Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
greeneyes13
Πολυχρονος και ότι επιθυμείς baskethood!
Magnus92
Πηγαν κιολας 17 οι ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ;;

Κυλαει η ρουφιανα η ζωη σαν ρυακι ...


Να 'στε καλα παιδια, οτι επιθυμειτε... Χρονια σας πολλα !!!
aegeansheed
Χρόνια πολλά pio koon, σου εύχομαι να γίνεις ακόμα πιο κουν..
JR_Swish

Έστω και (παρά)ετεροχρονισμένα χρόνια πολλά φίλε hood!
SG3ptshooter

icon_drunk.gif
Χώνει κανονικά, πίστευα θα το γυρίσει και σε beatboxing κάποια στιγμή..

Χρόνια πολλά μωρή Θερμάστρα. Η παικτική και προπονητική σου καριέρα έχει πιάσει Κολοφώνα και εύχομαι ανάλογη συνέχεια.. Και με Οstertag του χρόνου στον Πανιώνιο τριπλέτα με Stephenson και Καββαδά, Pero "The Burger King" Cameron βοηθό προπονητή στη Θρυλάρα με ειδίκευση στα post moves του συνονόματου και πρώτο scorer του Eurocup Abercrombie..
Magnus92
Αλεξ χρονια πολλα ρε φιλε ( ας περασε η μερα , δεν πειραζει)..

Οτι επιθυμεις...
Myria
Χρονια Πολλα Αλεξ...Τα καλυτερα ευχομαι!!!
Magnus92
Τις θερμες μου ευχες στον φιλο Weekendman...

Ευχομαι να ξεμπερδευεις οσο το δυνατον πιο ανωδυνα, και να "την κοπανισεις" γρηγορα απο τα μερη μου...
Αν, παλι, αλλαξεις γνωμη, και παλι θα χαρω, γιατι τουλαχιστον θα εχω καποιον για BFmeeting @ Αλεξανδρουπολη tongue.gif ...

Να 'σαι παντα γερος φιλε μου wink.gif ...
HLR CENATION
Χρονια πολλα Weekendman...Οτι επιθυμεις και να συνεχεις τις πολυ καλες αναλυσεις σου στα ευρωπαικα και οχι μονο. smile.gif .

Nα χαρεις και ενα πρωταθλημα με τους Ροκετς.Και επειδη απο οτι καταλαβα εισαι και φανταρος σου ευχομαι καλος πολιτης. wink.gif
Nuntius
Ο Άλεξ ποιός είναι? Χρόνια του πολλά.

Χρόνια πολλά, Weekendman.

Επίσης, χρόνια πολλά μετά από σχεδόν ένα μήνα καθυστέρησης, baskethood biggrin.gif
SG3ptshooter
Ο λαός του wiki τον περιμένει με ανυπομονησία. Χρόνια Πολλά αρχηγέ. cool.gif
Weekendman
Έστω και αργοπορημένα ,ευχαριστώ όσους έκαναν τον κόπο να μου ευχηθούν εδώ!
HLR CENATION
Νuntius χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις. wink.gif

Να συνεχισουμε αυτες τις ομορφες διαφωνιες που εχουμε. smiley.gif
Nuntius
Ευχαριστώ ρε HLR smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(SG3ptshooter @ May 12 2012, 15:40 ) *

Xρόνια Πολλά Nuntius. Να ποστάρεις με ακόμη μεγαλύτερη συχνότητα σε ακόμη περισσότερα topics. tongue.gif Ξέρω ένα πολύ καλό, NHL λέγεται και έχει και συχνές αναφορές σε Φινλανδούς, άμα θες έχουμε και από Καζακστάν.
Και το τρίτο του Θρύλου με Sasu Salin.. biggrin.gif

Magnus92
Τις θερμοτερες ευχες μου στο ατομο το οποιο δεν ξερω προσωπικα, αλλα θεωρω πως θα μπορουσαμε τοσο ανετα να αραξουμε για ατελειωτες ωρες και να λεμε τα δικα μας...
Να 'σαι παντα καλα Νουντιε smile.gif

Χρονια πολλα επισης και στον φιλο spursforthe5 ....


Και με μια μερα καθυστερηση, να δοσω τις ευχες μου και στον Αρχοντα του Θερμαικου, τον ενα και μοναδικο , τον Timemaster ...
Να 'σαι καλα φιλε Κωστα, και ελπιζω να ξαναβρεθουμε συντομα, γιατι εχουμε πολυ καιρο να τα πουμε...
Nuntius
Γιορτάζω μαζί με τον Σπιρούνιο? Τι λες ρε φίλε. Δεν το ήξερα.

Ευχαριστώ για τις ευχές Magnus και SG3pt. Να είστε καλά.

Χρόνια πολλά, Σπιρούνι και φυσικά σε όσους άλλους γιορτάζουν σήμερα ή χθες (πχ. Timemaster).

ΥΓ: Sasu Salin ρεεεεεεεεεεεεε smiley.gif
HLR CENATION
Χρονια πολλα φυσικα και στον spursforthe5.Δεν το προσεξα πριν.Και με εσενα διαφωνουμε αλλα παντα κανεις ωραιες συζητησεις. wink.gif

ΥΓΝuntius ποια ειναι η Sasu Salin?Ελπιζω καμια ομορφη...
Nuntius
QUOTE (HLR CENATION @ Jun 17 2012, 02:04 ) *
ΥΓΝuntius ποια ειναι η Sasu Salin?Ελπιζω καμια ομορφη...


Μπασκετμπολίστας είναι ο άνθρωπος ρε συ tongue.gif
HLR CENATION
QUOTE(Nuntius @ Jun 17 2012, 02:26 ) *
Μπασκετμπολίστας είναι ο άνθρωπος ρε συ tongue.gif

Χαχα την πατησα smiley.gif .Παντως μπορει να μην συμφωνουμε στα πολιτικα αλλα ειχαμε συμφωνησει για το αν ειναι ωραια η οχι η Κριστεν Στιουαρτ και ετσι ελεγα μηπως ξανασυμφωνουσαμε.Αλλα τελικα πεταξα κοτσανα. 68.gif
Myria
Xρονια Πολλα Γιαννη..Να σε χαιρομαστε κ να συνεχιζεις να μας κρατας τοσο καλη παρεα.. Χρονια Πολλα κ στον spur ετσι γτ δεν σε ξερω καν..
Zoys
Χρόνια πολλά στον πιο ένθερμο υποστηρικτή των Pacers στην Ελλάδα και έναν από τους καλύτερους (και συχνούς) συζητητές του forum! ind1-sm.gif
Και χρόνια πολλά στον χρήστη που ήλπιζα να αλλάξει φέτος το όνομα του μετά το πέρας των τελικών του NBA, αλλά δυστυχώς δεν τα καταφέραμε με την παρέα του Ντουράντ... spurs1-sm.gif
morfi
Χρόνια πολλά Nuntius! biggrin.gif
priest
χρονια πολλα και καλα nuntius...
Nuntius
Ευχαριστώ, λαέ μου smiley.gif

/ψώνιο mode off
morfi
Nuntius, έλα στο λαό σου! banana.gif
JR_Swish

Χρόνια πολλά Νούντιε,εύχομαι ότι καλύτερο για σένα και τους Pacers σου.

Είθε 10 πρωτοπαλήκαρα της Χ.Α. να σε προστατεύουν από κάθε κακό... smiley.gif smiley.gif
HLR CENATION
Pmam χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις να το αποκτησεις. smile.gif

ΥΓ Κανονισε να κανουμε κανα τρειντ μαζι του χρονου αλλιως μας βλεπω να δινουμε μαχη για να αποφυγουμε την τελευταια θεση. biggrin.gif
damian
Ξεπλένη τα πάτησες τα άντα.. παρεμπιπτόντως έχεις το πιο γαμάτο νικ και αβαταρ στο φόρουμ
SG3ptshooter

Χρόνια Πολλά ρε συ Τάκη. Εγώ έτσι σε έχω στο μυαλό μου λοκάρει, απλά περιμένω να αποκαλύψεις ότι είσαι ο Τάκης. Με φανέλα Μπουρούση στο ΟΑΚΑ θα μαστε πολυθρονάτοι δίπλα δίπλα, τώρα που θα χεις γίνει και κυριλέ.. icon_wave.gif icon_drunk.gif

Btw σήμερα είδα τυχαία ότι χτες ήταν τα γενέθλια του Jamey Johnson. Ναι, τελείως άκυρο. Αλλά εγώ θα του πω χρόνια πολλά γιατί είναι μέγιστος, δικαίωμά μου είναι.
Zoys
Να στείλω κι εγώ τις ευχές μου σε ένα από τα αγαπημένα μου μέλη στο forum!
kseplenhs
ευχαριστώ ρε μουργοι.Απο εδώ και μπρός όμως αλλάζω το dob σε 29 φλεβάρη μπας και ξεχαστεί η ηλικία μου



QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 15 2012, 23:53 ) *
Χρόνια Πολλά ρε συ Τάκη. Εγώ έτσι σε έχω στο μυαλό μου λοκάρει, απλά περιμένω να αποκαλύψεις ότι είσαι ο Τάκης. Με φανέλα Μπουρούση στο ΟΑΚΑ θα μαστε πολυθρονάτοι δίπλα δίπλα, τώρα που θα χεις γίνει και κυριλέ.. icon_wave.gif icon_drunk.gif


Αν ήμουν τάκης ρε συ,θα ήμουν απίστευτα ευτυχισμένος.Γιατί τάκης έχει ανακαλύψει το νόημα της ζωής.Βρίσκει ευτυχία σε απειροελάχιστα (για τα αντικειμενικά κοινωνικά κριτήρια) πράγματα που συνήθως δεν κοστίζουν.Κλείνει τα μάτια και κοιμάται όρθιος.Είτε κυριλέ είτε σε σαικεντέλικ τρανς πάρτι...

Ενιγουέι,του χρόνου ραντεβού στις πολυθρονες που άφησε κενές ο θανάσσης με τον σεκιουριτά του που τον συγκρατεί μετά απο παρορμητικές εξάρσεις.Με φανέλα μπουρούσαρου εγώ,ίαν the dream εσύ....

(παρεμπιπτόντως,τάκης μου θυμίζει κάτι αντίστοιχους τάκηδες που είχα συμαθητές στο λύκειο όταν άθελά τους έκαναν μια εξαιρετικής κωλοφαρδίας και σημασίας λαμογιά και έφτιαξαν τη ζωή τους απο το πουθενά.Π.χ. να πηγαίνει θεωρητική κατευθυνση και να καταλήξει σε καμιά πάντειο με 10000 μόρια ή να πάει νυχτερινό λύκειο πριν γίνει mainstream (για τα wannabe λαμόγια) και να καταλήξει σε κανένα πολυτεχνείο.)

HLR CENATION
Χρονια πολλα και καλα στον Pierce 21.Οτι επιθυμεις φιλε. smile.gif

YG. Tου χρονου ισως νιωσεις την δυναμη ενος Σινα φαν στο φαντασυ. smiley.gif
SG3ptshooter
Διάκοσμος Μαζωνακικός και Μιλανέζος, που κράζει τις ροζ μπλούζες Ramones στα Τυριά και Ακρωτήρια.. Πως γίνεται να μην θες να ευχηθείς σε τέτοιο παλικάρι;
Αν και τώρα που το σκέφτομαι παραδιακοσμείς, μια φορά σου στειλα Μαζωνάκη και φάγαμε πόρτα, η Μίλαν το διαλύει και τα συγκροτήματα συνεχίζουν να βιάζονται μέρα με τη μέρα. Άρα δεν είναι οτι βγαίνει και τίποτα απ' το να σε γουστάρω. Θα στείλω εδώ το φίλο να σου πει Χρόνια Πολλά, την κατάλληλη στιγμή:

( 24.gif )

Άσε που δεν τα βλέπω τα Χρόνια Πολλά τώρα που απειλείσαι κι απ' τους φανς του John Cena. 42.gif
Pierce
QUOTE (HLR CENATION @ Jul 18 2012, 01:30 ) *
Χρονια πολλα και καλα στον Pierce 21.Οτι επιθυμεις φιλε. smile.gif

YG. Tου χρονου ισως νιωσεις την δυναμη ενος Σινα φαν στο φαντασυ. smiley.gif


Ευχαριστω πολυ και εσυ επισης. Τωρα για το ΥΓ, εμεις οι φιλοι του Χαλκ Χογκαν, δεν μασαμε απο απειλες smiley.gif

Τωρα για το hypergraphic post του σουτερ, δεν εχω να προσθεσω τιποτα, απλα βουρκωσα .
T.W.Is.M.
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 18 2012, 13:08 ) *
Άσε που δεν τα βλέπω τα Χρόνια Πολλά τώρα που απειλείσαι κι απ' τους φανς του John Cena. 42.gif



QUOTE(pierce21 @ Jul 19 2012, 12:16 ) *
Ευχαριστω πολυ και εσυ επισης. Τωρα για το ΥΓ, εμεις οι φιλοι του Χαλκ Χογκαν, δεν μασαμε απο απειλες smiley.gif


Μα καλα, μιλατε για απειλες απο φανς και ξεχνατε οτι μονο εμεις οι φανς του Undertaker μπορουμε να απειλησουμε πραγματικα???


Καθυστερημενα Χρονια Πολλα κι απο μενα... smiley.gif
greeneyes13
χρόνια πολλά στο basketforum!!!!
να τα εκατοστήσει με πολλά πολλά μέλη!!!
sacarame
QUOTE(greeneyes13 @ Jul 22 2012, 12:20 ) *
χρόνια πολλά στο basketforum!!!!
να τα εκατοστήσει με πολλά πολλά μέλη!!!



HLR CENATION
Και απο μενα χρονια πολλα στο φορουμ.


Συγχαρητηρια στον admin για την δουλεια που κανει στο φορουμ οπως και σε ολους τους mod.

Μπραβο και σε ολα τα ενεργα μελη για για το υψηλο επιπεδο συζητησεων στο φορουμ.
Zephyr
Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες και τις εορτάζουσες smile.gif !
greeneyes13
χρόνια μας πολλά με υγεία!
lakersdynasty
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες και ειδικά στον Air and King.

smile.gif
HLR CENATION
Χρονια πολλα φιλε Duncan.Παντα τα καλυτερα.ΝΑ συνεχισεις τα υπεροχα ποστ σου. smile.gif
lakersdynasty
Χρόνια πολλά Duncan.

Ελπίζω φέτος να είσαι ντεφορμέ μπας και πάμε τελικούς τουλάχιστον icon_joy.gif
SG3ptshooter

Χρόνια Πολλά και σέρβικα.
Και μην ακούς κανέναν, ιδίως εμένα. Tο μεγαλείο σου δεν έχει τελειωμό.
Βtw στο Milicic-Krstic είμαι με το Darko.
morrison
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 1 2012, 15:10 ) *
Χρόνια Πολλά και σέρβικα.


Srećan rođendan... biggrin.gif

Aυτόνομος και ελεύθερος του χρόνου...αυτό τίποτα άλλο,τέλος.

Zoys
Χρόνια πολλά Duncan!

Click to view attachment
damian
Χρόνια πολλά
duncan21
QUOTE(HLR CENATION @ Sep 1 2012, 00:20 ) *
Χρονια πολλα φιλε Duncan.Παντα τα καλυτερα.ΝΑ συνεχισεις τα υπεροχα ποστ σου. smile.gif

Να 'σαι καλά Χρήστο... smile.gif
QUOTE(lakersdynasty @ Sep 1 2012, 03:21 ) *
Χρόνια πολλά Duncan.

Ελπίζω φέτος να είσαι ντεφορμέ μπας και πάμε τελικούς τουλάχιστον icon_joy.gif

Σ' ευχαριστώ πολύ ld.Nτεφορμέ θα 'μαι γιατί θέλω κι εγώ Kobe στους τελικούς φέτος tongue.gif .
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 1 2012, 15:10 ) *

Χρόνια Πολλά και σέρβικα.
Και μην ακούς κανέναν, ιδίως εμένα. Tο μεγαλείο σου δεν έχει τελειωμό.
Βtw στο Milicic-Krstic είμαι με το Darko.

Με σκλαβώνεις και το ξέρεις.Ευχαριστώ^87(τυχαίο).
QUOTE(morrison @ Sep 1 2012, 15:29 ) *
Srećan rođendan... biggrin.gif

Aυτόνομος και ελεύθερος του χρόνου...αυτό τίποτα άλλο,τέλος.

много вам хвала... laugh.gif

Λευτεριά στον Κουτς!
QUOTE(Zoys @ Sep 1 2012, 16:13 ) *
Χρόνια πολλά Duncan!

Click to view attachment

Eυχαριστώ πολύ Milos' fanboy!! #Μilos4MVP
QUOTE(damian @ Sep 1 2012, 22:05 ) *
Χρόνια πολλά

Ευχαριστώ damian!
Magnus92
Αργησα δυο μερες, αλλα δε βαριεσαι...

Τις θερμοτερες ευχες μου στο καλυτερο παιδι του φορουμ... Να 'σαι παντα καλα Γιαννακο....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.