Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
benchwarmer
Ενταξει, τα γνωστα (αν ισχυουν τα δεδομενα παντα rolleyes.gif )

duncan21
Xρόνια πολλά κι ευτυχισμένα σου εύχομαι Sg.N' αγγίζεις πάντα την τελειότητα(εξαίρεση μόνο όταν μιλάς μαζί μου happy.gif )...

Πάρε κι ένα από τα αγαπημένα vid,έτσι για το καλό...



Εκτός κι αν προτιμάς αυτό...

http://www.youtube.com/watch?v=0pjfAPMHi8U
morrison
Tα δέοντα και από εμένα Sg...

Flash
Χρόνια πολλά τριποντάκια! Εύχομαι το μισό ΝΒΑ να μετακομίσει στην ACB για φέτος, να γίνει το καλύτερο πρωτάθλημα NHL από ανεξαρτησίας Καναδά και να ανανεωθεί το community για 10 seasons 69.gif

Τραγουδάκια και ιστορίες δεν ποστάρω γιατί είσαι "βαρύ" αγόρι...
j-kidd13
Xρονια πολλα στον sg και πο εμενα..... icon_wave.gif
sacarame
Χρόνια πολλά και καλά και από μένα στον SG3ptshooter...Πολύχρονος και ό,τι επιθυμείς να το βρεις μπροστά σου...
greeneyes13
χρόνια πολλά και απο μένα στον SG3ptshooter, του εύχομαι όχι απλώς να τα εκατοστήσει (μιας και κοντοζυγώνει) αλλά να τα χιλιάσει smiley.gif
Weekendman
Φυσικά και ο Ελληνικός στρατός η για την ακρίβεια ένα μέλος του στέλνει τις ευχές του σε μια απο τις πιο ενδιαφέρουσες μορφές αυτού του Φόρουμ!

Χρόνια Πολλά SG3ptshooter ,και ότι επιθυμείς!
Magnus92
Γενεθλια SG ε; Χμμ... Ενδιαφερον... unsure.gif

Χρονια καλα ( μακαρι να 'ναι και πολλα αυτά) σου ευχομαι παικταρα μου ! Οτι επιθυμείς 41.gif ...


Σκεφτηκα και το δώρο που θα σου προσφερω: Ενα πολυσελιδο δοκίμιο γραμμενο απ τα χερακια μου, το οποιο θα σου προσφερει απλοχερα τις βασικες μουσικες γνωσεις tongue.gif ...


ΥΓ Φυσικά, να πω χρονια πολλα και στα υπολοιπα παιδια που γιορταζουν σημερα,και ιδιαιτερα στον Ilias7 και τον comrade..
morfi
Απλά χρόνια πολλά και καλά. biggrin.gif
SG3ptshooter
QUOTE(baskethood @ Nov 24 2011, 00:23 ) *
Χρόνια πολλά SG, υγεία και ευτυχία.

ευχαριστώ hood.
QUOTE(benchwarmer @ Nov 24 2011, 00:26 ) *
Ενταξει, τα γνωστα (αν ισχυουν τα δεδομενα παντα rolleyes.gif )


τα πρώτα δευτερόλεπτα, προφανώς. Έχω ακούσει και λίγο παραπέρα. Όποιος ήρωας το ακούσει όλο να μας πει τα highlights.. icon_drunk.gif
QUOTE(duncan21 @ Nov 24 2011, 09:26 ) *
Xρόνια πολλά κι ευτυχισμένα σου εύχομαι Sg.N' αγγίζεις πάντα την τελειότητα(εξαίρεση μόνο όταν μιλάς μαζί μου happy.gif )...
Πάρε κι ένα από τα αγαπημένα vid,έτσι για το καλό...

Εκτός κι αν προτιμάς αυτό...
http://www.youtube.com/watch?v=0pjfAPMHi8U

δεν κατάλαβα τη δεύτερη πρόταση, αλλά οκ. Μάλλον είσαι σε έκσταση από τις εμφανίσεις του αγαπημένου σου Βρασίδα.
Επίσης το δεύτερο vid είναι όσο metal είσαι εσύ. Ίσως και λιγότερο.
QUOTE(morrison @ Nov 24 2011, 12:31 ) *
Tα δέοντα και από εμένα Sg...

77.gif
QUOTE(Flash @ Nov 24 2011, 13:13 ) *
Χρόνια πολλά τριποντάκια! Εύχομαι το μισό ΝΒΑ να μετακομίσει στην ACB για φέτος, να γίνει το καλύτερο πρωτάθλημα NHL από ανεξαρτησίας Καναδά και να ανανεωθεί το community για 10 seasons 69.gif
Τραγουδάκια και ιστορίες δεν ποστάρω γιατί είσαι "βαρύ" αγόρι...

το NBA να κάτσει εκεί που είναι γιατί μου τα κάνει αχταρμά, πλην των ομάδων που υποστηρίζω ( tongue.gif ), το δεύτερο δυστυχώς δεν συμβαίνει, οπότε μένω στο #12seasonsandathemepark.
Αν έκανες quote κάτι που έχω ποστάρει στο τόπικ της Μουσικής αρκούσε. biggrin.gif
QUOTE(j-kidd13 @ Nov 24 2011, 13:47 ) *
Xρονια πολλα στον sg και πο εμενα..... icon_wave.gif

θενκς
QUOTE(sacarame @ Nov 24 2011, 13:56 ) *
Χρόνια πολλά και καλά και από μένα στον SG3ptshooter...Πολύχρονος και ό,τι επιθυμείς να το βρεις μπροστά σου...

Ξέρεις τι δώρο θέλω να μου κάνεις. tongue.gif

QUOTE(greeneyes13 @ Nov 24 2011, 14:05 ) *
χρόνια πολλά και απο μένα στον SG3ptshooter, του εύχομαι όχι απλώς να τα εκατοστήσει (μιας και κοντοζυγώνει) αλλά να τα χιλιάσει smiley.gif

ευχαριστώ μικρή, χαιρετίσματα στο Ρούντι (Φερνάντεθ).
QUOTE(Weekendman @ Nov 24 2011, 15:19 ) *
Φυσικά και ο Ελληνικός στρατός η για την ακρίβεια ένα μέλος του στέλνει τις ευχές του σε μια απο τις πιο ενδιαφέρουσες μορφές αυτού του Φόρουμ!
Χρόνια Πολλά SG3ptshooter ,και ότι επιθυμείς!

Θέλω μεταγραφές στη Βαλένθια και να μετατεθείς στο σκυλόσπιτο έξω απ' το σπίτι σου να γράφεις πιο συχνά.
QUOTE(Magnus92 @ Nov 24 2011, 15:31 ) *
Γενεθλια SG ε; Χμμ... Ενδιαφερον... unsure.gif
Χρονια καλα ( μακαρι να 'ναι και πολλα αυτά) σου ευχομαι παικταρα μου ! Οτι επιθυμείς 41.gif ...
Σκεφτηκα και το δώρο που θα σου προσφερω: Ενα πολυσελιδο δοκίμιο γραμμενο απ τα χερακια μου, το οποιο θα σου προσφερει απλοχερα τις βασικες μουσικες γνωσεις tongue.gif ...

Ξεκινά από τους Black Sabbath με Ozzy προφανώς; cool.gif
QUOTE(morfi @ Nov 24 2011, 19:55 ) *
Απλά χρόνια πολλά και καλά. biggrin.gif

θένκγιου μοντ.

Ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά, cool.gif . Και για πμ. Χρόνια πολλά και στον comrade.
(και ναι, έβαλα το Dethday από μόνος μου.. happy.gif )
lakersdynasty
Χρονια σου Πολλά SG.

Είθε να είσαι "εύστοχος" σε κάθε "σουτ" της ζωής σου smiley.gif

"Three poiiiinteeeer....wins it!" wos_sport3.gif

41.gif
SG3ptshooter
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 27 2011, 13:11 ) *
Χρονια σου Πολλά SG.

Είθε να είσαι "εύστοχος" σε κάθε "σουτ" της ζωής σου smiley.gif

"Three poiiiinteeeer....wins it!" wos_sport3.gif

41.gif

ευχαριστώ lakers. biggrin.gif

Θα ευχόμουν τίτλο στον Κόμπε αλλά στη Δύση στηρίζω Thunder, και γενικά εδώ που τα λέμε, αν σκεφτείς ότι η ομάδα μου παρακαλά να είναι υγιές το Volvo ο Jerebko μπας και χωθεί στα playoffs. tongue.gif
Weekendman
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 25 2011, 01:43 ) *
Θέλω μεταγραφές στη Βαλένθια και να μετατεθείς στο σκυλόσπιτο έξω απ' το σπίτι σου να γράφεις πιο συχνά.

Αν είχα λεφτά για πέταμα θα τα κατέυθυνα για Ολυμπιακό ,εύχομαι ολόψυχα οι Κέσελ και Χάουαρντ να έρθουν στην Βαλένθια...

ευχαριστώ πάντως αν και θα ήθελα να είχα έναν πιο ευρύχωρο χώρο απο ότι ένα σκυλόσπιτο!
SG3ptshooter
QUOTE(Weekendman @ Nov 27 2011, 18:31 ) *
Αν είχα λεφτά για πέταμα θα τα κατέυθυνα για Ολυμπιακό ,εύχομαι ολόψυχα οι Κέσελ και Χάουαρντ να έρθουν στην Βαλένθια...

ευχαριστώ πάντως αν και θα ήθελα να είχα έναν πιο ευρύχωρο χώρο απο ότι ένα σκυλόσπιτο!

κακός άνθρωπος είσαι. rolleyes.gif Μα κι εγώ δε ζητάω πολλά, Ayon/Heitsheimeir. cool.gif

εκεί θα είσαι σκοπιά βρε, μετά θα μπαίνεις μέσα tongue.gif
lakersdynasty
QUOTE(SG3ptshooter @ Nov 27 2011, 15:45 ) *
ευχαριστώ lakers. biggrin.gif

Θα ευχόμουν τίτλο στον Κόμπε αλλά στη Δύση στηρίζω Thunder, και γενικά εδώ που τα λέμε, αν σκεφτείς ότι η ομάδα μου παρακαλά να είναι υγιές το Volvo ο Jerebko μπας και χωθεί στα playoffs. tongue.gif


Καλα κανεις. smiley.gif

Τα νιανιαρα ειναι η νεα δυναμη cool.gif

Οι Πιστονς δυστυχως δεν εχουν ταυτοτητα. Καποτε ειχαν φημη οτι μαμουν και δερνουν και αν δεν μαμουν τουλαχιστον...δερνουν tongue.gif

Τωρα πια δεν εχουν συγκεκριμενο αγωνιστικο προφιλ και αυτο ειναι το χειροτερο.

ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΔΡΕΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ smile.gif
baskethood
QUOTE (lakersdynasty @ Nov 30 2011, 13:30 ) *
ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΔΡΕΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ smile.gif

Χρόνια και πολλά και πάλι λοιπόν "συνάδελφε" Ανδρέα wink.gif
Τι να σου ευχηθώ, να δεις τα δάχτυλα του Κόμπε να αστράφτουν, ξανά tongue.gif
greeneyes13
QUOTE(lakersdynasty @ Nov 30 2011, 13:30 ) *
Καλα κανεις. smiley.gif

Τα νιανιαρα ειναι η νεα δυναμη cool.gif

Οι Πιστονς δυστυχως δεν εχουν ταυτοτητα. Καποτε ειχαν φημη οτι μαμουν και δερνουν και αν δεν μαμουν τουλαχιστον...δερνουν tongue.gif

Τωρα πια δεν εχουν συγκεκριμενο αγωνιστικο προφιλ και αυτο ειναι το χειροτερο.

ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΔΡΕΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ smile.gif


χρόνια σου πολλά!!!!!
greeneyes13
χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες!!!!
greeneyes13
χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα
Magnus92
QUOTE(greeneyes13 @ Dec 12 2011, 14:34 ) *
χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα


Το αυτο και απο μενα...

Χρονια πολλα Spysta !!!! smiley.gif
spysta
ΧΡΟΟΟΟΟΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ BITCHES !!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
μου ευχομαι τα καλυτερα και ο,τι επιθυμω !!



σας φιλω.σας φιλησα
Flash
Χρόνια πολλά τύπε με το bipolar disorder 69.gif
Magnus92
QUOTE(spysta @ Dec 15 2011, 17:41 ) *
ΧΡΟΟΟΟΟΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ BITCHES !!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif
μου ευχομαι τα καλυτερα και ο,τι επιθυμω !!



σας φιλω.σας φιλησα


24.gif

77.gif


"σας φιλω.σας φιλησα" 24.gif
lakersdynasty
Χρονια σου πολλα Σπυρο και οτι επιθυμεις! biggrin.gif

Τωρα που εκανες την αρχη σου ευχομαι και εκπομπη στην τηλεοραση 69.gif banana.gif
SG3ptshooter
Xρόνια πολλά στο spysta. Στον έναν απ' τους δύο βασικά, τον άλλον δεν τον γουστάρω. tongue.gif
baskethood
Χρόνια πολλά και από μένα spysta, ότι επιθυμείς.
spysta
να ειστε καλα guys !!ευχαριστω για τις ευχες σας
με τη σειρα μου ευχομαι κ εγω τα καλυτερα σε εσας αλλα και στον αλλον spysta .. (αυτον που ΔΕΝ γουσταρει ο SG3ptshooter) ----> αυτο εγω το λεω ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ !!!!!


biggrin.gif
Razorblade Fish
QUOTE(spysta @ Dec 16 2011, 04:22 ) *
να ειστε καλα guys !!ευχαριστω για τις ευχες σας
με τη σειρα μου ευχομαι κ εγω τα καλυτερα σε εσας αλλα και στον αλλον spysta .. (αυτον που ΔΕΝ γουσταρει ο SG3ptshooter) ----> αυτο εγω το λεω ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ !!!!!


biggrin.gif

Εμεις οι υπολοιποι το λεμε σχιζοφρενεια,αλλα δεν θελω να σε πτοησει αυτο... icon_drunk.gif

Χρονια πολλα ρε τρελε τρελοι...
Magnus92
Χρονια πολλα Λεωνιδα !!! Οτι επιθυμεις...
SG3ptshooter
Mωρέ εγώ να πω χρόνια πολλά στο Λέοντα και του έχω και έτοιμο δώρο Νεοϋορκέζικο, αλλά είναι αρκετός καιρός που δεν τα χουμε πει με το σιπιθρί.. Ελπίζω να μας τιμήσει σύντομα. smile.gif

Leon_cp3
QUOTE(Magnus92 @ Dec 20 2011, 02:26 ) *
Χρονια πολλα Λεωνιδα !!! Οτι επιθυμεις...


QUOTE(SG3ptshooter @ Dec 20 2011, 17:10 ) *
Mωρέ εγώ να πω χρόνια πολλά στο Λέοντα και του έχω και έτοιμο δώρο Νεοϋορκέζικο, αλλά είναι αρκετός καιρός που δεν τα χουμε πει με το σιπιθρί.. Ελπίζω να μας τιμήσει σύντομα. smile.gif


Έστω και λίγο αργά, να 'στε καλά guys, ό,τι επιθυμείτε εύχομαι και από μέρους μου. smile.gif

Sg αναμένω με pm αυτό το νεοϋορκέζικο, με θορύβησε. tongue.gif
greeneyes13
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!!
Zoys
Χρόνια πολλά και καλό NBA σε όλους!!! blove.gif
SG3ptshooter
Kαλά να περάσω, αλλά κι εσείς. Χρόνια Πολλά.
baskethood
Χρόνια πολλά σε όλους και από μένα.
Υγεία, ευτυχία και "προπάντων" υπομονή...
j-kidd13
Χρονια πολλα σε ολους,με υγεια πανω απ ολα,να μαστε καλα....Και τα υπολοιπα τα βρισκουμε....
JR_Swish
Καλά Χριστούγεννα σε όλους και χρόνια πολλά και καλά με υγεία και ευτυχία!
Καλή σεζόν για εμάς τους NBAοπορωμένους!


Σπέσιαλ χρόνια πολλά στους Χρήστους και τις Χριστίνες!
και ειδικά σε αυτή...



icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
frenchman7
Χρόνια πολλά και από μένα σε όλους!!

Και το νου σας στα αλκοτέστ στο κέντρο της Αθήνας, χριστουγεννιάτικο θαύμα ήταν το πως την γλιτώσαμε χθες...
HLR CENATION
Χρονια πολλα και καλα σε ολους.

Και ενα πρωταθληματακι για τους Clippers.
Weekendman
QUOTE(HLR CENATION @ Dec 25 2011, 22:29 ) *
Χρονια πολλα και καλα σε ολους.

Και ενα πρωταθληματακι για τους Clippers.

Χρόνια Πολλά και απο εμένα,πολύ ευχαρίστως να γίνει αυτό για τους Κλίπερς,(εκτός αμά οι Ρόκετς επιφυλάσουν εκπλήξεις...) για να εκνευρίσουν λίγο τους Λέικερς και στα επίσημα ,εκτός απο το δεδομένο θέαμα που θα δούμε απο τους Κλίπερς...
bballbill
Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους.
Weekendman
Χρόνια Πολλά pmam ,ελπιζω να συνεχίσεις να δίνεις μπασκετικές παραστάσεις στα μπασκετικά μιτίνγκς της Θεσσαλονίκης,σου εύχομαι τα καλύτερα!
Magnus92
QUOTE(Weekendman @ Dec 29 2011, 00:54 ) *
Χρόνια Πολλά pmam ,ελπιζω να συνεχίσεις να δίνεις μπασκετικές παραστάσεις στα μπασκετικά μιτίνγκς της Θεσσαλονίκης,σου εύχομαι τα καλύτερα!


Βασικα, εγω σου ευχομαι να γινονται τα μιτινγκς αυτα ολοκληρωμενα, και με πολυ λαο, ( να μην πηγαινεις μονο με τον γερο-Μαγνο ) ετσι ωστε να μπορει ολος αυτος ο κοσμος να απολαμβανει τα μπασκετικα σεμιναρια στα γηπεδακια του Ποσειδωνιου...

Κουρασα παλι... blink.gif


Χρονια Πολλα ρε Παυλαραααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif

edit : φυσικα δεν χρειαζεται να αναφερω οτι ειθε οι ευχες μου να πραγματοποιηθουν σε καθε πτυχη του χωροχρονου...

Ο χωροχρονος ειναι 4-διαστατη επιφανεια σε πενταδιαστατο χωρο, με καμπυλωσεις γυρω απο τη μαζα ( για καποιους που δεν ξερουν... ) icon_drunk.gif
Weekendman
QUOTE(Magnus92 @ Dec 29 2011, 01:31 ) *
Βασικα, εγω σου ευχομαι να γινονται τα μιτινγκς αυτα ολοκληρωμενα, και με πολυ λαο, ( να μην πηγαινεις μονο με τον γερο-Μαγνο ) ετσι ωστε να μπορει ολος αυτος ο κοσμος να απολαμβανει τα μπασκετικα σεμιναρια στα γηπεδακια του Ποσειδωνιου...

Κουρασα παλι... blink.gif

Βασικά σαν Φόρουμ δεν έχουμε και την τεράστια ποσότητα λαού απο Θεσσαλονική ,οπότε δεν ξέρω πόσο μπορεί να αυξηθεί θεαματικά ο αριθμός των ατόμων που συμμετέχουν ,δεν πειράζει είτε με 2 είτε με 22 το μπάσκετ είναι απόλαυση για εμάς...

Μια και ξέρεις απο Αλεξανδρούπολη(αν δεν κάνω λάθος) ,πρότεινε μερικά μέρη(είτε εδώ είτε με προσωπικά μύνημα) που αξίζει να επισκεφτείς(δεν χρειάζεται να είναι...μουσεία ,και καφέ αρκεί....) ,αν και μάλλον θα την βγάλω περισσότερο στο Σουφλί που υπηρετώ την στρατιωτική θητεία τώρα η στο Διδυμότειχο και την Ορεστιάδα όταν έχω εξόδους...

μπορεί πιθανώς να μην το δώ σήμερα ,αλλά σύντομα θα μπορώ να ξαναμπώ στο Ίντερνετ...
sacarame
Παυλάρα χρόνια πολλά και καλά ρε!!! Πολύχρονος!! Να είσαι καλά και ό,τι επιθυμείς να το βρεις μπροστά σου...
duncan21
Χρόνια πολλά κι από μένα Παύλε,ότι επιθυμείς!Θα σου στείλω δωράκι τον Kaman για Kosta Koufos! smiley.gif
pmam
Αν και είμαι ενάντιος του κατεστημένου να ευχόμαστε στον καθένα μια συγκεκριμένη μέρα, σας ευχαριστώ όλους (εκτός από έναν ψεύτη) για τις ευχές σας και τα δώρα σας!
Ανταποδίδω ευχόμενος χρόνια πολλά στο φόρουμ και όλα τα μέλη του! Υγεία, ευτυχία και κάθε επιτυχία το νέο έτος (που θα είναι και το τελευταίο! 19.gif )



QUOTE(Magnus92 @ Dec 29 2011, 01:31 ) *
Ο χωροχρονος ειναι 4-διαστατη επιφανεια σε πενταδιαστατο χωρο, με καμπυλωσεις γυρω απο τη μαζα ( για καποιους που δεν ξερουν... ) icon_drunk.gif

77.gif
Magnus92
Τελευταιο ποστ τουτο 'δω για τον Μαγνο στο 2011 !!!
Ενα σχετικα καλο ετος φευγει ( καλο σε σχεση τουλαχιστον με το τραγικο 2010 ) και ξεκιναει ενα, ας ελπισουμε, ακομα καλυτερο...

Ευχομαι, απο τα βαθη της καρδιας μου, σε ολους σας να πραγματοποιεισετε ολα οσα θελετε σ αυτο το ετος, και πανω απ ολα να εχετε υγεια και ευτυχια...

Μπορει να μην σας ξερω προσωπικα ( παρα μονο ελαχιστους ), σας νιωθω ομως ως καποια μορφη παρεας και συντροφιας μου, σ αυτο το ομορφο φορουμ...

Να 'στε ολοι καλα παιδια !!! Μη μασατε πουθενα... Θα νικησουμε τα παντα !!! 15.gif

Χρονια πολλα ! Ευτυχισμενο το 2012 !
Zoys
Ευτυχισμένος, με υγεία και όσο το δυνατόν λιγότερα οικονομικά βάρη ο καινούργιος χρόνος! Χρόνια Πολλά σε όλους τους συμφορουμίτες! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.