Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 24 2009, 17:26 ) *
egw ta elega gia eleutheria file scaels alla den me akouges 69.gif 69.gif 69.gif
o porfiras exei arxisei k rolari k tha paei treno ws to telos shot.gif shot.gif
akomh k me ethniko provlepw peripato...20sto kefali 77.gif 77.gif
o porfiras exei 10 paixtes ana pasa wra k stigmh enw o ethnikos exei 4 einai polu kaliterh omada k to exei apodixi me to basket pou paizei...grhgoro,me thn kaliterh amuna k sunergasies allou epipedou!!!
exthes ekane plaka sto pera afou h diafora eftase mexri k 40 pontous 77.gif 77.gif 77.gif




ποτε προλαβε ρε φιλε τερμιναιτορ ο πορφυρας να γινει υπερομαδα και να ριξει και 20 ποντους στον εθνικο????
εσυ μεχρι προχθες εκραζες τους μιση ομαδα του πορφυρα (καπελερη,στασινοπουλο και μπενιση)και σε μια εβδομαδα κανανε συνεργασιες αλλου επιπ[εδου επειδη κερδισανε το περα που σε λιγο απο τους πολλους τραυματισμους θα βαλει σορτσακι και ο Τσοσκουνογλου!! blink.gif blink.gif blink.gif

Μη λεμε οτι θελουμε το ματσ αυτο ειναι στη κοψη και ψιλογερνει προς εθνικο!
rover6
QUOTE(provokatoras @ Feb 25 2009, 01:57 ) *
ποτε προλαβε ρε φιλε τερμιναιτορ ο πορφυρας να γινει υπερομαδα και να ριξει και 20 ποντους στον εθνικο????
εσυ μεχρι προχθες εκραζες τους μιση ομαδα του πορφυρα (καπελερη,στασινοπουλο και μπενιση)και σε μια εβδομαδα κανανε συνεργασιες αλλου επιπ[εδου επειδη κερδισανε το περα που σε λιγο απο τους πολλους τραυματισμους θα βαλει σορτσακι και ο Τσοσκουνογλου!! blink.gif blink.gif blink.gif

Μη λεμε οτι θελουμε το ματσ αυτο ειναι στη κοψη και ψιλογερνει προς εθνικο!


παντως το σιγουρο ειναι οτι θα γινει παιχνιδαρα.
αβανταζ εχει ο εθνικος κακα τα ψεματα λογω εδρας,και κοσμου.
αλλα μεχρι τοτε πολλα μπορει να γινουν ,τραυματισμοι αρρωστιες κ.α.
η εβδομαδα εκεινη θα ειναι καθοριστικη, για το πως θα παρουσιαστουν οι ομαδες.
εννοειται οτι οποιαδηποτε αλλη γκελα απο αυτες τις ομαδες πριν θα ειναι αρνητικη στην ψυχολογια των παικτων.
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Feb 25 2009, 00:52 ) *
εγω παλι λεω υπερβολες υπερβολες υπερβολες...

τερμινειτορ ναι μου τα λεγες..ασε μα ρε παλικαρι..εκανε λεει πλακα στο περα..οταν το περα ηταν πληρης σας εκανε πλακα μεσα στο σαλπεα..χαλαρωσε λιγο λεω εγω...

σαχα μας εκανε να μοιαζουμε με ομαδα β εσκανα?στο +5 μας αν ειδες το ματς χασαμε 3 ελευθερα εντελως σουτ ενω ο φοινικας βαλε 4 σκοτωμενα τριποντα..ετσι κριθηκε το ματς..μην ακουω απερβολες..οσο για το αν κατεβασε ταχυτητα εγω ειδα μια ομαδα να παιρνει ακομα και ταιμ αουτ αφου φυσκα θελανε και τη διαφορα..οποτε αποκλειεται να κατεβασαν ταχυτητα...

επισης ξαναλεω γιατι περναει στο τουγκου οτι ο φοινιακς εκει τους εχει κερδισει ολους..δεν μου κανει εντυπωση οτι μας κερδισε ευκολα..στον πρωτιο γυρο ειχαμε κερδισει εμεις επισης ευκολα...

ξαναλεω λοιπον οτι καλο θα ναι να σταματησουμε τις προβλεψεις αφου διαρκως εκτιθομαστε ολοι...


ΤΑ σκοτωμενα τριποντα για τον ΨΕΥΤΗ scales δεν μετρανε. αντιθετα οτι χανουν αυτοι αν εμπαινε...

κι η γιαγια μου αν ειχε ροδες θα ηταν τρολευ.

ΥΓ: οσο δεν ανακαλει η δεν δινει εξηγησεις γι αυτο που εγραψε για τον ΕΘΝΙΚΟ οτι δηθεν ξερει και δεν λεει θα τον αποκαλω ΨΕΥΤΗ


scales84
QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Feb 25 2009, 09:32 ) *
ΤΑ σκοτωμενα τριποντα για τον ΨΕΥΤΗ scales δεν μετρανε. αντιθετα οτι χανουν αυτοι αν εμπαινε...

κι η γιαγια μου αν ειχε ροδες θα ηταν τρολευ.

ΥΓ: οσο δεν ανακαλει η δεν δινει εξηγησεις γι αυτο που εγραψε για τον ΕΘΝΙΚΟ οτι δηθεν ξερει και δεν λεει θα τον αποκαλω ΨΕΥΤΗ

κι ειχα μια φαγουρα που με λεει ψευτη καποιος που κρυβεται πισω απο την ανωνυμια ενος νικ και λεει την μια μπαρουφα πισω απο την αλλη..θες να μιλησουμε για ψεμματα?μηπως να σου επαναφερω το ποστ που ελεγες πως πηγε τ ομεταξυ μας παρατασ που ηταν σεναριο επιστημονικης φαντασιας?εμενα ξερει τα στοιχεια μου ολο το φορουμ και εχω αναφερει στον θεμη τι εννοοσα..δεν μπορω να γραψω ανοικτα τι ενοουσα και σκασιλα μου αν με πιστευεις η οχι...Εσυ συνεχισε ν ασχολεισαι μαζι μου και με την ομαδα μου..αυτο δειχνει ποσο σ εχει ενοχλησει η ομαδα μου φετος..

τα σκοτωμενα τριποντα μετρανε..αλαλ επειδη προφανως δεν ξερεις και πολλα απο το αθλημα αλλα απλα βλεπεις οταν μια ομαδ αβαζει 4 σκοτωμενα τριποντα κι αλλη χανει 3 ελευθερα δεν γινεται να λεμε οτι η αλλη ομαδα φαινοταν β εσκανα και οτι ο φοινικας επαιζε με κατεβασμενη ταχυτητα...αντε ασχολησου με τπτ αλλο τωρα και ασε με στην ησυχια μου..αν εγω ειμαι ψευτης εσυ ΑΡΧΙΨΕΥΤΗΣ
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Feb 25 2009, 11:20 ) *
Εσυ συνεχισε ν ασχολεισαι μαζι μου και με την ομαδα μου..αυτο δειχνει ποσο σ εχει ενοχλησει η ομαδα μου φετος..

ναι τοσο που δεν κοιμαμαι τα βραδια.

ειδικα τη δευτερα το βραδυ ειχα αυπνια μεχρι το πρωι
scales84
το αν δεν κοιμασαι τα βραδια τοδειχνεις εδω μεσα..ειμαστε απο κατω σου κι ασχολεισαι με την αποψη που εξεφρασα για τ οδικο μας παιχνιδι..τοσο σ εχει πειραξει...

λοιπον ανωνυμε γραφε οτι θες απο δω και στο εξης..εγω με κρυφομαγκες πισω απο εναν υπολογστη δεν ασχολουμαι..ο κακαλος ο highhaim και o gate14 ξερω ποιοι ειναι και με ποιους μιλαω και θα συνεχισω να μιλαω ακομα και να εχουμε αντιπαραθεσεις..με ατομα σαν κι εσενα που κρυβονται και το παιζουν γνωστες και μαγκες απλα δεν θα ξαναασχοληθω γιατι χαλαω τη ζαχαρενια μου..εσυ ασχολεισου οσο θες με μενα και την ελευθερια...
themis7
Eλατε ρε παιδια τωρα !!! Δεν ειναι τωρα σοβαρα πραγματα τωρα αυτα ! Αφηστε τους χαρακτηρισμους και την κοντρα που δεν οδηγει πουθενα. Ο καθενας σας εχει την αποψη του μην παλευεται να πεισετε ο ενας τον αλλον γιατι δεν βγαινει ακρη...
Σας τα εχω ξαναπει στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο ... Στο κατω κατω οι ομαδες σας δεν ειναι χτισμενες με τον ιδιο τροπο ουτε υπαρχουν οι ιδιες απαιτησεις ... Ο καθενας σας θα πρεπει να ειναι υπερηφανος για την ομαδα του ακομα κι αν στο τελος δεν καταφερει το στοχο της ... Αν θελετε την γνωμη μου τα αποτελεσματα μετρανε και η τυχη ειναι μερος του παιχνιδιου...
Τ αποτελεσματα λενε οτι Ο Εθνικος ειναι πρωτος αυτην την στιγμη αλλα φετος με την Ελευθερια εχει χασει με μεγαλυτερη διαφορα... Η ιστορια παντα γραφει τα αποτελεσματα . Θα σας πω ενα παραδειγμα... Ολοι θυμουνται οτι ο Ολυμπιακος το 1997 εκανε triple crown κανεις δεν θυμαται οτι εκεινη την χρονια εχασε απο Β.Α.Ο. Παπαγου και οτι τον πρωτο τιτλο της χρονια ς τον κερδισε με ενα σκοτωμενο off balance σουτ του Παπανικολαου... Ολοι μετα απο λιγο θυμουνται τον πρωτο . Ηρεμηστε λοιπον γιατι δεν προκειτε να βγαλουμε ακρη ...
Jabar
Oι προσωπικές αντιπαραθέσεις και τα υπονοούμενα,όπως και οι χαρακτηρισμοί τέλος.Εδώ γράφουμε για μπάσκετ και για οτιδήποτε άλλο μιλήστε μεταξύ σας.Οι ομάδες σας έχουν καλή πορεία ,χαρείτε το έτσι τις δυσφημίζετε.
terminator
QUOTE (provokatoras @ Feb 25 2009, 01:57 ) *
ποτε προλαβε ρε φιλε τερμιναιτορ ο πορφυρας να γινει υπερομαδα και να ριξει και 20 ποντους στον εθνικο????
εσυ μεχρι προχθες εκραζες τους μιση ομαδα του πορφυρα (καπελερη,στασινοπουλο και μπενιση)και σε μια εβδομαδα κανανε συνεργασιες αλλου επιπ[εδου επειδη κερδισανε το περα που σε λιγο απο τους πολλους τραυματισμους θα βαλει σορτσακι και ο Τσοσκουνογλου!! blink.gif blink.gif blink.gif

Μη λεμε οτι θελουμε το ματσ αυτο ειναι στη κοψη και ψιλογερνει προς εθνικο!

den ekraza kanenan...aplws diorthwsa kati anakrivies pou eipothikan...
ston prwto giro o porfiras exase giati apla den epeze basket....koinos den vlepotane!!!!!
twra omws...ta apotelesmata to deixnoun..... 69.gif 69.gif 69.gif
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 25 2009, 15:06 ) *
den ekraza kanenan...aplws diorthwsa kati anakrivies pou eipothikan...
ston prwto giro o porfiras exase giati apla den epeze basket....koinos den vlepotane!!!!!
twra omws...ta apotelesmata to deixnoun..... 69.gif 69.gif 69.gif



Δεν εχει παιξει και κανενα σοβαρό αγωνα ρε μεγαλε!
Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα κερδισει μεσα τον εθνικο που ειναι μια ομάδα δεμενη που δειχνει να περνει τα ντερμπι ευκολα η δυσκολα? sleep.gif dry.gif
ARVI
QUOTE(provokatoras @ Feb 25 2009, 15:41 ) *
Δεν εχει παιξει και κανενα σοβαρό αγωνα ρε μεγαλε!
Τι σε κανει να πιστευεις οτι θα κερδισει μεσα τον εθνικο που ειναι μια ομάδα δεμενη που δειχνει να περνει τα ντερμπι ευκολα η δυσκολα? sleep.gif dry.gif

ο Εθνικός, δυστυχώς για μας, είναι το απόλυτο φαβορί για την άνοδο...
terminator
QUOTE (ARVI @ Feb 25 2009, 15:49 ) *
ο Εθνικός, δυστυχώς για μας, είναι το απόλυτο φαβορί για την άνοδο...

λογο εδρας???γιατι ομαδα εχει καλυτερη ο πορφιρας...αυτο ειναι σιγουρο
provokatoras
QUOTE
λογο εδρας???γιατι ομαδα εχει καλυτερη ο πορφιρας...αυτο ειναι σιγουρο



To μονο σιγουρο ειναι πως ο πορφυρας δεν εχει παικτες προσωπικοτητες οπως ο εθνικος για να κερδισει δυσκολα ματς.....

εκτος αν ο μπενισης βγαλει τα dolce παπουτσακια κ φορεσει nike wos_sport4.gif wos_sport4.gif

τοτε ισως μπορει να γινει κ το θαυμα να κερδισει μεσα στη δραπετσωνα blove.gif
terminator
QUOTE (terminator @ Feb 25 2009, 16:10 ) *
λογο εδρας???γιατι ομαδα εχει καλυτερη ο πορφιρας...αυτο ειναι σιγουρο




QUOTE (provokatoras @ Feb 25 2009, 16:34 ) *
To μονο σιγουρο ειναι πως ο πορφυρας δεν εχει παικτες προσωπικοτητες οπως ο εθνικος για να κερδισει δυσκολα ματς.....

εκτος αν ο μπενισης βγαλει τα dolce παπουτσακια κ φορεσει nike wos_sport4.gif wos_sport4.gif

τοτε ισως μπορει να γινει κ το θαυμα να κερδισει μεσα στη δραπετσωνα :blov


δεν εχει ο πορφυρας παιχτες με προσωπικοτητα???μαλλον εισαι ασχετος με το αθλημα 68.gif 68.gif
ο πορφυραε εχει παιχταραδες κ δεν εχει αναγκη κανενα μπενιση.....
βεβαια ο εθνικος....μπορει κ να τον εχει smiley.gif smiley.gif
αφου δεν εχει παιχτες.....παραμονο 2-3 κ αθτους με το ζορι smiley.gif smiley.gif
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 25 2009, 16:57 ) *
δεν εχει ο πορφυρας παιχτες με προσωπικοτητα???μαλλον εισαι ασχετος με το αθλημα 68.gif 68.gif
ο πορφυραε εχει παιχταραδες κ δεν εχει αναγκη κανενα μπενιση.....
βεβαια ο εθνικος....μπορει κ να τον εχει smiley.gif smiley.gif
αφου δεν εχει παιχτες.....παραμονο 2-3 κ αθτους με το ζορι smiley.gif smiley.gif



Μπερδευεις εσυ σχετικε τη προσωπικοτητα στο γηπεδο με τη προσωπικοτητα στα μπουζουκια και τα μπαρ! icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif

Εγω λεω πως ο πορφυρας δεν έχει σίγουρα ουτε φωτοπουλο ουτε χερκελετζη κ μπικουλη μεσα στο καλαθι ουτε τριποντο σαν τουπαπαδημητριου ουτε καν φουκο για να παιξει ξυλο οταν χρειαστει....... 45.gif 45.gif
290981
QUOTE(provokatoras @ Feb 25 2009, 17:11 ) *
Μπερδευεις εσυ σχετικε τη προσωπικοτητα στο γηπεδο με τη προσωπικοτητα στα μπουζουκια και τα μπαρ! icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif

Εγω λεω πως ο πορφυρας δεν έχει σίγουρα ουτε φωτοπουλο ουτε χερκελετζη κ μπικουλη μεσα στο καλαθι ουτε τριποντο σαν τουπαπαδημητριου ουτε καν φουκο για να παιξει ξυλο οταν χρειαστει....... 45.gif 45.gif


Α2 και Β εθνικη και μαλιστα με σημαντικο χρονο συμμετοχης και ρολο στην ομαδα του δε νομιζω να εχει παιξει κανεις παικτης του εθνικου σε αντιθεση με τον πορφυρα.Η προσωπικοτητα καθε παικτη φαινεται απο την πορεια του στο χωρο.ο πορφυρας εχει παιχτες προσωπικοτητες μη τα ισοπεδωνουμε ολα.Το θεμα ειναι να δεσει η ομαδα κατι που εχει αρχισει και γινεται τελευταια
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 25 2009, 17:24 ) *
ta bouzoukia k ta bar einai dikia sou efeuresh... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
mallon den xereis ti sou ginete icon_drunk.gif icon_drunk.gif
telos pantwn den tha tsakothw k gia ton porfira.....apla mhn ta isopedonoume ola!!!



τα χουνε γραψει εδω μεσα σχετικέ!!!!
wacko.gif wacko.gif

δε τα βγαζω απο το μυαλο μου.

Τελοσπαντων θελω να καταληξω πως μπορει ο πορφυρας να ειναι πιο γυμνασμενη κ νεανικη ομαδα ομως δε διαθετει παικτες με την εμπειρια που εχουν αυτοι του εθνικου και σε ενα παιχνιδι παιζει πολυ συμαντικο ρολο αυτο!
highaim205
Το μονο που εχω να πω,οσον αφορα το επικειμενο παιχνιδι που τοσος ντορος γινεται τον τελευταιο καιρο και απο οσα μπορω να καταλαβω αυτος ο ντορος θα δυναμωνει ολο και περισσοτερο οσο οι 2 ομαδες προχωρουν αηττητες μεχρι τις 23/3,ειναι πως ολοι εμεις στον Εθνικο αισθανομαστε πολυ τυχεροι που η μοιρα μας τα εφερε ετσι.Αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε,και σαφεστατα εννοω να ειμαστε ολοι γεροι και δυνατοι (και οι αθλητες του Πορφυρα,εννοειται),θα εχουμε να καμψουμε την αντισταση του πιο καλοπληρωτη πελατη μας!!!Τι πιο ευτυχες????Με αυτη τη νικη θα σφραγιζουμε την ανοδο μας και η πιο ακριβη ομαδα εδω και δυο χρονια θα μετραει 4 ηττες σε ισαριθμα ματς.Ολα αυτα τα λεω για οσους μιλουν υπερ της μιας ή της αλλης ομαδας και πως ο καθενας λεει και γραφει οτι θελει.Εγω λοιπον,μιλαω με γεγονοτα και δεν λεω οτι θελω.Πελατειακη σχεση λεει η ιστορια και δεν ειμαστε διατεθειμενοι να την αλλαξουμε φετος.Αλλωστε εμεις την γραψαμε,εμεις θα αποφασισουμε ποτε θα αλλαξει και κανεις αλλος.
scales84
ρε παιδια το αστειοτερο κατ εμε επιχειρημα ειναι το οτ ιμια οαμδα εχει παικτες που παιζανε α2 και β εθνικη..ωραια λοιπον..του χρονου να κατεβασουμε μια ομαδα με 5-6 βετερανους που ομως θα χουν παιξει α1 και πρωταγωνιστικα..παει να πει οτι θα κερδισουν?δλδ αμα αυτοι οι παικτες ειναι τοσο καλοι και ηταν και σε καλη κατασταση γιατι δεν παιζουν ακομα β εθνικη και α2 αλλα παιζουν στην μετρια α εσκανα?εγω απο τους παικτες που χουν αυτη τη στιγμη ο εθνικος κι ο πορφυρας αυτοι που πιστευω οτι θα μπροουσαν να παιζουν ακομα σε εθνικη κατηγορια και να πρωταγωνιστουν ειναι ο φωτοπουλος,ο αθανασουλας κι ο μωμτζος..χερκε δεν σ εβαζω μεσα γιατι ξερω οτι τρεχεις με δουλειες και τα σχετικα...

περσυ στη β εσκανα ο πολις ειχε παικτες με σταδιοδρομια σε εθνικες κατηγοριες..μπανακακη-κορωνιο-τσαουσιδη και τον παρισο που για β εσκανα ειναι τοπ..ξερετε τι βγηκε?6ος..οποτε ολα κρινονται μεσα στο γηπεδο...
ibiza
ειναι ευκολο να μας πειτε την βαθμολογια?
scales84
εθνικος 34
πορφυρας 34
φοινικας 33
ελευθερια 33
πρωτεας 32
provokatoras
εγω απο τους παικτες που χουν αυτη τη στιγμη ο εθνικος κι ο πορφυρας αυτοι που πιστευω οτι θα μπροουσαν να παιζουν ακομα σε εθνικη κατηγορια και να πρωταγωνιστουν ειναι ο φωτοπουλος,ο αθανασουλας κι ο μωμτζος..

ειδικα ο μομτζος ο οποιος κανει φανταστικο πρωταθλημα εφέτος!
πιστευω πως την εχει τη κατηγορία για πλακα και πως θα παρει τον εθνικο μεσα στη εδρα του μονος του! wos_sport5.gif wos_sport5.gif wos_sport5.gif

α ρε scales βλεπεις πολυ μπασκετ 24.gif 24.gif
scales84
το οτι δεν κανει καλο πρωταθλημα ρε προβοκατορα δεν σημαινει οτι δεν εχει τα φοντα να παιξει σε εθνικη κατηγορια..ουτε κανας γερος ειναι ουτε αμπασκετος..
Dr.J76
QUOTE(scales84 @ Feb 25 2009, 18:47 ) *
ρε παιδια το αστειοτερο κατ εμε επιχειρημα ειναι το οτ ιμια οαμδα εχει παικτες που παιζανε α2 και β εθνικη..ωραια λοιπον..του χρονου να κατεβασουμε μια ομαδα με 5-6 βετερανους που ομως θα χουν παιξει α1 και πρωταγωνιστικα..παει να πει οτι θα κερδισουν?δλδ αμα αυτοι οι παικτες ειναι τοσο καλοι και ηταν και σε καλη κατασταση γιατι δεν παιζουν ακομα β εθνικη και α2 αλλα παιζουν στην μετρια α εσκανα?εγω απο τους παικτες που χουν αυτη τη στιγμη ο εθνικος κι ο πορφυρας αυτοι που πιστευω οτι θα μπροουσαν να παιζουν ακομα σε εθνικη κατηγορια και να πρωταγωνιστουν ειναι ο φωτοπουλος,ο αθανασουλας κι ο μωμτζος..χερκε δεν σ εβαζω μεσα γιατι ξερω οτι τρεχεις με δουλειες και τα σχετικα...

περσυ στη β εσκανα ο πολις ειχε παικτες με σταδιοδρομια σε εθνικες κατηγοριες..μπανακακη-κορωνιο-τσαουσιδη και τον παρισο που για β εσκανα ειναι τοπ..ξερετε τι βγηκε?6ος..οποτε ολα κρινονται μεσα στο γηπεδο...

Προσυπογράφω 100%!
alithias
ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ. ΦΕΡΤΕ ΟΛΟΝ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΙ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΛΗΤΗΛΗΚΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ .ΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΗΣΑΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑΙΤΗΣΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤ ΑΡΠΑΖΕΙ .ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Β
ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ 5 ΟΜΑΔΕΣ ΦΑΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑ ΑΟΝΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

scales84
ο αληθειας επεστρεψε και ειναι σε ρυθμους των ημερων...πιο καρναβαλι απο ποτε!!!!!

ωραιο ειναι ρε παλικαρι να κραζεις ελευθερα πισω απο ενα νικνειμ ανθρωπους και ομαδες..οταν θα γινες ρεζιλι θα χεις τα κοτσια να βγεις επωνυμα καινα πεις ποιος ησουνα?αμφιβαλλω αν θα σε ξαναδουμε τοτε...
lord
QUOTE(alithias @ Feb 26 2009, 14:35 ) *
ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ. ΦΕΡΤΕ ΟΛΟΝ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΙ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΛΗΤΗΛΗΚΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ .ΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΗΣΑΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑΙΤΗΣΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤ ΑΡΠΑΖΕΙ .ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Β
ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ 5 ΟΜΑΔΕΣ ΦΑΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑ ΑΟΝΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

alithia εχεις οντως τραβηξει ολα τα βλεμματα...τα εχεις καταφερει καλα, αλλα να σε ρωτησω κατι??? .... γιατι δεν ασχολεισαι με κατι αλλο ( ας πουμε τη μαγειρικη) αφου απο μπασκετ δεν ξερεις κ δεν αντιλαμβανεσαι πολλα!!! δεν το λεω με κακια, αλλα τα οσα εχεις γραψει τωρα αυτο μου δειχνουν!
provokatoras
QUOTE(alithias @ Feb 26 2009, 14:35 ) *
ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ . ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ. ΦΕΡΤΕ ΟΛΟΝ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΙ smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΙΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΩΘΗΚΕ ΦΕΤΟΣ
ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΛΗΤΗΛΗΚΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ .ΤΙ ΣΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΗΣΑΝΕ ΕΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΤΙΚΙΑ
ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑΙΤΗΣΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤ ΑΡΠΑΖΕΙ .ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Β
ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ 5 ΟΜΑΔΕΣ ΦΑΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑ ΑΟΝΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif



Πραγματικα δε μπορω να καταλάβω πως εχουνε χρησει το πορφυρα φαβορι?
Ειμαι σιγουρος πως ουτε οι παιχτες ουτε η διοικηση του πιστευουν οτι μπορουν να ανεβουν κατηγορια....
Και επιτελους σταματηστε να λετε πια για παιχτες ποιοτητας κ ακριβοπληρομενους !!!!!!
Νομιζω πως κανεις στο πορφυρα δε παιρνει τα χρηματα που παιρνουν παικτες απο τον εθνικο το θεμιστοκλη τη βουλα ακομα κ τη μανδρα.......
Το budjet που εχει ο πορφυρας θεωρω πως ειναι μικροτερο και αν οχι ειναι πανω κατω το ιδιο με αυτες τις ομάδες οποτε ουτε για τα λεφτα που εχει ριξει αυτο το σωματιο δικαιουτε να θελει ανοδο ποσο μαλλον για την ομαδα του??????
terminator
QUOTE(provokatoras @ Feb 26 2009, 15:21 ) *
Πραγματικα δε μπορω να καταλάβω πως εχουνε χρησει το πορφυρα φαβορι?
Ειμαι σιγουρος πως ουτε οι παιχτες ουτε η διοικηση του πιστευουν οτι μπορουν να ανεβουν κατηγορια....
Και επιτελους σταματηστε να λετε πια για παιχτες ποιοτητας κ ακριβοπληρομενους !!!!!!
Νομιζω πως κανεις στο πορφυρα δε παιρνει τα χρηματα που παιρνουν παικτες απο τον εθνικο το θεμιστοκλη τη βουλα ακομα κ τη μανδρα.......
Το budjet που εχει ο πορφυρας θεωρω πως ειναι μικροτερο και αν οχι ειναι πανω κατω το ιδιο με αυτες τις ομάδες οποτε ουτε για τα λεφτα που εχει ριξει αυτο το σωματιο δικαιουτε να θελει ανοδο ποσο μαλλον για την ομαδα του??????

μαθε πρωτα κ μετα μιλα..!!!!!
ο πορφυρας φιλε μου κοστιζει οσο κ οι 4 ομαδες μαζι που μολις πρωανεφερες!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
για να μην σου πω ολες οι ομαδες τις α εσκανα!!!τεραστια διαφορα budjet λοιπον!!!
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 26 2009, 15:43 ) *
μαθε πρωτα κ μετα μιλα..!!!!!
ο πορφυρας φιλε μου κοστιζει οσο κ οι 4 ομαδες μαζι που μολις πρωανεφερες!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
για να μην σου πω ολες οι ομαδες τις α εσκανα!!!τεραστια διαφορα budjet λοιπον!!!



Και εγω σου λεω να μαθεις εσυ πρωτα και μετα παιχτο πονηρος!
Ο πορφυρας εκανε μειωση σε ολους τους περσινους παικτες για να μεινουν κ φυσικα δεν εμεινε κανενας για το λογο αυτο πηρε παιδια που το μπασκετ το βλεπουν ερασιτεχνικα!

Δε λεω πως δεν εχει βαλει χρηματα!

Λεω πως σιγουρα δεν εχει το budjet της σιγουρα της Βουλας και του Θεμιστικλη!!!!

και κυμαινεται στα budjet του εθνικου και της ΜΑΝΔΡΑΣ!

οποτε αν αναλογιστουμε τη πορεια της ΜΑΝΔΡΑΣ ο πορφυρας εκανε επιτυχημενη χρονια..........
terminator
QUOTE(provokatoras @ Feb 26 2009, 15:50 ) *
Και εγω σου λεω να μαθεις εσυ πρωτα και μετα παιχτο πονηρος!
Ο πορφυρας εκανε μειωση σε ολους τους περσινους παικτες για να μεινουν κ φυσικα δεν εμεινε κανενας για το λογο αυτο πηρε παιδια που το μπασκετ το βλεπουν ερασιτεχνικα!

Δε λεω πως δεν εχει βαλει χρηματα!

Λεω πως σιγουρα δεν εχει το budjet της σιγουρα της Βουλας και του Θεμιστικλη!!!!

και κυμαινεται στα budjet του εθνικου και της ΜΑΝΔΡΑΣ!

οποτε αν αναλογιστουμε τη πορεια της ΜΑΝΔΡΑΣ ο πορφυρας εκανε επιτυχημενη χρονια..........

δεν θα ασχολιθω αλλο μαζι σου γιατι οτι θυμασαι-χαιρεσαι...
καληνυχτα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
provokatoras
QUOTE(terminator @ Feb 26 2009, 16:03 ) *
δεν θα ασχολιθω αλλο μαζι σου γιατι οτι θυμασαι-χαιρεσαι...
καληνυχτα smiley.gif smiley.gif smiley.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif



Ενταξει φιλαρακο μια χαρα τα πηγες μεχρι εδω που το φτασες fast.gif fast.gif fast.gif
tsili82
QUOTE(scales84 @ Feb 26 2009, 14:42 ) *
ο αληθειας επεστρεψε και ειναι σε ρυθμους των ημερων...πιο καρναβαλι απο ποτε!!!!!

ωραιο ειναι ρε παλικαρι να κραζεις ελευθερα πισω απο ενα νικνειμ ανθρωπους και ομαδες..οταν θα γινες ρεζιλι θα χεις τα κοτσια να βγεις επωνυμα καινα πεις ποιος ησουνα?αμφιβαλλω αν θα σε ξαναδουμε τοτε...

Φιλε Νικο θα σε μαλωσω....Το παλικαρακι εχει μαντικες ικανοτητες,ειναι φανερο εξαλλου οτι βλεπει το μελλον!!!Γιατι δεν μας λεει,λοιπον, ολα τα αποτελεσματα μεχρι το τελος του πρωταθληματος-να μην εχουμε και αγωνια!!!!Επισης θα ηθελα αν γινεται να με ενημερωσει ποιος θα κερδισει την Κυριακη σε ποδοσφαιρο και μπασκετ!!Οχι τιποτα αλλο, αλλα για να παιξω στοιχημα....Και τελος, επειδη δειχνει πολυ χωμενος μεσα στα πραγματα αν ειναι ευκολο να μας πει τιποτα για την οικονομικη κριση-μονο στην Ελλαδα, να μην ζηταμε υπερβολικα πραγματα, γιατι εχω κατι λεφτακια στην ακρη και θελω να τα επενδυσω!!!
Υ.Γ Μην ξεχασεις να αναψεις ,εκτος απο το κερακι που σου εχω πει να αναβεις, και αλλο ενα για να ευχαριστεις τον μεγαλοδυναμο που υπαρχουν τετοια ατομα και μας δινουν τα φωτα τους..... icon_wave.gif shot.gif
scales84
Γιωργο σταματησα ν αναβω το κερακι και χασαμε απο τον φοινικα.βλακεια...

τι μαντικες ικανοτητες..μεχρι στιγμης οτι προβλεψη εχει κανει ειναι ο ορισμος του κουβα..αλλα ειπαμε κρυβεται πισω απο ενα νικ κι οταν γινει ρεζιλι θα τον χασουμε απο δω
xal7
QUOTE(provokatoras @ Feb 26 2009, 15:21 ) *
Πραγματικα δε μπορω να καταλάβω πως εχουνε χρησει το πορφυρα φαβορι?
Ειμαι σιγουρος πως ουτε οι παιχτες ουτε η διοικηση του πιστευουν οτι μπορουν να ανεβουν κατηγορια....
Και επιτελους σταματηστε να λετε πια για παιχτες ποιοτητας κ ακριβοπληρομενους !!!!!!
Νομιζω πως κανεις στο πορφυρα δε παιρνει τα χρηματα που παιρνουν παικτες απο τον εθνικο το θεμιστοκλη τη βουλα ακομα κ τη μανδρα.......
Το budjet που εχει ο πορφυρας θεωρω πως ειναι μικροτερο και αν οχι ειναι πανω κατω το ιδιο με αυτες τις ομάδες οποτε ουτε για τα λεφτα που εχει ριξει αυτο το σωματιο δικαιουτε να θελει ανοδο ποσο μαλλον για την ομαδα του??????

Φιλε προβοκατορα,μεχρι σημερα μονο σαν αναγνωστης παρακολουθουσα το foroum,αλλα επειδη κατα καιρους διαβαζω διαφορα που που δεν στεκουν ειπα να καταθεσω και εγω καποια πραγματα.Πρωτα απ ολα θελω να σου πω οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου σ αυτα που γραφεις, απο που κι ως που καλη διοικηση ο Πορφυρας? φιλε alithias,υπαρχουν δεδωμενα που μπωρεις να με πεισεις?εμαθες ποτε γιατι απο την περσυνη ομαδα δεν εμεινε ουτε ενας παιχτης?ρωτησες να μαθεις αν καποιος απο αυτους εφυγε και εχει παρει τα λεφτα του?και ποσοι απο αυτους τα διεκδικουνε η θα τα διεκδικησουνε νομικα? ξερεις οτι υπηρχε παιχτης που πληρωσε για να φυγει?[Μαριος το μικρο του] η μηπως γνωριζεις αν οι παιχτες φετος πληρονονται και καθε ποτε παιρνουν εναντι?αυτα για αρχη οσον αφορα το μπατζετ.Τωρα στα θεματα τα παιχτικα και εκει αλλα μεγαλα λαθη,αφου περυση δεν ανεβηκε η ομαδα με τετοιους παιχταραδες και αφου ηξεραν οτι για αθτο εφταιγε ο προπονητης οπως ολοι ελεγαν,γιατι ξεκινας παλι με τον ιδιο?και χρειαστηκε λιγοτερο απο ενα γυρο για να τον διωξουν μετα απο 4 εντο εδρας ηττες?και φτασαμε σε σημειο να μην πιστευουν ουτε οι ιδιοι οτι μπωρουν να ανεβουν Και εσυ προβοκατορα πρεπει να ξερεις και λεπτομεριες ΓΡΑΨΕ ΚΙ ΑΛΛΑ
scales84
κι ο ανωνυμος γραφικος συνεχιζει...
ibiza
βαθμολογια στην κατηγορια ?
scales84
QUOTE(ibiza @ Feb 26 2009, 20:14 ) *
βαθμολογια στην κατηγορια ?

γυρνα 1 η 2 σελιδες πριν..στην εγραψα εγω
dallas
δυστυχως μεσα σε ολα υπαρχει και ενα ασχημο νεο που θα πρεπει να μεταφερω στο σαιτ... ο μεχρι προτινος εφορος του φαρου Βασιλης Καλιακουδας δεν ειναι πια μαζι μας σημερα σε μια προγραμματισμενη εγχειρηση στην καρδια κατι δεν πηγε καλα και δυστυχως..... συλυπητηρια ολοψυχα στην οικογενεια του και ευχομαι σε ολους μας να εχουμε υγεια γιατι τελικα το πιο σημαντικο πραγμα ειναι μονο αυτο.....
scales84
Μιλας για εναν ευτραφη κυριο που καθοταν στον παγκο της ομαδας?κριμα απο το θεο ο ανθρωπος..συλληπητηρια στην οικογενεια του
themis7
Οταν μαθαινεις τετοια νεα τα λογια ειναι περιττα... Συλληπητηρια στην οικογενεια του...
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
συλληπητηρια
dallas
ναι φιλε μου γι αυτον προκειται αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειναι τα τελευταια 4-5 χρονια στην ομαδα.....
Jabar
QUOTE(scales84 @ Feb 26 2009, 21:43 ) *
κι ο ανωνυμος γραφικος συνεχιζει...

Αυτό παραβιάζει κανονισμούς.
Κανονισμός 3:
  • Το ύφος του κάθε μηνύματος οφείλει να γράφεται σε κόσμια πλαίσια χωρίς προσβολές, ειρωνείες και προκλήσεις προς τα μέλη του φόρουμ και δημόσια πρόσωπα, και γενικώς με τρόπο που δεν πρόκειται να πυροδοτήσει διαμάχες.
    Το ίδιο ισχύει και για τις υπογραφές των μελών.
Ποινή:
  • Πρόσθεση 1 φάουλ.
  • Πιθανή -κατά την κρίση των συντονιστών- διαγραφή ή επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Πιθανός προσωρινός αποκλεισμός του μέλους από το φόρουμ, με διατήρηση της δυνατότητας ανάγνωσης των μηνυμάτων, και χρήσης των υπόλοιπων λειτουργιών του φόρουμ (προσωπικά μηνύματα, παιχνίδια fantasy league, overplaybet...).
==============================================

Κανονισμός 4:
  • Μηνύματα και συμπεριφορές οι οποίες απαξιώνουν το επίπεδο του συνόλου των χρηστών της κοινότητας basketforum.gr (spam/chat posts ή/και συνεχείς αναφορές των ίδιων πραγμάτων, λιτές περιττές αναφορές (πχ +1), "ανάλαφρα" πειράγματα που υποθάλπτουν οπαδική κόντρα, αλλά και δημοσιεύσεις γενικότερα που δεν εμπίπτουν επακριβώς σε παραπάνω κατηγορία, αλλά ανατροφοδοτούν τις συγκεκριμένου είδους δημοσιεύσεις) αποδοκιμάζονται και σε επαναλαμβανόμενες περιπτώσεις, τιμωρούνται.
Ποινή:
  • Διαγραφή-επεξεργασία των επίμαχων δημοσιεύσεων.
  • Σε περιπτώσεις επανάληψης του φαινομένου ή/και μη συμμόρφωσης σε υποδείξεις των συντονιστών, πρόσθεση 1 φάουλ.
==============================================
24 ώρες άρση της δυνατότητας για δημοσιεύσεις.
Jabar
Τελευταία προειδοποίηση, οποιοσδήποτε χαρακτηρισμός(ψεύτης ,καραγκιόζης κλπ).Επίσης καβγάδες επί προσωπικού
απαγορεύονται και θα τιμωρούνται παραδειγματικά.
sakatis
QUOTE(rover6 @ Feb 25 2009, 01:52 ) *
τωρα εχει και καλυτερο scouting



εισαι στο τεχνικο team του πορφυρα?
rover6
QUOTE(sakatis @ Feb 27 2009, 23:49 ) *
εισαι στο τεχνικο team του πορφυρα?

oxi αλλα το ξερω
provokatoras
QUOTE(xal7 @ Feb 26 2009, 21:37 ) *
Φιλε προβοκατορα,μεχρι σημερα μονο σαν αναγνωστης παρακολουθουσα το foroum,αλλα επειδη κατα καιρους διαβαζω διαφορα που που δεν στεκουν ειπα να καταθεσω και εγω καποια πραγματα.Πρωτα απ ολα θελω να σου πω οτι συμφωνω απολυτα μαζι σου σ αυτα που γραφεις, απο που κι ως που καλη διοικηση ο Πορφυρας? φιλε alithias,υπαρχουν δεδωμενα που μπωρεις να με πεισεις?εμαθες ποτε γιατι απο την περσυνη ομαδα δεν εμεινε ουτε ενας παιχτης?ρωτησες να μαθεις αν καποιος απο αυτους εφυγε και εχει παρει τα λεφτα του?και ποσοι απο αυτους τα διεκδικουνε η θα τα διεκδικησουνε νομικα? ξερεις οτι υπηρχε παιχτης που πληρωσε για να φυγει?[Μαριος το μικρο του] η μηπως γνωριζεις αν οι παιχτες φετος πληρονονται και καθε ποτε παιρνουν εναντι?αυτα για αρχη οσον αφορα το μπατζετ.Τωρα στα θεματα τα παιχτικα και εκει αλλα μεγαλα λαθη,αφου περυση δεν ανεβηκε η ομαδα με τετοιους παιχταραδες και αφου ηξεραν οτι για αθτο εφταιγε ο προπονητης οπως ολοι ελεγαν,γιατι ξεκινας παλι με τον ιδιο?και χρειαστηκε λιγοτερο απο ενα γυρο για να τον διωξουν μετα απο 4 εντο εδρας ηττες?και φτασαμε σε σημειο να μην πιστευουν ουτε οι ιδιοι οτι μπωρουν να ανεβουν Και εσυ προβοκατορα πρεπει να ξερεις και λεπτομεριες ΓΡΑΨΕ ΚΙ ΑΛΛΑ


Φιλε χαλ εγω δε κρινω τη διοικηση του Πορφυρα απλα λεω οπως ξερω καποια πραγματα!
Ετσι εκριναν κ ετσι εκαναν!
Κατ εμε η τωρινη ομαδα του Πορφυρα μου αρεσει περισσοτερο απο τη περισυνη γιατι δειχνει μεγαλυτερο τσαμπουκα μεσα στο γηπεδο!

αΥτο δε κανει το Πορφυρα ομως φαβορι που ακουω εδω μεσα γιατι και ο Εθνικος και γενικοτερα ολες οι ομαδες της εσκανα ειναι πολυ βελτιωμενες ΦΕΤΟΣ και δε τις χωριζουνε μεγαλες αποστασεις!

Αποδειξη ηταν και σημερα αυτο που καταφερε ο Εθνικος και χωρις να καταβαλει καμια τεραστια προσπαθεια πιστεψε με........
άρρωστος
Συλλυπητήρια στο Φάρο και συγχαρητήρια στον Εθνικό για το Κύπελο. Επίσης κουράγιο στον Παντελάκη που την Τρίτη έκανε 2ο χειρουργείο. Και για το τέλος άφησα τον πρόεδρο του Θεμιστοκλή,τον Τhemis 7, o οποίος θέλω να μου πει που αποσκοπούσαν αυτά που είπε μετά το τέλος του αγώνα της ομάδας του με τον Εθνικό;Επειδή ο Έσπερος ,φίλε themis 7, ουδέποτε έχει εμπλακεί στην 66χρονη ιστορία του σε οτιδήποτε σκοτεινό , να ανακαλέσεις και να μη δημιουργείς κλίμα και εντυπώσεις την στιγμή που το πρωτάθλημα παίζεται και δεν έχει κριθεί τίποτα.
saxa
QUOTE(dallas @ Feb 26 2009, 22:48 ) *
δυστυχως μεσα σε ολα υπαρχει και ενα ασχημο νεο που θα πρεπει να μεταφερω στο σαιτ... ο μεχρι προτινος εφορος του φαρου Βασιλης Καλιακουδας δεν ειναι πια μαζι μας σημερα σε μια προγραμματισμενη εγχειρηση στην καρδια κατι δεν πηγε καλα και δυστυχως..... συλυπητηρια ολοψυχα στην οικογενεια του και ευχομαι σε ολους μας να εχουμε υγεια γιατι τελικα το πιο σημαντικο πραγμα ειναι μονο αυτο.....

Πραγματικα ρε παιδια θληβερο γεγονος που επισκιαζει τα παντα,ποιες νικες, ποιες ηττες,ποιο πρωταθλημα?πιστευω πως απ αυτη την ηττα δεν υπαρχει ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ και πως ολη η κατηγορια νοιωθει ηττημενη.Θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια του,ναναι καλα να τον θυμουνται,για να νοιωθει και οΒασιλης απο εκει που ειναι παντα ΝΙΚΗΤΗΣ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.