Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
thrylos7
Χρόνια σας πολλά Νίκο και Σπύρο, ότι επιθυμείτε, να εκπληρώσετε τους στόχους σας, να έχετε πάντα υγεία κι ευτυχία και να συνεχίσετε να συνεισφέρετε στο μπάσκετ... smile.gif bball.gif


Λίγο "γυφτιά" η κοινή ευχή, αλλά τέτοια ώρα δεν είχα και πολλή έμπνευση... Εξάλλου, μετράει τ' ότι σας θυμήθηκα... biggrin.gif (ΟΚ, περισσότερο μετράει το δώρο, αλλά ούτε κι από αυτό έχει... kbl)
Das Kapital
Χρονια πολλα dizzy και nikefalin,οτι επιθυμειτε! smile.gif
tsitum
Τα χρονια πολλα στον αντμιν dizzy κ στον μοντ nikefalin.

Περασε η φουρτουνα της διαδοχης στο αντμινιστρεισιον κ τωρα διαγονται ησυχες μερες ομαλους διαχειρισης biggrin.gif
kostakis19
Χωρις να ξερω καποιον απο τους δυο προσωπικα dizzy και nikefalin σας ευχομαι ο,τι επιθυμειτε να πραγματοποιηθει, να ειστε παντα υγιεις και χαρουμενοι και να ασχολειστε με το μπασκετ.

Υ.Γ:Παρακαλω το ποστ μου να μη θεωρηθει ''γλυψιμο'' στους προισταμενους smiley.gif
rchos
χρονια πολλα εκαστως και καθεις ξεχωριστα, ιδιαιτερα και κυριως καλα!
σας ευχομαι χρονο με τον χρονο να πλησιαζεται ολο και πιο πολυ και καποια στιγμη να καταστησετε την σοφια. wink.gif smiley.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά και στους 2 σας,να πραγματοποιηθούν όλες σας οι επιθυμίες,να είστε ευτυχισμένοι και πάντα επιτυχίες! laugh.gif
nikefalin
QUOTE(Gravedigger @ Mar 7 2008, 23:42 ) *
Χρόνια πολλά και στους 2 σας,να πραγματοποιηθούν όλες σας οι επιθυμίες,να είστε ευτυχισμένοι και πάντα επιτυχίες! laugh.gif

Ευχαριστώ όλες και όλους για τις ευχές , τα καλύτερα για εσάς και τις οικογένειες σας
Jabar
Χρόνια καλά πρώτα και μετά πολλά.Κάθε ευτυχία και στο nikefalin ειδικά να του ευχηθώ ΟΛΕΣ
grigoris
Χρόνια πολλά και στους 2 σας έστω και με λίγη καθυστέρηση (ένεκα που είμαι και απασχολημένος με την άμυνα της χώρας biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
Flash
Χρόνια πολλά και καλά στον Gravedigger !!!

Εύχομαι να μην σου χρειαστεί ο επαγγελματίας του nick σου για πολλά - πολλά χρόνια και να είναι ορατό λίγο δέρμα κάτω από τα tatoo σου ... smiley.gif
B for Basketball
Xρονια πολλα κ απο εμενα στον gravedicker tongue.gif
Eυχομαι να αποκτησεις οσα περισσοτερα ταττοο μπορεις και να μαθεις λιγο μπασκετακι ακομη γιατι εισαι χιλιομετρα ακομη μακρια απο το να μπορεις να λες ''ξερω μπασκετ''
Φιλακια πολλα tongue.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα φιλο,με υγεια και ευτυχια...
Air Kef
Χρόνια καλά ντίγκερ,υγεια χαρα ευτυχία, αλλα και κακές επιλογές στο φάνταζι (μπαλα ειναι αυτη tongue.gif ).

Οτι επιθυμεις!
Gravedigger
Ευχαριστώ πολύ παιδιά που με θυμηθήκατε! biggrin.gif

ΥΓ.Flash 24.gif 24.gif laugh.gif laugh.gif
morfi
Γειά σου ρε Gravedigger (χαιρετώ και τον thrylos7) ! Χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς !
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Mar 12 2008, 22:45 ) *
Γειά σου ρε Gravedigger (χαιρετώ και τον thrylos7) ! Χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς !

Γεια σου και σένα ρε Morfi! laugh.gif Ευχαριστώ πολύ!
captain charisma
χρονια πολλα στο κ sal 15 που ειναι και αυτος απο χαλκιδικη οπως και γω
apkat
Χρονια πολλα σε Big dirk και undertaker..

Η μηπως κατι δεν παει καλα με αυτα τα γενεθλια;;; blink.gif blink.gif blink.gif
B for Basketball
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Xρονια πολλα κ απο εμενα! smile.gif
center
Χρόνια πολλά παιδιά, να τα εκατοστίσετε!
captain charisma
ευχαριστω οσους με θυμηθηκαν μεχρι στιγμης! 19.gif 19.gif 19.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά και από εμένα!Καλά ταξίδια με καινούριο αμάξι! biggrin.gif
captain charisma
ευχαριστω πολυ σκληροπυρηνικε οπαδε των νταλλας μαβερικς(αλλα μετα απο μενα) tongue.gif !!
k_sal_15
QUOTE(big dirk @ Mar 16 2008, 23:03 ) *
χρονια πολλα στο κ sal 15 που ειναι και αυτος απο χαλκιδικη οπως και γω


Ευχαριστώ πολύ!!!! Ίσως λίγο αργά, αλλά τώρα το είδα...
Χρόνια πολλά και σε σένα... Είχα λίγες μέρες να μπω στο forum....
kostasvc15
QUOTE(k_sal_15 @ Mar 25 2008, 16:14 ) *
Ευχαριστώ πολύ!!!! Ίσως λίγο αργά, αλλά τώρα το είδα...
Χρόνια πολλά και σε σένα... Είχα λίγες μέρες να μπω στο forum....

Χρονια σας πολλα παιδια...
captain charisma
ευχαριστω παιδια!
Pierce
Πολυχρονος leelo, φανταζομαι καλυτερο δωρο απο το χθεσινο δεν μπορουσες να περιμενεις.... cool.gif
thrylos7
Xρόνια πολλά και καλά στον έναν και μοναδικό, τον ανεπανάληπτο, Air Kef!

Ότι επιθυμείς ρε και να συνεχίσεις ν' απολαμβάνεις τη ζωή, όπως μόνο εσύ ξέρεις! kbl
Rondo
Air Kef, χρόνια πολλά, ό,τι επιθυμείς να το πετύχεις και να έχεις πάντα υγεία και ευτυχία...
captain charisma
χρονια πολλα μοντερακι.

υ.γ το κεφ απο που βγαινει?απο το κεφι? blink.gif
hagi
Χρόνια πολλά και από μένα...Με υγεία πάνω απ’ολα..
Xaroumenos loukoumas
Χρόνια πολλά και καλά παιδιά!! smile.gif
kostasvc15
Χρονια πολλα φιλο... icon_wave.gif
morfi
Αir Kef! Tρελό αγόρι! Χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς! biggrin.gif
center
QUOTE(big dirk @ Apr 2 2008, 06:34 ) *
χρονια πολλα μοντερακι.

υ.γ το κεφ απο που βγαινει?απο το κεφι? blink.gif

Εγώ ξέρω από που βγαίνει!! rolleyes.gif


Χρόνια πολλά Air Kef να τα εκατοστίσεις και ότι επιθυμείς!
smile.gif smile.gif
B for Basketball
Χρονια πολλα κ απο εμενα Air KeF...
Πολυχρονος.
Μην ακους αυτους που μειωνουν την Ναξο!! tongue.gif

Νομιζω κατι ειχα ακουσει για το ονομα αλλα μου διαφευγει τωρα! tongue.gif
Alexmei
Χρόνια πολλά κεφ! bball.gif bball.gif
captain charisma
QUOTE(center @ Apr 2 2008, 13:48 ) *
Εγώ ξέρω από που βγαίνει!! rolleyes.gif

για δωσε στοιχεια στο λαο
Zmac
Χρονια πολλα στον Air Kef..Να τα εκατοστησεις κ οτι επιθυμεις! smile.gif
NBAholic
Χρόνια πολλά, Γιάννη κι ό,τι καλύτερο. Θα περίμενες ότι τα γενέθλιά σου παρεμβάλλονται μεταξύ μιας πιθανής πρόκρισης του Ολυμπιακού στο F4;
harris
Καλά ρε Αλήτη Κεφ, μιλήσαμε και δεν είπες τίποτα; Χρόνια πολλά φίλε μου, θα στα πω και αύριο από κοντά στο γήπεδο tongue.gif
Flash
Χρόνια καλά και επισήμως επίλεκτε μοντ των σοφών tongue.gif

Σου εύχομαι να συνεχίσεις να ζεις τη ζωή σου σε όλο της το εύρος και βάθος όπως πράττεις και τώρα wink.gif
Weekendman
Και απο μένα χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς
rchos
χονια πολλα να ζησεις ω επισιμε moderator του σοφού κινηματος μας.
οι σοφές σου παρεμβασεις σε τουτο εδω το φορουμ εχουν βοηθησει και παντα θα βοηθουν να διατηρειται το επιπεδο οσο πιο υψιλο γινεται!συνεχισε την σοφή δουλεια σου.
οσο για τα προσωπικα καθε ευτιχια σου ευχομαι αν και στα πα και πριβε.
apkat
Χρονια πολλα και καλα Γιαννη..Παντα ευτυχισμενος και να εχεις οτι επιθυμεις..

Και αυριο ευχομαι να πανυγηρισεις και την προκριση του Ολυμπιακου ως δωρο για τα γενεθλια σου..
Gravedigger
Eκατόχρονος Kef!Εύχομαι να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!Και 1 banoffe pie αντί για τούρτα.! tongue.gif


QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Apr 2 2008, 11:00 ) *
Χρόνια πολλά και καλά παιδιά!! smile.gif

Γιατί του ρίχνεις κατάρες του ανθρώπου??? biggrin.gif
Das Kapital
Χρονια πολλα και απο εμενα!
tsitum
Χρονια πολλα Air Kef. Χρονια absolut ευτυχιας
Air Kef
Παιδια σας ευχαριστώ ολους για τις ευχές σας! Ειδικα στους γαυρους μπορώ να ευχηθω "Κι εσεις οτι επιθυμείτε". 24.gif
Και στους υπολοιπους παντως,ευχομαι τα καλυτερα. smile.gif

@χολικ (Θα περίμενες ότι τα γενέθλιά σου παρεμβάλλονται μεταξύ μιας πιθανής πρόκρισης του Ολυμπιακού στο F4; )
Το πρωτο δώρο εγινε απο τον FANHStelrooy που μας βρήκε εισητηρια. Ελπιζω να δικαιωθούν οι κοποι που θα καταβάλλω για να ειμαι Αθηνα στην ωρα μου και να γυρίσω Λαρισα,παλι στην ωρα μου.

@ντιγκερ(Και 1 banoffe pie αντί για τούρτα. ): Τωρα που το λες,πρεπει να ζητησω μια. biggrin.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά στον Wilkinson!Υγεία και ευτυχία πάνω από όλα! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.