία ?
απλά το καθετί μπαίνει στο σωστό μέρος , δεν σου έκοψα τίποτα
Jabar
Δυστυχώς αυτή τη βδομάδα δεν μπορώ ,δεν θα δώ ούτε Α ΕΣΚΑ από τα αναβληθέντα έχουμε το τσιμπούσι των ακαδημιών.Ανατρέφουμε τα μωρά του συλλόγου με αρχές.Πρόσεχε Μενού ανά 3 άτομα.Ορεκτιλά Σαλάτα φέτα τζατζίκι κολοκυθάκια πατάτες τυροκροκέτες λουκάνικο κοκορέτσι Κυρίως 1/2 κιλ παϊδάκια αρνί 1/2 κιλό κοτόπουλο παϊδάκι ΠΟΤΑ κρασί μπύρες αναψυκτικά ελεύθερη κατανάλωση.Επιδόρπιο φρούτα η σουφλέ σοκολάτα. Επίσης θα έχει λοτταρία με τηλεόραση βιντεοκάμερα φοτογραφική κλπ.Κατά τη διάρκεια της χρονιάς έχω βγάλει παιδικό και εφηβικό από 2 φορές σε σουβλατζίδικα και ταβέρνες .Βέβαια μετά την τελευταία κακή εμφάνιση του παιδικού έπεσε πρόστιμο να με ταϊσουν εκείνοι biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 27 2008, 13:55 ) *
Δυστυχώς αυτή τη βδομάδα δεν μπορώ ,δεν θα δώ ούτε Α ΕΣΚΑ από τα αναβληθέντα έχουμε το τσιμπούσι των ακαδημιών.Ανατρέφουμε τα μωρά του συλλόγου με αρχές.Πρόσεχε Μενού ανά 3 άτομα.Ορεκτιλά Σαλάτα φέτα τζατζίκι κολοκυθάκια πατάτες τυροκροκέτες λουκάνικο κοκορέτσι Κυρίως 1/2 κιλ παϊδάκια αρνί 1/2 κιλό κοτόπουλο παϊδάκι ΠΟΤΑ κρασί μπύρες αναψυκτικά ελεύθερη κατανάλωση.Επιδόρπιο φρούτα η σουφλέ σοκολάτα. Επίσης θα έχει λοτταρία με τηλεόραση βιντεοκάμερα φοτογραφική κλπ.Κατά τη διάρκεια της χρονιάς έχω βγάλει παιδικό και εφηβικό από 2 φορές σε σουβλατζίδικα και ταβέρνες .Βέβαια μετά την τελευταία κακή εμφάνιση του παιδικού έπεσε πρόστιμο να με ταϊσουν εκείνοι biggrin.gif

Που και ποτε?????????????
Jabar
Οποιος θέλει αύριο μετά τα παιχνίδια δωρεάν φαγητό ταβέρνα Μαυρομάτης Αγία Παρασκευή αρκεί να το ξέρω
Yoda
O Yoda λέει στον Jabar ότι ... απ 'οσο ξέρει ο ... Jabas (Τζάμπας) ... πέθανε!
μήπως χάλασε το πλυντήριο πιάτων? λείπουν τίποτα γκαρσόνια? ψάχνουν για παρκαδόρους?
Jabar
Ειναι το ετήσιο τσιμπούσι των ακαδημιών πληρώνω εγώ την πρόσκληση . Τώρα αν σου πω και την παγίδα
τι σόϊ παγίδα θα είναι?
triponter
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 18:19 ) *
Οποιος θέλει αύριο μετά τα παιχνίδια δωρεάν φαγητό ταβέρνα Μαυρομάτης Αγία Παρασκευή αρκεί να το ξέρω


ρε τζαμπαρακο, σε ποια ομαδα εισαι??? γιατι ειμαι αγ.παρασκευωτιης και για να πατε Μαυροματη, εισαι σιγουρα στην αγια ή σε κανα χολαργο ή σε κανα παπαγου
Jabar
Κ.Ο.ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Μένω στα όρια ΑΓΙΑΣ /ΧΟΛΑΡΓΟΥ /ΠΑΠΑΓΟΥ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.