Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
SIR34
QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 18 2009, 20:59 ) *
συγγνωμη τι σημαινει αυτο?

ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΙ . ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ , ΠΑΙΔΙΚΑ , ΕΦΗΒΙΚΑ ΣΤΟΝ ΘΕΜΙΤΟΚΛΗ; ΠΟΙΑ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ; ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ; ΧΑΙΡΕ ΄Δ ΕΣΚΑΝΑ.
SIR34
QUOTE (ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 18 2009, 20:59 ) *
συγγνωμη τι σημαινει αυτο?

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ , ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ .
ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΟΜΠΛΕ , ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ . ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ;
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΣΤΟΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ .
lord
QUOTE(SIR34 @ Jan 19 2009, 08:21 ) *
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΥΡΙΕ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ , ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΞΑΝΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ .
ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΟΜΠΛΕ , ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ ΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ . ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ;
ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΣΤΟΝ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ .

Φιλε μου πρεπει να ελλατωσεις λιγο τις ταινιες επιστημονικης φαντασιας και να αρχιζεις να βλεπεις αλλου ειδους ταινιες! η φαντασια σου καλπαζει!
SIR34
Είμαι στο χώρο (φίλε) 25 χρόνια σχέδον από όλα τα πόστα , εκτός από του πρόεδρου , κάτι παραπάνω ξέρω .
Μήπως ο θεμιστοκλής θα κατεβάσει κανέναν καινούριο παίχτη ο οποίος έχει παίξει πολύ ψηλά πρόσφατα;
Αν μπορεί καλά θα κάνει αλλά τοσό καιρό που είχε τραυμάτιες γιατί δεν το έκανε ;
Δεν έχω προβλήμα εγώ προσωπικά με τον θέμη ούτε με τον θεμιστοκλή αλλά δεν γούσταρω την ΑΔΙΚΙΑ που έγινε απέναντι στον Κάσση.
lord
QUOTE(SIR34 @ Jan 19 2009, 12:37 ) *
Είμαι στο χώρο (φίλε) 25 χρόνια σχέδον από όλα τα πόστα , εκτός από του πρόεδρου , κάτι παραπάνω ξέρω .
Μήπως ο θεμιστοκλής θα κατεβάσει κανέναν καινούριο παίχτη ο οποίος έχει παίξει πολύ ψηλά πρόσφατα;
Αν μπορεί καλά θα κάνει αλλά τοσό καιρό που είχε τραυμάτιες γιατί δεν το έκανε ;
Δεν έχω προβλήμα εγώ προσωπικά με τον θέμη ούτε με τον θεμιστοκλή αλλά δεν γούσταρω την ΑΔΙΚΙΑ που έγινε απέναντι στον Κάσση.

Συνεχιζω να πιστευω αυτο που ειπα πριν! επειδη παρακολουθω ΚΡΟΝΟ και για τον παιχτη που ειπες οτι ηταν εκτος 2 μηνες και μπαινει ξαφνικα τωρα, μη το ξαναπεις γιατι ειναι υποδειγμα ανθρωπου κ δεν θα το εκανε αυτο ποτε κ για κανενα! οσο για τον παιχτη απο παραπανω κατηγορια δεν ξερω για να σου απαντησω! κ τελος οσον αφορα το Κασση προφανως εννοεις τον προπονητη, γιατι δεν τον ξερω, ολοι κρινομαστε εκ του αποτελεσματος!
kassis
Επειδή δεν μ' αρέσουν οι ανακριβειες και οι αερολογιες, θελω απλα να πω πως παραιτηθηκα από τη θέση του προπονητη του Θεμιστοκλη για το καλο της ομαδας, χωρις να είναι υπαρκτο τιποτα απο τα οσα εχουν γραφτει εδω μεσα. Δεν εχω τιποτα ουτε με τα παιδια ουτε με τον προεδρο ουτε πιστευω πως υπηρχε καποιο "σεναριο" με στοχο την απομακρυνση μου. Τους ευχομαι καλη συνεχεια στο πρωταθλημα. Ειμαι και θα ειμαι κοντα στην ομαδα σε οτι κι αν με χρειαστει.
Παυλος Κασσης
scales84
Ως εκ θαυματος σμερα το πρωι ο κυριος μελης θυμηθηκε να δηλωσει κωλυμμα και αντικατασταθηκε για τ οσημερινο ματς με καποιον χρηστιδη του συνδεσμου αθηνας...Για να δουμε αν θα βγει σε καλο για το ματς αυτο η σε κακο...
gate14
QUOTE(scales84 @ Jan 19 2009, 15:10 ) *
Ως εκ θαυματος σμερα το πρωι ο κυριος μελης θυμηθηκε να δηλωσει κωλυμμα και αντικατασταθηκε για τ οσημερινο ματς με καποιον χρηστιδη του συνδεσμου αθηνας...Για να δουμε αν θα βγει σε καλο για το ματς αυτο η σε κακο...


Παλι καλα !!!!!!!
Ειναι ανεπιθυμητος 68.gif
SIR34
QUOTE(kassis @ Jan 19 2009, 13:21 ) *
Επειδή δεν μ' αρέσουν οι ανακριβειες και οι αερολογιες, θελω απλα να πω πως παραιτηθηκα από τη θέση του προπονητη του Θεμιστοκλη για το καλο της ομαδας, χωρις να είναι υπαρκτο τιποτα απο τα οσα εχουν γραφτει εδω μεσα. Δεν εχω τιποτα ουτε με τα παιδια ουτε με τον προεδρο ουτε πιστευω πως υπηρχε καποιο "σεναριο" με στοχο την απομακρυνση μου. Τους ευχομαι καλη συνεχεια στο πρωταθλημα. Ειμαι και θα ειμαι κοντα στην ομαδα σε οτι κι αν με χρειαστει.
Παυλος Κασσης

Coach Kάσση επειδή εχώ δουλέψει μαζί σού και ξέρω ότι κρατάς φιλίες με τους πρώην συνεργάτες σου που
σε στηρίζανε , δεν μπορώ πλέον να μιλάω αρνητικά για την πρώην ομάδα σου , θα στηρίξω την απόφαση σου
και θα ζητήσω συγνώμη από τον φιλό σου coach που έμπλεξα στην όλη διαδικασία και δεν θα ασχοληθώ ξανά
με το θέμα . SORRY COACH AND PRESIDENT .
toro_loco
Πορφύρας-Φοίνικας 2 (δεν γνωρίζω λεπτομέρειες...)
moka
και τωρα τι γινεται κυριοι του ΠΟΡΦΥΡΑ?σε λιγο καιρο θα παλευει η ομαδα να σωθει.Φετος τα αλαξατε ολα για να κανει η ομαδα προταθλιτισμο, με τον ιδιο κοουτς.Δεν καταλαβατε απο περισυ οτι αυτος οκοουτς δεν κανει για την ομαδα,τελικα ποιος φταιει για αυτα τα χαλια.Εαν δεν φταιει ο καλατζης, τοτε φταιτε εσεις.και αν δεν μπορειται παρατατετα.Εχει αποκαρδιοθει ολος ο κοσμος σε ολα τα τμηματα,παντου ακους ασχημες κριτικες για τον τροπο που λειτουργειτε.Δεν χτειζονται οι ομαδες με ουισκια και ταβερνες,θελει λεφτα,παιχταραδες,κα προπονητη που να εχει γνωσεις.
moka
QUOTE(toro_loco @ Jan 20 2009, 00:38 ) *
Πορφύρας-Φοίνικας 2 (δεν γνωρίζω λεπτομέρειες...)

Στην τελευταια επιθεση ο φοινικας πηρε στον ποντο το παιχνιδι οπως και περυσι,στο νιαου
scales84
εθνικος-ελευθερια 70-76 στην παραταση...Μεγαλο διπλο απεναντι σε μια πολυ καλη ομαδα(καλυτερη σιγουρα του πορφυρα...που σαι ρε αληθειαααα)...

Πραγματικα η ομαδα καθε μερα με εκπλησσει και περισσοτερο...Μπραβο σε ολα τα παιδια της ομαδας..και πλεον απολαμβανουμε την μοναξια της κορυφης οσο αντεξουμε!!!!

ΑΛΗΘΕΙΑ ειμαστε μετριοι αλλα με τσαμπουκα-διαθεση-παθος...και μας το παν και τα πδιαι του εθνικου στο τελος....
toro_loco
Ετσι ρε scales! Ποιος τη χάρη σας τώρα, μόνοι πρώτοι! wav.gif
hidalgo
QUOTE(tomati @ Jan 14 2009, 21:11 ) *
Aν τους γνωριζεις προσωπικα,ρωτα τους.ΘΕΛΑΝΕ ΠΕΡΙΣΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ? γιατι το φιασκο στο περσινο παιχνιδι με τον φοινικα βρωμησε πολυ.Ο Καλατζης κοιμωτανε,η βασικη πενταδα στον παγκο για τρεια δεκαλεπτα και η εξεδρα περιμενε να τελειωσει η τυπικη διαδικασια.τελοσ με ηττα και τελοσ η ανοδος

λες να εγινε το ιδιο κ φετος?
gate14
Ο Εθνικος εχασε απο μια ομαδα που οπως ειπα και στον πρωτο γυρο παιζει σαν ΟΜΑΔΑ , και θα κλεισει πολλα σπιτια
Σημερα εκλεισε το δικο μας, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
Για μενα η καλυτερη ομαδα που ειδα στην Δραπετσωνα μαζι με τον Θεμιστοκλη
Καλη συνεχεια στην Ελευθερια
Εμεις πρεπει να σοβαρευτουμε και καποια παιχνιδια να τα περνουμε στο γηπεδο και να κοιταμε καθε παιχνιδι με σοβαροτητα απο το 1ο ως το τελευταιο δευτερολεπτο
Ο Πορφυρας εχασε εντος απο τον Φοινικα , ο Πρωτεας κερδισε εκτος τον Μανδραικο
Αλλα σκορ γνωριζει κανεις ?
scales84
Ευχαριστουμε!!!!ηταν πολυ μεγαλη νικη..4 χρονια δεν εχω δει τν ομαδα να παιζει ξανα με τετοιο χαρακτηρα!!!!Συνεχιζουμε και καλη συνεχεια στον εθνικο που παει σε πολυ δυσκολο ματς τωρα στη βουλα...

Ο αετος εχασε για πλακα στο φαρο εμαθα...
toro_loco
Οπότε η βαθμολογία έχει ως εξής:
Ελευθερία 25
Εθνικός, Πορφύρας, Φοίνικας, Πρωτέας 24
Αετός 23
angelspy
Έσπερος-Θεμιστοκλής 1 +10. Ο Έσπερος με πολλές ελλείψεις αλλά και πολύ ψυχή πήρε τη νίκη αλλά και την διαφορά του 1ου γύρου. Ένα βήμα για τη σωτηρία.
eskanakias
QUOTE(angelspy @ Jan 20 2009, 01:30 ) *
Έσπερος-Θεμιστοκλής 1 +10. Ο Έσπερος με πολλές ελλείψεις αλλά και πολύ ψυχή πήρε τη νίκη αλλά και την διαφορά του 1ου γύρου. Ένα βήμα για τη σωτηρία.

και τα μεγαρα ολο και πιο κατω και βγαζουνε μονα τουσ τα ματια τους.χασανε στο τελος με τριποντο απο το περα
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
φαινεται οτι ο κ. μελης δηλωσε κωλυμα για να ερθει ο κ. χρηστιδης και να κανει τη δουλεια που επρεπε να κανει. ο πρωτος διαιτητης ειπε "δεν θα απολογουμαι για τα σφυριγματα αλλων".

ο εθνικος εκανε το χειροτερο του παιχνιδι, ολα τα ατου του υστερησαν τραγικα, αλλα στο 65-63 που κερδιζε ο εθνικος δεν εδωσαν ενα αντιαθλητικο που θα το σφυριζε και ο ποτοσογλου, ο φβωοπουλος εχασε μια βολη και αντι για επιθεση 6 δευτερολεπτων που εδειξε ο χρονομετρης , ο διαιτητης εδωσε 12. και ετσι εγινε το 65-65 και πηγε στην παραταση. ντροπη

σημεια και τερατα...
gate14
Ας αφησουμε την διαιτησια παιχταρα γιατι αν αρχισουμε να κρινουμε παλι τους διαιτητες για το αντιαθλητικο φαουλ θα φαμε παλι καρτες
Οπως τα λες ειναι , ειμασταν σε ασχημη μερα, η Ελευθερια ειναι ΟΜΑΔΑ , αλλα ας μην λεμε για διαιτητες, δηλωσε κολλημα ο Μελης και ....στην θεση του ηρθε ο Χρηστιδης .......
themis7
Δικαιη ηττα για τον Θεμιστοκλη 84-74 από τον Εσπερο που ειχε τον Πανοπουλο σε σπουδαια μερα!!!!!!!! Συγχαρητηρια στην Ελευθερια στον Πρωτεα και τον Φοινικα για τις μεγαλες νικες τους αλλα και στον Φαρο που κατά την γνωμη μου ξεκινησε την αντεπιθεση του!!!
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(gate14 @ Jan 20 2009, 01:45 ) *
Ας αφησουμε την διαιτησια παιχταρα γιατι αν αρχισουμε να κρινουμε παλι τους διαιτητες για το αντιαθλητικο φαουλ θα φαμε παλι καρτες
Οπως τα λες ειναι , ειμασταν σε ασχημη μερα, η Ελευθερια ειναι ΟΜΑΔΑ , αλλα ας μην λεμε για διαιτητες, δηλωσε κολλημα ο Μελης και ....στην θεση του ηρθε ο Χρηστιδης .......


εγω απλως μετεφερα τη δηλωση του πρωτου διαιτητη μπροστα σε 30 ανθρωποους
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
εσπασε καμια πορτα στο γηπεδο του πορφυρα η οχι?
Ethnikaras
Ένα μεγάλο μπράβο για την νίκη της Ελευθερίας.
Τα παιδιά έπαιξαν σαν ΟΜΑΔΑ, είχαν πάθος, είχαν πίστη και κέρδισαν.
Τώρα για διαιτησίες κ.τ.λ. ας το αφήσουμε καλύτερα, μια απο τα ίδια.
Παίξαμε χάλια, πολλά λάθη, πολλά χαμένα rebound, 30% στις βολές, έλλειψη συγκέντρωσης σε κρίσιμα σημεία του αγώνα.
Είχαμε καθαρό σέντερ που δεν είχε αντίπαλο στα κυβικά του και δεν έπαιρνε μπάλλα.
Πολλές κακές επιλογές στην επίθεση, λάθος διαχείριση του μάτς.
Η άμυνα έβγαινε και σε σούτ της απελπισίας χάναμε αμυντικά rebounds για πλάκα.
Δεν κερδίζεις έτσι μάτς.
Εκτός αν πέσεις απο την Ακρόπολη και βρείς πορτοφόλι.
Εμείς σπάσαμε το κεφάλι μας...
Δεν πειράζει, έχει δρόμο ακόμα το πρωτάθλημα, είναι συναρπαστικό, συνεχίζουμε.
Πάμε Βούλα.
scales84
ρε παικταρα δεν θελω να μπω σε διαμαχη για διατησια γιατι ουτε στον πρωτο γυρο βγαλαμε ακρη...Αλλα εσυ μιλας και με λαθος πραγματα..ο εθνικος δεν ηταν ποτε μπροστα 65-63..δεν γινεται αλλωστε αφου το ματς εληξε 65-65 κι ο θεμης ισοφαρισε με βολη απο το 64-65..ο μελης εγραψα τ πρωι οτι αλλαξε και ειπατε οτι ευτυχως γιατι ηταν ανεπιθυμητος...Τα φαουλ στοσημερινο ματς ειναι γυρω στο 20-34...δλδ αμα ηταν υπερ μας ποσο θα ητανε?Πιστευω οτι κερδισαμε δικαια και καθαρα..ισως ησασταν σε κακη μερα..ισως πιστευατε οτι θα κερδισετε πιο ευκολα και αγχωθηκατε αλλα πραγματικα δεν πιστευω οτι μας βοηθησε η διατησια να κερδισουμε!!!
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 02:52 ) *
ρε παικταρα δεν θελω να μπω σε διαμαχη για διατησια γιατι ουτε στον πρωτο γυρο βγαλαμε ακρη...Αλλα εσυ μιλας και με λαθος πραγματα..ο εθνικος δεν ηταν ποτε μπροστα 65-63..δεν γινεται αλλωστε αφου το ματς εληξε 65-65 κι ο θεμης ισοφαρισε με βολη απο το 64-65..ο μελης εγραψα τ πρωι οτι αλλαξε και ειπατε οτι ευτυχως γιατι ηταν ανεπιθυμητος...Τα φαουλ στοσημερινο ματς ειναι γυρω στο 20-34...δλδ αμα ηταν υπερ μας ποσο θα ητανε?Πιστευω οτι κερδισαμε δικαια και καθαρα..ισως ησασταν σε κακη μερα..ισως πιστευατε οτι θα κερδισετε πιο ευκολα και αγχωθηκατε αλλα πραγματικα δεν πιστευω οτι μας βοηθησε η διατησια να κερδισουμε!!!


σε παραπεμπω στη δηλωση του πρωτου διαιτητη που εγινε και μπροστα σε παιχτες σας...


QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 20 2009, 02:53 ) *
σε παραπεμπω στη δηλωση του πρωτου διαιτητη που εγινε και μπροστα σε παιχτες σας...


ειναι δε ενδεικτικο οτι στα μεσα του 3 10λεπτου 4 παιχτες σας ειχαν 3 φαουλ και 1 4. και αποβληθηκε με 5 φαουλ μονο ενας. τι να λεμε τωρα. μπραβο σας που κερδισατε, η αποδοση μας φταιει, αλλα να λεμε και την αληθεια. για το αντιαθλητικο τι γνωμη εχεις;

σε καθε επιθεση του φωτοπουλου γινοντουσαν 3 φαουλ...
scales84
ο ιδιος διατητης οταν του καναμε παραπονα εμεις μας κουνησε το χερι σαν να λεει τι να σας κανω..μηπως κανει δημοσιες σχεσεις?οιπον επειδη προφανως δενε βλεπες το ιδιο αμτς αποβληθηκε στην αρχη του 4ου δεκαλεπτου το 11 μας και 1μιση λεπτο πριν την παραταση το 4 μας..επισης το 5 τελειωσε εμ 4..το 7 με 3..το 8 με 4..το 9 με 4..το 12 με 4 και ολοι οι αλλοι απο 2...και εμεις παιξαμε με 11 παικτες ενω εσεις με 7-8...ο θεμης μονος του σουταρε κοντα στις 25 βολες κι εμεις ολη η ομαδα 11...το αντιαθλητικο που μας εδωσε ειναι πεντακαθρο..κλεβουμε τη μπαλα και του πιανει το ποδι στη βουτια...δεν θα βγαλουμε ακρη...Αν πιστευεις οτι αδικηθηκες δικαιωμα σου..κι εγω πιστευω οτι αδικηθηκα στον πρωτο γυρο απο τον φασολ αλλα δεν γυριζει ο χρονος πισω..Καλη συνεχεια να χετε
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 03:00 ) *
ο ιδιος διατητης οταν του καναμε παραπονα εμεις μας κουνησε το χερι σαν να λεει τι να σας κανω..μηπως κανει δημοσιες σχεσεις?οιπον επειδη προφανως δενε βλεπες το ιδιο αμτς αποβληθηκε στην αρχη του 4ου δεκαλεπτου το 11 μας και 1μιση λεπτο πριν την παραταση το 4 μας..επισης το 5 τελειωσε εμ 4..το 7 με 3..το 8 με 4..το 9 με 4..το 12 με 4 και ολοι οι αλλοι απο 2...και εμεις παιξαμε με 11 παικτες ενω εσεις με 7-8...ο θεμης μονος του σουταρε κοντα στις 25 βολες κι εμεις ολη η ομαδα 11...το αντιαθλητικο που μας εδωσε ειναι πεντακαθρο..κλεβουμε τη μπαλα και του πιανει το ποδι στη βουτια...δεν θα βγαλουμε ακρη...Αν πιστευεις οτι αδικηθηκες δικαιωμα σου..κι εγω πιστευω οτι αδικηθηκα στον πρωτο γυρο απο τον φασολ αλλα δεν γυριζει ο χρονος πισω..Καλη συνεχεια να χετε


και σεις . αναφερομαι στο αντιαθλητικο που δεν εδωσε σε μας και τελειωνε ετσι το παιχνιδι μεσα στη ρακετα
scales84
η φαση που λες ειναι πανω στο φουκο νομιζω κι οχι τον θεμη...Μπορουσε να δωθει αντιαθλητικο..αλλα τετοια φση εγινε και υπερ μας και δωθηκε παλι απλο φαουλ.επισης μπορω να σιυ πω οτι στην ιδια φαση ο φουκος ειναι 3 δευτερα..οπως πολλες φορες παικτες του εθνικου και τελικα τα δωσανε μια φορα στον πεττα..επισης και αν το δινε δεν τελειωνε κανενα ματς..ο φουκος εχασε και τις 2 βολες(θα τις βαραγε ουτως η αλλως)και θα βλεπαμε την επιθεση..αλλα με τα αν δεν φτιαχνεις πραγματικοτητες..το δαμε και στον πρωτο γυρο αυτο..κανω λαθος..εγω για να καταλαηξω οταν σε ενα ματς η μια ομαδα σουταρει 40 βολες και η αλλη 11 ε δεν νομιζω ρε γμτ οτι αυτη που βαρεσε τις 40 αδικηθηκε κιολας..ειναι λιγο υπερβολη..
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 03:10 ) *
η φαση που λες ειναι πανω στο φουκο νομιζω κι οχι τον θεμη...Μπορουσε να δωθει αντιαθλητικο..αλλα τετοια φση εγινε και υπερ μας και δωθηκε παλι απλο φαουλ.επισης μπορω να σιυ πω οτι στην ιδια φαση ο φουκος ειναι 3 δευτερα..οπως πολλες φορες παικτες του εθνικου και τελικα τα δωσανε μια φορα στον πεττα..επισης και αν το δινε δεν τελειωνε κανενα ματς..ο φουκος εχασε και τις 2 βολες(θα τις βαραγε ουτως η αλλως)και θα βλεπαμε την επιθεση..αλλα με τα αν δεν φτιαχνεις πραγματικοτητες..το δαμε και στον πρωτο γυρο αυτο..κανω λαθος..εγω για να καταλαηξω οταν σε ενα ματς η μια ομαδα σουταρει 40 βολες και η αλλη 11 ε δεν νομιζω ρε γμτ οτι αυτη που βαρεσε τις 40 αδικηθηκε κιολας..ειναι λιγο υπερβολη..


θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι δεν ειναι υπερβολη γιατι η τεχνικη διαφορα που χωριζει τις δυο ομαδες ειναι ερεβωδης. εσεις ομως ειχατε ψυχη και μπραβο σας...
scales84
ε ενταξει αμα εσυ απο τα 2 ματς που παιξαε φετος ειδες χαωδη διαφορα σε τεχνικη καταρτιση τι να πω...απλα εμεις εχουμε βαθος..σημερα παιξαμε ουσιαστικα χωρις τον πρωτο μας σκορερ που τον βγαλατε εκτος παιχνιδιου...κι ομως κερδισαμε..στο 4ο δεκαλεπτο εκει που η μπαλα εκαιγε παιξαμε ταυτοχρονα με τους 3 πιτσιρικαδες μας...κι αντι να μεινουμε πισω περασαμε και μπροστα..ξερεις πολελς ομαδες που εχουν αυτο?Σιγουρα ειστε καλυτεροι απο τον πορφυρα αλλα Κι εμεις ειμαστε και καλοι και ποιοτικοι...Οποτε ειναι υπερβολη να μου λες οτι σε ενα ματς με 40-11 βολες αδικηθηκες...Αλλα η αποψη καθενος ειναι σεβαστη και αποδεκτη..απλα ΔΙΑΦωΝΩ
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 03:18 ) *
ε ενταξει αμα εσυ απο τα 2 ματς που παιξαε φετος ειδες χαωδη διαφορα σε τεχνικη καταρτιση τι να πω...απλα εμεις εχουμε βαθος..σημερα παιξαμε ουσιαστικα χωρις τον πρωτο μας σκορερ που τον βγαλατε εκτος παιχνιδιου...κι ομως κερδισαμε..στο 4ο δεκαλεπτο εκει που η μπαλα εκαιγε παιξαμε ταυτοχρονα με τους 3 πιτσιρικαδες μας...κι αντι να μεινουμε πισω περασαμε και μπροστα..ξερεις πολελς ομαδες που εχουν αυτο?Σιγουρα ειστε καλυτεροι απο τον πορφυρα αλλα Κι εμεις ειμαστε και καλοι και ποιοτικοι...Οποτε ειναι υπερβολη να μου λες οτι σε ενα ματς με 40-11 βολες αδικηθηκες...Αλλα η αποψη καθενος ειναι σεβαστη και αποδεκτη..απλα ΔΙΑΦωΝΩ


για το αντιαθλητικο δεν μου ειπες.

εν πασει περιπτωσει αν ο εθνικος θελει να ανεβει πρεπει να προσπαθησεοι και να σοβαρευτει. ας παιζουμε καλα εμεις και τα αποτελεσματα θα ερθουν.

καλη συνεχεια και ας ανεβει ο καλυτερος...
scales84
Σου ειπα για το αντιαθλητικο πριν...Ηταν πανω στο φουκο..κι εχω την εντυπωση οτι το ματς ηταν ισοπαλια...ο φουκος παντως εχασε και τις 2 βολες που ουτως η αλλως θα βαραγε...και σου πα οτι με τα αν δεν χτιζονται πραγματικοτητες..κι αν ο φασοληε στον πρωτο γυρο δεν εδινε μεταφορα λαθος και μετα ζηταγε συγνωμμη επειδη δεν ηξερε τον κανονισμο μπορει να χαμε κερδισει..οπως και σημερα αν ειχε δωσει το κατα τη γνωμη μου φαουλ στην τελευταια επιθεση μπορει να χαμε κερδισει απο τα 40 λεπτα..αλλα καλυτερα τελικα γιατι πηραμε και τη διαφορα στην παραταση...

Παντως ειστε καλυτεροι απο τον πορφυρα..απλα αν χασετε τωρα απο τη βουλα θα μεινετε αρκετα πισω και δεν εξρω αν θα βρειτε τον τροπο επιστριφης..ηταν πισωγυρισμα για σας το σημερινο σε μια περιοδο που παιζατε καλα
gate14
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 03:27 ) *
Σου ειπα για το αντιαθλητικο πριν...Ηταν πανω στο φουκο..κι εχω την εντυπωση οτι το ματς ηταν ισοπαλια...ο φουκος παντως εχασε και τις 2 βολες που ουτως η αλλως θα βαραγε...και σου πα οτι με τα αν δεν χτιζονται πραγματικοτητες..κι αν ο φασοληε στον πρωτο γυρο δεν εδινε μεταφορα λαθος και μετα ζηταγε συγνωμμη επειδη δεν ηξερε τον κανονισμο μπορει να χαμε κερδισει..οπως και σημερα αν ειχε δωσει το κατα τη γνωμη μου φαουλ στην τελευταια επιθεση μπορει να χαμε κερδισει απο τα 40 λεπτα..αλλα καλυτερα τελικα γιατι πηραμε και τη διαφορα στην παραταση...

Παντως ειστε καλυτεροι απο τον πορφυρα..απλα αν χασετε τωρα απο τη βουλα θα μεινετε αρκετα πισω και δεν εξρω αν θα βρειτε τον τροπο επιστριφης..ηταν πισωγυρισμα για σας το σημερινο σε μια περιοδο που παιζατε καλα


Παιδια , το ματς εληξε οπως και να εχει η Ελευθερια πηρε το ροζ φυλλο , μαγκια της
Για το πισωγυρισμα, αν μια ομαδα στο πρωτο στραβοπατημα , καταρρευσει τοτε δεν πρεπει να λεει πως εχει στοχο την ανοδο
Θεωρω πως ο Εθνικος εχει το υλικο και τον 6ο παικτη μαζι της να παρει οσα παιχνιδια απομενουν
Αν δεν το κανουμε, αν δεν παιξουμε σοβαρα ειμαστε αξιοι της μοιρας μας απλα
Και η Ελευθερια εχασε απο τον Πορφυρα και δεν την πηρε απο κατω, ετσι κανουν οι ΟΜΑΔΕΣ
Ο Εθνικος ακομα και αν χασει το ματς στην Βουλα μπορει να παρει ολα τα ματς στο τελος και να ανεβει , γιατι σιγουρα πολλες ομαδες ακομα θα στραβοπατησουν
Ολα ειναι στο χερι μας ΑΝ παιξουμε αυτο που μπορουμε
scales84
Κι επειδη φιλε παικταρα λογω υπερεντασης ξαναδα το ματς το αντιαθλητικο που λες εγινε οντως πανω στο φουκο και ειναι 3μισηλεπτα πριν ληξει η παραταση με το σκορ65-67..δεννομιζω λοιπον να κριθηκε το ματς ουτε απο το αντιαθλητικο...
Ethnikaras
To πρόβλημα μου εμένα φίλε scales84 είναι οι κακές διαιτησίες.
Το αν αδικήθηκα, το αν αδικήθηκες περνάει σε δεύτερη μοίρα.
Σε όσα παιχνίδια έχω δεί φωνάζουν και οι δύο στο τέλος.
Μπορεί μια ομάδα να πάρει 3-4 λάθος σφυρίγματα στην αρχή και να πάρει η αντίπαλη ομάδα ένα καθοριστικό σφύριγμα στο τέλος και να πάρει το παιχνίδι.
Είναι κρίμα σε ένα τόσο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα η διαιτησία να μην είναι σε καλύτερο επίπεδο.
Πολλά λάθη και διάχυτος εκνευρισμός.
Το να καθόμαστε νυχτιάτικα να ξαναβλέπουμε τις φάσεις (το έκανα και εγώ αφού το έγραψα με την κάμερα) για να δούμε φαλτσοσφυρίγματα είναι αρρώστια...
Χίλες φορές να δούμε το παιχνίδι για καλές φάσεις ή για τεχνική ανάλυση.
Χάνουμε την ομορφιά του μπάσκετ και κάνουμε άλλους πρωταγωνιστές.
Και αυτό είναι λάθος.
Πρωταγωνιστές είναι οι ομάδες.
Και ο κόσμος που πάει να δεί μπάσκετ.
Ας ελπίσουμε σε μια καλύτερη συνέχεια χωρίς γκρί-νιες (για τους ανθρώπους με τα γκρί).
highaim205
Αυτο που εχω να πω εγω σε ολους τους φιλαθλους του ΕΘΝΙΚΟΥ,ειναι οτι δεν πρεπει να ασχοληθουν ποτε ξανα με τη διαιτησια.Ειναι μια συμπεριφορα που υποβαθμιζει την αξια της ομαδας μας και δεν την εχουμε αναγκη.Οτι και να γραφει ο scales,ξερει οτι απεναντι σε εναν καλο Εθνικο δε θα ειχανε μελλον απο την αρχη.Ειναι κατι το οποιο φαινεται σε οσους μας αντιμετωπιζουν τα δυο τελευταια χρονια που αγωνιζομαι στην ομαδα.Αυτο που εχω δει και νιωσει,ειναι οτι ο Εθνικος και περυσι αλλα ακομα περισσοτερο φετος,εχει δικαιωμα να φοβαται μονο τον κακο εαυτο του και κανεναν ασχετο ή "εντεταλμενο' διαιτητη.Μεχρι τωρα εχουμε καταφερει νικες που κανεις δεν τις πιστευε και εχουμε υποστει ηττες που επισης τις "καταφεραμε".Ετσι και χθες βραδυ λοιπον,καταφεραμε και χασαμε απο μια πολυ πιο απειρη ομαδα ομως δυστυχως(και αυτη ειναι η μονη αληθεια)δε μας εφταιγε καμια διαιτησια.Αν εμεις παιζαμε οπως ξερουμε,το παιχνιδι θα ειχε καθαρισει πολυ νωριτερα χωρις γκρινιες.Αυτο που πραγματικα αισθανομαι ειναι οτι θελω να ευχαριστησω απο την καρδια μου την σημαντικοτατη βοηθεια των φιλαθλων μας και να τους ζητησω να ειναι στο πλαι μας για το πιο κρισιμο(ετσι οπως τα καταφεραμε)παιχνιδι της χρονιας,μεσα στη Βουλα.Χωρις αυτους,καποιες σπουδαιες νικες δε θα ειχαν επιτευχθει.Πανω απ'ολα,θα ξαναπω οτι πιστευω μονο στις δικες μας δυναμεις και οτι δεν εχουμε αναγκη κανεναν.ΔΕΝ μας εχει χαριστει τιποτα και κανεις ως τωρα(κι ουτε το θελουμε βεβαια)και ευχομαι στην πραγματικα πιο αξιομαχη αντιπαλο μας την Ελευθερια καλη πορεια και συγχαρητηρια που μας νικησε ΚΑΘΑΡΑ.Εμεις,το μονο που μενει,ειναι να παραμεινουμε προσηλωμενοι στο οραμα που εχουμε για φετος και θα ξανατονησω οτι με εμας καλους,μονο νικες βλεπω.ΔΙΠΛΟ στην πολυ ανεβασμενη και συγκροτημενη Βουλα,για αρχη,και προχωραμε...
hidalgo
QUOTE(skropion2 @ Jan 14 2009, 18:23 ) *
Καλη χρονια...Ενα τελευταιο νεο για ΠΟΡΦΥΡΑ...Φιλικο με ΟΣΦΠ 16.00 στο ΣΕΦ την παρασκευη......



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ.......


16.00


Καλο απογευμα... smiley.gif smiley.gif blove.gif

αυτη την εβδομαδα ο πορφυρας θα παιξει με τους χαλεμς
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
rover6
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 04:22 ) *
Κι επειδη φιλε παικταρα λογω υπερεντασης ξαναδα το ματς το αντιαθλητικο που λες εγινε οντως πανω στο φουκο και ειναι 3μισηλεπτα πριν ληξει η παραταση με το σκορ65-67..δεννομιζω λοιπον να κριθηκε το ματς ουτε απο το αντιαθλητικο...

παντως καταλαβαινω οτι πρεπει να εγινε ματσαρα.
ελευθερια γ εθνικη!!!! που ειναι και πιο κοντα στο σπιτι μου να βλεπω....
scales το προγραμμα σας πως ειναι στην συνεχεια?

QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 20 2009, 01:58 ) *
εγω απλως μετεφερα τη δηλωση του πρωτου διαιτητη μπροστα σε 30 ανθρωποους

ο χρηστιδης δεν ειναι της εσκα?
gate14
Δεν χαθηκε η ανοδος για τον Πορφυρα
Ο Πορφυρας ηταν ειναι και παραμενει το φαβορι για πολλους λογους !!!!!!!!
sex pistols
ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΕΣΟΥΣ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΠΡΩΣΟΠΑ ΚΑΙ ΟΜΑΔΕΣ
ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΤΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΠΩΝΥΜΑ
ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΚΑΛΑΤΖΗ ΤΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑ ΑΝΩΝΥΜΑ
ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΣΤΕ
ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΡΕΖΙΛΙ ΟΠΩΣ ΒΡΗΚΑΝΕ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ Δ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΖΗΤΙΑΝΕΥΕΙ ΓΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ,ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ ΠΥ ΑΝΟΙΞΕ ΟΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙ ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ Ζ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ
ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞ

scales84
ναι ο καλατζης διωχθηκε...απο κει και περα..

συμφωνω με τον εθνικαρα που λεει για τη διατησια..εχουμε αποδεχτει ολοι οτι το επιπεδο ειναι χαμηλο..χτες μας σφυριζε ο καλυτερος διατητης της εσκανα μαζι με εναν απο οσο ξερω καλο αθηναιο και στο τελος και οι 2 ειχαμε παραπονα δικαιολογημενα η μη..Το ματς δεν το ξαναδα νυχτιατικα παντως για να δω φασεις..ηθελα να το απολαυσω ξανα..το μεγαλυτερο διπλο της ομαδας εδω και 4 χρονια που μαι εκει..απλα παρατηρησα καποια πραγματα και τ ανεφερα...

οσο για τον παικτη του εθνικου..σιγουρα ο εθνικος ηταν κακος χτες..ομως ηταν κακος και στα 2 ματς φετος με μας..μηπως καναμε κατι κι εμεις για να τον κανουμε να φανει κακο?δωσε μας αυτοντον ποντο τουλαχιστον...Οντως ειμαστε η πιο απειρη ομαδα στην κατηγορια απο πλευρας παικτων αλλωστε εχουμε μακραν του 2ου νομιζω το μικροτερο μεσο ορο,ομως εχουμε μεγαλη εμπειρια στον παγκο(ποτοσογλου)και εχουμε περισσια ορεξη-παθος-τσαμπουκα και διαθεση που πολλες φορες κερδιζουν την απειρια..δεν νομιζεις?

Παντως εχεις δικιο οτι αν ο εθνικος ειναι καλος μπορει να κερδισει τον οποιονδηποτε..αλαλ εχοντας δει ολες τις ομαδες πλεον και βλεποντας πως εξελισσεται η ελευθερια πιστευω κι εγω οτι αν ειμαστε σοβαροι και καλοι κι εμεις μπορουμε να κερδισουμε τον οποιονδηποτε..αλλωστε εχουμε κανει δπλο σε 2 Παρα πολυ δυσκολες εδρες πλεον..βουλα-και σε σας..

αυτα και καλη συνεχεια για ακομη μια φορα
hidalgo
QUOTE (scales84 @ Jan 20 2009, 16:50 ) *
ναι ο καλατζης διωχθηκε...απο κει και περα..

δε νομιζω οτι μπορουν να τον διωξουν βαση της συμφωνιας που εχουν
κανει.αν εφυγε θα εφυγε μονος του,μην αντεχοντας αλλο την αποτυχια κ
τις κακες σχεσεις του με τους παιχτες.
εγω διαφωνω οτι εχει ελπιδες ο πορφυρας,αφου η ψυχολογια ειναι χαμηλα
πολλες ομαδες εχουν αναδιοργανωθει κ εχουν ανεβει αγωνιστικα,ενω εχει
εξω εθνικο-αετο που ειναι σιγουρες ηττες
leonkalf
QUOTE (dirk45 @ Jan 20 2009, 15:52 ) *
esu thn alitheia thn les koblex??mallon den xereis ti les!!gia basketaki milame...

H αλήθεια είναι ότι κάποιο μόνο για μπάσκετ δε μιλάτε... Κάποιοι βρίσκετε το χώρο για να εκφράσετε κακίες και απωθημένα εναντίον ανθρώπων του χώρου (συναδέλφους, συμπαίκτες κλπ).

Όπως πολλάκις έχουμε πει, σκοπός του forum δεν είναι αυτός. Κάποια στιγμή θα το καταλάβουν όλοι.. δε μπορεί.

Δώστε τα επιχειρήματά σας για να στηρίξετε τις απόψεις σας κι όχι να γράφετε έτσι απλά ότι κάποιος είναι άσχετος... ή ότι άλλο.
Και ειδικά ανώνυμα... δείχνει θρασυδειλία..

Γράψτε τεχνικές/μπασκετικές αναλύσεις για τους αγώνες και αφήστε τα αλληλοκαρφώματα..
Πάντα είχα την γνώμη/εντύπωση ότι οι μπασκετικοί έχουμε ποιότητα... μην μου χαλάτε αυτή την εικόνα!!!


Δώστε σημασία στα παραπάνω, πιστεύω ότι το basketforum έχει χρησιμότητα και έχει να προσφέρει πράγματα (ειδικά στις κατηγορίες που δεν προβάλλονται από τα μμε). Μην χαλάτε αυτή την προσπάθεια..


Ευχαριστώ για την κατανόηση.



Υ.Γ dirk45 γράφε με ελληνικά και περιμένω απάντηση στο πμ που σου έστειλα..
scales84
εγω εμαθα απολυθηκε..σημασια εχει οτ ιεφυγε..τον πορφυρα δεν μπορεις να τον βγαλεις εξω οσο δυσκολο προγραμμα κι αν εχει..σιγουρη ηττα δεν ειναι κανενα ματς στη φετινη α εσκανα..καιμε αλλαγη προπονητη αλλαζει η ψυχολογια και πολλα αλλα..σιγουρα παντως μετα το διπλοπου κανε σε μας και ειχε παρει παλι το πανω χερι εχασε οχι απλως εδαφος αλλα ειναι και πιο πισω απο εθνικο-βουλα που τους εχει εξω...
hidalgo
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 17:19 ) *
εγω εμαθα απολυθηκε..σημασια εχει οτ ιεφυγε..τον πορφυρα δεν μπορεις να τον βγαλεις εξω οσο δυσκολο προγραμμα κι αν εχει..σιγουρη ηττα δεν ειναι κανενα ματς στη φετινη α εσκανα..καιμε αλλαγη προπονητη αλλαζει η ψυχολογια και πολλα αλλα..σιγουρα παντως μετα το διπλοπου κανε σε μας και ειχε παρει παλι το πανω χερι εχασε οχι απλως εδαφος αλλα ειναι και πιο πισω απο εθνικο-βουλα που τους εχει εξω...

οκ .εμαθες τιποτα για αντικαταστατη.εγω εμαθα οτι θα πανε για χαμηλων τονων προπονητη
αφθαρτο στις κατηγοριες της εσκανα με στοχο την ηρεμια στην υπολοιπη σεζον
καν τους κατσει να διεκδηκησουν
scales84
οχι δεν εχω μαθει τπτ..προπονητες καλοι κυκλοφορουν παντως...
hidalgo
QUOTE(scales84 @ Jan 20 2009, 17:41 ) *
οχι δεν εχω μαθει τπτ..προπονητες καλοι κυκλοφορουν παντως...

δε νομιζω οτι θα διαθεσουν πολλα λεφτα σε αυτη τη φαση αφου ηδη εχουν δωσει πολλα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.