Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 4 2008, 00:43 ) *
αυτό είναι σίγουρο , θα τελειώσει πριν έρθει καν στο γήπεδο 19.gif 19.gif

Αυριο θα νοιωσεις την καυτη ανασα του Λυκου στον ζβερκο σου

Και επαναλαμβανω το κουιζ:
Πως λεγεται η γυναικα αυτουνου που δεν εχει μαλλια???????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 4 2008, 00:49 ) *
Αυριο θα νοιωσεις την καυτη ανασα του Λυκου στον ζβερκο σου

Και επαναλαμβανω το κουιζ:
Πως λεγεται η γυναικα αυτουνου που δεν εχει μαλλια???????

Ο Λυκος μολις γυρισε απο την νυχτερινη του εξοδο στο Κρυσταλ
(χαιρετισματα στο φιλαρακι που παιζει στον Ατταλο)
οπου ειχε μεταβει για να ολοκληρωσει την προετοιμασια του
για το αυριανο ματς και για να πνιξει τον καημο της ΤΣΣΚΑ.

Η απαντηση τωρα στο κουιζ ''Πως λεγεται η γυναικα αυτουνου που δεν εχει μαλλια?''
ειναι η εξης: ΑΜΑΛΛΙΑ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 4 2008, 00:49 ) *
Αυριο θα νοιωσεις την καυτη ανασα του Λυκου στον ζβερκο σου

ρε άσε τις ανάσες και φέρε σκορδοπλεξούδες, μαντζούνια και τον Παπατσάκαλο στην κερκίδα
σήμερα όσοι πιστοί προσέλθετε στο Λαγονήσι θα παρακολουθήσετε τη μεταμόρφωση του Λύκου σε αρνάκι πασχαλινό laugh.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 4 2008, 11:14 ) *
ρε άσε τις ανάσες και φέρε σκορδοπλεξούδες, μαντζούνια και τον Παπατσάκαλο στην κερκίδα
σήμερα όσοι πιστοί προσέλθετε στο Λαγονήσι θα παρακολουθήσετε τη μεταμόρφωση του Λύκου σε αρνάκι πασχαλινό laugh.gif

Αποψε θα κανω την πριονοκορδελα σου, λιμα για τα νυχια.

Αδεια απο την γυναικα για να ερθεις στο ματς εχεις παρει αποψε??????/

ΠΑΝΤΟΦΛΑΑΑΑΑ
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Yoda
“You have chosen the quick and easy path, and you became agents of Evil, slaves of the Dark Side
My allies are Michael and the Force. Powerful allies are they.”


Click to view attachment

.....................IT IS TIME FOR MY PRISON BREAK! YODA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 4 2008, 16:17 ) *
“You have chosen the quick and easy path, and you became agents of Evil, slaves of the Dark Side
My allies are Michael and the Force. Powerful allies are they.”


Click to view attachment

.....................IT IS TIME FOR MY PRISON BREAK! YODA.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

παραμύθια smiley.gif
χτες το βράδυ είχε μπουνάτσα και άραξε το καίκι στη Μακρόνησο. Καλωσόρισες icon_wave.gif
Yoda
“Only a fully trained Jedi Knight with the Force and his forum allies Jabar, Dimaster, Mog#4 and Lykos will conquer Vader , Triponter , Lord of the Courts , X.A.D. , Gilbert and their Evil Emperor Nikefalin”

Click to view attachment

..........................YODA IS BACK!
v-span
WELCOME BACK MASTER OF KNOWLEDGE AND INFORMATION
77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
nikefalin
QUOTE(Yoda @ Apr 4 2008, 16:22 ) *
“Only a fully trained Jedi Knight with the Force and his forum allies Jabar, Dimaster, Mog#4 and Lykos will conquer Vader , Triponter , Lord of the Courts , X.A.D. , Gilbert and their Evil Emperor Nikefalin”

Click to view attachment

..........................YODA IS BACK!

ωραία, ξέρουμε και από photoshop smiley.gif
αντε να κάνουμε και διαγωνισμό laugh.gif tongue.gif
mog#4
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...............ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ................ΦΩΤΙΣΕ ΜΑΣ......... smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 4 2008, 16:25 ) *
ωραία, ξέρουμε και από photoshop smiley.gif
αντε να κάνουμε και διαγωνισμό laugh.gif tongue.gif

Τωρα καταλαβα γιατι ηταν στο ''νησι'' τοσο καιρο.

Ηθελες να προλαβεις να εισαι στο σημερινο μου ματς,
για να με κανεις να χασω, πριν δεχτεις την εκδικηση του ΥΟΔΑ
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 4 2008, 18:54 ) *
Τωρα καταλαβα γιατι ηταν στο ''νησι'' τοσο καιρο.

Ηθελες να προλαβεις να εισαι στο σημερινο μου ματς,
για να με κανεις να χασω, πριν δεχτεις την εκδικηση του ΥΟΔΑ

ρε συ, άντε βάλε τα καλτσάκια και τα παπουτσάκια και ξεκίνα προθέρμανση laugh.gif
ref
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 4 2008, 18:54 ) *
Τωρα καταλαβα γιατι ηταν στο ''νησι'' τοσο καιρο.

Ηθελες να προλαβεις να εισαι στο σημερινο μου ματς,
για να με κανεις να χασω, πριν δεχτεις την εκδικηση του ΥΟΔΑ


πραγματικα δν ειναι λιγο αργα για να εισαι μεσα?
προτε θα προλαβεις να τα κανεις ολα?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Apr 4 2008, 18:56 ) *
ρε συ, άντε βάλε τα καλτσάκια και τα παπουτσάκια και ξεκίνα προθέρμανση laugh.gif

Οι μεγαλοι παιχτες ειναι παντα ζεστοι, δεν χρειαζονται ζεσταμα
ref
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 4 2008, 18:58 ) *
Οι μεγαλοι παιχτες ειναι παντα ζεστοι, δεν χρειαζονται ζεσταμα


69.gif 69.gif 69.gif
μην μας τα λες ετσι...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ref @ Apr 4 2008, 19:00 ) *
69.gif 69.gif 69.gif
μην μας τα λες ετσι...

Ο μεγας Λυκος σας χαιρετα και φευγει σιγα σιγα για το στοιφαδονησι.

Τα λεμε απο κοντα
dimaster
Welcome back Yoda........... smiley.gif
triponter
καλωστον YODAKO...

πως περασες στην απομονωση???

σκεφτηκες και αλλες συνομωσίες...

αντε ξεκινα γιατι γινονται διαφορα ενδιαφεροντα πραματακια!!!!!!!!!!!!
..........................................................

ειμαστε ετοιμοι να σε αντιμετωπισουμε!!!!!
Yoda
Ο Yoda λέει στον triponter ότι η ζωή γράφει τα καλύτερα σενάρια
Γέρακας - Καλύβια .... διπλό!
¨Ομως ...πολλές στάσεις δεν κάνει τελευταία το τρένο του Γέρακα!
Μήπως από Intercity έγινε Metro???? ....
"... Επόμενη στάση Πεντέλη ... Next station Penteli"
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Και τωρα εγω αναρωτιεμαι.

Ειναι τυχαιο που εχασε ο Κρονος μολις εμφανιστηκε
η φωνη της αληθειας????

Ειναι τυχαιο οτι ειχε προβλεψει ηττα του Αγ. Στεφανου και της Κηφισιας?????
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 5 2008, 04:05 ) *
Και τωρα εγω αναρωτιεμαι.

Ειναι τυχαιο που εχασε ο Κρονος μολις εμφανιστηκε
η φωνη της αληθειας????

Ειναι τυχαιο οτι ειχε προβλεψει ηττα του Αγ. Στεφανου και της Κηφισιας?????

Είναι τυχαίο που σε υποστηρίζω σε όλα όσα λες πλην αυτών που αφορούν τον Ολυμπιακό????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Rondo @ Apr 5 2008, 04:08 ) *
Είναι τυχαίο που σε υποστηρίζω σε όλα όσα λες πλην αυτών που αφορούν τον Ολυμπιακό????

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στην ζωη.
Ουτε τα σφυριγματα του Λαρυ ( μα ειναι αντρικο ονομα αυτο???)
Yoda
Ο Yoda λέει σοβαρός ..... Λαρρυ ήταν μόνο ο Bird!
Rondo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 5 2008, 04:14 ) *
Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στην ζωη.
Ουτε τα σφυριγματα του Λαρυ ( μα ειναι αντρικο ονομα αυτο???)

Αυτόν τον Λάρυ μέχρι και στον ύπνο σου πρέπει να τον βλέπεις!!!Άντε να εξαιρεθεί να σταματήσουν και οι γκρίνιες!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Yoda
O Yoda λέει στον dizzy και στον nikefalin .... γιατί έχω 80% warn level?
κάποιο λάθος θα έχει γίνει ....
triponter
QUOTE(Yoda @ Apr 5 2008, 02:22 ) *
O Yoda λέει στον dizzy και στον nikefalin .... γιατί έχω 80% warn level?
κάποιο λάθος θα έχει γίνει ....


καλα ρε ΥΟΔΑ και εσυ δεν καταλαβαινεις..??? σαν μικρο παιδι κανεις!!!

το 50% ειναι προκαταβολικο για τις λαλακιες που θα εξιστορεις....

το αλλο 20% ειναι γιατι ΥΟΔΑ χωρις WARN LEVEL δεν γινεται

και το αλλο 10% το ζητησε ο ΓΕΡΑΚΑΣ και με τα μεσα που εχει το πετυχε tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Jabar
Είχε ενδιασμούς αρχικά γιατί ήταν με τη φόρμα και φύγαμε προς διαφορετικές κατευθύνσεις.Μετά έπεσε τηλέφωνο και τρώγαμε μέχρι 2 το πρωί.Μετά έφυγε συνοδευόμενος από αιθέρια ημιδαπή ύπαρξη.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 5 2008, 13:19 ) *
Είχε ενδιασμούς αρχικά γιατί ήταν με τη φόρμα και φύγαμε προς διαφορετικές κατευθύνσεις.Μετά έπεσε τηλέφωνο και τρώγαμε μέχρι 2 το πρωί.Μετά έφυγε συνοδευόμενος από αιθέρια ημιδαπή ύπαρξη.

α, καλά και μεις πήγαμε στη Βάρκιζα για μενού από βιολογική καλλιέργια, στο γνωστό οικολογικό ρεστοράν του ζάχου
Jabar
Στο τρίγωνο ήταν και ο Σαμαράς , ο Παυλόπουλος και κάμποσοι άλλοι βουλευτές της ΝΔ.Το περίεργο ήταν ότι
αν και φόραγε τη πράσινη φόρμα ο Λύκος κανένας δεν του ζήτησε αυτόγραφο .Πρέπει να είναι άσχετοι από αθλητισμό.
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Apr 5 2008, 13:31 ) *
Στο τρίγωνο ήταν και ο Σαμαράς , ο Παυλόπουλος και κάμποσοι άλλοι βουλευτές της ΝΔ.Το περίεργο ήταν ότι
αν και φόραγε τη πράσινη φόρμα ο Λύκος κανένας δεν του ζήτησε αυτόγραφο .Πρέπει να είναι άσχετοι από αθλητισμό.

τολμώ να πω πως δεν τον αναγνώρισαν. Τον έχουν συνηθίσει στα κόκκινα δίπλα στον Αλέ

3 laloun kai 2 xoreuoun
Στον Αντ1 εχει τον Yoda live!!!!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

"Η σκοτεινη πλευρα θα σκεπασει τα παντα" Master Yoda..................
mog#4
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Apr 5 2008, 12:57 ) *
Στον Αντ1 εχει τον Yoda live!!!!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

"Η σκοτεινη πλευρα θα σκεπασει τα παντα" Master Yoda..................

το γυρναω εδω για ν μη μας κραξει η δαντελενια κορδελα....που λες μουσακι εχω πλουσιο....οποτε εχω το δικαιωμα να μαθω.... laugh.gif
Yoda
Ο Υοda λέει στον 3 λαλούν ..... τελικά είμαι ωραίος στην τιβι!
triponter
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Apr 5 2008, 11:57 ) *
Στον Αντ1 εχει τον Yoda live!!!!!!!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

"Η σκοτεινη πλευρα θα σκεπασει τα παντα" Master Yoda..................


ρε υπερταγαρο, αυτος ο ΥΟΔΑ που βλεπεις εσυ ειναι ο διδυμος επιτυχημενος αδελφος του...( ο 3λαλουν αναφερετε στην ταινια που εχει ο ΑΝΤ1 " STAR WARS"

και η ιστορια εχει ως εξης :

Καποτε ηταν 2 αδελφια διδυμα και πολυ αγαπημενα και αγνα....τα ονομασαν YODA...το ενα εφυγε για αμερικη, εγινε ηθοποιος και εβγαλε τρελα λεφτα...εγινε διασημος και ειχε πολλες γυναικες και αλλοι ασχολουνταν μαζι του..

Το αλλο ΥΟΔΑ ( το δικο μας ) εμεινε Ελλαδα και αποφασισε να κανει καριερα στο μπασκετ, νομιζοντας οτι ολοι θα ασχολουνται μαζι του, θα γινει σταρ και θα αποκτησει κοτερο και βιλα... Ομως η επιλογη του να παει στον ΓΕΡΑΚΑ το κατεστρεψε....απεκτησε ψυχολογικα προβληματα και εγινε κακιασμενο απο ενα αγνο&παρθενο λουλουδακι που ηταν μικρο...


Τωρα παιρνει δυναμη και λαμψη μονο απο το φορουμ....Περιττο να σας πω οτι τα δυο αδελφια δεν μιλανε πια, γιατι το δικο μας ΥΟΔΑ ζηλευει το επιτυχημενο αλλο Υοδα.....
................................................................................
.................................................

γλυκο μας ΥΟΔΑ μην στεναχωριεσαι, θα βρεθει και για σενα μια ευκαιρια...μπορεις να πας στην εκπομπη του ψινακη για τον πιο σεξι αντρα της χρονιας...
3 laloun kai 2 xoreuoun
QUOTE(mog#4 @ Apr 5 2008, 15:30 ) *
το γυρναω εδω για ν μη μας κραξει η δαντελενια κορδελα....που λες μουσακι εχω πλουσιο....οποτε εχω το δικαιωμα να μαθω.... laugh.gif


Μικρε προσεχε τις παρεες σου εκει στην Πατρα........

Προσεχε μην σου ριχνουν τιποτα στο ποτο(οπως ελεγε και η γιαγια μου) smiley.gif smiley.gif

Γιατι μου φενετε οτι οι παραισθησεις εχουν ξεκινησει........

Πως ειναι δυνατον να βλεπεις εναν μπογο με σορτσακι και τιραντακι "κτυκιο"

Καλα οσο για σενα τριποντερ.....τι να σου πω ρε ταγαρι!!!!!!!!!

Πρεπει σπιτι σου να εχεις αυτους τους καθρεφτες που εχουν στα τσιρκα και σε αδυνατιζουν!!!!!

Τοσες λαλακιες αποκλειετε να τις πιστευεις!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ smiley.gif smiley.gif
Yoda
Ο Υοda λέει στον triponter .... μιλάς για την "βιλλα" μου τώρα που εσύ δεν ... "έχεις" ... ούτε τα "καλύβια"
.... πές αλεύρι ... ο Νικολόπουλος σε γυρευει!
mog#4
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Apr 5 2008, 13:41 ) *
Μικρε προσεχε τις παρεες σου εκει στην Πατρα........

Προσεχε μην σου ριχνουν τιποτα στο ποτο(οπως ελεγε και η γιαγια μου) smiley.gif smiley.gif

Γιατι μου φενετε οτι οι παραισθησεις εχουν ξεκινησει........

Πως ειναι δυνατον να βλεπεις εναν μπογο με σορτσακι και τιραντακι "κτυκιο"

Καλα οσο για σενα τριποντερ.....τι να σου πω ρε ταγαρι!!!!!!!!!

Πρεπει σπιτι σου να εχεις αυτους τους καθρεφτες που εχουν στα τσιρκα και σε αδυνατιζουν!!!!!

Τοσες λαλακιες αποκλειετε να τις πιστευεις!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ smiley.gif smiley.gif

smiley.gif .....μαλλον η γυναικα του λεει...''μωρο μου εχεις σωματαρα....''για να του υψωνει το ''ηθικο''..... smiley.gif

οσο για μενα μη με αμφισβητεις.....γαμωτο δεν επαιζες και χθες για να σε εκανα και κουτο σε καμια φαση.... smiley.gif
3 laloun kai 2 xoreuoun
QUOTE(mog#4 @ Apr 5 2008, 15:53 ) *
smiley.gif .....μαλλον η γυναικα του λεει...''μωρο μου εχεις σωματαρα....''για να του υψωνει το ''ηθικο''..... smiley.gif

οσο για μενα μη με αμφισβητεις.....γαμωτο δεν επαιζες και χθες για να σε εκανα και κουτο σε καμια φαση.... smiley.gif


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μπορει να εισαι και τυχερος που δεν επαιζα!!!! shot.gif shot.gif shot.gif

Για φετος 8α κανουμε μια κοντρουλα στα "βιολογικα προιοντα" που αναφερει ο Τριποντερ και του χρονου αν παιζουμε στην ιδια κατηγορια και να ειμαστε καλα θα παιξουμε και αντιπαλοι......Αλλα θα πρεπει να αρχισεις να προπονησε απο τωρα εντατικα..........Εχουμε μεγαλη διαφορα!!!!!!!

Περιπου 35 κιλα!!!! smiley.gif smiley.gif
Jabar
Τι άλλο θα κάνω γιαυτή τη κατηγορία.Κάνω τη Μαλβίνα για να ακούω τα παράπονα των ψηλών που δεν παίρνουν πάσες και προτείνω συστήματα.Κρατάω το ογκόδες βιβλίο της στατιστικής με τις ασίστ του λύκου.Υποβοηθώ φαρμακευτικά με αυξητική τον yoda για να γίνει από 90 cm 100.Χορηγώ κλενμπουτερόλ και κρεατινίνη στο τριποντέρ για να φτιάξει τους απίστευτους μύες του και την καταπληκτική επιτάχυνσή του.
Μεταφορά καρότων και ψαριών για τους διαιτητές.
Τώρα μου ζητάνε και θαύματα 5/5 λέει αν γίνει και αυτό θα γιορτάζεται σαν τη Παρασκευή του Λαζάρου.
mog#4
QUOTE(Jabar @ Apr 5 2008, 14:17 ) *
Τι άλλο θα κάνω γιαυτή τη κατηγορία.Κάνω τη Μαλβίνα για να ακούω τα παράπονα των ψηλών που δεν παίρνουν πάσες και προτείνω συστήματα.Κρατάω το ογκόδες βιβλίο της στατιστικής με τις ασίστ του λύκου.Υποβοηθώ φαρμακευτικά με αυξητική τον yoda για να γίνει από 90 cm 100.Χορηγώ κλενμπουτερόλ και κρεατινίνη στο τριποντέρ για να φτιάξει τους απίστευτους μύες του και την καταπληκτική επιτάχυνσή του.
Μεταφορά καρότων και ψαριών για τους διαιτητές.
Τώρα μου ζητάνε και θαύματα 5/5 λέει αν γίνει και αυτό θα γιορτάζεται σαν τη Παρασκευή του Λαζάρου.

θελω και εγω ενα θαυμα.....να με κανεις 2 μετρα και να μ δωσεις 35 κιλα σε μυς και ογκο..... smiley.gif
Yoda
O Yoda λέει ότι το μόνο σίγουρο θαύμα είναι ... η χαρά των παικτών της εφημερίδας
που απο αύριο θα ξαναδούν γραμμένα τα ονόματα τους και τους πόντους τους ....
.... συνεπώς κομμένες οι πάσες!
Jabar
QUOTE(Yoda @ Apr 5 2008, 17:08 ) *
O Yoda λέει ότι το μόνο σίγουρο θαύμα είναι ... η χαρά των παικτών της εφημερίδας
που απο αύριο θα ξαναδούν γραμμένα τα ονόματα τους και τους πόντους τους ....
.... συνεπώς κομμένες οι πάσες!

Αυτά τα λένε νωρίτερα
triponter
QUOTE(Yoda @ Apr 5 2008, 14:08 ) *
O Yoda λέει ότι το μόνο σίγουρο θαύμα είναι ... η χαρά των παικτών της εφημερίδας
που απο αύριο θα ξαναδούν γραμμένα τα ονόματα τους και τους πόντους τους ....
.... συνεπώς κομμένες οι πάσες!


ημαρτοννννννννννννννν...ρε ΥΟΔΑΑΑΑΑΑΑ τωρα το λες.....

γαμωτο και χθες δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα με το σκοραρισμα...γκρρρρρρρρρρρρρρρ..μεχρι και πασες εδινα...

ΤΖΑΒΑΡ ως επισημος μανατζερ θελω να επεμβεις να μην βγει το αυριανο φυλλο ή να βγει αλλοιωμενο...

κανε κατι sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ........

...........................................

τουλαχιστον ξαναβρηκα κινητρο και η ομαδα θα αρχισει να κερδιζει και παλι biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Yoda
O Yoda λέει στον triponter ότι τώρα πιά είναι αργά! το φύλλο πέρασε για εκτύπωση ....
... το "Βατερλό" από τα Καλύβια θα γίνει γνωστό σε ολόκληρο το ελληνικό αθλητικό κοινό.
και ο τίτλός θα ειναι ....
"Όταν παίρνω φόρα ... φόρα κατηφόρα ... και ο Θεός ο ίδιος δεν με σταματά" ...
ΥΓ. η Πεντέλη είναι βουνο και έχει ... μεγάλη κατηφόρα προς τον Γέρακα ....
Jabar
Προς yoda μπορούμε να προσθέσουμε σε τριποντέρ,Λύκο,mog,από καμμιά δεκαριά πόντους και γω θα εξηγηθώ τους δέκα πόντους ύψους που ζητάς.Δεν ζητάμε αλλοίωση αποτελέσματος αλλά αλλαγή πόντων
μεταξύ παικτών της ιδίας ομάδας.
triponter
QUOTE(Jabar @ Apr 5 2008, 17:49 ) *
Προς yoda μπορούμε να προσθέσουμε σε τριποντέρ,Λύκο,mog,από καμμιά δεκαριά πόντους και γω θα εξηγηθώ τους δέκα πόντους ύψους που ζητάς.Δεν ζητάμε αλλοίωση αποτελέσματος αλλά αλλαγή πόντων
μεταξύ παικτών της ιδίας ομάδας.


μπραβο ρε ΖΑΧΑΒΙ του μπασκετ...θα πουλας και εσυ παλτα σε τιμες αστρονομικες...εγω θα ειμαι η πρωτη σου περιπτωση και μετα το σουπερ παλτο ο ΛΥΚΟΣ... και θα βγαλουμε ενα καραβι λεφτα...και του χρονου η ομαδα θα μας διωχνει κλωτσιδον!!!!!!!!!
............................................

αυτα...παω να συνεχισω την διαιτα που κανω για το καλοκαιρι.....

το μενου περιλαμβανει ΙΤΑΛΙΚΟ, γιατι εχω κοψει τα πολλα λιπαντικα κρεατα..ειπαμε θα ειμαι ετοιμος το καλοκαιρι για τρελες μονομαχιες!!!!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Apr 5 2008, 13:31 ) *
Στο τρίγωνο ήταν και ο Σαμαράς , ο Παυλόπουλος και κάμποσοι άλλοι βουλευτές της ΝΔ.Το περίεργο ήταν ότι
αν και φόραγε τη πράσινη φόρμα ο Λύκος κανένας δεν του ζήτησε αυτόγραφο .Πρέπει να είναι άσχετοι από αθλητισμό.

Απλα με εχουν συνηθισει να με βλεπουν με κουστουμι
στις συνεδριασεις της κεντρικης επιτροπης του κομματος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Apr 5 2008, 19:58 ) *
ημαρτοννννννννννννννν...ρε ΥΟΔΑΑΑΑΑΑΑ τωρα το λες.....

γαμωτο και χθες δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα με το σκοραρισμα...γκρρρρρρρρρρρρρρρ..μεχρι και πασες εδινα...

ΤΖΑΒΑΡ ως επισημος μανατζερ θελω να επεμβεις να μην βγει το αυριανο φυλλο ή να βγει αλλοιωμενο...

κανε κατι sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif ........

...........................................

τουλαχιστον ξαναβρηκα κινητρο και η ομαδα θα αρχισει να κερδιζει και παλι biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ειναι τυχαιο που σημερα ενω εχει τα αποτελεσματα το γκολ,
ο αρχιπαντοφλας δεν τα σκαναρε???????
Μηπως επειδη δεν εβαλε ποντους με τα Καλυβια????????

ΛΑΜΟΓΙΟΟΟΟΟΟΟΟ
mog#4
ΠΑΡΑΓΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....... 68.gif
η εφημεριδα goal εγραφε μονο για 2 ματσ γερακας-καλυβια και εκαλη-παλληνη....τα αλλα τι εγινε τα κοψανε???η φοβηθηκαν μην δημοσιοποιηθουν τα στατιστικα μου και κανω ρομπα κατι λυκους,τριποντερ,κουτσους κλπ κλπ......
jabar θελω αμεση παρουσιαση της αληθειας....... 19.gif
Yoda
Ο Υοda λέει στον Mog#4 ότι όπως έχω ξαναπεί τα αποτελέσματα τα δίνουν στην Εφημερίδα οι ίδιες οι ομάδες .... και δυστυχώς κάποιοι προπονητές παράγοντες κλπ.... δεν θέλουν να δώσουν τα αποτελέσματα όταν έχουν χάσει ... κάτι τέτοιο πρέπει να έγινε και με εσάς ... Γι αυτό τα έκοψαν την προηγούμενη φορά και γι αυτό μπορεί να τα ξανακόψουν ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.