Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Live strong
Να ζήσεις Λεωνίδα και χρόνια πολλά,
Μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά…. smiley.gif
Να έχεις υγεία και γελάς πολύ... 24.gif
Πάντα χαρές και έντονες συγκινήσεις! hippy.gif.jpeg
Σου εύχομαι να χαίρεσαι πραγματικά τη κάθε στιγμή, γιατί τελικά οι στιγμές είναι αυτές που μετράνε!!!!! magic.gif
sofo4
QUOTE(tsops @ Sep 24 2007, 15:01 ) *
Ευχαριστώ παίδες! Και εσείς ότι επιθυμείτε και πάντα "Χρόνια Καλά" όπως λέει και ο Suspect και το τιμώ όπου κιαν βρεθώ. Thanks! smile.gif


οτι επιθυμείς coach με πολλές επαγγελματικές και προσωπικές επιτυχίες και πάνω απο όλα να είσαι καλά. icon_wave.gif

χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν smile.gif
Gravedigger
Χρόνια Πολλά στον Leonkalf και τον Tsops!(Αν και λίγο καθυστερημένα...)Να είστε ευτυχισμένοι και με πολλές επιτυχίες! icon_wave.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Sep 24 2007, 12:08 ) *
Ωωωωωω!!!! Είχες γενέθλια αγαπητέ συν moderator??? w00t.gif

Χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστίσεις!!!!! Να είσαι πάντα υγιής, να χαίρεσαι την οικογένεια σου και πάνω απ όλα τη κούκλα σου, που εύχομαι να πάρει τα χνάρια του μπαμπά και να είναι μέσα στα γήπεδα!!! 69.gif smiley.gif


Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου΄...αυτό ήταν ευχή ή απειλή? laugh.gif

QUOTE(sofo4 @ Sep 25 2007, 08:06 ) *
οτι επιθυμείς coach με πολλές επαγγελματικές και προσωπικές επιτυχίες και πάνω απο όλα να είσαι καλά. icon_wave.gif

χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν smile.gif


Νάσαι καλά sofo μου smile.gif

QUOTE(Gravedigger @ Sep 25 2007, 09:23 ) *
Χρόνια Πολλά στον Leonkalf και τον Tsops!(Αν και λίγο καθυστερημένα...)Να είστε ευτυχισμένοι και με πολλές επιτυχίες! icon_wave.gif


Ευχαριστώ Grave και Χρόνια Πολλά Λεωνίδα! Υγεία και πάντα επιτυχίες!
Live strong
QUOTE(tsops @ Sep 25 2007, 12:39 ) *
Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου΄...αυτό ήταν ευχή ή απειλή? laugh.gif


μμμμ.... 39.gif για να δούμε.. rolleyes.gif εεε... μάλλον ευχή ήταν smiley.gif τώρα βέβαια, εσύ πάρτο όπως θες banana.gif
k_sal_15
Χρόνια πολλά leonkalf !!! Να 'σαι πάντα καλά και καλή χρονιά με την νέα σου ομάδα!
leonkalf
QUOTE(thrylos7 @ Sep 25 2007, 03:40 ) *
Χρόνια πολλά Λεωνίδα! Ότι επιθυμείς! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και καλή επιτυχία για τη φετινή χρονιά!

Ευχαριστώ πολύ Νότη. Να είσαι καλά!!

QUOTE(apkat @ Sep 25 2007, 03:51 ) *
Χρονια πολλα και καλα Λεωνιδα.Οτι επιθυμεις..Πιστευω φετος να τα πουμε επιτελους στο γηπεδο..

Ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά!!
Ε, ναι επιβάλλεται. Θα βρεθούμε στο ΣΕΦ φέτος.

QUOTE(Live strong @ Sep 25 2007, 09:21 ) *
Να ζήσεις Λεωνίδα και χρόνια πολλά,
Μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά…. smiley.gif
Να έχεις υγεία και γελάς πολύ... 24.gif
Πάντα χαρές και έντονες συγκινήσεις! hippy.gif.jpeg
Σου εύχομαι να χαίρεσαι πραγματικά τη κάθε στιγμή, γιατί τελικά οι στιγμές είναι αυτές που μετράνε!!!!! magic.gif

Βιργινία μου σ'ευχαριστώ πολύ. Να είσαι πάντα καλά και να ζεις μαζί μας τις καθημερινές στιγμές..


QUOTE(Gravedigger @ Sep 25 2007, 12:23 ) *
Χρόνια Πολλά στον Leonkalf και τον Tsops!(Αν και λίγο καθυστερημένα...)Να είστε ευτυχισμένοι και με πολλές επιτυχίες! icon_wave.gif

Ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά!!

QUOTE(tsops @ Sep 25 2007, 15:39 ) *
.. και Χρόνια Πολλά Λεωνίδα! Υγεία και πάντα επιτυχίες!

Ευχαριστώ πολύ Δημήτρη. Πολύχρονος και συ, να' σαι καλά και επιτυχίες και σε σένα.

QUOTE(k_sal_15 @ Sep 25 2007, 21:16 ) *
Χρόνια πολλά leonkalf !!! Να 'σαι πάντα καλά και καλή χρονιά με την νέα σου ομάδα!

Ευχαριστώ πολύ. Να είσαι καλά!!


Να 'μαστε όλοι καλά να μου ξαναπείτε τις ευχές του χρόνου, πάλι εδώ!! smile.gif

Ευχαριστώ και πάλι
hagi
Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς με υγεία και αγάπη στη ζωή σου..Ελπίζω να συνεχίσουμε να ανταλλάσουμε ευχές όλοι μας εδώ στο forum μας και τα επόμενα χρόνια..
thrylos7
Μακάρι, ναι!

Χρόνια πολλά weirdo! Ότι επιθυμείς, υγεία & ευτυχία κι ένα μειωμένο διαρκείας για τον Άρη φέτος, με όσο το δυνατόν περισσότερα ματς! tongue.gif smile.gif
Pierce
χρονια πολλα msg ο,τι ποθεις και σε μια καλη σχολη! biggrin.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα φιλε!
Jimar
χρονια πολλα ρε χριστο ....

ελπιζω να εισαι ετοιμος για το αυριανο , να υπαρχει και καποιος ανταγωνισμος ρε γμτ , δν αντεχω να σε κερδιζω συνεχεια 30.gif 30.gif ... Θα φας καλα και φετος banana.gif banana.gif banana.gif

( ησουν λιγο τυχερος στην γενικη mad.gif , αλλα δν θα ειμαι τοσο καλος μαζι σου τις αλλες φορες 33.gif 33.gif )

ΥΓ. α και γλυκα δεν ειδα σημερα , τα περιμενω τις επομενες μερες ε 45.gif 45.gif 45.gif 45.gif
msg
από ό,τι είδατε σήμερα μπήκα μετά από μέρες οπότε αν και καθυστερημένα σας ευχαριστώ πολύ!!

ρε τζιμάρ τυχερός ήσουν πάλι που πήραμε τον ίδιο βαθμο... έχεις και την τύχη να μην σε ανταγωνίζομαι παρά μόνο σε 3 μαθήματα... έρχεται η φυσική και οι συναρτήσεις....υπομονή ... banana.gif

QUOTE
Θα φας καλα και φετος


καλά όπως έτρωγες πέρυσι;;;; δεν σε καταλαβαίνω..... banana.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα στον Κολοσσο! smile.gif
Igor
Χρονια πολλα σε :

Delinquent(23)

trefoil 13: Συνεχισε να υποστηριζεις τη ΠΑΝΑΘΑ σε χαρες και λυπες.
morfi
Χρόνια πολλά σε Delinquent και (να το πω, να μην το πω...) trefoil 13 !
Gravedigger
Χρόνια πολλά και στους 2 και πάντα επιτυχίες σε όλους τους τομείς...!
center
Χρόνια σας πολλά Delinquent και trefoil 13, να τα εκατοστίσετε, ότι επιθυμείτε και να σημειώνετε πάντα επιτυχίες!!
smile.gif smile.gif
trefoil 13
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!
Pierce
χρονια πολλα συνμιλανεζε dominique! ο,τι ποθεις στα χερια σου να τα βρεις
kostasvc15
Χρονια πολλα στον dominique και στον cliff ac....
Dominique
Σας ευχαριστω πολυ παιδια!Παμε για τη μεγαλη κουπα και φετος Pierce!!
kostasvc15
Χρονια πολλα P.Faliro13...οτι επιθυμεις!
Pierce
χρονια πολλα Μητσο και καλη επιτυχια φετος smiley.gif


Χρονια πολλα και οσους γιορταζουν biggrin.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά παιδιά!Πολύχρονοι!

ΥΓ.Χρόνια πολλά και στους εορτάζοντες!
Edit:Εγραψα σχεδόν τα ίδια με τον Pierce...Δεν το είδα...! icon_drunk.gif
Flash
Χρόνια πολλά σε όσους έχουν γενέθλια ή την ονομαστική τους εορτή σήμερα!!!

(και ο rchos δε γιορτάζει σήμερα ; )
apkat
Xρονια πολλα και καλα Σταματη και απο εδω..Οτι επιθυμεις και παντα χαρα και ευτυχια!!!!!!!!
Pierce
χρονια πολλα στον πρασινο kai με περισσοτερο ΝΒΑ και λιγοτερη euroleague tongue.gif
captain charisma
χρονια μου πολλα σημερα εχω την ονομαστικη γιορτη μου smiley.gif
θελετε κερασμα? icon_drunk.gif
Das Kapital
QUOTE(big dirk @ Nov 14 2007, 00:09 ) *
χρονια μου πολλα σημερα εχω την ονομαστικη γιορτη μου smiley.gif
θελετε κερασμα? icon_drunk.gif


Ειναι του Οσιου Ντιρκουλα σημερα; blink.gif
captain charisma
οχι αλλα του αγιου φιλιππου 19.gif smiley.gif icon_wave.gif
kostasvc15
Χρονια σου πολλα...
Χρονια πολλα και στον παρισινο...
sch
Tatubasketfan, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Να τα εκατοστήσεις, ότι επιθυμείς πάνω απ'όλα με υγεία, καλή πρόοδο στα μαθήματα σου και πολλά wos_sport5.gif wos_sport3.gif . Χρόνια πολλά!!!
kostasvc15
Χρονια πολλα στον JJC που γινεται 17!
Χρονια πολλα και στους εορταζοντες....
Gravedigger
Χρόνια πολλά στο Jjc και τους εορτάζοντες!Πολλές επιτυχίες!(Το δώρο μου ήταν ο Marcus Camby!) tongue.gif
Air Kef
Ρε!!!! Κανένας δν ευχηθηκε στον αντμιν;;;


Χρονια καλά ρε Σπυρο ( θα σε επαιρνα και τηλεφωνο,τρομαρα μου 19.gif ),υγεια,χαρα,ευτυχια και οτι επιθυμεις. smiley.gif
dizzy_fingers
Ευχαριστώ.
Πάρε τηλέφωνο ρε να δούμε τί θα κάνουμε από βδομάδα.
kostasvc15
Χρονια πολλα dizzy... smile.gif
NBAholic
Χρόνια πολλά, Diz. Ευτυχώς που υπάρχουν και μερικοί που προσέχουν τις γιορτές και τις ημερομηνίες, γιατί εγκώ ντεν...
Flash
Χρόνια καλά Σπύρο. Πάντα ενεργός και εναργής σου εύχομαι. Και με καλή παρέα παντού. smile.gif
apkat
Xρονια πολλα ρε Σπυρο..Συγνωμη που σε ξεχασα αλλα και γω με τις γιορτες δεν τα πηγαινω καθολου καλα..Οτι επιθυμεις και παντα ευτυχισμενος.. biggrin.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά στον admin μας και όλους τους Σπύρους του φόρουμ!Όπως και οι άλλοι,έτσι και εγώ μόνο κατά τύχη μαθαίνω τις γιορτές οπότε θα μου συγχωρέσετε την καθυστέρηση! rolleyes.gif icon_wave.gif
dizzy_fingers
Εδώ εγώ δε θυμάμαι κάθε χρόνο αν η γιορτή μου είναι 12 ή 10 δεκεμβρίου 71.gif.

Σας ευχαριστώ πάντως παιδιά.
Αυτό που εύχομαι να έχω είναι ένα φόρουμ χωρίς φασαρίες. Μου έχουν λείψει οι ήσυχοι ύπνοι....
center
Χρόνια πολλά dizzy και από εμένα!!ΠΟλύχρονος να είσαι!!
smile.gif smile.gif
captain charisma
χρονια πολλα στον αντμιν να ναι καλα που εφτιαξε αυτο το φορουμ και εχω να περναω την ωρα μου ευχαριστα
και στα ανωτερα ντιζυ biggrin.gif
kostasvc15
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 13 2007, 18:16 ) *
Εδώ εγώ δε θυμάμαι κάθε χρόνο αν η γιορτή μου είναι 12 ή 10 δεκεμβρίου 71.gif.

Εδω δε θυμασαι τα γενεθλια σου,θα θυμασαι τη γιορτη σου; tongue.gif biggrin.gif
dizzy_fingers
Μπα, για τα γενέθλια υπάρχει ο ρουφιάνος του φόρουμ ("Today's Birthdays") tongue.gif.

Σας ευχαριστώ όλους, παιδιά, για τις ευχές. smile.gif
captain charisma
χρονια πολλα σε ολους και καλες γιορτες να εχετε!!
Air Kef
Kαλά χριστούγεννα και καλές γιορτες..

Ρε που εφτασε 2008..
center
Καλές γιορτές και χρόνια πολλά σε όλους τους συμφορουμίτες!
smile.gif smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.