Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Mar 8 2012, 22:54 ) *
Η ζωή είναι μικρή και είναι για όλους! tongue.gif

Εσένα θα σου γνωρίσω μια πιο μεγάλη...

ΥΓ: Παρεμπιπτόντως χρόνια πολλά και σε όλες τις γυναίκες...

http://www.youtube.com/watch?v=C4J63hNN6yM...feature=related

ευχαριστούμε!!!! rolleyes.gif
HLR CENATION
Μπουλετ χρονια πολλα και απο εδω και οτι επιθυμεις. icon_drunk.gif

Επισης θα ηταν καλο για το φορουμ να αρχισεις ξαναγραφεις οπως πριν.
j-kidd13
Ναι... Ναι... Ναι... Ναιιιιιι

ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ Ο ΕΝΑΣ,Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ,Ο ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΣ,Ο ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ,Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΣΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ,Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΜΙΝ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΑΚΟΜΑ....
duncan21
Τ(ε)ρελόοοοοοο.Χρόνια πολλά στους δυο ΘΡΥΛΟΥΣ(τον κανονικό αλλά και τον ιμιτασιόν sacarame).Είστε στο μυαλόοοοοοο,κάτι μαγικόοοοοοο...

υ.γ Χρόνια πολλά και στον bullet φυσικά.
Zoys
Χρόνια πολλά στον μελοντικό admin του forum και στον άνθρωπο που γεμίζει με ποιότητα το topic της Μουσικής!

Ό,τι επιθυμείς sacarame!
Magnus92
Να ευχηθω κι εγω (και) δημοσια στον καλυτεροτερο των καλυτεροτερων εδω μεσα tongue.gif ...

Ο,τι ποθεις να το παθεις ρε Sac banana.gif


Να ευχηθω και στον Bullet τα καλυτερα, οπως και στην Ολυμπιακαρα , για να κανουμε και τα χατιρια στον είδωλο......
SG3ptshooter
Mία απ' τα ίδια
Nuntius
Sveikinu su gimtadieniu, sacarame και bullet! smiley.gif
baskethood
Χρόνια σου πολλά Στέλιο. Τα καλύτερα σου εύχομαι!!
sacarame
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!! Να είστε καλά και ό,τι επιθυμείτε να το πάθετε!!!! smiley.gif


Εντιτ: Ευχαριστώ και τον κύριο από κάτω... wink.gif
Flash
Εχεμ, εεεεμ...δηλαδή... με μια μικρουυυυλα καθυστέρηση, χρόνια πολλά και καλά Στέλιο blove.gif
damian
χρόνια πολλά στον voreadis7..............
greeneyes13
χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν
SG3ptshooter
Magnus92
Χρονια πολλα στον ανθρωπο που με εχει στιγματισει με την φαουλαρα που μου 'χει μοστραρει....

Να 'σαι καλα Κεφ.
LFO
Air Kef χρονια πολλα και καλά. Υγεια υγεια υγεια ....
damian
Άντε και με το ευρωπαικό....χρόνια πολλά κεφ
frenchman7
Χρόνια πολλά κεφ!!

ΥΓ: Ανεπανάληπτο βγήκε το μπανόφι tongue.gif
Nuntius
Χρόνια πολλά στον άνθρωπο που ξεπαρθένιασε την στήλη με τα warnings μου smiley.gif
HLR CENATION
TWisM χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις να το αποκτησεις. thumbsup.gif

ΥΓ Επισης στην WM29 να σπασει το σερι του θρυλικου Deadman απο ενα σερβο παλαιστη. smiley.gif
damian
Nuntius
Χρόνια πολλά στον Σερβολάγνο του φόρουμ μας smiley.gif
morfi
Χρόνια πολλά T.W.is.M! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς! biggrin.gif
Zoys
Να τα εκατοστήσεις T.W.Is.M.!
duncan21
Xρόνια πολλά brate,να τα εκατοστήσεις! smiley.gif
LFO
Eυχομαι να πανηγυρισεις την κουπα μεσα στο οακα με τριποντο του Γκετσε.... 19.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά και από μένα,ό,τι επιθυμείς..!
Magnus92
Χρονια πολλα σε ολους τους Γιωργηδες για σημερα happy.gif ...

Τις ιδιεταιρες ευχες μου σε gmalamos και Anaz....


Να 'στε καλα παιδια !
Magnus92
QUOTE(Magnus92 @ Apr 23 2012, 20:05 ) *
Χρονια πολλα σε ολους τους Γιωργηδες για σημερα happy.gif ...

Τις ιδιεταιρες ευχες μου σε gmalamos και Anaz....


Να 'στε καλα παιδια !


Παναθεμα σε ρε Anaz, με αναγκαζεις σε double post ... Ποιανου ιδεα ηταν να βγεις μια μερα μετα τη γιορτη σου ; tongue.gif


Οτι επιθυμεις ( και παλι ) φιλτατε ...

aegeansheed
Sweet sixteen pal!
NBAholic
Thanks. Αν και νιώθω κάπου 20...
HLR CENATION
Χρονια πολλα και καλα greeneyes smile.gif Με υγεια.Να συνεχιζεις να μας προτεινεις καλες ταινιες. wink.gif
Nuntius
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και στις εορτάζουσες της μέρας smiley.gif
frenchman7
Χρόνια πολλά και από μένα στην greeneyes! rolleyes.gif
SG3ptshooter



Xρόνια Πολλά greeneyes.. Είθε τα μάτια σου να είναι πάντα σαν της Jennifer Connelly κι o Rudy να μεγαλώσει κι άλλο και να βρει και μια αδέσποτη σκυλίτσα να παίξετε όλοι το Ρωμαίος και Ιουλιέτα dog version (γνωστό και ως Λαίδη και ο Αλήτης)...

Zoys
Χρόνια πολλά και χαρούμενα greeneyes! smile.gif
greeneyes13
σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές , εύχομαι και σε εσάς υγεία και ότι επιθυμεί ο καθένας smiley.gif

δεν ξέρω αν ωρίμασα ή έγινα σοφότερη , το μόνο σίγουρο είναι πως φορτώθηκα άλλον 1 χρόνο στην πλάτη μου tongue.gif

και ένα τραγουδάκι




υγ. ειδικές ευχαριστίες στον SG3ptshooter απ τον ρουντάκο ΓΟΥΦ! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
HLR CENATION
Τζινομπιλι χρονια πολλα και οτι επιθυμεις.Με υγεια. wav.gif
SG3ptshooter
Bρήκα και το κλιπ.
Γιορτάζει άνθρωπος που θα το εκτιμήσει.
Να μην το ξαναματαβάλω;



Χρόνια Πολλά ρε συ Τζινόμπιλια και το κύριο πράγμα που θα σου ευχηθώ, άκρως εγωιστικά ομολογώ, είναι του χρόνου τέτοιον καιρό έχοντας το budget της CSKA με κάποιον τρόπο και με το Ζοτς στον πάγκο να σηκώνουμε το έβδομο..

Και βέβαια υγεία, ευτυχία, μακροημέρευση κλπ κλπ.. Αλλά στην Ευρωλίγκα στέκομαι.
greeneyes13
πολύχρονος ginobili και ότι επιθυμείς!
Ginobili
QUOTE(SG3ptshooter @ May 12 2012, 13:40 ) *
Bρήκα και το κλιπ.
Γιορτάζει άνθρωπος που θα το εκτιμήσει.
Να μην το ξαναματαβάλω;



Χρόνια Πολλά ρε συ Τζινόμπιλια και το κύριο πράγμα που θα σου ευχηθώ, άκρως εγωιστικά ομολογώ, είναι του χρόνου τέτοιον καιρό έχοντας το budget της CSKA με κάποιον τρόπο και με το Ζοτς στον πάγκο να σηκώνουμε το έβδομο..

Και βέβαια υγεία, ευτυχία, μακροημέρευση κλπ κλπ.. Αλλά στην Ευρωλίγκα στέκομαι.

77.gif 56.gif
Μπράβο ρε φίλε...έσωσες την μέρα,μια μαύρη τούρτα bitter είχα ζητήσει με μαύρα κερία και μου φέρανε μια ασπρούλα δημοτικού... laugh.gif
Ευχαριστώ HLR CENATION,ευχαριστώ greeneyes13,ευχαριστώ για τις ευχές!!!
priest
χρονια πολλα αρχοντα τζινομπιλι...υγεια να εχεις και ολα τα αλλα εστω και με λιγο κοπο θα ερθουν...μονο η υγεια εχει σημασια και αυτο σ ευχομαι.
SG3ptshooter
QUOTE(Ginobili @ May 12 2012, 19:45 ) *
μια μαύρη τούρτα bitter είχα ζητήσει με μαύρα κερία και μου φέρανε μια ασπρούλα δημοτικού... laugh.gif

πωωω πόνεσε και που το είδα γραμμένο αδερφέ. (Σοβαρά). Hang in there.
morfi
Χρόνια πολλά apkat! biggrin.gif
Nuntius
HLR CENATION
baskethood χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις. smile.gif Να τα εκατοστησεις.

Να συνεχισεις τις καταπληκτικες σου αναλυσεις πανω στα του νβα και οχι μονο.

Του χρονου στο fantasy να ειμαστε μαζι στον τελικο.
morfi
baskethood χρόνια σου πολλά! biggrin.gif
Zoys
Χρόνια πολλά baskethood! Συνέχισε να κρατάς ψηλά το επίπεδο του forum! smile.gif
Magnus92
Να 'σαι καλα φιλε 'hood...
Οτι επιθυμεις σου ευχομαι να το παθεις ... smile.gif
baskethood
Ευχαριστώ παίδες. Να στε καλά!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.