Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
scales84
λες ν ανεβουμε εμεις φετος τοτε?χαχαχαχα.πλακα κανω...Παντως οταν ανεβηκε ο αρης δεν νομιζω οτι ειχε καλυτερα ονοματα η αεκτ..ο αρης ειχε το θεμη τον φωτοπουλο που ναι ισως ο καλυτερος παικτης της κατηγοριας,τον λυγγεριδη που ναι σουπερ για α εσκανα και πολλα αλλα παιδια..γενικα ειχε 12αδα σουπερ...ηταν απο τηναρχη το φαβορι....και δεν κοιταξε ποτε πισω...

Και σχετικα με το κρονος-νικαια..καλος και ονομα ο παπαγιαννης αλλα ο καιμακογλου στα 16 του τον ειχε κανει γιογιο και στα 2 ματς
eskanakias
παντως αν ανεβει ο πορφυρας θα ανεβει παρα πολυ δυσκολα διοτι σε δυσκολες εδρες πιστευω θα τα βρει σκουρα.αετο εξω,εθνικο που περσι εχασε και τις διο φορες και φετος εχει και φωτοπουλο,θεμιστοκλη,εσπερο οπως και να ειναι ο εσπερος,ακομα και στα μεγαρα και στην μανδρα.θα δουμε αν θα νατεξει ως στο τελος.ολα θα κριθουνε απο αυτον πιστευω
know
QUOTE(scales84 @ Nov 5 2008, 01:08 ) *
φιλε κακαλε ολο το φορουμ εχει καταλαβει πιστευω ποιος εισαι..δεν ειναι κακο...Επισης ο know απο οτι εχω καταλαβει δνε ειναι φιλος του πορφυρα.ρητορικη ερωτηση εκανε...αλλωστε φαβορι θεωρειται ουτως η αλλως ο πορφυρας...

Α και κατι σχετικα με αυτα που ελεγες για ομαδες φαβορι..επειδη αναφερθηκες στη νικαια τοτε με χατσησμαλη-παπαγιαννη-λαζαρου...Καλοι παικτες αλλα εκεινη τη χρονια στην κατηγορια αγωνιζοταν ισως η κορυφαια ομαδα που περασε ποτε απο την α εσκανα..Ο κρονος..που πηγε τρενο σε πρωταθλημα και πλευοφ αν θυμασαι

Σωστα καταλαβες ,καμμια σχεση με πορφυρα δεν εχω.Απλα βλεπω πως ισως και λογω προγραμματος ο πορφυρας καθαριζει,εχει ακουστει πως ειναι 1ο φαβορι και αναρωτιεμαι αν ειναι να την πατησει φετος απο ποια ομαδα μπορει να τη πατησει??Αυτα λοιπον προς λυση καθε παρεξηγησης.
know
QUOTE(toro_loco @ Nov 5 2008, 00:14 ) *
Τη Δευτέρα το ντέρμπι των καταραμένων και όποιος χάσει χάνεται... Κι αυτό ισχύει κυρίως για τον προπονητή της μιας ομάδας που είναι με το ένα πόδι στην έξοδο...

Εαν δεν τον φαγανε τον προπονητη,τη δευτερα θα κερδισει και θα παρει παραταση.Παντως εχει την ευκαιρια να ανατρεψει τη κατασταση.
Αν και δε πιστευω τελικα πως ο φαρος θα σωθει φετος,ειδικα αν πεσουν πανω απο 3 ομαδες.
FIVOS9
Να κανουμε και τα προγνωστικα της 6ης αγωνιστικης

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1 (χωρις να αποκλειω και το 2. Η ομαδα του θεμιστοκλη μου εχει κανει πολυ θετικη εντυπωση)
ΦΑΡΟΣ-ΑΟΝΑ 1 (Παιχνιδι διχως αυριο και για τις δυο ομαδες, βαζω 1 λογω εδρας)
ΑΕΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΑ 1 (Πιο γεματο ροστερ ο ΑΕΤΟΣ με περισσοτερες λυσεις)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 (Δυνατη η ελευθερια στην εδρα της αλλα και ο φοινικας θα το παλεψει)
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ 1 (Με τις επιστροφες των απουσιων του ο ΠΩΤΕΑΣ νομιζω πως θα το καθαρισει)
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 1 (Η ΜΑΝΔΡΑ ειναι καλυτερη απο οτι εχει δειξει μεχρι τωρα, ειναι καιρος να επανελθει στις νικες)
ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΕΡΑ 1 (Η ομαδα του ΠΕΡΑ δεν ειναι και στην καλυτερη δυνατη κατασταση)

blove.gif
eskanakias
QUOTE (FIVOS9 @ Nov 5 2008, 13:02 ) *
Να κανουμε και τα προγνωστικα της 6ης αγωνιστικης

ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1,2 δυσκολο παιχνιδι πολυ ανοιχτα ολα τα αποτελεσματα
ΦΑΡΟΣ-ΑΟΝΑ 1,λογο παυλογιαννη θα κανει την διαφορα
ΑΕΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΑ 1,περνει σκορ απο παντου και καλες μοναδες ντεφορμε απο μεγαρα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,λογο φορμας
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ 1,λογο εδρας
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 2,δεμ με πειθει η μανδρα και ο coach
ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΕΡΑ 1,δεν χανει
know
QUOTE(eskanakias @ Nov 5 2008, 13:18 ) *
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1,2 δυσκολο παιχνιδι πολυ ανοιχτα ολα τα αποτελεσματα
ΦΑΡΟΣ-ΑΟΝΑ 1,λογο παυλογιαννη θα κανει την διαφορα
ΑΕΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΑ 1,περνει σκορ απο παντου και καλες μοναδες ντεφορμε απο μεγαρα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,λογο φορμας
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ 1,λογο εδρας
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 2,δεμ με πειθει η μανδρα και ο coach
ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΕΡΑ 1,δεν χανει

για μενα:
ΕΘΝΙΚΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1,πιο εμπειρη ομαδα
ΦΑΡΟΣ-ΑΟΝΑ 1,απλα λογω εδρας
ΑΕΤΟΣ-ΜΕΓΑΡΑ 1,ευκολα-δυσκολα τα μεγαρα δεν κερδιζουν στη καλλιθεα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1,εκτος τρελλης μερας του φοινικα στην επιθεση
ΠΡΩΤΕΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ 1,δεν χανει 2ο σερι στην εδρα του
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ 1 αλλιως η κατηφορα θαναι μεγαλη
ΠΟΡΦΥΡΑΣ-ΠΕΡΑ 1,δεν χανει
παντως τα :εθνικος-θεμιστοκλης,ελευθερια-φοινικας,πρωτεας-εσπερος και μανδρα-αρης κρυβουν και 2,
scales84
Παιδια τοσο καιρο μας δινατε οτι θα χανουμε και κερδιζαμε?λετε ν αλλαξει τωρα?Μακρια απο δω....χεχε
allen10
QUOTE (toro_loco @ Nov 5 2008, 00:14 ) *
Τη Δευτέρα το ντέρμπι των καταραμένων και όποιος χάσει χάνεται... Κι αυτό ισχύει κυρίως για τον προπονητή της μιας ομάδας που είναι με το ένα πόδι στην έξοδο...

Λιγη υπομονη ρε παιδια δεν ειναι και καταραμενες οι ομαδες.... παντως ψιλοβλεπω διπλο γιατι υπαρχει καλυτερη ψυχολογια για τους φιλοξενουμενους..... Παντως πλησιαζει αλλαγη στν μια και ο προπονητης ειναι ηδη ετοιμος και την βλεπει την ομαδα καθε σχε3δον δευτερα
little_bitch
ΠΟΝΤΟΙ

1) ΧΟΛΕΒΑΣ (ΠΕΡΑ) 73
2) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ) 71
-) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ) 71
4) ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΓΑΡΑ) 70
5) ΒΑΜΒΑΚΑΣ (ΠΕΡΑ) 68
6) ΤΖΟΒΑΡΑΣ (ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) 66
7) ΤΖΟΥΝΑΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ) 65
8) ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 61
9) ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ) 60
-) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ) 60
little_bitch
ΤΡΙΠΟΝΤΑ


1) ΧΟΛΕΒΑΣ (ΠΕΡΑ) 15
-) ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) 15
3) ΒΑΡΛΑΣ (ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 11
-) ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ (ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ) 11
5) ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) 10
6) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ) 9
-) ΦΩΤΕΡΗΣ (ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ) 9
-) ΤΖΟΒΑΡΑΣ (ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) 9
9) ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ) 8
-) ΤΣΙΑΚΟΣ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ) 8
FANTOM_ZONE
Φίλε ΕΣΚΑΝΑΚΙΑ συμφωνω μαζί σου , αλλα πιστευω στη νικη του Μανδραικου αλλιως θα τους παρει απο κατω.
Για τον coach τους τι γνωμη εχεις? Ηταν βοηθος προπονητη περυσι , πηρε τη θεση του 1ου προπονητη φετος αλλα η ομαδα δεν εχει βρει το ρυθμο της ακομα.
FANTOM_ZONE
Καλα και γω σαν γαιδαρος εκανα join και δεν ειπα ουτε μια καλησπερα! Καλο πρωταθλημα να εχετε παιδια χωρις τραυματισμους(Δυο χρονια στην απεξω..ξερω τι λεω..)
eskanakias
QUOTE(FANTOM_ZONE @ Nov 5 2008, 19:06 ) *
Καλα και γω σαν γαιδαρος εκανα join και δεν ειπα ουτε μια καλησπερα! Καλο πρωταθλημα να εχετε παιδια χωρις τραυματισμους(Δυο χρονια στην απεξω..ξερω τι λεω..)

καλως σε βρηκαμε.και γιατι στην απεξω?κοιτα και εγω πιστευω οτι αν δεν κερδισουνε τουσ βλεπω μετα χλωμους αλλα μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και πιο χαλια ομαδες απο την μανδρα.τωρα για αυτο που με ρωτησες πιστευω οτι ειναι απειρος και επειδη τους εχω δει σε δυο παιχνιδια πιστευω οτι δεν τα διαβαζει καλα.
FANTOM_ZONE
Τραυματισμοί , τραυματισμων , τραυματισμους... Το έμαθα καλά το ουσιαστικό..
Συμφωνω μαζί σου για τη Μάνδρα όσο τους έχω δει και γω στα εντός έδρας.
know
QUOTE(little_bitch @ Nov 5 2008, 17:24 ) *
ΠΟΝΤΟΙ

1) ΧΟΛΕΒΑΣ (ΠΕΡΑ) 73
2) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ) 71
-) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ) 71
4) ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΓΑΡΑ) 70
5) ΒΑΜΒΑΚΑΣ (ΠΕΡΑ) 68
6) ΤΖΟΒΑΡΑΣ (ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) 66
7) ΤΖΟΥΝΑΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ) 65
8) ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) 61
9) ΧΕΡΚΕΛΕΤΖΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ) 60
-) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ (ΠΟΡΦΥΡΑΣ) 60

φιλε μου δεν ξερω απο που τους βγαζεις τους scorer παντως ξεχασες τον Νο1 scorer ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΕΤΟΣ) με 88(site ΕΣΚΑΝΑ)
το τσεκαρα απο περιεργεια που δεν ειδα το ονομα του στη δεκαδα
καλη προσπαθεια παντως.
Επισης στη δεκαδα και ο Παρασιδης (ελευθερια) 63
know
QUOTE(know @ Nov 6 2008, 09:10 ) *
φιλε μου δεν ξερω απο που τους βγαζεις τους scorer παντως ξεχασες τον Νο1 scorer ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΕΤΟΣ) με 88(site ΕΣΚΑΝΑ)
το τσεκαρα απο περιεργεια που δεν ειδα το ονομα του στη δεκαδα
καλη προσπαθεια παντως.
Επισης στη δεκαδα και ο Παρασιδης (ελευθερια) 63

και ΤΖΙΩΤΗΣ (ΦΟΙΝΙΚΑ) 69 και 9 τριποντα,παιζει και στι δυο κατηγοριες.Αν εχει καποιος χρονο να ασχοληθει ειναι καλο θεματακι .
themis7
Για τις πεντε πρωτες αγωνιστηκες εχουμε¨

ΣΚΟΡΕΡ

1/ ΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ( ΑΕΤΟΣ ) 88(5)
2/ ΧΟΛΕΒΑΣ ( ΠΕΡΑ ) 87(18)
3/ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ( ΕΘΝΙΚΟΣ) 87(1)
4/ ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ( ΜΕΓΑΡΑ ) 82(8)
5/ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ( ΠΡΩΤΕΑΣ) 82(6)
6/ ΤΖΟΒΑΡΑΣ ( ΦΑΡΟΣ ) 82(10)
7/ ΤΖΟΥΝΑΣ (ΠΡΩΤΕΑΣ ) 79(2)
8/ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ) 77
9/ ΒΑΜΒΑΚΑΣ (ΠΕΡΑ ) 76(3)
10/ ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ ( ΕΘΝΙΚΟΣ) 74(4)


ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1/ ΧΟΛΕΒΑΣ ( ΠΕΡΑ ) 18
2/ ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ( ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ) 15
3/ ΦΩΣΤΕΡΗΣ ( ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ) 14
4/ ΠΑΠΑΤΡΕΧΑΣ ( ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ) 13
5/ ΤΣΙΑΚΟΣ ( ΠΟΡΦΥΑΡΣ ) 11
6/ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ( ΑΡΗΣ Ν. ) 11
7/ ΤΖΟΒΑΡΑΣ ( ΦΑΡΟΣ ) 10
8/ ΒΑΡΛΑΣ ( ΑΡΗΣ Ν . ) 10
9/ ΦΙΛΛΙΠΟΥ ( ΘΕΜΝΙΣΤΟΚΛΗΣ) 9
10/ ΤΖΙΩΤΗΣ ( ΦΟΙΝΙΚΑΣ ) 9
magic jonhson
ακουσα οτι ο Σφυρης της Βουλας χτυπησε ασχημα στο γονατο.Κατι ακουστηκε για χιαστους αληθευει?
leonkalf
Αληθεύει.
Χτύπησε και έκανε επέμβαση στο γόνατό του. Δεν ξέρω αν είναι χιαστοί ή κάτι άλλο.

Νομίζω μετά από αυτό σταματάει το μπάσκετ.. Δυστυχώς, αυτά είναι τα άσχημα..
magic jonhson
QUOTE(leonkalf @ Nov 6 2008, 14:38 ) *
Αληθεύει.
Χτύπησε και έκανε επέμβαση στο γόνατό του. Δεν ξέρω αν είναι χιαστοί ή κάτι άλλο.

Νομίζω μετά από αυτό σταματάει το μπάσκετ.. Δυστυχώς, αυτά είναι τα άσχημα..

ευχαριστω , μου το ειπε ενας συμπαιχτης του αλλα ηθελα επιβεβαιωση
shooter#5
ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΟΛΟ ΤΟ FORUM ΕΙΜΑΙ Ο ΣΦΥΡΗΣ ΤΑΚΗΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑ ΒΟΥΛΑΣ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΥ ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΘΙΟ ΧΙΑΣΤΟ ΠΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.....
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΤΥΧΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΧΙΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ Α ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 21 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΩ ΔΙΧΩΣ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΣΤΟΥΣ ΠΑΓΚΟΥΣ ΣΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΟΝΟ ΠΛΕΟΝ , ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΟΜΑΔΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΗΣ(ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ-ΝΕΑΝΙΔΕΣ) ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ......
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΝΤΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΟΥ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΒΙΚΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΣΤΙΣ ΗΤΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΣ..........
ΘΕΛΩ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΞΕΚΙΝΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ, ΦΙΛΟΣ, ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΦΕΙΛΩ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΘΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΥ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΣΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΣ ΜΕ Κ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΥΤΗ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΝΩΛΗ ΠΕΤΡΟΥΓΑΚΗ, ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΝΙΚΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ,ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΦΟΡΟ ΚΑΙ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΥΛΟ ΒΑΛΑΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΑΣΟ ΔΑΓΔΕΛΕΝΗ,ΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΤΑΚΗ ΓΑΡΓΑΛΗ,ΒΑΣΩ ΠΕΤΡΙΔΗ ΤΟΥΣ ΑΝΡΩΠΟΥΣ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΟΥ ΗΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΔΑΣΚΑΛΟ,ΔΗΜΗΤΡΗ ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΑΝΔΡΕΑ ΚΡΙΤΗ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΜΟΥ ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΓΑΠΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ...ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ......
ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΔΕΙΞΑΝΕ ΠΟΣΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΑΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.......
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟ FORUM ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΓΗΤΕΥΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ Ο Ι Κ Ο Γ Ε Ν Ε Ι Α ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ
ΣΦΥΡΗΣ ΤΑΚΗΣ #5 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
scales84
Απλα συγκηνητικο....Περαστικα τακη και κριμα που τελειωσες ετσι την καριερα σου...Αξεχαστες οι στιγμες γελιου που προσφερες μεσα στο ματς στο περσινο ματς-φιεστα που παιξαμε στο μοσχατο τελευταια αγωνιστικη...ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ
allen10
Πρωσορινα ακεφαλη εμεινε μεχρι την παρασκευη το βραδυ η ομαδα του εσπερου επειτα απο την παραιτηση του κ. Κρικελη προεδρου της ομαδας την τεταρτη το βραδυ. Πρωσορινα γιατι μολις χτες τεθηκε επικεφαλης στην θεση του αποχωρησαντα ο κ. Σαμολης.... Δυσκολα τα πραγματα για την ομαδα της Καλλιθεας που πηγαινει σε ενα πολυ δυσκολο ματς την Δευτερα με τον Πρωτεα στην Βουλα shot.gif
toro_loco
Να και το αυριανό πρόγραμμα:

21:30 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
21:30 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Ο.Ν.Α.
20:00 ΚΛ.ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. - ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ.
21:00 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
19:30 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
20:30 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
20:30 ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ - ΠΕΡΑ Α.Σ.

Πολλά ωραία παιχνίδια με τα περισσότερα να πάνε για ντέρμπι...
eskanakias
QUOTE(toro_loco @ Nov 9 2008, 23:49 ) *
Να και το αυριανό πρόγραμμα:

21:30 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
21:30 ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - Α.Ο.Ν.Α.
20:00 ΚΛ.ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α.Ο. - ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ.
21:00 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
19:30 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ.
20:30 ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
20:30 ΚΛ. "ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ" ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ - ΠΕΡΑ Α.Σ.

Πολλά ωραία παιχνίδια με τα περισσότερα να πάνε για ντέρμπι...

πιστευω οτι ο θεμιστοκλης ειναι ικανος να κανει την μεγαλη νικη αυριο.ο φαρος ευκολα η δυσκολα θα το σπασει το ροδι,ο αετος θα κερδισει και με διαφορα,ο αρης διπλο,ο πορφιρασ ασσος με πολλα και η ελευθερια θα κερδισει αν και το φοβαμαι αυτο το παιχνιδι
eskanakias
σοου τζανη και κασπαριαν.κερδισανε γυρω στους 13 η 12 ποντους τα μεγαρα πιο ευκολα απο οτι φανταζεστε.
godfather
Πορφύρας - Πέρα 66 - 73

Τρέχει μόνος του και βγαίνει δεύτερος...
eskanakias
QUOTE(godfather @ Nov 11 2008, 00:42 ) *
Πορφύρας - Πέρα 66 - 73

Τρέχει μόνος του και βγαίνει δεύτερος...

ωχ αρχισανε τα οργανα................................. smiley.gif
gate14
O Eθνικος εχασε στην παραταση ενα 72-74 απο τον πολυ καλο Θεμιστοκλη
Η ομαδα σημερα δεν ειχε καθολου βοηθειες στην θεση 4.Αντιθετα με εμας ο Θεμιστοκλης επαιξε σαν ΟΜΑΔΑ
Μπραβο στον Θεμιστοκλη , και αν ακουσαν οι παικτες του καποιες καποιες κουβεντες απο εμας ηταν πανω στην ενταση
Συγχαρητηρια και καλη συνεχεια
Και επειδη κρατιεμαι και θελω να το πω....ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΜΠΛΕΚΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΣΕΝΑΡΙΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ? smiley.gif οπως καποιος φιλος του βιαστηκε να γραψει πριν λιγες εβδομαδες για ολες τις υπολοιπες ομαδες που δεν ειχαν το απολυτο οπως τοτε ο Πορφυρας?
Κατεβαστε τους τονους γιατι θα φατε και αλλα χαστουκια φιλοι του Πορφυρα
ΥΓ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ , ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
basket30
QUOTE(eskanakias @ Nov 11 2008, 00:20 ) *
σοου τζανη και κασπαριαν.κερδισανε γυρω στους 13 η 12 ποντους τα μεγαρα πιο ευκολα απο οτι φανταζεστε.
Καλοκουρδισμενη μηχανη ο Αετος καθαρισε τα Μεγαρα τα οποια παλευαν να παραμεινουν κοντα στο σκορ με τον Ανθρακοπουλο.Ο τζανης εκανε οτι ηθελε με συμπαραστατη τον κασπαριαν+χατζηγιακουμη +Σιωκο.Τελικο 90-78. wav.gif
Ακομη:ΗΤΤΑ ΣΟΚ του Πορφυρα στην εδρα του απο το Περα,μεγαλη νικη στη παραταση ο Θεμιστοκλης μεσα στον Εθνικο,εσπασε το ροδι ο Φαρος,η μανδρα κερδισε τον Αρη,η ελευθερια τον φοινικα 66-56 και ο πρωτεας τον Εσπερο +3.
Αρχιζει και αποκταει τρελλο ενδιαφερον το πρωταθλημα......
Ελευθερια,πορφυρας,Αετος 11
θεμιστοκλης,εθνικος 10
πρωτεας, αρης,Περα φοινικας 9
68.gif
μεγαρα,μανδρα,εσπερος 8
φαρος 7
Αονα 6
patousa
Μαγγωνάκη έχεις φάει επίπληξη και συνεχίζεις.. Μάλλον δε βάζεις μυαλό εσύ..
Αλλά έτσι είναι η αποτυχία,σκληρή, δεν πειράζει..
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ
champion
QUOTE(godfather @ Nov 10 2008, 22:42 ) *
Πορφύρας - Πέρα 66 - 73

Τρέχει μόνος του και βγαίνει δεύτερος...

αμα δεν ανεβουν κ φετος θα κλεισει το μαγαζι,καποια
καταρα θα εχουν ...
Χ.Π
QUOTE(patousa @ Nov 11 2008, 00:05 ) *
Μαγγωνάκη έχεις φάει επίπληξη και συνεχίζεις.. Μάλλον δε βάζεις μυαλό εσύ..
Αλλά έτσι είναι η αποτυχία,σκληρή, δεν πειράζει..
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ


σφυριζε στο εθνικος - θεμιστοκλης εαν δεν κανω λαθος - εγινε κατι το περιεργο ??? για βοηθα και εμας που απλα παρακολουθουμε απο το pc
patousa
Προς Θεού μη νομίζετε ότι έχω προβλημα με αυτόν, απλά όταν γίνονται τέτοια πράγματα τρελαίνομαι.
Φυσικά σφύριζε Εθνικό - Θεμιστοκλή και όντως ο Θεμιστοκλής έδειξε πιο συγκροτημένος.
Αλλά δε μπορείς να κρεμάς έτσι μία ομαδα και μάλιστα με τέτοιο κόσμο που την ακολυθεί παντού.. Και τελικά μήπως χαίρεται να τα ακούει ή απλά είναι τελείως άχρηστος?? Απορία που την έχω και εγώ!!
Μακάρι να έρθει κάποια στιγμή που θα καθαρίσει η κλίκα των διαιτητών και να έρθουν νέα πρόσωπα, έμπειρα και όχι πρώην παίχτες που μάλιστα έπαιζαν αντίπαλοι με τις ομάδες που σφυρίζουν τώρα.
ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
moufas
QUOTE(know @ Nov 4 2008, 13:28 ) *
ΠΟΙΑ??? Ομαδα πιστευετε οτι μπορει να χτυπησει τον ΠΟΡΦΥΡΑ ??????

Το τρένο έμεινε από λάστιχο.
godfather
QUOTE(moufas @ Nov 11 2008, 01:24 ) *
Το τρένο έμεινε από λάστιχο.

Μάλλον από κάρβουνο έμεινε... blink.gif
snade
QUOTE(godfather @ Nov 11 2008, 01:28 ) *
Μάλλον από κάρβουνο έμεινε... blink.gif

scales84
Μια ακομη νικη λοιπον..ισως η πιο ευκολη μεχρι τωρα με 66-56.Αρκετα πιο ευκολα απο οτι δειχνει το τελικο σκορ...Πλουραρισμος στην επιθεση 4 παικτες με διψηφιο αριθμο ποντων(Αν και καποιοι λενε ακομα οτι ειμαστε ομαδα 3 παικτων...)και σκυλισια αμυνα για ακομη μια φορα...ΚΑΙ πλεον ΠΡΩΤΟΙ...Ποιος να το λεγε..κι ισως λογω συγκυριων και διαφορων αλλων να μην ειμαστε και αηττητοι..δεν πειραζει..Καλο μας εκανε μονο η ηττα στο πρωτο ματς και οχι κακο...μας πεισμωσε και ιδου το αποτελεσμα..ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΜΕ ΑΨΟΓΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ..ΜΕ 2 ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΡΕΣΙΤΑΛ...Επομενο ματς στα μεγαρα...Για να δουμε πως θα παμε κι εκει...

Εντυπωση φυσικα προκαλουν τα τεραστια διπλα απο περα(που δειχνει οτι ο πορφυρας προφαωνς δεν ειναι ανικητος)και του θεμιστοκλη στη δραπετσωνα...Αληθευει οτι ο τζανης σταματησε στους 50?

Ευχαριστουμε τον gate14 για τις φιλοφρονησεις αν και υπηρξε ενταση στο μεταξυ μας ματς κι εδω...Καλη συνεχεια σε ολους...
themis7
Καλησπερα μεγαλη νικη για εμας μεσα στην εδρα του Εθνικου στην παραταση!!! ο Εθνικος ηταν 20 αγωνες αητητος σε αυτο το γηπεδο!!! Εχει κοσμο που τον ακολουθει παντου και πραγματικα τους ζηλευω και τους θαυμαζω!!! Ειμαι στην ομαδα του αντρικου 15 χρονια ως παιχτης , ως προπονητης και ως παραγοντας θεωρω οτι σημερα καναμε την μεγαλυτερη νικη απο τοτε που ειμαι στην ομαδα!!! Γι αυτο τον λογο θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ειναι στην ομαδα για την προσπαθεια που κανουν και καταθετουν την ψυχη τους σε καθε ματς ανεξαρτητα αν κερδιζουμε η χανουμε!!! Επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στον κοουτς και τον αδερφο του για την προσπαθεια που κανουνε!!! Για μια ομαδα σαν την δικη μας καποια πραγματα ειναι πολυ πιο δυσκολα απο οτι φαινονται καθως δεν εχουμε τους ανθρωπους που θα ειναι διπλα στην ομαδα και θα τρεξουν να βοηθησουν οποτε ολοι αναγκαζονται να επομιζονται και αλλους ρολους!!!
Αν αναλογιστει καποιος οτι πριν 3 χρονια παιζαμε παλι Δευτερα αλλα στην Δ Εσκανα και μας βλεπανε 3 ατομα και σημερα κερδισαμε τον Εθνικο μπροστα σε τοσο κοσμο μπορει να καταλαβει τα συναισθηματα!!!
Το μεγαλυτερο παρασημο ηταν τα λογια που εγραψαν οι φιλοι του Εθνικου παραπανω!!!
Ευχομαι στον Εθνικο καλη συνεχεια!!!!!!!
champion
...Αληθευει οτι ο τζανης σταματησε στους 50?
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μεγαλη παιχταρα κ πρωταθλητης ευρωπης για να μη ξεχναμε.
παντως χαλαει λιγο τη πιατσα στα παιχτακια της σειρας που ζητανε για πλακα
700 με χιλιαρικο για μηνιατικο κ παιζουν προπο σε ποντους καθε δευτερα.
ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΩΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ.εχει παραδοση
να βγαζει παιχτες η εσκανα,στηριξτε τα ταλεντα οχι μονο με γελοιους κανονισμους
scales84
QUOTE(champion @ Nov 11 2008, 02:20 ) *
...Αληθευει οτι ο τζανης σταματησε στους 50?
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μεγαλη παιχταρα κ πρωταθλητης ευρωπης για να μη ξεχναμε.
παντως χαλαει λιγο τη πιατσα στα παιχτακια της σειρας που ζητανε για πλακα
700 με χιλιαρικο για μηνιατικο κ παιζουν προπο σε ποντους καθε δευτερα.
ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΩΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ.εχει παραδοση
να βγαζει παιχτες η εσκανα,στηριξτε τα ταλεντα οχι μονο με γελοιους κανονισμους

Σωστη η αποψη σου ε μερει...γιατι απο την αλλη μπορει να τρωει τη θεση απο ενα μεγαλο ταλεντο που ναι στα 17-18 μονο και μονο γιατι ειναι αυτος που ειναι
know
QUOTE(champion @ Nov 11 2008, 03:20 ) *
...Αληθευει οτι ο τζανης σταματησε στους 50?
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μεγαλη παιχταρα κ πρωταθλητης ευρωπης για να μη ξεχναμε.
παντως χαλαει λιγο τη πιατσα στα παιχτακια της σειρας που ζητανε για πλακα
700 με χιλιαρικο για μηνιατικο κ παιζουν προπο σε ποντους καθε δευτερα.
ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΩΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ.εχει παραδοση
να βγαζει παιχτες η εσκανα,στηριξτε τα ταλεντα οχι μονο με γελοιους κανονισμους
35 (4) μονο ........................τους 50 τους κραταει για αργοτερα που ερχονται τα δυσκολα......................

moufas
QUOTE(scales84 @ Nov 11 2008, 03:50 ) *
Σωστη η αποψη σου ε μερει...γιατι απο την αλλη μπορει να τρωει τη θεση απο ενα μεγαλο ταλεντο που ναι στα 17-18 μονο και μονο γιατι ειναι αυτος που ειναι

Αν ξέρεις ταλέντο 17-18 χρονών που είναι καλύτερος από τον Τζαννή πες το μας να το ξέρουμε.Μεγάλη παικτούρα και παιδί διαμάντι.Είναι ντροπή να αφήνεις υπονοούμενα για αυτόν τον άνθρωπο.
COOLWOOL
QUOTE(moufas @ Nov 11 2008, 09:35 ) *
Αν ξέρεις ταλέντο 17-18 χρονών που είναι καλύτερος από τον Τζαννή πες το μας να το ξέρουμε.Μεγάλη παικτούρα και παιδί διαμάντι.Είναι ντροπή να αφήνεις υπονοούμενα για αυτόν τον άνθρωπο.

Αφιστε τον Τζανη κι μην τολματε να αφινεται υπονοουμενα για ενα παιδι που ειναι παικταρας και διδασκει εκτος απο μπασκετ και ηθος. Αν ηταν σοβαροι στην ΕΣΚΑΝΑ θα κανανε ειδικη τελετη για να βραβευσουν εναν πρωταθλητη Ευρωπης που καταδεχεται να παιζει στην κατηγορια.
Και αν υπηρχε σοβαρη διοικηση στον Εσπερο θα ειχαν φροντισει να παρουν στην ομαδα τους ενα παιδι που ειναι απο τα σπλαχνα της.
Κουιζ: πια ομαδα της ΕΣΚΑΝΑ εχει τους περισσοτερους αυτοχθονες παικτες που μισουν την ομαδα τους?
Τι εγινε στο παιχνιδι Πρωτεας-Εσπερος εμαθα οτι οι διαιτητες εκαναν το παιχνιδι κολο-κολο
allen10
QUOTE(COOLWOOL @ Nov 11 2008, 10:38 ) *
Αφιστε τον Τζανη κι μην τολματε να αφινεται υπονοουμενα για ενα παιδι που ειναι παικταρας και διδασκει εκτος απο μπασκετ και ηθος. Αν ηταν σοβαροι στην ΕΣΚΑΝΑ θα κανανε ειδικη τελετη για να βραβευσουν εναν πρωταθλητη Ευρωπης που καταδεχεται να παιζει στην κατηγορια.
Και αν υπηρχε σοβαρη διοικηση στον Εσπερο θα ειχαν φροντισει να παρουν στην ομαδα τους ενα παιδι που ειναι απο τα σπλαχνα της.
Κουιζ: πια ομαδα της ΕΣΚΑΝΑ εχει τους περισσοτερους αυτοχθονες παικτες που μισουν την ομαδα τους?
Τι εγινε στο παιχνιδι Πρωτεας-Εσπερος εμαθα οτι οι διαιτητες εκαναν το παιχνιδι κολο-κολο

Θα σου απαντησω εγω φιλε μου μια ειναι η ομαδα και ειναι ο ΕΣΠΕΡΟΣ!!!!!!!!! και αν εχει καποιος αντιρηση εδω ειμαι να απαντησω..... Το παιχνιδι στν βουλα το εκαναν κολο-κολο οπως ειπες οι διαιτητες με τον εσπερο να εχει τρομερα παραπονα απο την διαιτησια με τρια απιστευτα λαθη σε ενα λεπτο και ενα καλαθι που του φαγανε για κατα λαθος σφυριγμα ενος κατα λαθος διαιτητη που δεν καταλαβαν πολλοι γιατι σφυριζει ακομα..... ελεος πια!!! 68.gif
know
QUOTE(moufas @ Nov 11 2008, 09:35 ) *
Αν ξέρεις ταλέντο 17-18 χρονών που είναι καλύτερος από τον Τζαννή πες το μας να το ξέρουμε.Μεγάλη παικτούρα και παιδί διαμάντι.Είναι ντροπή να αφήνεις υπονοούμενα για αυτόν τον άνθρωπο.
η ελευθερια ειχε την τυχη να ειναι τραυματιας ο τζανης και να βαλει μονο 2 ποντους.Με την "καθαρη" ειδικα αμυνα που παιζουν και με τους "αψογους διαιτητες" απο την αθηνα που σφυριζουν την ελυθερια, στο τζανη δεν εκαναν κανενα φαουλ αντιθετα οποτε ποσταρε του εδιναν και επιθετικο.Προφανως ειχαν την ιδια αποψη πως το Βasket εχει κολησει καπου στο 1990 του Μαλκοβιτσ και τησ Λιμοζ και τα "ταλεντα"πρεπει να ξερουν να ριχνουν ξυλο και αμα τυχει να βαζουν και κανενα γκολ.Πρεπει να ξυπνησουν μερικοι,εδω ξυπνησε ο Ιωαννιδης και οταν το καταλαβε πως οι εποχες αλλαξανε την εκανε,Πρωτος στη βαθμολογια με τη χειροτερη επιθεση(σχεδον), δε νοειτε σε ερασιτεχνικη κατηγορια,τοση σκοπιμοτητα γιατι????Εγω θα ηθελα να βλεπω παικτες που μπορουν να βαζουν τη μπαλλα στο πλεκτο και οχι να τραβανε και να κλωτσανε.Η επαφη στο basketaki ειναι φαουλ και ας το ξεχνουν μερικοι.
Απλα η αποψη μου.
know
QUOTE(COOLWOOL @ Nov 11 2008, 10:38 ) *
Αφιστε τον Τζανη κι μην τολματε να αφινεται υπονοουμενα για ενα παιδι που ειναι παικταρας και διδασκει εκτος απο μπασκετ και ηθος. Αν ηταν σοβαροι στην ΕΣΚΑΝΑ θα κανανε ειδικη τελετη για να βραβευσουν εναν πρωταθλητη Ευρωπης που καταδεχεται να παιζει στην κατηγορια.
Και αν υπηρχε σοβαρη διοικηση στον Εσπερο θα ειχαν φροντισει να παρουν στην ομαδα τους ενα παιδι που ειναι απο τα σπλαχνα της.
Κουιζ: πια ομαδα της ΕΣΚΑΝΑ εχει τους περισσοτερους αυτοχθονες παικτες που μισουν την ομαδα τους?
Τι εγινε στο παιχνιδι Πρωτεας-Εσπερος εμαθα οτι οι διαιτητες εκαναν το παιχνιδι κολο-κολο

Σου απαντω για το δευτερο σκελος,τον τζανη τον ηθελε ο Εσπερος φετος αλλα δεν τους ηθελε αυτος.και να σου πω και κατι,χαζος ειναι να φυγει απο τον Αετο που ειναι μια παρεα?ο τζανης πηγε πριν 3 χρονια ξανα στον Εσπερο και του φερθηκαν με το "καλυτερο " τροπο.Στον Αετο εχει βρει τον εαυτο του γιατι τον σεβονται ολοι και ειναι φιλος με τον coach και αυτη τη χρονια εχει "μαθει" και τις κακοτοπιες της εσκανα(διαιτητες ασχετοι,και ξυλοκοποι αντιπαλοι).
Επισης σε ενημερωνω οτι εδω τον Εσπερο δεν τον πανε οι δικοι του παικτες θα πανε αλλοι αξιολογοι,Στον Κασπαριαν εδιναν τον ουρανο με τ αστρα
και τους εφτυσε,τι αλλο να συζηταμε για τον Εσπερο............
rover6
QUOTE(know @ Nov 11 2008, 12:03 ) *
Σου απαντω για το δευτερο σκελος,τον τζανη τον ηθελε ο Εσπερος φετος αλλα δεν τους ηθελε αυτος.και να σου πω και κατι,χαζος ειναι να φυγει απο τον Αετο που ειναι μια παρεα?ο τζανης πηγε πριν 3 χρονια ξανα στον Εσπερο και του φερθηκαν με το "καλυτερο " τροπο.Στον Αετο εχει βρει τον εαυτο του γιατι τον σεβονται ολοι και ειναι φιλος με τον coach και αυτη τη χρονια εχει "μαθει" και τις κακοτοπιες της εσκανα(διαιτητες ασχετοι,και ξυλοκοποι αντιπαλοι).
Επισης σε ενημερωνω οτι εδω τον Εσπερο δεν τον πανε οι δικοι του παικτες θα πανε αλλοι αξιολογοι,Στον Κασπαριαν εδιναν τον ουρανο με τ αστρα
και τους εφτυσε,τι αλλο να συζηταμε για τον Εσπερο............


φιλοι μακαρι να βγω ψευτης αλλα ομαδα εσπερος στα επομενα 3 χρονια δεν θα υπαρχει. Φετος ανελαβε μετα απο πολλα χρονια ενας σοβαρος ανθρωπος και την εκανε νυχτα.
Αν φυγει και ο ακης ο μιχαλας ο εσπερος δεν θα υπαρχει για οσους ξερουν.
rover6
QUOTE(champion @ Nov 11 2008, 03:20 ) *
...Αληθευει οτι ο τζανης σταματησε στους 50?
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
μεγαλη παιχταρα κ πρωταθλητης ευρωπης για να μη ξεχναμε.
παντως χαλαει λιγο τη πιατσα στα παιχτακια της σειρας που ζητανε για πλακα
700 με χιλιαρικο για μηνιατικο κ παιζουν προπο σε ποντους καθε δευτερα.
ΟΧΙ ΣΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΩΝ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ.εχει παραδοση
να βγαζει παιχτες η εσκανα,στηριξτε τα ταλεντα οχι μονο με γελοιους κανονισμους


ΠΑΙΔΙΑ Ο ΤΖΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ Α ΕΣΚΑΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΕΣ.
ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ.....................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.