Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
nikolas12
Χρονια πολλα στον benchwarmer και στον iverson.Να τα εκατοστησετε παιδια.
basket is life
χρονια μου πολλα και χρονια πολλα στον mitsos13!! smiley.gif
Xaroumenos loukoumas
Χρόνια πολλά παιδιά!
nikolas12
Χρονια Πολλα παιδια να τα εκατοστησετε.
basket is life
να'στε καλα παιδια!! smiley.gif smiley.gif
nikolas12
Χρονια Πολλα soouza να τα εκατοστησεις.
Alexmei
kojito εσύ και το φοβερό σου αβατάρ tongue.gif να τα εκατοστήσεις ρε!
kotzito
QUOTE(Alexmei @ Jun 17 2008, 12:52 ) *
kojito εσύ και το φοβερό σου αβατάρ tongue.gif να τα εκατοστήσεις ρε!

Ευχαριστω πολυ.Το avatar μου ειναι μορφη.Απολυτος καφρος(με την καλη εννοια).
nikolas12
Χρονια πολλα φιλε kojito(δεν μπηκα χθες και στο λεω σημερα).Να τα εκατοστησεις. και οτι επιθυμεις.Για το αβαταρ εχεις δικιο.Δυο μορφες εχουμε εδω μεσα.Το αβαταρ σου και τον morfi!
kotzito
Χαρουμενε Λουκουμα Χρονια σου Πολλα.Οτι επιθυμεις.
nikolas12
Χρονια Πολλα Λουκουμα.Επισης στο μελος νουμερο 3 που μας εχει ξεχασει τον MZ13,στον αγαπημενο μου παικτη LymmGreer11 και στον Acker.
Flash
Κανονικά θα σου ευχόμουν τα καλύτερα. Μόλις τώρα όμως είδα το τέλος του Death Note και δε θέλω να σε βλέπω στα μάτια μου...






(Κατά τα άλλα ότι επιθυμείς, χρόνια καλά και καλός διδάκτορας smile.gif )
apkat
Χρονια πολλα Λουκουμα.Οτι επιθυμεις να σαι παντα ευτυχισμενος και να εχεις παντα επιτυχιες..!!

smiley.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά και από εδώ!Σου εύχομαι πολλές επιτυχίες και στο μέλλον το δημιούργημα σου να ξεπεράσει το linux! tongue.gif

ΥΓ.Στα γενέθλια σου σβήνεις λουκουμάδες με μέλι?
morfi
Χρόνια πολλά Λουκουμά biggrin.gif. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!
Das Kapital
Χρονια πολλα ρε Λουκουμα,οτι επιθυμεις!
Xaroumenos loukoumas
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!!
Να 'στε όλοι καλά!!! Κι εσείς ό,τι επιθυμείτε smile.gif

@Digger: Έβαλες πολυ ψηλά τον πήχη, νιώθω άγχος ξαφνικά 69.gif
nikolas12
Χρονια Πολλα stef και lili_4 να τα εκατοστησετε smile.gif .
C05
Χρόνια πολλά open 9!
24 γίνεσαι? Βάλε την πραγματική σου ηλικία βρε... icon_drunk.gif
open 9
smiley.gif s'euxaristo co5.na sai kala ...k si oti epithimeis!
nikolas12
Χρονια Πολλα οπεν 9 και mikri prasini ollandeza(που στην πραγματικοτητα γινεσαι 13).Ελπιζουμε να ξαναρθεις.
nikolas12
Χρονια Πολλα Warrior να τα εκατοστησεις!
Alexmei
Χρόνια πολλά ρε αρειανέ smile.gif
B for Basketball
Χρονια πολλα κ απο εμενα.
Ευχομαι η ομαδα σου να επιστρεψει κ παλι εκει που της αξιζει μετα την αποτυχημενη φετινη χρονια (Για την ευρωλιγκα μιλαω smile.gif )
apkat
Χρονια πολλα κωστα.παντα ευτυχισμενος και χαρουμενος. biggrin.gif
leonkalf
Χρόνια πολλά και από μένα Κώστα (συν Global-Super moderator smile.gif)!!!

Να' σαι καλά!!!
Και του χρόνου να 'μαστε καλά να σου ξαναευχηθούμε μέσα από το "σπίτι" μας, το basketforum smile.gif

icon_wave.gif
morfi
Xρόνια πολλά ρε Warrior. Kαι όλες οι γυναίκες για πάρτι σου... cool.gif
Flash
Χρόνια πολλά και καλά Warrior. smile.gif

Καλή επιτυχία στην προσπάθεια της ομάδας σου να επανέρθει στα σαλόνια της euroleague και μια πολύ καλή πορεία στο Uleb Cup. smile.gif
rchos
κωστα χρονια πολλα και να εισαι παντα καλα! smiley.gif
nikolas12
Χρονια πολλα basketaris οτι επιθυμεις.
traxonas
Χρόνια πολλά golden!!!!Να τα εκατοστήσεις με υγεία και χαρά!!! Πολλές ευχές!!!! 41.gif icon_joy.gif
Flash
Και δημόσια χρόνια πολλά και καλά στον pierce21 (κλαψ, μεγάλωσε το καμάρι μας...).

Ότι επιθυμείς να το πάθεις για να μάθεις Άρη. Καλή εκκίνηση να έχεις στον ακαδημαϊκό σου βίο που φυσικά είναι ορόσημο για τη ζωή σου γενικότερα. Α, και γιατί όχι οι Κέλτες το back to back biggrin.gif .
rchos
αντε να το πω κι εγω δημοσια.
χρονια σου πολλα σουπερ μοντ!να εισαι παντα καλα και ολα να σου πανε οπως τα εχεις σχεδιασει.εισαι και συναδελφος απο φετος οποτε ολοι στον κλαδο νιωθουμε πιο χαρουμενοι που εισερχεσαι και εσυ!

α και αυτο για να δωσω επισημοτητα!
captain charisma
χρονια πολλα σ μοντερακι κι ας μας ριχνεις warn tongue.gif (πλακα κανω μη μου ριξεις) icon_wave.gif
B for Basketball
Χρονια πολλα κ απο εμενα μεγαλε τρισμεγιστε peacemaker (σλουρπtongue.gif)

QUOTE(Flash @ Jul 18 2008, 11:13 ) *
Α, και γιατί όχι οι Κέλτες το back to back biggrin.gif .

Ενταξει εορταζει το παιδι αλλα μην το ξεφτιλισουμε το θεμαangry_red.gif

QUOTE(big dirk @ Jul 18 2008, 12:14 ) *
χρονια πολλα σ μοντερακι κι ας μας ριχνεις warn tongue.gif (πλακα κανω μη μου ριξεις) icon_wave.gif

Μοντερακι???
Δεχεσαι τετοια ΜΕΙΩΣΗ την ημερα των γενεθλιων σου???
Ριχτου ενα καλο μπαν να καταλαβει καποια πραγματα....

Eσενα big dirk θα σου αρεσε να σε λενε useraki???
apkat
Xρονια πολλα και καλα Αρη.Να εισαι εισαι παντα ευτυχισμενος και να εχεις παντα οτι επιθυμεις.Και επιτελους φετος να ξεκινησεις την φοιτητικη σου ζωη..!! tongue.gif
Alexmei
Χρόνια πολλά Ari που στην ημέρα των γενεθλίων σου θα βλέπεις Παπανδρέου αντί Dirk.

ΝΑ ΤΑ ΧΑΊΡΕΣΑΙ
NBAholic
Χρόνια πολλά και δραστήρια, συμπαλαιστή Πιρς. smile.gif

(Ιδίως τώρα που κάποιοι σαν εμένα έχουν αρχίσει να έχουν τουριστικό ρόλο τον τελευταίο καιρό).
Pierce
QUOTE(Flash @ Jul 18 2008, 14:13 ) *
Και δημόσια χρόνια πολλά και καλά στον pierce21 (κλαψ, μεγάλωσε το καμάρι μας...).

Ότι επιθυμείς να το πάθεις για να μάθεις Άρη. Καλή εκκίνηση να έχεις στον ακαδημαϊκό σου βίο που φυσικά είναι ορόσημο για τη ζωή σου γενικότερα. Α, και γιατί όχι οι Κέλτες το back to back biggrin.gif .

πιο ακαδημαϊκό βιο ρε, ολο το χειμωνα κλειστα θα ειναι φετος, θα ξεσκιστω στην ταβανοθεραπεια 24.gif

QUOTE(rchos @ Jul 18 2008, 14:19 ) *
αντε να το πω κι εγω δημοσια.
χρονια σου πολλα σουπερ μοντ!να εισαι παντα καλα και ολα να σου πανε οπως τα εχεις σχεδιασει.εισαι και συναδελφος απο φετος οποτε ολοι στον κλαδο νιωθουμε πιο χαρουμενοι που εισερχεσαι και εσυ!

α και αυτο για να δωσω επισημοτητα!


αγνωσται αι βουλαι του κυριου, για τα σχεδια μου (ακομα και σε εμενα δεν μου εχει πει, οποτε καταλαβαινεις).Ο κλαδος παντως καλα θα κανει να ειναι χαρουμενος laugh.gif

QUOTE(big dirk @ Jul 18 2008, 15:14 ) *
χρονια πολλα σ μοντερακι κι ας μας ριχνεις warn tongue.gif (πλακα κανω μη μου ριξεις) icon_wave.gif

ριχνω, αλλα σου εχω βγαλει κιολας , μην εχεις παραπονα tongue.gif

QUOTE(B for Basketball @ Jul 18 2008, 15:53 ) *
Χρονια πολλα κ απο εμενα μεγαλε τρισμεγιστε peacemaker (σλουρπtongue.gif)
Ενταξει εορταζει το παιδι αλλα μην το ξεφτιλισουμε το θεμαangry_red.gif
Μοντερακι???
Δεχεσαι τετοια ΜΕΙΩΣΗ την ημερα των γενεθλιων σου???
Ριχτου ενα καλο μπαν να καταλαβει καποια πραγματα....

Eσενα big dirk θα σου αρεσε να σε λενε useraki???


σημερα εχουν αφεση αμαρτιων, δινω συγχωροχαρτια

QUOTE(apkat @ Jul 18 2008, 18:02 ) *
Xρονια πολλα και καλα Αρη.Να εισαι εισαι παντα ευτυχισμενος και να εχεις παντα οτι επιθυμεις.Και επιτελους φετος να ξεκινησεις την φοιτητικη σου ζωη..!! tongue.gif


ωχ,ωχ, τι σχεδια εχεις μπεκροκανατα ηγετη; θα με σουρνεις στα ατελειωτα μεθυσια σου;

QUOTE(Alexmei @ Jul 18 2008, 20:20 ) *
Χρόνια πολλά Ari που στην ημέρα των γενεθλίων σου θα βλέπεις Παπανδρέου αντί Dirk.

ΝΑ ΤΑ ΧΑΊΡΕΣΑΙ

συγνωμη αλεξ αλλα δεν εχω τασεις μαζοχισμου , προτιμησα να βγω εξω να πιω τιποτα cool.gif

QUOTE(NBAholic @ Jul 18 2008, 23:37 ) *
Χρόνια πολλά και δραστήρια, συμπαλαιστή Πιρς. smile.gif

(Ιδίως τώρα που κάποιοι σαν εμένα έχουν αρχίσει να έχουν τουριστικό ρόλο τον τελευταίο καιρό).

θα πήξω στις δραστηριοτητες τα επομενα χρονια ειμαι σιγουρος biggrin.gif


Ηθελα να δωσω εναν ποιο χιουμοριστικο τονο στο ποστ, συγχωρεστε με . Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες, ανταποδιδω smile.gif
Xaroumenos loukoumas
Αχεμ, λένε ότι οι γιορτές διαρκούν 40 (χμμ 4+0=4 afro.gif ) ημέρες, οπότε δεν άργησα και πάάάρα πολυ έτσι; smile.gif
Χρόνια πολλά και από εμένα Άρη, χρόνια καλά πάνω από όλα,
και μακάρι να περάσεις στη σχολή που θέλεις και να σε κοιτάζουμε με ΔΕΟΣ ( wink.gif ) όλοι μετά!

Και πάλι χρόνια πολλά και καλα!!
Das Kapital
Χρονια πολλα φανταστικε pierce21!
Pierce
QUOTE(Xaroumenos loukoumas @ Jul 19 2008, 11:08 ) *
Αχεμ, λένε ότι οι γιορτές διαρκούν 40 (χμμ 4+0=4 afro.gif ) ημέρες, οπότε δεν άργησα και πάάάρα πολυ έτσι; smile.gif
Χρόνια πολλά και από εμένα Άρη, χρόνια καλά πάνω από όλα,
και μακάρι να περάσεις στη σχολή που θέλεις και να σε κοιτάζουμε με ΔΕΟΣ ( wink.gif ) όλοι μετά!

Και πάλι χρόνια πολλά και καλα!!


το ''40 (χμμ 4+0=4 afro.gif )'' evilmonkey.gif το προσπερναω tongue.gif .Σε ευχαριστω ειδωλο για τις ευχες σου και αν με κοιτατε με ΔΕΟΣ ακομα καλυτερα tongue.gif

QUOTE(lebron15 @ Jul 19 2008, 11:23 ) *
Χρονια πολλα φανταστικε pierce21!

εσυ μη γλυφεις, για μπασκετ δεν πηγαινουμε μεσα στο λιοπύρι dry.gif tongue.gif
Σε ευχαριστω πολυ smile.gif
morfi
Χρόνια πολλά ρε πίρσι! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!
Das Kapital
Χρονια πολλα στον τρελαρα τον merlin1!
Alexmei
Ρε Κeyz πώς σε ξεχάσαμε; Να τα εκατοστίσεις και να ψηθείς στην Νάξο biggrin.gif
nikolas12
Χρονια πολλα Keyser!Εμενα χθες δε μου ευχηθηκατε! sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif
Gravedigger
Χρόνια πολλά Keyser και ότι επιθυμείς.Χρόνια πολλά και στον hip-hop για να μην έχει παράπονο! tongue.gif
nikolas12
Χρονια πολλα B for Basketball οτι επιθυμεις.Και του χρονου να παρουμε πρωταθλημα με τον Κομπι mvp season αλλα και των τελικων! smiley.gif tongue.gif
center
Χρόνια πολλά bfb!! ότι επιθυμείς!
smile.gif smile.gif
morfi
Χρόνια πολλά B for Basketball! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.