Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 22:31 ) *
Κ.Ο.ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Μένω στα όρια ΑΓΙΑΣ /ΧΟΛΑΡΓΟΥ /ΠΑΠΑΓΟΥ

για λέγε ώρα .....μπας και κατέβουμε μετά το Ζηρίνειο για τη συνέχεια της σφαγής των αμνών
triponter
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 20:31 ) *
Κ.Ο.ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Μένω στα όρια ΑΓΙΑΣ /ΧΟΛΑΡΓΟΥ /ΠΑΠΑΓΟΥ


Περικλεους για μπασκετακι ερχεσαι ποτε???

καποτε παραλιγο να παω στον χολαργο...στην ολυμπιαδα ημουν συμπαιχτης με τον τσελιο..αν εισαι χρονια χολαργιωτης θα τον ξερεις...

Υ.Γ στον μαυροματη χτυπηστε παιδακια κοτοπουλο...
Jabar
θα αρχίσει νωρίς περίπου 10 αλλά κάμποσοι θα έρθουν μετά τον αγώνα Κορωπί-ΚΟΧ που ξεκινά 9 στο Κορωπί
οπότε θα τραβήξει δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα υπάρχει και κιθάρα και μπουζούκι.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 22:52 ) *
θα αρχίσει νωρίς περίπου 10 αλλά κάμποσοι θα έρθουν μετά τον αγώνα Κορωπί-ΚΟΧ που ξεκινά 9 στο Κορωπί
οπότε θα τραβήξει δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα υπάρχει και κιθάρα και μπουζούκι.

...και μιας και λέμε για ταβέρνες...αυτό για την επόμενη εβδομάδα το βλέπετε ?
Σαβατοκύριακο ή ΠαρασκευοΠέμπτη ?
Καλύβια ?
Jabar
Το μενού το έχω γράψει πιό πάνω. Περικλέους πήγαινα, τον Τσέλιο τον ξέρω.Το σπίτι μου είναι κοντά Ναυαρίνου.Βλέπω Γ Εθνική Παπάγου η Αγία. Ολυμπιάδα είχα δει σε παιχνίδι με το Πορτο Ράφτη πριν 2 χρόνια περίπου.
triponter
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 20:58 ) *
Το μενού το έχω γράψει πιό πάνω. Περικλέους πήγαινα, τον Τσέλιο τον ξέρω.Το σπίτι μου είναι κοντά Ναυαρίνου.Βλέπω Γ Εθνική Παπάγου η Αγία. Ολυμπιάδα είχα δει σε παιχνίδι με το Πορτο Ράφτη πριν 2 χρόνια περίπου.


πρεπει να ειχα παιξει και εγω σε αυτο το παιχνιδι...τοτε που ειχαν βασιλακο, μοσχο, τον δικο σας τον χολαργιωτη που τωρα ειναι νικη, τον τσιλιγιαννη κτλ...τοτε ειχε δωσει λεφτα το πορτοραφτι...

τωρα ειναι σε τραγικη κατασταση...
Jabar
Ο τότε πρόεδρος του Πόρτο είναι φίλος . Είχε κάνει καλή προσπάθεια με cheerleaders ,three on three, κληρώσεις δώρων εφημερίδα κλπ Εγώ του είχα πάει Βασιλάκο και Βλαχονάτσιο .Τώρα στις εκλογές πήραν το σύλλογο κάποιοι που τον οδηγούν προς τα κάτω.Τότε έπαιζε στην Ολυμπιάδα ένα ψηλό παιδί με λίγο ανορθόδοξες κινήσεις αρκετά εύστοχος και καλός σκόρερ που αργότερα είχε προβλήματα με πόδια.
triponter
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 21:11 ) *
Ο τότε πρόεδρος του Πόρτο είναι φίλος . Είχε κάνει καλή προσπάθεια με cheerleaders ,three on three, κληρώσεις δώρων εφημερίδα κλπ Εγώ του είχα πάει Βασιλάκο και Βλαχονάτσιο .Τώρα στις εκλογές πήραν το σύλλογο κάποιοι που τον οδηγούν προς τα κάτω.Τότε έπαιζε στην Ολυμπιάδα ένα ψηλό παιδί με λίγο ανορθόδοξες κινήσεις αρκετά εύστοχος και καλός σκόρερ που αργότερα είχε προβλήματα με πόδια.


ημαρτοοοοονννννννν.....τι εννοεις ανορθοδοξες κινησεις???? αμα πεις οτι ηταν και χοντρουλης και επαιζε και αμυναρα τοτε εννοεις εμενα!!!!

οντως το Πορτο εκεινη τη χρονια προσπαθουσε να παρουσιασει κατι διαφορετικο...ωραια ατμοσφαιρα, καλοι παιχτες ακομα και η cheerleaders ηταν μια ευχαριστη καινοτομια...

τωρα τους βλεπω για δ' σιγα σιγα.

Ο αριδας ποια περιοδο πηγε εκει προπονητης??πιο μετα?
Jabar
Ο Αριδάς ήταν πέρυσι και πήρε μαζί του στον Παπάγου τον Ξαρχά.Τότε ήταν η ο Μπάμπης ο Αθανασίου η πιθανότερο ο Βελέγκας.Πάντως η δουλειά του προπονητή στη Γ ΕΣΚΑ όπου οι περισσότεροι είναι κατ όνομα προπονητές παίζει μεγάλο ρόλο. Αν ήθελα να ανεβάσω ομάδα από εκεί θα ξεκίναγα.
mog#4
αν και λιγο ασχετο απλα μ εκανε εντυπωση....χθες το βραδυ ημουν κρισταλ στο μαρουσι που ειχε rnb παρτυ...εκει λοιπον ηταν ο κυριοσ γκραντι(το 3αρι του πανελληνιου)τιγκα στη μαστουρα και ειχε παρει ενα μικροφωνο,ειχε ανεβει πανω στο χωρο που χορεουν οι χορευτριες τις οποιες δεν αφηνε να κανουν τη δουλεια τους και γενικως τα εκανε ολα μπ*****....απιστευτος.... 68.gif
Jabar
Μου αρέσει το μπάσκετ που παίζει το ΟΙΟΝ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Feb 29 2008, 01:53 ) *
αν και λιγο ασχετο απλα μ εκανε εντυπωση....χθες το βραδυ ημουν κρισταλ στο μαρουσι που ειχε rnb παρτυ...εκει λοιπον ηταν ο κυριοσ γκραντι(το 3αρι του πανελληνιου)τιγκα στη μαστουρα και ειχε παρει ενα μικροφωνο,ειχε ανεβει πανω στο χωρο που χορεουν οι χορευτριες τις οποιες δεν αφηνε να κανουν τη δουλεια τους και γενικως τα εκανε ολα μπ*****....απιστευτος.... 68.gif

Πως και δεν σε ειδα πουθενα ρε τζουνιορ????
Σχεδον καθε βραδυ εκει ειμαι.
Και αποψε εκει θα παω.
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 29 2008, 00:01 ) *
Πως και δεν σε ειδα πουθενα ρε τζουνιορ????
Σχεδον καθε βραδυ εκει ειμαι.
Και αποψε εκει θα παω.


ρε λυκε πλακα μου κανεις????το μαγαζι το εχω χτισει....καθε φορα που βγαινω ενα μικρο περασμα απο το κρισταλ ειναι must...... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 22:19 ) *
Οποιος θέλει αύριο μετά τα παιχνίδια δωρεάν φαγητό ταβέρνα Μαυρομάτης Αγία Παρασκευή αρκεί να το ξέρω

Οπως λεει και ο σοφος Ελληνικος λαος
''οπου δεις φαι (και τζαμπα μαλιστα) κατσε, οπου δεις ξυλο φευγα''.

Δυστυχως για σενα ο Λυκος δεν εχει αγωνα αυριο, οποτε ετοιμασε,
μια στανη κρεατα για να φαμε μαζι με τον nikefalin.

Στειλε μου το τηλ σου με ΡΜ, για να μου πεις που ακριβως ειναι.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Feb 29 2008, 02:03 ) *
ρε λυκε πλακα μου κανεις????το μαγαζι το εχω χτισει....καθε φορα που βγαινω ενα μικρο περασμα απο το κρισταλ ειναι must...... smiley.gif

Καθε φορα που βγαινεις??????????
Δηλαδη μια φορα τον μηνα??????????
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Εκει θα ειμαι σε καμια ωρα
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 29 2008, 00:08 ) *
Οπως λεει και ο σοφος Ελληνικος λαος
''οπου δεις φαι (και τζαμπα μαλιστα) κατσε, οπου δεις ξυλο φευγα''.

Δυστυχως για σενα ο Λυκος δεν εχει αγωνα αυριο, οποτε ετοιμασε,
μια στανη κρεατα για να φαμε μαζι με τον nikefalin.

δεν έχει αγώνα ?
Jabar
Οποιοσδήποτε έρθει σε αγώνα του Χολαργού η Α ΕΣΚΑ παίζει δευτέρα και τα εντός τα παίζουμε 9 είναι καλεσμένος σε ταβέρνα μετά τον αγώνα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Feb 29 2008, 02:10 ) *
δεν έχει αγώνα ?

Αναβληθηκε για να δω την ''Μαρια την ασχημη''
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 29 2008, 00:10 ) *
Καθε φορα που βγαινεις??????????
Δηλαδη μια φορα τον μηνα??????????
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Εκει θα ειμαι σε καμια ωρα

μια φορα το μηνα δε νομιζω...ειπαμε ακολουθω τα χναρια σου smiley.gif ....οποτε παω παλι θα σε ενημερωσω για συναντηση..... tongue.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 29 2008, 00:17 ) *
Αναβληθηκε για να δω την ''Μαρια την ασχημη''

???
κι εσείς αναβολή ?
mog#4
κατσε κατσε...ποσες αναβολες εχουμε παλι????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Feb 29 2008, 02:26 ) *
???
κι εσείς αναβολή ?

Γιατι εμεις σε πηγαδι κατουρησαμε???????????
pegasus_no_12
Είχε προγραμματίσει πολύ φαί για Πέμπτη βράδυ ο Λύκος και φοβήθηκε οτι την Παρασκευή στον αγώνα δεν θα μπορεί να πάρει τα πόδια του
ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗΣ!!!!! 77.gif 77.gif 77.gif
pegasus_no_12
QUOTE(Jabar @ Feb 29 2008, 00:15 ) *
Οποιοσδήποτε έρθει σε αγώνα του Χολαργού η Α ΕΣΚΑ παίζει δευτέρα και τα εντός τα παίζουμε 9 είναι καλεσμένος σε ταβέρνα μετά τον αγώνα


Καλεσμένοι μετά τον αγώνα είναι και οι διαιτητές του αγώνα ????? 69.gif 69.gif
v-span
QUOTE(Jabar @ Feb 28 2008, 20:58 ) *
Το μενού το έχω γράψει πιό πάνω. Περικλέους πήγαινα, τον Τσέλιο τον ξέρω.Το σπίτι μου είναι κοντά Ναυαρίνου.Βλέπω Γ Εθνική Παπάγου η Αγία. Ολυμπιάδα είχα δει σε παιχνίδι με το Πορτο Ράφτη πριν 2 χρόνια περίπου.

Είχες δει και μένα τότε! Συμπαίκτης με τριποντέρ και λόρδο. Το θυμάμαι το παιχνιδι αυτό. Μπροστά μέχρι το 33' και κλασσικά παραδώσαμε πνεύμα μετά..
Jabar
Πρόταση ελπίζω όχι για κουβά αλλά αφού εισπράξουμε να φύγουμε για κούβα . Οι μουλάτες θεωρούνται τα πιό φιδίσια σώματα στη γη.
242 1
431 1
344 2
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
156 Χ
163 Χ
212 Χ
524 Χ

Για πολλα λεφτα
Jabar
635 1
644 2
722 χ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Για κανονιστε ρε κοπροσκυλα ποτε θα παμε για μασα τελικα.
milos babic
Περιμενω ακομα τη μασα και το ολ σταρ γκειμ του τοπικ. Τριποντερ δε κανεις τιποτα....Φαι προς καλυβια την επομενη εβδομαδα καθαρας δευτερας...τι λετε? Οσοι νηστεουν υπαρχει και ταραμοσαλατα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Mar 4 2008, 03:13 ) *
Περιμενω ακομα τη μασα και το ολ σταρ γκειμ του τοπικ. Τριποντερ δε κανεις τιποτα....Φαι προς καλυβια την επομενη εβδομαδα καθαρας δευτερας...τι λετε? Οσοι νηστεουν υπαρχει και ταραμοσαλατα...

Η ταραμοσαλατα θα ειναι για τον ταραμοπαντοφλα.

Εγω προτεινω να φαμε μεσημερακι για να πεταξουμε και χαρταετο
LordOfTheCourts
Jabar, Παίζεις Χολαργό Α' ΕΣΚΑ? Είχαμε παίξει πέρσι αντίπαλοι, έπαιζα ΑΕΤΟ Γκράβα. Είχαμε χάσει στο γήπεδό σας, είχαμε πάρει τη ρεβάνς αν θυμα΄μαι καλά σε εμάς. 4αράκι παίζεις?
pegasus_no_12
Αν το κανονίσουμε για Καλύβια, οι απιστοι και οι μη γνώστες να ενημερωθούν παρακαλώ απο τον TF για το τι εστι Καλύβια ώστε να έρθουν προετοιμασμένοι
Jabar
Οχι δεν παίζω.Η ρεβάνς με το ΑΕΤΟ ήταν από τα πιό κρίσιμα παιχνίδια του Χολαργού τα τελευταία χρόνια.Κέρδισε ο Χολαργός με τρίποντο στο τελευταίο αγώνα της χρονιάς στο τελευταίο λεπτό της συνάντησης
και σώθηκε βάζοντας και μία επιπλέον ομάδα από κάτω το ΙΛΙΟ που πρωταγωνιστεί φέτος . Πέρυσι πέφτανε 6
σε σύνολο 16 και έπεσε μαυτό το σουτ ο Ατταλος φέτος πaρά τους πολλούς τραυματισμούς είμαστε στην έκτη θέση.Παρολίγο να μας ρίξει ο γείτονας Διδάχος.Σήμερα θα πάω να δω Γέρακα -Εκάλη. Οσο για τη μάσα όπως
λέει ο Λύκος και γω μέσα αφού δεν πρόκειται για ξύλο.
LordOfTheCourts
QUOTE(Jabar @ Mar 4 2008, 10:56 ) *
Οχι δεν παίζω.Η ρεβάνς με το ΑΕΤΟ ήταν από τα πιό κρίσιμα παιχνίδια του Χολαργού τα τελευταία χρόνια.Κέρδισε ο Χολαργός με τρίποντο στο τελευταίο αγώνα της χρονιάς στο τελευταίο λεπτό της συνάντησης
και σώθηκε βάζοντας και μία επιπλέον ομάδα από κάτω το ΙΛΙΟ που πρωταγωνιστεί φέτος . Πέρυσι πέφτανε 6
σε σύνολο 16 και έπεσε μαυτό το σουτ ο Ατταλος φέτος πaρά τους πολλούς τραυματισμούς είμαστε στην έκτη θέση.Παρολίγο να μας ρίξει ο γείτονας Διδάχος.Σήμερα θα πάω να δω Γέρακα -Εκάλη. Οσο για τη μάσα όπως
λέει ο Λύκος και γω μέσα αφού δεν πρόκειται για ξύλο.

Όπως τον έκοψα το Jabar... πρέπει να είναι δυνατό στομάχι... τρέμετε....
Ακόμα δεν έχετε δεί τον Lord of the tables.... και εγώ μέσα για κρεπάλη φαγητού icon_drunk.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LordOfTheCourts @ Mar 5 2008, 12:54 ) *
Όπως τον έκοψα το Jabar... πρέπει να είναι δυνατό στομάχι... τρέμετε....
Ακόμα δεν έχετε δεί τον Lord of the tables.... και εγώ μέσα για κρεπάλη φαγητού icon_drunk.gif

Ασε ρε παντοφλαααααααααααα
και την προηγουμενη φορα τα ιδια ελεγες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 5 2008, 12:16 ) *
ρε συ αδερφέ καλά και άγια όλα αυτά, το να διαφωνήσετε στο που πήγαν τα κουκούτσια θεμιτό .
Αλλά το να λες για συνωμοσίες με αποδείξεις καφενειακού επιπέδου δεν οδηγεί πουθενά.
Αυτό είναι κρίμα και ντροπή. Εκτός εαν πεις συγκεκριμένα πράγματα για πράξεις συγκεκριμένων ανθρώπων. Εαν κάνετε π.χ, μια καταγγελία στην ΕΣΚΑ, κάτι περισσότερο από μια κραυγή για το που πήγαν 5 κουκούτσια παραπάνω που μπορεί μεθαύριο να είναι δικά σας.
Περιμένω και τα σχόλια του γίγαντα Jabar που ούτε ανήκει ούτε παίζει σε κάποια από τις 2 ομάδες και έχει δει μερικά εκατομμύρια παιχνίδια περισσότερα από μας smile.gif

Goodmorning from London.

Ωρες ωρες πιστευω οτι ζουμε σε αλλη χωρα.
Τι να αποδειξουμε ρε nikefalin????
Μηπως δεν ξερεις οτι αν στην αρχη της σεζον,
δωσεις την καταλληλη επιταγουλα στον γνωστο αρχιδιαιτητη της ενωσης,
ανεβαινεις αερα????????

Μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας.
Τα Ανω Λιοσια ανεβηκαν απο την Δ εσκα στην Α2 αερα,
μονο και μονο επειδη ο τοτε δημαρχος (του πασοκ)
πληρωνε αβερτα τους παντες και τα παντα.

Μολις αλλαξε η κυβερνηση και κοπηκαν οι επιχορηγησεις,
εφτασε η ομαδα να παιζει Α εσκα φετος και Β εσκα του χρονου.
Yoda
Yoda is back.... από το συνέδριο των Jedi και λέει ότι αρχίζει να πιστεύει ότι είναι ισάξιος με τον Πητ Παπαδάκο, τη Λίτσα Πατέρα και τον Νίκο Χορταρέα αφού ότι λέει «...παρά 10’» το βλέπει να συμβαίνει «...ακριβώς» και όσοι θέλουν να μην ξυπνήσουν οι ομάδες κάνουν ότι δεν το βλέπουν ούτε .... «...και 10’»

Ο Yoda έχει διαλέξει από το πρόγραμμα μερικά ματσάκια κλειδιά για την άνοδο και την πτώση που ελπίζει να μπορέσει να πάει να δει για να επιβεβαιώσει «με τα μάτια του» αυτά που λέει από την αρχή ... εχθές ήταν το πρώτο ματς από τα 6-7 που έχει επιλέξει .... και η επιλογή ήταν πολύ σωστή! Το επόμενο σημαντικό ματς .... που περιμένω να δώ είναι το Λύκος – Pegasus!

Ο Υοda λέει ότι κακώς δεν κανονίστηκε «φαγοπότι» εχθές γιατί στο παιχνίδι Κρόνος – Εκάλη ήταν σχεδόν όλος ο «καλός ο κόσμος» που δύσκολα θα ξαναμαζευτεί.... κοντά μου ήταν μέχρι και ο κόουτς Σεντούκας του Οίον που πρέπει να γέμισε ένα βιβλίο με όσα σημείωσε....

Ο Yoda λέει ποιός ήταν ο Jabar? ... αν ο Jabar ήταν ο μουσάτος που «ζούσε» το παιχνίδι (... είναι κλώνος του δημοσιογράφου Χελάκη) .... τότε απέκτησε έναν ακόμα οπαδό τον Υοdα!

Ο Υοda λέει για τους forumistes ότι ήταν καλοί οι Lord of the Courts και triponter (πολύ σημαντικά καλάθια που καθάρισαν το ματς ) αλλά ... Dimaster εχθές δεν κέρδιζες .... «με τίποτα» ... (νομίζω ότι επί 40 λεπτά «μπάσκετ» δεν πήρες ούτε ένα φάουλ και έμεινες στους μηδέν πόντους.... ούτε ο Hakeem the Dream που βλέπω ότι είναι ο αγαπημένος παίκτης σου να σε μάρκαρε!!! )

Ο Υοda λέει στον Dimaster μην κάνετε το «λάθος» να διαμαρτυρηθείτε εγγράφως στην ΕΣΚΑ για τη διαιτησία γιατί είναι βέβαιο ότι θα πάθετε ότι και η ομάδα της Παλλήνης μετά το ματς με το Οίον που εξακολουθεί να «εκτίει» την σιωπηλή τιμωρία της ... επειδή «έκραξε» τους διαιτητές!! Συνεχίστε να κάνετε την πλάκα σας αλλά το ταβάνι για εσάς είναι η 5η θέση.... εχθές σας το έδειξαν ξεκάθαρα ...

Ο Yoda λέει ότι το κακό είναι ότι «προλάβατε και καθαρίσατε» με 2 νίκες τα Καλύβια .... αλλά το ερώτημα είναι αυτονόητο ... δηλαδή η Εκάλη προχθές στο μάτς με τα Καλύβια δεν ήταν η ίδια? Με την ίδια έλλειψη προπονητή? Χωρίς προπονήσεις? Χωρίς συστήματα? Ή μήπως ο Γέρακας είχε κάποιο «πολυβόλο» τύπου Νικολόπουλου (το 7 των Καλυβίων) που απ’ ότι άκουσα εχθές , έβαλε περίπου 40 πόντους στο μάτς με την Εκάλη!!

Ο Yoda λέει στον Lord of the Courts και τον Triponter ότι λογικά προβλέπει ήττα του Γέρακα από τον Μαραθώνα με κακή διαιτησία σε βάρος του Γέρακα διότι πρέπει να «αποτινάξουν» την ρετσινιά που τους κόλλησε (δικαίως ή αδίκως) ότι έχουν συστηματικά την εύνοια από τη διαιτησία και όχι μόνο .... κάτι που συζητήθηκε πολύ και από πολλούς, και πρέπει να πέσει «λίγη στάχτη στα μάτια» ....

Ο Yoda λέει στον nikefalin ότι αν αυτό που είδε ήταν μοίρασμα του καρπουζιού και η συζήτηση είναι για τα κουκούτσια τότε ... πρώτη φορά το κουκούτσι είναι μεγαλύτερο απο το ίδιο το καρπούζι!!!
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Mar 5 2008, 15:22 ) *
Yoda is back.... από το συνέδριο των Jedi και λέει ότι αρχίζει να πιστεύει ότι είναι ισάξιος με τον Πητ Παπαδάκο, τη Λίτσα Πατέρα και τον Νίκο Χορταρέα αφού ότι λέει «...παρά 10’» το βλέπει να συμβαίνει «...ακριβώς» και όσοι θέλουν να μην ξυπνήσουν οι ομάδες κάνουν ότι δεν το βλέπουν ούτε .... «...και 10’»

Ο Yoda έχει διαλέξει από το πρόγραμμα μερικά ματσάκια κλειδιά για την άνοδο και την πτώση που ελπίζει να μπορέσει να πάει να δει για να επιβεβαιώσει «με τα μάτια του» αυτά που λέει από την αρχή ... εχθές ήταν το πρώτο ματς από τα 6-7 που έχει επιλέξει .... και η επιλογή ήταν πολύ σωστή! Το επόμενο σημαντικό ματς .... που περιμένω να δώ είναι το Λύκος – Pegasus!

Ο Υοda λέει ότι κακώς δεν κανονίστηκε «φαγοπότι» εχθές γιατί στο παιχνίδι Κρόνος – Εκάλη ήταν σχεδόν όλος ο «καλός ο κόσμος» που δύσκολα θα ξαναμαζευτεί.... κοντά μου ήταν μέχρι και ο κόουτς Σεντούκας του Οίον που πρέπει να γέμισε ένα βιβλίο με όσα σημείωσε....

Ο Yoda λέει ποιός ήταν ο Jabar? ... αν ο Jabar ήταν ο μουσάτος που «ζούσε» το παιχνίδι (... είναι κλώνος του δημοσιογράφου Χελάκη) .... τότε απέκτησε έναν ακόμα οπαδό τον Υοdα!

Ο Υοda λέει για τους forumistes ότι ήταν καλοί οι Lord of the Courts και triponter (πολύ σημαντικά καλάθια που καθάρισαν το ματς ) αλλά ... Dimaster εχθές δεν κέρδιζες .... «με τίποτα» ... (νομίζω ότι επί 40 λεπτά «μπάσκετ» δεν πήρες ούτε ένα φάουλ και έμεινες στους μηδέν πόντους.... ούτε ο Hakeem the Dream που βλέπω ότι είναι ο αγαπημένος παίκτης σου να σε μάρκαρε!!! )

Ο Υοda λέει στον Dimaster μην κάνετε το «λάθος» να διαμαρτυρηθείτε εγγράφως στην ΕΣΚΑ για τη διαιτησία γιατί είναι βέβαιο ότι θα πάθετε ότι και η ομάδα της Παλλήνης μετά το ματς με το Οίον που εξακολουθεί να «εκτίει» την σιωπηλή τιμωρία της ... επειδή «έκραξε» τους διαιτητές!! Συνεχίστε να κάνετε την πλάκα σας αλλά το ταβάνι για εσάς είναι η 5η θέση.... εχθές σας το έδειξαν ξεκάθαρα ...

Ο Yoda λέει ότι το κακό είναι ότι «προλάβατε και καθαρίσατε» με 2 νίκες τα Καλύβια .... αλλά το ερώτημα είναι αυτονόητο ... δηλαδή η Εκάλη προχθές στο μάτς με τα Καλύβια δεν ήταν η ίδια? Με την ίδια έλλειψη προπονητή? Χωρίς προπονήσεις? Χωρίς συστήματα? Ή μήπως ο Γέρακας είχε κάποιο «πολυβόλο» τύπου Νικολόπουλου (το 7 των Καλυβίων) που απ’ ότι άκουσα εχθές , έβαλε περίπου 40 πόντους στο μάτς με την Εκάλη!!

Ο Yoda λέει στον Lord of the Courts και τον Triponter ότι λογικά προβλέπει ήττα του Γέρακα από τον Μαραθώνα με κακή διαιτησία σε βάρος του Γέρακα διότι πρέπει να «αποτινάξουν» την ρετσινιά που τους κόλλησε (δικαίως ή αδίκως) ότι έχουν συστηματικά την εύνοια από τη διαιτησία και όχι μόνο .... κάτι που συζητήθηκε πολύ και από πολλούς, και πρέπει να πέσει «λίγη στάχτη στα μάτια» ....

Ο Yoda λέει στον nikefalin ότι αν αυτό που είδε ήταν μοίρασμα του καρπουζιού και η συζήτηση είναι για τα κουκούτσια τότε ... πρώτη φορά το κουκούτσι είναι μεγαλύτερο απο το ίδιο το καρπούζι!!!


Όλα αυτά ακούγονται σαν στήσιμο της Γ ΕΣΚΑ... αφού το καταφέρατε κι αυτό να ποδοσφαιροποίησετε το παιχνίδι που οι ίδιοι παίζετε (είτε πραγματικά , είτε εικονικά στο μυαλό σας που χρειάζεται κι έναν yoda)
τότε η κατηγορία είναι άξια της μοίρας της και της θέσης της (μια πριν από τη Δ)
τα πόστ περνούν στο of topik (μαζί με το παρόν)
aionio talento
QUOTE(Yoda @ Mar 5 2008, 13:22 ) *
Yoda is back.... από το συνέδριο των Jedi και λέει ότι αρχίζει να πιστεύει ότι είναι ισάξιος με τον Πητ Παπαδάκο, τη Λίτσα Πατέρα και τον Νίκο Χορταρέα αφού ότι λέει «...παρά 10’» το βλέπει να συμβαίνει «...ακριβώς» και όσοι θέλουν να μην ξυπνήσουν οι ομάδες κάνουν ότι δεν το βλέπουν ούτε .... «...και 10’»

Ο Yoda έχει διαλέξει από το πρόγραμμα μερικά ματσάκια κλειδιά για την άνοδο και την πτώση που ελπίζει να μπορέσει να πάει να δει για να επιβεβαιώσει «με τα μάτια του» αυτά που λέει από την αρχή ... εχθές ήταν το πρώτο ματς από τα 6-7 που έχει επιλέξει .... και η επιλογή ήταν πολύ σωστή! Το επόμενο σημαντικό ματς .... που περιμένω να δώ είναι το Λύκος – Pegasus!

Ο Υοda λέει ότι κακώς δεν κανονίστηκε «φαγοπότι» εχθές γιατί στο παιχνίδι Κρόνος – Εκάλη ήταν σχεδόν όλος ο «καλός ο κόσμος» που δύσκολα θα ξαναμαζευτεί.... κοντά μου ήταν μέχρι και ο κόουτς Σεντούκας του Οίον που πρέπει να γέμισε ένα βιβλίο με όσα σημείωσε....

Ο Yoda λέει ποιός ήταν ο Jabar? ... αν ο Jabar ήταν ο μουσάτος που «ζούσε» το παιχνίδι (... είναι κλώνος του δημοσιογράφου Χελάκη) .... τότε απέκτησε έναν ακόμα οπαδό τον Υοdα!

Ο Υοda λέει για τους forumistes ότι ήταν καλοί οι Lord of the Courts και triponter (πολύ σημαντικά καλάθια που καθάρισαν το ματς ) αλλά ... Dimaster εχθές δεν κέρδιζες .... «με τίποτα» ... (νομίζω ότι επί 40 λεπτά «μπάσκετ» δεν πήρες ούτε ένα φάουλ και έμεινες στους μηδέν πόντους.... ούτε ο Hakeem the Dream που βλέπω ότι είναι ο αγαπημένος παίκτης σου να σε μάρκαρε!!! )

Ο Υοda λέει στον Dimaster μην κάνετε το «λάθος» να διαμαρτυρηθείτε εγγράφως στην ΕΣΚΑ για τη διαιτησία γιατί είναι βέβαιο ότι θα πάθετε ότι και η ομάδα της Παλλήνης μετά το ματς με το Οίον που εξακολουθεί να «εκτίει» την σιωπηλή τιμωρία της ... επειδή «έκραξε» τους διαιτητές!! Συνεχίστε να κάνετε την πλάκα σας αλλά το ταβάνι για εσάς είναι η 5η θέση.... εχθές σας το έδειξαν ξεκάθαρα ...

Ο Yoda λέει ότι το κακό είναι ότι «προλάβατε και καθαρίσατε» με 2 νίκες τα Καλύβια .... αλλά το ερώτημα είναι αυτονόητο ... δηλαδή η Εκάλη προχθές στο μάτς με τα Καλύβια δεν ήταν η ίδια? Με την ίδια έλλειψη προπονητή? Χωρίς προπονήσεις? Χωρίς συστήματα? Ή μήπως ο Γέρακας είχε κάποιο «πολυβόλο» τύπου Νικολόπουλου (το 7 των Καλυβίων) που απ’ ότι άκουσα εχθές , έβαλε περίπου 40 πόντους στο μάτς με την Εκάλη!!

Ο Yoda λέει στον Lord of the Courts και τον Triponter ότι λογικά προβλέπει ήττα του Γέρακα από τον Μαραθώνα με κακή διαιτησία σε βάρος του Γέρακα διότι πρέπει να «αποτινάξουν» την ρετσινιά που τους κόλλησε (δικαίως ή αδίκως) ότι έχουν συστηματικά την εύνοια από τη διαιτησία και όχι μόνο .... κάτι που συζητήθηκε πολύ και από πολλούς, και πρέπει να πέσει «λίγη στάχτη στα μάτια» ....

Ο Yoda λέει στον nikefalin ότι αν αυτό που είδε ήταν μοίρασμα του καρπουζιού και η συζήτηση είναι για τα κουκούτσια τότε ... πρώτη φορά το κουκούτσι είναι μεγαλύτερο απο το ίδιο το καρπούζι!!!



ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ! ! !
triponter
QUOTE(Yoda @ Mar 5 2008, 13:22 ) *
Ο Υοda λέει ότι κακώς δεν κανονίστηκε «φαγοπότι» εχθές γιατί στο παιχνίδι Κρόνος – Εκάλη ήταν σχεδόν όλος ο «καλός ο κόσμος» που δύσκολα θα ξαναμαζευτεί.... κοντά μου ήταν μέχρι και ο κόουτς Σεντούκας του Οίον που πρέπει να γέμισε ένα βιβλίο με όσα σημείωσε....

Ο Yoda λέει ποιός ήταν ο Jabar? ... αν ο Jabar ήταν ο μουσάτος που «ζούσε» το παιχνίδι (... είναι κλώνος του δημοσιογράφου Χελάκη) .... τότε απέκτησε έναν ακόμα οπαδό τον Υοdα!

Ο Υοda λέει για τους forumistes ότι ήταν καλοί οι Lord of the Courts και triponter (πολύ σημαντικά καλάθια που καθάρισαν το ματς ) αλλά ... Dimaster εχθές δεν κέρδιζες .... «με τίποτα» ... (νομίζω ότι επί 40 λεπτά «μπάσκετ» δεν πήρες ούτε ένα φάουλ και έμεινες στους μηδέν πόντους.... ούτε ο Hakeem the Dream που βλέπω ότι είναι ο αγαπημένος παίκτης σου να σε μάρκαρε!!! )

Ο Υοda λέει στον Dimaster μην κάνετε το «λάθος» να διαμαρτυρηθείτε εγγράφως στην ΕΣΚΑ για τη διαιτησία γιατί είναι βέβαιο ότι θα πάθετε ότι και η ομάδα της Παλλήνης μετά το ματς με το Οίον που εξακολουθεί να «εκτίει» την σιωπηλή τιμωρία της ... επειδή «έκραξε» τους διαιτητές!! Συνεχίστε να κάνετε την πλάκα σας αλλά το ταβάνι για εσάς είναι η 5η θέση.... εχθές σας το έδειξαν ξεκάθαρα ...

Ο Yoda λέει ότι το κακό είναι ότι «προλάβατε και καθαρίσατε» με 2 νίκες τα Καλύβια .... αλλά το ερώτημα είναι αυτονόητο ... δηλαδή η Εκάλη προχθές στο μάτς με τα Καλύβια δεν ήταν η ίδια? Με την ίδια έλλειψη προπονητή? Χωρίς προπονήσεις? Χωρίς συστήματα? Ή μήπως ο Γέρακας είχε κάποιο «πολυβόλο» τύπου Νικολόπουλου (το 7 των Καλυβίων) που απ’ ότι άκουσα εχθές , έβαλε περίπου 40 πόντους στο μάτς με την Εκάλη!!

Ο Yoda λέει στον Lord of the Courts και τον Triponter ότι λογικά προβλέπει ήττα του Γέρακα από τον Μαραθώνα με κακή διαιτησία σε βάρος του Γέρακα διότι πρέπει να «αποτινάξουν» την ρετσινιά που τους κόλλησε (δικαίως ή αδίκως) ότι έχουν συστηματικά την εύνοια από τη διαιτησία και όχι μόνο .... κάτι που συζητήθηκε πολύ και από πολλούς, και πρέπει να πέσει «λίγη στάχτη στα μάτια» ....

Ο Yoda λέει στον nikefalin ότι αν αυτό που είδε ήταν μοίρασμα του καρπουζιού και η συζήτηση είναι για τα κουκούτσια τότε ... πρώτη φορά το κουκούτσι είναι μεγαλύτερο απο το ίδιο το καρπούζι!!!


καλωσηρθες YODAKI...την απαντηση μου γιαυτα που λες, θα την δεις γραμμενη σε αλλα ποστ απαντησεων σε αλλα ατομα...

βλεπεις μονοπλευρα τα πραματα..εσυ και η Εκαλιωτες!!! Μηπως εχεις βιλλα στην εκαλη και κυκλοφορεις με BMW...???

Μηπως εισαι και εσυ στην κατηγορια Θεμου & Τριανταφυλοπουλου με επιταγες εκατομμυριων κτλ????

Και καπου νομιζω υπονοεις οτι η εκαλη που ηταν ιδια ομαδα με αυτην που επαιξε με τα καλυβια, επρεπε να κερδισει και εμας ευκολα....ρε τρελος εισαι???? τι λογικη ειναι αυτη???

και μεις δεν ειμαστε Καλυβια!!!!!!! διαφορετικες ομαδες....

και επισης δεν ηξερα οτι υπαρχουν παιχτες που εχουν υπογραψει πριν το παιχνιδι συμβολαιο με το θεο για να παρουν 30 φαουλ και να βαλουν και 50 ποντους...και αν δεν γινει ετσι σημαινει οτι εχουν αδικηθει...

................................................................................
.......................................

αυτα και απο σημερα ξαναχαμηλωνω τονους.....και ζητω συγνωμη απο ολο το φορουμ, αλλα μερικα πραματα εχουν και τα ορια τους....

απο τωρα θα συνεχισω να εχω την ηρεμια που με χαρακτηριζει....

και ξεχασα να σας αναφερω....Ο γερακας μυριζει μπαρουτι ετοιμο να εκραγει!!!
nikefalin
QUOTE
αυτα και απο σημερα ξαναχαμηλωνω τονους.....και ζητω συγνωμη απο ολο το φορουμ, αλλα μερικα πραματα εχουν και τα ορια τους....

απο τωρα θα συνεχισω να εχω την ηρεμια που με χαρακτηριζει....

και ξεχασα να σας αναφερω....Ο γερακας μυριζει μπαρουτι ετοιμο να εκραγει!!!

στο οφ τόπικ όλα είναι οκ, no need for apologies,
να ξέρουν όλοι πως αυτή η κουβέντα μόνο εδώ μπορεί να συνεχιστεί χάριν αποκριάτικου αστείου
v-span
QUOTE(Yoda @ Mar 5 2008, 13:22 ) *
Ο Υοda λέει στον Dimaster μην κάνετε το «λάθος» να διαμαρτυρηθείτε εγγράφως στην ΕΣΚΑ για τη διαιτησία γιατί είναι βέβαιο ότι θα πάθετε ότι και η ομάδα της Παλλήνης μετά το ματς με το Οίον που εξακολουθεί να «εκτίει» την σιωπηλή τιμωρία της ... επειδή «έκραξε» τους διαιτητές!! Συνεχίστε να κάνετε την πλάκα σας αλλά το ταβάνι για εσάς είναι η 5η θέση.... εχθές σας το έδειξαν ξεκάθαρα ...


Εσύ ξέρεις πολλά τελικά, αλλά αναρωτιέμαι πώς πρέπει να αντιδράσει μια ομάδα όταν κάποιος με το έτσι θέλω σου κάνει τον...προαγωγό (νταβαντζή) και ουσιαστικά σου λέει σήμερα θα χάσεις ο κόσμος να χαλάσει.

Κάνεις την πάπια κι ελπίζεις να έρθει η σειρά σου?
Ή διεκδικείς το δίκιο σου με κάποιο τρόπο όπως ο κάθε αξιοπρεπής άβθρωπος?

Αλήθεια ρωτάω
TF LAGONHSI
καλά πάει ο λύκος στο Λονδίνο στο 3 σταμάτησαν τις μηχανές οι άλλοι και κάνουν αλλαγές απο το 60
μετά φταίει ο Κόκκαλης χα χα χα χα χα χα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

λύκε ελπίζω το καλάθι να σε φτάσει............... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
nairepao
ρε Λυκε, ποσο ηρθε ο γαυρος τελικα?το αφησα στο 0-0 στο 3ο λεπτο...
Yoda
O Yoda λέει στον V-Span ότι αυτό που λέω απο την αρχή είναι να μιλάμε και να μην κουκουλώνουμε! Η δημοσιοποίηση των πραγμάτων είναι η μόνη αντίδραση ... αλλά νομίζεις ότι τυχαία δεν γράφουν πλέον οι εφημερίδες για τον όμιλο μας? Τυχαία δεν δίνουν κάποιοι παράγοντες στοιχεία των αγώνων τους (ή των αναβολών) ή των διαιτητών που τους σφυρίζουν ....
Κάθε παιχνίδι το «ζούν» απο μέσα 2-3 παίκτες από κάθε ομάδα και το βλέπουν άλλοι 3-4 φίλαθλοι, παράγοντες διαιτητές κλπ απο τις κερκίδες (και μιλάω για όσους γράφουν εδώ μέσα) με αποτέλεσμα να μπορούμε να μαθαίνουμε αρκετές απόψεις για κάθε ματς και να μπορεί να βγάλει ο καθένας το συμπέρασμα του. Δυστυχώς όμως εδώ στο forum αντί να ενθαρρύνουμε τις συζητήσεις ... τις «κόβουμε»

Ο Yoda λέει ότι όσο βγάζεις τα πράγματα “στη φόρα” τόσο πιο πολύ αποδυναμώνεις όσους λειτουργούν υπόγεια. ... αλλά εδώ καταντήσαμε όταν μιλάμε για διαιτητές και περίεργες αναβολές σε στέλνουν απευθείας off topic «στα χαβαλέ ζητήματα» έτσι αντί να ενισχύουμε κάποια χρήσιμα συμπεράσματα που μπορούν να βγούν για το καλό όλων, στην ουσία ακυρώνουμε και την ύπαρξη του forum που περιορίστηκε σε σουβλάκια μπίρες και τζατζίκια . Παράλληλα όσοι λένε κάτι διαφορετικό «κατατάσσονται» στους γραφικούς ...

Ο Yoda λέει ότι για το χθεσινό παιχνίδι που δέκα μέρες πριν πάω να το δω είχα γράψει ότι «βρόμαγε» .... από τον γελοίο τρόπο που είχε αναβληθεί προκειμένου να γίνει πρώτα το Εκάλη- Καλύβια ... ήταν τελικά ένα απίστευτο χειρουργείο! Είδα πράγματα που δεν τα έχω ξαναδεί μαζεμένα σε έναν αγώνα που ήταν απόλυτα ενδεικτικά της νοοτροπίας νταβατζή που προανέφερες. .... ε και?

Ο Υοda λέει ότι αυτό που θέλουν να μάθεις εσύ και κάθε άλλος είναι το τελικό σκορ .... τα πως και τα γιατί ... «βάλτα κάτω απο το χαλί και ξέχνα τα» γιατί αν αρχίσουν να καταγράφονται κάπου έστω και ανεπίσημα (όπως το forum), τότε μπορεί να αρχίσουν να γίνονται συσχετισμοί ... και τα δήθεν τυχαία γεγονότα να αρχίζουν να βγάζουν κάποιο άλλο νόημα ...

¨Οσο για τις νόμιμες ενέργειες διαμαρτυρίας .... καλύτερα ξέχνα το! .... όταν το μόνο κριτήριο είναι το φύλλο αγώνα και η καταθέσεις των διαιτητών ... τότε είναι σαν να καταγγέλλεις .... τον δικαστή στο ... παραδικαστικό κύκλωμα και να περιμένεις να τιμωρηθεί! .... και να είσαι σίγουρος ότι δεν είναι τόσο «ανώτεροι» άνθρωποι για να ξεχάσουν γρήγορα ότι τους κατήγγειλες και αμφισβήτησες την απόλυτη εξουσία τους ...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Mar 6 2008, 01:18 ) *
καλά πάει ο λύκος στο Λονδίνο στο 3 σταμάτησαν τις μηχανές οι άλλοι και κάνουν αλλαγές απο το 60
μετά φταίει ο Κόκκαλης χα χα χα χα χα χα smiley.gif smiley.gif smiley.gif

λύκε ελπίζω το καλάθι να σε φτάσει............... 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif

Βγαλατε γλωσσουλα τωρα????
Θα αρχισω να παρακαλαω να παρει η ΑΕΚ το πρωταθλημα,
για να σε περασω ενα χερακι ή μαλλον τεσσερα,
ξανα στα πλει οφ

QUOTE(nairepao @ Mar 6 2008, 03:22 ) *
ρε Λυκε, ποσο ηρθε ο γαυρος τελικα?το αφησα στο 0-0 στο 3ο λεπτο...

4-0 με γκολ των Λουα Λουα, Τοροσιδη, Κοβασεβιτς και Νουνιες.
Ρωτα τον Γκουμα ξερει αυτος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Mar 5 2008, 17:22 ) *
Ο Yoda έχει διαλέξει από το πρόγραμμα μερικά ματσάκια κλειδιά για την άνοδο και την πτώση που ελπίζει να μπορέσει να πάει να δει για να επιβεβαιώσει «με τα μάτια του» αυτά που λέει από την αρχή ... εχθές ήταν το πρώτο ματς από τα 6-7 που έχει επιλέξει .... και η επιλογή ήταν πολύ σωστή! Το επόμενο σημαντικό ματς .... που περιμένω να δώ είναι το Λύκος – Pegasus!

Θα σε περιμενω την Παρασκευη να σε γνωρισω κι απο κοντα.

QUOTE(Yoda @ Mar 6 2008, 04:14 ) *
Ο Yoda λέει ότι όσο βγάζεις τα πράγματα “στη φόρα” τόσο πιο πολύ αποδυναμώνεις όσους λειτουργούν υπόγεια. ... αλλά εδώ καταντήσαμε όταν μιλάμε για διαιτητές και περίεργες αναβολές σε στέλνουν απευθείας off topic «στα χαβαλέ ζητήματα» έτσι αντί να ενισχύουμε κάποια χρήσιμα συμπεράσματα που μπορούν να βγούν για το καλό όλων, στην ουσία ακυρώνουμε και την ύπαρξη του forum που περιορίστηκε σε σουβλάκια μπίρες και τζατζίκια . Παράλληλα όσοι λένε κάτι διαφορετικό «κατατάσσονται» στους γραφικούς ...

Αν και συμφωνω απολυτα μαζι σου,
δυστυχως δεν βλεπω να μπορει να αλλαξει κατι.
Τζαμπα τα γραφεις και αδικα στεναχωριεσαι.
Οσοι μπορουν θα τα κανουν και οσοι δεν μπορουν απλα θα τα ανεχονται
gk1
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 6 2008, 03:05 ) *
Βγαλατε γλωσσουλα τωρα????
Θα αρχισω να παρακαλαω να παρει η ΑΕΚ το πρωταθλημα,
για να σε περασω ενα χερακι ή μαλλον τεσσερα,
ξανα στα πλει οφ
4-0 με γκολ των Λουα Λουα, Τοροσιδη, Κοβασεβιτς και Νουνιες.
Ρωτα τον Γκουμα ξερει αυτος

λυκε μη τους ακους ρε! μπραβο στην ομαδαρα σας που καταφερε να τους περιορισει μονο στα 3 41.gif 41.gif !! smiley.gif
οσο για το πρωταθλημα το μονο που μπορεις να κανεις απο δω και περα ειναι να παρακαλας smiley.gif icon_drunk.gif
ισωσ ετσι και ο τακαρος παρει το βραβειο του καλυτερου προπονητη τησ ευρωπης ισως να βγει κυβερνηση το πασοκ ισως βρεξει στη κυπρο μετα απο 4 χρονια!
παρακαλα και εχει ο θεος smiley.gif smiley.gif
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Mar 6 2008, 02:14 ) *
Παράλληλα όσοι λένε κάτι διαφορετικό «κατατάσσονται» στους γραφικούς ...

ακριβώς αυτό, όσο μιλούν ανώνυμα και δίχως να κατονομάζουν ευθύνες ενώ παράλληλα δίνουν και συμβουλές δίκην Πυθίας στο μαντείο των Δελφών και ξεκινούν έριδες μεταξύ των παιδιών που έχουν δημιουργήσει ένα καταπληκτικό κλίμα μεταξύ τους για θέματα που τα παιδιά δεν μπορούν να λύσουν και σίγουρα δεν ευθύνονται, τόσο αυτές οι "χρηστικές πληροφορίες" θα είναι για το χαβαλέ, επιπέδου καφένειου , Γεωργίου.
Επίσης, την επόμενη φορά που θα πεις πως κόπηκε κείμενο σου εδώ θα υπάρξουν συνέπειες, γιατί δεν έχει κοπεί εως τώρα ούτε μια τελεία. Μη μετατρέπεις την πιθανή αδυναμία σου να μιλήσεις ανοιχτά σε πρόβλημα των υπολοίπων.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.