Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Jabar
Μα είναι δυνατόν πρώτα γράφουνε τους κανονικούς πόντους του τριποντέρ ενώ πήρανε χρήμα κάτω από το τραπέζι και μετά δεν βάζουνε τους πόντους του mog.Σαμποτάζ στην εφημερίδα γκόλ .Τα χίλια αντίτυπα που αγοράζω για να ανφέρονται στους παίκτες μου θα κοπούν αμέσως.O YODA μόνο για να γράφει για το Γέρακα
και να χτυπά τον τριποντέρ νοιάζεται.Εφαγαν και το ευρώ του mog.Τα λεφτά μας πίσω
nikefalin
QUOTE(mog#4 @ Apr 6 2008, 23:31 ) *
jabar θελω αμεση παρουσιαση της αληθειας....... 19.gif

Στατιστική δε θέλετε ?
πάρτε tongue.gif

Λαγονησι
Προφης 5, Προφης 2, Νοταρας 5, Βασιος 2, Λεβαδιτης 13, Φαραζης 10, Γεωργουσοπουλος 25, Τζαθας , Πολιτης 9, Φρουσιος .

Κηφησια
Μπικας 4, Συνοδινος 12, Βαφειαδης 1, Σκιαδας 7, Τσεπελης 29, Τσιαμης 4, Χαντζης , Δεσποτακης 4, Δημοραγκας 8, Τριποδακης , Οριεττας .
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2008, 00:11 ) *
Στατιστική δε θέλετε ?
πάρτε tongue.gif

Λαγονησι
Προφης 5, Προφης 2, Νοταρας 5, Βασιος 2, Λεβαδιτης 13, Φαραζης 10, Γεωργουσοπουλος 25, Τζαθας , Πολιτης 9, Φρουσιος .

Κηφησια
Μπικας 4, Συνοδινος 12, Βαφειαδης 1, Σκιαδας 7, Τσεπελης 29, Τσιαμης 4, Χαντζης , Δεσποτακης 4, Δημοραγκας 8, Τριποδακης , Οριεττας .

Μα και μεταξύ μας για διόρθωσε εκείνο το Τσιάμης 4.
το σωστό
Μπικας 2 Συνοδινός 8 Βαφειάδης 1 Σκιαδάς 3 Τσεπέλης 23 Τσιάμης 23 χαντζής Δεσποτάκης 3
Δημοράγκας 6
Yoda
O Yoda λέει στον triponter και τον Lord of the Courts ότι δεν έπαιξε καθόλου αυτός που λέτε «η κολόνα της άμυνας σας» «ο καλύτερος ψηλός» «το σκιάχτρο» κλπ κλπ ... O Yoda ρωτάει τον ...Παραμυθιώτη .... τον ξέχασε στον πάγκο.... ο κόουτς Σφήκας (Γέρακας) για να κάνει δώρο στον φίλο του τον κόουτς Φραγκογιάννη (Καλύβια)?
Ο Yoda το έγραψε πριν το ματς ότι οι δύο κόουτς και (κατ’ επέκταση και τα δύο σωματεία είναι) .... «τα φιλαράκια του ΣΤΑΡ» .... και ότι οι χαμένοι από αυτό το μάτς θα ήταν το Οίον και η Εκάλη .... «Δυστυχώς» για τον άπιστο «Θωμά» .... άλλο ένα σενάριο by Yoda βγήκε 100% σωστό ....

O Yoda λέει περί σεναρίων, .... Dimos κάθε εβδομάδα μας λες ότι ο Νικολόπουλος των Καλυβίων όλο χτυπάει και .... όλο τραυματίας είναι και .... όλο χάνει το υπόλοιπο της χρονιάς .... χάνει την προετοιμασία για την επόμενη χρονιά ... χάνει ...χάνει ... ούτε ο Πατσατζόγλου να ήτανε όπως μας τα λες!
Μήπως τελικά εννοείς τον ..... μπουζουκο-συνθέτη Νικολόπουλο?.... γιατί ο παίκτης των Καλυβίων μια χαρά είναι και παίζει και πολύ καλά!

O Yoda λέει στον Λύκο ότι για να κερδίσει η Κηφισιά την Εκάλη θα πρέπει να τιμήσετε κανέναν παλαίμαχο της Κηφισιάς στο ημίχρονο όπως έκανε σήμερα η ΑΕΚ με τον Παναθηναικό που γύρισε το μάτς από 25-40 στο ημίχρονο!.

Ο Yoda λέέι ... Λύκε ετοίμασε πλακέτα και ψάξε για παλαίμαχο .... ας είναι και παλιός πρωταθλητής στο τάβλι, στο κομπολόι, στη πρέφα ... σε ότι να’ ναι! .......

Τώρα μου ήρθε ... τρομερή ιδέα ! ....
Λύκε αν δεν βρείς κανέναν άλλο ..... να τιμήσεις τον φίλο σου Jabar για την συνεισφορά στο άθλημα και το forum!!!!

Ο Yoda λέει στον V-Span και τον MVP 70 ότι επειδή έχετε καλή ομάδα «σπάω» το πράσινο κεφάλι μου να καταλάβω γιατί χάνει από όλους η Παλλήνη και μάλιστα με τον ίδιο σχεδόν τρόπο (και ειδικά τα μέσα - έξω με Κούρο) ... δηλαδή με σχετικά ψηλά σκόρ και μάλλον κακή άμυνα! ... θα επανέλθω!
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 7 2008, 00:33 ) *
O Yoda λέει στον triponter και τον Lord of the Courts ότι δεν έπαιξε καθόλου αυτός που λέτε «η κολόνα της άμυνας σας» «ο καλύτερος ψηλός» «το σκιάχτρο» κλπ κλπ ... O Yoda ρωτάει τον ...Παραμυθιώτη .... τον ξέχασε στον πάγκο.... ο κόουτς Σφήκας (Γέρακας) για να κάνει δώρο στον φίλο του τον κόουτς Φραγκογιάννη (Καλύβια)?
Ο Yoda το έγραψε πριν το ματς ότι οι δύο κόουτς και (κατ’ επέκταση και τα δύο σωματεία είναι) .... «τα φιλαράκια του ΣΤΑΡ» .... και ότι οι χαμένοι από αυτό το μάτς θα ήταν το Οίον και η Εκάλη .... «Δυστυχώς» για τον άπιστο «Θωμά» .... άλλο ένα σενάριο by Yoda βγήκε 100% σωστό ....

O Yoda λέει περί σεναρίων, .... Dimos κάθε εβδομάδα μας λες ότι ο Νικολόπουλος των Καλυβίων όλο χτυπάει και .... όλο τραυματίας είναι και .... όλο χάνει το υπόλοιπο της χρονιάς .... χάνει την προετοιμασία για την επόμενη χρονιά ... χάνει ...χάνει ... ούτε ο Πατσατζόγλου να ήτανε όπως μας τα λες!
Μήπως τελικά εννοείς τον ..... μπουζουκο-συνθέτη Νικολόπουλο?.... γιατί ο παίκτης των Καλυβίων μια χαρά είναι και παίζει και πολύ καλά!

O Yoda λέει στον Λύκο ότι για να κερδίσει η Κηφισιά την Εκάλη θα πρέπει να τιμήσετε κανέναν παλαίμαχο της Κηφισιάς στο ημίχρονο όπως έκανε σήμερα η ΑΕΚ με τον Παναθηναικό που γύρισε το μάτς από 25-40 στο ημίχρονο!.

Ο Yoda λέέι ... Λύκε ετοίμασε πλακέτα και ψάξε για παλαίμαχο .... ας είναι και παλιός πρωταθλητής στο τάβλι, στο κομπολόι, στη πρέφα ... σε ότι να’ ναι! .......

Τώρα μου ήρθε ... τρομερή ιδέα ! ....
Λύκε αν δεν βρείς κανέναν άλλο ..... να τιμήσεις τον φίλο σου Jabar για την συνεισφορά στο άθλημα και το forum!!!!

Ο Yoda λέει στον V-Span και τον MVP 70 ότι επειδή έχετε καλή ομάδα «σπάω» το πράσινο κεφάλι μου να καταλάβω γιατί χάνει από όλους η Παλλήνη και μάλιστα με τον ίδιο σχεδόν τρόπο (και ειδικά τα μέσα - έξω με Κούρο) ... δηλαδή με σχετικά ψηλά σκόρ και μάλλον κακή άμυνα! ... θα επανέλθω!


τα σενάρια μπαίνουν πάντα στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του καφενειακού off topic ως γνώστον
mog#4
χαχαχαχαχα 4 ποντακια ο λυκακος????μου φαινεται το towel waver σε αντιπροσωπευει..... laugh.gif
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 7 2008, 00:21 ) *
Μα και μεταξύ μας για διόρθωσε εκείνο το Τσιάμης 4.
το σωστό
Μπικας 2 Συνοδινός 8 Βαφειάδης 1 Σκιαδάς 3 Τσεπέλης 23 Τσιάμης 23 χαντζής Δεσποτάκης 3
Δημοράγκας 6

τέτοια στατιστική ούτε ο....Ασλάνης δεν θα έραβε laugh.gif
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2008, 00:37 ) *
τα σενάρια μπαίνουν πάντα στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του καφενειακού off topic ως γνώστον

Ελα τώρα αφού έγραψε να με τιμήσουνε.Ειδικό τοπικ θα φτιάξω ,υπογραφή θα το βάλω.Ιππότης του μπάσκετ να μου ακουμπήσει τον ώμο με το σπαθί ο YODA.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 7 2008, 00:42 ) *
Ελα τώρα αφού έγραψε να με τιμήσουνε.Ειδικό τοπικ θα φτιάξω ,υπογραφή θα το βάλω.Ιππότης του μπάσκετ να μου ακουμπήσει τον ώμο με το σπαθί ο YODA.

καλά ντε, ας το αποφασίσει ο Λύκος και του κάνω δώρο τις σκορδοπλεξούδες για την Παρασκευή
mog#4
QUOTE(nikefalin @ Apr 6 2008, 22:44 ) *
καλά ντε, ας το αποφασίσει ο Λύκος και του κάνω δώρο τις σκορδοπλεξούδες για την Παρασκευή

παλι στον λυκο εισαι τη παρασκευη???μονοπωλιο τον εχεις παρει....φυγε μπας και φυγει η γκαντεμια και κερδισει να σωσει και το δικο του αλλα και το δικο μου τομαρι.... icon_drunk.gif
nikefalin
QUOTE(mog#4 @ Apr 7 2008, 00:48 ) *
παλι στον λυκο εισαι τη παρασκευη???μονοπωλιο τον εχεις παρει....φυγε μπας και φυγει η γκαντεμια και κερδισει να σωσει και το δικο του αλλα και το δικο μου τομαρι.... icon_drunk.gif

θα πάω να δω την εκδήλωση για τη βράβευση του Jabar
Yoda
O Yoda λέει ότι στο topic Γ ΕΣΚΑ διάβασα ποιός θα φέρει αύριο ποπ κορν στην προπόνηση,
που έφαγε ο Jabar την Παρασκευή, με ποιά βγήκε ο Λύκος, γιατί δεν πρόλαβε να πάει και ο Tf, τι φορούσε την Καθαρά Δευτέρα ο 3λαλούν και τι ώρα σχολάει ο από τη δουλεία του o triponter, πόσα κιλά είναι ο
milos babic ... άρα μάλλον εγώ ήμουν πάλι off topic!
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 7 2008, 00:59 ) *
O Yoda λέει ότι στο topic Γ ΕΣΚΑ διάβασα ποιός θα φέρει αύριο ποπ κορν στην προπόνηση,
που έφαγε ο Jabar την Παρασκευή, με ποιά βγήκε ο Λύκος, γιατί δεν πρόλαβε να πάει και ο Tf, τι φορούσε την Καθαρά Δευτέρα ο 3λαλούν και τι ώρα σχολάει ο από τη δουλεία του o triponter, πόσα κιλά είναι ο
milos babic ... άρα μάλλον εγώ ήμουν πάλι off topic!

όλα όσα αναφέρεις αποτελούν πραγματικά γεγονότα ( για τον Λύκο, τον Jabar, τον ΤF , τον triponter και τον 3 λαλούν) και όχι σενάρια.
απλά και σταράτα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 7 2008, 00:39 ) *
χαχαχαχαχα 4 ποντακια ο λυκακος????μου φαινεται το towel waver σε αντιπροσωπευει..... laugh.gif

Τις 11 ασιστ μου δεν τις γραφει ομως, ουτε τα 8 ριμπαουντ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2008, 00:44 ) *
καλά ντε, ας το αποφασίσει ο Λύκος και του κάνω δώρο τις σκορδοπλεξούδες για την Παρασκευή



QUOTE(mog#4 @ Apr 7 2008, 00:48 ) *
παλι στον λυκο εισαι τη παρασκευη???μονοπωλιο τον εχεις παρει....φυγε μπας και φυγει η γκαντεμια και κερδισει να σωσει και το δικο του αλλα και το δικο μου τομαρι.... icon_drunk.gif



QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2008, 00:52 ) *
θα πάω να δω την εκδήλωση για τη βράβευση του Jabar

Η βραβευση εγινε με ολες τις τιμες
και την παρουσια υπουργων στο Τριγωνο
Jabar
QUOTE(Yoda @ Apr 7 2008, 00:59 ) *
O Yoda λέει ότι στο topic Γ ΕΣΚΑ διάβασα ποιός θα φέρει αύριο ποπ κορν στην προπόνηση,
που έφαγε ο Jabar την Παρασκευή, με ποιά βγήκε ο Λύκος, γιατί δεν πρόλαβε να πάει και ο Tf, τι φορούσε την Καθαρά Δευτέρα ο 3λαλούν και τι ώρα σχολάει ο από τη δουλεία του o triponter, πόσα κιλά είναι ο
milos babic ... άρα μάλλον εγώ ήμουν πάλι off topic!

Παράπονα με pm . biggrin.gif
Σύμφωνα με ασφαλή πληροφορεία ο ψηλός του Γέρακα είχε πυρετό και δεν έπαιξε.Κανένας δεν απαγορεύει οι προπονητές να είναι φίλοι μεταξύ τους.Πάντως πολύ καλύτερος αυτός των Καλυβίων.
Οσο για την Παλλήνη δεν παίζει άμυνα .Τα αρθριτικά φταίνε.
Νόμπελ καλύτερου σεναρίου στο yoda.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 7 2008, 01:08 ) *
Τις 11 ασιστ μου δεν τις γραφει ομως, ουτε τα 8 ριμπαουντ.

ρε μην παραμυθιάζεις τον κόσμο, οι ασσιστ δε μετράνε όταν δίνεις τη μπάλα από το δεξί στο αριστερό , ούτε τα ριμπάουντ αριθμούνται ανάλογα με το πόσες μπριζόλες κατέβασες μετά στο τρίγωνο laugh.gif
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 7 2008, 01:12 ) *
Παράπονα με pm . biggrin.gif
θριτικά φταίνε.
Νόμπελ καλύτερου σεναρίου στο yoda.

δεν ήταν παράπονο,
αυτό-διαπίστωση ήταν
Jabar
QUOTE(nikefalin @ Apr 7 2008, 01:14 ) *
ρε μην παραμυθιάζεις τον κόσμο, οι ασσιστ δε μετράνε όταν δίνεις τη μπάλα από το δεξί στο αριστερό , ούτε τα ριμπάουντ αριθμούνται ανάλογα με το πόσες μπριζόλες κατέβασες μετά στο τρίγωνο laugh.gif

Είναι αμερικάνικες ασσιστ.Δηλαδή αν δώσεις στο διπλανό σου τη μπάλλα και αυτός βάλει τρίποντο στην Αμερική είναι ασσίστ
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 7 2008, 01:17 ) *
Είναι αμερικάνικες ασσιστ.

το μόνο αμερικάνικο είναι το μέγεθος της μπριζόλας που ο άλλος μετράει για ρημπάουντ
Yoda
Ο Υοda λέει ότι ... αφού είμαι στα off topic ...
Ο Παραμυθιώτης δεν έπαιξε ... άρα είναι γεγονός
Ο Νικολόπουλος έπαιξε άρα είναι γεγονός
Η Παλλήνη είναι καλή αλλά χάνει από όλους άρα είναι γεγονός
Ποιος θα φέρει ποπ κόρν και κοκα κόλα είναι ... παραγγελία για να δεις ταινία στο Village Cinema
mog#4
ασιστ για τον λυκο ειναι και οταν δινει ενα μπουκαλι νερο στον συμπαικτη του....για αυτο ειχε τοσες.... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 7 2008, 01:46 ) *
ασιστ για τον λυκο ειναι και οταν δινει ενα μπουκαλι νερο στον συμπαικτη του....για αυτο ειχε τοσες.... smiley.gif

Ποιος σου ειπε ρε κακομοιρη οτι πινω νερο???
Αιμα κατσικας πινω στα ταιμ αουτ.
triponter
QUOTE(nikefalin @ Apr 6 2008, 21:11 ) *
Στατιστική δε θέλετε ?
πάρτε tongue.gif

Λαγονησι
Προφης 5, Προφης 2, Νοταρας 5, Βασιος 2, Λεβαδιτης 13, Φαραζης 10, Γεωργουσοπουλος 25, Τζαθας , Πολιτης 9, Φρουσιος .

Κηφησια
Μπικας 4, Συνοδινος 12, Βαφειαδης 1, Σκιαδας 7, Τσεπελης 29, Τσιαμης 4, Χαντζης , Δεσποτακης 4, Δημοραγκας 8, Τριποδακης , Οριεττας .



QUOTE(mog#4 @ Apr 6 2008, 21:39 ) *
χαχαχαχαχα 4 ποντακια ο λυκακος????μου φαινεται το towel waver σε αντιπροσωπευει..... laugh.gif


Κηφησια
Μπικας 4, Συνοδινος 12, Βαφειαδης 1, Σκιαδας 7, Τσεπελης 29, Τσιαμης 4, Χαντζης , Δεσποτακης 4, Δημοραγκας 8, Τριποδακης , Οριεττας .

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Ποσους?????????????????? Ποσους ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?????

4 ποντακια w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif ...

ταγαρι εκανες ρεκορ ατομικο???? και δε με λες ρε γιδι...τους 4 ποντους τους εβαλες με 15 σουτακια ετσι????οπως παντα...

ΦΙΛΕ DIMASTER προσεχε...σε προειδοποιω ο Λυκος θα ειναι καλα την Παρασκευη και παει για ρεκορ καριερας 7 ποντακια 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ..........

Καλα σου λεει ο JUNIOR μονο για τις πετσετες εισαι!!!

Παντως συνεχισε να μας λες τα κατορθωματα και τις ιστοριες σου... icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif

ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 7 2008, 23:12 ) *
Κηφησια
Μπικας 4, Συνοδινος 12, Βαφειαδης 1, Σκιαδας 7, Τσεπελης 29, Τσιαμης 4, Χαντζης , Δεσποτακης 4, Δημοραγκας 8, Τριποδακης , Οριεττας .
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Ποσους?????????????????? Ποσους ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?????
4 ποντακια w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif ...
ταγαρι εκανες ρεκορ ατομικο???? και δε με λες ρε γιδι...τους 4 ποντους τους εβαλες με 15 σουτακια ετσι????οπως παντα...
ΦΙΛΕ DIMASTER προσεχε...σε προειδοποιω ο Λυκος θα ειναι καλα την Παρασκευη και παει για ρεκορ καριερας 7 ποντακια 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ..........
Καλα σου λεει ο JUNIOR μονο για τις πετσετες εισαι!!!
Παντως συνεχισε να μας λες τα κατορθωματα και τις ιστοριες σου... icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif
ΜΑΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙΣ icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Γιατι δεν εβαλες το αποκομα απο το γκολ ρε Παντοφλα
να δουμε εσυ ποσους εβαλες????
Jabar
Φίλε YODA αν θες να δεις πως στήνονται τα ματσάκια μπες στην Α ΕΣΚΑ δες τις προβλέψεις πριν τους αγώνες με ανατριχιαστικές λεπτομέρειες ακόμα και για το σκορ. biggrin.gif
Jabar
QUOTE(Jabar @ Apr 7 2008, 00:21 ) *
Μα και μεταξύ μας για διόρθωσε εκείνο το Τσιάμης 4.
το σωστό
Μπικας 2 Συνοδινός 8 Βαφειάδης 1 Σκιαδάς 3 Τσεπέλης 23 Τσιάμης 23 χαντζής Δεσποτάκης 3
Δημοράγκας 6

Είπαμε οι σωστοί πόντοι του Λύκου είναι αυτοί.Λίγες ώρες πριν το επόμενο ματς θα σας γράψω πόσους θα βάλει.
Yoda
O Yoda λέει ....Jabar τις έχω διαβάσει τις προβλέψεις σου και είδα και τα αποτελέσματα
γιαυτό έχω ήδη ζητήσει να παρέμβει αυταπεγγελτα ο αθλητικός δικαστής ....
Τι έμαθες ότι έγινε στο ματς Σπάτα - Ιλιον? .... Μήπως "βοηθάμε" τον Οικονόμου να γίνει ... κόουτς?
θα φωνάξει στην εκπομπή της η πρώην γυναίκα του η Δρούζα τους διαιτητές για ανάλυση του μάτς?
Jabar
QUOTE(Yoda @ Apr 8 2008, 13:46 ) *
O Yoda λέει ....Jabar τις έχω διαβάσει τις προβλέψεις σου και είδα και τα αποτελέσματα
γιαυτό έχω ήδη ζητήσει να παρέμβει αυταπεγγελτα ο αθλητικός δικαστής ....
Τι έμαθες ότι έγινε στο ματς Σπάτα - Ιλιον? .... Μήπως "βοηθάμε" τον Οικονόμου να γίνει ... κόουτς?
θα φωνάξει στην εκπομπή της η πρώην γυναίκα του η Δρούζα τους διαιτητές για ανάλυση του μάτς?

Εκτενή αναφορά για το ματς υπάρχει από τον Ilion player.O κόουτς ακούστηκε ότι ήδη έχει κάποιες προτάσεις από μεγαλύτερες κατηγορίες για την επόμενη χρονιά.Υπάρχει και το κατάλληλο πρόσωπο να κάνει τις διασυνδέσεις μάντεψε ποιός.Τώρα εγώ προτιμώ την εκπομπή της Στεφανίδου έχει καλύτερα μάτια να κρίνει.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 8 2008, 13:38 ) *
Είπαμε οι σωστοί πόντοι του Λύκου είναι αυτοί.Λίγες ώρες πριν το επόμενο ματς θα σας γράψω πόσους θα βάλει.

Την παρασκευη θα δειξω στον Παντοφλερ τι σημαινει
μεγαλος σκορερ
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 8 2008, 13:38 ) *
Είπαμε οι σωστοί πόντοι του Λύκου είναι αυτοί.Λίγες ώρες πριν το επόμενο ματς θα σας γράψω πόσους θα βάλει.

καλύτερα να δώσεις τις ασσιστ και τα ρημπάουντ γιατί στο σκορ βλέπω από τώρα κουλούρα, μηδέν
dimaster
QUOTE(nikefalin @ Apr 8 2008, 15:29 ) *
καλύτερα να δώσεις τις ασσιστ και τα ρημπάουντ γιατί στο σκορ βλέπω από τώρα κουλούρα, μηδέν



χαχαχα πες του τα nikefalin.........
αν και θα τον περιποιηθω καταλληλα την Παρασκευη shot.gif
Yoda
O Yoda λέει απο τις δηλώσεις κατάλαβα ότι στην Κηφισία παίζουν ....
Dimaster the Dream vs Air Lykos .... τότε να κόψω το filmnet και το ΝΒΑ
και να βλέπω μόνο Γ ΕΣΚΑ!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ Apr 8 2008, 15:39 ) *
χαχαχα πες του τα nikefalin.........
αν και θα τον περιποιηθω καταλληλα την Παρασκευη shot.gif

Παρε μια γευση απο το τι σε περιμενει την παρασκευη ψωνιο.
wos_sport5.gif wos_sport3.gif sport-smiley-017.gif
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 8 2008, 19:15 ) *
Παρε μια γευση απο το τι σε περιμενει την παρασκευη ψωνιο.
wos_sport5.gif wos_sport3.gif sport-smiley-017.gif


ρε Τασο με τα smilies όντως είσαι μεγάλη παιχτούρα...... wink.gif
την Παρασκευή να σε δω να τα κανεις live αυτά....... 19.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ Apr 10 2008, 11:43 ) *
ρε Τασο με τα smilies όντως είσαι μεγάλη παιχτούρα...... wink.gif
την Παρασκευή να σε δω να τα κανεις live αυτά....... 19.gif

Δυστυχως για σενα την παρασκευη δεν θα προλαβαινεις να με βλεπεις.
Φερε καμερα για να με δεις μετα σε ριπλει
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 10 2008, 20:21 ) *
οριστε....
το μικρο ο junior ακομα δε βγηκε απο το αβγο του και εμαθε και το rotation και τις πατεντες...
................................................................................
...

εγω ξερω οτι ο junior στην αρχη ηταν ενα σεμνο, ταπεινο αγορι που επαιζε το μπασκετακι του ωραια και καλα, και ξαφνικα εμπλεξε με εκεινο το ταγαρι τον ΛΥΚΟ και δεν τον αναγνωριζω...
φουσκωσαν τα μυαλα του και μιλαει για μεταγραφες, διαιτησιες, πλεκτανες και κτλλλλλ.......
................................................................................
.................

ΤΑΓΑΡΙ ΛΥΚΟ...............το εφαγες το μικρο λαχανο..... θα μας βγει ο νεος ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΟΥΤΟΣ....

Καλυτερα ρε κακομοιρη να γινει σαν κι εμενα ΑΛΑΝΙ,
παρα παντοφλακιας σαν κι εσενα.

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΙΚΟΥ ΓΕΝΟΥΣ
mog#4
ο τζουνιορ δε χρειαζεται κανεναν εχει χαραξει τη πορεια του.... 41.gif ....
απλα τυχαινει ως ενα σημειο να μοιαζει με του λυκου....ποτε παντοφλας και ουτε πλαστη απο τη γυναικα....αλλα και μεγαλυτερο αλανι.... smiley.gif

ΥΓ.ρε ταγαρι ποτε θα πας κρισταλ????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 00:01 ) *
ο τζουνιορ δε χρειαζεται κανεναν εχει χαραξει τη πορεια του.... 41.gif ....
απλα τυχαινει ως ενα σημειο να μοιαζει με του λυκου....ποτε παντοφλας και ουτε πλαστη απο τη γυναικα....αλλα και μεγαλυτερο αλανι.... smiley.gif

ΥΓ.ρε ταγαρι ποτε θα πας κρισταλ????

Που να παει ρε στο κρυσταλ ο παντοφλας
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 10 2008, 22:08 ) *
Που να παει ρε στο κρυσταλ ο παντοφλας

εσενα ρωταγα ρε καημενε οχι τον αλλον.... shot.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 00:15 ) *
εσενα ρωταγα ρε καημενε οχι τον αλλον.... shot.gif

Στον μεντορα σου θα μιλας με σεβασμο
για να μην γινω Κορκολης
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 10 2008, 22:19 ) *
Στον μεντορα σου θα μιλας με σεβασμο
για να μην γινω Κορκολης

yes master.... ohmy.gif
TF LAGONHSI
QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 00:26 ) *
yes master.... ohmy.gif


μικρέ φίλε μην ψαρώνεις ο λύκος είναι καλό παιδί μην σε ψαρώνει
TF LAGONHSI
ρε δεν κοιμάστε τέτοια ώρα μπράβο κόσμος εδώ
mog#4
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 10 2008, 22:31 ) *
μικρέ φίλε μην ψαρώνεις ο λύκος είναι καλό παιδί μην σε ψαρώνει

δε με ψαρωνει τφ....εγω τον ψαρωνω....πλακα κανουμε μην ανησυχεις... icon_drunk.gif
TF LAGONHSI
ρε xad που είσαι εσύ ρε μας θυμήθηκες είσαι τελικά μεγάλο λαμόγιο πέρασε μια χρονιά κια δεν μας είπες ρε ποιός είσαι μήπως είσαι κανα γκομενάκι και φοβάσαι μην σου την πέσει ο λύκος smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:32 ) *
ρε δεν κοιμάστε τέτοια ώρα μπράβο κόσμος εδώ

Τι ειμαστε ρε εμεις παντοφλες σαν εσενα και τον τριποντερ?????

Και λιγα με τον μικρο γιατι ειναι υπο την προστασια και την επιβλεψη μου.
TF LAGONHSI
QUOTE(mog#4 @ Apr 11 2008, 00:34 ) *
δε με ψαρωνει τφ....εγω τον ψαρωνω....πλακα κανουμε μην ανησυχεις... icon_drunk.gif


και εγώ πλάκα κάνω αλλά ο λύκος είναι ψυχάρα όσο λεέι ότι κανει φτιάχνει τόσο καλή καρδιά έχει για αυτό τα γκομενάκια τα έχει πέντε πέντε
TF LAGONHSI
αααααααα κόσμος και κοσμάκης καλώς τα παιδιά triponter ετοιμάζεσαι για βραδυνή έξοδο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:34 ) *
ρε xad που είσαι εσύ ρε μας θυμήθηκες είσαι τελικά μεγάλο λαμόγιο πέρασε μια χρονιά κια δεν μας είπες ρε ποιός είσαι μήπως είσαι κανα γκομενάκι και φοβάσαι μην σου την πέσει ο λύκος smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ????????
ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΝΑ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

QUOTE(TF LAGONHSI @ Apr 11 2008, 00:36 ) *
και εγώ πλάκα κάνω αλλά ο λύκος είναι ψυχάρα όσο λεέι ότι κανει φτιάχνει τόσο καλή καρδιά έχει για αυτό τα γκομενάκια τα έχει πέντε πέντε

Ξαναγραψτο ρε κριαρι να καταλαβουμε τι εννοεις
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.