Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
kseplenhs
χρόνια πολλά στον τύρρανο του κυβερνοχώρου και της ψυχικής μας υγείας.Να τα περάσει σούπερ και κυρίως...μακριά απο 'μας.

Καλή λεφτεριά (σε μας)
HLR CENATION
rchos χρονια πολλα με υγεια... smile.gif
LFO
Aφεντικο πολυχρονος παντα με υγεια.....

Ο Θεος να σου κοβει κλικ και να δινει νικες στον Θρυλο μας....
SG3ptshooter
busy το αφεντικό, paste:
Ο χρήστης SG 3ptshooter λέει (1:43 μμ)
ωπ, γενεθλια ιδιοκτησιας
χρονια πολλα, να σαι καλα και συ και το φορουμ, περισσοτερες ταινιες με πολ τζιαματι και κατσικαρη καπου με 35 μυρια μπατζετ
και ζοτς στους πιστονς ευχομαι αλλα αυτο παει σε μενα
damian
Χρόνια πολλά πρόεδρε...
Magnus92
Χρονια πολλα Αρτσο...


Σου ευχομαι εκ βαθεων τα καλυτερα σε ολους τους τομεις wink.gif


Ετοιμασου.... Σε λιγο η θητεια τελειωνει... Ο αγωνας μας επιτελους θα δικαιωθει !!!
rchos
Ευχαριστώ για τις ευχές παιδιά.
Εγώ με την σειρά μου να σας ευχηθώ του χρόνου τέτοια εποχή να έχετε τον Άντμιν που σας αξίζει. tongue.gif

Να είστε καλά.
Magnus92
Ωπ, να τος, ενηλικιωθηκε και ο Zoys μας biggrin.gif


Χρονια πολλα μεγαλε , οτι επιθυμεις smile.gif


+ σου ευχομαι τα καλυτερα για φετος τον Μαη... Μη μασας rolleyes.gif
morfi
QUOTE(Magnus92 @ Feb 1 2013, 00:02 ) *
Ωπ, να τος, ενηλικιωθηκε και ο Zoys μας biggrin.gif


Χρονια πολλα μεγαλε , οτι επιθυμεις smile.gif


+ σου ευχομαι τα καλυτερα για φετος τον Μαη... Μη μασας rolleyes.gif

Πανελλήνιες; Χρόνια σου πολλά και όλο το φόρουμ μαζί σου.. biggrin.gif
SG3ptshooter
Τιτάνιος Zoys, top of the top. Είναι τόσο μπροστά που μπορεί να μάθει και στο Llull να παίζει playmaker. Xρόνια Πολλά και καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Στη Real τύχη μόνο αν παίζει τελικό/ημιτελικό με την CSKA ή τον Ολυμπιακό.
duncan21
Γαύρος,Spur,Teodosicικός και με υπογραφή Μέγας Ανατολικός.Πως είναι δυνατόν να μην ευχηθεί κάποιος σ' αυτό το παλικάρι?Πολύχρονος Ζοys και καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες thumbsup.gif ,είσαι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού!
HLR CENATION
Zoys πολυχρονος να τα εκατοστησεις με υγεια.Οτι επιθυμεις.Καλη επιτυχεια στις πανελληνιες. smile.gif
Weekendman
Χρόνια πολλά Zoys! Δεν μου αρέσει η φλυαρία στις ευχές...
Zoys
QUOTE(Magnus92 @ Feb 1 2013, 00:02 ) *
Ωπ, να τος, ενηλικιωθηκε και ο Zoys μας biggrin.gif


Χρονια πολλα μεγαλε , οτι επιθυμεις smile.gif


+ σου ευχομαι τα καλυτερα για φετος τον Μαη... Μη μασας rolleyes.gif


QUOTE(morfi @ Feb 1 2013, 00:03 ) *
Πανελλήνιες; Χρόνια σου πολλά και όλο το φόρουμ μαζί σου.. biggrin.gif


Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ειλικρινά μου δίνετε δύναμη. smile.gif

QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 1 2013, 00:23 ) *
Τιτάνιος Zoys, top of the top. Είναι τόσο μπροστά που μπορεί να μάθει και στο Llull να παίζει playmaker. Xρόνια Πολλά και καλή επιτυχία στις εξετάσεις. Στη Real τύχη μόνο αν παίζει τελικό/ημιτελικό με την CSKA ή τον Ολυμπιακό.

smiley.gif Σ΄ευχαριστώ πολύ σουτέρ! Για τη Ρεάλ δεν θα πω τίποτα για να μην μας ματιάσω. Όχι ότι έχουμε πείσει για φαβορί, αλλά από την άλλη ποιος έχει πραγματικά πείσει ότι προπορεύεται στη φετινή Ευρωλίγκα;... Όσο για τον Llull μάλλον δεν θα πειστείς ποτέ ότι είναι combo guard... tongue.gif

QUOTE(duncan21 @ Feb 1 2013, 01:01 ) *
Γαύρος,Spur,Teodosicικός και με υπογραφή Μέγας Ανατολικός.Πως είναι δυνατόν να μην ευχηθεί κάποιος σ' αυτό το παλικάρι?Πολύχρονος Ζοys και καλή επιτυχία στις Πανελλήνιες thumbsup.gif ,είσαι ο κυρίαρχος του παιχνιδιού!

Αμ το avatar με τον μεγάλο Τιμ που το πας; Φαίνεται πως έχουμε πολλά κοινά. biggrin.gif
QUOTE(HLR CENATION @ Feb 1 2013, 10:22 ) *
Zoys πολυχρονος να τα εκατοστησεις με υγεια.Οτι επιθυμεις.Καλη επιτυχεια στις πανελληνιες. smile.gif

Ευχαριστώ πολύ οπαδέ της Κάιλι. smile.gif

QUOTE(Weekendman @ Feb 1 2013, 18:44 ) *
Χρόνια πολλά Zoys! Δεν μου αρέσει η φλυαρία στις ευχές...

Να 'σαι καλά φίλε Weekendman. Ελπίζω του χρόνου να σε ανταγωνίζομαι σε παρακολούθηση ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων. biggrin.gif

Manu7
Xρόνια πολλά ρε Ζοys! Να τα εκατοστήσεις και ο,τι επιθυμείς! Πάντα με εύστοχα και ήρεμα ποσταρίσματα smile.gif.

Καλη επιτυχία στις Πανελλήνιες και προς Θεού όχι πολύ άγχος...Δεν αξίζει...
Zoys
QUOTE(Manu7 @ Feb 1 2013, 22:08 ) *
Xρόνια πολλά ρε Ζοys! Να τα εκατοστήσεις και ο,τι επιθυμείς! Πάντα με εύστοχα και ήρεμα ποσταρίσματα smile.gif.

Καλη επιτυχία στις Πανελλήνιες και προς Θεού όχι πολύ άγχος...Δεν αξίζει...

Thanks φίλε Manu7. Δυστυχώς ή ευτυχώς κι εγώ έχω καταλάβει ότι δεν αξίζει, έτσι όπως πάει. Πιο πολύ σαν προσωπική φιλοδοξία υπάρχει πια η επιτυχία στις Πανελλήνιες παρά για δρόμο προς την οποιαδήποτε επαγγελματική αποκατάσταση (24.gif επαγγελματική αποκατάσταση, μα πού τα βρίσκω;...)
morfi
QUOTE(Zoys @ Feb 1 2013, 22:16 ) *
Thanks φίλε Manu7. Δυστυχώς ή ευτυχώς κι εγώ έχω καταλάβει ότι δεν αξίζει, έτσι όπως πάει. Πιο πολύ σαν προσωπική φιλοδοξία υπάρχει πια η επιτυχία στις Πανελλήνιες παρά για δρόμο προς την οποιαδήποτε επαγγελματική αποκατάσταση (24.gif επαγγελματική αποκατάσταση, μα πού τα βρίσκω;...)

Μην το σκέφτεσαι καν αυτό. Πέρνα σε ένα πανεπιστήμιο γιατί όσοι δεν το κανάνε ή δεν πήραν το πτυχίο μπορεί τώρα να μην το μετανοιώνουν και τόσο αλλά μετέπειτα κανείς δεν ξέρει.
Zoys
QUOTE(morfi @ Feb 1 2013, 22:25 ) *
Μην το σκέφτεσαι καν αυτό. Πέρνα σε ένα πανεπιστήμιο γιατί όσοι δεν το κανάνε ή δεν πήραν το πτυχίο μπορεί τώρα να μην το μετανοιώνουν και τόσο αλλά μετέπειτα κανείς δεν ξέρει.

Σίγουρα. Είναι τουλάχιστον κουτό να απαξιώνει κανείς τα πτυχία, ούτε εγώ είμαι αυτής της λογικής, απλά η κατάσταση είναι πολύ δύσκολη τη δεδομένη στιγμή για να συζητάει κανείς για καλές πιθανότητες εύρεσης εργασίας. Όπως και να ΄χει είναι βέβαιο ότι ανεξαρτήτου αποτελέσματος το να μπεις σε μια σχολή είναι το καλύτερο δυνατό πρώτο βήμα.
morfi
QUOTE(Zoys @ Feb 1 2013, 22:29 ) *
Σίγουρα. Είναι τουλάχιστον κουτό να απαξιώνει κανείς τα πτυχία, ούτε εγώ είμαι αυτής της λογικής, απλά η κατάσταση είναι πολύ δύσκολη τη δεδομένη στιγμή για να συζητάει κανείς για καλές πιθανότητες εύρεσης εργασίας. Όπως και να ΄χει είναι βέβαιο ότι ανεξαρτήτου αποτελέσματος το να μπεις σε μια σχολή είναι το καλύτερο δυνατό πρώτο βήμα.

Για μένα, προσπάθησε όσο μπορείς, πάρε και το πτυχίο όταν έρθει η ώρα, για να λες αργότερα στον εαυτό σου ότι προσπάθησες και ότι δεν φταις και τόσο εσύ αν κάποια στιγμή βρεθείς σε δύσκολη θέση.
Zoys
QUOTE(morfi @ Feb 1 2013, 22:51 ) *
Για μένα, προσπάθησε όσο μπορείς, πάρε και το πτυχίο όταν έρθει η ώρα, για να λες αργότερα στον εαυτό σου ότι προσπάθησες και ότι δεν φταις και τόσο εσύ αν κάποια στιγμή βρεθείς σε δύσκολη θέση.

Σωστά μιλάς. smile.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Zoys @ Feb 1 2013, 22:01 ) *
Όσο για τον Llull μάλλον δεν θα πειστείς ποτέ ότι είναι combo guard... tongue.gif

είναι combo guard, είναι point guard, είναι 1, ό,τι θες πες. Αλλά όχι playmaker. Δεν makes plays, αρνούμαι τη φράση. Διαπραγματεύομαι την κωλοτούμπα του αιώνα με απόδειξη 2 σερί κατακτήσεις Euroleague και επιπλέον ανταλλάγματα δανεισμό Carroll στον Παναθηναϊκό και αλυσοδεμένη τη Jennifer Lawrence.
Zoys
QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 2 2013, 01:21 ) *
είναι combo guard, είναι point guard, είναι 1, ό,τι θες πες. Αλλά όχι playmaker. Δεν makes plays, αρνούμαι τη φράση. Διαπραγματεύομαι την κωλοτούμπα του αιώνα με απόδειξη 2 σερί κατακτήσεις Euroleague και επιπλέον ανταλλάγματα δανεισμό Carroll στον Παναθηναϊκό και αλυσοδεμένη τη Jennifer Lawrence.

Ελπίζω να σου κάτσει το τρίτο και απεύχομαι το δεύτερο. Δεν το κουνάει ο JC, άσε που δεν είναι αυτό που χρειάζεται τη δεδομένη στιγμή ο Παναθηναϊκός.

Οι δύο σερί κατακτήσεις είναι απλώς θέμα χρόνου. smiley.gif
HLR CENATION
Tζεισον Κιντ χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις. smile.gif
SG3ptshooter
Eυχές στον δικό μας triple double master....



(Nash μόνο bball.gif )
j-kidd13
Να στε καλα μποιζ......



Καλος ο Νας αλλα πιο γατουλης πεθαινεις....tongue.gif

ΚΙΝΤ ρε.....
morfi
Χρόνια σου πολλά ρε τεράστιε! Να 'μαι καλά να σου βγάζω πάσες... tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Feb 26 2013, 16:29 ) *
Χρόνια σου πολλά ρε τεράστιε! Να 'μαι καλά να σου βγάζω πάσες... tongue.gif


Να σουταρεις θα μαθεις??????????????????????????????????

smiley.gif smiley.gif smiley.gif


Ευχαριστω ΓΙΓΑΝΤΑ......
(Ακομα περιμενω το δωρο απο τα jumbo)
Magnus92
Χρονια Πολλα στο αγαπημενο μου Nickname του φορουμ...

Χρονια πολλα Boom Dizzle !!!

biggrin.gif
Boom Dizzle
Ευχαριστω πολυ φιλε Magnus!
Να σαι καλα...τα καλυτερα κ σε σενα ευχομαι!!!
biggrin.gif
HLR CENATION
Χρονια πολλα στον ιδρυτη του forum. smile.gif
HLR CENATION
χρονια πολλα σε ενα απο τα καλυτερα παιδια του φορουμ τον frenchman 7.

Χρονια πολλα μεγαλε και οτι επιθυμεις παντα με υγεια.Και να θυμασαι οτι το καλοκαιρακι καθως θα ερχεσαι για ΣΤυρα θα σε περιμενω για καφε στο Αλιβερι.

Δεν θα μπορουσα να μην σου κανω ενα δωρο.

Magnus92
rolleyes.gif

Τις θερμοτερες ευχες στον φιλο μου Νικολα... Να 'σαι παντα καλα Γαλλε μας.... Οτι επιθυμεις....




ΥΓ Και οποτε θες ανεβα Σαμοθρακη να σου μαθω κεσ κε σε ( γαλλιστι ) καμπινγκ tongue.gif
frenchman7
Να στε καλά παίδες, ευχαριστώ! Μάλλον μου έπεσε βαρύς ο εξτρα χρόνος και τρέχω με την μέση μου..

ΥΓ: Στράτο κάτι πήρε τ αφτί μου για Σαμοθράκη ότι πλέον δεν βρίσκεις ήσυχη παραλία
Magnus92
QUOTE(frenchman7 @ Mar 8 2013, 20:00 ) *
ΥΓ: Στράτο κάτι πήρε τ αφτί μου για Σαμοθράκη ότι πλέον δεν βρίσκεις ήσυχη παραλία


Ελα και trust me φιλε μου.... wink.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά στον techno! Να 'σαι πάντα καλά man!
HLR CENATION
Στελιο χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις να το εχεις.Αντε και καλος πολιτης.

ΑΠο τα καλυτερα παιδια και με υπεροχο χιουμορ ο μοντ.Να σαι καλα καλα. wink.gif
SG3ptshooter
Χρόνια Πολλά ρε συ sacarame. Έφυγες και θα τερματίσω επιτέλους το forum. Κάτσε εκεί μια δεκαετία να περάσω το dizzy. Ευχές και μλκιες δεν έχει. Δεκασέλιδο ένθετο σε Κυριακάτικη εφημερίδα είναι και το ξέρεις.
Magnus92
Τις θερμοτερες ευχες μου σε ενα απο τα καλυτερα παιδια του φορουμ ( το λεω εστω και αν δεν τον εχω γνωρισει face to face ακομα, μονο μεσω της ρημαδοτεχνολογιας ).

Φιλε μου Στελιο να εισαι παντα καλα, να εχεις υγεια και να μη μασας πουθενα...

Δυνατος !
sacarame
QUOTE(HLR CENATION @ Mar 10 2013, 04:08 ) *
Στελιο χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις να το εχεις.Αντε και καλος πολιτης.

ΑΠο τα καλυτερα παιδια και με υπεροχο χιουμορ ο μοντ.Να σαι καλα καλα. wink.gif


Φίλε χλρ σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Κι εσύ να είσαι καλά. Συνήθως για το χιούμορ μου μιλάει o γυναικείος πληθυσμός. Χαίρομαι που σιγά σιγά προσεγγίζω και το αντρικό κοινό.. icon_drunk.gif

QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 10 2013, 14:20 ) *
Χρόνια Πολλά ρε συ sacarame. Έφυγες και θα τερματίσω επιτέλους το forum. Κάτσε εκεί μια δεκαετία να περάσω το dizzy. Ευχές και μλκιες δεν έχει. Δεκασέλιδο ένθετο σε Κυριακάτικη εφημερίδα είναι και το ξέρεις.


Άμα είναι να γίνεις τσαμπιον να εξαφανιστώ και μετά τα χακί.. Όπως το πες, συνεννοηθήκαμε χωρίς να γράψεις τίποτα. Να περνάς καλά

QUOTE(Magnus92 @ Mar 10 2013, 22:55 ) *
Τις θερμοτερες ευχες μου σε ενα απο τα καλυτερα παιδια του φορουμ ( το λεω εστω και αν δεν τον εχω γνωρισει face to face ακομα, μονο μεσω της ρημαδοτεχνολογιας ).

Φιλε μου Στελιο να εισαι παντα καλα, να εχεις υγεια και να μη μασας πουθενα...

Δυνατος !


Στράτο είναι που δεν με έχεις γνωρίσει από κοντά, για αυτό τα λες αυτά..είδες κανέναν
Από τους εδώ να γράφει τίποτα; Χαχαχα
Να σαι καλά σε ευχαριστώ πολύ. Κι εσύ o,τι ποθεις να το πάθεις!


Όσο για τους υπόλοιπους που δεν έγραψαν τίποτα, θα τα πούμε όταν γίνω αντμιν..
Ουχαχαχα 19.gif
spysta
αι κοψε κανα ζαμπον μωρε !!!!

θελω 10 μορταδελες λεμε

(και μην κοιτας περιεργα την κυρια με το παιδακι) biggrin.gif
sacarame
QUOTE(spysta @ Mar 11 2013, 11:29 ) *
(και μην κοιτας περιεργα την κυρια με το παιδακι) biggrin.gif


ph34r.gif ph34r.gif
spysta
QUOTE(sacarame @ Mar 11 2013, 09:37 ) *
ph34r.gif ph34r.gif

ρε μην καρφωνεσαι λεμε !!!! laugh.gif laugh.gif
j-kidd13
QUOTE(sacarame @ Mar 11 2013, 11:37 ) *


Εχεις ταξει στους απο πανω να τους κανεις mod οταν ερθεις αν τη αρχηγεια σου και φευγουν αβερτα οι φιλοφρονησεις?
morrison
Νταξ πάντως από αυτό...


καλύτερα αυτό...
είναι και γυαλιστερό, σε εσωτερικό χώρο...τα πάντα όλα..μην κόψεις κανά δάχτυλο μόνο... tongue.gif

Χρόνια πολλά ρεεεεεε!
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ Mar 11 2013, 10:29 ) *
Συνήθως για το χιούμορ μου μιλάει o γυναικείος πληθυσμός. Χαίρομαι που σιγά σιγά προσεγγίζω και το αντρικό κοινό..

Don't get your hopes up, Σεφερλιάρη.
QUOTE(j-kidd13 @ Mar 11 2013, 12:19 ) *
Εχεις ταξει στους απο πανω να τους κανεις mod οταν ερθεις αν τη αρχηγεια σου και φευγουν αβερτα οι φιλοφρονησεις?

Σε μένα ναι!
HLR CENATION
Bασιλη (bballbill) χρονια πολλα και οτι επιθυμεις με υγεια.Στην αγαπημενη σου Αρσεναλ οτι καλυτερο. wink.gif
bballbill
Σ'ευχαριστώ Χρήστο να σαι καλά και να δεις τις 4954230952908 ομάδες σου όπως γουστάρεις.tongue.gif
HLR CENATION
Δεν θα μπορουσα να μην πω χρονια πολλα στον ιδρυτη του τοπικ για το wwe captain cηarisma.Χρονια σου πολλα captain και καλη επανοδο στον αγαπημενο σου παλαιστη.

Επισης εχω να σου πω οτι στο αλλο φορουμ που εισαι μοντ εχω διπλο λογαριαμο(ειχα ξεχασει τους κωδικους).Ελπιζω να μην φαω ban τωρα που στο ειπα. smiley.gif
captain charisma
ευχαριστω πολυ φιλε..καποιος επρεπε να κανει την αρχη με το wwe εδω στο basketforum..και ετυχε να ημουν εγω...οσο για τον καπετανιο, αυτος ειναι τελειωμενος πλεον...δε περναει η μπογια του πλεον..

στο greekwrestling αν λες δεν ειμαι o moderator αλλα το απλο μελος που εχω φοτος του οvereem..δεν νομιζω να σε μπαναρουν εκει γτ ειναι πιο χαλαρα εκει...
morfi
Χρόνια σου πολλά captain charisma! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.