Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic - Γ' ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
nikefalin
Ανοίγω το off topic για να περνάτε εδώ ότι θέλετε πως δεν αφορά αγωνιστικά θέματα
LordOfTheCourts
Δηλαδή εδώ γράφουμε τις σαχλαμάρες μας?
smiley.gif
triponter
εδω εδω θα ειναι ο καφενες μας...

λυκε θελω να μου πεις και αλλα για την Μοσχα και το εργοστασιο πιπινιων...
ουπς...

σορρυ μπερδευτηκα..με ενδιαφερει περισσοτερο η ταβερνα του θειου σου στη Χασια....ποτε θα παμε????
nikefalin
QUOTE(triponter @ Dec 18 2007, 23:42 ) *
εδω εδω θα ειναι ο καφενες μας...

λυκε θελω να μου πεις και αλλα για την Μοσχα και το εργοστασιο πιπινιων...
ουπς...

σορρυ μπερδευτηκα..με ενδιαφερει περισσοτερο η ταβερνα του θειου σου στη Χασια....ποτε θα παμε????

Εναλλακτικά αντί για champions brizoleague, μπορεί να γίνει και Μπυροleague (που ακούγεται και πιο μπασκετικό) σε κάποιο ναό του ζύθου biggrin.gif
triponter
QUOTE(nikefalin @ Dec 18 2007, 21:51 ) *
Εναλλακτικά αντί για champions brizoleague, μπορεί να γίνει και Μπυροleague (που ακούγεται και πιο μπασκετικό) σε κάποιο ναό του ζύθου biggrin.gif


sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

θελω φαως μπριζολαςςςςςςςςςςςς....και προβατινας....και κοκορετσια...και κοντοσουβλια.....

εγω δε θελως πιος μπυρας μονο και μετας πεθαινως της πεινας....

................................................................................
...
nikefalin
QUOTE(triponter @ Dec 18 2007, 23:56 ) *
sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

θελω φαως μπριζολαςςςςςςςςςςςς....και προβατινας....και κοκορετσια...και κοντοσουβλια.....

εγω δε θελως πιος μπυρας μονο και μετας πεθαινως της πεινας....

................................................................................
...

έχεις ακουσει το άσμα των Πολυχρονίδη - Σπανόπουλου (από αυτούς το έκλεψε η Πρωτοψάλτη) "Χιλιάδες μπιφτέκια" ?
triponter
QUOTE(nikefalin @ Dec 18 2007, 22:02 ) *
έχεις ακουσει το άσμα των Πολυχρονίδη - Σπανόπουλου (από αυτούς το έκλεψε η Πρωτοψάλτη) "Χιλιάδες μπιφτέκια" ?


δυστυχως οχιιιιιιιι...

αλλα αν κρινω απο τον τιτλο θα μου αρεσει...θα ειναι χορταστικο....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 19 2007, 01:51 ) *
Εναλλακτικά αντί για champions brizoleague, μπορεί να γίνει και Μπυροleague (που ακούγεται και πιο μπασκετικό) σε κάποιο ναό του ζύθου biggrin.gif

Οι μπυρες ειναι για ξενερωτους Αγγλους, Γερμανους, Ολλανδους,
εμεις σαν Ελληναρες θα τιμησουμε το κρασακι του σατυρου θεου Διονυσου.

Και φυσικα θα τιμησουμε προβατινες, κοκορετσια, συκωτακια,
και ολα τα αλλα γεματα λιπος και χοληστερινη γλυκαδια.

Μου φαινεται παντως οτι σε αυτο το τοπικ μονο οι 3 μας θα γραφουμε
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 19 2007, 01:42 ) *
εδω εδω θα ειναι ο καφενες μας...

λυκε θελω να μου πεις και αλλα για την Μοσχα και το εργοστασιο πιπινιων...
ουπς...

σορρυ μπερδευτηκα..με ενδιαφερει περισσοτερο η ταβερνα του θειου σου στη Χασια....ποτε θα παμε????

Εγω δεν εχω προβλημα παμε οποτε γουσταρετε.
Λεω να στειλουμε πμ σε ολους τους θαμωνες να δουμε ποιοι θελουν.

Για το εργοστασιο οτι και να πω ειναι λιγο,
πρεπει να πας για να καταλαβεις.
triponter
αχχχχχχχχχχχ...μολις καθισα στο στεκι της κοτσανας και θα πιω ενα καπουτσινακι παρακαλω....

λοιπον σοβαρα τωρα νομιζω οτι μια βραδια μπασκετικη ατοφια γ΄εσκας ( δηλαδη πολυ ταλεντο tongue.gif tongue.gif tongue.gif )
πρεπει να πραγματοποιηθει μεσα στις γιορτες...

εγω δυστυχως 23-28 θα λειπω εκτος ελλαδος...οχι γαμωτο δεν θα παω στη Μοσχα, αλλα στη Βιεννη....παω να συναντησω τον Μοτσαρτ..εμαθα οτι ζει ακομα!!

οποτε προτεινω για να μη χασω το τσιμπουσι να κανονισουμε κατι την 2βδομαδα των χριστουγεννων ή ακομα και το Σκ αμεσως μετα...

θεωρω βολικες ημερες το ΣΚ (29-30/12)(ισως λειπουν οι περισσοτεροι), ή το επομενο σκ που λογικα θα ειναι οι περισσοτεροι (4-6/1).....μπορουμε και καθημερινη βραδυ αλλα που χρονος..αλλωστε εμεις σαν Γερακας θα κανουμε προπονηση και πρωτοχρονια tongue.gif tongue.gif tongue.gif

για πεταχτε μερικες ιδεες για ημερομηνιες...θα καταγραφουν και θα τα βρουμε.....

αν βρουμε την ημερομηνια θα αποφασισουμε και τι θα φαμε...( βεβαια εκει δεν διαπραγματευομαι...θα παμε σε Κινεζικο να φαω ρυζι απαχο 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
milos babic
λοιπον για να μην λεμε οτι εχουμε τους χειροτερους διαιτητες , (πχ., ο αγιος στεφανος στο μεταξυ μας παιχνιδι εκανε επιθεση 42 δευτερολεπτων οταν το παιχνιδι ηταν 48-48 (ταπα, αιρμπωλ, και ανανεωση χρονου...οπου στα 06sec. εβαλαν διποντο...και πολλα αλλα και για τις δυο δυσμοιρες ομαδες...)
βαλτα στο youtube "stupid brazilian referee" (ποδοσφαιρο) και πειτε μου τη γνωμη σας...
αυτο δε μου χει τυχει...
gk1
QUOTE(triponter @ Dec 19 2007, 19:48 ) *
γκρρρρρρρρρρρρ guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif guns.gif
εξυπνουλικα ολα του φορουμ....

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε...ξυπνοπουλια ολοι σχεδον δωσατε προγνωστικα μετα το παιχνιδι της Λουτσας, και μου το βαλατε και 2 ταχα μου οτι αυτο θα παιζατε...

Η Επιτροπη εσκα ειναι εξοργισμενη, αλλα θα δεχθει το αιτημα σας..και θα βαλει θετικο σημειο..
να ξερετε οτι την αλλη φορα θα κλειδωθει ο αγωνας και θα παιζετε μονο απο εξωτερικο....

προσοχη την επομενη φορα..οι αγωνες της Αρτεμις εντος γινονται Τριτη και του Γερακα εντος Πεμπτη evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif

Υ.Γ... ελληναρες ολε tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

φιλε τριποντερ οχι και ολοι!!! evilmonkey.gif
γυρνα στη δευτερα και θα δεις οτι ημουν ο πρωτοσ που το εδωσα το παιχνιδακι γιαυτο και θελω δικαιωση!! shot.gif
να μην δωθουν θετικα σε σημεια παρακαλω σε οποιον δεν το ειχε παιξει εγκαιρα γιατι θα αναγκαστω να παω αμεσωσ στα ανωτατα στελεχοι τησ εσκα 68.gif 69.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(gk1 @ Dec 20 2007, 08:37 ) *
φιλε τριποντερ οχι και ολοι!!! evilmonkey.gif
γυρνα στη δευτερα και θα δεις οτι ημουν ο πρωτοσ που το εδωσα το παιχνιδακι γιαυτο και θελω δικαιωση!! shot.gif
να μην δωθουν θετικα σε σημεια παρακαλω σε οποιον δεν το ειχε παιξει εγκαιρα γιατι θα αναγκαστω να παω αμεσωσ στα ανωτατα στελεχοι τησ εσκα 68.gif 69.gif

Συμφωνώ με τον Gk1 δε μπορεί ένα τοσο βαρυσήμαντο κύπελο να δίνετε όπως λάχει... δικαίωση τώρα... Οριτεραιότητα σε αυτύς που έδωσαν προγνωστικά πριν τη δευτέρα icon_wave.gif
LordOfTheCourts
QUOTE(milos babic @ Dec 20 2007, 03:17 ) *
λοιπον για να μην λεμε οτι εχουμε τους χειροτερους διαιτητες , (πχ., ο αγιος στεφανος στο μεταξυ μας παιχνιδι εκανε επιθεση 42 δευτερολεπτων οταν το παιχνιδι ηταν 48-48 (ταπα, αιρμπωλ, και ανανεωση χρονου...οπου στα 06sec. εβαλαν διποντο...και πολλα αλλα και για τις δυο δυσμοιρες ομαδες...)
βαλτα στο youtube "stupid brazilian referee" (ποδοσφαιρο) και πειτε μου τη γνωμη σας...
αυτο δε μου χει τυχει...

Τι νούμερο φοράς? Σήμερα σε φιλοξενούμε... καλή επιτυχία. Τα λέμε σήμερα
LordOfTheCourts
TRIPONTER... δεν παλεύεσαι... σε λίγο όλοι θα νομίζουν ότι είσαι 100 κιλά υπέρβαρος και ότι δεν είναι και ότι καλύτερο να βγει κανείς μαζί σου για φαγητό... smile.gif
pegasus_no_12
Δεν πιστευω οτι θα την σκαπουλαρετε τοσο εύκολα shot.gif shot.gif
Μπορεί στα γηπέδα να κινούμαι σε ριχά νερα αλλα στους μπριζολιακους δεν παιζομαι! 69.gif
Κανονιστε εσεις οι παλιοι μερος και μερα για να κονταροχτυπιθουμε αλύπητα!!!!!
pegasus_no_12
QUOTE(gambler @ Dec 19 2007, 17:22 ) *
p.s.: Pegasus το 12 φοράς?Παρασκευή σε φιλοξενούμε


Ναι το 12..... αν καταφερω να το φορεσω 68.gif
διοτι την προηγουμενη Παρασκευη χτύπησα ασχημα στον ωμο και ακομα ποναω
.... εσύ?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(pegasus_no_12 @ Dec 20 2007, 13:08 ) *
Δεν πιστευω οτι θα την σκαπουλαρετε τοσο εύκολα shot.gif shot.gif
Μπορεί στα γηπέδα να κινούμαι σε ριχά νερα αλλα στους μπριζολιακους δεν παιζομαι! 69.gif
Κανονιστε εσεις οι παλιοι μερος και μερα για να κονταροχτυπιθουμε αλύπητα!!!!!

Κυριακη 30 Δεκεμβριου κατα τις 21.00
σε βολευει?
christina n10
QUOTE(triponter @ Dec 18 2007, 23:42 ) *
εδω εδω θα ειναι ο καφενες μας...

λυκε θελω να μου πεις και αλλα για την Μοσχα και το εργοστασιο πιπινιων...
ουπς...

σορρυ μπερδευτηκα..με ενδιαφερει περισσοτερο η ταβερνα του θειου σου στη Χασια....ποτε θα παμε????
αχ βρε παιδια,δεν ειστε και πολυ παρατηρητικοι... tongue.gif υπαρχει το "καφενειο της εσκα"για να λετε οτιδηποτε εκτος μπασκετ....επισκεφθειτε το.... wink.gif
pegasus_no_12
Εκτος απροοπτου ναι!
Θα πάρω και την υπευθυνη δηλωση της γυναικας επικυρωμενη απο την αστυνομια smiley.gif smiley.gif smiley.gif
.......και βουρ στο ψητο!!!!!
milos babic
το 10. ειμαι αυτος που ειπε "ντροπη" στο διαιτητη και πηγε να μου παρει το δελτιο στο μαραθωνα! και γελαγαν και τα καθισματα...
εσενα και τον τριποντερ θα σας μαθω απο τον 3λαλουν. καλη επιτυχια, καλα να περασουμε!!!!!!!! peace.gif
nikefalin
Καλή μέρα η 30ή! Κυριακή , ότι πρέπει για διαιτητικό μενού πριν την Πρωτοχρονιά. Μόνο μη φέρετε τίποτα ζάρια για μπαρμπούτι smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(christina n10 @ Dec 20 2007, 14:05 ) *
αχ βρε παιδια,δεν ειστε και πολυ παρατηρητικοι... tongue.gif υπαρχει το "καφενειο της εσκα"για να λετε οτιδηποτε εκτος μπασκετ....επισκεφθειτε το.... wink.gif

Συγνωμη αν σε στεναχωρησω,
αλλα μπηκα πριν λιγο στο "καφενειο της εσκα"
και εχει καποιος να γραψει εκει απο τον Νοεμβρη.

Εδω δεν ειναι καφενειο αλλα
''ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ''
το πιο καυτο σημειο της πολης. icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Εσυ, αν επιτρεπεται, που παιζεις?
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(nikefalin @ Dec 20 2007, 16:39 ) *
Καλή μέρα η 30ή! Κυριακή , ότι πρέπει για διαιτητικό μενού πριν την Πρωτοχρονιά. Μόνο μη φέρετε τίποτα ζάρια για μπαρμπούτι smiley.gif

Αμα ειναι να μην φερουμε ''κοκκαλα'',
τι να μαζευτουμε να κανουμε?

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Ετσι δεν ειναι ρε triponter?
LordOfTheCourts
Μήπως θα πρέπει να μηλάμε μόνο εδώ και όχι και στο Γ ΕΣΚΑ? μπερδευόμαστε και χάνουμε το ρου της υπόθεσης.... smile.gif
LordOfTheCourts
Όλα τα Καφενία δεν είναι ίδια....
το καλύτερο είναι ΤΟ ΚΑΦΕΝΙΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΣΟΥ... δεν θα πας στο κέντρο που έχει πολύ κόσμο και δεν θα ξέρεις κανέναν... εκτός και αν πας να ανοίξει και λίγο το μάτι σου... Οπότε καλύτερα το καφενίο της Γ ΕΣΚΑ smiley.gif
nikefalin
QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 20 2007, 17:23 ) *
Μήπως θα πρέπει να μηλάμε μόνο εδώ και όχι και στο Γ ΕΣΚΑ? μπερδευόμαστε και χάνουμε το ρου της υπόθεσης.... smile.gif

για να μην μπερδεύεστε , εδώ μπαίνουν τα μη αγωνιστικά θέματα.
Αποτελέσματα και κριτική αγώνων, πληροφορίες και ότι αφορά τους αγώνες στο Γ ΕΣΚΑ

Μπουγάτσες, all star στη Μόσχα, τραπέζια , ταβέρνες, γυναίκες, ποτά, ξενύχτια, ταξίδια κλπ εδώ smile.gif
dizzy_fingers
Καιρός είναι να συνηθίσετε λίγο τη μορφή του φόρουμ και να μπείτε στο πνεύμα του με τα πολλά τόπικ, τις διαφορετικές κατηγορίες και τα υποεπίπεδά του.
Γι'αυτό το λόγο ανοίξαμε κι αυτό το τόπικ, δεν είναι υποχρεωτικό να γράφετε μόνο σε ένα, ούτε θα σας πει κάποιος τίποτα αν "εισβάλλετε" σε κάποιο άλλο όπου συζητάει άλλη "παρέα" (ίσα ίσα, αν το κάνει θα έχει πολύ άδικο).

Γενικά, καλό είναι και για εσάς να βγείτε λίγο από το φόρουμ των υπόλοιπων κατηγοριών, θα δείτε πως υπάρχουν συζητήσεις για το ελληνικό μπάσκετ στο σύνολό του, για το ΝΒΑ, για το ποδόσφαιρο αν θέλετε, και μία ολόκληρη ενότητα για τις - εκτός μπάσκετ - συζητήσεις όπου θα βρείτε μπόλικο πράγμα για μουσικές, ταινίες, ό,τι τραβάει η ψυχή σας.

Κανονικά, δεδομένου ότι υπάρχει το Off Topic ως κατηγορία, δε θα έπρεπε καν να ανοίξουμε αυτή τη συζήτηση εδώ, αλλά να σας παραπέμπαμε στο παραπάνω μέρος.
Ωστόσο η δύναμη της συνήθειας, αλλά και της...δυσκινησίας, μας οδήγησε σε αυτή τη λύση - η οποία πάντως ελπίζω πως θα είναι προσωρινή.

Άλλωστε, όταν γραφτήκατε, γραφτήκατε στο basketforum και όχι στο "Υπόλοιπες Κατηγορίες".


Και για να προλάβω τυχόν αντιδραστικά, ειρωνικά και σαρκαστικά σχόλια - επειδή αρκετοί εδώ μέσα είστε τελείως προκατηλλειμένοι σε οποιαδήποτε μορφή παρέμβασης/παρατήρησης - όλα τα παραπάνω τα γράφω σε 100% φιλικό ύφος και με διάθεση να συνεργαστούμε.
X.A.D.
QUOTE(nikefalin @ Dec 18 2007, 23:51 ) *
Εναλλακτικά αντί για champions brizoleague, μπορεί να γίνει και Μπυροleague (που ακούγεται και πιο μπασκετικό) σε κάποιο ναό του ζύθου biggrin.gif


Συμφωνω απολυτα.Ναι στις μπυρες(χωρις να λεω οχι στο κρασακι,αρκει να ναι απο βαρελι και καλο),ναι στις μπυραριες,και ναι στα μεθυσια.Αλλα εγω πως θα ερθω; ph34r.gif <-------- ετσι;
Καλα.Κατι θα σκεφτω.
Αλλα χωρις τον Τασαρο τον μεντορα μου δεν παω πουθενα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/12
ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΤΗΝ ΧΑΣΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΟΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/12 ΣΤΙΣ 21.00
ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΓΙΑ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΗ.
ΟΠΩΣ ΕΡΧΕΣΤΕ ΑΠΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΠΡΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ
ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ
ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΒΜW 850
ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.

ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΤΗΝ ΩΡΑ Ή ΤΟ ΜΕΡΟΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΒΑΛΛΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ.

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
triponter
QUOTE(gk1 @ Dec 20 2007, 06:37 ) *
φιλε τριποντερ οχι και ολοι!!! evilmonkey.gif
γυρνα στη δευτερα και θα δεις οτι ημουν ο πρωτοσ που το εδωσα το παιχνιδακι γιαυτο και θελω δικαιωση!! shot.gif
να μην δωθουν θετικα σε σημεια παρακαλω σε οποιον δεν το ειχε παιξει εγκαιρα γιατι θα αναγκαστω να παω αμεσωσ στα ανωτατα στελεχοι τησ εσκα 68.gif 69.gif



QUOTE(LordOfTheCourts @ Dec 20 2007, 07:27 ) *
Συμφωνώ με τον Gk1 δε μπορεί ένα τοσο βαρυσήμαντο κύπελο να δίνετε όπως λάχει... δικαίωση τώρα... Οριτεραιότητα σε αυτύς που έδωσαν προγνωστικά πριν τη δευτέρα icon_wave.gif


λοιπον η επιτροπη εχει αποφασισει...Θα ειναι μεγαλοχαρη και θα αφησει τους καθυστερημενους να εχουν πιασει το ματσακι....

τελευταιο φορα που συμβαινει..μετα μπαινει αρνητικο σημειο...

επισης αναγνωριζω τους GK & LORD ( και εμενα) που τα δωσαν πριν...θα ληφθουν υποψη και θα παρουμε μεγαλυτερο κυπελλο...(παω να αγορασω απο το μοναστηρακι)

Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΚΛΕΙΣΕ..ΕΦΕΣΕΙΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ....
triponter
QUOTE(X.A.D. @ Dec 20 2007, 18:49 ) *
Συμφωνω απολυτα.Ναι στις μπυρες(χωρις να λεω οχι στο κρασακι,αρκει να ναι απο βαρελι και καλο),ναι στις μπυραριες,και ναι στα μεθυσια.Αλλα εγω πως θα ερθω; ph34r.gif <-------- ετσι;
Καλα.Κατι θα σκεφτω.
Αλλα χωρις τον Τασαρο τον μεντορα μου δεν παω πουθενα



ΧΑΔΑΚΟ μην λες πολλα λογια για το φαι....σας εξηγω δεν σας παιρνει.........

επισης εσυ ως σουπερ φαντομας, πρεπει να ερθεις με μασκα...προτεινω να παρεις αυτην του θρυλικου JAISON VORXIS ( ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ & 13)...ή αυτην την γελοια του SCREAM.....

και τελος...ανησυχω λιγο για τον Τασαρο...μπορει και να με κοντραρειιιιι... tongue.gif tongue.gif
DIRK1
οσο για τα παραμυθια που λεει ο triponter οτι ειναι χοντρος ειναι ολα ψεμματα.......λιγη κοιλιτσα να πεσει και θα ειναι μοντελακι......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(DIRK1 @ Dec 21 2007, 03:00 ) *
οσο για τα παραμυθια που λεει ο triponter οτι ειναι χοντρος ειναι ολα ψεμματα.......λιγη κοιλιτσα να πεσει και θα ειναι μοντελακι......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Για πειτε μου και σκορ ημιχρονου.

Τελικα triponter εισαι μεγαλο λαμογιο
icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
TF LAGONHSI
έχετε βαλθεί να μας τρελάνετε έτσι ήδη βλέπω τον πάτο του γουβά και όσο πλησιάζω μεγαλώνει.
οκ για την ημερομηνία του φαγητού εγώ είμαι μέσα και θα είμαι στο φανάρι πίσω απο την BMW του μαστρωπού φίλου μας. Τώρα που το λέτε ρε παιδιά κα εμείς την πρώτη αγωνιστική που χάσαμε θυμάμαι τον λέλεκα να μας την λέει συνέχεια αλλά δεν είχα δώσει βάση και κυρίως λόγω TRIPONTER. Για προσέξτε γιατί αν σας πάρει η κατηφόρα την βάψατε βλέπε εμάς.
Για το δικό μας παιχνίδι ένα έχω να πώ κερδίζουμε και αναστηνόμαστε ή χάνουμε και Δ έσκα γερά τα περιθώρια τελείωσαν και τα ψέμματα αν έχουμε α.....α θα κερδίσουμε. Είναι βέβαια πολύ δύσκολο παιχνίδι διότι η Τούφα είναι πολύ δυνατή ομάδα
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
TF ελπιζω το γκολ που φαγατε σημερα στο ΄94
(ελλας-ευρωπη-παναθηναικος 24.gif 24.gif 24.gif )
να μην σε επηρεασει και να κερδισετε αυριο.

Αν ειναι ευκολο μονο, κανονισε στο ημιχρονο να ειστε Χ

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
24.gif 24.gif
QUOTE(DIRK1 @ Dec 21 2007, 03:16 ) *
ρε Λυκε επεσες απο την ακροπολη και βρηκες πορτοφολι...1 ημιχρονο 2 τελικο οπως προεβλεψες αυτο εδινε αποδοση ισα με 15,00 στο υποτιθεμενο στοιχημα....οντως μεγαλο λαμογιο...δεν μπορει να φαι ουτε δυο μπουτια απο κοτοπουλο

26 αποδοση εδινε ο ΟΠΑΠ
αλλα στο εξωτερικο το βρηκα μεχρι και 32

Δεν ειναι θεμα τυχης, ειναι θεμα εμπειριας 24.gif 24.gif 24.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Ρε κοπροσκυλα δεν ντρεπεστε λιγακι να ειστε στο φορουμ
μεχρι τετοια ωρα???

Πως θα παιξετε αυριο???

Θα σας καρφωσω ολους στους προπονητες σας 19.gif 19.gif 19.gif

Γρηγορα ολοι για υπνο
triponter
[quote name='milos babic' date='Dec 20 2007, 22:54 ' post='142737']
γεια σου ρε λυκε με την κρυσταλλινη σφαιρα! ο μαντης λυκος....
51-52 το σκορ, οχι 65-66.
εγω περιμενα τον τριποντερ χοντρο και καραφλο και προεκυψε ψηλος ξανθος και απο το ιδιο σχολειο!
οσες φορες τον αφηναμε να αναπνευσει το χαιδεψε το πλεκτο...


[quote name='DIRK1' date='Dec 20 2007, 22:58 ' post='142742']
οσο για τα παραμυθια που λεει ο triponter οτι ειναι χοντρος ειναι ολα ψεμματα.......λιγη κοιλιτσα να πεσει και θα ειναι μοντελακι......... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
[/quote]

γκρρρρρρρρ..κολληταρια με απογοητευετε....

γιατι μου χαλατε τη φημη και εχει και μιλαει αυτος ο Λυκος της πολης...????

και καλα ρεεεε.........ενταξει χοντρο με νομιζατε δικαιως, απο αυτα που εγραφα,,,αλλα ρε σειςςς το καραφλας απο που το βγαλατε 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

παντως επειδη με εκνευρισατε που με βγαλατε αδυνατο, θα δειτε τι θα παθετε ολοι στο τραπεζι της ακολασιας...

Υ.Γ η αληθεια ειναι οτι μικρος ημουν μοντελο..αχ καλεεεεεε wink.gif wink.gif wink.gif
triponter
Λυκακο μιας και πηγα στον κουβα σημερα ( εχασα 3 δελτια με ΑΕΚ, Αλκμααρ και μπασκετ Ρεαλ Μαδριτης) θελω την βοηθεια σου για το ΣΚ.....

θελω να παιξω 1 ευρω και να κερδισω 100.000 ευρω...εφικτο ετσι???

Περιμενω μεγαλε μεντοραααααααα

παντως μαγκες ανησυχω λιγο για την Κυριακη στις 21.00....

λιγο οι γυναικες θα γκρινιαξουν, λιγο θα λειπουν καποιοι κτλ....

θα προτιμουσα καθημερινη νωρις το βραδυ...ετσι και αλλιως δεν παιζουμε την εβδομαδα αυτην ( 1-5)..

αλλα αν θελετε ολοι κυριακη θα τουμπεκιασω .....
triponter
QUOTE(Gilbert @ Dec 20 2007, 23:09 ) *
Λίγα τα λόγια σας για τον Mike D'Antonie μην εχουμε άλλα.!!! shot.gif shot.gif

Βάλε ρε Μike μέσα τους μποξέρ και αμόλα τα σκυλιά του πολέμου να τους φάνε όλους!!!!
Ήμαρτον ρε παιδια!!!
Μιλάμε ο άνθρωπος ξέρει πολυ μπασκετ!!!
Όσο για σένα φίλε Triponter κακώς κρατάς την μπάλα!!!

69.gif 69.gif 69.gif
Πέρα από την πλάκα παιδια τώρα, συμφωνω οτι σας λιώνει την ψυχολογια αλλα γαμω την τυχη μου ρε φιλε ειστε γαμω τους παιχτες και θα πρεπει να υψωσετε αναστημα καποια στιγμη.Είναι απαράδεχτο να χάνεται έτσι.
Βρείτε εναν τρόπο και αντιδραστε.Και αρχιστε βασικα να αντιδράτε μεταξύ σας.
Ο ψηλός σας ο λελεκας δεν εβαλε γλωσσα μεσα του σημερα.Ελεος, βγείτε μπροστα 2-3 παιχτες και πειτε οποιος ξαναμιλησει και πει το παραμικρο θα τρωει κλωτσια.
Συμφωνώ ότι δεν υπαρχει βοήθεια από τον πάγκο αλλα βοηθείστε και εσεις τους εαυτους σας.Κανείς σας σήμερα δεν το πίστευε το ματς και δε μπορώ να καταλάβω το γιατι.Στον παγκο βούβα και μέσα δεν βγάζεται την ψυχή σας.
Αφήστε τον D'Antonie να λεει και να κάνει ότι θέλει.Αλλά παιξτε για την παρτη σας και θα το ξαναπώ,σε όσους μουρμουράνε τραβήξτε λίγο το αυτάκι.Δεν ειναι κακό.(εννοώ το λέλεκα) και διαφορους άλλους μποξερ και μη.


να σαι καλα ρε φιλε...με εκανες να γελασω με το ποστ σου, μες στην στεναχωρια μου...
TF LAGONHSI
εγώ φιλαράκι δουλέυω ταυτόχρονα μιας και λογιστής στο επάγγελμα διότι ο μήνας είναι πολύ δύσκολος τώρα που το σκέφτομαι δεν ξέρουμε με τι ασχολείται ο καθένας οπότε προτείνω μια σύντομη αυτοβιογραφία απο τον καθένα για να γνωριστούμε και καλύτερα ενόψει και του μυστικού δείπνου
triponter
το μονο καλο που βγηκε απο την σημερινη βραδια του αγωνα ειναι οτι ειδα τον BABIC & DIRK και πραγματικα δεν αποτελουν απειλη για το φαγοποτι...αδυνατοι ειναι, δεν πρεπει να τρωνε πολυ...εχουν και αρκετα χρονια να παιζουν ακομα,αρα θα κανουν διαιτα

ο 3 λαλουν, 3 χορευουν, 3 πλεκουν με ανησυχησε λιγο...φαινεται οτι εχει δυνατοτητες tongue.gif tongue.gif tongue.gif

λυκε θελω κοντοσουβλι οπωσδηποτε....και κοκορετσακι....

.....................................

και τωρα που το σκεφτομαι ολη η πεντελη τιμωρια...εμεις θα τρωμε τους λιπομεζεδες και σε αυτους παραγγειλε ψαροσουπα tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Υ.Γ. 2.15 πηγε και ακομα να την πεσω...και σηκωνομαι και 6.30..ημαρτον...αλλα με τον κωλοαγωνα δεν μπορω να κοιμηθωωωωωωωωωωω
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(triponter @ Dec 21 2007, 03:42 ) *
Λυκακο μιας και πηγα στον κουβα σημερα ( εχασα 3 δελτια με ΑΕΚ, Αλκμααρ και μπασκετ Ρεαλ Μαδριτης) θελω την βοηθεια σου για το ΣΚ.....

θελω να παιξω 1 ευρω και να κερδισω 100.000 ευρω...εφικτο ετσι???

Περιμενω μεγαλε μεντοραααααααα

παντως μαγκες ανησυχω λιγο για την Κυριακη στις 21.00....

λιγο οι γυναικες θα γκρινιαξουν, λιγο θα λειπουν καποιοι κτλ....

θα προτιμουσα καθημερινη νωρις το βραδυ...ετσι και αλλιως δεν παιζουμε την εβδομαδα αυτην ( 1-5)..

αλλα αν θελετε ολοι κυριακη θα τουμπεκιασω .....

Θα μελετησω το κουπονι και θα σου δωσω ενα καλο παρολι.

Προτεινε μια αλλη μερα αν δεν σε βολευει αυτη
''παντοφλα''
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(trifyllo @ Dec 21 2007, 12:47 ) *
Καλημέρα σε ολους!!

Δεν θα με βλέπετε συχνά για λίγο καιρό μέχρι να βγάλω άκρη με τον Γολγοθά των εταιρειών ιντερνετ, αλλά θα λέω λίγα και ουσιώδη και θα αναφέρομαι ως επί το πλείστον στην επερχόμενη έκπληξη του 2ου γύρου, Κιφισιά...
Ξεκινάμε λοιπόν από σήμερα, που το βασικό 3άρι της ομάδας, γνωστός και ως "λύκος" και ένα 4αρο-5άρι πληροφορίες τους θέλουν να έχουν πάρει απ'τον προπονητή τους κατά τη διάρκεια της εβδομάδος ο πρώτος 2 και ο δεύτερος 1 μαγικό όπλο, το οποίο φοριέται μέσα απ'το σορτσάκι!!
Σήμερα είμαι σίγουρος ότι θα τα φοράνε.

Για να καταλάβετε, αυτά βοηθούν στην κ...φαρδία...

Από σήμερα και στο εξής θα σκοράρουν ασταμάτητα!!! shot.gif

FORZA ΚΗΦΙΣΙΑ!!!!!! bball.gif

Αντωνακη ασε τις εξυπναδες και κοιτα να παρεις κανα ριμπαουντ
και να βαλεις και κανα γκολ αποψε
pegasus_no_12
Η απειλη για το φαγητο έρχεται απο τα νότια.....
ΚΑΤΩ τα πειρουνια σας ρε.......... shot.gif shot.gif
trifyllo
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Dec 21 2007, 11:19 ) *
Αντωνακη ασε τις εξυπναδες και κοιτα να παρεις κανα ριμπαουντ
και να βαλεις και κανα γκολ αποψε



Λυκε αν και δεν ξέρω ποιος είναι ο Αντώνης, το ότι δεν αρνείσαι αυτό που έγραψα, σημαίνει ότι μάλλον ισχύει... biggrin.gif
Έστω κι έτσι όμως, δεν θα σε χάλαγε φαντάζομαι να έβαζες καμία 30αριά πόντους εξαιτίας του "όπλου". Σωστά;
LordOfTheCourts
QUOTE(asxeto_username @ Dec 21 2007, 11:02 ) *
Ο Βουλού είσαι;

Ναι. Θα το γυρίσω μάλλον σε Ζουλού...
LordOfTheCourts
εσύ είσαι ο Θήμιος? smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.