Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
v-span
Καλό! Σόρρυ ρε mods αλλά κι εσείς chill... peace.gif
dizzy_fingers
1-2 ποστ παρατήρησης για το θέμα του offtopic μετά από δεκάδες μεταφερθέντα off topic ποστ, νομίζω πως είναι κάτι περισσότερο από chill, δε λες? wink.gif

Μου έχετε καλομάθει πάντως εδώ μέσα, τα παιδιά των υπόλοιπων κατηγοριών...σας είχαμε αφήσει να τρέχετε ελεύθεροι στους αγρούς τόσο καιρό tongue.gif και τώρα σας κακοφαίνεται η παραμικρή παρατήρησή μας.
Αχ, πού να ζούσατε στα άλλα φόρουμ, εκεί να βλέπατε μαστίγια torture.gif... 19.gif biggrin.gif
X.A.D.
Ειμαι σιγουρος πως ο Τασαρος εκλεψε την παρασταση. sad-smiley-009.gif
Ζηλευω,Γαμωτο
Ειστε χοντροι,ασχημοι,κ αμπαλοι.Σνιφ,κλαψ sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif




Μπραβο ρε ρεμαλια.Καποιοα στιγμη θα τα πουμε και απο κοντα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΤF ελπιζω να εισαι ετοιμος για κυριακη και τεταρτη.
Χωρις σαλιο
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 7 2008, 03:28 ) *
Συστηνω ανεπιφυλακτα τις ''Χρυσες Χαντρες",
στην Πετρου Ραλλη, για τις μεταμεσονυχτιες εξοδους σας.
Μολις γυρισα απο εκει, και μου βγηκαν τα ματια.
w00t.gif w00t.gif w00t.gif


αν δεν ειναι ταβερνα θα ειναι χαλια...

και γω που νομιζα οτι ειχες παει για ατομικη προπονηση στο κλειστο της Κηφισιας............

και επισης τωρα που σου βγηκαν τα ματακια, μηπως αρχισεις να σουταρεις καλυτερα?????


QUOTE(X.A.D. @ Jan 7 2008, 12:18 ) *
Ειμαι σιγουρος πως ο Τασαρος εκλεψε την παρασταση. sad-smiley-009.gif
Ζηλευω,Γαμωτο
Ειστε χοντροι,ασχημοι,κ αμπαλοι.Σνιφ,κλαψ sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Μπραβο ρε ρεμαλια.Καποιοα στιγμη θα τα πουμε και απο κοντα



ζηλευεις, ζηλευεις αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση....

σου ειπα αν γουσταρεις ελα με μια μασκα όπως στο SCREAM ή το ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & 13....

εγω ειμαι και καραφλας...μην το ξεχναμε....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Jan 9 2008, 02:23 ) *
αν δεν ειναι ταβερνα θα ειναι χαλια...

και γω που νομιζα οτι ειχες παει για ατομικη προπονηση στο κλειστο της Κηφισιας............

και επισης τωρα που σου βγηκαν τα ματακια, μηπως αρχισεις να σουταρεις καλυτερα?????
ζηλευεις, ζηλευεις αλλα ουτε φωνη ουτε ακροαση....

Τωρα που εχω και πυρετο σαν βαρελι (με κρασι)
θα το βλεπω το καλαθι
LordOfTheCourts
Ευχαριστώ για τα Χρόνια Πολλά. Το sms που έστειλες Άγγελε, έγραψε smile.gif
TF LAGONHSI
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 8 2008, 13:08 ) *
ΤF ελπιζω να εισαι ετοιμος για κυριακη και τεταρτη.
Χωρις σαλιο



όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι απο εβδομάδα θα κλαίς κακόμοιρε λύκε

θα σου πώ και τα σκόρ 0-2 στο κύπελλο και 1-3 στο πρωτάθλημα τα γράφω για να τα βλέπεις
TF LAGONHSI
QUOTE(X.A.D. @ Jan 7 2008, 14:18 ) *
Ειμαι σιγουρος πως ο Τασαρος εκλεψε την παρασταση. sad-smiley-009.gif
Ζηλευω,Γαμωτο
Ειστε χοντροι,ασχημοι,κ αμπαλοι.Σνιφ,κλαψ sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Μπραβο ρε ρεμαλια.Καποιοα στιγμη θα τα πουμε και απο κοντα



που είσαι ρε χαμένο κορμί εσύ όλο λες θα τα πούμε απο κοντά και ακόμη δεν ξέρουμε ποιός είσια τέλοσ πάντων καλή χρονιά με υγεία έυχομαι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 9 2008, 18:29 ) *
όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι απο εβδομάδα θα κλαίς κακόμοιρε λύκε

θα σου πώ και τα σκόρ 0-2 στο κύπελλο και 1-3 στο πρωτάθλημα τα γράφω για να τα βλέπεις

Να μην σε χασω ομως απο βδομαδα,
να τα σηκωνεις τα τηλ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 10 2008, 00:14 ) *
Να μην σε χασω ομως απο βδομαδα,
να τα σηκωνεις τα τηλ

Που χαθηκατε ολοι ρε ρεμαλια?
TF LAGONHSI
νωρίς βλέπω γύρισες απόψε τι έγινε προπόνηση κάνατε για το ματσάκι σήμερα laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
taper
triponter κάνε μια από από τις γνωστές αναλύσεις σου στο δικό μας μόνο για να το δει και ο άλλος για εχθές( έφυγες από την ομάδα και παραπαίει) smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 11 2008, 11:45 ) *
νωρίς βλέπω γύρισες απόψε τι έγινε προπόνηση κάνατε για το ματσάκι σήμερα laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Χθες καναμε προπονηση ευρωλιγκας.
Ειπα να γυρισω νωρις να ειμαι φρεσκαδουρα το βραδυ.
pegasus_no_12
Aσε Λυκε τρέχω σαν τον π@@@τη όλη μέρα.Σε λίγο πρέπει να βγαλω κανονικα φτερα για να προλαβαινω.Αντε αποψε αν μπουν τα τριποντα όλα θα ειναι εύκολα στο παιχνίδι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pegasus_no_12 @ Jan 11 2008, 20:39 ) *
Aσε Λυκε τρέχω σαν τον π@@@τη όλη μέρα.Σε λίγο πρέπει να βγαλω κανονικα φτερα για να προλαβαινω.Αντε αποψε αν μπουν τα τριποντα όλα θα ειναι εύκολα στο παιχνίδι

Ελα ομως που δεν μπηκαν
TF LAGONHSI
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 13 2008, 06:51 ) *
Ελα ομως που δεν μπηκαν



ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΤΕ 4 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΡΕ ΦΑΡΔΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΜΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΠΑΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Jan 14 2008, 03:49 ) *
ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΤΕ 4 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΡΕ ΦΑΡΔΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΜΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΠΑΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ

Τι λες ρε κακομοιρη που βαλετε γκολ αουτ.
Αν δεν μπορειτε ουτε με τετοια διαιτησια να μας κερδισετε,
αλλαξτε αθλημα.
Αλλα επρεπε να το καρφωσει ο Νταρκο και να παθετε εμφραγμα
ΚΩΛΟΦΑΡΔΟΙ
LordOfTheCourts
Βαζελάκια.... smile.gif
χαρείτε τώρα που προλαβένετε... tongue.gif
Ερώτηση... είχαμε το Μίχο και μας τα έπρηζε κάθε φορά που βλέπαμε ΟΣΦΠ στην ΝΕΤ... γιατι πρέπει να βρουν έναν ίδιο και χειρότερο απο τη πλευρά των πράσινων....
Μαζέψτε τον ρε.... Καρούλιας... μπο μπο μπο μπο τι πράμα είναι αυτός ρε.... smiley.gif
triponter
πολυ πλακα αυτος ο καρουλιας....μας ξεκουφανε στις ευκαιριες του Παναθηναικου...

ασε που στο ριπλει δεν εβλεπε την μπαλα στο πρωτο γκολ οτι βγηκε......ρε γκαβομαραααααααααα....

πρασινα γυαλια στον κυριο!!!!!

και πειτε στον κο Λεμονη να βαλει και κανα μεσο παραπανω στο ματς του κυπελλου, γιατι θα εχουμε τα ιδια..

ακους Λυκο..πες το εσυ που εχεις και τα κονε...
X.A.D.
Γελαστε Βαζελακια τωρα που σας παιρνει.Γελαστε γιατι θα πεσει πολυ κλαμα.
Πρωτη φορα παιζω με το Βαζελο και φοβηθηκα το ματς (πριν ξεκινησει,και για ισοπαλια παντα μιλαω)λογω ντεφορμαρισματος και τοσων σημαντικων απουσιων.Και επρεπε να βαλει ενα ακυρο γκολ,να του δωσει πεναλτυ,και να καταφερει να φυγει με ισοπαλια,απο το Καραισκακι.
Αυτοι ειστε και μεχρι εκει μπορειτε.
Ε,ρε Φελιξ Μπορχα και Αμποαγκουε που θελετε.
Κι οσο για τον Γιαννακη τον Γκουμα,απο ρουφιανος του Τζιγγερ,εγινε και μεταφορεας δηλωσεων του.Ακου 1-4 και 1-5 το ματς.Αλλα εσεις φταιτε που τρωτε κουτοχορτο
Ολα οσα ειπα ειναι παντα σε φιλικα πλαισια


peace.gif
X.A.D.
ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΤΕ 4 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΡΕ ΦΑΡΔΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΜΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΠΑΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ
[/quote]
Τασο,αν ηθελε να μπει η μπαλα και περσυ στο Καραισκακη,αλλα και στον πρωτο γυρο στη Λεωφορο,ποσα θα μετραγες; icon_drunk.gif

Υ.Γ. Θα σου πω συντομα ποιος ειμαι
milos babic
αφου πιασαμε τετοια κουβεντα λοιπον εγω εχω να πω οτι το μονο που σωζει τον παναθηναικο απο το να χανει απο το γαυρο καθε φορα βασει τον κινησεων που κανει ο καβουριας και οι χαζοι συμβουλοι του, ειναι η τεραστια φανελα που φοραγε ο σαραβακος ο βαζεχα και ο ροτσα. παιρνει ο γαυρος τον μπελουσι και τους πιο ελληνες ταλαντουχους ποδοσφαιριστες, γκαλιτσιο, παπαδοπουλο και ο δικος μας κραταει με νυχια και με δοντια τον βυντρα!!!!!!! ο γκαλης ειχε 35 ποντους μεσο ορο γκολ στο πρωταθλημα ο βυντρα 35 λαθη ανα αγωνα...
δε μιλαω για το χθεσινο παιχνιδι που τους εφυγε το σκ...ο απο τις τοσες ευκαιριες αλλα για την προοπτικη να παρουμε επιτελους το πρωταθλημα...

θα γραψω μερικα ονοματα και θα καταλαβετε τη βλακεια αυτων που παιρνουν αποφασεις στον παο....
τζορτζεβιτς γιαννακοπουλος γκαλλετι γεωργιαδης στολτιδης ...
επισης
μπορελι δωνης μικλαντ μπασινας σειταριδης κυργιακος νικοπολιδης λυμπεροπουλος γκεκας...
και βεβαια μαρκος αντι για τσιαρτα απο τη ναουσα!!!!!

α ρε λυκε φαντασου να ξαναγινει τετοιο παιχνιδι την τεταρτη, να σε κανει ο,τι θελει ο βυντρα, που οταν παιζει οι αντιπαλοι δεν βαζουν παικτη απο εκει γιατι τους πασαρει αυτος...κρυψου μετα....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(milos babic @ Jan 15 2008, 03:44 ) *
α ρε λυκε φαντασου να ξαναγινει τετοιο παιχνιδι την τεταρτη, να σε κανει ο,τι θελει ο βυντρα, που οταν παιζει οι αντιπαλοι δεν βαζουν παικτη απο εκει γιατι τους πασαρει αυτος...κρυψου μετα....

Ο θεος μια φορα κοιμαται και κοιμηθηκε για φετος.
Δυστυχως για σας ειστε τοσο αμπαλοι
και τοσο κομπλεξικοι με τον Ολυμπιακο, που και μονο στην
ιδεα οτι μπορει να κερδισετε ενα ματς με σημασια,
(το περσινο ματς δεν ειχε καμια σημασια για μας, ηταν αδιαφορο),
τα χανετε και χεζεστε.
Το ιδιο παθαινε και ο Παοκ στο μπασκετ, επι Γκαλη.

Την τεταρτη με ακριβως την ιδια ομαδα, θα σας ριξουμε 3 τεμαχια για πλακα.
Δεν θα σφυριζει κι ο Καλοπουλος αλλωστε.

Και το λεω απο τωρα για να το θυμασαι,
την Τεταρτη θα βουτηξει ο Τζολε και θα παρουμε πεναλτι.
Μην διαμαρτυρηθειτε, να το παιξετε κυριοι οπως τωρα
και να πειτε οτι ηταν ανθρωπινο λαθος.


Τριποντερ δεν χρειαζεται να πω τιποτα στον Λεμονη,
εχουν γνωση οι φυλακες.
Την Τεταρτη η διαιτησια θα ειναι 80-20
και δεν θα μπορουν να βγαλουν και αχνα.
TF LAGONHSI
QUOTE(X.A.D. @ Jan 14 2008, 21:20 ) *
ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΤΕ 4 ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΡΕ ΦΑΡΔΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΜΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΠΑΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ

Τασο,αν ηθελε να μπει η μπαλα και περσυ στο Καραισκακη,αλλα και στον πρωτο γυρο στη Λεωφορο,ποσα θα μετραγες; icon_drunk.gif

Υ.Γ. Θα σου πω συντομα ποιος ειμαι



ρε εσείς τι γίνεται όλοι γαύροι είστε εδώ μεσα πω πω καλά κάντε όμως λίγο κράτει για άυριο διότι μάλλον τσόντα θα έχει αύριο.
pegasus_no_12
Σφαχτειτε και κωλοχτυπηθείτε όσο θέλετε γιατι με αυτα και μ'αυτα...
η ΑΕΚάρα πάλι πρώτη είναι και έκει έχει σκοπό να μείνει
Οσο για αύριο ένα Χ είναι οτι το καλύτερο για να γίνει και άλλο παιχνιδι και να ασχολείστε με αυτο κι να χανετε πόντους απο το πρωτάθλημα..... smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pegasus_no_12 @ Jan 15 2008, 12:58 ) *
Σφαχτειτε και κωλοχτυπηθείτε όσο θέλετε γιατι με αυτα και μ'αυτα...
η ΑΕΚάρα πάλι πρώτη είναι και έκει έχει σκοπό να μείνει
Οσο για αύριο ένα Χ είναι οτι το καλύτερο για να γίνει και άλλο παιχνιδι και να ασχολείστε με αυτο κι να χανετε πόντους απο το πρωτάθλημα..... smiley.gif smiley.gif

Το αεκακι με ποιον παιζει στο κυπελλο???????????????
Παλι νταμπλ θα κανετε????????????????????
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Jabar
Η ΑΕΚ παίζει με τον ΠΑΣ Γιάννενα .Λίγα για την ΑΕΚ γιατί την επόμενη φορά θα έρθω στο φαγοπότι σας και δεν προλάβεται να δείτε παϊδάκι ούτε με κιάλι.Η Κηφισιά φοράει πράσινα?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 15:23 ) *
Η ΑΕΚ παίζει με τον ΠΑΣ Γιάννενα .Λίγα για την ΑΕΚ γιατί την επόμενη φορά θα έρθω στο φαγοπότι σας και δεν προλάβεται να δείτε παϊδάκι ούτε με κιάλι.Η Κηφισιά φοράει πράσινα?

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΑΙ φοραμε το χρωμα της καμπιας.

Με τον Πας παιζετε?????????????
Εγω νομιζα νοτι παιζατε με το Χαιδαρι
ή με τον Ποσειδωνα Μηχανιωνας
ts0ks99!!!!!!!!:D
Σου πάνε πολύ τα πράσινα και αν χάσετε από τον ΠΑΟ θα έχουμε αποκλειστεί στον ίδιο γύρο.
Αλλά ξέχασα εσείς πήρατε πέρυσι το ευρωπαϊκό στο ΟΑΚΑ οπότε φέτος δεν υπάρχει πρόβλημα που δεν θα πάρεται τίποτα.
Jabar
Η Διοίκηση της Κηφισιάς απέρριψε το αίτημα του λύκου για να φορέσει κόκκινα διότι θα ξεχώριζε όπως και την αίτηση αλλαγής χρωμάτων.Εξετάζεται η μειωμένη αποδοσίς του να μην οφείλεται σε κακή εξωγηπεδική ζωή αλλά σε αλλεργική η υποσυνείδητη αντίδραση στο χρώμα της ομάδας.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 15 2008, 15:44 ) *
Σου πάνε πολύ τα πράσινα και αν χάσετε από τον ΠΑΟ θα έχουμε αποκλειστεί στον ίδιο γύρο.
Αλλά ξέχασα εσείς πήρατε πέρυσι το ευρωπαϊκό στο ΟΑΚΑ οπότε φέτος δεν υπάρχει πρόβλημα που δεν θα πάρεται τίποτα.

Περσι αν θυμαμαι καλα πηραμε παλι το πρωταθλημα.
Το αεκακι ηταν παλι δευτερο και καταιδρωμενο αν δεν κανω λαθος.
Οπως θα ειναι και φετος.
Jabar
Τελικά λες να μας περάσει ο ΠΑΟ .Ο ΟΣΦΠ θα είναι τρίτος η θα τον περάσει ο Αστέρας?
nikefalin
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 14:31 ) *
Τελικά λες να μας περάσει ο ΠΑΟ .Ο ΟΣΦΠ θα είναι τρίτος η θα τον περάσει ο Αστέρας?

Jabar, έλα την επόμενη Παρασκευή να χαζέψουμε τον Air-Λύκο και την λυκοπαρέα του (όπως θα καταλαβαίνεις Τάσο η μαυρόγατα επιστρέφει biggrin.gif )
dimaster
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jan 15 2008, 13:33 ) *
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΑΙ φοραμε το χρωμα της καμπιας.

Με τον Πας παιζετε?????????????
Εγω νομιζα νοτι παιζατε με το Χαιδαρι
ή με τον Ποσειδωνα Μηχανιωνας



Με την Juventus? smiley.gif
pegasus_no_12
Εμεις το έχουμε δηλώσει για φέτος...ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και πάλι ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Ούτε κύπελο, ούτε Ευρώπη ούτε τιποτα.
Εσεις στα play off και εμεις με την κουπα αγγαλιά.....
Jabar
Εχω να δω Κηφισιά από τότε που ήταν Α ΕΣΚΑ θα έρθω
triponter
το ματσακι αυριο ειναι Χ δαγκωτο....

και συμφωνημενο.....

γιατι ετσι θα εχουμε 2ο αγωνα...που σημαινει εσοδα απο εισητηρια και εσοδα απο TV και διαφημισεις...

+ το αυξημενο ενδιαφερον και εμπορικοτητα του ματς...

ταδε εφη το ταβερνειο (παραγκα) της γ΄εσκας...
triponter
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 17:42 ) *
Εχω να δω Κηφισιά από τότε που ήταν Α ΕΣΚΑ θα έρθω


σιγουρα κανεις πλακα.. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

δεν εχεις δει την κηφισια τοσο καιρο???

τρελος εισαι ρε φιλε..??? και τι βλεπεις LAKERS ή τον Παο ή τον ΟΣΦΠ????? αυτοι ειναι χαλια ρε..

εγω παω καθε εβδομαδα και βλεπω μονο Κηφισια..τρελο μπασκετ 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

παμε ολοι ΚΗΦΙΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pegasus_no_12 @ Jan 15 2008, 20:33 ) *
Εμεις το έχουμε δηλώσει για φέτος...ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ και πάλι ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.
Ούτε κύπελο, ούτε Ευρώπη ούτε τιποτα.
Εσεις στα play off και εμεις με την κουπα αγγαλιά.....

Τα τελευταια 15 χρονια αν θυμαμαι καλα,
καθε χρονο πατε για πρωταθλημα και στο τελος ξερεις τι παιρνετε.
Δεν εχετε βαρεθει πια καθε χρονο, να σας παραμυθιαζει,
ο Βανδης (ο αντρας της Δεσποινας, αυτηνης που βαζει τα λεφτα)
οτι θα παρετε πρωταθλημα????????
Φετος δυστυχως θα βγειτε 3οι γιατι πρεπει ο λαγος
να γιορτασει τα 100 χρονια στοιφαδο.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(dimaster @ Jan 15 2008, 20:11 ) *
Με την Juventus? smiley.gif

Νομιζω οτι εχετε μικρη μνημη τα χανουμακια
και ξεχασατε τις εποχες που φωναζαμε ολοι μαζι
΄΄βαλτε τον Ηλια στο ρολοι
να μετραει ποσα τρωει''
Αν θυμαμαι καλα και τοτε προπονητης ο σερ Τακης ηταν
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Jan 15 2008, 19:01 ) *
Jabar, έλα την επόμενη Παρασκευή να χαζέψουμε τον Air-Λύκο και την λυκοπαρέα του (όπως θα καταλαβαίνεις Τάσο η μαυρόγατα επιστρέφει biggrin.gif )

Αυτη την φορα θα εχω παρει σκορδα
και ματζουνια μαζι μου
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Jan 15 2008, 22:07 ) *
το ματσακι αυριο ειναι Χ δαγκωτο....

και συμφωνημενο.....

γιατι ετσι θα εχουμε 2ο αγωνα...που σημαινει εσοδα απο εισητηρια και εσοδα απο TV και διαφημισεις...

+ το αυξημενο ενδιαφερον και εμπορικοτητα του ματς...

ταδε εφη το ταβερνειο (παραγκα) της γ΄εσκας...

Αυριο θα γινει του παπουτσελη.
Οι πληροφοριες μου λενε οτι ο ΘΕΙΟΣ Σωκρατης,
ειναι πολυ εκνευρισμενος και αυριο θα κανει μια μικρη επιδειξη δυναμης
και μαλιστα με διαιτητη βαζελο δηλωμενο

QUOTE(triponter @ Jan 15 2008, 22:11 ) *
σιγουρα κανεις πλακα.. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

δεν εχεις δει την κηφισια τοσο καιρο???

τρελος εισαι ρε φιλε..??? και τι βλεπεις LAKERS ή τον Παο ή τον ΟΣΦΠ????? αυτοι ειναι χαλια ρε..

εγω παω καθε εβδομαδα και βλεπω μονο Κηφισια..τρελο μπασκετ 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

παμε ολοι ΚΗΦΙΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Καλα καλα κοροιδευε εσυ.
Εμεις τουλαχιστον βαζουμε καμια 70 ποντους μεσο ορο,
εσεις 50 με το ζορι.
Αλλα που θα παει πλησιαζει η 31 Γεναρη
και τοτε να δω τι θα κανεις
Jabar
QUOTE(dimaster @ Jan 15 2008, 18:11 ) *
Με την Juventus? smiley.gif

Oχι με εκείνη την ομάδα με τα ροζ και τις καρδούλες ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ. tongue.gif
Η μνήμη είναι πολύ καλή πελάτες του Μαύρου.Ο Ανατολάκης αν παίζει ακόμα μπάλλα το χρωστά στον Ντέμη που του έσπασε τα άλατα.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 22:35 ) *
Oχι με εκείνη την ομάδα με τα ροζ και τις καρδούλες ΧΕΡΕΝΦΕΪΝ. tongue.gif
Η μνήμη είναι πολύ καλή πελάτες του Μαύρου.Ο Ανατολάκης αν παίζει ακόμα μπάλλα το χρωστά στον Ντέμη που του έσπασε τα άλατα.

Ο Ντεμης ποιος ειναι??????????

Αυτος ο κοντος που ειχε πιασει κοροιδο τα χανουμακια,
τους πουλαγε οπαδιλικη, επαιρνε 400 εκατομμυρια παλιες καλες δραχμουλες
και εβαζε γκολ μονο οταν επαιζε
εναντιον του γαυρου για να ανεβαινει στο καγκελα και να τον αποθεωνουν??????

Αυτος, που τωρα αυτους τον αποθεωναν τοτε, τωρα τους δινει
στεγνα στην ασφαλεια?????????

Ο αντρας της Δεσποινας?????????
Jabar
Εβγαζε το μεροκάματό του εκμεταλευόμενος τον έρμο το θρύλο ?Κάνοντας πελάτες τους κακόμοιρους αμυντικούς του σκοράροντας όποτε ήθελε για να μας κοροϊδεύει?Αλήθεια ο ΛΥΚΟΣ Λεντέσμα κάθε πόσα φεγγάρια παίζει και πόσο είναι το μεροκάματό του ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Jabar @ Jan 15 2008, 22:59 ) *
Εβγαζε το μεροκάματό του εκμεταλευόμενος τον έρμο το θρύλο ?Κάνοντας πελάτες τους κακόμοιρους αμυντικούς του σκοράροντας όποτε ήθελε για να μας κοροϊδεύει?Αλήθεια ο ΛΥΚΟΣ Λεντέσμα κάθε πόσα φεγγάρια παίζει και πόσο είναι το μεροκάματό του ?

Ο ξαδελφος Λυκος απο την αργεντινη,
παιρνει μονο 300.000 το χρονο,
οσα και ο παιχταρας σας ο Καφες (αυτος που διωξαμε εμεις)

Επειδη επαιρνε τοσα εφτασε το αεκακι εκει που ειναι
και δεν θα ξαναδειτε ποτε πρωταθλημα
οσο ειναι προεδρος ο ρουφιανος
dizzy_fingers
Αν και είναι off topic η συζήτηση, καλό είναι ακόμη κι εδώ να διατηρούμε κάποια στάνταρ τα οποία αποκλείουν τη χρήση χαρακτηρισμών όπως "ΑΕΚάκι", βαζελογαυρος και λοιπά λαγουδοζωάκια που παραπέμπουν σε οπαδούς ομάδων με περιπαιχτικό τρόπο.

Καταλαβαίνω πως το ύφος αστειευτικό και μεταξύ φίλων, αλλά αυτά τα διαβάζουν και τρίτοι οι οποίοι μπορεί να ανάψουν φωτιές από το πουθενά.
Προσέχουμε για να έχουμε.
triponter
λυκακο εσυ που εισαι ενημερωμενος , γιατι το ΦΩΣ γραφει για θεμα επιστροφης Λεντεσμα στην Αργεντινη???

δεν θα τον εχουμε αποκτησει 100%???
Jabar
Τι έπαθε το βιολογικό ρολόϊ του λύκου και 5 το πρωί δεν ήταν ξύπνιος.Είναι καλά?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.