Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
HLR CENATION
QUOTE(mixalisgate7 @ Sep 8 2013, 12:37 ) *
Χρόνια πολλά και από εμένα.

Eυχαριστω πολυ Μιχαλη...Συνεχισε τα πολυ ωραια αφιερωματα στο blog σου. wink.gif
SG3ptshooter
Ξέρει ποιος παλιός Birthday Unknown έχει γενέθλια σήμερα. Χρόνια Πολλά, σε πάμε, είσαι τιτάνας κλπ.

duncan21
sacarame
Τόνυ χρόνια πολλά και καλά ρε!! Πολύχρονος και ό,τι ποθείς...
Magnus92
Αντωνης, ο Μορρισον, σωστα;


Χρονια του πολλα λοιπον... smile.gif
morrison
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά...όμως...
...ρε μουλαροτεκνάδες μόνο ο HLR με αγαπάει πραγματικά γιατί είναι ο μαναδικός που θυμάται τα birthday unknown γενέθλια μου απ'έξω, χωρίς Skype και άλλα σκονάκια...! Οπότε τον ευχαριστώ ένα κλικ περισσότερο...!

Και ένα - πολύ σοβαρό- τιπ για Αμίρ...
Σαν σέντερ με κάνα light 4αρακι τύπου Έντ Ντέιβις δίπλα ΟΝΤΩΣ είναι παίχτης του 32-33.
Σαν πάουερ φόργουορντ με Βαλαντσιούνας στο σέντερ μένοντας μακριά από επιθετικά ριμπάουντς που του δίνουν αρκετούς πόντους, χάνοντας τη δουλειά του main pnr guy βολτάροντας στα 4-5 μέτρα είναι παίχτης του 25-26.
Και στις δύο περιπτώσεις μιλάω για φορτωμένα λεπτά συμμετοχής, και στις δύο περιπτώσεις αξίζει την επιλογή αλλά αλλάζει ο γύρος προφανώς. Στα συν του ότι είναι πολύ προσεκτικός στα φάουλς σαν στάρτερ και το γεγονός ότι δύσκολα θα χάσει ματς με στραβοπατήματα και άλλες τέτοιες αηδίες. Όσοι πιστοί προσέλθετε... tongue.gif
sacarame
QUOTE(morrison @ Sep 21 2013, 17:30 ) *
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά...όμως...
...ρε μουλαροτεκνάδες μόνο ο HLR με αγαπάει πραγματικά γιατί είναι ο μαναδικός που θυμάται τα birthday unknown γενέθλια μου απ'έξω, χωρίς Skype και άλλα σκονάκια...! Οπότε τον ευχαριστώ ένα κλικ περισσότερο...!



Μπαν στον Χλρ λοιπόν για να μην χαλάει την πιάτσα... tongue.gif
Weekendman
Χρόνια σου Πολλά morrison και μέσω αυτού του Φόρουμ!
morfi
Χρόνια πολλά morrison! biggrin.gif
nikolas12
Χρόνια Πολλά morrison. Πότε θα σε δούμε να γράφεις για wrestling ξανά;
morrison
QUOTE(nikolas12 @ Sep 22 2013, 23:27 ) *
Πότε θα σε δούμε να γράφεις για wrestling ξανά;


Όταν θα βρεθεί κάτι να μου δώσει κίνητρο να κάτσω να ξαναδώ κάτι παραπάνω από τα big4. smile.gif

Kατά τα άλλα, ξαναευχαριστώ άπαντες για τις ευχές. rolleyes.gif
gspara
Πολυχρονος Leon!!!!!!
Συνεχισε να μας δινεις τα φωτα σου,βασιλια του undrerground basketball!!!
LFO
Mεγαλος μπασκετανθρωπος ο Λεωνιδας. Αγαπαει το μπασκετ πραγματικά. Χρονια στα παρκέ τοσο σαν παικτης οσο και σαν φιλαθλος.

Βοηθά βεβαια και γιαυτο το έταιρο του ήμισυ που ειναι επίσης μπασκετικια.


Φιλε, τις καλυτερες ευχες μου για ο,τι καλυτερο στην ζωή σου.


Θα τα πουμε στο ΣΕΦ
LFO
Με την ευκαρια αυτη να ευχηθω και εγω στον Μορισον υγεια υγεια υγεια και οτι επιθυμει να γινει πραγματικοτητα.

Οπως του έχω γραψει και αλλου, μακαρι ειλικρινα να ειχα πολλα φραγκα. Θα του έδινα ενα βαρβατο ποσο να φτιαξει κατι για το μπασκετικο Θρυλο. Ενα βιντεο, ενα ντοκυμαντερ, κατι να μεινει για τις επομενες γενιες Ολυμπιακων γιατι αν περιμενουμε απο την διοικηση , κλαφτα χαραλαμπε.

Τοσο ο Αντωνης οσο και ο Λεωνιδας ειναι απο αυτους του λιγους Ολυμπιακους που δεν θυμήθηκαν το τμημα μπάσκετ οταν αρχισε να ανεβαίνει αλλα ηταν παντα εκει και στα πολυ δύσκολα χρονια και αυτό το σέβομαι πάρα πολύ.

Η διαδυκτιακή μας γνωριμια (με το Λεωνιδα και προσωπικα) ειναι απο τα μεγαλύτερα οφέλη που εχω αποκομισει απο το σερφάρισμα στο ιντερνετ.

Να ειστε παντα καλα μαγκες
rankin
Ποιος γιορτάζει?
Λεο και Μόρισον?

Χρόνια σας πολλά ρε τσίφτες!!!! Ότι επιθυμείτε!!!! Πάντα γεροί και δυνατοί!
gspara
Xρονια Πολλα pain!!!!
H αγαπη και η αφοσιωση σου για το Κουκακι να επιβραβευτει με συμμετοχη στις εθνικες κατηγοριες!!
pain of salvation
QUOTE(gspara @ Oct 7 2013, 11:35 ) *
Xρονια Πολλα pain!!!!
H αγαπη και η αφοσιωση σου για το Κουκακι να επιβραβευτει με συμμετοχη στις εθνικες κατηγοριες!!

Σε ευχαριστώ πολύ...
χαχα...γεράσαμε ρε...πέρασε το τρένο...για να δούμε αν αντέχουμε φέτος
duncan21
Xρόνια πολλά κι από μένα στο σύγγαυρο-συμπλειζερά pain of salvation.Ότι ποθείς μαν.
pain of salvation
QUOTE(duncan21 @ Oct 7 2013, 12:26 ) *
Xρόνια πολλά κι από μένα στο σύγγαυρο-συμπλειζερά pain of salvation.Ότι ποθείς μαν.


Να 'σαι καλά Tim
Zoys
Χρόνια πολλά Manu7! smile.gif
Dancing Madly Backwards
Χρόνια πολλά και καλά ! smiley.gif
HLR CENATION
Στρατο (Magnus92) χρονια πολλα ρε φιλε,παντα με υγεια και ολα τα ονειρα σου να πραγματοποιηθουν.Και αν διαφωνουμε καμια φορα στα πολιτικα τα ξεχναμε και συνεχιζουμε. smile.gif

Χρονια πολλα και στον γκορου του pro-wrestling Μιχαλη -gate 7.
Magnus92
Να 'σαι καλα Χρηστο , ο,τι επιθυμεις κι εσυ... Ευχαριστω πολυ... biggrin.gif

( Προφανως ειναι μεσα στο παιχνιδι οι διαφωνιες, και να σου πω την αληθεια, ενιωσα λιγο ασχημα γιατι καταλαβα πως μαλλον πηρες αναποδα εκεινο που σου ειχα γραψει , αν και ειχα βαλει την φιλικη διευκρινιση smile.gif ... Οπως και να 'χει, σορρυ αν σε πειραξε οντως... )
mixalisgate7
Σ'ευχαριστώ Χρήστο.
HLR CENATION
QUOTE(Magnus92 @ Nov 8 2013, 10:48 ) *
Να 'σαι καλα Χρηστο , ο,τι επιθυμεις κι εσυ... Ευχαριστω πολυ... biggrin.gif

( Προφανως ειναι μεσα στο παιχνιδι οι διαφωνιες, και να σου πω την αληθεια, ενιωσα λιγο ασχημα γιατι καταλαβα πως μαλλον πηρες αναποδα εκεινο που σου ειχα γραψει , αν και ειχα βαλει την φιλικη διευκρινιση smile.gif ... Οπως και να 'χει, σορρυ αν σε πειραξε οντως... )

Συγγνωμη ηταν λαθος η ολη αντιδραση μου....Βασικα ηταν πολυ δυσκολη μερα η συγκεκριμενη, με αυτα που ειχαν γινει.Και παλι πολυχρονος. wink.gif
frenchman7
Χρόνια πολλά ρε Μάγκνοοο!
Zoys
Έχει όντως γενέθλια ο Μάγνος; Χρόνια πολλά κι από μένα. smile.gif
Magnus92
Δεν ειναι γενεθλια , ειναι η χριστιανοταλιμπαν γιορτη tongue.gif ...

Σας ευχαριστω πολυ παντως για τις ευχες, να ειστε καλα κι εσεις...
smile.gif
sacarame
Να ευχηθώ και από δω στον SG3ptshooter χρόνια καλά και πολλά!! Πολύχρονος... Ό,τι ποθείς να το πάθεις...

Τραγουδάκι δεν θα βάλω, διότι όπως σωστά λέει και ο ίδιος, δεν το χω με τα ξένα και πολύ, οπότε το αφήνω σε καναν άλλο... smiley.gif

Zoys
Χρόνια πολλά SG! smile.gif

Μουσικά ούτε εγώ θα βάλω κάτι, με τα μέταλλα δεν είμαι και τόσο κοντά. biggrin.gif

Νομίζω όμως ότι τα 14 ποντάκια του Corbacho στην Μπαρτσελόνα ήταν εξαιρετικό δώρο!

edit: Και βιντεάκι ασφαλώς:
j-kidd13
Xρονια πολλα γιγαντα shooter...!!!


Παρε και μια μεταλια που ακουω τελευταια και γουσταρω.....tongue.gif(παροτι ο Phil αρκουδολιονταριζει....tongue.gif το κομματι σπερνει....)



HLR CENATION
SG χρονια πολλα,ευτυχισμενα και παντα με υγεια. smile.gif
Επισης σου ευχομαι καποια στιγμη να καταφερεις να μαθεις τα ροστερ των ισπανικων ομαδων,τους παικτες και να καταφερεις να με περασεις στο ισπανικο φαντασυ...(εβγαλα γλωσσα και εγω ο ασχετος που δεν εχω δει ματς μεχρι στιγμης.) smiley.gif
duncan21
Χρόνια πολλά στο τρελό κι από μένα.Είθε να βλέπει την καλογυμνασμένη πλάτη μου στο fantasy και το Getzlaf να πετάει εσαεί.
aegeansheed
#1 for many reasons. Most Definitelly, precious companion, supersportsfan, six-string sounds wiseman, native speaker of his own high complexity special language, guy with great sense of humour, a forum diamond..

SG3ptshooter
Σας ευχαριστώ όλους από εδώ, όποιον τρόπο κι αν επιλέξατε για να ευχηθείτε. wink.gif
QUOTE(sacarame @ Nov 24 2013, 15:49 ) *

QUOTE(Zoys @ Nov 24 2013, 15:57 ) *

Κάθε αγωνιστική με νίκες + highlight plays για Corbacho και Latavious, είναι καλή αγωνιστική.
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 24 2013, 16:19 ) *
Xρονια πολλα γιγαντα shooter...!!!
Παρε και μια μεταλια που ακουω τελευταια

Καλό το δώρο, δε μπορώ να πω, απαντώ. Σήμερα πήγα σε αυτό το volume, άκουσα Youthanasia και Βlood Mountain.
QUOTE(HLR CENATION @ Nov 24 2013, 16:21 ) *
SG χρονια πολλα,ευτυχισμενα και παντα με υγεια. smile.gif
Επισης σου ευχομαι καποια στιγμη να καταφερεις να μαθεις τα ροστερ των ισπανικων ομαδων,τους παικτες και να καταφερεις να με περασεις στο ισπανικο φαντασυ...(εβγαλα γλωσσα και εγω ο ασχετος που δεν εχω δει ματς μεχρι στιγμης.) smiley.gif

Aπό πριν περάσει η μέρα που το είπες σε πέρασα ρε αγόρι. tongue.gif
Δεν πάμε καλά συνολικά σα λίγκα φέτος στο Ισπανικό.
QUOTE(duncan21 @ Nov 24 2013, 23:40 ) *
Χρόνια πολλά στο τρελό κι από μένα.Είθε να βλέπει την καλογυμνασμένη πλάτη μου στο fantasy και το Getzlaf να πετάει εσαεί.

Είμαστε σε 3 διαφορετικές διοργανώσεις neck and neck. Καλό και good natured rivalry, παρά τη μετζα μου για τα μπινελίκια στο Ισπανικό comment board. Σου εύχομαι, για μένα κυρίως, να βγει MVP O LaMarcus και να πάρει πρωτάθλημα ο Steph.
QUOTE(aegeansheed @ Nov 25 2013, 00:39 ) *
#1 for many reasons. Most Definitelly, precious companion, supersportsfan, six-string sounds wiseman, native speaker of his own high complexity special language, guy with great sense of humour, a forum diamond..

Δεν υπερβάλλεις καθόλου. Που να μη βαριόμουν να γράψω πάνω από 2 σειρές κάθε φορά εδώ και κάτι χρόνια δηλαδή. tongue.gif
2 σερί ήττες οι Lions από ομάδες που δε θα βγούν καν playoffs, mega-slump Red Wings και Pistons όσο απογοητευτικοί πίστευα. Το πατριωτικό μέτωπο άλλα έταζε κι άλλα δίνει ως τώρα φέτος. 68.gif

Το καλύτερο δώρο αναμένεται να είναι η ταινία που πρότεινε ο Ginobili, αν και μου άρεσαν πολύ και τα καινούρια μου παπούτσια που διάλεξα. tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 25 2013, 14:56 ) *
Καλό το δώρο, δε μπορώ να πω, απαντώ. Σήμερα πήγα σε αυτό το volume, άκουσα Youthanasia και Βlood Mountain.


Ωραιοι οι Mastodon...Τους ειχα ακουσει στους Metallica το 07,που επαιξαν support,και ομολογω μου αρεσαν αρκετα παρ οτι δεν ειχα ξανακουσει τιποτα απο αυτους,ειδικα εκεινος ο θεουλης κιθαριστας με την κοκκινη μουσαρα που επαιζε μπροστα μου....
Magnus92
Φακ... Παραληψις...

Πολυχρονος ΣουΓκου, οτι επιθυμεις να παθεις !
biggrin.gif


Εγω θα σου κανω δωρο λιγο ελβετικο φολκ:


ΤΕΡΑΣΤΙΑ μπαντα, εκπληκτικη μουσικη wink.gif
HLR CENATION
Xρονια σου πολλα ρε Στελιο...!!! wav.gif Συνεχισε την καταπληκτικη δουλεια στο φορουμ σαν αντμιν ,με τις ραδιοφωνικες εκπομπες,το καναλι στο youtube και ολα τα υπολοιπα...Και παλι χρονια πολλα. smile.gif
SG3ptshooter
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 25 2013, 15:16 ) *
ομολογω μου αρεσαν αρκετα παρ οτι δεν ακούγονται τα φωνητικά live ειχα ξανακουσει τιποτα απο αυτους,ειδικα εκεινος ο θεουλης κιθαριστας με την κοκκινη μουσαρα που επαιζε μπροστα μου....

http://splicd.com/4pvfQtUhtNE/358/381
το θεούλης είναι λίγο:


QUOTE(Magnus92 @ Nov 26 2013, 00:16 ) *
Φακ... Παραληψις...
Πολυχρονος ΣουΓκου, οτι επιθυμεις να παθεις !
biggrin.gif
Εγω θα σου κανω δωρο λιγο ελβετικο φολκ

Τhanks, Magnus Karlsson. Βλέπω μπήκε ο Nuntius μέσα σου.

μόλις φάω έχει πρόγραμμα που ξεκινάει με Primordial και Moonsorrow, thanks.
benchwarmer
Νταξει ειμαι απαραδεκτος.

Χρονια πολλα στον SG καταρχας, για να επανορθωσω υποσχομαι να δω 10λεπτο βιντεακι NHL της επιλογης του.

Και χρονια πολλα και στον Στελαρα βεβαιως (αυτο ευτυχως το θυμηθηκα την ιδια μερα, παρολο που του μιλουσα για ωρες στο φμπ σαν να μην συμβαινει τιποτα laugh.gif )
HLR CENATION
Καλο μηνα σε ολους. smile.gif Μιχαλη χρονια πολλα,οτι επιθυμεις. wink.gif
mixalisgate7
QUOTE(HLR CENATION @ Dec 1 2013, 14:56 ) *
Καλο μηνα σε ολους. smile.gif Μιχαλη χρονια πολλα,οτι επιθυμεις. wink.gif


Σ'ευχαριστώ Χρήστο
gspara
Χρονια Πολλα Γιαννη!!!!!
Πολυτιμες οι γνωσεις σου και η εμπειρια σου στον δυσκολο χωρο του underground basketball.......συντομα να δουμε τα Μελισσια στις εθνικες κατηγοριες!!
HLR CENATION
frenchman χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις!!!!!! smile.gif Ελπιζω να ειδες το σχεδιο αποδρασης με τους δυο θρυλους.Απλα επικο.
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Dec 6 2013, 14:35 ) *
frenchman χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις!!!!!! smile.gif Ελπιζω να ειδες το σχεδιο αποδρασης με τους δυο θρυλους.Απλα επικο.


Ευχαριστώ Χρηστάρα!

Δύο φορές ήταν να πάω να το δω αλλά μου το ακύρωσαν shot.gif
j-kidd13
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΠΙΟ CELEBRITY ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.............
spysta
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 12 2013, 12:48 ) *
XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΠΙΟ CELEBRITY ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.............

laugh.gif laugh.gif ΓΛΕΝΤΙ

μεγαλε μοντ , σ ευχαριστω ΚΑΙ για τις ιντερνετικες ευχες σου !!
Zoys
Τις ευχές μου κι από μένα φίλε spysta. smile.gif

Πάρε κι ένα δωράκι έτσι για να τιμήσουμε το avatar. Φαντάζομαι βέβαια ότι ήδη σου έχει ευχηθεί προσωπικά tongue.gif



spysta



τι ποσταρες ρε μαν τωρα .. ?? wacko.gif

εσβησα

σ ευχαριστω πολυ boy να σαι καλα !!
Zephyr
Χρονια πολλα σε ολους!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.