Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 3 2008, 20:09 ) *
να ευχαριστησω κ εγω ολα τα παιδια για την παρουσια τους κ θα οργανωσουμε συναντηση στο καλοκαιρινο τον επομενο μηνα.ησασταν ολοι υπεροχοι χθες!!

Πρωτα θα κανονισουμε φαγοποτι

QUOTE(dm_7 @ May 3 2008, 20:31 ) *
Είχα δουλειές!!! biggrin.gif

Δικαιολογιες
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ May 3 2008, 16:18 ) *
Τα φιλάει για του χρόνου για τους παίχτες τις "ευρώ-ομάδα σου" 19.gif

Για του χρονου μην ξεχασεις να αγορασεις κι εσυ
καπελακι, γυαλια ηλιου και αντιηλιακο.

Το ουεφακι παιζει μεσημερακι
bxristos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 3 2008, 20:57 ) *
Πρωτα θα κανονισουμε φαγοποτι
Δικαιολογιες


Το αφήνουμε πάνω σου..
Για σύντομα όμως...
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 3 2008, 20:57 ) *
Πρωτα θα κανονισουμε φαγοποτι
Δικαιολογιες

πειναωωω!!!!
assistant
QUOTE(dm_7 @ May 3 2008, 20:31 ) *
Είχα δουλειές!!! biggrin.gif

Καλα που δεν ηρθες εσυ γιατι στο διπλανο τραπεζι ηταν ο πρωην σου και θα ειχαμε μαλλιοτραβηγματα............
Jabar
Ναι αλλά είχαμε πολύ ωραία παιδιά στη παρέα.
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 3 2008, 21:00 ) *
Για του χρονου μην ξεχασεις να αγορασεις κι εσυ
καπελακι, γυαλια ηλιου και αντιηλιακο.

Το ουεφακι παιζει μεσημερακι


εσυ θα παιζεις.........champions league???????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ May 4 2008, 00:52 ) *
εσυ θα παιζεις.........champions league???????

Οπως συνηθιζω τα τελευταια 11 χρονια ΝΑΙ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ May 3 2008, 22:10 ) *
Ναι αλλά είχαμε πολύ ωραία παιδιά στη παρέα.

Μην λες τετοια για μενα, με κανεις και ντρεπομαι blush.gif blush.gif blush.gif
dm_7
QUOTE(assistant @ May 3 2008, 22:01 ) *
Καλα που δεν ηρθες εσυ γιατι στο διπλανο τραπεζι ηταν ο πρωην σου και θα ειχαμε μαλλιοτραβηγματα............


Ο πρώην μου?!!!
Καλό! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dm_7 @ May 4 2008, 03:06 ) *
Ο πρώην μου?!!!
Καλό! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Χαρηκες βλεπω
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 4 2008, 01:29 ) *
Οπως συνηθιζω τα τελευταια 11 χρονια ΝΑΙ



Για τουρισμο οπως παντα ε? smiley.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 4 2008, 01:32 ) *
Μην λες τετοια για μενα, με κανεις και ντρεπομαι blush.gif blush.gif blush.gif

Δεν το λέγε για σένα ρε λαμόγιο tongue.gif
Jabar
Οποιος κυττάξει προσεκτικά τις φωτογραφίες θα καταλάβει.Αλλωστε μπορεί να μας πει και η κοπελιά τη γνώμη της.Ο Τάσος μπορεί να μην είναι ο πιό ωραίος αλλά τον έχει τον τρόπο του με τις γυναίκες.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ May 4 2008, 12:01 ) *
Για τουρισμο οπως παντα ε? smiley.gif

Στους 16 τουρισμο????

Και του χρονου που θα παω στους 8 παλι τουριστας θα ειμαι????
Rondo
Μία ομάδα περιμένουμε κάθε χρόνο να κάνει πορεία αξιώσεων στην Ευρώπη και να μην είναι έκπληξη...Όλα τα υπόλοιπα είναι εκπλήξεις...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ May 4 2008, 17:29 ) *
Μία ομάδα περιμένουμε κάθε χρόνο να κάνει πορεία αξιώσεων στην Ευρώπη και να μην είναι έκπληξη...Όλα τα υπόλοιπα είναι εκπλήξεις...

Παντοφλακια που ησουν την Παρασκευη????

Ρεζιλι του αντρικου γενους
Rondo
Όχι και παντόφλα εμένα...Δεν έχει βρεθεί ακόμα η γυναίκα που θα με εξουσιάσει και ούτε πρόκειται...Θα ζήσω ελεύθερο πουλί...Όσο για την Παρασκευή ήμουν Αράχωβα...
panagos
Αφού ζητήσω συγνώμη από την παρέα για την μη προσέλευσή μου να δώσω και εγώ με τη σειρά μου το λόγο για τον οποίο δεν ήρθα στο Κρυστάλ.Η πικρή αλήθεια ήταν ότι ήμουνα με κοιλιακά προβλήματα όλη την Παρασκευή οπότε δεν το ριψοκινδύνεψα.Είχα και παιχνίδι το Σαββάτο το πρωί (10πμ) οπότε ήταν ακόμη ένας λόγος μη προσέλευσης.Νά'στε καλά και να οργανώσετε κι άλλες τέτοιες βραδυές
dm_7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 4 2008, 05:32 ) *
Χαρηκες βλεπω



E ήταν αστείο!!! Ο πρώην είναι τόσο γλεντζές!! Για να καταλάβεις είναι μόνιμα από το κρυσταλ στο ακρωτήρι και καπάκι στο βίλα!!!!!
Τώρα τι να πω… άμα αποδειχθεί ότι προχθές ήταν στο διπλανό τραπέζι....υπόσχομαι τη Πέμπτη να φωνάζω υπέρ του ΑΕΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dm_7
QUOTE(Jabar @ May 4 2008, 12:07 ) *
Οποιος κυττάξει προσεκτικά τις φωτογραφίες θα καταλάβει.Αλλωστε μπορεί να μας πει και η κοπελιά τη γνώμη της.Ο Τάσος μπορεί να μην είναι ο πιό ωραίος αλλά τον έχει τον τρόπο του με τις γυναίκες.



Τι ακριβώς θέλετε να σας πώ?? Και βασικό...ποιος είναι ο Τάσος?
Rondo
Ο Τάσος είναι ο Λύκος...Γνωστά πράγματα αυτά φίλε...
dm_7
QUOTE(Rondo @ May 5 2008, 02:11 ) *
Ο Τάσος είναι ο Λύκος...Γνωστά πράγματα αυτά φίλε...


Οκ..σορυ δεν γνώριζα!!! Και ο χρήστης dm_7 είναι γυναίκα!!!
Γνώστα πράγματα αυτά φίλε.... tongue.gif
Rondo
QUOTE(dm_7 @ May 5 2008, 02:37 ) *
Οκ..σορυ δεν γνώριζα!!! Και ο χρήστης dm_7 είναι γυναίκα!!!
Γνώστα πράγματα αυτά φίλε.... tongue.gif

Οκ...Σόρρυ δεν γνώριζα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif Βελτιώνεται το φόρουμ άμα μπαίνουν και γυναίκες...Λύκε ποιος σε πιάνει τώρα...
penetration
ΕΓΩ το χαρακτηρισμο ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ τον δεχομαι , τον αποδεχομαι και τον παραδέχομαι και δημοσιως.

Η πραγματική αιτια για την παντοφλα που εφαγα τη Παρασκευη το βραδυ είναι ο αρχιμ.....ς ο Τζαμπάρ που επεμενε να πιούμε και καφε το βραδυ πριν το ΚΡΥΣΤΑΛ

Ζητώ ταπεινα συγνωμη και επιφυλασσομαι

Επίσης ενας πιο σοβαρός λόγος που δεν ήρθα ήταν ότι τελευταία στιγμή εμαθα ότι θα υπήρχε φωτογραφιση και όπως ειναι φυσικό ως φιρμα μεγαλομανατζερ που είμαι δεν ήθελα να αποκαλυφθώ.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dm_7 @ May 5 2008, 00:55 ) *
E ήταν αστείο!!! Ο πρώην είναι τόσο γλεντζές!! Για να καταλάβεις είναι μόνιμα από το κρυσταλ στο ακρωτήρι και καπάκι στο βίλα!!!!!
Τώρα τι να πω… άμα αποδειχθεί ότι προχθές ήταν στο διπλανό τραπέζι....υπόσχομαι τη Πέμπτη να φωνάζω υπέρ του ΑΕΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμενα μου φαινεται οτι σε ''καιει'' λιγο ακομα tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Jabar
QUOTE(penetration @ May 5 2008, 09:42 ) *
ΕΓΩ το χαρακτηρισμο ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ τον δεχομαι , τον αποδεχομαι και τον παραδέχομαι και δημοσιως.

Η πραγματική αιτια για την παντοφλα που εφαγα τη Παρασκευη το βραδυ είναι ο αρχιμ.....ς ο Τζαμπάρ που επεμενε να πιούμε και καφε το βραδυ πριν το ΚΡΥΣΤΑΛ

Ζητώ ταπεινα συγνωμη και επιφυλασσομαι

Επίσης ενας πιο σοβαρός λόγος που δεν ήρθα ήταν ότι τελευταία στιγμή εμαθα ότι θα υπήρχε φωτογραφιση και όπως ειναι φυσικό ως φιρμα μεγαλομανατζερ που είμαι δεν ήθελα να αποκαλυφθώ.

Δεν ξέρω αν η γυναίκα σου σου επέστρεψε τα γυαλιά που σου είχε πάρει για τιμωρία μετά το καφέ που τόλμησες να πιείς χωρίς άδεια εκτός σπιτιού και επίβλεψης tongue.gif .Αλλιώς θα είχες παρατηρήσει ότι απευθύνεσαι σε moderator πλέον και χαρακτηρισμοί όπως αρχιμ.....ς(εκτός και αν εννοείς αρχιμουσικός) είναι επικίνδυνοι για την διαδικτυακή σου υγεία biggrin.gif Τώρα για τη φωτογράφιση έχω ξαναπεί ότι και ανωνυμία εξασφαλίζουμε.
Πως αποτρέπουμε διείσδυση(penetration) στην άμυνα μας?
Με παντόφλα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dm_7 @ May 5 2008, 02:37 ) *
Οκ..σορυ δεν γνώριζα!!! Και ο χρήστης dm_7 είναι γυναίκα!!!
Γνώστα πράγματα αυτά φίλε.... tongue.gif

Γυναικαρα μαλιστα θα ελεγα,
συμφωνα με οσα μου εχουν πει οι ρουφιανοι μου 65.gif 65.gif 65.gif

QUOTE(penetration @ May 5 2008, 09:42 ) *
ΕΓΩ το χαρακτηρισμο ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ τον δεχομαι , τον αποδεχομαι και τον παραδέχομαι και δημοσιως.

Η πραγματική αιτια για την παντοφλα που εφαγα τη Παρασκευη το βραδυ είναι ο αρχιμ.....ς ο Τζαμπάρ που επεμενε να πιούμε και καφε το βραδυ πριν το ΚΡΥΣΤΑΛ

Ζητώ ταπεινα συγνωμη και επιφυλασσομαι

Επίσης ενας πιο σοβαρός λόγος που δεν ήρθα ήταν ότι τελευταία στιγμή εμαθα ότι θα υπήρχε φωτογραφιση και όπως ειναι φυσικό ως φιρμα μεγαλομανατζερ που είμαι δεν ήθελα να αποκαλυφθώ.

Παλι καλα που δεν μας ειπες οτι φταιει ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Jabar
QUOTE(Rondo @ May 5 2008, 03:57 ) *
Οκ...Σόρρυ δεν γνώριζα... tongue.gif tongue.gif tongue.gif Βελτιώνεται το φόρουμ άμα μπαίνουν και γυναίκες...Λύκε ποιος σε πιάνει τώρα...

Γυναίκες το φόρουμ έχεις πολλές .Στις αντρικές κατηγορίες ελάχιστες γι,αυτό πρέπει να τις προσέχουμε
iliaszervos
Οταν είχα διαβάσει την προειδοποίηση για τους απανταχού παντόφλες, γέλασα... - δεν έχω πρόβλημα συνήθως να βγαίνω τις καθημερινές.

Που να φανταστώ οτι χτυπούσε και για μένα η καμπάνα και οτι θα έβρισκε την ευκαιρία η γυναίκα μου (ήξερε οτι θα πήγαινα στο Κρυστάλ τη παρασκευή στις 12,00) να κανονίσει μπέιμπισίτινγκ την κατάλληλη μέρα... - το μόνο σίγουρο ήταν οτι δεν θα ερχόμουν με τη γυναίκα μου -

οπότε έφαγα τη παντοφλιά και ήταν ολη δική μου!

επιφυλάσσομαι για το επόμενο κανόνισμα!

ΥΓ Τις φωτογραφίες που λέτε που τις βρίσκουμε?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(iliaszervos @ May 5 2008, 13:39 ) *
Οταν είχα διαβάσει την προειδοποίηση για τους απανταχού παντόφλες, γέλασα... - δεν έχω πρόβλημα συνήθως να βγαίνω τις καθημερινές.

Που να φανταστώ οτι χτυπούσε και για μένα η καμπάνα και οτι θα έβρισκε την ευκαιρία η γυναίκα μου (ήξερε οτι θα πήγαινα στο Κρυστάλ τη παρασκευή στις 12,00) να κανονίσει μπέιμπισίτινγκ την κατάλληλη μέρα... - το μόνο σίγουρο ήταν οτι δεν θα ερχόμουν με τη γυναίκα μου -

οπότε έφαγα τη παντοφλιά και ήταν ολη δική μου!

επιφυλάσσομαι για το επόμενο κανόνισμα!

ΥΓ Τις φωτογραφίες που λέτε που τις βρίσκουμε?

Ολοι βρισκετε κατι ωραιες δικαιολογιες παντως.

Σελιδα 63 οι φωτο.

ΥΓ. Ρε γεροΤζαμπαρ ξαναβαλτες σημερα
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2008, 13:35 ) *
Γυναικαρα μαλιστα θα ελεγα,
συμφωνα με οσα μου εχουν πει οι ρουφιανοι μου 65.gif 65.gif 65.gif
Παλι καλα που δεν μας ειπες οτι φταιει ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ρε λυκε παλι καμακι κανεις?πως θα σε μαζεψω δεν ξερω..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 5 2008, 13:53 ) *
ρε λυκε παλι καμακι κανεις?πως θα σε μαζεψω δεν ξερω..

Τι να κανω ρε Μπιλακο???

Ως γνωστον η ψυχη και το χουι βγαινουν τελευταια
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ May 5 2008, 13:33 ) *
Δεν ξέρω αν η γυναίκα σου σου επέστρεψε τα γυαλιά που σου είχε πάρει για τιμωρία μετά το καφέ που τόλμησες να πιείς χωρίς άδεια εκτός σπιτιού και επίβλεψης tongue.gif .Αλλιώς θα είχες παρατηρήσει ότι απευθύνεσαι σε moderator πλέον και χαρακτηρισμοί όπως αρχιμ.....ς(εκτός και αν εννοείς αρχιμουσικός) είναι επικίνδυνοι για την διαδικτυακή σου υγεία biggrin.gif Τώρα για τη φωτογράφιση έχω ξαναπεί ότι και ανωνυμία εξασφαλίζουμε.
Πως αποτρέπουμε διείσδυση(penetration) στην άμυνα μας?
Με παντόφλα.

Αρχιμαστορας εννοουσε κυριε Τζαμπαρ 69.gif 69.gif 69.gif
iliaszervos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2008, 13:44 ) *
Ολοι βρισκετε κατι ωραιες δικαιολογιες παντως.


Εγώ δεν δικαιολογήθηκα, παραδέχτηκα την παντοφλιά μου...

κάνε και συ κουτσούβελα και να σε δω μετά με πολλά καρπούζια και δυό μόνο μασχάλες πόσο άνετα είναι...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(iliaszervos @ May 5 2008, 14:01 ) *
Εγώ δεν δικαιολογήθηκα, παραδέχτηκα την παντοφλιά μου...

κάνε και συ κουτσούβελα και να σε δω μετά με πολλά καρπούζια και δυό μόνο μασχάλες πόσο άνετα είναι...

Εχω ενα γιο στην Ρουμανια και 2 κορες στην Ρωσια
amboulas
QUOTE(iliaszervos @ May 5 2008, 14:01 ) *
Εγώ δεν δικαιολογήθηκα, παραδέχτηκα την παντοφλιά μου...

κάνε και συ κουτσούβελα και να σε δω μετά με πολλά καρπούζια και δυό μόνο μασχάλες πόσο άνετα είναι...

τον εχω ικανο να ψαχνει μπουζουκια η club με παιδοτοπο..
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2008, 13:59 ) *
Τι να κανω ρε Μπιλακο???

Ως γνωστον η ψυχη και το χουι βγαινουν τελευταια

ωραιος ο λυκος..
iliaszervos
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2008, 14:03 ) *
Εχω ενα γιο στην Ρουμανια και 2 κορες στην Ρωσια


Οι "κόρες" απ τη Ρωσία πόσο χρονών είναι? wub.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(iliaszervos @ May 5 2008, 14:14 ) *
Οι "κόρες" απ τη Ρωσία πόσο χρονών είναι? wub.gif

12 και 9.
Δεν τις εχω βαλει στην δουλεια ακομα.
Μετα τα 16
penetration
QUOTE(Jabar @ May 5 2008, 13:33 ) *
Δεν ξέρω αν η γυναίκα σου σου επέστρεψε τα γυαλιά που σου είχε πάρει για τιμωρία μετά το καφέ που τόλμησες να πιείς χωρίς άδεια εκτός σπιτιού και επίβλεψης tongue.gif .Αλλιώς θα είχες παρατηρήσει ότι απευθύνεσαι σε moderator πλέον και χαρακτηρισμοί όπως αρχιμ.....ς(εκτός και αν εννοείς αρχιμουσικός) είναι επικίνδυνοι για την διαδικτυακή σου υγεία biggrin.gif Τώρα για τη φωτογράφιση έχω ξαναπεί ότι και ανωνυμία εξασφαλίζουμε.
Πως αποτρέπουμε διείσδυση(penetration) στην άμυνα μας?
Με παντόφλα.

ΑΡΧΙΜΟΝΤΕΛΟΣ = TOP MODEL

Αυτό ενοούσα αγαπημένε moderator
penetration
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2008, 14:03 ) *
Εχω ενα γιο στην Ρουμανια και 2 κορες στην Ρωσια

Όπου και να πας θα βρεις Ελλάδα - Υδρόγειος : Ελλάδα
και όλα αυτά χάρις το Λύκο.

(να κάνεις πολλές διατάσεις αγόρι ξέρεις σύσφιξη - χάλαση είπαμε για τις θλάσεις).
milos babic
Εχουμε βρει απο την παρασκευη ποιος θα μας φροντιζει για τη μουσικη του καλοκαιριου (amboulas ole...).
Το προβλημα ειναι στη μασαμπουκα...περιμενω προτασεις. Με jabar και tf θα μενει να τρωμε τις λεμονοφλουδες...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(penetration @ May 6 2008, 08:47 ) *
ΑΡΧΙΜΟΝΤΕΛΟΣ = TOP MODEL
Αυτό ενοούσα αγαπημένε moderator

Ετσι γλυψε κι αλλο

QUOTE(penetration @ May 6 2008, 08:52 ) *
Όπου και να πας θα βρεις Ελλάδα - Υδρόγειος : Ελλάδα
και όλα αυτά χάρις το Λύκο.

(να κάνεις πολλές διατάσεις αγόρι ξέρεις σύσφιξη - χάλαση είπαμε για τις θλάσεις).

Τα καλα ''εργαλεια'' δεν εχουν αναγκη απο διατασεις.
Ειναι παντα ετοιμα για ''δραση''
amboulas
QUOTE(milos babic @ May 6 2008, 15:03 ) *
Εχουμε βρει απο την παρασκευη ποιος θα μας φροντιζει για τη μουσικη του καλοκαιριου (amboulas ole...).
Το προβλημα ειναι στη μασαμπουκα...περιμενω προτασεις. Με jabar και tf θα μενει να τρωμε τις λεμονοφλουδες...
πεσ τα ρε φιλαρακι!!πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους ο τζαμπαρ με τον λυκο!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 6 2008, 16:00 ) *
πεσ τα ρε φιλαρακι!!πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους ο τζαμπαρ με τον λυκο!!

Παλι εγω πρεπει να τα κανω ολα????????

Μετα το τελος του πρωταθληματος θα κανονιστει και η μασα.

Την Παρασκευη Αιθιοπα θα παω Κρυσταλ,
ελα απο κει
amboulas
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 6 2008, 16:15 ) *
Παλι εγω πρεπει να τα κανω ολα????????

Μετα το τελος του πρωταθληματος θα κανονιστει και η μασα.

Την Παρασκευη Αιθιοπα θα παω Κρυσταλ,
ελα απο κει
αφου φορας περιβραχιονιο..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(amboulas @ May 6 2008, 16:24 ) *
αφου φορας περιβραχιονιο..

Αφου με εχετε πλεον διορισει Υπουργο διασκεδασης του φρουμ,
θα προσπαθησω να φανω ανταξιος των προσδοκιων σας.

Θα,θα,θα,θα,θα,θα,θα,θα...................
Jabar
QUOTE(milos babic @ May 6 2008, 15:03 ) *
Εχουμε βρει απο την παρασκευη ποιος θα μας φροντιζει για τη μουσικη του καλοκαιριου (amboulas ole...).
Το προβλημα ειναι στη μασαμπουκα...περιμενω προτασεις. Με jabar και tf θα μενει να τρωμε τις λεμονοφλουδες...

Λοιπόν θα σας αρχίσω σε πολύ δυνατές καταστάσεις θα πάμε για αστακομακαρονάδα στο καλλίτερο σχετικό μαγαζί.Σε ποσότητες που θα καλύπτουν ακόμα και τον σούπερ φαγά μίλος μπάμπιτς
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ May 6 2008, 21:50 ) *
Λοιπόν θα σας αρχίσω σε πολύ δυνατές καταστάσεις θα πάμε για αστακομακαρονάδα στο καλλίτερο σχετικό μαγαζί.Σε ποσότητες που θα καλύπτουν ακόμα και τον σούπερ φαγά μίλος μπάμπιτς

Τι αστακομακαρονάδα και αρ....α.
Για παιδακια στα Καλυβια θα παμε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.