Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 12 2008, 00:48 ) *
Εγω το μονο που ειδα ειναι οτι ηρθες στο Ζηρινειο για να απολαυσεις τον Λυκο
και μετα πηγες να πιεις το γαλατακι σου
και να κανεις νανακια μπουλη
Οπως ακριβως τα ειπες........κερδισαμε περιπατο

ρε ταγαρι μετα προτιμησα απο το να δω τα μουτρα σου να βγω με γκομενακια..... tongue.gif ....
και εκει στους παντοφλες το ονομα σου δε το εβαλες....γιατι????....εγω τη παρασκευη αλλο καταλαβα....μαρτυρας μου ο τζαμπαρ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 14 2008, 00:08 ) *
ρε ταγαρι μετα προτιμησα απο το να δω τα μουτρα σου να βγω με γκομενακια..... tongue.gif ....
και εκει στους παντοφλες το ονομα σου δε το εβαλες....γιατι????....εγω τη παρασκευη αλλο καταλαβα....μαρτυρας μου ο τζαμπαρ....

Ποια γκομενακια ρε κακομοιρηηηηηηηηηη??????????
Σπιτι να πιεις το γαλατακι σου πηγες.

Για ρωτα τον Τζαμπαρ να σου πει,
με ποσες μιλησα στο τηλ μεχρι να παμε στο Κρυσταλ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 13 2008, 23:51 ) *
καλά ρε όλή την ομάδα σου και αυτούς που έρχονται να σε βλέπουν παντόφλες θα τους βγάλεις ?

Για εναν μονο απο την ομαδα μου ειπα, κυριε χαλκινε.

Λεω μονο για αυτους που εχουν δωσει δικαιωμα
με την συμπεριφορα τους ρε χαλκινε παντοφλα.
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 23:37 ) *
Ποια γκομενακια ρε κακομοιρηηηηηηηηηη??????????
Σπιτι να πιεις το γαλατακι σου πηγες.

Για ρωτα τον Τζαμπαρ να σου πει,
με ποσες μιλησα στο τηλ μεχρι να παμε στο Κρυσταλ

καμια ξαδερφη σου εχεις βαλει να σε παιρνει τηλ καθε 5 λεπτα για να φαινεται τι ειναι γκομενα....παντως εγω εμαθα οτι στη κερκιδα τη παρασκευη πανω απο εκει που καθομουν ηταν 2 παρουσιες που αφορουσαν εσενα....κανω λαθος?????.... 19.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 14 2008, 01:44 ) *
καμια ξαδερφη σου εχεις βαλει να σε παιρνει τηλ καθε 5 λεπτα για να φαινεται τι ειναι γκομενα....παντως εγω εμαθα οτι στη κερκιδα τη παρασκευη πανω απο εκει που καθομουν ηταν 2 παρουσιες που αφορουσαν εσενα....κανω λαθος?????.... 19.gif

Η μια ηταν η μανα μου και η αλλη μια απο το χαρεμι.

Απο μενα θα μαθεις πως θα γινεις πραγματικος αντρας μπουλη
v-span
Κάποιος που ξέρει έχει πει..."Για να παίξεις μπάσκετ πρέπει να κάνεις τουλάχιστον 2 από τα 3: τσιγάρα, ποτά, πολλά γκομενάκια (όχι απλά να μιλάς αλλά και να...μασάς)"

Έτσι απλά
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(v-span @ Apr 14 2008, 01:58 ) *
Κάποιος που ξέρει έχει πει..."Για να παίξεις μπάσκετ πρέπει να κάνεις τουλάχιστον 2 από τα 3: τσιγάρα, ποτά, πολλά γκομενάκια (όχι απλά να μιλάς αλλά και να...μασάς)"

Έτσι απλά

Τσιγαρο δεν καπνιζω αλλα κανω πουρο, πιανει?????

Για τα αλλα 2 ειναι γνωστες πιστευω οι ''συμμετοχες'' μου
LordOfTheCourts
Χάρηκα για αυτή τη νίκη μου... ώς δεύτερος Παντόφλας.. Σαν όμως καλοκαιρινός τύπος και αφού αρχίζουμε να βγάζουμε τα λιγερά μας κορμιά στον ήλιο... θα ήθελα να λάβω από την επιτροπή σας το τίτλο του Σαγιονάρα... ή ακόμα καλύτερα του Σαγιονάρα Brazil...

Οι μέρες του Lord έχουν τελειώσει... κάποτε ήταν άρχοντας στις πεδιάδες και τα βουνά της Ανατολικής Ευρώπης... όταν φοιτητής πολεμούσε τους κακούς και κατατρόπωνε τους εχθρούς... προστάτευε τους.... αδυναμους... και έδινε νόημα στις ζωές πολλών ....

Από τη στιγμή που βρήκε τη Βασίλισά του... αποφάσισε να δόσει τα σκήπτρα του σε άλλους ισάξιούς του... (μπορεί να τα διαβάζει η Βασίλισα του και να πέσει η σαγιονάρα που λέγαμε).

Κρατάτε γερά εσείς οι ανύπαντροι....
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 01:52 ) *
Η μια ηταν η μανα μου και η αλλη μια απο το χαρεμι.

Απο μενα θα μαθεις πως θα γινεις πραγματικος αντρας μπουλη

laugh.gif laugh.gif υπεύθυνη δήλωση έφερες ρε λαμόγιο ? δεν αρκούν μόνο οι κηδεμόνες laugh.gif laugh.gif
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 13 2008, 23:52 ) *
Η μια ηταν η μανα μου και η αλλη μια απο το χαρεμι.

Απο μενα θα μαθεις πως θα γινεις πραγματικος αντρας μπουλη

μπουλης εγω δε νομιζω....εσυ εχεις κανει μπυροκοιλι απο τα πολλα ξυδια....εγω τουλαχιστον γεμιζω το γηπεδο με γκομενακια και οχι τους συγγενεις μου....θα το διαπιστωσεις οταν ερθεις στον αγιο στεφανο..... cool.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 14 2008, 12:24 ) *
μπουλης εγω δε νομιζω....εσυ εχεις κανει μπυροκοιλι απο τα πολλα ξυδια....εγω τουλαχιστον γεμιζω το γηπεδο με γκομενακια και οχι τους συγγενεις μου....θα το διαπιστωσεις οταν ερθεις στον αγιο στεφανο..... cool.gif

Αν εισαι καλο παιδι και δεν με προκαλεις, θα κανω πραγματικοτητα
το ονειρο σου να κανεις επιτελους σεξ.
Θα σου φερω εγω μια κοπελα να σε ξεπαρθενιασει μπουλη
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 14 2008, 10:02 ) *
Χάρηκα για αυτή τη νίκη μου... ώς δεύτερος Παντόφλας.. Σαν όμως καλοκαιρινός τύπος και αφού αρχίζουμε να βγάζουμε τα λιγερά μας κορμιά στον ήλιο... θα ήθελα να λάβω από την επιτροπή σας το τίτλο του Σαγιονάρα... ή ακόμα καλύτερα του Σαγιονάρα Brazil...
Οι μέρες του Lord έχουν τελειώσει... κάποτε ήταν άρχοντας στις πεδιάδες και τα βουνά της Ανατολικής Ευρώπης... όταν φοιτητής πολεμούσε τους κακούς και κατατρόπωνε τους εχθρούς... προστάτευε τους.... αδυναμους... και έδινε νόημα στις ζωές πολλών ....
Από τη στιγμή που βρήκε τη Βασίλισά του... αποφάσισε να δόσει τα σκήπτρα του σε άλλους ισάξιούς του... (μπορεί να τα διαβάζει η Βασίλισα του και να πέσει η σαγιονάρα που λέγαμε).
Κρατάτε γερά εσείς οι ανύπαντροι....

Ετσι ειναι, αν δεν σκισεις την γατα απο την αρχη ετσι καταληγεις.

Ποτε δεν ειναι αργα ομως, σηκωστε κεφαλι εστω και τωρα φιλοι παντοφλες.

Ο ΛΥΚΟΣ θα σταθει στο πλευρο σας
LordOfTheCourts
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 17:52 ) *
Ετσι ειναι, αν δεν σκισεις την γατα απο την αρχη ετσι καταληγεις.

Ποτε δεν ειναι αργα ομως, σηκωστε κεφαλι εστω και τωρα φιλοι παντοφλες.

Ο ΛΥΚΟΣ θα σταθει στο πλευρο σας

Αν ποτέ αντιμετωπίσεις πρόβλημα να συνενοηθείς στα ρουμάνικα.. για οποιονδήποτε λόγο wink.gif πάρε τηλέφωνο να σε βοηθήσω...
LordOfTheCourts
Ο χαρακτήρας και ο τρόπς αντίδρασεις των ανατολικογκομενακίων είναι ίδιος παντού και πάντοτε... ξερς ΄συ wink.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LordOfTheCourts @ Apr 14 2008, 19:37 ) *
Αν ποτέ αντιμετωπίσεις πρόβλημα να συνενοηθείς στα ρουμάνικα.. για οποιονδήποτε λόγο wink.gif πάρε τηλέφωνο να σε βοηθήσω...

Τσε φατς και μαι γιου μπεσκ μουλτ????

Τα ξερω ρε παντοφλα, τα εμαθα ξαπλα
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 19:59 ) *
Τσε φατς και μαι γιου μπεσκ μουλτ????

Τα ξερω ρε παντοφλα, τα εμαθα ξαπλα

φου του τενκουρα, γιατί γεννήθηκαμε "ρουμάνοι" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 10:46 ) *
Αν εισαι καλο παιδι και δεν με προκαλεις, θα κανω πραγματικοτητα
το ονειρο σου να κανεις επιτελους σεξ.
Θα σου φερω εγω μια κοπελα να σε ξεπαρθενιασει μπουλη

α ρε λυκε....ποσο λιγο με ξερεις...ειπαμε εγω ειμαι πολυ μπροστα....πρεπει να βρεις πιο ψαγμενα για να με δελεασεις.... rolleyes.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 14 2008, 22:55 ) *
α ρε λυκε....ποσο λιγο με ξερεις...ειπαμε εγω ειμαι πολυ μπροστα....πρεπει να βρεις πιο ψαγμενα για να με δελεασεις.... rolleyes.gif

Τι μπροστα να εισαι ρε κακομοιρο που εχεις βγαλει τριχες
στην παλαμη απο το πολυ παιξιμο?????????

Εισαι τυχερος που εχεις μπλεξει μαζι μου και θα μαθεις πολλα πραγματα
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 22:56 ) *
Τι μπροστα να εισαι ρε κακομοιρο που εχεις βγαλει τριχες
στην παλαμη απο το πολυ παιξιμο?????????

Εισαι τυχερος που εχεις μπλεξει μαζι μου και θα μαθεις πολλα πραγματα

ασε η παλαμη μου εχει κανει αιτηση στον οαεδ εδςω και καιρο....εγω ρε μπουζουκοκεφαλε θα σου δειξω τι θελει η νεα γενια μπας και αναβαθμισεις το ροστερ σου..... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 00:59 ) *
ασε η παλαμη μου εχει κανει αιτηση στον οαεδ εδςω και καιρο....εγω ρε μπουζουκοκεφαλε θα σου δειξω τι θελει η νεα γενια μπας και αναβαθμισεις το ροστερ σου..... smiley.gif

Εχω δει την καταντια της νεας γενιας.
Γι'αυτο και τα κοριτσακια της γενιας σου ψαχνουν Λυκους
σαν κι εμενα για να περασουν καλα.
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 23:10 ) *
Εχω δει την καταντια της νεας γενιας.
Γι'αυτο και τα κοριτσακια της γενιας σου ψαχνουν Λυκους
σαν κι εμενα για να περασουν καλα.

οντως ειναι γενια ειναι λιγο για το ****....αλλα μην ανησυχεις καλα τα καταφερνω....τα κοριτσακια μου δεν εχουν παραπονο....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 01:24 ) *
εγω δε θα εξαφανιστω οτι και να γινει....εσενα θελω να δω μετα ομως.....

Ε βεβαια, ο dimaster εχει και λιγο φιλοτιμο.

Ετσι εγριεψε τον Λυκο να ερθει φτιαγμενος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 01:22 ) *
οντως ειναι γενια ειναι λιγο για το ****....αλλα μην ανησυχεις καλα τα καταφερνω....τα κοριτσακια μου δεν εχουν παραπονο....

Εμενα αλλα μου λενε
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 23:28 ) *
Εμενα αλλα μου λενε

αληθεια????ποια και τι σ λεει????... smiley.gif
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 23:27 ) *
Ε βεβαια, ο dimaster εχει και λιγο φιλοτιμο.

Ετσι εγριεψε τον Λυκο να ερθει φτιαγμενος

φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 01:34 ) *
αληθεια????ποια και τι σ λεει????... smiley.gif

Δεν μπορω να προδωσω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 01:39 ) *
φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα...

Τα ρουχα μου, τα φιλαει και τα πλενει το χαρεμι μου μπουλη
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 14 2008, 23:46 ) *
Τα ρουχα μου, τα φιλαει και τα πλενει το χαρεμι μου μπουλη

οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι..... laugh.gif ....θες και χαρεμι καημενε.....οποια και να φερεις μολις με δει θα σε παρατησει....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 02:03 ) *
οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι..... laugh.gif ....θες και χαρεμι καημενε.....οποια και να φερεις μολις με δει θα σε παρατησει....

Η Νανα που σε ειδε την Παρασκευη δεν με εχει παρατησει ακομα παντως.

Μαλλον κατι δεν παει καλα. Για ψαχτο
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 15 2008, 00:13 ) *
Η Νανα που σε ειδε την Παρασκευη δεν με εχει παρατησει ακομα παντως.

Μαλλον κατι δεν παει καλα. Για ψαχτο

αμα αυτη ειναι κακογουστη δε της φταιω σε τιποτα.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mog#4 @ Apr 15 2008, 02:17 ) *
αμα αυτη ειναι κακογουστη δε της φταιω σε τιποτα.....

ΑΑΑΑ αυτο φταιει.

Ο σοφος Ελληνικος λαος ομως λεει για την περιπτωση σου:
''της κοντης ψ@λης, της φταινε οι τριχες''.
mog#4
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 15 2008, 00:21 ) *
ΑΑΑΑ αυτο φταιει.

Ο σοφος Ελληνικος λαος ομως λεει για την περιπτωση σου:
''της κοντης ψ@λης, της φταινε οι τριχες''.

ομολογω οτι τωρα δεν εχω να σου πω κατι....αλλα σαν αντρας δε κρυβομαι....αυτο μου το εχεις μαθει εσυ τρομαρα σου.... smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(nikefalin @ Apr 14 2008, 19:02 ) *
φου του τενκουρα, γιατί γεννήθηκαμε "ρουμάνοι" laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Έτσι έτσι... μπαγκαμιασ πουλα μασι...
(η πιο σκληρη βομωλοχία που έχω ακούσει ήταν ρουμανικη)
Φουτους μορτσι ματι... (για όσους ξέρουν... διαφορετικά δεν λεγονται)
penetration
να ανοίξει καινούριο topic :

ΧΧΧΧ extra facial και ταρέστα
Jabar
Επεξήγηση και χαρακτηρισμός
Λύκος ένα αγνό καμάκι Εγραψε στα ρουμάνικα τι κάνεις σε αγαπώ πολύ. biggrin.gif
Νikefalin Αγόρι μου υπάρχει εμπόρευμα για σένα με το κατάλληλο στόμα. tongue.gif
Lordofthecourts αφού πέτυχε το καμάκι του λύκου προχωρά σε προτάσεις για πράξεις με το να βάλει το καναρίνι στο κλουβί.Και δεν του φτάνει αυτό αλλά προχωρά και σε νεκρόφιλες πράξεις με τους συγγενείς μητέρα της. 41.gif
Λοιπόν μικρούλια όταν φτάσετε στο κεφάλαιο πράξη ελάτε στο θείο να σας βγάλει μια βόλτα στην αγορά
LordOfTheCourts
QUOTE(Jabar @ Apr 15 2008, 09:15 ) *
Επεξήγηση και χαρακτηρισμός
Λύκος ένα αγνό καμάκι Εγραψε στα ρουμάνικα τι κάνεις σε αγαπώ πολύ. biggrin.gif
Νikefalin Αγόρι μου υπάρχει εμπόρευμα για σένα με το κατάλληλο στόμα. tongue.gif
Lordofthecourts αφού πέτυχε το καμάκι του λύκου προχωρά σε προτάσεις για πράξεις με το να βάλει το καναρίνι στο κλουβί.Και δεν του φτάνει αυτό αλλά προχωρά και σε νεκρόφιλες πράξεις με τους συγγενείς μητέρα της. 41.gif
Λοιπόν μικρούλια όταν φτάσετε στο κεφάλαιο πράξη ελάτε στο θείο να σας βγάλει μια βόλτα στην αγορά

6 χρόνια σπούδαζα Βουκουρέστι... περισσότεροι έλληνες γνωρίζουν ρουμάνικα παρά αγγλικά...
Αλλά αυτό για τους πεθαμένους συγγενείς είναι πολύ σκληρό... έχω ακούσει και το σκληρό για τον αντρικό πληθυσμό... μπαγκ πουλα ιν(ουν) πουλα τα (να βάλω αρσενικό καναρίνι στο αρσενικό σου καναρίνι) smiley.gif
LordOfTheCourts
κάτι άσχετο... Yoda...
παρακαλουθείς καθόλου το ReGenesis (σειρά)?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 15 2008, 10:15 ) *
Επεξήγηση και χαρακτηρισμός
Λύκος ένα αγνό καμάκι Εγραψε στα ρουμάνικα τι κάνεις σε αγαπώ πολύ. biggrin.gif
Νikefalin Αγόρι μου υπάρχει εμπόρευμα για σένα με το κατάλληλο στόμα. tongue.gif
Lordofthecourts αφού πέτυχε το καμάκι του λύκου προχωρά σε προτάσεις για πράξεις με το να βάλει το καναρίνι στο κλουβί.Και δεν του φτάνει αυτό αλλά προχωρά και σε νεκρόφιλες πράξεις με τους συγγενείς μητέρα της. 41.gif
Λοιπόν μικρούλια όταν φτάσετε στο κεφάλαιο πράξη ελάτε στο θείο να σας βγάλει μια βόλτα στην αγορά

Γιατι δεν μου ειπες ρε γεροΤζαμπαρ οτι παιζατε εδω χθες???
Θα ερχομουν.

Παρε με τηλ
Yoda
QUOTE(triponter @ Apr 13 2008, 21:46 ) *
λοιπον ηρθε η ωρα να με αποθεωσετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπορει να ειμαι αθλιος μπασκετμπολιστας αλλα καταφερα να λυσω το μεγαλο μυστηριο που λεγεται YODA...

Ξερω ακριβως ποιος ειναι... Η απαντηση βρισκεται στην εφημεριδα GOAL.....εχω ονομα και φωτογραφια...

αλλα επειδη σεβομαι την επιθυμια καποιου να μεινει ανωνυμος, δεν θα αποκαλυψω τιποτα εκτος αν με αφησει ο ιδιος ο YODA....

απο την αλλη αυτα που λεει και γραφει ειναι αρκετα καυστικα και θα επρεπε να γραφονται με ονοματεπωνυμο (ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ), αλλα ειπαμε...σεβασμος στις επιθυμιες των αλλων...

................................................................................
...................


O Yoda λέει στον triponter .... βγάλε τα στοιχεία σου να γελάσει και το...παρδαλό κατσίκι!
.....και συνέχισε να αγοράζεις την Goal!!!!
Yoda
QUOTE(nikefalin @ Apr 13 2008, 23:30 ) *
έχω κι εγώ να κάνω την αποκάλυψη του αιώνα

όχι μονο είδα τον yoda αλλά τον φωτογράφισα κιόλας

ιδού



O Yoda λέει στον nikefalin .... άλλαξε η θεωρία σου ότι είμαι γυναίκα και πιστεύεις ότι είμαι σκύλος? Φανερέ πράκτορα «Θου Βου» και δίπλα σου να καθίσω δεν πρόκειται να με καταλάβεις!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Yoda @ Apr 16 2008, 02:11 ) *
O Yoda λέει στον triponter .... βγάλε τα στοιχεία σου να γελάσει και το...παρδαλό κατσίκι!
.....και συνέχισε να αγοράζεις την Goal!!!!

QUOTE(Yoda @ Apr 16 2008, 02:20 ) *
O Yoda λέει στον nikefalin .... άλλαξε η θεωρία σου ότι είμαι γυναίκα και πιστεύεις ότι είμαι σκύλος? Φανερέ πράκτορα «Θου Βου» και δίπλα σου να καθίσω δεν πρόκειται να με καταλάβεις!

Μονο ο Λυκος ξερει την αληθεια
αλλα θα παρει το μυστικο μαζι του
Yoda
Ο Yoda λέει ότι 13 Απριλίου 2008 και ώρα 2.18 διάβασε στο forum το απόλυτο «ξεσκόνισμα» παίκτη σε προπονητή!!!
Άγνωστες οι αιτίες .... για να πάρει το πριμ ανόδου? .... για να παίζει παραπάνω? ... για να παίζει και του χρόνου? ....

O Yoda απονέμει τον τίτλο ..... « το μάτι του προπονητή στα αποδυτήρια» .... «το αυτί της διοίκησης στον πάγκο» .... «η μύτη της ομάδας στο forum» .... «ο Αρτέμης Μάτσας της Γ ΕΣΚΑ» ..... στον ..... ???????

ΥΓ. «Φανταστικέ κύριε τροχονόμε κάνε μου λίγο φρρρρρρ.....»
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 13 2008, 02:18 ) *
καλησπερα παιδια...
τεραστια νικη για εμας...μιση κατηγορια!!!!!!!!!!!!!!
ηταν ενα ματς διχως αυριο και για εμας και για την Πεντελη..εγινε τρομερη μαχη με πολυ ξυλο....και απιστευτο παθος...!!!!!!!!
τελικα πηραμε την νικη...λεπτομερειες αυριο
.............................................................
εγω θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον προπονητη μας ΜΑΚΗ ΣΦΗΓΓΑ .. 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
σημερα ειχε να διαχειριστει 12 παιχτες που ολοι γκρινιαζαν που ολοι εβριζαν και απλα ειμασταν ενα ηφαιστειο ετοιμο να εκραγει...
ειχε ηρεμια, δεν αντεδρασε σε καμια προκληση και εμεινε ψυχραιμος καθολη την διαρκεια του αγωνα...!!!
Αν παρασυροταν και αυτος σε αυτο το τραγικο κλιμα θα γινοταν πραγματικα χαμος...
Σημασια εχει καθε ανθρωπος να κανει αυτο που πρεπει για να επιτυχει το σωστο αποτελεσμα και το σκοπο του...και σημερα το εκανε, παρα τον δυναμισμο του χαρακτηρα του...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
μπραβο σε ολουςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς......................
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!

Για να μην το ψαχνετε αυτο ειναι
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 16 2008, 02:20 ) *
O Yoda λέει στον nikefalin .... άλλαξε η θεωρία σου ότι είμαι γυναίκα και πιστεύεις ότι είμαι σκύλος? Φανερέ πράκτορα «Θου Βου» και δίπλα σου να καθίσω δεν πρόκειται να με καταλάβεις!


η μία θεωρία δεν αποκλείει την άλλη, έχει μιλήσει για αυτά ο γίγαντας της διανόησης , ο Ν.Καρβέλας με το άσμα του "ο σκύλος μου είναι gay"

laugh.gif laugh.gif ξέρεις ποιά είναι η πλάκα ? έχουμε χαιρετηθεί 2 φορές εως τώρα , αλλά όχι στα γήπεδα της Γ , ούτε της ΕΣΚΑ....(πάντα με αποσιωπητικά...)
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 16 2008, 13:27 ) *
θα επιληφθεί το cas laugh.gif

Με αυτην την ελπιδα θα μεινετε εσυ και η ομαδα σου το αρθρο 44
Jabar
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 16 2008, 13:52 ) *
Με αυτην την ελπιδα θα μεινετε εσυ και η ομαδα σου το αρθρο 44

Τάσο φίλε μου το άρθρο 44 έχει δύο 4 εγώ προτιμώ το 4-0
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 16 2008, 13:56 ) *
Τάσο φίλε μου το άρθρο 44 έχει δύο 4 εγώ προτιμώ το 4-0

είναι το άρθρο 4-0 + 4
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 16 2008, 13:56 ) *
Τάσο φίλε μου το άρθρο 44 έχει δύο 4 εγώ προτιμώ το 4-0

QUOTE(nikefalin @ Apr 16 2008, 13:59 ) *
είναι το άρθρο 4-0 + 4

Το γνωστο συνθημα ''βαλτε τον Ηλια στο ρολοι να μετραει ποσα τρωει''
το ξεχασατε????

Την κυριακη να κανετε φιεστα και να σηκωσετε το κυπελλο ''Μαρθα Βουρτση''
που σας ταιριαζει απολυτα
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 16 2008, 14:02 ) *
Το γνωστο συνθημα ''βαλτε τον Ηλια στο ρολοι να μετραει ποσα τρωει''
το ξεχασατε????

Την κυριακη να κανετε φιεστα και να σηκωσετε το κυπελλο ''Μαρθα Βουρτση''
που σας ταιριαζει απολυτα

Δεν το ξεχάσαμε, το εξελίξαμε αντί για Ηλία λέγεται με Αντώνη πλέον
και το "Μάρθα Βούρτση" θα το σηκώσει, αν έχει συνέλθει από το κώμα ....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 16 2008, 16:20 ) *
Δεν το ξεχάσαμε, το εξελίξαμε αντί για Ηλία λέγεται με Αντώνη πλέον
και το "Μάρθα Βούρτση" θα το σηκώσει, αν έχει συνέλθει από το κώμα ....

Ποσο ευκολα τις ξεχασες τις εξαρες, τα ντορτια και τις τριαρες.

Με σας δεν παιζαμε μπαλα αλλα ταβλι
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.