Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
DIRK1
που ησουν ρε Θυμιο χθες;;;;;;;
LordOfTheCourts
QUOTE(v-span @ Dec 21 2007, 12:20 ) *
Θέλω να φωνάξω δυνατά "SAVE TRIPONTER & LORD!!!!!!!!". Είναι μεγάλο κρίμα ρε μάγκες να είστε εκεί που έχετε μπλέξει, πραγματικά...Γιαννάρα έχεις δίκιο εσένα δε σου τα είχαν πει, ο τριποντέρ όμως είχε μια κάποια πληροφόρηση. Τέλος πάντων τώρα ό,τι έγινε έγινε. Από όσα έχω ακούσει νομίζω ότι επαναλαμβάνεται η χρονιά της κοινής μας θητείας στην Ολυμπιάδα, με πολύ καλό υλικό κι πολύ κακό προπονητή...(Ευτυχώς τότε κράτησε μόνο για 8 αγωνιστικές.)Κρίμα...

Το σωστότερο είναι "Σώστε τον ηλίθιο και τον Πανηλίθιο" γιατί εγώ έτσι νιώθω smiley.gif
Καλά η χρονιά με τον Big D (τον χοντρούλη) δεν νομίζω να ξαναγίνει ποτέ... smiley.gif Μεγάλη εμπειρία τότε Άγγελε icon_drunk.gif
asxeto_username
QUOTE(DIRK1 @ Dec 21 2007, 12:25 ) *
που ησουν ρε Θυμιο χθες;;;;;;;


χθες κακοποιούσα το άθλημα στου Παπάγου.
είχαμε αγώνα κι εμείς!
asxeto_username
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 21 2007, 12:22 ) *
εσύ είσαι ο Θήμιος? smile.gif


περίπου! ο Θύμιος είμαι....!!! tongue.gif

να ξέρω να κοροϊδεύω κι εσένα τώρα! όχι μόνο τον καημένο τον triponter!!!!

smiley.gif
gk1
ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif hammer.gif μαγκες δωστε ολοι συγχαρητηρια στο παιδι απο την κηφισια για τα αποτελεσματα που εδωσε!!!
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
και επισησ για τα σχολια για το καθε παιχνιδι ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif θα το χασουμε το μυαλο μασ βρε αδερφε με αυτα που λες hammer.gif
μπα σε καλο σου γελασαμε παλι smiley.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(asxeto_username @ Dec 21 2007, 13:29 ) *
περίπου! ο Θύμιος είμαι....!!! tongue.gif

να ξέρω να κοροϊδεύω κι εσένα τώρα! όχι μόνο τον καημένο τον triponter!!!!

smiley.gif

Ούτε Θήμιος ούτε Θύμιος.... Δήμιος δηλαδή... smiley.gif
v-span
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 21 2007, 10:49 ) *
Το σωστότερο είναι "Σώστε τον ηλίθιο και τον Πανηλίθιο" γιατί εγώ έτσι νιώθω smiley.gif
Καλά η χρονιά με τον Big D (τον χοντρούλη) δεν νομίζω να ξαναγίνει ποτέ... smiley.gif Μεγάλη εμπειρία τότε Άγγελε icon_drunk.gif

Καλά τότε ήταν μακράν το καλύτερο υλικό της Ολυμπιάδας και ένα από τα καλύτερα της κατηγορίας. Άσε με πιάνει μελαγχολία όποτε ανακαλώ εκείνη τη χρονιά στη μνήμη μου. Θυμάσαι πόσο πλήρεις ήμασταν σε όλες τις θέσεις???όλες όμως....
asxeto_username
QUOTE(v-span @ Dec 21 2007, 16:17 ) *
Καλά τότε ήταν μακράν το καλύτερο υλικό της Ολυμπιάδας και ένα από τα καλύτερα της κατηγορίας. Άσε με πιάνει μελαγχολία όποτε ανακαλώ εκείνη τη χρονιά στη μνήμη μου. Θυμάσαι πόσο πλήρεις ήμασταν σε όλες τις θέσεις???όλες όμως....



τι λετε ρεεεεεεε?????
σας έλειπε ένα έμπειρο πολυεργαλείο, ικανό για τις θέσεις 1 έως 4, που αναγκάστηκε να αλλάξει πόστο γιατί δε χωρούσαν 2 ΄#6 στην ίδια ομάδα!!!!!!! tongue.gif

Lord, εσύ ήσουν και ο χαηδεμένος του!!!!!!! tongue.gif tongue.gif στο είχε πει κιόλας biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

v-span κανόνισε του χρόνου να πάτε όλοι σε μία ομάδα, να μπορούμε να σας κοροϊδεύουμε όλους μαζι!!! biggrin.gif

smiley.gif

φιλικά,

ο έφορας smile.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(asxeto_username @ Dec 21 2007, 17:01 ) *
τι λετε ρεεεεεεε?????
σας έλειπε ένα έμπειρο πολυεργαλείο, ικανό για τις θέσεις 1 έως 4, που αναγκάστηκε να αλλάξει πόστο γιατί δε χωρούσαν 2 ΄#6 στην ίδια ομάδα!!!!!!! tongue.gif

Lord, εσύ ήσουν και ο χαηδεμένος του!!!!!!! tongue.gif tongue.gif στο είχε πει κιόλας biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

v-span κανόνισε του χρόνου να πάτε όλοι σε μία ομάδα, να μπορούμε να σας κοροϊδεύουμε όλους μαζι!!! biggrin.gif

smiley.gif

φιλικά,

ο έφορας smile.gif

smiley.gif χαιδεμένος με χρόνο συμμετοχής 3 λεπτά σε κάθε παιχνίδι... και με τραυματισμούς από τη προπόνηση... όι περισσότεροι από αχίλειο.. ήταν γελείος άντρας smile.gif είδατε όμως τι κατάφερε... τα ρίμαξε όλα
LordOfTheCourts
1η προπόνηση που είχα κάνει μαζί του ...και με είχες συστήσει... μου είχε πει (θυμάμαι και γελάω) "Εσένα δεν σε ξέρω δεν σε έχω υπολογίσει στα σχέδιά μου, προπονήσου και βλέπουμε...) ενώ είχε υπολογήσει τυς υπόλοιπους 12 smile.gif smile.gif smile.gif... με 5 παίχτες είθελε να βγάλει όλη τη σεζόν... σεζλόνγκ το είχε καταντήσει ... smiley.gif
asxeto_username
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 21 2007, 17:15 ) *
1η προπόνηση που είχα κάνει μαζί του ...και με είχες συστήσει... μου είχε πει (θυμάμαι και γελάω) "Εσένα δεν σε ξέρω δεν σε έχω υπολογίσει στα σχέδιά μου, προπονήσου και βλέπουμε...) ενώ είχε υπολογήσει τυς υπόλοιπους 12 smile.gif smile.gif smile.gif... με 5 παίχτες είθελε να βγάλει όλη τη σεζόν... σεζλόνγκ το είχε καταντήσει ... smiley.gif



εγώ πάντως ξέρω ότι χάρις σε αυτόν, έγινα head coach ανδρικού Β ΕΣΚΑ πριν γίνω 30, όταν αποβλήθηκε στο Περιστέρι!!! ούτε ο obradovic δεν ξεκίνησε από τόσο μικρός! tongue.gif
απλά, αν είχα καλύτερο υλικό αντί για το Σταυρούκο θα ήμουν τώρα μέγας και τρανός tongue.gif tongue.gif
triponter
ταγαρακια....το εχω πει ξανα...η μεγιστη στιγμη στην καριερα μου ηταν οταν ανελαβε προπονητης της ολυμπιαδας ο Θυμιος για 4 λεπτα...και μου εδωσε εντολη να παιξω για να γυρισω τον αγωνα....απιστευτος......

μεγαλη κινηση φιλε μου...

οσο για τον τοτε χοντρο προπονητη, ξεπερνα καθε φαντασια η ασχετοσυνη του...αλλα ας ειναι..
v-span
Άσε σου λέω όταν σκεφομαι εκείνη τη χρονιά με το...στρογγυλό προπονητή (λογοπαίγνιο για λίγους γνώστες) τρελαίνομαι...Ήταν μετά και ο αχίλλειός σου ρε Σταύρακα...Γκαντεμιαστήκαμε για τα καλά...
triponter
ετσι ακριβως..θα καναμε μια χρονια ονειρο...και ωραιο μπασκετ...

λοιπον, αντε πεσε για υπνο, γιατι αυριο θα παμε νωρις καφεδια...μην μου ξυπνησεις αργα θα σε σκισω tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

εχω ζουμακι να σου πωωωωωωωωωωωω
v-span
Εσύ δηλαδή είσαι υπεράνω του ύπνου??? Αφού και οι δύο ξέουμε ποιος είναι ο (θεσμικός) ξενύχτης.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
triponter
Κατα την συνεδρίαση της Παρακευης η επισημη επιτροπη των κουλων & ασημων γ΄εσκαιτων εβγαλε ανακοινωση η οποια λεει τα εξης :

" ο υποτιθεμενος αθλητης της Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΥΚΟΣ Α.Ε. εχει παρεκτραπει απο τον ηθικο δρομο της μπασκετικης ζωης και εχει οδηγηθει σε ενα μονοπατι επικινδυνο και γεματο παγιδες που θα επηρεασει την αποδοση της ομαδας του (φαβορι για ανοδο συμφωνα με συναθλητη ΤΡΙΦΥΛΛΟ) καθως και την προσωπικη του. Συγκαλειται λοιπον να συμμορφωθει και να αφοσιωθει στις προπονησεις της ομαδας του ωστε να βελτιωθει ως παιχτης.... "

Η ανακοινωση ειναι 10 σελιδες η οποια εχει ηδη σταλει στον κο Λυκο....Διαφορες φημες που κυκλοφορουν μας αναγκασαν να την συνταξουμε...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 13:19 ) *
Κατα την συνεδρίαση της Παρακευης η επισημη επιτροπη των κουλων & ασημων γ΄εσκαιτων εβγαλε ανακοινωση η οποια λεει τα εξης :

" ο υποτιθεμενος αθλητης της Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΥΚΟΣ Α.Ε. εχει παρεκτραπει απο τον ηθικο δρομο της μπασκετικης ζωης και εχει οδηγηθει σε ενα μονοπατι επικινδυνο και γεματο παγιδες που θα επηρεασει την αποδοση της ομαδας του (φαβορι για ανοδο συμφωνα με συναθλητη ΤΡΙΦΥΛΛΟ) καθως και την προσωπικη του. Συγκαλειται λοιπον να συμμορφωθει και να αφοσιωθει στις προπονησεις της ομαδας του ωστε να βελτιωθει ως παιχτης.... "

Η ανακοινωση ειναι 10 σελιδες η οποια εχει ηδη σταλει στον κο Λυκο....Διαφορες φημες που κυκλοφορουν μας αναγκασαν να την συνταξουμε...

ΡΕ ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΚΥΛΟ
δεν φτανει που εισαι μαυρογατα,
διαδιδεις και ψευδης φημες για το ατομο μου?
Θα σε
ugly1.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif torture.gif shot.gif kill.gif hammer.gif guns.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(trifyllo @ Dec 22 2007, 12:55 ) *
Καλημέρα σε όλους!!!

41.gif Κατ'αρχάς συγχαρητήρια σε όλες τις ομάδες που κέρδισαν και ιδιαιτέρως στα παιδιά της Εκάλης που κέρδισαν το φαβορί του ομίλου(λέμε τώρα..) 41.gif

Λοιπόν,όσον αφορά τα προγνωστικά μου,οκ, έχασα τα καλύβια,έχασα και την Τούφα, έπιασα όμως τον Κούρο! (και έχασα το βραβείο που πρότεινε ο φίλος lord...). Έχασα και την Κηφισιά, αλλά το εξαίρω το σχόλιο αυτό.. 77.gif

Όσον αφορά την Κηφισιά τωρα. Η Κηφισιά έχει ένα χαρακτηριστικό. Προσαρμόζεται στις δυνατότητες του αντιπάλου και κάνει όλα τα παιχνίδια ντέρμπι. Είτε παίξει με 5 ημιθανείς γέρους που τους σήκωσαν άρον-άρον από την εντατική του Ευαγγελισμού σε ημικωματώδη κατάσταση, είτε παίξει με τον Παναθηναϊκό, θα προσαρμοστεί και θα το κάνει ντέρμπι! Το θέμα είναι ότι συνήθως τα χάνει τα ντέρμπι...

Υ.Γ. Κάτι έιχα γράψει στο 1ο post που είχα ανεβάσει. Ότι το μόνο που φοβάμαι για τον Γ.Σ.Κ. οσον αφορά κάποιους παίχτες του, είναι το ζαβλάκωμα από το πολύ chat στο forum και κάποιοι με δούλευαν...
Για ποιον/ους χτυπάει η καμπάνα;; evilmonkey.gif

Και πάλι συγχαρητήρια στους νικητές.

Α!και ένα τελευταίο: Ακούγοντας sport-fm εχθές, παίρνει ένας "ευτυχισμένος γαύρος"(έτσι αποκάλεσε τον εαυτό του) και λέει το αμίμητο: "Αν η Chesea έχει έναν φορμαρισμένο Drogba, εμείς έχουμε έναν φορμαρισμένο Παρασκευά Άντζα"!!!!!!!!!! icon_drunk.gif Τα συμπεράσματα δικά σας... Όντως όμως πρέπει να ήταν πανευτυχής... evilmonkey.gif

Δεν σας χαλαει ο Βουλης.
Ποια Τσελσι ρε?
Κανε υπομονη και θα ερθει και η σειρα σας.
Που πατε ρε με τον Βυντρα?
trifyllo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 22 2007, 11:37 ) *
Δεν σας χαλαει ο Βουλης.
Ποια Τσελσι ρε?
Κανε υπομονη και θα ερθει και η σειρα σας.
Που πατε ρε με τον Βυντρα?


Μήπως λύκε ήσουν εσύ στο τηλέφωνο;
Είπες κι άλλα που δεν τα έγραψα. Όπως: "Αν αυτοί έχουν Σεφτσένκο, εμείς έχουμε Τζόρτζεβιτς!!!" Και άλλα παρόμοια.

Μέχρι κι ο Χελάκης που είναι δηλωμένος γαύρος σου είπε ότι είσαι επιοικώς υπερβολικός...

Μα ο Ντρογκμπά ίσος με τον Άντζα;;;;;;!!!!!!!!!!!!

Ήμαρτον ρε! που θα έλεγε ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΑ κι ο Γεωργίου! icon_drunk.gif
triponter
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 22 2007, 09:27 ) *
ΡΕ ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΚΥΛΟ
δεν φτανει που εισαι μαυρογατα,
διαδιδεις και ψευδης φημες για το ατομο μου?
Θα σε
ugly1.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif torture.gif shot.gif kill.gif hammer.gif guns.gif


καταρχην λογω κιλων και καραφλας, πιο πολυ μου ταιριαζει το μαυραρκουδα παρα μαυρογατα...

2ον δεν διεδωσα τιποτα εγω ...η επιτροπη " ΚΟΥΛΟΙ & ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ Α.Ε." τα εκανε ολα...

να μας κανεις μηνυση..αν δεν γουσταρεις..

Υ.Γ δες το πμ σου εχω ευχαριστα νεα...
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 13:46 ) *
καταρχην λογω κιλων και καραφλας, πιο πολυ μου ταιριαζει το μαυραρκουδα παρα μαυρογατα...

2ον δεν διεδωσα τιποτα εγω ...η επιτροπη " ΚΟΥΛΟΙ & ΑΤΑΛΑΝΤΟΙ Α.Ε." τα εκανε ολα...

να μας κανεις μηνυση..αν δεν γουσταρεις..

Υ.Γ δες το πμ σου εχω ευχαριστα νεα...

Αρχιγκαντεμαρε και αρχιγρουσουζαρε

παρε 4 ματσακια να παιξεις και να κονομησεις

144 1
322 1
347 1
366 1

Μαυρογατα


Και φυσικα μπορειται να τα παιξετε και ολοι οι υπολοιποι
Ακους απιστε Θωμα ΤF????????????????
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(trifyllo @ Dec 22 2007, 13:45 ) *
Μήπως λύκε ήσουν εσύ στο τηλέφωνο;
Είπες κι άλλα που δεν τα έγραψα. Όπως: "Αν αυτοί έχουν Σεφτσένκο, εμείς έχουμε Τζόρτζεβιτς!!!" Και άλλα παρόμοια.

Μέχρι κι ο Χελάκης που είναι δηλωμένος γαύρος σου είπε ότι είσαι επιοικώς υπερβολικός...

Μα ο Ντρογκμπά ίσος με τον Άντζα;;;;;;!!!!!!!!!!!!

Ήμαρτον ρε! που θα έλεγε ΠΟΛΥ ΕΥΣΤΟΧΑ κι ο Γεωργίου! icon_drunk.gif

Ρε ποιος Σεφτσενκο?
Ο ρουφιανος του Αμπραμοβιτς στα αποδυτηρια?
Θα τους παρει παραμαζωμα για πλακα
ο ΝΤΑΡΚΟ ο φονιας

Και τωρα που πηραμε και την παιχταρα τον Μπελουτσι
παμε φουλ για Μοσχα.

Αγοραστε καναπεδες να μας βλεπετε πελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς
ςςςςςςςςςςς
triponter
λοιπον εγω και ο κυριος LORNT προτιμαμε για μασα μια καθημερινη της μεθεπομενης εβδομαδας...(1-5)

και επειδη 31 ειναι δευτερα και 1 τριτη η καλυτερη ημερα ειναι Τεταρτη ή Πεμπτη και μαλλον Πεμπτη 3/1..

δεν νομιζω οτι θα παει κανεις προπονηση..ημαρτον...

ΛΥΚΕ ΓΙΑ ΨΑΧΤΟ
nikefalin
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 19:06 ) *
λοιπον εγω και ο κυριος LORNT προτιμαμε για μασα μια καθημερινη της μεθεπομενης εβδομαδας...(1-5)

και επειδη 31 ειναι δευτερα και 1 τριτη η καλυτερη ημερα ειναι Τεταρτη ή Πεμπτη και μαλλον Πεμπτη 3/1..

δεν νομιζω οτι θα παει κανεις προπονηση..ημαρτον...

ΛΥΚΕ ΓΙΑ ΨΑΧΤΟ

ρε σεις, terminators δέχεστε ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 22 2007, 21:07 ) *
ρε σεις, terminators δέχεστε ?

Oλοι ειναι καλεσμενοι
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 21:06 ) *
λοιπον εγω και ο κυριος LORNT προτιμαμε για μασα μια καθημερινη της μεθεπομενης εβδομαδας...(1-5)

και επειδη 31 ειναι δευτερα και 1 τριτη η καλυτερη ημερα ειναι Τεταρτη ή Πεμπτη και μαλλον Πεμπτη 3/1..

δεν νομιζω οτι θα παει κανεις προπονηση..ημαρτον...

ΛΥΚΕ ΓΙΑ ΨΑΧΤΟ

Εγω δεν εχω προβλημα.
Κανε την προταση και στο αλλο τοπικ να δουμε αντιδρασεις.
Στειλε και σε ολους τους κολλητους ΡΜ να δουμε τι θα πουν

Τα ματσακια τα επαιξες???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 21:06 ) *
λοιπον εγω και ο κυριος LORNT προτιμαμε για μασα μια καθημερινη της μεθεπομενης εβδομαδας...(1-5)

και επειδη 31 ειναι δευτερα και 1 τριτη η καλυτερη ημερα ειναι Τεταρτη ή Πεμπτη και μαλλον Πεμπτη 3/1..

δεν νομιζω οτι θα παει κανεις προπονηση..ημαρτον...

ΛΥΚΕ ΓΙΑ ΨΑΧΤΟ

ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ
8,5 ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΔΙΝΑΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕΣ
ΕΙΜΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΓΚΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΘΕΩΣΤΕ ΜΕ
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2007, 11:32 ) *
ΕΙΔΕΣ ΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ, ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΛΑ
8,5 ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΔΙΝΑΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕΣ
ΕΙΜΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΓΚΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΘΕΩΣΤΕ ΜΕ

Δώσε κι άλλα γκουρού, δώσε και μπάσκετ biggrin.gif
δεν είναι ανάγκη να βάζεις το ίδιο πόστ και στα 2 τόπικ όμως, εδώ αρκεί , το βλέπουν smile.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 23 2007, 13:39 ) *
Δώσε κι άλλα γκουρού, δώσε και μπάσκετ biggrin.gif
δεν είναι ανάγκη να βάζεις το ίδιο πόστ και στα 2 τόπικ όμως, εδώ αρκεί , το βλέπουν smile.gif

Τα βαζω και στα 2 για να τα βλεπουν ολοι.
ασε να κονομησει και κανενας αλλος, μην τα θες ολα δικα σου μονοφαγα biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Λοιπον μαγκες για σημερα εχουμε

422 1
426 2
441 1
463 1

Αντε και καλα κερδη.
Περιμενω τα ποσοστα μου λαμογια

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2007, 11:56 ) *
Τα βαζω και στα 2 για να τα βλεπουν ολοι.
ασε να κονομησει και κανενας αλλος, μην τα θες ολα δικα σου μονοφαγα biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Λοιπον μαγκες για σημερα εχουμε

422 1
426 2
441 1
463 1

Αντε και καλα κερδη.
Περιμενω τα ποσοστα μου λαμογια

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

τα ποσοστά θα τα πάρεις σε μετρήσιμη χοληστερίνη και % αλκοόλ στη σύναξη biggrin.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2007, 13:56 ) *
Τα βαζω και στα 2 για να τα βλεπουν ολοι.
ασε να κονομησει και κανενας αλλος, μην τα θες ολα δικα σου μονοφαγα biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Λοιπον μαγκες για σημερα εχουμε

422 1
426 2
441 1
463 1

Αντε και καλα κερδη.
Περιμενω τα ποσοστα μου λαμογια

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Σορρυ μαγκες εχω κανει λαθος
το 421 ηθελα να βαλω τον Αστερα Τριπολης
και εβαλα κατα λαθος το 422
Jabar
και αντί το 426 ήθελες το 436 την ΑΕΚ και αντί το 441 το 445
kvgs
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 23 2007, 11:56 ) *
Τα βαζω και στα 2 για να τα βλεπουν ολοι.
ασε να κονομησει και κανενας αλλος, μην τα θες ολα δικα σου μονοφαγα biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Λοιπον μαγκες για σημερα εχουμε

422 1
426 2
441 1
463 1

Αντε και καλα κερδη.
Περιμενω τα ποσοστα μου λαμογια

smiley.gif smiley.gif smiley.gif



ημαρτον ρε Λυκε.... 0/4 shot.gif shot.gif !!!!!!! λιγο καλυτερο απο τα ποσοστα σου στα διποντα sport-smiley-017.gif

ποσα εχασες? ευτυχως που δε σε ακουσα να παω κουβα....
mkos10
QUOTE(triponter @ Dec 22 2007, 09:19 ) *
Κατα την συνεδρίαση της Παρακευης η επισημη επιτροπη των κουλων & ασημων γ΄εσκαιτων εβγαλε ανακοινωση η οποια λεει τα εξης :

" ο υποτιθεμενος αθλητης της Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΛΥΚΟΣ Α.Ε. εχει παρεκτραπει απο τον ηθικο δρομο της μπασκετικης ζωης και εχει οδηγηθει σε ενα μονοπατι επικινδυνο και γεματο παγιδες που θα επηρεασει την αποδοση της ομαδας του (φαβορι για ανοδο συμφωνα με συναθλητη ΤΡΙΦΥΛΛΟ) καθως και την προσωπικη του. Συγκαλειται λοιπον να συμμορφωθει και να αφοσιωθει στις προπονησεις της ομαδας του ωστε να βελτιωθει ως παιχτης.... "

Η ανακοινωση ειναι 10 σελιδες η οποια εχει ηδη σταλει στον κο Λυκο....Διαφορες φημες που κυκλοφορουν μας αναγκασαν να την συνταξουμε...



φιλαρακι δεν με ξερεις αλλα σε διαβεβαιω πως ο εν λογω αθλητης εχει παρεκτραπει πολλα χρονια τωρα...η αληθεια ειναι πως αυτη η ζωη τον κραταει σε φορμα...μπορει να στο επιβεβαιωσει και ο ιδιος... και μια συμβουλη...μην ακολουθειτε τις προτροπες του για φαγητο γιατι θα βρεθειτε υπερβαροι σε μηδεν χρονο....τασουλη... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(mkos10 @ Dec 24 2007, 02:59 ) *
φιλαρακι δεν με ξερεις αλλα σε διαβεβαιω πως ο εν λογω αθλητης εχει παρεκτραπει πολλα χρονια τωρα...η αληθεια ειναι πως αυτη η ζωη τον κραταει σε φορμα...μπορει να στο επιβεβαιωσει και ο ιδιος... και μια συμβουλη...μην ακολουθειτε τις προτροπες του για φαγητο γιατι θα βρεθειτε υπερβαροι σε μηδεν χρονο....τασουλη... 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

Βρε καλως τον ποντιο.
Οτι και να λετε δεν πτοουμε, γιατι οπως ελεγε και η μεγαλη ΡΙΤΑ

κι αν κανω αστατη ζωη,
δικος μου ειναι λογαριασμος,
παψε να με κατηγορεις,
για μενα αξιος κριτης,
ειναι μοναχα ο θεος


Παρε με τηλ ποντιε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ρε λαμογια που εχετε εξαφανιστει ολοι????????????????
Εχετε πεσει με τα μουτρα μου φαινεται
στους κουραμπιεδες, στα μελομακαρονα, και στις διπλες
και αντε μετα να δω πως θα κανετε ντριπλες

7 μερες μεινανε μεχρι το ΔΙΣΕΚΤΟ 2008
Την χρονια του ΛΥΚΟΥ
19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
pegasus_no_12
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 24 2007, 09:40 ) *
Ρε λαμογια που εχετε εξαφανιστει ολοι????????????????


Μου φαινεται όλοι έχουν αποσυρθει για τη χειμερινη προετοιμασια πριν την Κορυφωση του πρωταθληματος 24.gif 24.gif 24.gif
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους ............
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pegasus_no_12 @ Dec 24 2007, 12:13 ) *
Μου φαινεται όλοι έχουν αποσυρθει για τη χειμερινη προετοιμασια πριν την Κορυφωση του πρωταθληματος 24.gif 24.gif 24.gif
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους ............

Μπαααααααααα,
μαλλον τους εχουν παρει απο το αυτι οι γυναικες τους
και τους τρεχουν απο μαγαζι σε μαγαζι για ψωνια
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Καλα χριστουγεννα σε ολους
wav.gif wav.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
TF πως κι απο δω?????
Αν ανεβεις στο βουνο αποψε
παιξε το 32 και το 36.

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
wav.gif wav.gif wav.gif
TF LAGONHSI
φορουμίστες με την σειρά μου να ευχηθώ σε όλους και στις οικογενειές τους καλά Χριστούγεννα και πάνω απο όλα υγεία και χαρά.
Όσο αφορά το μπασκετάκι ας γυρίσουμε όλοι ξεκούραστοι ανανεωμένοι και με όρεξη για αυτό που αγαπάμε απλά και ωραία.
Περιμένω με αγωνία την άλλη Κυριακή για την μάσα και για να γνωριστούμε όλοι απο κοντά.

Triponter καλό ταξίδι και καλά να περάσεις και καλή επιστροφή στα αγωνιστικά δρώμενα. Χαιρετώ και εγώ απο Θεσσαλονίκη θα τα πούμε το βραδάκι
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 24 2007, 16:11 ) *
Μπαααααααααα,
μαλλον τους εχουν παρει απο το αυτι οι γυναικες τους
και τους τρεχουν απο μαγαζι σε μαγαζι για ψωνια
smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Καλα χριστουγεννα σε ολους
wav.gif wav.gif

Μαίρη οι 3 μας που λένε και στο χωριό μου, Λύκε έχει κουπόνι την Τετάρτη,μην ξεχαστούμε...κι όσο νυχτώνει ο κουβάς θα μεγαλώνει biggrin.gif
TF LAGONHSI
καλέ μου φίλε λύκε έχω ενα πούρο παραγωγή 2003 κοχιμπάκι και σε περιμένει special edition άντε να έρθει και η Κυριακή να γίνει της π......... όσο για το βουνό τέλος αυτά είναι ακριβά χόμπυ προτιμώ να τα φάω στα ρούχα και στην μάσα παρά να τα χαρίζω αυτά φεύγω για αεροδρόμιο
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(TF LAGONHSI @ Dec 24 2007, 18:17 ) *
καλέ μου φίλε λύκε έχω ενα πούρο παραγωγή 2003 κοχιμπάκι και σε περιμένει special edition άντε να έρθει και η Κυριακή να γίνει της π......... όσο για το βουνό τέλος αυτά είναι ακριβά χόμπυ προτιμώ να τα φάω στα ρούχα και στην μάσα παρά να τα χαρίζω αυτά φεύγω για αεροδρόμιο

Να δωσεις τα φιλια μου στις αεροσυνοδους
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 24 2007, 18:15 ) *
Μαίρη οι 3 μας που λένε και στο χωριό μου, Λύκε έχει κουπόνι την Τετάρτη,μην ξεχαστούμε...κι όσο νυχτώνει ο κουβάς θα μεγαλώνει biggrin.gif

Μην φοβασαι,
τα προγνωστικα μου για την Τεταρτη,
θα βγουν μετα απο πολυ ωριμη σκεψη και διαλογισμο.
Δεν τα δινω ακομα γιατι περιμενω να δω και τις αποδοσεις.

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 24 2007, 16:26 ) *
Μην φοβασαι,
τα προγνωστικα μου για την Τεταρτη,
θα βγουν μετα απο πολυ ωριμη σκεψη και διαλογισμο.
Δεν τα δινω ακομα γιατι περιμενω να δω και τις αποδοσεις.

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Τις έχο τις αποδόσεις laugh.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kvgs @ Dec 24 2007, 00:23 ) *
ημαρτον ρε Λυκε.... 0/4 shot.gif shot.gif !!!!!!! λιγο καλυτερο απο τα ποσοστα σου στα διποντα sport-smiley-017.gif

ποσα εχασες? ευτυχως που δε σε ακουσα να παω κουβα....

Εγω φταιω Αντωνακη που σου δινω συνεχεια πασες στα παιχνιδια.
Απο δω και περα θα κανεις μονο σκριν και θα παιζεις αμυνα.

Να προσεχεις μην μου κρυωσεις παλι και κανεις πυρετουλη μπουλη.
Αντε να δουμε ποτε θα γινετε αντρες κι εσυ και ο αλλος.

evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 24 2007, 18:29 ) *
Τις έχο τις αποδόσεις laugh.gif

Θα τις δω αργα το βραδυ ή μαλλον νωρις το πρωι για να ειμαι ακριβης.
Πρεπει να πιω ενα μπουκαλακι Dimple πρωτα
και να ακουσω το ''στην υγεια της αχαριστης'' live,
για να μπορεσω να δω καθαρα τις προβλεψεις.
Σαν την πυθια ενα πραγμα
nikefalin
QUOTE(TF LAGONHSI @ Dec 24 2007, 16:17 ) *
όσο για το βουνό τέλος αυτά είναι ακριβά χόμπυ προτιμώ να τα φάω στα ρούχα και στην μάσα παρά να τα χαρίζω αυτά φεύγω για αεροδρόμιο


α ρε Λύκε μη λες πολλά για το βουνό ρε συ, κοίτα τι έγινε biggrin.gif biggrin.gif

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntit...98&lngDtrID=244
3 laloun kai 2 xoreuoun
Καλησπερα σε ολο το forum και χρονια πολλα!!!Απιστευτη ταλαιπωρια αφου μου κοψαν το internet χωρις προειδοποιηση!!Γεια σου μωρη Ελλαδαρα!!!!!!!Λοιπον πολλες εκπληξεις στις 2 αγωνιστικες που ελειπα αλλα πανε αυτα τωρα!!Εχουμε Χριστουγεννα και ερχετε το 2008!!!!Λοιπον σηκωθητε απο καρεκλες καναπεδες σκαμπο τραπεζια κρεβατια μπανιερες και ορμιστε γρηγορα γρηγορα σε γαλοπουλες κουραμπιεδες μελομακαρονα δίπλες αλλα με μετρο γιατι 11 Ιανουαριου υπαρχει αγωνιστικη!!!!!Αντε Χρονια πολλα σε ολους παντα υγεια ευτυχια και στις οικογενειες σας!!!Ενημερωστε με για το φαγοποτι!!!!!!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(3 laloun kai 2 xoreuoun @ Dec 24 2007, 21:52 ) *
Καλησπερα σε ολο το forum και χρονια πολλα!!!Απιστευτη ταλαιπωρια αφου μου κοψαν το internet χωρις προειδοποιηση!!Γεια σου μωρη Ελλαδαρα!!!!!!!Λοιπον πολλες εκπληξεις στις 2 αγωνιστικες που ελειπα αλλα πανε αυτα τωρα!!Εχουμε Χριστουγεννα και ερχετε το 2008!!!!Λοιπον σηκωθητε απο καρεκλες καναπεδες σκαμπο τραπεζια κρεβατια μπανιερες και ορμιστε γρηγορα γρηγορα σε γαλοπουλες κουραμπιεδες μελομακαρονα δίπλες αλλα με μετρο γιατι 11 Ιανουαριου υπαρχει αγωνιστικη!!!!!Αντε Χρονια πολλα σε ολους παντα υγεια ευτυχια και στις οικογενειες σας!!!Ενημερωστε με για το φαγοποτι!!!!!!!!

Τι φωτο της πρωην μου που την βρηκες??????

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.