Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Myria
QUOTE(Timemaster @ Jun 17 2011, 10:09 ) *
καλο παιδί;
τότε σίγουρα δεν είναι "αδερφός" μου!!! tongue.gif
όσο για τους σκορπιούς και ποιος δεν είναι φαν τους!

δε με βοηθάς!

Η αληθεια ειναι πως ξερω κατι τυπους που τους θεωρουν υπερεκτιμημενους στο ελληνικο κοινο,αλλα επισης δεν θα καρφωσω...Ξερουν αυτοι...
Οσο για το αλλο δεχομαι inboxιακες πιεσεις με χαρακτηρισμους τυπου Αρτεμη Ματσα και καπου εδω πρεπει να κλεισω το στομα μου...Εχει ενα κολλημα με το χωροχρονο παντως...
Magnus92
QUOTE(Myria @ Jun 17 2011, 21:17 ) *
Η αληθεια ειναι πως ξερω κατι τυπους που τους θεωρουν υπερεκτιμημενους στο ελληνικο κοινο,αλλα επισης δεν θα καρφωσω...Ξερουν αυτοι...
Οσο για το αλλο δεχομαι inboxιακες πιεσεις με χαρακτηρισμους τυπου Αρτεμη Ματσα και καπου εδω πρεπει να κλεισω το στομα μου...Εχει ενα κολλημα με το χωροχρονο παντως...



Μα δεν ειναι μονο ενας αυτος που εχει κολλημα με τον χωροχρονο...

Βοηθα λιγο τον ανθρωπο ρε ...

smiley.gif
pmam
Πάντως άλλο πράγμα το κόλλημα, άλλο η εξοικίωση...
Και για να πάω κόντρα στο κατεστημένο που θέλει να ευχόμαστε χρόνια πολλά μόνο τη μέρα των γενεθλίων κάποιου, θέλω να ευχηθώ χρόνια πολλά στον Timemaster, στον Weekendman, στον sacarame, στον rchos, στον Magnus_92, στον kotzito, στην Myria, στον nikolas12, στον benchwarmer, στον HD, στον Air Kef, στον aegeansheed, στον duncan21 και σε όλους τους υπόλοιπους που ξεχνάω τώρα!
benchwarmer
QUOTE(pmam @ Jun 18 2011, 19:51 ) *
Πάντως άλλο πράγμα το κόλλημα, άλλο η εξοικίωση...
Και για να πάω κόντρα στο κατεστημένο που θέλει να ευχόμαστε χρόνια πολλά μόνο τη μέρα των γενεθλίων κάποιου, θέλω να ευχηθώ χρόνια πολλά στον Timemaster, στον Weekendman, στον sacarame, στον rchos, στον Magnus_92, στον kotzito, στην Myria, στον nikolas12, στον benchwarmer, στον HD, στον Air Kef, στον aegeansheed, στον duncan21 και σε όλους τους υπόλοιπους που ξεχνάω τώρα!


Δεν δεχομαι τις ευχες, επρεπε να ειμαι ψηλοτερα στην λιστα σου angry_002.gif
pmam
QUOTE(benchwarmer @ Jun 18 2011, 23:08 ) *
Δεν δεχομαι τις ευχες, επρεπε να ειμαι ψηλοτερα στην λιστα σου angry_002.gif

Μα είσαι στη θέση 9! Ήτοι 3^2! Τετράγωνο πρώτου αριθμού!
Και μάλιστα το μοναδικό ώστε να έχεις θέση σε ομάδα αλλά όχι στο rotation! (Τουλάχιστον στις ομάδες του D'Antoni)
Τυχαία νομίζεις σε αναφέρω στην εν λόγω θέση??? Με πληγώνεις... sad-smiley-009.gif
Magnus92
QUOTE(pmam @ Jun 18 2011, 23:27 ) *
Μα είσαι στη θέση 9! Ήτοι 3^2! Τετράγωνο πρώτου αριθμού!
Και μάλιστα το μοναδικό ώστε να έχεις θέση σε ομάδα αλλά όχι στο rotation! (Τουλάχιστον στις ομάδες του D'Antoni)
Τυχαία νομίζεις σε αναφέρω στην εν λόγω θέση??? Με πληγώνεις... sad-smiley-009.gif



Καλα αγορι μου εχεις ξεφυγει εσυ... Περιοδευεις σε αλλους χωροχρονους πλεον... Για εξηγησε τοτε γιατι με εβαλες 5ο...


Anyway το ποστ ειναι αφιερωμενο στον Λουκουμα... Χρονια πολλα ρε μοντ, οτι επιθυμεις...



ΥΓ Χρονια πολλα και στον Αλεξ τον Ακερ. Του ευχομαι να ξεχασει τον Δημητρη τον Διαμαντιδη, και να παψει να βλεπει οραματα πως τον καταδιώκει... smiley.gif
pmam
QUOTE(Magnus92 @ Jun 19 2011, 03:53 ) *
Καλα αγορι μου εχεις ξεφυγει εσυ... Περιοδευεις σε αλλους χωροχρονους πλεον... Για εξηγησε τοτε γιατι με εβαλες 5ο...

Αφενός τα γενέθλιά σου είναι 4/1. 4+1=5.
Αφετέρου, ήσουν το 5ο άτομο που γνώρισα από το φόρουμ!
Το 5 είναι πρώτος και μάλιστα σύμφωνα με μια θεωρία ο πρώτος πρώτος που δεν "κλέβει" είναι τετριμμένος.
Τέλος είναι hint για τις 5 διαστάσεις. wink.gif
Magnus92
QUOTE(pmam @ Jun 19 2011, 12:23 ) *
Αφενός τα γενέθλιά σου είναι 4/1. 4+1=5.
Αφετέρου, ήσουν το 5ο άτομο που γνώρισα από το φόρουμ!
Το 5 είναι πρώτος και μάλιστα σύμφωνα με μια θεωρία ο πρώτος πρώτος που δεν "κλέβει" είναι τετριμμένος.
Τέλος είναι hint για τις 5 διαστάσεις. wink.gif


Παω να παραδοθω οικειοθελως fast.gif

Γεια σας !!!
( και δεν προλαβα να τα χιλιασω κιολας...)
captain charisma
χρονια πολλα στο μεγαλο Γερμανο Ντιρκ Νοβιτσκι ο οποιος εκλεισε με το καλυτερο τροπο τα 33 του...παντα τετοια...αντε και του χρονου να πανυγηριζει το 2 συνεχομενο τιτλο
Myria
Magnus χρονια πολλα!!!!Να τα 2000σεις...
Σε στηριζουμε παντα!! 6.gif
Xaroumenos loukoumas
Ευχαριστώ για τις ευχές παιδιά smile.gif
Όσοι δε μου ευχήθηκαν, έχουν +1 foul.
Magnus92
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Jun 20 2011, 22:04 ) *
Ευχαριστώ για τις ευχές παιδιά smile.gif
Όσοι δε μου ευχήθηκαν, έχουν +1 foul.


Δηλαδη θα ειμαι το μονο μελος του φορουμ που δεν θα παρει φαουλ ; tongue.gif
Καλοοοο


( τα π.μ. δεν πιανονται .... )
nikolas12
QUOTE(pmam @ Jun 18 2011, 19:51 ) *
στον nikolas12


Πως σου ηρθε αυτο. Εγω εχω τον επομενο μηνα tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
pmam
QUOTE(Magnus92 @ Jun 20 2011, 22:16 ) *
Δηλαδη θα ειμαι το μονο μελος του φορουμ που δεν θα παρει φαουλ ; tongue.gif
Καλοοοο


( τα π.μ. δεν πιανονται .... )

Εγώ ευχήθηκα πριν καν έρθουν τα γενέθλια του mod!
Κόντρα στο κατεστημενο! Ο φασισμός δεν θα περάσει!
Συγνώμη νικόλα, σε μπέρδεψα με το hip-hop! Παρακαλώ να επιστραφούν τα χρόνια πολλά. tongue.gif

Μιας που θα έχω περίσσεια λοιπόν, να ευχηθώ επίσης στους NBAholic, pierce21, thrylos7 και Flash χρόνια πολλά, ευτυχισμένα και καλά!
(Για να έχω την ευνοια της διαιτησίας εξουσίας!!!
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(pmam @ Jun 20 2011, 23:36 ) *
Εγώ ευχήθηκα πριν καν έρθουν τα γενέθλια του mod!


Εσύ αγόρι μου θα πας πολύ μπροστά! tongue.gif
nikolas12
QUOTE(pmam @ Jun 20 2011, 23:36 ) *
Συγνώμη νικόλα, σε μπέρδεψα με το hip-hop! Παρακαλώ να επιστραφούν τα χρόνια πολλά. tongue.gif


Και να ξαναγυρισουν σε κανα δυο μηνες tongue.gif

QUOTE
Μιας που θα έχω περίσσεια λοιπόν, να ευχηθώ επίσης στους NBAholic, pierce21, thrylos7 και Flash χρόνια πολλά, ευτυχισμένα και καλά!
(Για να έχω την ευνοια της διαιτησίας εξουσίας!!!


Ντροπη σου. Δωρωδοκεις και καλοπιανεις την διαιτησια εξουσια; Επι τη ευκαιρια να πω και εγω χρονια πολλα στους NBAholic, pierce21, thrylos7, Flash, Live Strong, rchos και dizzy fingers (γιατι ετσι!)
Myria
QUOTE(nikolas12 @ Jun 21 2011, 19:35 ) *
Και να ξαναγυρισουν σε κανα δυο μηνες tongue.gif



Ντροπη σου. Δωρωδοκεις και καλοπιανεις την διαιτησια εξουσια; Επι τη ευκαιρια να πω και εγω χρονια πολλα στους NBAholic, pierce21, thrylos7, Flash, Live Strong, rchos και dizzy fingers (γιατι ετσι!)

Ξεχασες να ευχηθεις σε Εκεινον ομως..Το μελλον του φορουμ μας..Δεν εχεις τακτικη παντως.Τσ τσ τσ...
nikolas12
QUOTE(Myria @ Jun 22 2011, 01:19 ) *
Ξεχασες να ευχηθεις σε Εκεινον ομως..Το μελλον του φορουμ μας..Δεν εχεις τακτικη παντως.Τσ τσ τσ...


Εμα κατσε να δουμε το παρον και βλεπουμε και το μελλον αργοτερα tongue.gif.
duncan21
Xρονια πολλα Reggie Miller #31,οτι επιθυμεις ρε συ(Βαγγελα προεδρα,Τσιλντρες-Κλειζα και κοουτς Ντραγκον πισω)...
morfi
Χρόνια πολλά Reggie Miller #31. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς.
Magnus92
Χρονια Πολλα φιλτατε Pmam !!! Να χαιρεσαι το ονομα σου σε ολους τους χωροχρονους icon_headbang.gif
morfi
Χρόνια πολλά pmam. smile.gif
Myria
Xρονια Πολλα pmam...Ο,τι επιθυμεις..Εχεις πολυ ωραιο ονομα,να το χαιρεσαι!!

Οσο για κατι αλλα γατακια που δεν θα ευχονταν,οταν τους ειπαμε να ευχηθουν αλλα τελικα ευχηθηκαν πρωτοι πρωτοι keep in mind...
Weekendman
Χρόνια Πολλά και απο εμένα pmam ,τα καλύτερα σου εύχομαι!
sacarame
Pmam χρόνια πολλά και καλά ρε....Να χαίρεσαι το όνομα!! Εύχομαι υγεία,ευτυχία, οι επιτυχίες να αυξάνουν με την μορφή γεωμετρικής προόδου και να αποτελούν άπειρο αριθμήσιμο σύνολο... icon_drunk.gif 56.gif
pmam
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας!
Ανταποδίδω και προσθέτω το "καλό καλοκαίρι"!
morfi
Χρόνια πολλά kseplenhs. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς. smile.gif
SG3ptshooter
Χρόνια πολλά στο παιδί-διάκοσμο.

Nα είσαι πιο γερός από το αμάξωμα του Lada που βάραγε ο Τζέζας με το σφυρί..

Και βέβαια..

αυτό

που ξέρω ότι σε κάποια ψυχή έλειψε.

morfi
Χρόνια πολλά pierce21. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς. smile.gif
nikolas12
Χρονια Πολλα ρε pierce21!
pmam
Εγώ έχω ήδη ευχηθεί, ωστόσο θεωρώ επιτακτική ανάγκη να φέρω υπ' όψη των υπόλοιπων mods ότι ο κύριος pierce21 είναι μόλις τριών (3) ετών! Παρακαλώ να εφαρμοστούν οι σχετικές διατάξεις περί ύπαρξης ανηλίκων στο φόρουμ.
Παράλληλα όμως να εκφράσω το θαυμασμό μου για την άρτια χρήση της γλώσσας από τον εν λόγω mod παρά το νεαρό της ηλικίας του!
Pierce
Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας, σας ευχομαι τα καλυτερα smile.gif


YΓ: Εχω δηλωσει με πασα ειλικρινια την πνευματικη μου ηλικια pmam tongue.gif , οι κανονισμοι μιλανε για σωματικη ηλικια οποτε δεν εχω παραβει κανεναν κανονισμο
gallistis
χρονια πολλα στον νικο γκαλη!!!!
morfi
QUOTE(gallistis @ Jul 23 2011, 11:44 ) *
χρονια πολλα στον νικο γκαλη!!!!

Χρόνια του πολλά. smile.gif
NBAholic
Μία μέρα πριν το φόρουμ, σωστά;
gallistis
QUOTE(NBAholic @ Jul 24 2011, 01:15 ) *
Μία μέρα πριν το φόρουμ, σωστά;


σωστα...δε μπορει να ειναι τυχαιο.παντως εγιναν αρκετα αφιερωματα στον νικο και μιλησε αρκετα.παλι καλα

αφου περασε και η ημερα,χρονια πολλα και στο φορουμ
morrison
Συμβολικη συμπτωση.Ή μηπως δεν ηταν τετοια?
Τα γενεθλια του ανθρωπου που απογειωσε το Ελληνικο μπασκετ ακολουθουνται με μια μερα διαφορα απο τα αντιστοιχα του πρωτου ελληνικου φορουμ για το μπασκετ.

morfi
Χρόνια πολλά στους Flash και sarounas. Να τα εκατοστήσετε και ότι επιθυμείτε. smile.gif
SG3ptshooter
Δηλώσεις για τα γενέθλια της τρισυπόστατης μοντερικής περσόνας που επισκιάζει κάτι ασήμαντα γενέθλια που προηγήθηκαν..


Χρόνια πολλά βλέπω και καλά αδελφούλη.. smile.gif

Happy Birthday, you git! Next time I'll walk away with little Bobby Parkhurst.. biggrin.gif

Happy birthday Dwayne. How about a trade? I need a better supporting cast to get that ring and I heard Dwight's on the move..
tongue.gif

για το τελευταίο ελπίζω να μη βαρέσεις πολύ. Να περνάς καλά και να γράφεις συχνά Καραγατσικά ποστ να γουστάρουμε οι φανς σου.. cool.gif
Flash
Μοναδικέ θαυμαστή μου, θα σου απαντήσω τρισυπόστατα.

1) Σώπα ρε γκαβούλιακα, τι σόι eternals είμαστε αν δεν βλέπεις και χρόνια πολλά ? Άντε τουλάχιστον να πιαστώ από το καλά. I'll hold you on that one.

2) You go with whomever you want but know that if I don't go out I'll have to use your phone. If word gets out that I'm missing, five hundred girls will kill themselves. I wouldn't want them on my conscience, not when they ought to be on my face!

3) I mean, what da fuck Bron? I've been playin my ass off to get a ring on my other hand and even fuckin Terry, freakin Marion and Stevenson played better than you... I mean the dudes have an aggregate IQ marginally 3 digits long... At least you outplayed Cardinal in the fourth quarters... And now you want to trade me for Howard? Damn, I guess I would trade Flash for Superman myself... However, know that afterwards you're not going to be popular even in your own area code bitch!

PS: Καραγάτσης 77.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Flash @ Jul 26 2011, 02:51 ) *
1) Σώπα ρε γκαβούλιακα, τι σόι eternals είμαστε αν δεν βλέπεις και χρόνια πολλά ? Άντε τουλάχιστον να πιαστώ από το καλά. I'll hold you on that one.
2) You go with whomever you want but know that if I don't go out I'll have to use your phone. If word gets out that I'm missing, five hundred girls will kill themselves. I wouldn't want them on my conscience, not when they ought to be on my face!
3) I mean, what da fuck Bron? I've been playin my ass off to get a ring on my other hand and even fuckin Terry, freakin Marion and Stevenson played better than you... I mean the dudes have an aggregate IQ marginally 3 digits long... At least you outplayed Cardinal in the fourth quarters... And now you want to trade me for Howard? Damn, I guess I would trade Flash for Superman myself... However, know that afterwards you're not going to be popular even in your own area code bitch!
PS: Καραγάτσης 77.gif

1.Mιας και δεν το χω τελειώσει, μπορώ να απαντήσω μόνο κάπως έτσι:

Delirium
2.Do you think you could make your obscene posting somewhere else? You prat! I'd rather talk to Wee Jock "Poo-Pong" Mc Plop everyday..
3.I'm the tough one here nigga. I toss chalk before the game cause I'm on fire every single night.. I'm the King. We soooo could do it without you... No get out of my way, I have a Nike commercial to shoot.

Διάβαζω το Mεταξύ Πειραιώς και Νεαπόλεως btw.

Μπορεί κάποιος να μας ζητήσει να σταματήσουμε κάπου εδώ; smiley.gif
Flash
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 26 2011, 13:45 ) *
Διάβαζω το Mεταξύ Πειραιώς και Νεαπόλεως btw.

Μπορεί κάποιος να μας ζητήσει να σταματήσουμε κάπου εδώ; smiley.gif


Αυτό είναι του Βιζυηνού και όχι του Καραγάτση όπως ξέρεις (φαντάζομαι ότι το αναφέρεις εξαιτίας κάποιου στοιχείου του προφίλ μου συνεπώς 77.gif που το βρήκες). Κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον εφάμιλλος διηγηματογράφος με τον Παπαδιαμάντη. Διάβασε και το Αμάρτημα της Μητρός μου.

Εντάξει, το κόβουμε smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Flash @ Jul 26 2011, 16:07 ) *
Αυτό είναι του Βιζυηνού και όχι του Καραγάτση όπως ξέρεις (φαντάζομαι ότι το αναφέρεις εξαιτίας κάποιου στοιχείου του προφίλ μου συνεπώς 77.gif που το βρήκες). Κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον εφάμιλλος διηγηματογράφος με τον Παπαδιαμάντη. Διάβασε και το Αμάρτημα της Μητρός μου.

Εντάξει, το κόβουμε smiley.gif

το αναφέρω ως αυτό που τυχαίνει να διαβάζω αυτό το διάστημα και το αντιπαραβάλλω στην αναφορά σου στον Καραγάτση. Και τα έχω διαβάσει όλα τα διηγήματα του, απλά τα κάνω ένα repeat. Και το Αμάρτημα της Μητρός μου είναι και στην ύλη για της Πανελλήνιες εδώ και πάνω από μια δεκαετία άρα το έχω παρά-διαβάσει.. tongue.gif

Δεν είναι ότι δεν μπορούμε να το συνεχίσουμε, είναι ότι καλό θα ταν να το σταματήσουμε.. biggrin.gif

όσο για το προφίλ σου υπάρχει ένα μέλος με αδυναμία στον Κάρντιναλ που μας έχει όλους φακελωμένους.. rolleyes.gif
rchos
βασικα καλυτερα ειναι να συνεχισετε να χαιρεστε τον ερωτα σας με πμ η και στο τηλεφωνο wink.gif



tongue.gif tongue.gif
sacarame
Να πούμε χρόνια πολλά και στα δίδυμα αδέρφια Μυκονιάτες τον Shooter και τον Dunker που κλείσαν σήμερα τα 19.Νομίζω πρέπει να ενδιαφερθεί ο Ολυμπιακός να τους κλείσει πακετάκι σαν απάντηση στον ΠΑΟ για την συνύπαρξη των αδερφών Καλάθη στο ρόστερ του τελευταίου... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
benchwarmer
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 26 2011, 16:14 ) *
όσο για το προφίλ σου υπάρχει ένα μέλος με αδυναμία στον Κάρντιναλ που μας έχει όλους φακελωμένους.. rolleyes.gif


Τωρα τελευταια βεβαια φαινεται γιναμε 2, και επειδη δεν βλεπω τετοια προθεση απο την αλλη πλευρα, θα πρεπει να βρω εγω καινουριο αβαταρ αν και το εχω πιο πολυ καιρο tongue.gif dry.gif

QUOTE(sacarame @ Jul 27 2011, 00:41 ) *
Να πούμε χρόνια πολλά και στα δίδυμα αδέρφια Μυκονιάτες τον Shooter και τον Dunker που κλείσαν σήμερα τα 19.Νομίζω πρέπει να ενδιαφερθεί ο Ολυμπιακός να τους κλείσει πακετάκι σαν απάντηση στον ΠΑΟ για την συνύπαρξη των αδερφών Καλάθη στο ρόστερ του τελευταίου... icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Εκτος βεβαια αν ειναι ο ιδιος με διπλο λογαριασμο, οποτε μιλαμε για πληρη all around player smiley.gif
aegeansheed
Χρόνια πολλά στον merlin1, που ήταν η αιτία να πάρω το 1ο μου foul. smile.gif Δυστυχώς ο Pierce21 μου έσβησε αυτό το foul, αλλά εγώ προσπάθησα και πήρα δεύτερο τελικά (που ήταν όμως πάλι το 1ο-φτού κι απ' την αρχή) σε μια λογομαχία μου με τον Air n King. Και τα 2 foul μου τα έριξε ο Κεφ, πράγμα που δείχνει ξεκάθαρα ότι δε με πάει μία.

Στη συνέχεια γνωρίστηκα με τον Flash, που εκμεταλλεύτηκε τη φιλία μας για να μου σβήσει το μοναδικό-πλέον- foul που μου είχε απομείνει. Φυσικά δεν είχα σκοπό να αναφέρω το Ιστορικό των foul, αφού δεν έχει κανένα ενδιαφέρον για κάποιον, αλλά είχα χάσει τα γενέθλια του Flash στον πραγματικό χρόνο που συνέβησαν και ήθελα να ευχηθώ με τη σειρά μου, οπότε ο merlin μου ήρθε μια χαρά.

Ανακεφαλαιώνοντας, βρίσκομαι στα 0 foul... tongue.gif και Γιάννη Χρόνια Πολλά with the best luck in whatever u do up there...
morfi
Χρόνια πολλά στο Keyser_Soze. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς. smile.gif
nikolas12
Για 4η συνεχομενη χρονια στο basketforum δεν μου ευχηθηκε κανεις! Μηπως να το παιξω του χρονου στο στοιχημα;
Das Kapital
Στα @@ σου ρε! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.