Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
kostasvc15
Πολυχρονος να'ναι ο φιλος!
B for Basketball
εδω λεμε χρονια πολλα κ ευχες μονο στα μελη του φορουμ????
καλα δεν πειραζει.... tongue.gif εγω θα πω χρονια πολλα στον ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΜΑΣ....χρονια πολλα αστερι μας...το καλυτερο δωο σου θα ηταν η αποδεσμευση σου...!
Alexmei
Keyzer Χρόνια πολλά παλικαρά! smile.gif

Χρόνια πολλά επίσης στον nba-maniac smile.gif
kostasvc15
Πολυχρονοι και οτι επιθυμειτε βρε! smile.gif
B for Basketball
χρονια πολλα σε nba maniac k kayzer... 41.gif
man10
Χρονια πολλα παιδια,να τα εκατοστισετε!!! 41.gif 41.gif
Air Kef
Χρονια ΚΑΛΑ και οτι επιθυμεις KEYSER SOZE!!!!Ειθε οι καλοκαιρινοι σου έρωτες να βρουν ανταποκριση. tongue.gif

Εμεις θα του ευχηθουμε και στο Escoba με μπυρες και BOMBA.Ειμαστε τυχεροι!
Pierce
εσεις μπορειτε να πα να γ@*****, evilmonkey.gif χρονια πολλα keyzer και σημερα οταν σβηνεις τα κερακια ευχησου διπλο στη σεβιλη και προκριση.
(ελπιζω να του τα ειπες τα χρονια πολλα 45.gif )
nikefalin
έτη πολλά και ευτιχισμέμα keyser smile.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά Keyser!Nα τα εκατοστήσεις και περιμένουμε καινούρια θεατρικά βιντεάκια σαν τους 300!
αεκτζού
Άν και καθυστερημένα,Keyser χρόνια πολλά!Πολύχρονος,πολύχρωμος και ότι επιθυμείς!
Air Kef
QUOTE
ελπιζω να του τα ειπες τα χρονια πολλα



Εννοειται πως οχι. biggrin.gif
Παντως,ήπιαμε πολύ. 19.gif
Του τα ειπα μολις τωρα,τηλεφωνικως.!
Keyser_Soze
Παίδες σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας και εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου ότι επιθυμείτε και να είστε πάντα καλά.
kostasvc15
Χρονια πολλα σε ολους!...αν και δυο μερες αργοτερα smile.gif
trefoil 13
Χρόνια πολλά στον liolia!
liolias
Ευχαριστω παρα πολυ!!
k_sal_15
Χρόνια πολλά liolia!!! Να 'σαι γερός να παίζεις Μπάσκετ!

blove.gif
liolias
Ευχαριστω! Και βλεπω οτι αυξανομαστε και οι fans του Vince biggrin.gif
Pierce
o αγαπημενος μου b for basketball εχει γενεθλια σημεραbiggrin.gif. happy birthday due καλα να περνας στη σαντορινη που εισαι τωρα μαζι με τον gravedigger
Alexmei
happy deathday
k_sal_15
QUOTE(liolias @ Aug 18 2007, 00:07 ) *
Ευχαριστω! Και βλεπω οτι αυξανομαστε και οι fans του Vince biggrin.gif


Yeah!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif Είμαστε και Βορειοελλαδίτες! icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Igor
Χρονια πολλα Νικο.
Ημουν και διακοπες, για αυτο σου ευχομαι τωρα.
Gravedigger
Happy birthday στον Β!Σίγουρα θα είναι happy το λέει και το όνομα του!Όχι τίποτα άλλο αλλά περιμένω και κέρασμα γι'αυτό το γράφω!
liolias
Thanks Igor.
sarounas
να τα εκατοστήσετε και οι δύο παιδιά,
και ότι άλλο επιθυμείτε smile.gif
eftychia
Χρονια πολλα και καλα! Σε ολους οσους γιορταζαν-γενεθλιαζαν τις τελευταιες μερες!
B for Basketball
thnx πιρσι ,gravedicker και λοιποι!!!!! αντε κ του χρονου!
apkat
Οποτε λοιπον χρονια πολλα Αλεξμει αν και δεν μου πες ποσο χρονων εγινες εστω και χωρις την ολοκληρη ιστορια και το χω απορια.. sad.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά Alex!να τα εκατοστήσεις!
Alexmei
QUOTE(apkat @ Aug 30 2007, 06:13 ) *
Οποτε λοιπον χρονια πολλα Αλεξμει αν και δεν μου πες ποσο χρονων εγινες εστω και χωρις την ολοκληρη ιστορια και το χω απορια.. sad.gif

Σε ευχαριστώ. Το συζητάω ακόμα φίλε μου με τους διαγαλαξιακούς ψαράδες μου.. ηρέμισε.

QUOTE(Gravedigger @ Aug 30 2007, 11:02 ) *
Χρόνια πολλά Alex!να τα εκατοστήσεις!


Σε ευχαριστώ. Είναι και αυτό στους καθημερινούς μου στόχους. biggrin.gif
man10
Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις smile.gif
Pierce
οταν αποφασισεις με τους ψαραδες ενημερωσε. μεχρι τοτε(αν δεν το εχεις καταφερει ηδη) να τα εκατοστησεις smile.gif
tsops
Χρόνια Πολλά και από εμένα Alex wink.gif
Alexmei
thank you guys,thnx coach! smile.gif
k_sal_15
Αlex, xρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς(τον Κολοσσό πρωταθλητή!!!).
Alexmei
QUOTE(k_sal_15 @ Aug 30 2007, 12:23 ) *
Αlex, xρόνια σου πολλά και ότι επιθυμείς(τον Κολοσσό πρωταθλητή!!!).



Βρε τα μυαλά μας τα έχει πάρει ο Άρης! Σε ευχαριστώ. Τον Άρη Πρωταθλητή να δω και να τρελαθώ!!!

Θα απαντήσω πάλι το βράδυ.

Χρόνια πολλά Van prentzi
grigoris
Χρόνια πολλά Alexmei και ό,τι επιθυμείς.Όλοι εμείς τα διαγαλαξιακά ψάρια περιμένουμε εναγωνίως την ύψιστη αλήθεια....................
eftychia
Χρονια πολλα Alexmei αλλα και σε ολους τους Αλεξανδρους και τις Αλεξανδρες!
kostasvc15
Χρονια πολλα φιλε!Οτι επιθυμεις!
Παιζει να εχεις και γιορτη σημερα; smile.gif
Πολυχρονος και ο Βαν!
Alexmei
Τhank you guys, and girl biggrin.gif


Ναι έχω γιορτή και γενέθλεια μαζί wink.gif
thrylos7
Σπάνιος συνδυασμός πράγματι...

Το χειρότερο θα ήταν να είχες γεννηθεί Χριστούγεννα και να σε έλεγαν Χρήστο... tongue.gif

Χρόνια πολλά Άλεξ και Van_Prentzi! Ότι επιθυμείτε!
αεκτζού
Άν κι εκ των υστέρων,χρόνια πολλά σε όλους τους χθεσινούς εορτάζοντες!Χρόνια πολλά και σε μένα! smiley.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα στην Diama13! icon_wave.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά Δημήτρη (tsops)! Ότι επιθυμείς! Υγεία & ευτυχία! Πάντα επιτυχίες στην επαγγελματική και προσωπική σου ζωή!
Air Kef
Xρονια καλα tsops!!!!

Υγεια χαρα και οτι επιθυμεις.
k_sal_15
Χρόνια πολλά Coach!
Υγεία, ευτυχία και πάντα επιτυχίες!
tsops
Ευχαριστώ παίδες! Και εσείς ότι επιθυμείτε και πάντα "Χρόνια Καλά" όπως λέει και ο Suspect και το τιμώ όπου κιαν βρεθώ. Thanks! smile.gif
Live strong
Ωωωωωω!!!! Είχες γενέθλια αγαπητέ συν moderator??? w00t.gif

Χρόνια σου πολλά, να τα εκατοστίσεις!!!!! Να είσαι πάντα υγιής, να χαίρεσαι την οικογένεια σου και πάνω απ όλα τη κούκλα σου, που εύχομαι να πάρει τα χνάρια του μπαμπά και να είναι μέσα στα γήπεδα!!! 69.gif smiley.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά Λεωνίδα! Ότι επιθυμείς! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και καλή επιτυχία για τη φετινή χρονιά!
apkat
Χρονια πολλα και καλα Λεωνιδα.Οτι επιθυμεις..Πιστευω φετος να τα πουμε επιτελους στο γηπεδο..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.