Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
eftychia
Χρονια πολλα στους εορταζοντες των τελευταιων ημερών. Να χουν καλη σταδιοδρομια και φυσικα υγεια!
sarounas
να τα εκατοστήσεις warrior biggrin.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα!
Air Kef
Χρονια καλα και πολλά Κώστα,υγεια,χαρά ευτυχία,καλό πτυχείο,η Αρειαναρα πρωτάθλημα και οτι επιθυμεις. smile.gif
kostasvc15
QUOTE(Air Kef @ Jul 3 2007, 11:40 PM) *
Χρονια καλα και πολλά Κώστα,υγεια,χαρά ευτυχία,καλό πτυχείο,η Αρειαναρα πρωτάθλημα και οτι επιθυμεις. smile.gif

ΑΕΚ ειμαι!


tongue.gif
Warrior
Σας ευχαριστω πολυ παιδια ολους για τις ευχες σας!! smile.gif
man10
Xρονια πολλα στον Papalouka 4 ever,να τα εκατοστισεις!!! smiley.gif
liolias
Χρονια πολλα και να δεις τον Τεο στο nba!
thrylos7
Χρόνια πολλά κι από μένα! Ότι επιθυμείς!
spysta
Χρονια πολλα φιλε....οτι επιθυμεις με υγεια και ευτυχια!!!!!
mgg
Αντε pierce χρονια πολλα και να τα εκατοστησεις. Τωρα που μεγαλωσες καιρος να αλλαξεις και προτυπα στο μπασκετ biggrin.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά Πίρσι!Σου εύχομαι ότι καλύτερο στη ζωή σου!Και του χρόνου πρωτάθλημα στο Dallas!(Για σένα η ευχή, για κανέναν άλλο! tongue.gif )
Dominique
Χρονια πολλα και καλα ρε ροσονερο,ο,τι επιθυμεις!
B for Basketball
χρονια πολλα κ απο εμενα pierce...να τα εκατοστησεις....οτι επιθυμεις κ τα σχετικα...( εκτος απο την ευχη του gravedigger...σορρυ..νο νταλλας tongue.gif ).... smiley.gif
apkat
Χρονια πολλα και καλα βρε Πιρσι..Οτι επιθυμεις..

Αντε και αναμενω οταν ανεβω κερασμα στην Pizza hut μετα που θα εχουμε κατατροπωσει κατι αναζ μορφη κλπ κλπ 19.gif 19.gif
kostasvc15
Πολυχρονος Πιρς! icon_wave.gif
Οτι επιθυμεις ρε αεκαρα.....
panos75
Χρόνια πολλά Πιρς. icon_wave.gif

Να τα εκατοστήσεις και καλά μυαλά!
man10
Χρονια πολλα Pierce και οτι επιθυμεις... 41.gif 41.gif 41.gif
grigoris
Pierce χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς (ξεκινώντας από αυτό που γράφει στο άβατάρ σου smile.gif smile.gif smile.gif )
rchos
αντε χρονια πολλα και απο μενα.να τα χιλιασεις(εκτος αν βαρεθεις στην πορεια) και ολα να σου ρθουν οπως πρεπει.ανηκεις και εσυ απο φετος στη φοιτιτιοσα νεολαια οποτε αραξε!


α και μια ευχη.ΦΑΓΕ ΦΥΓΕ!
Alexmei
χρονια πολλα
Pierce
περιμενα να τελειωσει οφισιαλι η μερα για να σας απαντησω (μην νομιζετε οτι σας εγραψα tongue.gif ). πραγματικα με συγκινησατε παιδια ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες σας και τις ανταποδιδω. smile.gif
msg
ποτέ δεν είναι αργά για να πεις σε έναν παναγιωτοπουλαίο (το σχολείο) χρόνια πολλά!άλλωστε είμαστε τρελάδικο και εγώ δεν εχω φύγει ακόμη από εκεί... wink.gif
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ρε μεγάλε και ό,τι επιθυμείς. σόρι αλλά πριν λίγο (όπως είδες) μπήκα ύστερα από 2-3 μέρες...πότε κερνάς;;;
morfi
Ρε πίρσι... χρόνια πολλά ρε... banana.gif
Pierce
ρε ευχαριστω ρε! smiley.gif
να ειστε καλα .. icon_wave.gif
nikefalin
QUOTE(pierce21 @ Jul 19 2007, 04:42 PM) *
ρε ευχαριστω ρε! smiley.gif
να ειστε καλα .. icon_wave.gif

Χρόνια πολλά Pierce και κάθε ευτυχία
kostasvc15
Χρονια πολλα αεκτζου! icon_wave.gif Οτι επιθυμεις....
nikefalin
QUOTE(kostasvc15 @ Jul 21 2007, 02:25 PM) *
Χρονια πολλα αεκτζου! icon_wave.gif Οτι επιθυμεις....


Joeyx anniversaire aektzou :-)
Alexmei
χρονια πολλά smile.gif
man10
Xρονια πολλα...!
Pierce
χρονια πολλα στον σαρουνας και στον φλας! Να στε καλα ο,τι επιθυμειται.
σαρουνας να μας επιμορφωνει με τις μπασκετικες του γνωσεις και τα εκπληκτικα του τοπικ biggrin.gif και εσυ φλας να μπαινεις πιο συχνα οταν θα σαι στο νησι.
Das Kapital
Χρονια πολλα Φλας και Σαρουνας!!!!
tsops
Χρόνια Πολλά παιδιά. Τον Flash δεν τον γνωρίζω, αλλά να είστε και οι 2 καλά και ότι επιθυμείτε smile.gif
liolias
Χρονια σας πολλα παιδια!!
kostasvc15
Χρονια σας πολλα! icon_wave.gif
man10
Χρονια πολλα guys.... 41.gif 41.gif 41.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά παιδιά!Ότι επιθυμείται και πάντα ευτυχισμένοι!(Flash ομολογώ πως φαίνεσαι πολύ μεγαλύτερος!)
mgg
Χρονια πολλα παιδια. (Τον sarunas δεν τον γνωριζω κι απο κοντα αλλα δεν πειραζει)
NBAholic
Xρόνια πολλά και στους 2.

Σαρούνας, περιμένουμε αναλυτικό αφιέρωμα με τα 10 καλύτερα γενέθλια που είχες ποτέ!
apkat
Χρονια πολλα και καλα παιδια..!!Οτι επιθυμειτε..

QUOTE
Σαρούνας, περιμένουμε αναλυτικό αφιέρωμα με τα 10 καλύτερα γενέθλια που είχες ποτέ!


+1





24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
geosider
χρόνια πολλά παλικάρια κ ότι επιθυμείτε biggrin.gif

QUOTE(NBAholic @ Jul 25 2007, 12:49 PM) *
Σαρούνας, περιμένουμε αναλυτικό αφιέρωμα με τα 10 καλύτερα γενέθλια που είχες ποτέ!

+1 biggrin.gif
μοιραία κατάληξη...
αν ο άνθρωπος βλέπει top ten στο ΝΒΑ από τότε που γεννήθηκε τί άλλο να περιμένεις; icon_drunk.gif
nikefalin
Χρόνια πολλά και καλά Saras & flash
αεκτζού
Eυχαριστώ πολύ για τις ευχές σας ελληνικές και γαλλικές!Να'στε καλά παιδιά,κι εσείς ότι επιθυμείτε! smiley.gif
Igor
Χρονια πολλα flash και Σαρας !!
Να ζησετε..
morfi
Χρόνια πολλά Flash και Sarounas ! Να μαι πάντα καλά. cool.gif
Pierce
χρονια πολλα στον συνβοστωνεζο merlin1. ελπιζω απο τη νεα σεζον να μας επισκεπτεσαι περισσοτερο smile.gif
Igor
Χρονια πολλα Μερλιν1.
Das Kapital
Larry ole-kolomike ουπς με κολλησε,Χρονια πολλα!!!!
Flash
Λοιπόν έστω και με μεγάλη καθυστέρηση σας ευχαριστώ όλους που μπήκατε στον κόπο να μου ευχηθείτε (ακόμα και όσοι δεν με γνωρίσατε smile.gif ). Αυτές οι λίγες αράδες γράφονται από το μόνο internet cafe του χωριού εξού και η αργοπορία στην απάντηση.
Digger δυστυχώς την ίδια ειλικρινή ομολογία μου την κάνουν από τα 14 μου. Όταν μιλάνε μαζί μου με θεωρούν ακόμη μεγαλύτερο οπότε μην ανησυχείς. Θα αναγκαστώ να κουρέψω μαλλί, να κόψω μούσια και να βλέπω πρωινάδικα μπας και φαίνομαι άνθρωπος της ηλικίας μου...

Και πάλι ευχαριστώ άπαντες για τις ευχές icon_wave.gif
Alexmei
Χρόνια πολλά στον "χαμένο" IraTmac biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.