Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
hagi
Χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη σε όλους!!!!
apkat
Xρονια πολλα σε ολους..!! tongue.gif tongue.gif
Flash
Καλά εγώ ντρεπόμουνα που λόγω χρόνου παρέλειψα να μπω στο φόρουμ να γράψω ευχές αλλά και οι υπόλοιποι βλέπω δεν πήγατε πίσω tongue.gif

Έστω και με σημαντική καθυστέρηση λοιπόν , να δώσω τις ευχές μου για μια όσο το δυνατόν καλύτερη χρονιά γεμάτη με υγεία και δημιουργικότητα σε όλους τους συμφορουμίτες. Επίσης με καθυστέρηση χρόνια πολλά σε όλους του Βασίληδες του φόρουμ με προεξάρχοντα τον ένα και μοναδικό morfi 77.gif . Να τα εκατοστήσεις παλίκαρε και με την κούπα οι Κέλτες. wink.gif

ΥΓ: Αγνοώ αποδεικτικά το απολύτως παράτυπο αντίστοιχο τόπικ που άνοιξε τα Χριστούγεννα. Φευ, κανείς δε σέβεται τους κανονισμούς πια... οιμέ.
Pierce
QUOTE(Flash @ Jan 3 2008, 17:45 ) *
Επίσης με καθυστέρηση χρόνια πολλά σε όλους του Βασίληδες του φόρουμ με προεξάρχοντα τον ένα και μοναδικό morfi 77.gif . Να τα εκατοστήσεις παλίκαρε και με την κούπα οι Κέλτες. wink.gif

blush.gif

χρονια πολλα μπιλ εστω και (πολυ) καθυστερημενα



επισης χρονια πολλα και στον saou καλος πολιτης και του χρονου σπιτι σου biggrin.gif (και ασε τους καραβαναδες να λιωνουν στη μιζερια τους tongue.gif )
euroleague_addicted
Δεν είχα πάρει μυρωδιά ότι υπάρχει αυτό το σημείο όπου συστηνόμαστε ως νέα μέλη, οπότε έστω και καθυστερημένα, αν και παλιός στο φόρουμ (από πέρσι tongue.gif - 11/2007), θα συστηθώ:

Νίκος, 32 Σεπτεμβρίων, λάτρης του μπάσκετ και ιδιαιτέρως του Άρη (υπολείματα γκαλιστικής περιόδου) χωρίς όμως αντιπάθεια για τις άλλες ομάδες (τους παρακαλουθώ όλους και γουστάρω όταν οι Ελληνικές ομάδες πηγαίνουν καλά).

Η επαφή μου με το άθλημα,ως αθλητής, άρχισε στα 10 όταν ξεκίνησα προπονήσεις με μια πολύ Β΄ Ομάδα σε μεγάλο νησί του Ιονίου, και τελείωσε στα 14 όταν οι ώμοι άρχισαν να βγαίνουν ο ένας μετά τον άλλο και πολλές φορές και ταυτόχρονα!!!

Έκτοτε περιορίστηκα στην εξέδρα, την ΤV και τις εφημερίδες.....

Λόγω σημείου διαμονής στη Αθήνα παρακολουθώ συχνά τον Πανιώνιο τον οποίο συμπαθώ και αρκετά.

Αυτά.

Καλή μπασκετική χρονιά σε όλους!!!
dizzy_fingers
Καλώς μας ήρθες, κι επίσημα πλέον, Νίκο.

Καλά ποστ δε σου ευχηθώ, έχεις κάνει ήδη πολλά, εύχομαι μόνο να μείνεις για καιρό στην παρέα μας smile.gif.
Καλή συνέχεια.
Flash
Χρόνια πολλά σε Air Kef και Apkat για την ονομαστική τους εορτή. Ότι επιθυμείτε παιδιά. smile.gif

ΥΓ: μην ανταποδώσετε, δεν γιορτάζω σήμερα.
apkat
Σ'ευχαριστω πολυ Flash..Να ευχηθω και γω στον συνονοματο Kef..Παντα υγεια και ευτυχια!!
thrylos7
Εγώ να ευχηθώ και στους δύο πολλά triple crowns για την αγαπημένη τους ομάδα, πέρα από υγεία κι ευτυχία... biggrin.gif

(ευχηθείτε το κι εσείς, "πιάνει" αρκετά! tongue.gif )
Air Kef
Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

Χρονια καλά σε ολους τους συνονοματους. smile.gif
tsitum
Καθυστερημενα χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες κ στο μοντερειτορ μας Air Kef. smile.gif
center
χρόνια πολλά σε pokiokio4 και sch!! να τα εκατοστήσετε και ότι επιθυμείτε!
smile.gif smile.gif
B for Basketball
Xρονια πολλα καλα κ ευτυχισμενα pokiokio4.... 41.gif
center
χρόνια πολλά στον sihaina και στην Δήμητρα!!
να τα εκατοστίσετε παιδιά!
smile.gif smile.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά sihainas! Σου εύχομαι ότι επιθυμείς!

Άντε και διευθυντής της apple! tongue.gif

(Χρόνια πολλά και στη Δήμητρα, αν και δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλές πιθανότητες να δει το ποστ... )
sihainas
Ευχαριστώ πολύ παιδιά να 'στε καλά...

Χρόνια πολλά κι από μένα και στη Δήμητρα αλλά και στους Θανάσηδες που γιόρταζαν σήμερα (ή χθες όπως το πάρει κανείς)


ps. CEO παρακαλώ... άκους εκεί διευθυντής τς τς tongue.gif
Gravedigger
Χρόναι πολλά και από εμένα στον Sihaina!Σου εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σου!
(Χρόνια πολλά και στην Δήμητρα αν και όπως είπε και ο Thrylos είναι λίγο απίθανο να το δει! smile.gif )
Air Kef
Χρονια καλα σιχαινάς!!!
apkat
Xρονια πολλα και καλα Sihainas..Οτι επιθυμεις..!!! smiley.gif
Pierce
ειστε φαιδροί και εγκαθετοι και οι δυο σας.(ξερουν ποιοι)

Χρονια πολλα sihainas και απο μενα και οχι απλα ceo της apple ,αλλα βασικος μετοχος.Επισης σου ευχομαι να παρεις και την κακη microsoft του διαβολου και να την κανεις σουβλατζιδικο tongue.gif
k_sal_15
Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα Sihainas... excl.gif Ότι επιθυμείς... excl.gif
Das Kapital
Χρονια πολλα αφεντικο!
rchos
χρονια πολλα sihaina αγορι μου.
να σαι παντα καλα.οτι επιθυμεις να το παθεις!
grigoris
Sihaina χρόνια πολλά και καλά και εύχομαι το όνομά σου να αναγράφεται ακριβώς δίπλα σ'αυτό του Steve Jobbs μια μέρα των ημερών!
morfi
sihaina συγαύρε ! Xρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς... banana.gif

Χρόνια πολλά και στη Δήμητρα... smile.gif
sihainas
thank you all guyz... κι εσείς ότι επιθυμείτε να το "πάθετε" tongue.gif


ps. Πώς με καταλαβαίνει ο πιρς... μες το μυαλό μου είναι χεχε...
B for Basketball
sihainas εμεις οι 2 δεν ειχαμε τυχει να ''συναντηθουμε σε ποστ πολυ'' αλλα οφειλω να σου πω χρονια πολλα,ευτυχισμενα κ οτι επιθυμεις...οπως αυτα π ειπε ο πιρς....
Μια παρακληση μονο...αν γινει ιδιοκτητης της apple..θα με προσλαβεις στο τμημα graphic art and design???? biggrin.gif biggrin.gif
captain charisma
χρονια πολλα να υγιανεις και να παιζεις μπασκετ smile.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα παιδια!Οτι επιθυμειτε...
center
Χρόνια πολλά στον μοναδικό και ανεπανάληπτο morfi.... smile.gif smile.gif
Να τα εκατοστίσεις!!
apkat
Xρονια πολλα και καλα Βασιλη..Οτι επιθυμεις σου ευχομαι να το αποκτησεις.

Υ.Γ:Ελπιζω τρεμπλ του Ολυμπιακου να ειναι στις ευχες σου!! smiley.gif smiley.gif

Και για να μην ξεχνιομαστε:

FIBA SUCKS
B for Basketball
Αγαπημενε μας morfi χρονια πολλα...Μεγαλος να γινει χωρις μαλλια...Παντου να σκοπρισεις της γνωσης το σκοταδι κ ολες να λενε να ενα κακαδι tongue.gif
Αντε κ σου ευχομαι ολοι οσοι κατακρινουν το ΝΒΑ να γινουν σκουλικια να τα πατησεις με γυμνο κ απλυτο ποδι biggrin.gif banana.gif
Μorfius Gamatius Happy Birthday!!
tsops
Χρόνια Πολλά baba Morfius...δώρο 2 διαρκείας στα αποδυτήρια της ομάδας μου. Ένα για να μπεις και ένα για να βγεις! laugh.gif
rchos
χρονια πολλα βρε συ morfi.οτι γουσταρεις για παρτι σου να σου συμβει.
sihainas
Χρόνια πολλά τρισμέγιστε morfi... ότι επιθυμείς να το αποκτήσεις...είθε όλοι σου οι εχθροί να κολλήσουν έρπη. tongue.gif
captain charisma
χρονια πολλα και καλα....με τη μαγειρικη πως παει δν ξαναποσταρες sad.gif
Air Kef
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ και μεσα απο το φορουμ. (προηγηθηκε σμσ)


Θα παμε για την ποικιλια τελικα;;

Το κρασι το βαζω εγω!! biggrin.gif
Pierce
QUOTE(apkat @ Jan 22 2008, 01:14 ) *
Xρονια πολλα και καλα Βασιλη..Οτι επιθυμεις σου ευχομαι να το αποκτησεις.

Υ.Γ:Ελπιζω τρεμπλ του Ολυμπιακου να ειναι στις ευχες σου!! smiley.gif smiley.gif

Και για να μην ξεχνιομαστε:

FIBA SUCKS



εγω ελπιζω το δαχτυλιδακι να ειναι στις ευχες του cool.gif


ετη καλα που θα ελεγε και ο υποπτος , ο,τι ποθεις τρελο αγορι! laugh.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά και ότι καλύτερο για το μέλλον σου...Να συνεχίσεις να μας ψυχαγωγείς και να μας φωτίζεις με τις γνώσεις σου ( biggrin.gif ) μέσα από το forum!
Das Kapital




Happy Birthday To You
Happy Birthday To You
Happy Birthday Dear morfi
Happy Birthday To You tongue.gif
morfi
Ευχαριστώ πάρα πολύ ρε παιδιά ! Να στε καλά...

Και κλασσικά, ψόφος σε όσους δεν μου ευχήθηκαν, να τους πιάσει κόψιμο όταν η πλησιέστερη τουαλέτα είναι στα 2.000 μέτρα, να φάτε τα λεφτά σας σε φάρμακα και icon_blahblah.gif, τα ξέρετε... Με αγάπη. smile.gif
NBAer
QUOTE(morfi @ Jan 22 2008, 22:22 ) *
Ευχαριστώ πάρα πολύ ρε παιδιά ! Να στε καλά...

Και κλασσικά, ψόφος σε όσους δεν μου ευχήθηκαν, να τους πιάσει κόψιμο όταν η πλησιέστερη τουαλέτα θα είναι στα 3 χιλιόμετρα, να φάτε τα λεφτά σας σε φάρμακα και icon_blahblah.gif, τα ξέρετε... Με αγάπη. smile.gif

Χρονια πολλα τοτε! biggrin.gif
morfi
QUOTE(NBAer @ Jan 22 2008, 22:24 ) *
Χρονια πολλα τοτε! biggrin.gif

Τώρα είναι αργά. Σόρυ. Ελπίζω να μπορείς να κρατήθεις για κανά δυάρι χιλιόμετρα...


































































και να έχεις αρκετά λεφτά για φάρμακα...









































και ευχαριστώ πολύ, να σαι καλά...

banana.gif
trefoil 13
Χρόνια σου πολλά και από εμένα morfi!

(και πρόσεχε τι θα απαντήσεις! μοντ να είστε σε επιφυλακή!)
NBAholic
Χρόνια πολλά, kostassakel.

































Μοrfi, εσύ την Πρωτοχρονιά cool.gif





























ΟΚ, παραδίνομαι κι εγώ στο έντερό μου. Χρόνια πολλά, τρελέ Πορφήλιε! Και μην ξεχνάς, ο κόσμος θα καταστραφεί ολοσχερώς και αμετακλήτως στις 12/12/2012. w00t.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα αγορινα!Οτι (και οποια) επιθυμεις... banana.gif
Αντε την καλυτερη ευχη σου εδωσα παλι afro.gif
morfi
trefoil δεν σου έχω πει να μη μου χαλάς τη μέρα (πόσο μάλλον το χρόνο) ;

χε, ευχαριστώ πολύ παιδιά (και σένα trefoil biggrin.gif ) ! Να στε καλά...
Pierce
χρονια πολλα lb15 και καλα μυαλα! (και μια πρωτοτυπη ευχη καλη προοδο tongue.gif )
morfi
Χρόνια πολλά lebron15 ! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς.

(μήπως τώρα πρέπει να αναβαθμίσεις το nick σου ; banana.gif )
kostasvc15
Χρονια πολλα και παλι μικρε Λεμπρον,με περισσοτερο ΝΒΑ φετος και οχι ραλλυ και %^@$#ς rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.