Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A' ΕΣΚΑΝΑ 2008-09
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
scales84
QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 13 2009, 15:31 ) *
με τον εθνικο τι θα κανετε?

Αν μη τι αλλο πολυ δυσκολο ματς..ο εθνικος εχει βρει ρυθμο,εμεις δειχνουμε σταθεροτητα..πιστευω το αγχος το χει ο εθνικος παντως κι οχι εμεις..θα δειξει...παντως και τα 3 ματς που χουμε παιξει με τον εθνικο τα 2 τελευταια χρονια ηταν ντερμπυ και με πολλη ενταση...ΕΙΔΩΜΕΝ
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(scales84 @ Jan 13 2009, 16:35 ) *
Αν μη τι αλλο πολυ δυσκολο ματς..ο εθνικος εχει βρει ρυθμο,εμεις δειχνουμε σταθεροτητα..πιστευω το αγχος το χει ο εθνικος παντως κι οχι εμεις..θα δειξει...παντως και τα 3 ματς που χουμε παιξει με τον εθνικο τα 2 τελευταια χρονια ηταν ντερμπυ και με πολλη ενταση...ΕΙΔΩΜΕΝ

ελπιζω να παιχτει καλο μπασκετ και κριμα που ειναι κεκλεισμενων

εσκανακια επειδη καταλαβαινω οτι το αθλημα το ξερεις καλα, ποια ειναι η γνωμη σου για τον Πρωτεα;
lord
QUOTE(alithias @ Jan 13 2009, 15:21 ) *
ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ? ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΕΙΜΩΝΑ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΥ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ . bball.gif bball.gif bball.gif
ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ. 69.gif 69.gif 69.gif
ΧΘΕΣ ΧΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙ ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ . ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΗΞΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΟΡΦΥΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΟΛΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ? ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ . ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ . ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΖΑΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ shot.gif shot.gif shot.gif ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ icon_wave.gif icon_wave.gif
ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ 77.gif 77.gif 77.gif
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 23-3-2009 ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 24.00 icon_wave.gif icon_wave.gif

ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΧΕΣ ΘΙΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΘΥΜΗΣΩ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ) (ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΑΛΤΑ)
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ? ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif
ΟΛΟΙ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ euro ΞΥΠΝΑ

ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΟΥΡΑΓΩΝ?


[size="5"][/size]TA ΛΕΜΕ 23 - 3 - 2009

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ shot.gif

καλησπερα ειμαι καινουριος στο φορουμ!
θα ηθελα να πω πως με τα λεγομενα του ο alithias δειχνει πως δεν εχει και πολλες γνωσεις γενικα για το μπασκετ απλα μπαινει και μπριζωνει ολους οσους διαβαζουν και γραφουν, απλα για να δημιουργει (καταστασεις)!
τελος παντων ...δικο του θεμα, απλα μην ασχολειστε μαζι του κ αφηστε τον να λεει τα δικα του!
ολες οι ομαδες μιλουν με μανατζερ η αν οχι ολες οι περισσοτερες, οποτε δεν καταλαβαινω γιατι τα λεει μονο στον θεμη7... rolleyes.gif
δεν μπορει να μιλαει για παιχτες ατομικα γιατι το αθλημα ειναι ομαδικο και ποτε ενας παιχτης δεν εχει κερδισει μια ομαδα μονος του εστω και αν ειναι τελευταια! ( ο γκαλης σταματησε κ το μπασκετ αλλαξε)
ο θεμιστοκλης εχει δυο ικανοτατα πιστευω πλει μεικερ κ δεν φταινε οι παιχτες αν τραυματιζονται ολα ειναι μεσα στον αθλητισμο!
επισης ειτε το θες ειτε οχι ο ΕΘΝΙΚΟΣ ειναι το πρωτο φαβορι κ ειναι κ στην καλυτερη αγωνιστικη κατασταση! smiley.gif

tokoukoutsi
ethnikara....
Jabar
QUOTE(alithias @ Jan 13 2009, 15:21 ) *
ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ? ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΕΙΜΩΝΑ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΥ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ . bball.gif bball.gif bball.gif
ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ. 69.gif 69.gif 69.gif
ΧΘΕΣ ΧΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙ ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ . ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΗΞΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΟΡΦΥΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΟΛΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ? ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ . ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ . ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΖΑΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ shot.gif shot.gif shot.gif ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ icon_wave.gif icon_wave.gif
ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ 77.gif 77.gif 77.gif
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 23-3-2009 ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 24.00 icon_wave.gif icon_wave.gif

ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΧΕΣ ΘΙΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΘΥΜΗΣΩ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ) (ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΑΛΤΑ)
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ? ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif
ΟΛΟΙ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ euro ΞΥΠΝΑ

ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΟΥΡΑΓΩΝ?


TA ΛΕΜΕ 23 - 3 - 2009

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ shot.gif

1.Ο Μιχάλης ο Τζαγκαράκης είναι πολύ καλός παίκτης και καταπληκτικό παιδί.Το λέει κάποιος που τον έχει ζήσει από κοντά και ίσως να έχει και μία πικρία διότι θα προτιμούσα να έχει μείνει σε μας.
2.Στη διάρκεια των διακοπών παίξαμε φιλικό με τον Πρωτέα Βούλας και μου άρεσε πολύ.Μπορώ να πω ότι το χθεσινό αποτέλεσμα δεν μου προξένησε έκπληξη βρίσκονται σε καλή κατάσταση και είναι καλά δουλεμένη ομάδα.
tokoukoutsi
me ton kalatzi ston pago o porfiras den aneveni pote!!!!opws persi pou exase to prwtathlima etsi k fetos me 3 htes stin edra tou apo ton 1o giro outes 3os den prokeite na vgei!!koroidevei ton kosmo k prwth apo olous thn dioikisi tou porfira...
eskanakias
QUOTE(ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ @ Jan 13 2009, 16:48 ) *
ελπιζω να παιχτει καλο μπασκετ και κριμα που ειναι κεκλεισμενων

εσκανακια επειδη καταλαβαινω οτι το αθλημα το ξερεις καλα, ποια ειναι η γνωμη σου για τον Πρωτεα;

κοιτα πιστευω οτι με την προσθηκη του χαλαρη ειναι αλλη ομαδα.πιστευω οτι αν ειχε αλλους δυο παιχτες ωστε να γεμισουνε θα κυνηγουσε μεχρι τελους και ισως τα καταφερνε.σιγουρα ο εθνικος εχει ωρει ρυθμο αλλα συνεχιζω να λεω οτι ο πορφυρας εχει πιο γεματο ροστερ.απλα να κανω και μια ευχη????μακαρι να ανεβειο εθνικος ωστε να δουμε πως θα τα παει και στην γ εθνικη.θα αντεξει?σιγουρα παντως το γηπεδο θα ειναι γεματο παντα!
Jabar
QUOTE(tokoukoutsi @ Jan 13 2009, 17:07 ) *
me ton kalatzi ston pago o porfiras den aneveni pote!!!!opws persi pou exase to prwtathlima etsi k fetos me 3 htes stin edra tou apo ton 1o giro outes 3os den prokeite na vgei!!koroidevei ton kosmo k prwth apo olous thn dioikisi tou porfira...

Γράψε με ελληνικούς χαρακτήρες.
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(eskanakias @ Jan 13 2009, 17:08 ) *
κοιτα πιστευω οτι με την προσθηκη του χαλαρη ειναι αλλη ομαδα.πιστευω οτι αν ειχε αλλους δυο παιχτες ωστε να γεμισουνε θα κυνηγουσε μεχρι τελους και ισως τα καταφερνε.σιγουρα ο εθνικος εχει ωρει ρυθμο αλλα συνεχιζω να λεω οτι ο πορφυρας εχει πιο γεματο ροστερ.απλα να κανω και μια ευχη????μακαρι να ανεβειο εθνικος ωστε να δουμε πως θα τα παει και στην γ εθνικη.θα αντεξει?σιγουρα παντως το γηπεδο θα ειναι γεματο παντα!


παντως χθες δεν ηταν σπουδαιος...
lord
QUOTE(eskanakias @ Jan 13 2009, 16:23 ) *
ναι φιλε σκειλς ειναι ενα απο τα καλυτερα τεσσαρια στην κατηγορια.οσο για τον φιλιππου τον προτιμω σαν 2

Οντως ειναι παρα πολυ καλος παιχτης ο Τζαγκαρακης αλλα τα τελευταια χρονια ατυχος! Οσο για το Φιλιππου ειναι κλασικος ασσος μιας και τον ειχαμε στην ομαδα μας πριν 4 χρονια στον ΚΡΟΝΟ και τον εχω ζησει απο κοντα, απλα πιστευω πως το μπασκετ εχει αλλαξει και πλεον πολλες ομαδες παιζουν με δυο ασσους (στον κρονο επαιζε μαζι με το Στραγανιωτη και μαλιστα επαιζε στον ασσο) ! και οι δυο πολλοι καλοι παιχτες και καταπληκτικα παιδια!
themis7
QUOTE
ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΧΕΣ ΘΙΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΘΥΜΗΣΩ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ) (ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΑΛΤΑ)
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ? ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif
ΟΛΟΙ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ euro ΞΥΠΝΑ



Ειχα υποσχεθει οτι δεν θα αχοληθω μαζι σου!!! Επειδη ομως συνεχιζεις να προκαλεις διαβασε προσεκτικα τα παρακατω

Για μενα γραφε οτι θελεις δεν με απασχολει ουτε η αποψη η δικη σου ουτε αυτων που σε βαζουν να γραφεις!!!!!

Για τον κοουτς που γραφεις με τοση ευκολια ειρωνιες εχω να σου πω καποια πραγματακια που δεν τα ξερουν πολυ αλλα με αναγκαζεις να τα γραψω για να τελειωνουμε αυτο το θεμα !!!

Οταν περυσι που ανεβηκαμε απο την Γ στην Β ηθελα να τα παρατησω γιατι ειχα βαρεθει το ατελειωτο παρολι και στησιμο που γινεται στην ΕΣΚΑΝΑ τοτε αυτος ο ανθρωπος που μεχρι τοτε δεν τον ηξερα πρωσοπικα ηρθε μεσω του Ιωαννιδη και με επιασε και μου προτεινε να αναλλαβει την ομαδα χωρις εγω να χρειστει να βαλω ουτε ενα ευρω και μου υποσχεθηκε οτι θα φερει καποια παιδια και θα κανει οτι μπορει για να σωσει την ομαδα κατηγορια !!! Εγω συμφωνησα γιατι ηθελα να παρατησω και στην πραγματικοτητα δεν πιστευα οτι θα τα καταφερει !!!! Αυτος λοιπον οχι μονο καταφερε να σωσει ευκολα την ομαδα αλλα την ανεβασε κι ολας εχοντας και (-2β) στην πλατη για τους οποιους ευθυνομαι εγω γιατι του ειχα υποσχεθει οτι θα τακτοποιησω το θεμα του παιδικου κατι που δεν καταφερα να κανω!!! Το οτι παιζουμε στην Α κατηγορεια φετος ωφειλεται καθαρα στην δικη του προσπαθεια να μαζεψει περυσι μια διαλυμεμενη ομαδα και να την ανεβασει!!!
Αν εσυ λες οτι ειναι κακος προπονητης εμενα δεν με νοιαζει γιατι εμενα με νοιαζει και με τι ανθρωπους συνεργαζομαι!!! Σε ενημερωνω λοιπον οτι ο προπονητης αυτος ειναι ο μοναδικος σ αυτην την κατηγορια ο οποιος δεν αμοιβεται οχι γιατι δεν ειναι καλος οπως λες απλα γιατι τιμαει την σχεση μας και εχει την πρωσοπικοτητα και τον χαρακτηρα να μην παιρνει λεφτα απο εναν φιλο του!!!! Δεν νομιζω οτι θα το εκανε αλλος αυτο... Αν καποια πραγματα φετος δεν εχουν παει οπως τα περιμεναμε δεν μπορει να φταει μονο αυτος ... ολοι εχουμε ενα μεριδιο που μας αναλογει κι εγω εχω το μεγαλυτερο!!!!

Παμε στο θεμα του Τζαγκαρακη!!!! Οσο ηταν καλα το παιδι ηταν πρωτος σκορερ και πρωτος ριμπαουντερ της ομαδας και μεσα στους δεκα πρωτους της κατηγοριας !!! Επειδη λοιπον τραυματιστηκε το παιδι εγω τι θελεις να κανω , να τον βαλω να παιξει χτυπημενος η να σταματησω να κανω παρεα μαζι του επειδη τραυματιστηκε????? Αυτα ειναι αστεια πραγματα !!! Σε ενημερωνω οτι παρολο που εγω ειμουν αντιθετος πηγε μονος του κι εκανε ενεση κορτιζονης για να μπορεσει να βοθησει την ομαδα στον β γυρο!!! Δεν εχω κανενα παραπονο και να σου πω και κατι για να το κλεισουμε οσο θα ειμαι εγω στον Θεμιστοκλη θα ειναι και ο Τζαγκαρακης !!!

Για τον φιλλιπου δεν εχω να πω τιποτα !!! Ειναι παιδικος μου φιλος !!!! Κακο ειναι αυτο??? Κι επειδη ειναι παιδικος μου φιλος τι σημαινει αυτο οτι οποτε η ομαδα δεν παιζει καλα θα ερχεται αυτος να μας σωσει??? Ο γιωργος δεν χρωσταει απαντηση σε κανενα και ισχυουν και γι αυτον οτι και για τον Τζαγκαρακη!!!!

Ελπιζω λοιπον να το κλεισαμε το θεμα !!! Σ ευχαριστω λοιπον για το ενδιαφερον σου για μενα και για τις συμβουλες σου...
Προσπαθησε την ενεργεια που ξοδευεις για να ασχολεισε με τις αλλες ομαδες να την διοχετευσεις για να βοηθησεις την ομαδα σου ...
tokoukoutsi
laugh.gif glikopoulos-fotopoulos pali anodo!!!!kalatzis-porfiras xaxaxaxaaxa




ethnikara monh
prwth!!!!!eukola..... smiley.gif smiley.gif smiley.gif
magic.gif evilmonkey.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif 21.gif 21.gif
dejan10
Γεια σας παιδια ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα το διαβαζω απο την αρχη της χρονιας.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι το μπασκετ ειναι διασκεδαση πανω απο ολα και ευχομαι να σταματησουν καποια στιγμη οι εντονες αντιπαραθεσεις που βλεπω εδω μεσα!Ειμαι παιχτης αρκετα χρονια σε αυτο το επιπεδο και το σημαντικοτερο πραγμα ειναι να σεβεσαι πανω απο ολα το αθλημα και τον αντιπαλο σου.
KAKALOS
καλησπερα και απο μενα....απο χθες η ομαδα μου ειναι πρωτη...παιξαμε καλα (αν οχι καλα πολυ καλυτερα απο τον αετο που ηταν πολυ αργη ομαδα οπως την ειδα )με καλη αμυνα περιορισαμε τον κασπαριαν και μονο ο τζανης μπορουσε να βαζει με βολες που δεν εχει ουσια να ψαξω αν επρεπε να κερδισει ή οχι τοσα φαουλ...η ουσια ειναι οτι ειμαστε πρωτοι αξια κατ εμε καθως κερδισαμε ελευθερια πορφυρα στην εδρα τους και εκτος απο μια κοιλια που καναμε λογο του οτι δεν ειχαμε βρει ρυθμο πλεον πιστευω πως παιζουμε καλο μπασκετ επιθετικα ειμαστε η καλυτερη επιθεση στο πρωταθλημα και παντα βρισκουμε ως τωρα λυσεις ειτε με ζωνη ειτε με μαν2μαν.ο τιτλος δε μου λεει τπτ πρωταθλητης χειμωνα εγω θελω πρωταθλητης σε ενα γυρο απο τωρα αρκει να ειμαστε σοβαροι και μετριμενοι!ενα ενα τα παιχνιδια οπως κανουμε ως τωρα.το αν μπορουμε να μεινουμε γ εθνικη θα φανει μονο αν ανεβουμε!
φιλικη συμβουλη......μην κανετε το χατιρι καποιον που μπαινουν απλα για να εκνευρισουν τους υπολοιπους η τακτικη τους εως τωρα δε πιανει και αν με τοση σφαλιαρα ακομα συνεχιζουν να μιλανε να στε σιγουρη πως με τετοια νοοτροπια και στο β γυρο δε θα ειναι πανω απο την 3η θεση!φιλε μου του πορφυρα αν τρομοκρατηθηκατε οπως ειπατε στο παιχνιδι μας στο σαλπεας και χασατε απο αυτο στο β γυρο την ημερομηνια που εγραψες να ξερεις οτι η δραπετσωνα χωραει 1100 ατομα και δε θα υπαρχει καθισμα!!!εμεις δε περιμενουμε παντως αυτο το παιχνιδι περιμενουμε το επομενο με την ελευθερια του φιλου σκειλς με μια ομαδα οχι καλυτερη απο μας αλλα ΟΜΑΔΑ απο τις λιγες την εσκανα που παιζει ολα τα παιχνιδια με το 100%.αυτο το ξερουμε πλεον το καταλαβαμε απο την εως τωρα πορεια τους και ελπιζω πως θα γινει ενα καλο παιχνιδακι με πολυ δυναμη χωρις κοσμο δυστυχος!ελπιζω να κερδισουμε γιατι ακολουθει δυσκολος γυρος!themis μην ακους κανεναν εξω απο τον χορο ολοι καλα χορευουν και εσυ ξερεις καλυτερα αν εισαι σωστος ή οχι...γιατι οπως και να το κανουμε σε αυτο το επιπεδο φιλοι μου αξια δεν εχουν μονο τα λεφτα αλλα και ο σεβασμος απεναντι σε καποιους και το συναισθημα και πολλα αλλα...δε νομιζω να παιζει κανεις εσκανα για να γινει πλουσιος επειδη το γουσταρει πιο πολυ το κανει!gate δικε μου μη τρελενεσαι με δηλωσεις τις απαντησεις σου θα τις δωσουμε εμεις οταν πρεπει στο γηπεδο για παρτη σου και για παρτη ολων τον τρελαμενων εθνικων που κλεινουν τις φωνες τους για μας.....και ενα ΜΠΡΑΒΟ στον πρωτεα που δειχνει οτι δε πεθαινει ευκολα και στο φιλαρακι μου τον σπυριδακη που χθες εμαθα πως εκανε παρτυ!!
leonkalf
Τα χθεσινά αποτελέσματα:

Θεμιστοκλής - ΑΟΝΑ 64-66,
Έσπερος Καλλ. – Φάρος 66-62,
Άρης Νικαίας – Μέγαρα 63-59,
Πέρα – Φοίνικας Πειρ. 47-75,
Πορφύρας – Πρωτέας Β. 73-80,
Μανδραϊκός – Ελευθερία 72-81,
Εθνικός – Αετός Καλλ. 76-68

Τελική Βαθμολογία Α΄ γύρου
(σε 13 αγ.)
1. Εθνικός 962-874 10-3 23
-----------------------------------------------------------------------
2. Πορφύρας 887-772 10-3 23
3. Ελευθερία 857-805 10-3 23
4. Αετός Καλλ. 915-890 9-4 22
5 Φοίνικας Πειρ. 877-815 9-4 22
6. Πρωτέας Βούλας 951-874 9-4 22
7. Θεμιστοκλής 932-846 7-6 20
8. Άρης Νικαίας 828-883 6-7 19
9. Πέρα 838-931 5-8 18
10. Έσπερος 932-922 5-8 18
11. Μέγαρα 849-939 4-9 17
------------------------------------------------------------------------
12. Μανδραϊκός 879-902 3-10 16
13 Φάρος 883-955 2-11 15
14. ΑΟΝΑ 771-912 2-11 15


Η ερχόμενη 14η αγωνιστική (19/01/09): ‘Εσπερος - Θεμιστοκλής, Άρης Νικ. - ΑΟΝΑ ,Πέρα – Μέγαρα, Πορφύρας – Φοίνικας Πειρ., Μανδραϊκός – Πρωτέας Β., Εθνικός - Ελευθερία, Φάρος –Αετός Καλλ.
Dr.J76
QUOTE(themis7 @ Jan 13 2009, 18:05 ) *
Ειχα υποσχεθει οτι δεν θα αχοληθω μαζι σου!!! Επειδη ομως συνεχιζεις να προκαλεις διαβασε προσεκτικα τα παρακατω

Για μενα γραφε οτι θελεις δεν με απασχολει ουτε η αποψη η δικη σου ουτε αυτων που σε βαζουν να γραφεις!!!!!

Για τον κοουτς που γραφεις με τοση ευκολια ειρωνιες εχω να σου πω καποια πραγματακια που δεν τα ξερουν πολυ αλλα με αναγκαζεις να τα γραψω για να τελειωνουμε αυτο το θεμα !!!

Οταν περυσι που ανεβηκαμε απο την Γ στην Β ηθελα να τα παρατησω γιατι ειχα βαρεθει το ατελειωτο παρολι και στησιμο που γινεται στην ΕΣΚΑΝΑ τοτε αυτος ο ανθρωπος που μεχρι τοτε δεν τον ηξερα πρωσοπικα ηρθε μεσω του Ιωαννιδη και με επιασε και μου προτεινε να αναλλαβει την ομαδα χωρις εγω να χρειστει να βαλω ουτε ενα ευρω και μου υποσχεθηκε οτι θα φερει καποια παιδια και θα κανει οτι μπορει για να σωσει την ομαδα κατηγορια !!! Εγω συμφωνησα γιατι ηθελα να παρατησω και στην πραγματικοτητα δεν πιστευα οτι θα τα καταφερει !!!! Αυτος λοιπον οχι μονο καταφερε να σωσει ευκολα την ομαδα αλλα την ανεβασε κι ολας εχοντας και (-2β) στην πλατη για τους οποιους ευθυνομαι εγω γιατι του ειχα υποσχεθει οτι θα τακτοποιησω το θεμα του παιδικου κατι που δεν καταφερα να κανω!!! Το οτι παιζουμε στην Α κατηγορεια φετος ωφειλεται καθαρα στην δικη του προσπαθεια να μαζεψει περυσι μια διαλυμεμενη ομαδα και να την ανεβασει!!!
Αν εσυ λες οτι ειναι κακος προπονητης εμενα δεν με νοιαζει γιατι εμενα με νοιαζει και με τι ανθρωπους συνεργαζομαι!!! Σε ενημερωνω λοιπον οτι ο προπονητης αυτος ειναι ο μοναδικος σ αυτην την κατηγορια ο οποιος δεν αμοιβεται οχι γιατι δεν ειναι καλος οπως λες απλα γιατι τιμαει την σχεση μας και εχει την πρωσοπικοτητα και τον χαρακτηρα να μην παιρνει λεφτα απο εναν φιλο του!!!! Δεν νομιζω οτι θα το εκανε αλλος αυτο... Αν καποια πραγματα φετος δεν εχουν παει οπως τα περιμεναμε δεν μπορει να φταει μονο αυτος ... ολοι εχουμε ενα μεριδιο που μας αναλογει κι εγω εχω το μεγαλυτερο!!!!

Παμε στο θεμα του Τζαγκαρακη!!!! Οσο ηταν καλα το παιδι ηταν πρωτος σκορερ και πρωτος ριμπαουντερ της ομαδας και μεσα στους δεκα πρωτους της κατηγοριας !!! Επειδη λοιπον τραυματιστηκε το παιδι εγω τι θελεις να κανω , να τον βαλω να παιξει χτυπημενος η να σταματησω να κανω παρεα μαζι του επειδη τραυματιστηκε????? Αυτα ειναι αστεια πραγματα !!! Σε ενημερωνω οτι παρολο που εγω ειμουν αντιθετος πηγε μονος του κι εκανε ενεση κορτιζονης για να μπορεσει να βοθησει την ομαδα στον β γυρο!!! Δεν εχω κανενα παραπονο και να σου πω και κατι για να το κλεισουμε οσο θα ειμαι εγω στον Θεμιστοκλη θα ειναι και ο Τζαγκαρακης !!!

Για τον φιλλιπου δεν εχω να πω τιποτα !!! Ειναι παιδικος μου φιλος !!!! Κακο ειναι αυτο??? Κι επειδη ειναι παιδικος μου φιλος τι σημαινει αυτο οτι οποτε η ομαδα δεν παιζει καλα θα ερχεται αυτος να μας σωσει??? Ο γιωργος δεν χρωσταει απαντηση σε κανενα και ισχυουν και γι αυτον οτι και για τον Τζαγκαρακη!!!!

Ελπιζω λοιπον να το κλεισαμε το θεμα !!! Σ ευχαριστω λοιπον για το ενδιαφερον σου για μενα και για τις συμβουλες σου...
Προσπαθησε την ενεργεια που ξοδευεις για να ασχολεισε με τις αλλες ομαδες να την διοχετευσεις για να βοηθησεις την ομαδα σου ...


Διόρθωσε με αν κάνω λάθος, γιατί τα παραπάνω μου φαίνονται περίεργα.

Από καλά πληροφορημένες πηγές, έμαθα ότι από την έναρξη σχεδόν του φετινού πρωταθλήματος, είχες συναντήσεις με 2 προπονητές, ώστε να αναλάβουν την ομάδα. Απλώς σημειώνω ότι ο ένας ήταν βοηθός και για λίγο πρώτος σε ομάδα Γ' εθνικής πέρυσι και ο άλλος είναι εν ενεργεία σε πρωταγωνίστρια ομάδα της κατηγορίας.

Συνεπώς προκύπτει ότι η εμπιστοσύνη σου στον coach είναι από καιρό ταραγμένη.
themis7
QUOTE(Dr.J76 @ Jan 14 2009, 00:49 ) *
Διόρθωσε με αν κάνω λάθος, γιατί τα παραπάνω μου φαίνονται περίεργα.

Από καλά πληροφορημένες πηγές, έμαθα ότι από την έναρξη σχεδόν του φετινού πρωταθλήματος, είχες συναντήσεις με 2 προπονητές, ώστε να αναλάβουν την ομάδα. Απλώς σημειώνω ότι ο ένας ήταν βοηθός και για λίγο πρώτος σε ομάδα Γ' εθνικής πέρυσι και ο άλλος είναι εν ενεργεία σε πρωταγωνίστρια ομάδα της κατηγορίας.

Συνεπώς προκύπτει ότι η εμπιστοσύνη σου στον coach είναι από καιρό ταραγμένη.

Επειδη σου αρεσουν τα κουτσομπολια κι όχι η ουσια θα σου απαντησω!!!
Συναντηση με τον πρωτο που αναφερες ειχα γιατι ειμαστε φιλοι και αν θυμασαι καλα που θυμασαι ηταν και προπονητης της ομαδας όταν ειμασταν στη Γ !!! Εχουμε πολύ καλη σχεση από τοτε και ειχα ζητησει την βοηθεια του σε καποια πραγματα εν γνωση μαλιστα του κοουτς !!!!
Συναντηση με τον δευτερο που ειπες ειχα εχω και θα εχω , ποτε όμως δεν εγινε τετοια προταση γιατι ο ανθρωπος είναι σε ομαδα και μαλιστα είναι μεσα στους στοχους του!!! Δεν τεθηκε ποτε να ερθει στην ομαδα !!!! Αυτό όμως δεν μας εμποδιζει να τα λεμε εξω από το γηπεδο!!!Δεν θεωρω ότι οποιος είναι παιχτης η προπονητης σε αντιπαλη ομαδα είναι εχθρος μου ισα ισα που θεωρω οτι εχουμε πολλα πραγματα που μοιραζομαστε!!!
Οσο γι αυτά που εγραψα για τον Κοουτς τα εγραψα όχι για να δειξω ότι είναι καλος προπονητης ( που θεωρω ότι είναι ) αλλα γιατι θεωρω ότι είναι αδικια να βγαινεις να κραζεις καποιον κρυμενος πισω από την ανωνυμια σου όπως κανει ο alithias !!!
Επισης στο ξαναλεω ότι ασχετως από τα λαθη που εχουν γινει φετος ο κοουτς εχει δωσει και την ψυχη του τα 2 τελευταια χρονια για την ομαδα και δεν του αξιζει ανωνυμη ειρωνικη κριτικη!!!!
Ολοι κρινομαστε γι αυτά που κανουμε αλλα σταματηστε να κρυβεστε πισω από την ανωνυμια που σας προσφερει το φορουμ και να κραζετε οπιον σας κατεβει στο κεφαλι!!!
Είναι μικρος ο χωρος και ειμαστε ολοι γνωστοι για το πιοι ειμαστε και τι κανουμε !!!
Το γεγονος ότι εχεις ποσταρει μονο για εμας και για τον Ιωνικο φανερωνει την ταυτοτητα σου σε αυτους που ξερουν
Καληνυχτα!!!!!!!!!!!!
hidalgo
QUOTE(tokoukoutsi @ Jan 13 2009, 17:07 ) *
me ton kalatzi ston pago o porfiras den aneveni pote!!!!opws persi pou exase to prwtathlima etsi k fetos me 3 htes stin edra tou apo ton 1o giro outes 3os den prokeite na vgei!!koroidevei ton kosmo k prwth apo olous thn dioikisi tou porfira...

ειναι ακομα στο πορφυρα ο καλατζης η απελαθηκε γενικοτερα απο το πειραια?
παντως το κλιμα στην ομαδα κ οι σχεσεις παιχτων προπονητη,εκτος απο τους δικους του
ειναι χαλια.
tokoukoutsi
QUOTE (hidalgo @ Jan 14 2009, 01:52 ) *
ειναι ακομα στο πορφυρα ο καλατζης η απελαθηκε γενικοτερα απο το πειραια?
παντως το κλιμα στην ομαδα κ οι σχεσεις παιχτων προπονητη,εκτος απο τους δικους του
ειναι χαλια.

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΩΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ!!!ΓΙΑ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΑΙΧΤΩΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΙΚΑΚΙΑΣ...

ΕΘΝΙΚΑΡΑ wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif wos_sport3.gif


ΠΟΡΦΥΡΑΣ ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif
Dr.J76
QUOTE(themis7 @ Jan 14 2009, 01:42 ) *
Επειδη σου αρεσουν τα κουτσομπολια κι όχι η ουσια θα σου απαντησω!!!
Συναντηση με τον πρωτο που αναφερες ειχα γιατι ειμαστε φιλοι και αν θυμασαι καλα που θυμασαι ηταν και προπονητης της ομαδας όταν ειμασταν στη Γ !!! Εχουμε πολύ καλη σχεση από τοτε και ειχα ζητησει την βοηθεια του σε καποια πραγματα εν γνωση μαλιστα του κοουτς !!!!
Συναντηση με τον δευτερο που ειπες ειχα εχω και θα εχω , ποτε όμως δεν εγινε τετοια προταση γιατι ο ανθρωπος είναι σε ομαδα και μαλιστα είναι μεσα στους στοχους του!!! Δεν τεθηκε ποτε να ερθει στην ομαδα !!!! Αυτό όμως δεν μας εμποδιζει να τα λεμε εξω από το γηπεδο!!!Δεν θεωρω ότι οποιος είναι παιχτης η προπονητης σε αντιπαλη ομαδα είναι εχθρος μου ισα ισα που θεωρω οτι εχουμε πολλα πραγματα που μοιραζομαστε!!!
Οσο γι αυτά που εγραψα για τον Κοουτς τα εγραψα όχι για να δειξω ότι είναι καλος προπονητης ( που θεωρω ότι είναι ) αλλα γιατι θεωρω ότι είναι αδικια να βγαινεις να κραζεις καποιον κρυμενος πισω από την ανωνυμια σου όπως κανει ο alithias !!!
Επισης στο ξαναλεω ότι ασχετως από τα λαθη που εχουν γινει φετος ο κοουτς εχει δωσει και την ψυχη του τα 2 τελευταια χρονια για την ομαδα και δεν του αξιζει ανωνυμη ειρωνικη κριτικη!!!!
Ολοι κρινομαστε γι αυτά που κανουμε αλλα σταματηστε να κρυβεστε πισω από την ανωνυμια που σας προσφερει το φορουμ και να κραζετε οπιον σας κατεβει στο κεφαλι!!!
Είναι μικρος ο χωρος και ειμαστε ολοι γνωστοι για το πιοι ειμαστε και τι κανουμε !!!
Το γεγονος ότι εχεις ποσταρει μονο για εμας και για τον Ιωνικο φανερωνει την ταυτοτητα σου σε αυτους που ξερουν
Καληνυχτα!!!!!!!!!!!!

Κατ' αρχήν δεν καταλαβαίνω το εκνευρισμό σου!

Εγώ ζήτησα επιβεβαίωση για αυτά που έμαθα. Γνωρίζω ότι και στους 2 πρότεινες συνεργασία.

Σχετικά με τα "περί φιλίας & μισθοδοσίας" είναι τουλάχιστον αστεία, γιατί με αυτή τη λογική ο "παιδικός σου φίλος" Φιλίππου δεν τιμάει την σχέση μας και δεν έχει την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα αφού παίρνει λέφτα απο έναν φίλο του!!!!

Τέλος μην κάνεις τον πράκτορα για τα ποσταρίσματα(υπάρχει η δυνατότυητα για πολλά ψευδώνυμα), γιατί καταλήγεις σε λάθος συμπεράσματα...

Καλή συνέχεια!!!
themis7
QUOTE(Dr.J76 @ Jan 14 2009, 13:51 ) *
Κατ' αρχήν δεν καταλαβαίνω το εκνευρισμό σου!

Εγώ ζήτησα επιβεβαίωση για αυτά που έμαθα. Γνωρίζω ότι και στους 2 πρότεινες συνεργασία.

Σχετικά με τα "περί φιλίας & μισθοδοσίας" είναι τουλάχιστον αστεία, γιατί με αυτή τη λογική ο "παιδικός σου φίλος" Φιλίππου δεν τιμάει την σχέση μας και δεν έχει την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα αφού παίρνει λέφτα απο έναν φίλο του!!!!

Τέλος μην κάνεις τον πράκτορα για τα ποσταρίσματα(υπάρχει η δυνατότυητα για πολλά ψευδώνυμα), γιατί καταλήγεις σε λάθος συμπεράσματα...

Καλή συνέχεια!!!

Ενταξει λοιπον για απαντησε μου σε κατι??? Αφου τους εκανα οπως λες προταση γιατι δεν ηρθαν μεχρι τωρα????
leonkalf
QUOTE (Dr.J76 @ Jan 14 2009, 10:51 ) *
Τέλος μην κάνεις τον πράκτορα για τα ποσταρίσματα(υπάρχει η δυνατότητα για πολλά ψευδώνυμα), γιατί καταλήγεις σε λάθος συμπεράσματα...

Αυτό όπως θα όφειλες να ξέρεις απαγορεύεται από τον κανονισμό του forum κι όποιος γίνεται μέλος εδώ θα πρέπει να τον τηρεί και να τον σέβεται!!!

Περιμένω απάντηση στο pm
rover6
QUOTE(Dr.J76 @ Jan 14 2009, 11:51 ) *
Κατ' αρχήν δεν καταλαβαίνω το εκνευρισμό σου!

Εγώ ζήτησα επιβεβαίωση για αυτά που έμαθα. Γνωρίζω ότι και στους 2 πρότεινες συνεργασία.

Σχετικά με τα "περί φιλίας & μισθοδοσίας" είναι τουλάχιστον αστεία, γιατί με αυτή τη λογική ο "παιδικός σου φίλος" Φιλίππου δεν τιμάει την σχέση μας και δεν έχει την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα αφού παίρνει λέφτα απο έναν φίλο του!!!!

Τέλος μην κάνεις τον πράκτορα για τα ποσταρίσματα(υπάρχει η δυνατότυητα για πολλά ψευδώνυμα), γιατί καταλήγεις σε λάθος συμπεράσματα...

Καλή συνέχεια!!!

εγω θα πω μια γνωμη ,και ας παει στην θαλασσα.
δεν ειναι κακο να μιλαει καποιος και να κανει ερευνητικες συζητησεις,παντα για το καλο της ομαδας του,οσο αφορα τις φιλιες η πειρα μου λεει καλυτερα να συνεργαζεσαι με καποιους "αγνωστους" παρα με "φιλους"
Jabar
QUOTE(leonkalf @ Jan 14 2009, 13:32 ) *
Αυτό όπως θα όφειλες να ξέρεις απαγορεύεται από τον κανονισμό του forum κι όποιος γίνεται μέλος εδώ θα πρέπει να τον τηρεί και να τον σέβεται!!!

Περιμένω απάντηση στο pm

Στείλε πμ στον leonkalf για DOCTOR J και Dr.J76.Αν έχεις δύο nick name είναι λόγος διαγραφής.
tokoukoutsi
QUOTE(alithias @ Jan 13 2009, 15:21 ) *
ΜΕ ΧΑΣΑΤΕ? ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΕΙΜΩΝΑ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΕΠΕΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ :ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ. ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΓΥΡΟ ΤΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΥ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ Γ ΕΘΝΙΚΗ . bball.gif bball.gif bball.gif
ΠΕΡΙΜΕΝΩ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΧΘΕΣ. 69.gif 69.gif 69.gif
ΧΘΕΣ ΧΑΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙ ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ . ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΠΡΗΞΕΙ ΟΤΙ Η ΔΙΑΤΗΣΙΑ ΚΑΙ Η ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΠΟΡΦΥΡΑ? ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΙ ΟΛΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΙ ΕΘΝΙΚΟΙ? ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΧΑΤΙΡΙ . ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ . ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΥΜΑΣΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΡΟΖΑΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΟ ΤΣΕΠΑΚΙ shot.gif shot.gif shot.gif ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ icon_wave.gif icon_wave.gif
ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ 77.gif 77.gif 77.gif
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 23-3-2009 ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 24.00 :
ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΟΙΤΑΞΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ :ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΕΙΧΕΣ ΘΙΧΤΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΤΑ ΘΥΜΗΣΩ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ) (ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΠΑΛΤΑ)
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΝ ΨΗΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ? ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ 68.gif 68.gif 68.gif
ΟΛΟΙ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΑΝ euro ΞΥΠΝΑ

ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΣΑΣ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΟΥΡΑΓΩΝ?


[size="5"][/size]TA ΛΕΜΕ 23 - 3 - 2009

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ shot.gif
απο λογια εισαι πρςτος φιλε αληθεια!!!!! smiley.gif smiley.gif εσυ πριν λιγο καιρο ελεγες οτι ο πορφιρας ειναι ανικητος 68.gif 68.gif 68.gif το ειδαμε!!!
τςρα τηα σοθ πς εγς την αληθεια...ο πορφιρας θα τερματιση τριτος η τεταρτος 77.gif 77.gif 77.gif κ εδω ειμαστε!!!
εχεις τραγικο προπονητη(αν λεγετε προπονητης αυτος )icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif κ μετρια ομαδα χςρισ κοσμο!!για αυτο ασε τα σαλια του τυπου ραντεβου 23/3/2009 κ κατσε 2ος smiley.gif smiley.gif smiley.gif
leonkalf
Το σημερινό φύλλο της εφημερίδας SportDay (σελ. 46) αναφέρει ότι ο Θεμιστοκλής έλυσε τη συνεργασία του με τον προπονητή Παύλο Κάσση και έκανε πρόταση συνεργασίας στον Νίκο Μελά.
Basket-time
Τέτοιο ''πακέτωμα'' με τον Καλατζή δεν μπορώ να το καταλάβω...

Γιατί δεν κοιτάει ο καθένας τι μπορεί να κάνει για να βελτιωθεί σαν παίκτης ή σαν κόουτς αντίστοιχα,για τον εαυτό του.
Τέτοιες ''κρίσεις'' πιστεύω δεν βοηθάνε πουθενά και κανένα.Κάποιοι άνθρωποι πρέπει να κρίνονται σφαιρικά,στο τέλος και χωρίς τέτοια σχόλια.

Δεν θέλω να πάρω το μέρος κανενός απλά λέω ότι δεν είναι δίκαιο αυτό να γίνεται.
Ξέρω κάποια πράγματα και κάποιες καταστάσεις αλλά έτσι δεν βρίσκεται άκρη.
Είναι σωστό για παράδειγμα να μπαίνει κάποιος στο φόρουμ και να γράφει ότι ένας παίκτης κάνει το ένα,κάνει το άλλο κτλ κτλ ??
Πιστεύω πως όχι...

Και επαναλαμβάνω ότι δεν κρίνω,ούτε σχολιάζω πράγματα συγκεκριμένα.Αναφέρομαι σε ''κρίσεις'',σε ''σχόλια'' που δεν είναι σωστό να γίνονται με τέτοιο τρόπο.
scales84
αν ισχυει αυτο για τον κοουτς του θεμιστοκλη θα μας το πει ο θεμης...
rover6
QUOTE(Basket-time @ Jan 14 2009, 15:57 ) *
Τέτοιο ''πακέτωμα'' με τον Καλατζή δεν μπορώ να το καταλάβω...

Γιατί δεν κοιτάει ο καθένας τι μπορεί να κάνει για να βελτιωθεί σαν παίκτης ή σαν κόουτς αντίστοιχα,για τον εαυτό του.
Τέτοιες ''κρίσεις'' πιστεύω δεν βοηθάνε πουθενά και κανένα.Κάποιοι άνθρωποι πρέπει να κρίνονται σφαιρικά,στο τέλος και χωρίς τέτοια σχόλια.

Δεν θέλω να πάρω το μέρος κανενός απλά λέω ότι δεν είναι δίκαιο αυτό να γίνεται.
Ξέρω κάποια πράγματα και κάποιες καταστάσεις αλλά έτσι δεν βρίσκεται άκρη.
Είναι σωστό για παράδειγμα να μπαίνει κάποιος στο φόρουμ και να γράφει ότι ένας παίκτης κάνει το ένα,κάνει το άλλο κτλ κτλ ??
Πιστεύω πως όχι...

Και επαναλαμβάνω ότι δεν κρίνω,ούτε σχολιάζω πράγματα συγκεκριμένα.Αναφέρομαι σε ''κρίσεις'',σε ''σχόλια'' που δεν είναι σωστό να γίνονται με τέτοιο τρόπο.

και συνεχιζω οτι φετος πολυ μισος για πορφυρα και καλατζη, αυτο σημαινει και αλλα πραγματα.
οπως οτι ολοι τελικα τα εχουν με τον πρωτο.
δεν εχει χαθει και τιποτα.
αμφιβαλλει κανεις οτι ο πορφυρας μπορει να κανει διπλο μεσα στον εθνικο?
οτι επισης ο εθνικος η και ο πορφυρας ακομη μπορουν να χασουν και καπου αλλου και να ερθει κανενας αλλος να βγει μπροστα?
αυτην την δευτερα ειδαν και οι τυφλοι.
δειτε τα αποτελεσματα.
ας ασχοληθει ο καθενας με την ομαδα του και κακιες και αποθημενα ας τα κρατησει για τον εαυτο του.
hidalgo
QUOTE(rover6 @ Jan 14 2009, 16:17 ) *
και συνεχιζω οτι φετος πολυ μισος για πορφυρα και καλατζη, αυτο σημαινει και αλλα πραγματα.
οπως οτι ολοι τελικα τα εχουν με τον πρωτο.
δεν εχει χαθει και τιποτα.
αμφιβαλλει κανεις οτι ο πορφυρας μπορει να κανει διπλο μεσα στον εθνικο?
οτι επισης ο εθνικος η και ο πορφυρας ακομη μπορουν να χασουν και καπου αλλου και να ερθει κανενας αλλος να βγει μπροστα?
αυτην την δευτερα ειδαν και οι τυφλοι.
δειτε τα αποτελεσματα.
ας ασχοληθει ο καθενας με την ομαδα του και κακιες και αποθημενα ας τα κρατησει για τον εαυτο του.

ειναι πολλα τα λεφτα οποτε πρεπει να πεσει κ λιγο παραμυθι.
δηλαδη ο πορφυρας σε τι μπορει να ελπιζει καλυτερο?
εχασε απο τον ενα κ μοναδικο συνδιεκδηκιτη που τον εχει εκτος στο β γυρο
εχασε δυο εντος εδρας αγωνες απο ομαδες της μεσης της βαθμολογιας,
ο προπονητης με καποιους παιχτες ειναι στα μαχαιρια,για την ακριβεια ουτε
να τον βλεπουν δε θελουν,
κερδισε στην ελευθερια με αποβολη ποτοσογλου(δικαια αποβληθηκε)
ομως ειχε δικιο για αυτα που εξεραγη,στην οποια ελευθερια παραλιγο
να χασει απο τον εφορο που κοουτσαρισε μετα την αποβολη,
κ επειδη ειναι τα λεφτα καλα,ειναι φιλος του λατροβαλη που επηρεαζει το προεδρο
τα εχει καλα με καποιους μανατζερ παιχτων μενει στη θεση του για να καταφερει να
στερησει καθε ελπιδα ανοδου στην ομαδα οπως κ περσι
scales84
QUOTE(hidalgo @ Jan 14 2009, 14:36 ) *
κερδισε στην ελευθερια με αποβολη ποτοσογλου(δικαια αποβληθηκε)
ομως ειχε δικιο για αυτα που εξεραγη,στην οποια ελευθερια παραλιγο
να χασει απο τον εφορο που κοουτσαρισε μετα την αποβολη,

Και στην ελευθερια κερδισε γιατι ολη τη βδομαδα ο ποτοσογλου δεν εκανε την προπονηση της ομαδας λογω αρρωστις..ηταν τυχερος σε αυτο ο πορφυρας..φαινεται δικαιολογια αλλα ειναι η αληθεια!!!!
Dr.J76
QUOTE(themis7 @ Jan 14 2009, 12:18 ) *
Ενταξει λοιπον για απαντησε μου σε κατι??? Αφου τους εκανα οπως λες προταση γιατι δεν ηρθαν μεχρι τωρα????

Οι λόγοι μπορεί να είναι πολλοί. Ο πιο απλός ότι δεν τα βρήκατε στα λεφτά...
skropion2
Καλη χρονια...Ενα τελευταιο νεο για ΠΟΡΦΥΡΑ...Φιλικο με ΟΣΦΠ 16.00 στο ΣΕΦ την παρασκευη......



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ.......


16.00


Καλο απογευμα... smiley.gif smiley.gif blove.gif
Dr.J76
QUOTE(hidalgo @ Jan 14 2009, 16:36 ) *
ειναι πολλα τα λεφτα οποτε πρεπει να πεσει κ λιγο παραμυθι.
δηλαδη ο πορφυρας σε τι μπορει να ελπιζει καλυτερο?
εχασε απο τον ενα κ μοναδικο συνδιεκδηκιτη που τον εχει εκτος στο β γυρο
εχασε δυο εντος εδρας αγωνες απο ομαδες της μεσης της βαθμολογιας,
ο προπονητης με καποιους παιχτες ειναι στα μαχαιρια,για την ακριβεια ουτε
να τον βλεπουν δε θελουν,
κερδισε στην ελευθερια με αποβολη ποτοσογλου(δικαια αποβληθηκε)
ομως ειχε δικιο για αυτα που εξεραγη,στην οποια ελευθερια παραλιγο
να χασει απο τον εφορο που κοουτσαρισε μετα την αποβολη,
κ επειδη ειναι τα λεφτα καλα,ειναι φιλος του λατροβαλη που επηρεαζει το προεδρο
τα εχει καλα με καποιους μανατζερ παιχτων μενει στη θεση του για να καταφερει να
στερησει καθε ελπιδα ανοδου στην ομαδα οπως κ περσι

Σύμφωνω ότι το θέμα με τον Πορφύρα έχει παρατραβήξει. Γνωρίζω ότι είναι αντιπάθης ομάδα στους περισσότερους (κυρίως λόγω διοίκησης), αλλά νομίζω ότι πρέπει να μην ασχολούμαστε άλλο.
eskanakias
συγνωμη ρε παιδια αλλα πιον νικο μελα λεμε????????γιατι αν το δω και αυτο παει τα ειδα ολα μετα.............
rover6
QUOTE(Dr.J76 @ Jan 14 2009, 19:12 ) *
Σύμφωνω ότι το θέμα με τον Πορφύρα έχει παρατραβήξει. Γνωρίζω ότι είναι αντιπάθης ομάδα στους περισσότερους (κυρίως λόγω διοίκησης), αλλά νομίζω ότι πρέπει να μην ασχολούμαστε άλλο.

αν ο πορφυρας ειναι αντιπαθης για τους παραγοντες του ,sorry φιλοι αλλα μαλλον μιλαμε για αλλη ομαδα .
γιατι τυγχανει να τους γνωριζω προσωπικα ολους ομως και πιο κυριους στην συνεργασια μαζι τους δεν εχω γνωρισει.αν ξεφευγουν για την ομαδα τους ειναι αλλη ιστορια αυτο το κανουν ολοι.
αλλα αντιπαθητικη ομαδα γιατι οι παραγοντες ειναι κακοι η "αλητες" η οπως αλλιως θελετε μαλλον φιλε dr j δεν τους γνωριζεις αυτους τους ανθρωπους και γραφεις για να γραφεις.
και το τελειωνω εδω το θεμα.
παντως ειναι σιγουρο οτι η α εσκανα τα τελευταια χρονια εχει γινει θριλλερ.καμια ομαδα δεν κανει περιπατο οπως μερικα χρονια πριν που ο πρωταθλητης ειχε βγει απο την 10η αγωνιστικη.
και την νεα χρονια θα ειναι ακομη πιο δυσκολη γιατι βλεπω πτωσεις απο γ εθνικη ομαδων απο εσκανα αρκετες.
tomati
QUOTE(rover6 @ Jan 14 2009, 20:42 ) *
αν ο πορφυρας ειναι αντιπαθης για τους παραγοντες του ,sorry φιλοι αλλα μαλλον μιλαμε για αλλη ομαδα .
γιατι τυγχανει να τους γνωριζω προσωπικα ολους ομως και πιο κυριους στην συνεργασια μαζι τους δεν εχω γνωρισει.αν ξεφευγουν για την ομαδα τους ειναι αλλη ιστορια αυτο το κανουν ολοι.
αλλα αντιπαθητικη ομαδα γιατι οι παραγοντες ειναι κακοι η "αλητες" η οπως αλλιως θελετε μαλλον φιλε dr j δεν τους γνωριζεις αυτους τους ανθρωπους και γραφεις για να γραφεις.
και το τελειωνω εδω το θεμα.
παντως ειναι σιγουρο οτι η α εσκανα τα τελευταια χρονια εχει γινει θριλλερ.καμια ομαδα δεν κανει περιπατο οπως μερικα χρονια πριν που ο πρωταθλητης ειχε βγει απο την 10η αγωνιστικη.
και την νεα χρονια θα ειναι ακομη πιο δυσκολη γιατι βλεπω πτωσεις απο γ εθνικη ομαδων απο εσκανα αρκετες.

Aν τους γνωριζεις προσωπικα,ρωτα τους.ΘΕΛΑΝΕ ΠΕΡΙΣΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ? γιατι το φιασκο στο περσινο παιχνιδι με τον φοινικα βρωμησε πολυ.Ο Καλατζης κοιμωτανε,η βασικη πενταδα στον παγκο για τρεια δεκαλεπτα και η εξεδρα περιμενε να τελειωσει η τυπικη διαδικασια.τελοσ με ηττα και τελοσ η ανοδος
rover6
QUOTE(tomati @ Jan 14 2009, 21:11 ) *
Aν τους γνωριζεις προσωπικα,ρωτα τους.ΘΕΛΑΝΕ ΠΕΡΙΣΥ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ? γιατι το φιασκο στο περσινο παιχνιδι με τον φοινικα βρωμησε πολυ.Ο Καλατζης κοιμωτανε,η βασικη πενταδα στον παγκο για τρεια δεκαλεπτα και η εξεδρα περιμενε να τελειωσει η τυπικη διαδικασια.τελοσ με ηττα και τελοσ η ανοδος

και φυσικα θελανε.
για το συγκεκριμενο ματς αυτο ειναι μια ιστορια για ανδρες που φορανε φουστες.
και οχι στον πορφυρα.... οσοι γνωριζουν ξερουν. ph34r.gif
Diaplekomenos
Ο Themis7 αναλαμβάνει την ομάδα, και έχει προτείνει την θέση του general manager σε κάποιον που θα κινείται μεταξύ πάγκου και εξέδρας και θα φοράει συνέχεια κασκόλ.... cool.gif icon_tomato.gif
toro_loco
QUOTE(themis7 @ Jan 13 2009, 18:05 ) *
Για τον κοουτς που γραφεις με τοση ευκολια ειρωνιες εχω να σου πω καποια πραγματακια που δεν τα ξερουν πολυ αλλα με αναγκαζεις να τα γραψω για να τελειωνουμε αυτο το θεμα !!!
Οταν περυσι που ανεβηκαμε απο την Γ στην Β ηθελα να τα παρατησω γιατι ειχα βαρεθει το ατελειωτο παρολι και στησιμο που γινεται στην ΕΣΚΑΝΑ τοτε αυτος ο ανθρωπος που μεχρι τοτε δεν τον ηξερα πρωσοπικα ηρθε μεσω του Ιωαννιδη και με επιασε και μου προτεινε να αναλλαβει την ομαδα χωρις εγω να χρειστει να βαλω ουτε ενα ευρω και μου υποσχεθηκε οτι θα φερει καποια παιδια και θα κανει οτι μπορει για να σωσει την ομαδα κατηγορια !!! Εγω συμφωνησα γιατι ηθελα να παρατησω και στην πραγματικοτητα δεν πιστευα οτι θα τα καταφερει !!!! Αυτος λοιπον οχι μονο καταφερε να σωσει ευκολα την ομαδα αλλα την ανεβασε κι ολας εχοντας και (-2β) στην πλατη για τους οποιους ευθυνομαι εγω γιατι του ειχα υποσχεθει οτι θα τακτοποιησω το θεμα του παιδικου κατι που δεν καταφερα να κανω!!! Το οτι παιζουμε στην Α κατηγορεια φετος ωφειλεται καθαρα στην δικη του προσπαθεια να μαζεψει περυσι μια διαλυμεμενη ομαδα και να την ανεβασει!!!
Αν εσυ λες οτι ειναι κακος προπονητης εμενα δεν με νοιαζει γιατι εμενα με νοιαζει και με τι ανθρωπους συνεργαζομαι!!! Σε ενημερωνω λοιπον οτι ο προπονητης αυτος ειναι ο μοναδικος σ αυτην την κατηγορια ο οποιος δεν αμοιβεται οχι γιατι δεν ειναι καλος οπως λες απλα γιατι τιμαει την σχεση μας και εχει την πρωσοπικοτητα και τον χαρακτηρα να μην παιρνει λεφτα απο εναν φιλο του!!!! Δεν νομιζω οτι θα το εκανε αλλος αυτο... Αν καποια πραγματα φετος δεν εχουν παει οπως τα περιμεναμε δεν μπορει να φταει μονο αυτος ... ολοι εχουμε ενα μεριδιο που μας αναλογει κι εγω εχω το μεγαλυτερο!!!!


Αυτά έγραφέ ο themis7 πριν δυο μέρες...
Παιδιά καλό το παραμύθι αλλά δεν έχει δράκο.
Τέλος λοιπόν ο Κάσσης από τον Θεμιστοκλή. Τώρα για ποιο λόγο γράφτηκε αυτός ο ύμνος την Τρίτη, δεν το καταλαβαίνω. Εκτός κι αν μεσολάβησε κάτι άλλο... ή εκτός αν έχεις θητεύσει δίπλα στον Κόκκαλη που τη μία μέρα έβγαζε ανακοίνωση στήριξης στον Μπιγκόν και την άλλη τον έδιωχνε.
Κρίμα πάντως για έναν άνθρωπο που σας ανέβασε δύο φορές κατηγορία, και κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες, να φεύγει με αυτόν τον τρόπο... Και όπως μας λες δεν έπαιρνε και χρήματα. Είναι το λιγότερο αχαριστία...

Δυστυχώς μόνο με τα λεφτά δεν γίνεσαι ομάδα από τη μια μέρα στην άλλη. Πόσο μάλλον να κερδίσεις άνοδο σε εθνική κατηγορία. Αυτό πρέπει να το καταλάβετε καλά εσείς και άλλη μια ομάδα της κατηγορίας...
tokoukoutsi
QUOTE (rover6 @ Jan 15 2009, 00:31 ) *
και φυσικα θελανε.
για το συγκεκριμενο ματς αυτο ειναι μια ιστορια για ανδρες που φορανε φουστες.
και οχι στον πορφυρα.... οσοι γνωριζουν ξερουν. ph34r.gif

mallon esu den xeris icon_drunk.gif icon_drunk.gif ta idia eginan k sto paixnidh me ton espero!!!!!!!xeris posa xrimata xreiazontousan mazi me thn anodo??asto....k perisotero apo ollous den ithele thn anodo autos pou einai ston pago twra smiley.gif smiley.gif smiley.gif gia auto mathe ta kalitera k meta mila....
hidalgo
QUOTE(tokoukoutsi @ Jan 15 2009, 18:01 ) *
mallon esu den xeris icon_drunk.gif icon_drunk.gif ta idia eginan k sto paixnidh me ton espero!!!!!!!xeris posa xrimata xreiazontousan mazi me thn anodo??asto....k perisotero apo ollous den ithele thn anodo autos pou einai ston pago twra smiley.gif smiley.gif smiley.gif gia auto mathe ta kalitera k meta mila....

ξερει
Dr.J76
QUOTE(toro_loco @ Jan 15 2009, 17:21 ) *
Αυτά έγραφέ ο themis7 πριν δυο μέρες...
Παιδιά καλό το παραμύθι αλλά δεν έχει δράκο.
Τέλος λοιπόν ο Κάσσης από τον Θεμιστοκλή. Τώρα για ποιο λόγο γράφτηκε αυτός ο ύμνος την Τρίτη, δεν το καταλαβαίνω. Εκτός κι αν μεσολάβησε κάτι άλλο... ή εκτός αν έχεις θητεύσει δίπλα στον Κόκκαλη που τη μία μέρα έβγαζε ανακοίνωση στήριξης στον Μπιγκόν και την άλλη τον έδιωχνε.
Κρίμα πάντως για έναν άνθρωπο που σας ανέβασε δύο φορές κατηγορία, και κάτω από πολύ δύσκολες συνθήκες, να φεύγει με αυτόν τον τρόπο... Και όπως μας λες δεν έπαιρνε και χρήματα. Είναι το λιγότερο αχαριστία...

Δυστυχώς μόνο με τα λεφτά δεν γίνεσαι ομάδα από τη μια μέρα στην άλλη. Πόσο μάλλον να κερδίσεις άνοδο σε εθνική κατηγορία. Αυτό πρέπει να το καταλάβετε καλά εσείς και άλλη μια ομάδα της κατηγορίας...

Τις ενστάσεις μου για τον ύμνο τις κατέθεσα κι εγώ. Από εκεί και πέρα να διορθώσω ότι ο Θεμιστοκλής ανέβηκε μία κατηγορία με τον συγκεκριμένο προπονητή (μετά από συγχώνευση ομάδων μεγαλύτερων κατηγοριών).
Τέλος θα ήθελα να διευκρινιστεί αν πρόκειται για απόλυση ή παραίτηση.
rover6
QUOTE(tokoukoutsi @ Jan 15 2009, 18:01 ) *
mallon esu den xeris icon_drunk.gif icon_drunk.gif ta idia eginan k sto paixnidh me ton espero!!!!!!!xeris posa xrimata xreiazontousan mazi me thn anodo??asto....k perisotero apo ollous den ithele thn anodo autos pou einai ston pago twra smiley.gif smiley.gif smiley.gif gia auto mathe ta kalitera k meta mila....

μαλλον φιλε το nikname σου δεν ειναι τυχαια επιλογη. icon_tomato.gif
σουλεω λοιπον οτι το καλοκαιρι ηταν πολυ κοντα να πληρωσουν 40.000 χιλιαδες για να αγορασουν τον γκυζιακο,αλλα ο προεδρος του γκυζιακου προτημησε τον παπαγο.μετα εγιναν συζητησεις με τον κρονο ιωαννινων αλλα χαλασε η δουλεια απο την ξανθη.
τωρα αν αυτοι οι ανθρωποι δεν θελουν να δωσουν χρηματα σε διαιτητες για να ανεβουν ειναι αλλη ιστορια και μαγκια τους .
και στον εσπερο τελευταια αγωνιστικη να μας πουν εκει τι εγινε ,αλλα καλυτερα οποιος ξερει τον περυσινο προπονητη του εσπερου ας τον ρωτησει ......
για την ιστορια....... απο που ηρθαν τα χρηματα. ph34r.gif
themis7
Ο προπονητης του Θεμιστοκλη Παυλος κασσης παραιτηθηκε από την ομαδα μετα το παιχνιδι με τον Α.Ο.Ν.Α. στα αποδυτηρια !!! Εγω ειμουν παρων και ειπαμε ότι θα το συζητησουμε με ηρεμια αργοτερα!!! Βρεθηκαμε λοιπον χθες πριν την προπονηση και αποφασισαμε από κοινου ότι κατι επρεπε να αλλαξει στην ομαδα!!! Ετσι λοιπον διατηρησε την αποψη του για παραιτηση και πηγαμε παρεα και τα ανακοινωσαμε και στα παιδια!!!
Οποιος ξερει να διαβαζει και οποιος με ξερει καταλαβαινει ότι αυτά που εγραψα προχθες ηταν πραγματα που τα αισθανομουν και τα αισθανομαι!!! Δεν εγραψα κατι για να τον υπερασπιστω σαν προπονητη ( Το εγραψα ξεκαθαρα κιολας ) αλλα εγραψα γιατι θεωρησα ότι η κριτικη πουδεχτηκε από το forum ηταν αηθης !!! Δεν θα απαντουσα αν καποιος εκανε μπασκετικη κριτικη !!! Καπιοι εγραψαν κακοηθιες που δεν επρεπε να μεινουν αναπαντητες !!!
Καποια στιγμη στην ζωη ολων μας ερεται η στιγμη για γεναιες αποφασεις !!! Ο Παυλος εβαλε τον εαυτο του κατω από το καλο της ομαδας και πηρε μια γεναια αποφαση !!! Τωρα το μπαλακι πεφτει σε αλλους να φανουν γεναιοι …Ελπιζω να τα καταφερουν!!!
Εγω θα πω στον Παυλο από εδώ ένα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όλα !!! Δεν χρειαζεται τιποτα άλλο … ο Παυλος ξερει…

Σ ολες τις άλλες κακοηθιες δεν εχω διαθεση να απαντησω!!!! Εχετε δικαιωμα να εχετε την γνωμη σας κι εγω την δικη μου!!!!!!!!!!!!!

rover6
QUOTE(themis7 @ Jan 15 2009, 20:44 ) *
Ο προπονητης του Θεμιστοκλη Παυλος κασσης παραιτηθηκε από την ομαδα μετα το παιχνιδι με τον Α.Ο.Ν.Α. στα αποδυτηρια !!! Εγω ειμουν παρων και ειπαμε ότι θα το συζητησουμε με ηρεμια αργοτερα!!! Βρεθηκαμε λοιπον χθες πριν την προπονηση και αποφασισαμε από κοινου ότι κατι επρεπε να αλλαξει στην ομαδα!!! Ετσι λοιπον διατηρησε την αποψη του για παραιτηση και πηγαμε παρεα και τα ανακοινωσαμε και στα παιδια!!!
Οποιος ξερει να διαβαζει και οποιος με ξερει καταλαβαινει ότι αυτά που εγραψα προχθες ηταν πραγματα που τα αισθανομουν και τα αισθανομαι!!! Δεν εγραψα κατι για να τον υπερασπιστω σαν προπονητη ( Το εγραψα ξεκαθαρα κιολας ) αλλα εγραψα γιατι θεωρησα ότι η κριτικη πουδεχτηκε από το forum ηταν αηθης !!! Δεν θα απαντουσα αν καποιος εκανε μπασκετικη κριτικη !!! Καπιοι εγραψαν κακοηθιες που δεν επρεπε να μεινουν αναπαντητες !!!
Καποια στιγμη στην ζωη ολων μας ερεται η στιγμη για γεναιες αποφασεις !!! Ο Παυλος εβαλε τον εαυτο του κατω από το καλο της ομαδας και πηρε μια γεναια αποφαση !!! Τωρα το μπαλακι πεφτει σε αλλους να φανουν γεναιοι …Ελπιζω να τα καταφερουν!!!
Εγω θα πω στον Παυλο από εδώ ένα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για όλα !!! Δεν χρειαζεται τιποτα άλλο … ο Παυλος ξερει…

Σ ολες τις άλλες κακοηθιες δεν εχω διαθεση να απαντησω!!!! Εχετε δικαιωμα να εχετε την γνωμη σας κι εγω την δικη μου!!!!!!!!!!!!!

κακως δινεις εξηγησεις .
πανω απο ολα το καλο της ομαδος σου.αν κρινεις οτι καλο ειναι να φυγει ο προπονητης φευγει.
εσυ εισαι αυτος ππου αποφασιζει και κανενας αλλος.
το εσυ παει σε σενα και το δ.σ της ομαδος.ολα τα αλλα ειναι για καταναλωση.
ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ
QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 14:46 )
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ-ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
ΕΜΑΘΑ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΣΤΟΙΧΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΚΑΝΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΡΑΒΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΜΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!


Εχω την εντυπωση οτι δεν διαβασες καλα το ποστ!!! Δεν αναφερα ποτε οτι εχουμε παραπονα απο την διατησια οτι μας αδικησε αλλα οτι ηταν κακη και για τις 2 ομαδες!!! Δεν νομιζω οτι κανεις πανυγηρισε παραπανο απο οτι αξιζε μαι τετοια νικη!! Απλα θα σου υπενθιμισω οτι οταν εμεις ξεκινησαμε πριν 4 χρονια την προσπαθεια μας απο την Δεσκανα ο Εσπερος ηταν η Β εθνικη η Α2 οποτε νιωθεις καποιο παραπανο σεβασμο για τετοια σωματια οπως σεβασμο μεγαλο νιωθεις οταν παιζεις αντιπαλο με παιχτες σαν τον Σταυρακοπουλο! Οσο για το κλιμα εχεις δικιο δεν ειμαστε δεμενοι τοσο οσο περυσι ειμαστε ακομα πιο δεμενοι...
Ηττα καναμε και στο κυπελο και δεν ειχαμε κανενα προβλημα να παραδεχθουμε οτι χασαμε δικαια

QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 15:28 )
ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ.ΑΠΛΑ ΧΘΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΣΑΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΡΟΖ ΦΥΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!

Aπο που οδηγηθηκες σ αυτο το συμπερασμα???? Αφου δεν εισουν εκει??? Και δεν νομιζω οτι αναφερθηκες γενικα στιους νεωφοτιστους αλλα στο παιχνιδι Θεμιστοκλης - ΕΣΠΕΡΟΣ...

QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 15:38 )
Aπο που οδηγηθηκες σ αυτο το συμπερασμα???? Αφου δεν εισουν εκει??? Και δεν νομιζω οτι αναφερθηκες γενικα στιους νεωφοτιστους αλλα στο παιχνιδι Θεμιστοκλης - ΕΣΠΕΡΟΣ...


αυτα μου ειπαν ατομα τα οποια ηταν στο γηπεδο.δεν εχω κατι με τον θεμιστοκλη το αντιθετο μαλιστα εαν θυμασε την περασμενη σεζον τα λογια μου.τελος παντων,εγω παντως θελω να δω τη θα γινει στις ηττες τις ομαδας και τι κλιμα θα υπαρχει απο ολους παιχτες-προπονητη-παραγοντες

QUOTE(ΕΣΚΑΝΙΤΗΣ @ Oct 7 2008, 15:55 )
αυτα μου ειπαν ατομα τα οποια ηταν στο γηπεδο.δεν εχω κατι με τον θεμιστοκλη το αντιθετο μαλιστα εαν θυμασε την περασμενη σεζον τα λογια μου.τελος παντων,εγω παντως θελω να δω τη θα γινει στις ηττες τις ομαδας και τι κλιμα θα υπαρχει απο ολους παιχτες-προπονητη-παραγοντες

Το καταλαβαινω οτι δεν εχεις κατι και δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο ... Συγχαρητηρια για την νικη σας καλη πορεια με υγεια να εχετε!!! Οσο για ολα τα αλλα εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε ... Μην ξεχνας οτι το θεμα των σχεσεων ισχυει για ολες τις ομαδες...

QUOTE(themis7 @ Oct 7 2008, 16:02 )
Το καταλαβαινω οτι δεν εχεις κατι και δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο ... Συγχαρητηρια για την νικη σας καλη πορεια με υγεια να εχετε!!! Οσο για ολα τα αλλα εδω θα ειμαστε και θα τα συζηταμε ... Μην ξεχνας οτι το θεμα των σχεσεων ισχυει για ολες τις ομαδες...


Αντε να δουμε τις αντιδρασεις καποιον...................


Σας παω στον οκτωβρη να σας θυμισω αυτα που λεγαμε!!!!!!!!!εχει να πει κανενας τιποτα?
rover6
QUOTE(Diaplekomenos @ Jan 15 2009, 12:45 ) *
Ο Themis7 αναλαμβάνει την ομάδα, και έχει προτείνει την θέση του general manager σε κάποιον που θα κινείται μεταξύ πάγκου και εξέδρας και θα φοράει συνέχεια κασκόλ.... cool.gif icon_tomato.gif

και εχω μαθει ξεκιναει και με νικη ph34r.gif
SIR34
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΗΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΕΜΑ , ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΟΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ MΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ .
ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ
QUOTE(SIR34 @ Jan 18 2009, 13:49 ) *
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΗΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΕΜΑ , ΕΧΕΤΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΑΛΗΘΙΝΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΙΟΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ MΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ .


συγγνωμη τι σημαινει αυτο?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.