Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
TF LAGONHSI
και εγώ χλωμό το βλέπω για 8 οπότε δώσε λεπτομερή περιγραφή και ονομασία ταβέρνας για να έρθω αργότερα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 2 2008, 17:40 ) *
και εγώ χλωμό το βλέπω για 8 οπότε δώσε λεπτομερή περιγραφή και ονομασία ταβέρνας για να έρθω αργότερα

Παρε με τηλ να σου δωσω οδηγιες
Το ιδιο κι εσυ 3 laloun kai 2 xoreuoun
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 2 2008, 17:34 ) *
θα έρθει η ώρα σας που θα πάει γ........οι

Οτι πειτε πελατακια μου

Χριστινακι το βραδυ σε περιμενουμε
nikefalin
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Jan 2 2008, 15:34 ) *
Χρονια Πολλα σε ολους και καλη μπασκετικη Χρονια και οχι μονο,με πολλες επιτυχιες επαγγελματικες, ερωτικες και φυσικα μπασκετικες και φυσικα ΥΓΕΙΑ!!!!!!Λογω της ονομαστικης μου εορτης θα φερω και γλυκα οποτε κρατηστε ενα μικρο χωρο στο στομαχι!Λυκε σε ποιο μαγαζι θα παμε?Επειδη εγω ερχομαι απο Πετρουπολη δεν θα μπω Αττικη οδο!Δωσε ονομα και ποσο ψηλα στην λεωφορο Χασιας?Λοιπον και παλι Χρονια πολλα σε ολους και Καλη Χρονια!!Τα λεμε το βραδυ!


Μπορείς εύκολα ανεβαίνοντας τη Λεωφόρο Φυλής και παιρνόντας κάτω από την Αττική Οδό να βρεθείς εκεί. Φαντάζομαι ξέρεις να βγείς εως τη Λ. Φυλής ?
3 laloun kai 2 xoreuoun
19.45[size=5] Σε καποιο εστιατοριο στη Λ.Χασιας...........
3 laloun kai 2 xoreuoun
8.05 Καποιοι ερχονται...........
3 laloun kai 2 xoreuoun
21.15 Χωρις λογια..................................................
3 laloun kai 2 xoreuoun
Οι υπολοιπες φωτογραφιες ντοκουμεντα αυριο.......Ειναι τρελλοι αυτοι οι μπασκετοφορουμιτες icon_drunk.gif icon_drunk.gif
nikefalin
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Jan 2 2008, 16:22 ) *
Οι υπολοιπες φωτογραφιες ντοκουμεντα αυριο.......Ειναι τρελλοι αυτοι οι μπασκετοφορουμιτες icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Αυτό θα έλεγα , μην ξεχάσετε να φέρετε αποδεικτικό υλικό από τη γενοκτονία των προβάτων biggrin.gif biggrin.gif
Θα χρειαστεί για την καταγγελία στην WWF biggrin.gif
TF LAGONHSI
παιδιά όσοι δεν ήρθατε χάσατε σκάσαμε στο φαί και στο κρασί. Δεν θα μπορώ να κομηθώ να είναι καλά τα παιδιά πολύ εντάξει παληκάρια και ελπίζω να τα πούμε σύντομα ξανά. Λύκε είσια μεγάλο μούτρο και άπαικτος συνέχισε έτσι. Καλό βράδυ λοιπόν τα λέμε απο αύριο και σε αγωνιστικούς ρυθμούς
3 laloun kai 2 xoreuoun
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩχ πολυ φαει ρε παιδια!!!!Τελικα αν η ομαδα του TF επαιζε οπως αυτος σημερα στο τραπεζι πιστευω θα ηταν ανικητη!!!!!!TF και κανα κιλο ακομα παϊδακια τα σκοτωναμε!!!! Μετρησαμε πολλες απουσιες σημερα και πραγματικα χασατε!!!!Πολυ γελιο, κρασι και φυσικα φαγητο!!!Κοπηκε και βασιλοπιτα οπου νικητης ηταν ο Triponter!!!!!!!Σου ευχομαι να σου φερει τυχη και ευτυχια σε ολους τους τομεις και φυσικα υγεια!!! Ντοκουμεντα αυριο αναλυτικα!!!Αντε απο αυριο προπονησεις τερμα οι κρεπαλες!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Το 1ο ετησιο φαγοποτι της Γ εσκα ελαβε χωρα σε ταβερνα της Χασιας
χθες το βραδυ με απολυτη επιτυχια, αν και οι συμμετοχες
δεν ηταν οσες θα περιμεναμε.

Νικητης στο φαι, αναδειχτηκε ο ΤF,
ενω το φλουρι επεσε στον τριποντερ.

Ελπιζω στο 2ο φαγοποτι, το οποιο θα πραγματοποιηθει μαλλον,
λιγο πριν το πασχα, η συμμετοχες να αυξηθουν.

Ιδιαιτερη μνεια στον milos babic o oποιος, εδωσε το παρων κανονικα
και κατα τις 22:00 αποχωρησε σαν καλος επαγγελματιας,
για να παει για προπονηση.

Το παρων εδωσαν οι ακολουθοιsad.gif σε παρενθεση το εργαλειο με το οποιο ηρθε ο καθενας)

ΛΥΚΟΣ_________(BMW 850)
TRIPONTER_____(LEXUS GS 430)
TF ΛΑΓΟΝΗΣΙ____(ΜΕRCEDES S350)
MILOS BABIC____(JAGUAR S-TYPE)
3 LALOUN_______(HUMMER H2)
PEGASUS_______(AUDI S4)

AΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΓΚΕΣ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
3 laloun kai 2 xoreuoun
XAXAXAXAXA Πολυ σωστη η παρατηρηση για τα αυτοκινητα!!!!Λοιπον εχω τα ντοκουμεντα απο την ηρωικη μαχη μου ελαβε χωρα σε μια ταβερνα στην Χασια.Ολα τα λεφτα ηταν το βλεμμα του σερβιτορου οπου οταν ακουγε την παραγγελια ηταν καπως ετσι ohmy.gif ή ετσι blink.gif ή ετσι w00t.gif και στο τελος ηταν καπως ετσι 77.gif .Λοιπον εχω τις φωτογραφιες απο το γευμα αλλα κατοπιν συφωνιας των παραβρισκομενων θα τις δωσω.Αντε ελπιζω στο επομενο να ειμαστε τουλαχιστον διπλοι(οχι σε κιλα αλλα σε ατομα).Triponter ξεσαμε να σου πουμε οτι ο νικητης με το φλουρι κερδιζει το Νεο LADA GT ευγενικης χορηγειας το Λυκου απευθειας απο Μοσχα!!!
triponter
καλησπερα παιδια...

πραγματοποιηθηκε χθες η πολυαναμενομενη και πολυσυζητημενη συναντηση των αταλαντων και κουλων της γ΄εσκας...ομολογω να πω οτι η συμμετοχη δεν ηταν αυτη που περιμεναμε, αλλα θα γινουν και αλλες τετοιες εκδηλωσεις μιας και αφενος περασαμε υπεροχα με πολυ γελιο, και αριστη,φιλικη ατμοσφαιρα ( γιαυτο και μας ονομαζω εδω στο φορουμ LOVE BOAT) και αφετερου δεν χορτασα.. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

η Ταβερνα που προτεινε ο κος Λυκος ηταν ποιοτικη και με αριστο service, αλλα με στεναχωρησαν που δεν ειχαν την αγαπημενη μου λαχανοσουπα...ετσι αναγκαστηκα και εκανα διαιτα με γλυκαδια, συκωτακια, λουκανικα, πατατες, παιδακια κτλ...

Αμφισβητω ανοιχτα την υποτιθεμενη νικη του TF LAGONISI στο τραπεζι και κατηγορω τους παρευρισκομενους για εμπαθεια και κακη κριση....Αλλωστε εγω ξεκινησα 20λεπτα πριν τον ΤΦ να τρωω και δε σταματησα, παρα μονο οταν σταματησε και αυτος..

Χαρηκα πολυ που γνωριστηκα με τα παιδια και επιμενω οτι χωρανε και αλλοι αταλαντοι στην παρεα μας... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Υ.Γ 1) Λυκο μαλλον διαιτα εκανες χθες..ομολογω να πω οτι οι νυχτερινες σου ικανοτητες ειναι εντυπωσιακες...οι μπασκετικες???? tongue.gif tongue.gif

2) Πηγασος την επομενη θα κανονισουμε να παμε γλυφαδα, ωστε απο την αναβυσσο που ερχεσαι να κανεις ημερισια εκδρομη tongue.gif

3) MILOC BABIC..τελειωσε εισαι το προτυπο μου..γυμνασμενος,χωρις κοιλια, με παθος για μπασκετ..δεν το πιστευα οταν αφησες τα παιδακια και τις λιχουδιες για να πας προπονηση..εσυ φιλε μου δεν κανεις για αυτην την κατηγορια..Η επιτροπη "ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε." σκεφτεται σοβαρα να σε απομακρυνει απο μελος της....θα μας χαλασεις ολους..

4) ΤΦ ΛΑΓΟΝΗΣΙ νομιζω οτι κανουμε ενα φοβερο διδυμο πανω στο τραπεζι και τιποτα δεν μπορει να μας σταματησει...και καταγγελουμε και τον κο Λυκο, που στο τελος πηγε να μας στερησει το γιαουρτι με μελι torture.gif torture.gif torture.gif torture.gif

5) 3 λαλουν, 3 χορευουν, 3 πλεκουν & 3 τραγουδουν μου αρεσει η νοοτροπια σου μιας και αν μικρος ακολουθεις τα σωστα βηματα των γ΄εσκαιτων..μπραβο παιδι μου σε 3 χρονακια θα εισαι ιδανικο προτυπο.. tongue.gif tongue.gif ...επισης στειλε μου σε εμαιλ τις φωτο να τις προωθησω στην ΛΑΜΠΙΡΗ και την ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ...να βγουμε στα καναλια...αλλωστε ολοι ομορφοπαιδα ειμαστε απο τα λιγα...
nikefalin
QUOTE(triponter @ Jan 3 2008, 20:06 ) *
η Ταβερνα που προτεινε ο κος Λυκος ηταν ποιοτικη και με αριστο service, αλλα με στεναχωρησαν που δεν ειχαν την αγαπημενη μου λαχανοσουπα...ετσι αναγκαστηκα και εκανα διαιτα με γλυκαδια, συκωτακια, λουκανικα, πατατες, παιδακια κτλ...


Tι ? δεν είχε λαχανούσουπα ? Ούτε σπαρράγγια ? ήμαρτον!!!!
Μπράβο στον Λύκο για την ιδέα, την οργάνωση , ήταν να γίνει η αρχή.
Ενα προσωπικό θέμα με κράτησε μακριά, και έχω να πω πως "φοβού τους Τerminators στο τραπέζι, I'll be back!!"

Αναμένουμε τις φώτο tongue.gif
triponter
επισης εχω να πω οτι ευχαριστω τα μελη των γέσκαιτων για την κοπη της πιττας και το στημενο της υποθεσης...Ομολογω να πω οτι συγκινηθηκα και θα ανταπεξελθω στις προσδοκιες ολων..

Τελειωνοντας θα ηθελα να χαρισω το βραβειο της ΧΡΥΣΗΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ σε μερικους που αν και ηθελαν να ερθουν δεν τα καταφεραν για λογους ανωτερας βιας...το βραβειο νομιζω το διεκδικουν αρκετοι...
Ιδου λοιπον παρακατω ενα αφιερωματακι για την περιβοητη ΠΑΝΤΟΦΛΑΑΑ.

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif ........................................................................


Η παντόφλα (ή σπανιότερα παντούφλα) είναι μαλακό και αναπαυτικό υπόδημα το οποίο χρησιμοποιείται συνήθως μέσα στο σπίτι. Είναι ένας από τους παλαιότερους τύπους υποδήματος. Οι παντόφλες έχουν προέλευση από τη Μέση Ανατολή (δερμάτινες παντόφλες οι οποίες φοριούνται ακόμη εκεί)[1]. Ο αγγλικός όρος για τις παντόφλες (slippers) εμφανίστηκε το 1478. Στα ελληνικά έχει χρησιμοποιηθεί επίσης ο όρος εμβάς (σε σχέση με θρησκευτικά θέματα, "τίμια εμβάς" ή "ιερά εμβάς") και παλαιότερα ο όρος ευμαρίς[2].

Σαν οικιακό αντικείμενο οι παντόφλες έχουν γίνει συχνά αντικείμενο αστείων σε γελοιογραφίες και ευθυμογραφήματα, με χρήση τους ως οικιακά όπλα από γυναίκες που απειλούν να χτυπήσουν ή χτυπούν τους άνδρες τους ή τα παιδιά τους. Χαρακτηριστικές είναι δημώδεις εκφράσεις όπως "θα τις φας με την παντόφλα" ή "θα φας μια παντοφλιά".

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας λογια.
Την επομενη φορα θα το εχω οργανωσει ακομα καλυτερα.

Οσο για αυτους που λογω παντοφλας δεν ηρθαν
θα γινει αναφορα αργοτερα, μην νομιζουν οτι
θα γλυτωσουν το κραξιμο
milos babic
εβγαλα ολη την προπονηση με εντονη την παρουσια λουκανικων και παιδακιων σε ολες τις αισθησεις μου, οσφρηση αφη γευση....αλλα δεν το μετανιωσα που ηρθα...αλλα που εφυγα και εχασα το θεαμα TF μεχρι τελους...
εγω λεω να ετοιμαζεται το alla star game, ακους τριποντερ?. . . και μετα η συνεχεια στις ταβερνες. . .
το φαι ηταν αληθεια πολυ καλο αλλα αυτοι οι φορουμιτες ειναι κακη παρεα και αν συνεχισω να τους βλεπω απο ασος θα ειμαι το πιο κοντο πενταρι της υφηλιου...
ευχαριστω για το πολυ ωραιο βραδυ και ελπιζω να επαναληφθει συντομα...

ερωτηση...
ο πηγασος εφτασε σπιτι του η ακομα δεν εχει φτασει απο εκει που ξεκινησε????? smiley.gif

και...αφιερωμενο στο λυκο... blove.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Jan 3 2008, 23:31 ) *
εβγαλα ολη την προπονηση με εντονη την παρουσια λουκανικων και παιδακιων σε ολες τις αισθησεις μου, οσφρηση αφη γευση....αλλα δεν το μετανιωσα που ηρθα...αλλα που εφυγα και εχασα το θεαμα TF μεχρι τελους...
εγω λεω να ετοιμαζεται το alla star game, ακους τριποντερ?. . . και μετα η συνεχεια στις ταβερνες. . .
το φαι ηταν αληθεια πολυ καλο αλλα αυτοι οι φορουμιτες ειναι κακη παρεα και αν συνεχισω να τους βλεπω απο ασος θα ειμαι το πιο κοντο πενταρι της υφηλιου...
ευχαριστω για το πολυ ωραιο βραδυ και ελπιζω να επαναληφθει συντομα...

ερωτηση...
ο πηγασος εφτασε σπιτι του η ακομα δεν εχει φτασει απο εκει που ξεκινησε????? smiley.gif

και...αφιερωμενο στο λυκο... blove.gif

Την επομενη φορα λαμογιο ξεχνα τις
δικαιολογιες, εχω προπονηση κλπ.

ο πηγασος πρεπει λογικα τα ξημερωματα να εφτασε.

Το επομενο σουαρε θα το κανουμε πιο βραδυνο
σε κανα κακοφημο μπαρ
TF LAGONHSI
ρε λαμόγιο triponter τι είναι αυτά που λές. Εγώ στάματησα να τρώω γιατί δεν παραγγείλαμε άλλα παιδάκια. Ήμουν στο ημίχρονο και θεωρώ πως 2 πιατελίτσες τις είχα χαλαρά. Παρόλα αυτά θα το κανονίσουμε ξανά οπότε θα έχεις την ευκαιρία να με αντιμετωπίσεις. Τις φώτο περιμένουμε όλοι με αγωνία και πρέπει σύντομα να είμαστε και ποιο πολλοί. Λύκε σιδερένιος και περαστικά γρήγορα το δάκτυλο όμως στην προπόνηση το έσπασες ή πουθενά αλλού ???????? smiley.gif smiley.gif smiley.gif
TF LAGONHSI
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 3 2008, 12:28 ) *
Το 1ο ετησιο φαγοποτι της Γ εσκα ελαβε χωρα σε ταβερνα της Χασιας
χθες το βραδυ με απολυτη επιτυχια, αν και οι συμμετοχες
δεν ηταν οσες θα περιμεναμε.

Νικητης στο φαι, αναδειχτηκε ο ΤF,
ενω το φλουρι επεσε στον τριποντερ.

Ελπιζω στο 2ο φαγοποτι, το οποιο θα πραγματοποιηθει μαλλον,
λιγο πριν το πασχα, η συμμετοχες να αυξηθουν.

Ιδιαιτερη μνεια στον milos babic o oποιος, εδωσε το παρων κανονικα
και κατα τις 22:00 αποχωρησε σαν καλος επαγγελματιας,
για να παει για προπονηση.

Το παρων εδωσαν οι ακολουθοιsad.gif σε παρενθεση το εργαλειο με το οποιο ηρθε ο καθενας)

ΛΥΚΟΣ_________(BMW 850)
TRIPONTER_____(LEXUS GS 430)
TF ΛΑΓΟΝΗΣΙ____(ΜΕRCEDES S350)
MILOS BABIC____(JAGUAR S-TYPE)
3 LALOUN_______(HUMMER H2)
PEGASUS_______(AUDI S4)

AΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΓΚΕΣ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ


ρε λύκε το δικό μου ήταν μια S 500 μάλλον δεν είδες καλά την άλλη φορά θα την παρκάρω μπροστά απο το μαγαζί και δίπλα στο δικό σου icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif rolleyes.gif ohmy.gif ohmy.gif
pegasus_no_12
Οτι και να λέτε ο TF είναι ο Αρχηγός.2 κιλά ακομα τα είχε στο πολύ χαλαρό.Χαίρομαι που οι επιδόσεις μου στο φαι περάσαν στο απαρατηρητο.Σας κερνούσα κρασί και νομιζατε οτι δεν έτρωγα, ομως το ΦΤΕΡΩΤΟ ΑΛΟΓΟ (κατα κόσμον pegasus ) όλα τα προλάβαινε και όλα τα σκότωνε
Οσο για την επομενη συνάντηση ξερω μια καλή ταβέρνα εδώ κοντά , στην Λαμια, τι λέτε???? smiley.gif smiley.gif
Οσο για τον milos .... τιμή και δεος στον πιο σεμνο και ταπεινο υπεραθλητη της γ εσκα!αφησε τα κοψιδια με το που ήρθαν για χαρη της στρογγυλής θεας....... ή απλά είπε ...... οτι με αυτους που εμπλεξα δεν προκειται να προλάβω να φάω και τίποτα αρα ας πάω προπόνηση smiley.gif
Όσο για το Λύκο 19.gif 19.gif
θα τον ανακαλύψετε μόνοι σας στις επόμενες συναντήσεις .. ολα τα λεφτα!!
Για τους υπόλοιπους κάποια αλλή στιγμη (triponder ετοιμάσου )
LordOfTheCourts
Ασχετος Γ' ΕΣΚΙΤΗΣ LordOfTheCourts.... Παρουσιάζομαι στη πρωινή αναφορά κε Λοχαγέ για να σας αναφέρω ότι δεν μπόρεσα να παρουσιαστώ στο ALL STAR TABLE 1 και να εκπληρώσω τις μπασκετικές μου υποχρεώσεις λόγο ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ.

sad.gif
LordOfTheCourts
Από ότι κατάλαβα μάλλον δεν φάγατε παϊδάκια... μάλλον ολόκληρα παιδάκια καταβροχθήσατε....
Σας υπόσχομαι ότι την επόμενη φορά μπορώ να αποδείξω τις ικανότητές μου στα τραπέζια, αφού δεν με αφήνουν στα γήπεδα του μπάσκετ... και να μπορέσω να μετονομαστώ σε LordOfTheTables
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LordOfTheCourts @ Jan 4 2008, 14:59 ) *
Από ότι κατάλαβα μάλλον δεν φάγατε παϊδάκια... μάλλον ολόκληρα παιδάκια καταβροχθήσατε....
Σας υπόσχομαι ότι την επόμενη φορά μπορώ να αποδείξω τις ικανότητές μου στα τραπέζια, αφού δεν με αφήνουν στα γήπεδα του μπάσκετ... και να μπορέσω να μετονομαστώ σε LordOfTheTables

Μην ανησυχεις θα ερθει και η ωρα που θα γινει αναφορα,
σε ολους τους παντοφλες που δεν παρουσιαστηκαν

Δεν φαγαμε πολυ γιατι ντρεπομασταν ο ενας τον αλλον,
πρωτη φορα συναντιομασταν αλλωστε.
Ειχα κανει και το λαθος να φαω μια πιτσα ολοκληρη κατα τις 4
και δεν αποδωσα καλα.
Την επομενη φορα που θα υπαρχει και περισσοτερη οικειοτητα
θα γινει του γαλατικου χωριου
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 4 2008, 14:41 ) *
Μην ανησυχεις θα ερθει και η ωρα που θα γινει αναφορα,
σε ολους τους παντοφλες που δεν παρουσιαστηκαν

Δεν φαγαμε πολυ γιατι ντρεπομασταν ο ενας τον αλλον,
πρωτη φορα συναντιομασταν αλλωστε.
Ειχα κανει και το λαθος να φαω μια πιτσα ολοκληρη κατα τις 4
και δεν αποδωσα καλα.
Την επομενη φορα που θα υπαρχει και περισσοτερη οικειοτητα
θα γινει του γαλατικου χωριου

biggrin.gif biggrin.gif
μπορεί να γίνει και κοντά στις Απόκριες πριν αρχίσει η νηστεία biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Jan 4 2008, 16:44 ) *
biggrin.gif biggrin.gif
μπορεί να γίνει και κοντά στις Απόκριες πριν αρχίσει η νηστεία biggrin.gif

ΝΗΣΤΕΙΑ???????????????????????????????????????????
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Καλο καλο πες μας κι αλλα
TF LAGONHSI
ρε εσείς που είναι οι φωτογραφίες από την συνεστίαση ?????????????
milos babic
περαστικα ρε λυκε να παρει...
οσο για το υπεραθλητης και προτυπο τωρα βεβαια με εχετε εκθεσει, θα νομιζουν ολοι οτι πρωι βραδυ τη βγαζω στο γηπεδο και θα περιμενουν να δουν τον ντραζεν, και θα τους προκυπτει babic...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Jan 4 2008, 18:17 ) *
περαστικα ρε λυκε να παρει...
οσο για το υπεραθλητης και προτυπο τωρα βεβαια με εχετε εκθεσει, θα νομιζουν ολοι οτι πρωι βραδυ τη βγαζω στο γηπεδο και θα περιμενουν να δουν τον ντραζεν, και θα τους προκυπτει babic...

Ενταξει ειμαι μην ανησυχειτε,
επαιξα και στο φιλικο με λιγο δεσιμο.
Ειπαμε οτι φετος ειναι η χρονια του ΛΥΚΟΥ.

Την επομενη φορα, ειδικα για σενα, η συναντηση θα γινει παρασκευη
μετα τους αγωνες για να μην σε εμποδισει τιποτα.

ΤF εισαι και αχαριστος βλεπω.
Δεν σου φτανει το S350, θες και S500.
Το νου μην κανονισω με τον πρεσβη
και σου στειλει κανα S300, μονο που δεν θα ειναι MERCEDES,
αλλα ρωσικος πυραυλος
ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif ugly8.gif
3 laloun kai 2 xoreuoun
Καλησπερα Κυριοι!!!Λοιπον την υποχρεωση μου την εκανα και εστειλα το υλικο απο το φαγοποτι στον Τριποντερ!!!Περιμενουμε τωρα...............
TF LAGONHSI
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 5 2008, 05:17 ) *
Δεν ειπε 2 αλλα 4 sprite!!!!!
τι να του κανουν μονο 2??????????

Ελπιζω να σου αρεσει η μετατροπη που εκανα στο ονομα σου,
τωρα εχεις 50 αλογα παραπανω evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

Ο τριποντερ ακομα χωνευει φαινεται.

Και για να μην απορουν μερικοι
ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ
και στις 14:00 εχουμε προπονηση


είσαι θεοπάλαβος ρε τρελοκομείο που γύρναγες ρε όλη την νύχτα?????

triponter για ανέβασε τις φώτο να δούμε τι έχουμε κάνει
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 5 2008, 22:25 ) *
είσαι θεοπάλαβος ρε τρελοκομείο που γύρναγες ρε όλη την νύχτα?????

triponter για ανέβασε τις φώτο να δούμε τι έχουμε κάνει

Ειχε μια ολονυκτια στον Αγ. Παντελεημωνα και ειχα παει.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 5 2008, 23:54 ) *
Ειχε μια ολονυκτια στον Αγ. Παντελεημωνα και ειχα παει.

Αγ. Παντελεήμωνα αχαρνών ? στα πατσατζίδικα ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Jan 6 2008, 02:03 ) *
Αγ. Παντελεήμωνα αχαρνών ? στα πατσατζίδικα ?

Ακριβως εκει. Τωρα μην με ρωτησετε παλι που γυρναγα μεχρι τωρα.
triponter
καλημερα μαγκες...ηρθε η ωρα να ανεβασω το φωτογραφικο υλικο...
Φωτογραφος : 3 ΛΑΛΟΥΝ, 3 ΧΟΡΕΥΟΥΝ, 3 ΜΠΕΚΡΟΠΙΝΟΥΝ, 3 ΣΑΒΟΥΡΙΑΖΟΥΝ κτλλλ....
Οι φωτογραφιες θα δημοσιευτουν και στο MENS HEALTH & BODYBUILDING γιατι οι φωτογραφιζουμενοι αποτελουν βεβαιως βεβαιως προτυπα αθλητων, οικογενειαρχων και σωστης ζωης και διατροφης .....

1) Τα μελη της " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε "....οπως βλεπετε υπαρχει σχετικη συγκρατηση και το τραπεζι εχει ακομα φαι, επειδη μολις το εφερε..επισης το τραπεζι αυτο ζυγιζει χονδρικα 550 κιλα..υπολογισα χονδρικα τον καθενα μας 100 κιλα (το λιγοτερο βεβαια) , αλλα εκτος απο τον κο MILOC BABIC που μετα βιας φτανει τα 50κιλα..(ουστ ..ντροπη ρε..παιζεις και γέσκα)




2) εδω εχει αρχισει το φαγοποτι και οπως βλεπετε τα σκυθρωπα μας προσωπα στην 1ο φωτο, εχουν αντικατασταθει με μεγαλα χαμογελα και απεραντη χαρα που θα αρχισει η σφαγη..απο αυτην την φωτο θα καταλαβετε ποιος ειναι και ο κος BABIC........το παϊδακι του ειναι το 1/3 απο των υπολοιπων..και επισης επειδη προφανως δεν εχει ξανακρατησει παϊδακι, γελαει περισσοτερο απο ολους...




3) η σεμνη βασιλοπιτα-τουρτα παγωτο-γλυκισμα στα χερια του 3 λαλουν που ευγενικα την προσεφερε στο σωματειο..ευχαριστουμε κε 3 ΠΛΕΚΟΥΝ..




4) και ιδου ο πραγματικος νικητης της βραδιας....ακομα περιμενει το δωρο του και τον νικητη της φλουροπιτας, που ειναι ενα ταξιδακι στο εργοστασιο πιπινιων στην Μοσχα...

ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Jan 6 2008, 15:20 ) *
βασιλακι στειλε κατεπειγοντως τα στοιχεια της ταβερνας ( επισημη επωνυμια, αφμ, διευθυνση, ΔΟΥ, τηλεφωνο, καταλογο σε ηλεκτρονικη μορφη, εντυπο διαφημιστικο, τιμες κτλλλ) για να τις κανω μια επισκεψη...

ελπιζω να εχει την αγαπημενη μου λαχανοσουπα.....

Η ταβερνα που φαγαμε ειναι ρε ξανθε.
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 5 2008, 21:54 ) *
Ειχε μια ολονυκτια στον Αγ. Παντελεημωνα και ειχα παει.


κε ΛΥΚΕ ηρθε η ωρα να αποκαλυφθεις και να σταματησεις να κοροιδευεις τον κοσμο...

εχουμε ειδικα ντοκουμεντα και φωτογραφιες που σε εκθετουν και θα τις στειλω πιο μετα το απογευματακι..

υπομονη....
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 6 2008, 11:57 ) *
Η ταβερνα που φαγαμε ειναι ρε ξανθε.


καραφλας παρακαλω..

evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
triponter
και επειδη βαριεμαι να περιμενω το απογευμα...θα χαλασω το σασπενς και θα τις στειλω τωρα..

λοιπον ο κος Λυκος βιαζοταν να φυγει απο το τραπεζι γιατι ταχα μου ειχε ραντεβουδακι με αιθερια υπαρξη που ειχε διατελεσει Μις Μακεδονια 1999. Ολοι βεβαια υποπτευτηκαμε οτι κατι τρεχει...

Ετσι ο κος 3 Λαλουν, 3 Χορευουν, 3 τα Ξυνουν τον ακολουθησε και τραβηξε φωτο απο τις δραστηριοτητες του εν λογω κυριου...με σκοπο να του χαλασει την καριερα και το καλο ονομα του οικογενειαρχη.....

Και τωρα θα βγουν ολα στην φορα..Ιδου λοιπον που ηταν ο κος Λυκος εκεινο το βραδυ μετα το τραπεζι..παντως σιγουρα οχι σε ρομαντικο ραντεβουδακι...φημες που λενε οτι και ο κος 3 Λαλουν απολαυσε το θεαμα και γυρισε ξημερωματα (αντι να τραβηξει μονο τις φωτο και να φυγει ) ελεγχονται ως αναληθεις...

Οριστε :






Λοιπον η επιτροπη ¨ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε.'' θα συνεδριασει για να αποφασισει την τιμωρια του αθλητη..εντωμεταξυ θα ενημερωθουν η οικογενεια του, οι φιλοι του και φυσικα το σωματειο και η διοικηση που ανηκει...

και επισης να μας ενημερωσεις για τα στοιχεια του μαγαζιου...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Jan 6 2008, 16:11 ) *
και επειδη βαριεμαι να περιμενω το απογευμα...θα χαλασω το σασπενς και θα τις στειλω τωρα..

λοιπον ο κος Λυκος βιαζοταν να φυγει απο το τραπεζι γιατι ταχα μου ειχε ραντεβουδακι με αιθερια υπαρξη που ειχε διατελεσει Μις Μακεδονια 1999. Ολοι βεβαια υποπτευτηκαμε οτι κατι τρεχει...

Ετσι ο κος 3 Λαλουν, 3 Χορευουν, 3 τα Ξυνουν τον ακολουθησε και τραβηξε φωτο απο τις δραστηριοτητες του εν λογω κυριου...με σκοπο να του χαλασει την καριερα και το καλο ονομα του οικογενειαρχη.....

Και τωρα θα βγουν ολα στην φορα..Ιδου λοιπον που ηταν ο κος Λυκος εκεινο το βραδυ μετα το τραπεζι..παντως σιγουρα οχι σε ρομαντικο ραντεβουδακι...φημες που λενε οτι και ο κος 3 Λαλουν απολαυσε το θεαμα και γυρισε ξημερωματα (αντι να τραβηξει μονο τις φωτο και να φυγει ) ελεγχονται ως αναληθεις...

Οριστε :




Λοιπον η επιτροπη ¨ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε.'' θα συνεδριασει για να αποφασισει την τιμωρια του αθλητη..εντωμεταξυ θα ενημερωθουν η οικογενεια του, οι φιλοι του και φυσικα το σωματειο και η διοικηση που ανηκει...

και επισης να μας ενημερωσεις για τα στοιχεια του μαγαζιου...

Δεν ειμαι σε μαγαζι.
Στο σπιτι μου ειχαν ερθει τα κοριτσια.
Πιστευω οτι μετα και απο αυτες τις αποκαλυψεις
αξιζω την θεση του προεδρου της εταιριας,
σαν προτυπο καλου αθλητη
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Jan 6 2008, 16:02 ) *
καραφλας παρακαλω..

evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

Και κοντος και χοντρος, σωστα???????????/
triponter
σορρυ ...εκανα λαθος στο πρωτο ποστ και εστειλα δυο φορες την ιδια φωτο..

τωρα στελνω την σωστη

1) Τα μελη της " ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ & ΚΟΥΛΟΙ Α.Ε "....οπως βλεπετε υπαρχει σχετικη συγκρατηση και το τραπεζι εχει ακομα φαι, επειδη μολις το εφερε..επισης το τραπεζι αυτο ζυγιζει χονδρικα 550 κιλα..υπολογισα χονδρικα τον καθενα μας 100 κιλα (το λιγοτερο βεβαια) , αλλα εκτος απο τον κο MILOC BABIC που μετα βιας φτανει τα 50κιλα..(ουστ ..ντροπη ρε..παιζεις και γέσκα)

milos babic
πρωτα απ ολα ειμαι 80 κιλα και ενα κεφαλι πιο κοντος απο ολους σας.
δευτερον, γελαω γιατι σκεφτομαι τα παιδακια που εκρυψα στην τσεπη για να φαω κατα τη διαρκεια της προπονησης.
τριτον και τελευταιο, ορκιζομαι να μην ξαναβαλω τριποντο και να κανω 27 λαθη ανα παιχνιδι, σας λεω οτι εφαγα ΚΑΙ πριν απο τη συναντηση μας, κρεας με ρυζι...(και εκανα και προπονηση)
θα σας δειξω στην επομενη...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Jan 7 2008, 04:20 ) *
πρωτα απ ολα ειμαι 80 κιλα και ενα κεφαλι πιο κοντος απο ολους σας.
δευτερον, γελαω γιατι σκεφτομαι τα παιδακια που εκρυψα στην τσεπη για να φαω κατα τη διαρκεια της προπονησης.
τριτον και τελευταιο, ορκιζομαι να μην ξαναβαλω τριποντο και να κανω 27 λαθη ανα παιχνιδι, σας λεω οτι εφαγα ΚΑΙ πριν απο τη συναντηση μας, κρεας με ρυζι...(και εκανα και προπονηση)
θα σας δειξω στην επομενη...

Θελεις πολλα ψωμια ακομα (ψημενα στα καρβουνα με λαδοριγανη)
για να φτασεις στα δικα μας επιπεδα.
80 κιλα εισαι με τα ρουχα και το δερματινο παλτο.
Γυμνος ζυγιζετε ο κοσμος
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Συστηνω ανεπιφυλακτα τις ''Χρυσες Χαντρες",
στην Πετρου Ραλλη, για τις μεταμεσονυχτιες εξοδους σας.
Μολις γυρισα απο εκει, και μου βγηκαν τα ματια.
w00t.gif w00t.gif w00t.gif
v-span
Χρόνια Πολλά στο φίλο και αντίπαλο LORD OF THE COURT! Γιαννάρα να σαι καλά να ζήσεις και να σαι γερός κι ευτυχισμένος!
dizzy_fingers
Χρόνια πολλά κι από εμένα στον Lord αλλά και σε όλους τους Γιάννηδες που συχνάζουν εδώ.

Μία παρατήρηση μόνο:
Κάντε μας την χάρη, σας παρακαλούμε, να προσέχετε που κάνετε το κάθε ποστ.
Ειλικρινά, έχουμε βαρεθεί να μετακινούμε πόστ από το ένα τόπικ στο άλλο...Το ένα τόπικ (Γ ΕΣΚΑ) είναι για τα αγωνιστικά, το άλλο για τα εξωαγωνιστικά. Είναι ξεκάθαρα και απλά τα πράγματα...
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 7 2008, 11:55 ) *
Χρόνια πολλά κι από εμένα στον Lord αλλά και σε όλους τους Γιάννηδες που συχνάζουν εδώ.

Μία παρατήρηση μόνο:
Κάντε μας την χάρη, σας παρακαλούμε, να προσέχετε που κάνετε το κάθε ποστ.
Ειλικρινά, έχουμε βαρεθεί να μετακινούμε πόστ από το ένα τόπικ στο άλλο...Το ένα τόπικ (Γ ΕΣΚΑ) είναι για τα αγωνιστικά, το άλλο για τα εξωαγωνιστικά. Είναι ξεκάθαρα και απλά τα πράγματα...

Να το τονίσω κι εγώ και να το ΥΠΕΡΘΕΜΑΤΙΣΩ

Μη μας αναγκάζετε να γινόμαστε κανονικοί terminators
dizzy_fingers
Click to view attachment
cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.