Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
eskanakias
QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 12:03 ) *
Καλημερα! Χθες για τον Θεμιστοκλη ηταν μια σημαντικη μερα γιατι επαιξε το πρωτο του παιχνιδι στην Α κατηγορια υστερα απο 15 χρονια ! Εχουν περασει πολλα πετρινα κυριως χρονια απο τοτε και ετσι για εμας ειχε κατι το ξεχωριστο το ματς με μια ιστορικη ομαδα οπως ειναι ο Εσπερος ! Το καλο για μας ειναι οτι συνδιαστηκε και με την κατακτηση του ροζ φυλλου!!!! Εχω την αισθηση οτι κερδισαμε δικαια ημασταν μπροστα στην αρχη εως και 15 ποντους βρεθηκαμε πισω με 5 ποντους 15 λεπτα πριν την ληξη αλλα βρηκαμε την δυναμη να ξαναπερασουμε παλι μπροστα εως και 12! Πρεπει να πουμε βεβαια οτι ο Εσπερος επαιξε χωρις τον παντελακη ο οπιος εχει προβλημα με το ποδι του ! Του ευχομαστε περαστικα!
Για την διατησια τι να πει κανεις ??? Αλλα αντι αλλων συνεχεια! Προσοχη δεν λεω οτι αδικησε εμας αλλα σφυραγαν οτι ηθελαν και για τις 2 ομαδες ! Πρεπει να οργανωθει ενα σεμιναριο και για διατητες αλλα και για προπονητες ωστε να κατανοηθουν απο ολους οι καινουργιοι κανονισμοι !!!! Και κυριως απο τους διαιτητες που για οτι παραξενο σφυριζουν τα ριχνουν στους καινουργιους κανονισμους!!!!

o παντελακης επαθε ριξη χιαστων.κριμα γιατι ειναι πολυ καλος παιχτης.ο θεμιστοκλης θα ειναι η εκπληξη μαζι με τον αετο και μακαρι να συνεχισουν ετσι.τωρα για τον φιλο του εθνικου θα συμφωνησω μονο για τον παρασιδη διοτι ειναι πολυ καλος παιχτης.παντως την διαφορα την κανει ο πεττας μακραν.αν παει καλα αυτος στο σκοραρισμα τοτε παει καλα ολη η ομαδα.παντως απο τον θεμιστοκλη μου αρεσει παρα πολυ το τεσσαρακι απο τον χολαργο που πηρατε
scales84
QUOTE(eskanakias @ Oct 7 2008, 09:58 ) *
.τωρα για τον φιλο του εθνικου θα συμφωνησω μονο για τον παρασιδη διοτι ειναι πολυ καλος παιχτης.παντως την διαφορα την κανει ο πεττας μακραν.

Επετρεψε μου να διαφωνησω..ο σακης ειναι πολυ ακλος παικτης,ενα απο τα σημαντικοτερα εργαλεια που εχουμε αλλα δεν νομιζω οτι εξαρταται απο αυτον η ομαδα αποκλειστικα..αυτο φανηκε αλλωστε απο το οτι περσυ ανεβηκαμε με τον σακη να παιζει μιση χρονια λογω τραυματισμου
GEORGE2112
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΣΚΑ,ΟΣΟ Κ ΕΣΚΑΝΑ?
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ-ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
ΕΜΑΘΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!
themis7
QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 14:46 ) *
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ-ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
ΕΜΑΘΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!


Εχω την εντυπωση οτι δεν διαβασες καλα το ποστ!!! Δεν αναφερα ποτε οτι εχουμε παραπονα απο την διατησια οτι μας αδικησε αλλα οτι ηταν κακη και για τις 2 ομαδες!!! Δεν νομιζω οτι κανεις πανυγηρισε παραπανο απο οτι αξιζε μαι τετοια νικη!! Απλα θα σου υπενθιμισω οτι οταν εμεις ξεκινησαμε πριν 4 χρονια την προσπαθεια μας απο την Δεσκανα ο Εσπερος ηταν η Β εθνικη η Α2 οποτε νιωθεις καποιο παραπανο σεβασμο για τετοια σωματια οπως σεβασμο μεγαλο νιωθεις οταν παιζεις αντιπαλο με παιχτες σαν τον Σταυρακοπουλο! Οσο για το κλιμα εχεις δικιο δεν ειμαστε δεμενοι τοσο οσο περυσι ειμαστε ακομα πιο δεμενοι...
Ηττα καναμε και στο κυπελο και δεν ειχαμε κανενα προβλημα να παραδεχθουμε οτι χασαμε δικαια...
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.ΑΠΛΑ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!



edit by leonkalf : Γράφε με μικρά γράμματα σε παρακαλώ!!
themis7
QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 15:28 ) *
ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.ΑΠΛΑ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!

Aπο που οδηγηθηκες σ αυτο το συμπερασμα???? Αφου δεν εισουν εκει??? Και δεν νομιζω οτι αναφερθηκες γενικα στιους νεωφοτιστους αλλα στο παιχνιδι Θεμιστοκλης - ΕΣΠΕΡΟΣ...
year
QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 15:14 ) *
Εχω την εντυπωση οτι δεν διαβασες καλα το ποστ!!! Δεν αναφερα ποτε οτι εχουμε παραπονα απο την διατησια οτι μας αδικησε αλλα οτι ηταν κακη και για τις 2 ομαδες!!! Δεν νομιζω οτι κανεις πανυγηρισε παραπανο απο οτι αξιζε μαι τετοια νικη!! Απλα θα σου υπενθιμισω οτι οταν εμεις ξεκινησαμε πριν 4 χρονια την προσπαθεια μας απο την Δεσκανα ο Εσπερος ηταν η Β εθνικη η Α2 οποτε νιωθεις καποιο παραπανο σεβασμο για τετοια σωματια οπως σεβασμο μεγαλο νιωθεις οταν παιζεις αντιπαλο με παιχτες σαν τον Σταυρακοπουλο! Οσο για το κλιμα εχεις δικιο δεν ειμαστε δεμενοι τοσο οσο περυσι ειμαστε ακομα πιο δεμενοι...
Ηττα καναμε και στο κυπελο και δεν ειχαμε κανενα προβλημα να παραδεχθουμε οτι χασαμε δικαια...

blove.gif Ειναι νωρις ακομη για συμπερασματα.Το μονο σιγουρο ειναι πως η διαιτησια στην Α εσκανα ειναι απαραδεκτη,και η θα μαθουμε να ζουμε με αυτο ή θα πρεπει να αντιδρασουμε.Στην ΕΣΚΑ δεν θα επαιζαν ουτε Δ κατηγορια.Οι ομαδες θελουν χρονο,και σιγουρα θα εχουν και σκαμπανεβασματα,τοσο σε αποδοση οσο και στην εικονα τους(πχ ποσο δεμενοι ειναι)και τελικα οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΟΚ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΠΕΡΑ Α.Σ. Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΕΓΑΡΑ Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ Π.Ο.Κ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ [u]
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
Η επομενη αγωνιστικη κρυβει εκπληξεις με πεντε "ανοιχτα παιχνιδια"εκτος απο Πορφυρα αλλα και Περα που νομιζω πως θα εχουν ευκολο εργο. Σαν πιο ενδιαφερων θεωρω το τοπικο ντερμπυ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ.
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 15:38 ) *
Aπο που οδηγηθηκες σ αυτο το συμπερασμα???? Αφου δεν εισουν εκει??? Και δεν νομιζω οτι αναφερθηκες γενικα στιους νεωφοτιστους αλλα στο παιχνιδι Θεμιστοκλης - ΕΣΠΕΡΟΣ...


αυτα μου ειπαν ατομα τα οποια ηταν στο γηπεδο.δεν εχω κατι με τον θεμιστοκλη το αντιθετο μαλιστα εαν θυμασε την περασμενη σεζον τα λογια μου.τελος παντων,εγω παντως θελω να δω τη θα γινει στις ηττες τις ομαδας και τι κλιμα θα υπαρχει απο ολους παιχτες-προπονητη-παραγοντες
themis7
Το προβλημα με τους διατητες ειναι οιτι δεν ειναι συγκεντρωμενοι σε αυτο που κανουν...
Παιζουμε φιλικο με ομαδα της ΕΣΚΑ και ο διαιτητης ειναι στο γηπεδο μιση ωρα πριν για να κανει ζεσταμα!!! Αυτο ειναι και το σωστο και για οτι σφυριζε ηξερε πως να το εξηγησει...
Παιζουμε κυπελο με τον αετο και η διατητρια ηρθε 5 λεπτα αφου εχει ξεκινησει το ματς και αρχιζει να μοιραζει τεχνικες ποινες και στους 2 παγκους ... Τι ειναι αυτα ???? Εισαι διατητης στην Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ και δεν κανεις ζεσταμα πριν το ματς ??? Και πως θα ακολουθησεις αυτα τα παιδια που ειναι αθλητες και τρεχουν πανω κατω???? Ειναι λιγοι λενε οι διατητες στην ΕΣΚΑΝΑ και πληρωνονται λιγο... Και οι ομαδες τι φταινε ??? Ο ρολος της ενωσης δεν ειναι να τα φροντιζει αυτα ???
Ολα τα προβληματα λοιπον ξεκινανε απο την μη σοβαρη αντιμετωπιση των πραγματων απο την ενωση και απο τους διατητες!!!!!!!!!
themis7
QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 15:55 ) *
αυτα μου ειπαν ατομα τα οποια ηταν στο γηπεδο.δεν εχω κατι με τον θεμιστοκλη το αντιθετο μαλιστα εαν θυμασε την περασμενη σεζον τα λογια μου.τελος παντων,εγω παντως θελω να δω τη θα γινει στις ηττες τις ομαδας και τι κλιμα θα υπαρχει απο ολους παιχτες-προπονητη-παραγοντες

Το καταλαβαινω οτι δεν εχεις κατι και δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο ... Συγχαρητηρια για την νικη σας καλη πορεια με υγεια να εχετε!!! Οσο για ολα τα αλλα εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε ... Μην ξεχνας οτι το θεμα των σχεσεων ισχυει για ολες τις ομαδες...
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 16:02 ) *
Το καταλαβαινω οτι δεν εχεις κατι και δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο ... Συγχαρητηρια για την νικη σας καλη πορεια με υγεια να εχετε!!! Οσο για ολα τα αλλα εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε ... Μην ξεχνας οτι το θεμα των σχεσεων ισχυει για ολες τις ομαδες...


Αντε να δουμε τις αντιδρασεις καποιον...................
scales84
Τι να λεμε ρε παιδια...Οκυριος φασολης που σφυριζε χτες ειχε παει λεει στοσεμιναριο για τους καινουριους κανονισμους...και ρωταω..τι να κανει τους καινουριους κανονισμους οταν ο ιδιος παραδεχτηκε στο τελος οτι δεν ξερειτους παλιους...κι οχι απλως δεν τους ηξερε εκρινε και το ματς με το σφυριγμα....Ο κυριος φασολης απο οτι θυμαμαι περσυ στη β ηταν που εδινε τις τεχνικες ποινες αβερτα και το παιζε αφεντικο...προφανως χτες μαλλον φοβηθηκε απο τον κοσμο του εθνικου και δεν εδωσε ουτε μια στις συνεχεις διαμαρτυριες..Αλλα ειπαμε χτες σφυριξε με βαση το ονομα..Ο ενας ειναι ο εθνικος και η αλλη η ελευθερια...Αυτα τα ξερουμε και ειμαστε ετοιμοι να τα αντιμετωπισουμε κι εμεις αλλα και ολες οι ομαδες που ανεβηκαν φετος πιστευω και δεν εχουν ονομα στη κατηγορια..Πραγματικα το βιντεο του χτεσινου αγωνα θα το κρατησω ως μνημειο για το πως ενα ματς μπασκετ μετατρεπεται ατιμωρητα σε κατι μεταξυ κατς και καλλιτεχνικου πατιναζ...

ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ...

ΥΓ:ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΜΕ ΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ..ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ "ΕΣΤΗΣΑΝ" ΠΧ ΤΟ ΜΑΤΣ...ΑΠΛΑ Ο ΦΑΣΟΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
jna23
QUOTE(scales84 @ Oct 7 2008, 01:37 ) *
Εγω δεν ειχα μιλησει τοσες μερες ως μελος της ελευθεριας που ολοι ας ειχαν χαμενους απο χερι,αλλα δεν μπορω να ακουω ανακριβειες...Ειχατε καποιον φασολη κοντρα φιλε μου?


Καλό πρωτάθλημα φίλε. Αυτός ο μακακας ο Φασόλης είναι επικυνδινος. Σε εμας να δεις τι εδωσε. Ενα θα σου πω. Μετα απο Time out εδωσε την μπάλα στην Ευρυάλη και εμεις δεν ειμαστα ολοι στους παικτες και τρωμε τρίποντο.
Αλλο μαγικο παίκτης κανει προσπάθεια και δινει πάσα. Δινει μαγικό φάουλ και μάλιστα γαι δυο βολές. Οταν τον ρωτησε παικτης της Βουλιαγμένης (3 φορες αφού δεν απαντούσε και είχε το ύφος του μεγάλου μακακα) γιατι εδωσες 2 βολες έδωσε και τεχνική ποινή.
ΑΞΙΟΣ - ΑΞΙΟΣ
jna23
QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 14:58 ) *
Το προβλημα με τους διατητες ειναι οιτι δεν ειναι συγκεντρωμενοι σε αυτο που κανουν...
Παιζουμε φιλικο με ομαδα της ΕΣΚΑ και ο διαιτητης ειναι στο γηπεδο μιση ωρα πριν για να κανει ζεσταμα!!! Αυτο ειναι και το σωστο και για οτι σφυριζε ηξερε πως να το εξηγησει...
Παιζουμε κυπελο με τον αετο και η διατητρια ηρθε 5 λεπτα αφου εχει ξεκινησει το ματς και αρχιζει να μοιραζει τεχνικες ποινες και στους 2 παγκους ... Τι ειναι αυτα ???? Εισαι διατητης στην Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ και δεν κανεις ζεσταμα πριν το ματς ??? Και πως θα ακολουθησεις αυτα τα παιδια που ειναι αθλητες και τρεχουν πανω κατω???? Ειναι λιγοι λενε οι διατητες στην ΕΣΚΑΝΑ και πληρωνονται λιγο... Και οι ομαδες τι φταινε ??? Ο ρολος της ενωσης δεν ειναι να τα φροντιζει αυτα ???
Ολα τα προβληματα λοιπον ξεκινανε απο την μη σοβαρη αντιμετωπιση των πραγματων απο την ενωση και απο τους διατητες!!!!!!!!!


ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ φίλε Themis.
Ετσι είναι εμεις υπηρετουμε αυτό το άθλημα και αύτο έπερεπε να κανουνε και αυτοί. Αλλα αμα δεν το αγαπας και έρεχσια να βγάλεις τα κόμπλεξ σου τι να λέμε τωρα. Ασε δε αυτούς που είναι και για 50 €.
leonkalf
QUOTE(GEORGE2112 @ Oct 7 2008, 14:26 ) *
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ ΡΟΣΤΕΡ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ,ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΣΚΑ,ΟΣΟ Κ ΕΣΚΑΝΑ?

Κάποια ρόστερ έχουν γραφτεί στα topics των μεταγραφών ΕΣΚΑ (κυρίως, τα περισσότερα) και ΕΣΚΑΝΑ. Ψάξε εκεί.


Υ.Γ Γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα
scales84
QUOTE(jna23 @ Oct 7 2008, 14:19 ) *
Καλό πρωτάθλημα φίλε. Αυτός ο μακακας ο Φασόλης είναι επικυνδινος. Σε εμας να δεις τι εδωσε. Ενα θα σου πω. Μετα απο Time out εδωσε την μπάλα στην Ευρυάλη και εμεις δεν ειμαστα ολοι στους παικτες και τρωμε τρίποντο.
Αλλο μαγικο παίκτης κανει προσπάθεια και δινει πάσα. Δινει μαγικό φάουλ και μάλιστα γαι δυο βολές. Οταν τον ρωτησε παικτης της Βουλιαγμένης (3 φορες αφού δεν απαντούσε και είχε το ύφος του μεγάλου μακακα) γιατι εδωσες 2 βολες έδωσε και τεχνική ποινή.
ΑΞΙΟΣ - ΑΞΙΟΣ

Ναι και χτες τα ιδια εκανε...Σε μας κανει σουτ παικτης μας δινει φαουλ και δινει τη μπαλα απεξω...Ο κοουτς του εθνικου εφτασε στη σεντρα μεσα στο γηπεδο και τον εβριζε δεν εδωσε τπτ..οι παικτες του εθνικου σε καθε φαση τραβαγανε τα μαλλια τους παλι τπτ...Αντι να κοιταει το ξυλο που επεφτε κοιταγε αν παταμες τη γραμμ..εδωσε 3 δευτερα σε αιφνιδιασμο!!!!ακουσον ακουσον..κι εδωσε βηματα που εκριναν το ματς και μετα ζηταγε συγνωμμη επειδη δεν ηξερε τον κανονισμο!!!!!!

ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Η ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ
ARVI
Δυνατό ήταν το τοπικό ντέρμπι μεταξύ Φοίνικα και Πορφύρα...Βέβαια στις τάξεις του Πορφύρα δεν υπήρχε ανησυχία για το τελικό αποτέλεσμα καθώς με μεγάλο όπλο την άμυνα και τις σωστές επιλογές στην επίθεση έφτασε σε άνετη επικράτηση στο δέυτερο ημίχρονο...Θετική η παρουσία του κόσμου που παρακολουθούσε μέχρι και απο τον διαδρομο της εισόδου το παιχνίδι...
Αναμένεται δύσκολο και συναρπαστικό πρωτάθλημα...
gate14
Φιλε SCALES μιας και συνεχιζεις το θεμα ΦΑΣΟΛΗ κανε μια κοπια το video και στειλε το και σε εμας
Απο οσα γραφεις τα συμπερασματα ειναι τα εξης
1. Ο ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ειναι σουργελο και εβριζε αναιτια τον Φασολη ετσι για να βρισει?Για πες μας και τις βρισιες του Κλιγκοπουλου (10-3 ηταν τα φαουλ στο δευτερο δεκαλεπτο αν δεν κανω λαθος?Συρογλου και Φωτης ειχαν 4 φαουλ απο το πρωτο μερος αν δεν κανω λαθος?)
2. ο ΚΟΣΜΟΣ του ΕΘΝΙΚΟΥ ειναι κομπλεξικος και σε ολο το πρωτο μερος και στο δευτερο εχωνε ετσι αναιτια χωρις λογο στον Φασολη ?Ευχαριστουμε γιατι μας χαρακτηριζεις με τον τροπο σου ΟΥΝΟΥΣ
πχ αντιαθλητικο φαουλ του Συρογλου στο πρωτο μερος σωστα το εδειξε ενω σε προηγουμενη φαση τιποτε εις βαρος της Ελευθεριας .Δηλαδη ο κοσμος του Εθνικου αποτελειται απο ατομα που δεν ξερουν μπασκετ , απο ατομα που βριζουν για να δημιουργουν κλιμα και ετσι να παιρνουμε τα παιχνιδια .Αυτο θες να πεις ?
3. ο Μονος που δεν διαμαρτυρονταν ηταν ο Ποτοσογλου θα πας πεις σε λιγο....ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ Ο ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ?ΚΑΜΜΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ, ΟΤΑΝ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙΣ ΤΟ VIDEO ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΧΕΔΟΝ ΩΣ ΤΗΝ ΣΕΝΤΡΑ!!!!!!!!
4.Πως γινονταν οσες φορες διαμαρτυρονταν ο Ποτοσογλου ξαφνικα να δεχομασταν καταιγισμο απο σφυριγματα εις βαρος του Εθνικου( για το κατς αστο ...ο 11 ειναι πρωτοπαλαιστης )ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΦΑΟΥΛ ΠΧ ΗΤΑΝ 5-1 ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ 5-8?
Λοιπον οι διαιτητες τα προκαλουν ΟΛΑ , συμφωνουμε αλλα αν εσυ γνωριζεις μπασκετ τονους μπασκετ μπραβο σου, Μην αποκαλεις ομως με τον τροπο σου ασχετους και καφρους τους φιλους του Εθνικου που βρεθηκαν στο ματς.
Οι φιλοι του Εθνικου δεν ειναι του στυλ δεν εχουμε τι να κανουμε και βριζουμε
Το αν και εμεις εχουμε παραπονα απο την διαιτησια , ασε μας να τα εχουμε.Εσυ επικαλεισαι την μαρτυρια -ασχετοσυνη του Φασολη , εμεις επικαλουμαστε τα οσα ειπε ο συναδελφος του για να ηρεμησουν οι φιλοι της ομαδας μας .Και αυτα ειπωθηκαν και στο τελος του αγωνα και οχι μονο στην διαρκεια του αγωνα και στις διακοπες του
scales84
Που ρε φιλε ειπα καφρους τους εθνικους?ισα ισα που ειπα οτ ιδεν εχω κανενα προβλημα με τον εθνικο..καλα κανετε και διαμαρτυρεστε αν θεωρειτε οτι εχετε αδικηθει αλλα πως να το κανουμε αν δεις ψυχραιαμ το βιντεο οχι απλως δεν αδικηθηκε ο εθνιος απο τονσυγκεκριμενο κυριο αλλα ευνοηθηκε κιολας...δεν μας εδωσ εενα σφυργιμα ρε φιλε σε ολο το δευτερο ημιχρονο...Δικα του σφυριγματα υπερ μας τα δινει ο αγαδακος...Ψεμματα ειναι?Ο ποτοσογλου στη σεντρα να φωναζει αντε και στον διαιτητη δεν μπηκε παντως...Επισης ειχε αδικο να φωναζει στη συγκεκριμενη φαση..ο συρογλου πηρε την μπαλα αγκαλια και πηγαινε...ε δεν ειναι βηματα αυτο?στο τεταρτ οδεκαλεπτο που κριθηκε το ματσακι μηπως ειδες ποσο ηταν τα φοαυλ?γιατι εγω ειδα 9-3...το αντιαθλητικο στον συρογλου ητανμπουνια στο στηθος ρε φιλε...εγινε τετοια φαση απο εμας?πλακα κανουμε?μας εδωσε ενα καρο φορες βηματα ενω εσεις περπαταγατε και τρωγαμε ενα καρο καλαθια...εδωσε 3 δευτερα σε αιφνιδιασμο ρε φιλε...παγκοσμια πρωτοτυπια
gate14
οκ εγω οτι και αν γραψεις το σταματω εδω .....αυτη σου η φραση τα λεει ΟΛΑ
δεν μας εδωσ εενα σφυργιμα ρε φιλε σε ολο το δευτερο ημιχρονο..
Για το πρωτο μερος κουβεντα, και οταν θα δεις το video και θα δεις και το ποσες φορες φτασαμε στα καγκελα και τραβαγαμε τα μαλλια μας απο ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ του ΦΑΣΟΛΗ τοτε μπορει και να αναθεωρησεις
Θεωρω πως ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ , σε καλυπτει αυτο?Θεωρω πως τιναξε στον αερα ενα παιχνιδι .Συμφωνεις?Ασε μας και μας να λεμε οτι μας ΕΣΦΑΞΕ , ΜΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ αλλα πολυ πριν εκραγειτε και εσεις
Τα 4 φαουλ σε δυο παικτες μας στο πρωτο μερος τα λενε ολα οπως και το 10-3 .Εκτος και αν φτασουμε σε σημειο να λεμε πλεον ε και τι εγινε που σε εσφαξε στο πρωτο μερος?Στο τελος μετρανε ολα.
Λοιπον καλη συνεχεια φιλε μου στην ομαδα σου , και οτι και αν πεις απο εδω και στο εξης δεν θα απαντησω
Κοιταμε μπροστα με την ευχη να μην ξαναδουμε τα χθεσινα
gate14
QUOTE(gate14 @ Oct 7 2008, 18:43 ) *
οκ εγω οτι και αν γραψεις το σταματω εδω .....αυτη σου η φραση τα λεει ΟΛΑ
δεν μας εδωσ εενα σφυργιμα ρε φιλε σε ολο το δευτερο ημιχρονο..
Για το πρωτο μερος κουβεντα, και οταν θα δεις το video και θα δεις και το ποσες φορες φτασαμε στα καγκελα και τραβαγαμε τα μαλλια μας απο ΣΦΥΡΙΓΜΑΤΑ του ΦΑΣΟΛΗ τοτε μπορει και να αναθεωρησεις
Θεωρω πως ειναι ΑΣΧΕΤΟΣ , σε καλυπτει αυτο?Θεωρω πως τιναξε στον αερα ενα παιχνιδι .Συμφωνεις?Ασε μας και μας να λεμε οτι μας ΕΣΦΑΞΕ , ΜΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΕ αλλα πολυ πριν εκραγειτε και εσεις
Τα 4 φαουλ σε δυο παικτες μας στο πρωτο μερος τα λενε ολα οπως και το 10-3 .Εκτος και αν φτασουμε σε σημειο να λεμε πλεον ε και τι εγινε που σε εσφαξε στο πρωτο μερος?Στο τελος μετρανε ολα.
Λοιπον καλη συνεχεια φιλε μου στην ομαδα σου , και οτι και αν πεις απο εδω και στο εξης δεν θα απαντησω
Κοιταμε μπροστα με την ευχη να μην ξαναδουμε τα χθεσινα

Στο 9-3 στο 4ο να υπολογισεις και τα φαουλ που κανετε για να ροκανισετε την διαφορα ετσι ?(οποια και να ηταν αυτη 3-4-5-6 ποντοι)
scales84
Το οτι δεν μας εδωσε ενα σφυριγμα στο β ημιχρονο δεν σημαινει οτι μας ευνοησε στο πρωτο...Στο δευτερο ηταν απλα προκλητικος...Στο πρωτο ημιχρονο εχει δωσει την πρωτοτυπια των 3 δευτερολεπτων σε αιφνιδιαμο...επισης 10-3 δεν νομιζω οτι ηταν στο δευτερο δεκαλεπτο τα φαουλ μαλλον κανεις λαθος..Και κατι ακομα...ο φωτης δεν ειχε 4 φαουλ στο πρωτο ημιχρονο...δεν ξερω καν αν εκανε συνολικα 4 φαουλ..το λαμπακι στο 4ο φοαυλ ειναι συνεχως αναμενο στο ταμπλο..αν παρατηρησες οταν ειχε 2 πχ ηταν αναμμενα τα 2 πρωτα λαμπακια κενο και αναμμενο το 4ο...Το οτι ειναι ασχετος ειναι το μονο σιγουρο...Τωρα για το ποιος σφαχτηκε δνε θα βγαλουμε ακρη....Εγω απλα δεν ξερω αν πρεπει να γελαω η να κλαιω με οσα ειδα χτες...τοσο απλα...

Κι επισης επειδη τωρα καταλαβ γιατι θεωρεις οτι σας ειπα καφρουσ,το οτι ειπα οτ ισας φοβηθηκε δεν σας κανει καφρους..εσεις την δουλεια σας κανατε..υποστηριξατε την ομαδα σας και διαμαρτυροσασταν ειτε αδικα ειτε δικαια..αλλωστε τα τυπακια αυτα που σφυριζουν χεζονται πανω τους απεναντι σε πολυ πιο χαλαρες εδρες και κοσμο...
scales84
QUOTE(gate14 @ Oct 7 2008, 15:44 ) *
Στο 9-3 στο 4ο να υπολογισεις και τα φαουλ που κανετε για να ροκανισετε την διαφορα ετσι ?(οποια και να ηταν αυτη 3-4-5-6 ποντοι)

Καναε μολις ενα φαουλ για να σταματησουμε το χρονο....και αυτ οακομα το φαουλ ηταν κλεψιμο του παπατρεχα στο συρογλου..ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ....

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΑ 3 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΒΑΡΑΓΑΤΕ ΒΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 3ο λεπτο...Αλλα ειπαμε..δεν ειμαστε αντικειμενικοι και οι 2 αλλα υποκειμενικοι οποτε δεν θα βγαλουμε ακρη...
gate14
Ελεος ειπα να το κοψουμε οκ σε εκαψε ο Φασολης , εμας μας ευνοησε
ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΕΛΟΣ , σας εκαψε (μην το συνεχισεις με τις βολες μην αναγκαστω να σου πω ποσες βολες βαρεσαμε εμεις και ποσες εσεις ...Δεν θελω να μπω στην διαδικασια να δω το φυλλο αγωνα)
Λοιπον αστο τελειωσε , ο Φασολης σας εσκισε και μας ευνοησε , ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
gate14
Ελεος ειπα να το κοψουμε οκ σε εκαψε ο Φασολης , εμας μας ευνοησε
ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΕΛΟΣ , σας εκαψε (μην το συνεχισεις με τις βολες μην αναγκαστω να σου πω ποσες βολες βαρεσαμε εμεις και ποσες εσεις ...Δεν θελω να μπω στην διαδικασια να δω το φυλλο αγωνα)
Λοιπον αστο τελειωσε , ο Φασολης σας εσκισε και μας ευνοησε , ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Και οκ βολες βαρεσε μονο ο Συρογλου στο τελος , ουτε ο Μακρυγιαννης ουτε ο Φωτοπουλος ουτε ο Χερκελετζης ουτε ο Φωτης .Μαλλον εβλεπα αλλο αγωνα στα τελευταια 3 λεπτα , στειλε μου το video γιατι μαλλον ειχα παραισθησεις
scales84
ολοι αυτοι βαρεσανε βολες με φαουλ ανακαλυψεις πανω στο ματς..οχι για να σταματησουμε το χρονο οπως υποστηριξες...εμεις βαρεσαμε σε ολο το ματς 20 βολες παντως..αν βαρεσες λιγοτερες,ΠΟΥ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ μιας και μονο ο θεμης βαρεσε καμια 10αρια,παω πασο...
gate14
Καλα
Ο Μακρυγιαννης εχασε και δυο βολες στο τελος πριν την τελευταια σας επιθεση , ενα λοιπον στο Συρογλου και ενα στον Μακρυγιαννη και ενα στον Χερκελετζη και ενα στον Φωτη , ολα αυτα εγιναν καπου στα τελευταια 2 λεπτα και ενω ησουν ΠΙΣΩ στο σκορ
Δες το video και πες μου ....και θα επανερχομουν με το φ.α να δουμε και συνολικα τις βολες οκ?
Αλλα στο τελος θα μας διαγραψουν οι διαχειριστες του φορουμ για καταχρηση smile.gif
scales84
ξερεις φαουλ κανει καποιος για να σταματησει το χρονο οταν χανει πολυ..εμεις χαναμε με 1-2 ποντους..αμυνα προσπαθουσαμε να παιξουμε...αλλα δεν μας αφηναν...τι να κανουμε...το οτι βαρεσανε λοιπον στα 2 τελευταια λεπτα δεν λεει κατι...

Και για να τελειωνει γιατι τσακωνομαστε για κατι που εγινε,εχθρα μεταξυ μας δεν υπαρχει...Αυτοι στην εσκανα ειναι οι υπευθυνοι...Πριν 2 χρονια παιξαμε την κατηγορια και δνε εγινε τπτ..οχι επειδη κερδισαμε θελω να πιστευω αλλα επειδη αν θυμασαι σφυριζαν αθηναιοι διαιτητες που εχουν αλλο επιπεδο
gate14
Και 4 πηγε και 5 και θα γινονταν και εξι αν σκοραρε ο Μακρυγιαννης αλλα......
Καλο απογευμα
scales84
πηγε 50-55 και στο καπακι το σκορ εγινε 53-55..και ηθελε 5 λεπτα...
gate14
Τριτο δεκαλεπτο τα φαουλ ηταν
4-0 και γινοντε μεσα σε τρια λεπτα 4-9 .Τελος τριτου δεκαλεπτου τα φαουλ ειναι 5-9 ...Με δευτερο τον Εθνικο
Αν το σκορ ηταν 50-55 οταν βαρεσε τις βολες ο Μακρυγιαννης και ηθελε 5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! λεπτα για να ληξει ο αγωνας τοτε η εγω ημουν μαστουρωμενος η εσυ !!!!!!.Σε εκεινο το χρονικο σημειο ηθελε 1,35 πριν να ληξει για να ληξει πληροφοριακα ...οποτε ισως η διαφορα πηγαινε στο + 7 και οχι στο μειον 2 με το τριποντο που σημειωσατε
Δες το video γιατι στο τελος θα πιστεψω οτι πραγματικα ημουν στην Μοσχα και οχι στο Μοσχατο
scales84
μαλλον ησουνα σε αλλο γηπεδο και δεν εβλεπες το χρονο...το σκορ ηταν 50-55.53-55.53-56.55-56.55-59 με τριποντο του χρηστου..58-59.58-60.58-62.59-62.πληρης αναλυση του σκορ
gate14
οκ και παντα κυνηγουσες ......
scales84
ωραια λογικη φιλε..εχανα ενα δυο ποντους κι εκανα φαουλ γιανα σταματησω το χρονο?αρα εσεις που χανατε σε ολο το ματς μεχρι και με 8-9 ποντους λογικο ειναι να κανετε παραπανω φαουλ οπως λες..εχει λογικη?ΕΛΕΟΣ
gate14
Ελεος αυτο λεω και εγω ....
Λοιπον σας περιμενουμε στον δευτερο γυρω, ειστε καλοδεχουμενοι και η ομαδα σας και οι φιλαθλοι σας και η αλεπου ο Ποτοσογλου και μακαρι να εχουμε 2 σοβαρους διαιτητες να μην μας κανουν καπου 20 ωρες μετα να αναλυουμε ο καθενας απο την σκοπια του τα διαιτητικα λαθη
Ο μονος που δεν ειναι καλοδεχουμενος ειναι ξερεις ποιος
Καλη πορεια
KAKALOS
φιλε scales επειδη τυχαινει να ειμαι παιχτης του εθνικου μαλλον ησουν αλλου....αυτος ο 11 που εχετε ειναι ταλιμπαν αποστολη αυτοκτονιας ....για συμπεριφορα ομαδας οταν ο κοντος σας στο τελος εβαλε τριποντο στην γωνια του παγκου μας και με το χερι πισω μας εδειξε ενα δακτυλο(εχει χαρη που κερδισαμε γιατι θα τα "λεγαμε" μετα)οταν ο ποτοσογλου σε παραπονο εδωσε σχεδον μπροστα μου οδηγια "ριχτου μια να τον ξαπλωσεις" επειδη εφαγε μια ο πετας....δε μπορεις να λες για συμπεριφορα!τα 3 δευτερα που λες στον αιφνιδιασμο ηταν 3 γιατι αμα ειδες καλα (που δε παιζει)ηταν δευτερευον αιφνιδιασμος με τρειλερ που ηταν οχι τρια αλλα 5 στην ρακετα...στο δευτερο δεκαλεπτο σκοραρατε μονο με βολες .....αν σου φανικε αστειο να σφυραει το πατημα της γραμμης απλα μη την πατατε!!!αυτα και πολλα αλλα που βαριεμε να κατσω να πω...πιστεψε με το οτι καταφερες να χασεις με 4 ποντους πρεπει να σε κανει να νιωθεις καλα γιατι εκτος της κακης μερας μας ειχατε μεγαλο μεριδιο στο να σκοραρουμε λιγο με την προσπαθεια σας....αυτα και γεια χαρα
scales84
QUOTE(KAKALOS @ Oct 7 2008, 19:45 ) *
φιλε scales επειδη τυχαινει να ειμαι παιχτης του εθνικου μαλλον ησουν αλλου....αυτος ο 11 που εχετε ειναι ταλιμπαν αποστολη αυτοκτονιας ....για συμπεριφορα ομαδας οταν ο κοντος σας στο τελος εβαλε τριποντο στην γωνια του παγκου μας και με το χερι πισω μας εδειξε ενα δακτυλο(εχει χαρη που κερδισαμε γιατι θα τα "λεγαμε" μετα)οταν ο ποτοσογλου σε παραπονο εδωσε σχεδον μπροστα μου οδηγια "ριχτου μια να τον ξαπλωσεις" επειδη εφαγε μια ο πετας....δε μπορεις να λες για συμπεριφορα!τα 3 δευτερα που λες στον αιφνιδιασμο ηταν 3 γιατι αμα ειδες καλα (που δε παιζει)ηταν δευτερευον αιφνιδιασμος με τρειλερ που ηταν οχι τρια αλλα 5 στην ρακετα...στο δευτερο δεκαλεπτο σκοραρατε μονο με βολες .....αν σου φανικε αστειο να σφυραει το πατημα της γραμμης απλα μη την πατατε!!!αυτα και πολλα αλλα που βαριεμε να κατσω να πω...πιστεψε με το οτι καταφερες να χασεις με 4 ποντους πρεπει να σε κανει να νιωθεις καλα γιατι εκτος της κακης μερας μας ειχατε μεγαλο μεριδιο στο να σκοραρουμε λιγο με την προσπαθεια σας....αυτα και γεια χαρα

Καλα φιλε κακαλε,το ποιος ηταν εκτος τοπου και χρονου δεν ξερω...Τα 3 δευτερα επειδη την εχεις δει μαι φορα τη φαση και την εχω δει 10 ειναι για γελια..ο παικτης μπαινει στα 18 και παιρνει τη μπαλα στα 16..ευτυχως που φαινεται καθαρα και μπορω να μαι σιγουρος...Οσο γι αυτα που λες οτι ειπε ο ποτοσογλου ειναι τουλαχιστον για γελια...επειδη κι εγω δνε ειμαι φιλαθλος παικτης ειμαι στον παγκοτ ης ομαδας μου ημουνα και δεν ειπε τπτ τετοιο...Αντιθετως προφανως αυτην την εντολη ειχαν παρει καποιοι απο τους παικτες σας οπως πχ ο 12 που εκανε 45 φαουλ και σφυριχτηκαν τα 3...ο πετρος φουκος που εστειλε τον παρασιδη 3 φορες στη μπασκετα και ακομα περιμενουμε να βαρεσει βολες,ο χρηστος ο χερκελτζης που εκανε κινησεις και λαβες που ζηλευουν και στο wwe και πολλα αλλα...Εχεις πει πολλα ακι δεν ξεφω σε τι να απντησω...ναι παταγαμε γραμμη..το τι γινοταν για να πατησουμε γραμμη το κοιταγε κανεις?καναμε βηματα..ποσα καλαθια βαλατε περπατωντας τα μετρησατε?Οσο για τη χειρονομια δεν την ειδα..αν την ειδες τι να σου πω..να σου ζητησω συγνωμμη για εκεινον?με το να απειλεις παντως οτ ιαν χανατε θα γινοντουσαν αλλα δεν νομιζω οτι σε τιμαει...Οπως επισης και εγω ειδα τον συρογλου να μας κανει να σκασουμε οταν εβαλε τις βολες αλλα παροτι χασαμε ημουνα ο πρωτος που τον αγκαλιασα οπως και ολους σας και σας εδωσα συγχαρητηρια...στο φιναλε και να θεωρω οτι αδικηθηκαμε δεν μου φταιτε σε τπτ εσεις...

παντως αν θεωρεις οτι χτες κερδισατε οπως κερδισατε και εισαι ευχαριστημενος και ειμαστε και τυχεροι που ησασταν κακοι τι να πω...Εσυ ξερεις...

Α επισης φυσικα και ειχαμε μεριδιο στο να σκοραρετε λιγο με πολυ καλες αμυνες ομως και οχι βαρατε και οποιον παρει ο χαρος...Κι επειδη ετυχε να δω και το ματς του κυπελλου με παρομοιο τροπο ειχε γυρισει το ματς και με τον εσπερο..και ο φιλος του εσπερου που γραφει εδω ηθελε να τα πει αλλα με τις βλακειες που κανανε στο τελος καποιοι παικτες του δεν τα ανεφερε....
scales84
Και προς αποκατασταση της αληθειας μιας και επειδη δεν μ αρεσει να μενουν λαθος εντυπωσεις,στο β δεκαλεπτο φιλε gate14 τα ομαδικα φαουλ ηταν 5-9 και οι βολες 10-10.οποτε μαλλον δεν μπορειτε να λετε οτι μονο εμεις βαραγαμε βολες...επισης ο συρογλου και ο φωτης ειχαν απο 3 φαουλ στη ληξη του ημιχρονου και οχι 4 εκ των οποιων τα 2 του συρογλου ηταν ηθελημενα για να σταματησει αιφνιδιασμο..

οσο για το αντιαθλητικο που εχετε επικεντρωθει 1 ποντο πηραμε απο ολη τη φαση...πολυ κακο για το τιποτα..αντιθετα με πολλα αλλα...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΧΕΙΑ...

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
year
QUOTE(scales84 @ Oct 8 2008, 04:02 ) *
Και προς αποκατασταση της αληθειας μιας και επειδη δεν μ αρεσει να μενουν λαθος εντυπωσεις,στο β δεκαλεπτο φιλε gate14 τα ομαδικα φαουλ ηταν 5-9 και οι βολες 10-10.οποτε μαλλον δεν μπορειτε να λετε οτι μονο εμεις βαραγαμε βολες...επισης ο συρογλου και ο φωτης ειχαν απο 3 φαουλ στη ληξη του ημιχρονου και οχι 4 εκ των οποιων τα 2 του συρογλου ηταν ηθελημενα για να σταματησει αιφνιδιασμο..

οσο για το αντιαθλητικο που εχετε επικεντρωθει 1 ποντο πηραμε απο ολη τη φαση...πολυ κακο για το τιποτα..αντιθετα με πολλα αλλα...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΧΕΙΑ...

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
blove.gif Ειναι αστεια 68.gif ολη αυτη η αντιπαραθεση.Η εσκανα ειναι ενα χωριο,ολοι ξερουν τα παντα,Ενα ντερμπυ εληξε με 3-4 ποντους διαφορα και ασχολειστε με τα λαθη του καθε φασολη.Ο εθνικος εχει φιλαθλους και προσπαθουν να ενισχυσουν την ομαδα τους,οι παιχτες παιζουν ομως.Η ελευθερια πρεπει να κοιταξει και τη στατιστικη της,να δει ποσα λαθη εκανε και ποσες βολες εχασε και μετα θα καταλαβει οτι το παιχνιδι το εχασε απο δικα της λαθη και οχι του icon_drunk.gif φασολη.Ετσι δεν ειναι?δικαιολογιες για την ηττα,τα λαθη του ασχετου διατητη?Το αστειο ειναι πως αν κερδιζε η ελευθερια,δε θα μιλαγε και θα μιλαγε ο εθνικος.Οσο για τον καθολα αξιο coach ΜΑΚΗ, evilmonkey.gif νομιζω πως μακραν ειναι πρωτος σε διαμαρτυρια και ψυχολογικη πιεση προς τους διαιτητες(χωρισ να λεω οτι αυτο ειναι κακο) και δεν πρεπει να μιλαμε για διαμαρτυριες. icon_wave.gif 19.gif
FIVOS9
QUOTE(scales84 @ Oct 8 2008, 04:02 ) *
Και προς αποκατασταση της αληθειας μιας και επειδη δεν μ αρεσει να μενουν λαθος εντυπωσεις,στο β δεκαλεπτο φιλε gate14 τα ομαδικα φαουλ ηταν 5-9 και οι βολες 10-10.οποτε μαλλον δεν μπορειτε να λετε οτι μονο εμεις βαραγαμε βολες...επισης ο συρογλου και ο φωτης ειχαν απο 3 φαουλ στη ληξη του ημιχρονου και οχι 4 εκ των οποιων τα 2 του συρογλου ηταν ηθελημενα για να σταματησει αιφνιδιασμο..

οσο για το αντιαθλητικο που εχετε επικεντρωθει 1 ποντο πηραμε απο ολη τη φαση...πολυ κακο για το τιποτα..αντιθετα με πολλα αλλα...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΧΕΙΑ...

ΤΕΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

ρε παιδια για ποιο λογο φωναζετε για τους διαιτητες, αφου δεν προκειται να αλλαξει τιποτα πανω σ αυτο το θεμα! δεν υπαρχει καν ...προθεση! οποτε θα πρεπει οι ομαδες να πορευονται και να ανεχονται αυτους που σφυριζουν και θα σφυριζουν! 68.gif
κατα τα αλλα θετικη εντυπωση μου εκαναν οι νικες του ΠΡΩΤΕΑ ΒΟΥΛΑΣ και του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ για το γεγονος οτι ειναι νεες ομαδες στην κατηγορια! Απο οτι μου εδειξε η πρωτη αγωνιστικη ολες οι ομαδες βραζουν στο ιδιο καζανι, δεν βλεπω καποιο ακλονητο φαβορι! θα γινει χαμος και για ανοδο αλλα και για υποβιβασμο!
blove.gif
gate14
Και για να παμε στα της πρωτης αγωνιστικης βλεπω πολυ αδυναμους τους ΑΟΝΑ μην πω και τα Μεγαρα (ενας Ανθρακοπουλος δεν φερνει την ανοιξη) ενω με προβληματιζει και ο Φοινικας που δεν εχει καθολου παγκο .Αποψη μου παντα αυτη.
Θεωρω πως καλο πρωταθλημα θα κανει και το ΠΕΡΑ (με τον Τσοσκουνογλου στον παγκο δεν εχει να φοβηθει τιποτε)
scales84
QUOTE(year @ Oct 8 2008, 07:15 ) *
blove.gif Ειναι αστεια 68.gif ολη αυτη η αντιπαραθεση.Η εσκανα ειναι ενα χωριο,ολοι ξερουν τα παντα,Ενα ντερμπυ εληξε με 3-4 ποντους διαφορα και ασχολειστε με τα λαθη του καθε φασολη.Ο εθνικος εχει φιλαθλους και προσπαθουν να ενισχυσουν την ομαδα τους,οι παιχτες παιζουν ομως.Η ελευθερια πρεπει να κοιταξει και τη στατιστικη της,να δει ποσα λαθη εκανε και ποσες βολες εχασε και μετα θα καταλαβει οτι το παιχνιδι το εχασε απο δικα της λαθη και οχι του icon_drunk.gif φασολη.Ετσι δεν ειναι?δικαιολογιες για την ηττα,τα λαθη του ασχετου διατητη?Το αστειο ειναι πως αν κερδιζε η ελευθερια,δε θα μιλαγε και θα μιλαγε ο εθνικος.Οσο για τον καθολα αξιο coach ΜΑΚΗ, evilmonkey.gif νομιζω πως μακραν ειναι πρωτος σε διαμαρτυρια και ψυχολογικη πιεση προς τους διαιτητες(χωρισ να λεω οτι αυτο ειναι κακο) και δεν πρεπει να μιλαμε για διαμαρτυριες. icon_wave.gif 19.gif

Δεν νομιζω οτι η αντιπαραθεση που χαμε ηταν σε χαμηλο επιπεδο...ουσιαστικα συζητηση καναμε απλα διαφωνοντας με τον gate14...η ελευθερια φιλε year σιγουρα εκανε λαθη.λαθη εκανε και ο εθνιος τα οποια ομωες δεντιμωρηθηκαν πολλες φορες...Επισης εμεις και να κερδιζαμε θα διαμαρτυρομασταν αφου το παλικαρι εχει κανει παπαδες μεσα στο ματς,οπως διαμρτυρεται και ο εθνικος παροτι κερδισε και μαλιστα και στο σαιτ του γραφει οτι ο κυριος φασολης τους εσφαξε...Εμεις δεν ειμαστε μεγεθος εθνικου να χουμε τοσο κοσμο,να χουμε σαιτ οποτε απο καποιον πρεπει να ακουστει η αποψη μας ωστε αν γινεται να τ ακοπυσει καποιος και να σταματησει...

yg:ο coach μακης ειναι απο τους πρωτους σε διαμαρτυρια και τουλαχιστονεδω και 3 χρονια που ναι στην ελευθερια και απο τους πρωτους σε αριθμο τεχνικων ποινων...γιατι παροτι ειναι αυτος που ειναι κοουτσαρει μια μικρη ομαδα..Και στο κατω κατω δεν ειπαμε να φαει τεχνικη ποινη ο αντιπαλος κοουτς για την καθε διαμαρτυρια του..οχι βεβαια..κι αυτα μεσα στο παιχνιδι ειναι..δεν ειδα σε καμια φαση του αγωνα ομως το coach μακη να ναι στη σεντρα του γηπεδου(οχι εξω απο τα ορια στο υψος της σεντρας,αλλα στη σεντρα)και να βριζει εν εξαλλω τον διαιτητη και να του χαριστει η τεχνικη πινη..στο ματς του κυπελλου μας την κυριακη ειχε φαει τεχνικηποινη γιατι ειπε στο μελλη ασε μας ρε φιλε....
gate14
Και επισης Θεμιστοκλης και Πρωτεας θα κανουν καλο πρωταθλημα ( τι επαθε ο Σπυριδακης ?Διαβασα σημερα σε εφημεριδα πως τον εχασε ο Πρωτεας!!!!!!Τι εγινε?)
Ερωτηματικο ο Εσπερος που εχασε οτι καλο ειχε την περασμενη χρονια συν τον Παντελακη που μαλλον θα λειψει κανα διμηνο
FIVOS9
QUOTE(gate14 @ Oct 8 2008, 14:28 ) *
Και για να παμε στα της πρωτης αγωνιστικης βλεπω πολυ αδυναμους τους ΑΟΝΑ μην πω και τα Μεγαρα (ενας Ανθρακοπουλος δεν φερνει την ανοιξη) ενω με προβληματιζει και ο Φοινικας που δεν εχει καθολου παγκο .Αποψη μου παντα αυτη.
Θεωρω πως καλο πρωταθλημα θα κανει και το ΠΕΡΑ (με τον Τσοσκουνογλου στον παγκο δεν εχει να φοβηθει τιποτε)

για τον ΑΟΝΑ συμφωνω, αλλα πιστευω πως τα μεγαρα θα βρουν τη χημεια τους καποια στιγμη!
το ΠΕΡΑ ειναι μια απο τις δυναμεις του πρωταθληματος και αυτο οφειλεται στα πολλα χρονια συνεργασιας ιδιων παιχτων με ιδιο προπονητη! εχουν μεγαλη ομοιογενεια, αν και δεν σου γεμιζουν το ματι παιζουν ενα πολυ ωραιο , γρηγορο κ συνχρονο μπασκετ! ειναι ΟΜΑΔΑ και αυτο ειναι σημαντικοτερο απο το να εχεις παιχταραδες χωρις να εχουν καλη χημεια μεταξυ τους!
blove.gif
year
blove.gif
QUOTE(gate14 @ Oct 8 2008, 14:32 ) *
Και επισης Θεμιστοκλης και Πρωτεας θα κανουν καλο πρωταθλημα ( τι επαθε ο Σπυριδακης ?Διαβασα σημερα σε εφημεριδα πως τον εχασε ο Πρωτεας!!!!!!Τι εγινε?)
Ερωτηματικο ο Εσπερος που εχασε οτι καλο ειχε την περασμενη χρονια συν τον Παντελακη που μαλλον θα λειψει κανα διμηνο

blove.gif o Σπυριδακης χτυπησε στο γονατο (μινισκο) και λογικα θα μεινει για λιγο εξω.Βεβαια κανει και τον προπονητη στη γλυφαδα και ισως αν ο τραυματισμος αποδειχτει σοβαρος ισως σταματησει???
Για μενα δυσκολα τα μεγαρα θα βρουν ρυθμο,δεν εχουν βαθος και εκει η ηττα φερνει γκρινια δυο φορες + οτι η φιλοσοφια του coach απεχει απο αυτη που εχουν δειξει τα μεγαρα τοσα χρονια.
Αν ο Εσπερος χασει τη δευτερα απο τον Αετο τοτε θ αρχισουν τα "οργανα", icon_drunk.gif μονο αυτο του λειπει. 68.gif
Ο πρωτεας εχει χασει πεγιουδη ηδη,αν χασει και σπυριδακη ισως εχει προβλημα,αν και ειναι πολυ υγιης ομαδα.
eskanakias
QUOTE(year @ Oct 8 2008, 14:59 ) *
blove.gif
blove.gif o Σπυριδακης χτυπησε στο γονατο (μινισκο) και λογικα θα μεινει για λιγο εξω.Βεβαια κανει και τον προπονητη στη γλυφαδα και ισως αν ο τραυματισμος αποδειχτει σοβαρος ισως σταματησει???
Για μενα δυσκολα τα μεγαρα θα βρουν ρυθμο,δεν εχουν βαθος και εκει η ηττα φερνει γκρινια δυο φορες + οτι η φιλοσοφια του coach απεχει απο αυτη που εχουν δειξει τα μεγαρα τοσα χρονια.
Αν ο Εσπερος χασει τη δευτερα απο τον Αετο τοτε θ αρχισουν τα "οργανα", icon_drunk.gif μονο αυτο του λειπει. 68.gif
Ο πρωτεας εχει χασει πεγιουδη ηδη,αν χασει και σπυριδακη ισως εχει προβλημα,αν και ειναι πολυ υγιης ομαδα.

και εγο να συμφωνησω με τον φιλο οτι δυσκολα τα μεγαρα θα σωσουν την παρτιδα.εχουν πολυ δυσκολο προγραμμα και ετσι οπως το βλεπω αν πανε απο την αρχη με ηττες θα υπαρξει πολυ γκρινια και περικοπες.εχει και αλλους φιλε gate οπως ο ρουμπελακης και ο δεβεζογλου που μπορουν να βοηθησουν.ο αετος θα παει για το κατι παραπανω φετος με αντιθεση τον εσπερο που δεν με πειθει.θα πονταρω αετο με χιλια γιατι εχει και εναν τζανη ετσι!με το που θα ερθει η παρελαση,αντε μεχρι τα χριστουγεννα θα εχουμε μια πιο ασφαλη γνωμη για ολεσ τισ ομαδες και πιστευω οτι θα εχουνε κριθει πολλα μεχρι τοτε
year
QUOTE(eskanakias @ Oct 8 2008, 15:23 ) *
και εγο να συμφωνησω με τον φιλο οτι δυσκολα τα μεγαρα θα σωσουν την παρτιδα.εχουν πολυ δυσκολο προγραμμα και ετσι οπως το βλεπω αν πανε απο την αρχη με ηττες θα υπαρξει πολυ γκρινια και περικοπες.εχει και αλλους φιλε gate οπως ο ρουμπελακης και ο δεβεζογλου που μπορουν να βοηθησουν.ο αετος θα παει για το κατι παραπανω φετος με αντιθεση τον εσπερο που δεν με πειθει.θα πονταρω αετο με χιλια γιατι εχει και εναν τζανη ετσι!με το που θα ερθει η παρελαση,αντε μεχρι τα χριστουγεννα θα εχουμε μια πιο ασφαλη γνωμη για ολεσ τισ ομαδες και πιστευω οτι θα εχουνε κριθει πολλα μεχρι τοτε

O θεμστοκλης ειναι απο τις ομαδες που θα ρολαρουν,το κυπελο ηταν αδιαφορο και πιστευω πως εχει την ποιοτητα να ειναι στη πρωτη εξαδα.Το ιδιο και για το Περα.Και σιγουρα το προγραμμα θα παιξει το ρολο του για ολους.Ο πορφυρας ειναι παντως πιο ποιοτικη ομαδα απο ολες και θα χασει την ανοδο μονο αν κανει τα ιδια λαθη με περυσι.Και βεβαια ποιος εχει τη διαιτησια με το μερος του αυτος θα ανεβει.Για να δουμε ποια ομαδα θα χει την "τυχη" να τον παιζουν διαιτητες ΕΣΚΑ.
year
QUOTE(eskanakias @ Oct 8 2008, 15:23 ) *
και εγο να συμφωνησω με τον φιλο οτι δυσκολα τα μεγαρα θα σωσουν την παρτιδα.εχουν πολυ δυσκολο προγραμμα και ετσι οπως το βλεπω αν πανε απο την αρχη με ηττες θα υπαρξει πολυ γκρινια και περικοπες.εχει και αλλους φιλε gate οπως ο ρουμπελακης και ο δεβεζογλου που μπορουν να βοηθησουν.ο αετος θα παει για το κατι παραπανω φετος με αντιθεση τον εσπερο που δεν με πειθει.θα πονταρω αετο με χιλια γιατι εχει και εναν τζανη ετσι!με το που θα ερθει η παρελαση,αντε μεχρι τα χριστουγεννα θα εχουμε μια πιο ασφαλη γνωμη για ολεσ τισ ομαδες και πιστευω οτι θα εχουνε κριθει πολλα μεχρι τοτε

o ΑΕΤΟΣ ειναι καλυτερος απο περυσι,ο Τζανης shot.gif εμαθε τη κατηγορια και η προσθηκη του Σιωκου 77.gif τον κανει ανικητο μεσα στη ρακετα.Στα + 41.gif Κασπαριαν,χατζηδακης,χναρης με εμπειριες Γ εθνικης.Τα δυο επομενα παιχνιδια ειναι εκτος και αναλογα με τα αποτελεσματα θα φανει αν θα παιξει για τις πρωτες θεσεις η οχι. bball.gif
KAKALOS
QUOTE(year @ Oct 8 2008, 14:59 ) *
blove.gif
blove.gif o Σπυριδακης χτυπησε στο γονατο (μινισκο) και λογικα θα μεινει για λιγο εξω.Βεβαια κανει και τον προπονητη στη γλυφαδα και ισως αν ο τραυματισμος αποδειχτει σοβαρος ισως σταματησει???

ρε παιδια μη γραφεται πραγματα χωρις να τα διασταυρωσετε πρωτα.....ο πανος ειναι φιλος αυριο θα ξερουμε για ποσο θα κατσει....αλλα το οτι ειναι προπονητης στην γλυφαδα πως σας ηρθε?ο σπυριδακης που διαβασατε σε εφημεριδες ειναι ενα παιδι (γυμναστης)που τον ειχαμε γλυφαδα προπερσι ως βοηθος-γυμναστης του τοτε προπονητη μας....λυπαμαι που δε θα παιξω μεθαυριο αντιπαλος με τον πανουλι σημαντικη απωλεια για τον πρωτεα!αλλα θα εχουμε επαφες τριτου τυπου με τον αλλον πρωην συμπαιχτη απο αιγαλεω τον σφυρη τον τρελο χεχε
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.