Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Jabar
Πράγματι το σκυλάκι είναι κορυφαίο με δεύτερο τον πειρατή.
triponter
QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 05:47 ) *
. Σε προκαλώ σε ένα παιχνίδι, εγώ θα κάτσω στο πάγκο της Εκάλης ,εσύ πάρε όποια ομάδα θες,20 στο κεφάλι θα φας.Εγώ είμαι τεράστιος και τον Αγγέλου κερδίζω.


Μεγαλα λογια λες κε JABAR...προσεχε μην ο κος Διεισδυση διαλεξει την δοκιμασμενη λυση του Γερακα και χασεις ακομα και με την ομαδα της Εκαλης tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ....

Και για να μην εχουμε διαμαρτυριες, αυτην τη φορα θα παιξουμε στα ανοιχτα γηπεδα του Αγ.Κοσμα και χωρις διατητές και με 8 μποφορ....

QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 05:59 ) *
Ο YODA δυστυχώς έπεσε θύμα της πριονοκορδέλας, τα υπολλείματα του διασκορπίστηκαν στο διάστημα.
Μόνο ο λύκος ένα μοναχικό πλάσμα που δεν συμβιβάζεται ποτέ με την ήττα,που είχε δεχτεί στο πετσί του τη βία του Κρόνου με τους πλασματικούς +20, διατηρεί άσβεστη την ανάμνησή του.Ρεμάλια δεηθείτε στη ΔΥΝΑΜΗ
για τη ψυχή του yoda και για να μας στείλει το ΥΟDΑ JUNIOR.Αλλιώς βλέπω να δέχεστε αδιαμαρτύρητα της προκλήσεις του Γέρακα και κάποιος από τα Μελίσσια να παραδέχεται μέχρι και ανωτερότητα.ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΙΑΖΕΙ Η ΦΟΒΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΚΩΝΕΙ Η ΣΚΛΑΒΙΑ.


η αληθεια ειναι οτι ο Γερακας αφου επηρεαζει ESKA, FIBA, ULEB, UEFA, NBA, NCAA, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ, ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ, ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ, ηταν ευκολο να επηρεασει και τους TERMINATORS του ΦΟΡΟΥΜ και να ζητησει την σιωπηρη τιμωρια του κο YODA...

ΔΥΝΑΜΗ Ο ΓΕΡΑΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

και τωρα που λειπει ο YODA, εμεις κανουμε παρτι και λεμε διαφορα....γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ιιιιιι......


QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 08:49 ) *
Πράγματι το σκυλάκι είναι κορυφαίο με δεύτερο τον πειρατή.


κλαψψψψψψψψψψψψψψψψψψ...........................

ρε τζαμπαρ....τοσο κοπο εκανα να βρω την ΠΙΤΣΑ - YODA και συ την απαρνεισαι ετσι αβιαστα????'

κριμας το παιζεις και φαγας....αντε φαε καμια λαχανοσουπα!!!!
triponter
QUOTE(Masterpiece_G4 @ Mar 30 2008, 07:40 ) *
Καλη δουλεια triponter. Το σκυλακι ειναι κορυφη 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif


ευχαριστω πολυ Masterpiece.....

βασικα δεν εκανα τιποτα σπουδαιο...

Οταν καποιος σαν το YODA σου δινει πληρη εμπνευση και οραματα, ολα τα αλλα ειναι ευκολα..!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 08:47 ) *
Εχω να πω στο φίλτατο penetration (που θα ανακαλύψω ποιος είναι ,που θα μου πάει) ότι εγω έχω χιλιάδες
παράσημα σαν manager .Αφου είχες μικρόφωνα σε κείνο το τραπέζι ,με το κορυφαίο μάνατζερ της Ελλάδας και τον προπονητή Α1 θα άκουσες και την απάντηση όταν μου ζήτησαν συνεργασία.Εχεις γράψει ότι είασαι προπονητής παικτών. Σε προκαλώ σε ένα παιχνίδι, εγώ θα κάτσω στο πάγκο της Εκάλης ,εσύ πάρε όποια ομάδα θες,20 στο κεφάλι θα φας.Εγώ είμαι τεράστιος και τον Αγγέλου κερδίζω.

Ο Αγγελου μπορει να χασει και μονος του,
δεν χρειαζεται αντιπαλο

QUOTE(triponter @ Mar 30 2008, 12:23 ) *
ευχαριστω πολυ Masterpiece.....
βασικα δεν εκανα τιποτα σπουδαιο...
Οταν καποιος σαν το YODA σου δινει πληρη εμπνευση και οραματα, ολα τα αλλα ειναι ευκολα..!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Mar 30 2008, 12:20 ) *
η αληθεια ειναι οτι ο Γερακας αφου επηρεαζει ESKA, FIBA, ULEB, UEFA, NBA, NCAA, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΓΙΟΥ, ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΕΣ, ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ, ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ, ηταν ευκολο να επηρεασει και τους TERMINATORS του ΦΟΡΟΥΜ και να ζητησει την σιωπηρη τιμωρια του κο YODA...
ΔΥΝΑΜΗ Ο ΓΕΡΑΚΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Μπορει να καταφερατε να σιωπησετε την μοναδικη φωνη της αληθειας για λιγο,
ΟΜΩΣ.............................

Καποιο πρωινο θα ανοιξουν οι ουρανοι και σαν αλλος αρχαγγελος θα ξαναερθει
κοντα μας με αποστολη να συντριψει το κακο και να εξαφανισει την αδικια.

Πανω σε 2 λευκα αλογα, σαν τον Κωλοκοτρονη και τον Καραισκακη,
ο ΥΟΔΑ και ο ΛΥΚΟΣ θα καλπασουν κατα των απιστων βαρβαρων
και θα κατατροπωσουν τις δυναμεις τους.
jedi.gif jedi.gif jedi.gif 19.gif 19.gif 19.gif
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 30 2008, 14:07 ) *
Μπορει να καταφερατε να σιωπησετε την μοναδικη φωνη της αληθειας για λιγο,
ΟΜΩΣ.............................

Καποιο πρωινο θα ανοιξουν οι ουρανοι και σαν αλλος αρχαγγελος θα ξαναερθει
κοντα μας με αποστολη να συντριψει το κακο και να εξαφανισει την αδικια.

Πανω σε 2 λευκα αλογα, σαν τον Κωλοκοτρονη και τον Καραισκακη,
ο ΥΟΔΑ και ο ΛΥΚΟΣ θα καλπασουν κατα των απιστων βαρβαρων
και θα κατατροπωσουν τις δυναμεις τους.
jedi.gif jedi.gif jedi.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Λύκο περιμένω αυτή τη στιγμή πριν αφήσω αυτόν τον μάταιο κόσμο... 77.gif 77.gif 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Mar 30 2008, 15:09 ) *
Λύκο περιμένω αυτή τη στιγμή πριν αφήσω αυτόν τον μάταιο κόσμο... 77.gif 77.gif 77.gif

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΙΣΤΟΙ
ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΙΑΣ
kill.gif kill.gif kill.gif
Jabar
Λύκε φίλε μου μετά τα πράσινα που φοράς και φωτογραφίζεσαι ,έχεις και πιστούς Παναθηναϊκούς στο πλευρό
σου.Λευκό άλογο, Καραϊσκάκης,φουστανέλα μήπως ετοιμάζεσαι να παίξεις στο Δαφνί
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 16:07 ) *
Λύκε φίλε μου μετά τα πράσινα που φοράς και φωτογραφίζεσαι ,έχεις και πιστούς Παναθηναϊκούς στο πλευρό
σου.Λευκό άλογο, Καραϊσκάκης,φουστανέλα μήπως ετοιμάζεσαι να παίξεις στο Δαφνί

Ειναι πολυ μικρο μικρο το Δαφνι για να χωρεσει τη τρελα μου.
Θα παω Ευρωπη
Jabar
4-0
Νομίζω ότι ο Ολυμπιακός κατέθεσε ένσταση για δέκα βάσιμους λόγους
1.Γιατί η ΑΕΚ δεν φόραγε προφυλακτικό η γιατί σκίστηκε.
2.Ηταν ακούρευτο το χορτάρι δεν φαινόταν ο Μπελούτσι και έπαιζε με 10 παίκτες
3.Ο Παπασταθόπουλος έπαιζε δυνατά τον Κοβάσεβιτς και πέρναγε και τη σέντρα αυτό δεν είναι μπρος-πίσω ?
4.Η μπάλλα είναι σφαιρική και όχι τετράγωνη όπως λανθασμένα νόμιζαν τόσο καιρό.
5.Δεν πήραν όσα πέναλτι χρειαζόντουσαν για να κερδίσουν.Μόνο ένα απαράδεκτο.
6.Φύσαγε άνεμος και πήρε το χαρτάκι από το χέρι του προπονητή που έστειλε ο Σωκράτης
7.Είχε διάρροια ο Λύκος.
8.Η ΑΕΚ φόραγε κίτρινα.
9.Επαιξε ο Σέζαρ
10.Ολη τη βδομάδα τους έλεγαν ότι δεν παίζει ο Μπλάνκο.Είναι παλιοψεύτες
nikefalin
QUOTE(nikefalin @ Jan 20 2008, 01:09 ) *
εγώ του χω πει να κρατά μικρό καλάθι για το ΟΑΚΑ από τώρα 19.gif 19.gif
πάντα τέτοια Λύκε biggrin.gif


Λύκε κοίτα την ημερομηνία ...20 Γενάρη στο χα πει ρε, κράτα μικρό καλάθι,
μήπως πήγες και ρέντη για τους πατροπαράδοτους κορνέδες ?

μάθε να με ακούς και έλα στο Λαγονήσι με σκόρδα, έχω 3/3 με σας
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 30 2008, 22:52 ) *
4-0
Νομίζω ότι ο Ολυμπιακός κατέθεσε ένσταση για δέκα βάσιμους λόγους
1.Γιατί η ΑΕΚ δεν φόραγε προφυλακτικό η γιατί σκίστηκε.
2.Ηταν ακούρευτο το χορτάρι δεν φαινόταν ο Μπελούτσι και έπαιζε με 10 παίκτες
3.Ο Παπασταθόπουλος έπαιζε δυνατά τον Κοβάσεβιτς και πέρναγε και τη σέντρα αυτό δεν είναι μπρος-πίσω ?
4.Η μπάλλα είναι σφαιρική και όχι τετράγωνη όπως λανθασμένα νόμιζαν τόσο καιρό.
5.Δεν πήραν όσα πέναλτι χρειαζόντουσαν για να κερδίσουν.Μόνο ένα απαράδεκτο.
6.Φύσαγε άνεμος και πήρε το χαρτάκι από το χέρι του προπονητή που έστειλε ο Σωκράτης
7.Είχε διάρροια ο Λύκος.
8.Η ΑΕΚ φόραγε κίτρινα.
9.Επαιξε ο Σέζαρ
10.Ολη τη βδομάδα τους έλεγαν ότι δεν παίζει ο Μπλάνκο.Είναι παλιοψεύτες

QUOTE(nikefalin @ Mar 30 2008, 22:57 ) *
Λύκε κοίτα την ημερομηνία ...20 Γενάρη στο χα πει ρε, κράτα μικρό καλάθι,
μήπως πήγες και ρέντη για τους πατροπαράδοτους κορνέδες ?
μάθε να με ακούς και έλα στο Λαγονήσι με σκόρδα, έχω 3/3 με σας

Βρε καλως τα τα σαλιγκαρακια.
Το πασχα που θα κανω την φιεστα για το νταμπλ
θα σας παρω μαζι για να δειτε πως ειναι να πανηγυριζεις σηκωνοντας κουπες.

Ενα πραγμα μονο με πειραξε αποψε.
Οχι ρε π..στη μου να φαω γκολ απο τον Καφε.
Μα απο τον Καφε??????????
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 31 2008, 02:53 ) *
Βρε καλως τα τα σαλιγκαρακια.
Το πασχα που θα κανω την φιεστα για το νταμπλ
θα σας παρω μαζι για να δειτε πως ειναι να πανηγυριζεις σηκωνοντας κουπες.

Ενα πραγμα μονο με πειραξε αποψε.
Οχι ρε π..στη μου να φαω γκολ απο τον Καφε.
Μα απο τον Καφε??????????

δεν κρατάς μικρό καλάθι ε ?
εδώ σου έχει σκοράρει μέχρι και ο καρδούλας της Ευρώπης δεν θα σου βάλει ο Καφές ?
laugh.gif laugh.gif
taper
triponter και Λυκε(δεν σε κέρω αλλά ανγνωρίζω την αίσθηση του χιούμορ σου)

έμαθα οτι παίζει ένσταση ισχύει? smiley.gif smiley.gif

καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους
Jabar
Ο YODA μετά τη μεταγραφή του στην sport day εκδικείται τον triponter

Click to view attachment
Jabar
Λύκο ο φίλος σου σε χαιρετά


Click to view attachment
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 31 2008, 02:53 ) *
Βρε καλως τα τα σαλιγκαρακια.

άλλοι κρύβονται...





laugh.gif laugh.gif
Jabar
30 ημέρες θα φοβούνται να βγούν.Θα βλέπουν εφιάλτες με εξωγήινους ποδοσφαιριστές ,εκτελεστές
αλιεν θρυλικούς οπαδούς
Click to view attachment
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Σαλιγκαρακια σε κανα μηνα ομως να μην χαθειτε.
Γιατι τοτε θα ανεβασω τις φωτο απο την φιεστα.

Ρε παντοφλερατορ την τελευταια φορα που σηκωσατε κουπα,
ησουν αδυνατος με μακρυα μαλλια και πηγαινες σχολειο.

Δεν εχετε βαρεθει τοσα χρονια να ειστε πρωταθλητες ολους τους μηνες
εκτος του Μαιου?????????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Mar 31 2008, 12:34 ) *
Λύκο ο φίλος σου σε χαιρετά
Click to view attachment

Οτι και να κανει τριτος θα βγει και θα παιζει πλειοφ
μεχρι τον Ιουνιο.
Αλλοι θα κανουν τα μπανια τους και αλλοι θα τρεχουν
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Mar 31 2008, 15:19 ) *
Δεν εχετε βαρεθει τοσα χρονια να ειστε πρωταθλητες ολους τους μηνες
εκτος του Μαιου?????????

καθόλου, το Μάιιο υπάρχει ο expert των τίτλων "Θωμάς ο Κοκαλιάρης" ,
όταν τον κάνουμε μεταγγραφή μαζί με όλο το σύστημα του (Κατάπτυστοι κλπ) τότε θα δούμε προκοπή και τον Μάιο. Εως τότε θα παρακολουθούμε την κορνεδομαχία laugh.gif



Αλήθεια τι ώρα λέει το ρολόι ρε Λύκε ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Mar 31 2008, 16:50 ) *
καθόλου, το Μάιιο υπάρχει ο expert των τίτλων "Θωμάς ο Κοκαλιάρης" ,
όταν τον κάνουμε μεταγγραφή μαζί με όλο το σύστημα του (Κατάπτυστοι κλπ) τότε θα δούμε προκοπή και τον Μάιο. Εως τότε θα παρακολουθούμε την κορνεδομαχία laugh.gif



Αλήθεια τι ώρα λέει το ρολόι ρε Λύκε ?

Κι αναρωτιομουνα τοση ωρα ποτε επιτελους
θα φτασουμε στο κλασσικο συμπερασμα

ΡΕ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΦΤΑΙΕΙ
που εχει να παρει καμια 20αρια χρονια πρωταθλημα το αρθρο 44.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 1 2008, 00:17 ) *
Κι αναρωτιομουνα τοση ωρα ποτε επιτελους
θα φτασουμε στο κλασσικο συμπερασμα

ΡΕ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΦΤΑΙΕΙ
που εχει να παρει καμια 20αρια χρονια πρωταθλημα το αρθρο 44.

απλά χτες δεν μπόρεσε καν να "ζωγραφίσει"¨, οι "παικταράδες" έχασαν και το πέναλτυ laugh.gif laugh.gif
να λες πάλι καλά που είμαστε σε εκπτώσεις και δεν έγραψε χτες τίποτα διψήφιες διαφορές
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 1 2008, 00:27 ) *
απλά χτες δεν μπόρεσε καν να "ζωγραφίσει"¨, οι "παικταράδες" έχασαν και το πέναλτυ laugh.gif laugh.gif
να λες πάλι καλά που είμαστε σε εκπτώσεις και δεν έγραψε χτες τίποτα διψήφιες διαφορές

Ο Κοκκαλης φταιει ,πραγματικα αυτην την φορα,
που ηθελε να σας βγαλει δευτερους.

Τι να κανουμε, δεν κερδισε ο Πανιωνιος.

Μια χαρα θα ειστε στο ουεφα του χρονου
LordOfTheCourts
Ποιος Κοκκαλης... ο ΟΤΕ φταίει....
Παρόλλα αυτά... εμείς πάλι 2ble θα πάρουμε... υπομονή... χαρείτε τώρα που προλαβαίνετε... icon_drunk.gif
Jabar
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 1 2008, 10:14 ) *
Ποιος Κοκκαλης... ο ΟΤΕ φταίει....
Παρόλλα αυτά... εμείς πάλι 2ble θα πάρουμε... υπομονή... χαρείτε τώρα που προλαβαίνετε... icon_drunk.gif

Ετσι ε? Από τον ΟΣΦΠ έχεις συνηθίσει.Καλά σου λέει ο yoda ότι κάνεις 70 φάουλ τον αγώνα και σου σφυρίζουν ένα. tongue.gif
Jabar
Αλλά εσείς του Γέρακα χαρείτε για λίγο ακόμα γιατί σε λίγες μέρες ίσως και από σήμερα το βράδυ ο YODA επιστρέφει παλιοδιαπλεκόμενοι που τον φάγατε.Τριποντέρ ετοιμάσου που έβγαλες τις φοτο πίτσες και τα συναφή.
Jabar
Ανοίγω λοιπόν ένα σοβαρό τόπικ στα αποδυτήρια off topic για τιςν σχέσεις σκέψεις αντρών γυναικών και εμφανίζεται ο Λύκος και μου γράφει ότι θέλει τη γνώμη των γυναικών( για το άτομο του?).Περιμένω να γράψει κανά σοβαρό παιδί όπως ο τριποντέρ η ο mog που είναι γενικά αξιόπιστοι απέναντι στις γυναίκες.
Jabar
Οσο για το κύριο διείσδυση τώρα κτάλαβα ήταν ο προπονητής του ιστορικού σουπερ μάρκετ Γαλαξία στην Ανθούπολη που πήρε μέρος στο εργασιακό και κατάφερε να σημειώσει και καλάθι στην ήττα από τη Λαχαναγορά Ρέντη με 145-2
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 1 2008, 12:31 ) *
Ανοίγω λοιπόν ένα σοβαρό τόπικ στα αποδυτήρια off topic για τιςν σχέσεις σκέψεις αντρών γυναικών και εμφανίζεται ο Λύκος και μου γράφει ότι θέλει τη γνώμη των γυναικών( για το άτομο του?).Περιμένω να γράψει κανά σοβαρό παιδί όπως ο τριποντέρ η ο mog που είναι γενικά αξιόπιστοι απέναντι στις γυναίκες.

Εγω φταιω που μπηκα για να ανεβασω την ποιοτητα του τοπικ.

Περιμενε εσυ να μπουν να γραψουν οι παντοφλες,
για να ξεφτυλισουν για αλλη μια φορα το αντρικο φυλλο
LordOfTheCourts
QUOTE(Jabar @ Apr 1 2008, 10:01 ) *
Αλλά εσείς του Γέρακα χαρείτε για λίγο ακόμα γιατί σε λίγες μέρες ίσως και από σήμερα το βράδυ ο YODA επιστρέφει παλιοδιαπλεκόμενοι που τον φάγατε.Τριποντέρ ετοιμάσου που έβγαλες τις φοτο πίτσες και τα συναφή.

smiley.gif
Δεν έχω να πω τίποτα... πάντα θα υπάρχουν αντίλογοι...

Αεκάκια και Βαζελάκια... ενημερωτικά ...μόλις τώρα φεύγω για να δω την Θρυλάρα... εσείς αλήθεια με ποιον παίζετε.... ΟΥΡΤ ρε.... icon_drunk.gif icon_wave.gif
Jabar
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 1 2008, 19:48 ) *
smiley.gif
Δεν έχω να πω τίποτα... πάντα θα υπάρχουν αντίλογοι...

Αεκάκια και Βαζελάκια... ενημερωτικά ...μόλις τώρα φεύγω για να δω την Θρυλάρα... εσείς αλήθεια με ποιον παίζετε.... ΟΥΡΤ ρε.... icon_drunk.gif icon_wave.gif

Click to view attachment
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 1 2008, 20:05 ) *

Εμεις παμε Μαδριτη,
εσεις καθιστε να κοιτατε το ταμπλο.

ΓΟΥΝΤΣ
dimaster
Αχ ρε Κωστένογλου που τους λυπήθηκες..........έπρεπε να τους βάλουμε 7-8 γκολάκια να τελειώνουμε με τα "παραγκισια" πρωταθλήματα τους.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ Apr 1 2008, 22:48 ) *
Αχ ρε Κωστένογλου που τους λυπήθηκες..........έπρεπε να τους βάλουμε 7-8 γκολάκια να τελειώνουμε με τα "παραγκισια" πρωταθλήματα τους.....

Παλι τριτοι θα ερθετε ρε ψωνιοοοοοοοοοοοο.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 1 2008, 23:51 ) *
Παλι τριτοι θα ερθετε ρε ψωνιοοοοοοοοοοοο.


Σύντροφοι, ακολουθούν αποκαλύψεις.....
μετά τη μαραθώνια σύσκεψη που είχαμε με τον Jabar αποκαλύπτω τα παρακάτω :

Κάτι ψάχνει ο πρόεδρος




και απευθύνεται στον κατάλληλο άνθρωπο



και.......



του δίνει τη λύση στο πιάτο!

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 1 2008, 23:59 ) *
Σύντροφοι, ακολουθούν αποκαλύψεις.....
μετά τη μαραθώνια σύσκεψη που είχαμε με τον Jabar αποκαλύπτω τα παρακάτω :

Κάτι ψάχνει ο πρόεδρος


και απευθύνεται στον κατάλληλο άνθρωπο



και.......



του δίνει τη λύση στο πιάτο!


Χαχαχαχα.

Φερε ρε Σωκρατη τον Αλεφαντο παλι
να παρει το νταμπλ και να λυποθυμησουν ολοι.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Επειδη φετος ειναι τα 100 χρονια του Παο (δεν παω)
λεω να κανω μια ερωτηση.

Αν φετος ο ΟΣΦΠ παρει το νταμπλ και πηγε στους 16 στο ποδοσφαιρο.
Αν παει φαιναλ4 και παρει το πρωταθλημα στο μπασκετ

Αν γινουν ολα αυτα θα κανουν γιορτη ή μνημοσυνο???????????
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 2 2008, 00:29 ) *
Επειδη φετος ειναι τα 100 χρονια του Παο (δεν παω)
λεω να κανω μια ερωτηση.

Αν φετος ο ΟΣΦΠ παρει το νταμπλ και πηγε στους 16 στο ποδοσφαιρο.
Αν παει φαιναλ4 και παρει το πρωταθλημα στο μπασκετ

Αν γινουν ολα αυτα θα κανουν γιορτη ή μνημοσυνο???????????

Λύκε, αν ο ΟΣΦΠ δεν πάρει τίποτα απ'όσα λες στον Πειραιά τι θα γίνει??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Apr 2 2008, 07:06 ) *
Λύκε, αν ο ΟΣΦΠ δεν πάρει τίποτα απ'όσα λες στον Πειραιά τι θα γίνει??? smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Αντε να μην παρω κατι στο μπασκετ το πολυ πολυ.
Στην μπαλα εχει καθαρισει ο ''θειος'' Σωκρατης
penetration
Φίλτατε nikefalin είχες την τύχη - ατυχία εχθές στο Πλάτωνας-Άρης να καθίσεις δίπλα από τη μεγαλύτερη απάτη του ελληνικού μπάσκετ τον JABAR (κρίμα στο όνομα).
Όπως θα κατάλαβες και ο ίδιος ο άνθρωπος δεν το μυρίζει το άθλημα και καλύτερα να ασχολείται μόνο με τα ποδοσφαιρικά και να ανεβάζει όπως το κάνει με μεγάλη επιτυχία ποδοσφαιρικές φωτογραφίες στο forum.
Ας αλλάξει και το όνομα σε RIVALDO ΚΑΙ ΔΕ ΞΈΡΩ ΓΩ ΤΊ ΑΛΛΟ. Πάντως είναι λίγος για μπάσκετ. Ούτε για τον ΑΓΙΟ ΚΟΣΜΑ δεν κάνει΄
JABAR φιλικά σου προτείνω να ανοίξεις κανα τοπικ ποδοσφαιρικό στο basketforum και άσε το μπασκετάκι ήσυχο.
Jabar
Αποκάλυψη για τη τεράστια καριέρα του penetration στο χώρο του μπάσκετ.Ξεκίνησε από βοηθός προπονητή
στα mini του Σκλαβενίτη Ανω Αετοράχης .Eκεί τον ανακάλυψε ο προπονητής από το Κορακοβούνι , Κοριτσάκης παρατήρησε με πόση χάρι αγόραζε τα νερά για τα πιτσιρίκια και τον πήρε να πλένει τις εμφανίσεις.
Ματά πήγε βοηθός στο Μασούτης Αμαλιάδας έμεινε 20 μέρες και πήγε στον Γαλαξία της Ανθούπολης στο εργασιακό για ένα ματς.Αρπαξε την ευκαιρία που του δόθηκε,να πληρώνει μόνο 20 ευρώ το ματς για να είναι πρώτος προπονητής στα ΚΑΠΗ Πετρούπολης.
Jabar
Ο ένας από τους δύο διαιτητές που θα παίξουν το Λύκο είναι ο ref ελπίζω να τον δεί συμπαθητικά ,γιατί είναι καλό παιδί, να τον παρηγορήσει ,γιατί ο άλλος πάει με άγριες διαθέσεις και το όνομά του αρχίζει από Σ αν του θυμίζει τίποτε αυτό biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 2 2008, 23:46 ) *
Ο ένας από τους δύο διαιτητές που θα παίξουν το Λύκο είναι ο ref ελπίζω να τον δεί συμπαθητικά ,γιατί είναι καλό παιδί, να τον παρηγορήσει ,γιατί ο άλλος πάει με άγριες διαθέσεις και το όνομά του αρχίζει από Σ αν του θυμίζει τίποτε αυτό biggrin.gif

Δηλαδη παλι θα αργησει να τελειωσει το ματς????????

Δεν το λεω για σενα ref
Jabar
Δεν είναι αυτός που νομίζεις το ματς για σένα ίσως τελειώσει και πολύ γρήγορα.
penetration
Εκτός από ΜΥΡΩΔΟΠΟΥΛΟΣ είσαι και πολύ ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ και θα σε κάνω ντα ρε jabarako.
Πρέπει να γνωρίζεις όμως ότι όλοι οι μεγ΄λοι μανατζαραίοι από κάπου ξεκίνησαν.'Ετσι και γω 'εκανα τα πρ΄τα μου βήματα σαν παίχτης και κατόπιν σαν προπονητάουα και τώρα αφοσιώθηκα στην μανατζερική. Και τα πάω και πολύ καλά μπορώ να σου πω. Τώρα άμα εσύ ζηλεύεις και κολάς να ανέβεις στο άρμα μου πίσω, κάτσε στα SOUVLAKERI να κάνεις ποδοσφαιρικές αναλύσεις καφενειακού επιπέδου. Τώρα τα εργασιακά και ΚΑΠΗ δεν με αγγίζουν και στα επιστρέφω. ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΣΤΑ ΧΩΝΩ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ
(Κάποιος πρέπει να σου μιλήσει για το ΒΙΞ για τη μύτη- ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ)
Jabar
Οπως λες και συ εδώ είναι off topic Γ ΕΣΚΑ .Εσύ λοιπόν που είσαι μπασκετικός γράψε μας για ένα παιχνίδι Γ
ΕΣΚΑ που είδες φέτος tongue.gif και σαν manager πες μας και για το καλύτερο παίκτη της κατηγορίας που είδες biggrin.gif
Πρόσεχε αυτό λειτουργεί σαν το μήλο που΄είπανε να πάει στην ομορφότερη και έγινε χαμός tongue.gif Αλήθεια τι κόλλυμα έχουν οι γυναίκες με τα μήλα?Μήλο η Ευα , μήλο στην ελληνική μυθολογία.Μύλος γενικά
penetration
[quote name='Jabar' date='Apr 3 2008, 11:17 ' post='182114']
Οπως λες και συ εδώ είναι off topic Γ ΕΣΚΑ .Εσύ λοιπόν που είσαι μπασκετικός γράψε μας για ένα παιχνίδι Γ
ΕΣΚΑ που είδες φέτος tongue.gif και σαν manager πες μας και για το καλύτερο παίκτη της κατηγορίας που είδες biggrin.gif
Πρόσεχε αυτό λειτουργεί σαν το μήλο που΄είπανε να πάει στην ομορφότερη και έγινε χαμός tongue.gif Αλήθεια τι κόλλυμα έχουν οι γυναίκες με τα μήλα?Μήλο η Ευα , μήλο στην ελληνική μυθολογία.Μύλος γενικά

Και φυσικά υπάρχει και η στάση ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΣ

μεταφέρομαι στο καφενείο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Πως λεγεται η γυναικα αυτουνου που δεν εχει μαλλια???????
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 3 2008, 08:17 ) *
Δεν είναι αυτός που νομίζεις το ματς για σένα ίσως τελειώσει και πολύ γρήγορα.

αυτό είναι σίγουρο , θα τελειώσει πριν έρθει καν στο γήπεδο 19.gif 19.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.