Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Magnus92
Χρονια καλα και πολλα σε ολους σας παιδια... Να ειστε ολοι γεροι και ευτυχισμενοι παντα...


Και πιο σπεσιαλ ευχες σε οσα παιδια γιορταζουν κιολας σημερα, και ειδικα στον αγαπητο μου φιλο HLR. biggrin.gif
Οτι καλυτερο ....
captain charisma
καλες γιορτες σ ολους και με πολυ νβα

bballbill
Χρόνια πολλά σε όλους, με υγεία.

Χρηστάρα να χαίρεσαι το όνομά σου, υγεία κι ευτυχία σ'εσένα και την οικογένειά σου όλη.
mixalisgate7
Χρηστάρα χρόνια πολλά για χθες να χαίρεσαι το όνομα σου και οτι επιθυμείς.
frenchman7
Χρόνια πολλά και από εμένα σε όλα τα παιδιά αλλά και στον Χρηστάρα!
HLR CENATION
QUOTE(Magnus92 @ Dec 25 2013, 12:24 ) *
Χρονια καλα και πολλα σε ολους σας παιδια... Να ειστε ολοι γεροι και ευτυχισμενοι παντα...


Και πιο σπεσιαλ ευχες σε οσα παιδια γιορταζουν κιολας σημερα, και ειδικα στον αγαπητο μου φιλο HLR. biggrin.gif
Οτι καλυτερο ....

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Να εισαι καλα!!Οι επομενες δεκαετιες στα ερτζιανα σου ανηκουν.Μονο εσενα και τον Γεωργιου τον ποδοσφαιρικο ακουω πια!! smile.gif

QUOTE(bballbill @ Dec 25 2013, 21:18 ) *
Χρόνια πολλά σε όλους, με υγεία.

Χρηστάρα να χαίρεσαι το όνομά σου, υγεία κι ευτυχία σ'εσένα και την οικογένειά σου όλη.


Ευχαριστω Βασιλη!!Να εισαι καλα.Σου ευχομαι να παρει το πρωταθλημα η Αρσεναλ αν και το λεω με βαρια καρδια σαν αντιβενγκερικος και φιλομουρινικος.Αλλα χαλαλι σου!!


QUOTE(mixalisgate7 @ Dec 26 2013, 17:37 ) *
Χρηστάρα χρόνια πολλά για χθες να χαίρεσαι το όνομα σου και οτι επιθυμείς.

Ευχαριστω παρα πολυ Μιχαλη!!Συνεχισε την φοβερη δουλεια στο blog σου!!

QUOTE(frenchman7 @ Dec 27 2013, 18:36 ) *
Χρόνια πολλά και από εμένα σε όλα τα παιδιά αλλά και στον Χρηστάρα!

Σε ευχαριστω Νικολα!!Να εισαι καλα!!Κατι πηρε το ματι μου ο τεραστιος Σταλονε μαζι με Ντενιρο ταινια για μποξ...Κατι τετοιο.Παλι θα μας πορωσει ο τρελος!!.

Χρονια πολλα απο μενα σε ολο το φορουμ και καλη χρονια,ευτυχισμενη και δημιουργικη.Παντα με υγεια. smile.gif
gspara
Xpoνια Πολλα Βασιλη!!
Συνεχισε να μας φωτιζεις τα σκοτεινα σημεια με το σπανιο μπασκετικο σου ενστικτο και ελπιζω η Αρειαναρα να επιστρεψει συντομα στον θρονο!!!!
bbplayer
Χρόνια πολλά σε αυτούς που γιόρταζαν και θα γιορτάσουν και στις επόμενες μέρες και καλή χρονιά με υγεία και επιτυχίες σε όλο το φόρουμ.

Ευτυχισμένο το 2014


kseplenhs
Καλή χρονιά λαμόγια.Αρκεί να μην αντικρούονται τα γούστα μας.Αλλιώς,βρείτε άλλα για να έχετε καλη χρονιά ph34r.gif
frenchman7
QUOTE(HLR CENATION @ Dec 27 2013, 22:17 ) *
Σε ευχαριστω Νικολα!!Να εισαι καλα!!Κατι πηρε το ματι μου ο τεραστιος Σταλονε μαζι με Ντενιρο ταινια για μποξ...Κατι τετοιο.Παλι θα μας πορωσει ο τρελος!!.




icon_headbang.gif
TakeshyKurosawa
Χρόνια πολλά παλικάρια! Υγεία, καλά μυαλά, καλό μπασκετάκι και καλά μ***** στις π****** μας!
Rated: (en)joy
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία και απο μένα! Μα, μόνο 25 άτομα έχουν σήμερα γενέθλια ;; tongue.gif Μάλλον οι περισσότεροι προτίμησαν να δηλώσουν 1/1 δεν εξηγείται αλλιώς...
nikolas12
Καλή χρονιά σε όλους! Εύχομαι υγεία και να πετύχουμε όλοι τους στόχους μας σε κάθε επίπεδο!
greeneyes13
Καλή και ευτυχισμένη χρονιά σε σας και τις οικογένειες σας!!!!
Εύχομαι ολόψυχα το 2014 να σας φέρει μόνο υγεία, επιτυχίες και πολλά πολλά χαμόγελα!!!

χρόνια πολλά και σε όσους γιορτάζουν σήμερα smiley.gif
Boom Dizzle
Καλη χρονια σε ολους με υγεια αγαπη και και παντα με επιτυχιες!!!
Χρονια πολλα και στους Βασιληδες του φορουμ!!!!
Zoys
Χρόνια πολλά Maguns! smile.gif
Magnus92
QUOTE(Zoys @ Jan 4 2014, 00:40 ) *
Χρόνια πολλά Maguns! smile.gif



Να 'σαι καλα φιλε μου... Οτι επιθυμεις κι εσυ wink.gif
Boom Dizzle
Χρονια πολλα Magnus!!!!Πολυχρονος ο,τι επιθυμεις με υγεια!!!
Καλη χρονια!!! biggrin.gif
Magnus92
QUOTE(Boom Dizzle @ Jan 4 2014, 22:26 ) *
Χρονια πολλα Magnus!!!!Πολυχρονος ο,τι επιθυμεις με υγεια!!!
Καλη χρονια!!! biggrin.gif


Ευχαριστω πολυ το καλυτερο nickname του forum smiley.gif



Να 'σαι καλα φιλε, κι εσυ οτι ποθεις
rolleyes.gif
Zephyr
Και επειδή "σπίτι χωρίς Γιάννη προκοπή δεν κάνει", ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΝΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΩΑΝΝΕΣ!
Να μας χαίρεστε smiley.gif !
giorgos14
Χρονια πολλα σε μια μεγαλη μορφη του φορουμ.Zoys να τα εκατοστησεις και ο,τι επιθυμεις.Η Θρυλαρα και η Ρεαλ να κερδανε και ολοι οι αλλοι να πα να...
SG3ptshooter
Xρόνια Πολλά στο Ζώη, yo. Σου εύχομαι να κερδίσουν οι Seahawks αύριο, να χάσει και η Barca στη Valencia να βγουν οι δεύτεροι EL του χρόνου, να συνεχίσουν έτσι ο Ross με το Jeremy Lamb, να βγει MVP ο KD, να το σηκώσει ο Steph, να καθαρίσουν οι Σουηδοί το hockey και οι Νορβηγοί το δίαθλο στο Sochi, να πάρει η Bayern τα πάντα στη μπάλα και ο McConaughey να πάρει Oscar και Emmy μέσα στο 2014. Μέσα απ' την καρδιά μου. Και να αρχίσεις να ακούς Meshuggah. Ή έστω τα πιο καλά cd Black Angels, που σε καλύπτει η λίστα με το Indigo Meadow μέσα για best of 2013.

Δώρο, λίγο Sailor προ μεταμόρφωσης:


Ώπα, ξέχασα. Άσε ρε που θα διαφωνήσεις με το:
QUOTE
Είναι πολύ μεγάλη στιγμή για την Ελλάδα, τον ελληνικό αθλητισμό, το μπάσκετ.

rolleyes.gif
Zoys
QUOTE(SG3ptshooter @ Feb 1 2014, 17:11 ) *
Xρόνια Πολλά στο Ζώη, yo. Σου εύχομαι να κερδίσουν οι Seahawks αύριο, να χάσει και η Barca στη Valencia να βγουν οι δεύτεροι EL του χρόνου, να συνεχίσουν έτσι ο Ross με το Jeremy Lamb, να βγει MVP ο KD, να το σηκώσει ο Steph, να καθαρίσουν οι Σουηδοί το hockey και οι Νορβηγοί το δίαθλο στο Sochi, να πάρει η Bayern τα πάντα στη μπάλα και ο McConaughey να πάρει Oscar και Emmy μέσα στο 2014. Μέσα απ' την καρδιά μου. Και να αρχίσεις να ακούς Meshuggah. Ή έστω τα πιο καλά cd Black Angels, που σε καλύπτει η λίστα με το Indigo Meadow μέσα για best of 2013.

smiley.gif Μοναδικός SG, αυτές είναι ευχές! Ντάξει, περιττό να πω ότι δεν ξέρω τους Seahawks, η Bayern με αφήνει αδιάφορο και ούτε είμαι στο φαν-κλαμπ του McConaughey παρ' όλα αυτά 77.gif και tongue.gif !

Σχετικά με τους Black Angels φυσικά και μου άρεσαν περισσότερο τα προηγούμενα album τους. Μιας και μου το θύμισες ας βάλω και λίγο Phosphene Dream να γουστάρω.

Αυτοί που μου προτείνεις είναι απ' ότι βλέπω Σουηδοί, σκληροί και μάτσο μεταλάδες. Έχω δει νομίζω κάποια βίντεοκλιπ τους.

Αυτοί είναι;



71.gif



QUOTE(giorgos14 @ Feb 1 2014, 11:12 ) *
Χρονια πολλα σε μια μεγαλη μορφη του φορουμ.Zoys να τα εκατοστησεις και ο,τι επιθυμεις.Η Θρυλαρα και η Ρεαλ να κερδανε και ολοι οι αλλοι να πα να...

Ευχαριστώ πολύ Γιώργο. biggrin.gif
SG3ptshooter
biggrin.gif
QUOTE(Zoys @ Feb 1 2014, 18:47 ) *
δεν ξέρω τους Seahawks

Οι αυριανοί πρωταθλητές κόσμου.

QUOTE(Zoys @ Feb 1 2014, 18:47 ) *
Σχετικά με τους Black Angels φυσικά και μου άρεσαν περισσότερο τα προηγούμενα album τους.

Άλλος ένα λόγος που δεν παίζεται το True Detective, μα το Μακώναχη.

Τσαντισμένη μαγειρική είναι μόνο μια:
Weekendman
Χρόνια Πολλά και δημιουργικά Zoys!
Zoys
QUOTE(Weekendman @ Feb 1 2014, 21:20 ) *
Χρόνια Πολλά και δημιουργικά Zoys!

Σ' ευχαριστώ φίλε Weekendman.
sacarame
SG3ptshooter
benchwarmer
Click to view attachment
SG3ptshooter
5 members are celebrating their birthday today
T.W.Is.M.(34), ... Special_One(26)


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(benchwarmer @ Apr 11 2014, 13:36 ) *




ξερουμε ποιοι ειναι οι δυο... Πιτσιλκας-Τολιβερ!
mixalisgate7
Τwism χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις και οτι επιθυμείς.
bballbill
Χρόνια πολλά μαν, να τα χιλιάσεις.
bbplayer
Καλό Πάσχα σε όλους με υγεία και του χρόνου να'μαστε καλά.

wav.gif


smiley.gif
greeneyes13
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!

(και καλα φαγοπότια tongue.gif )
lakersdynasty
Χρόνια Πολλά σε όλους απο Κύπρο.

Να'στε όλοι και οι οικογένειες σας καλά.

6.gif
aegeansheed
Χρόνια Πολλά στον Χορευτης!!! smile.gif
Myria
Χρόνια Πολλά σε αυτόν που έχει γενέθλια..
rchos
QUOTE(Myria @ Sep 1 2014, 11:15 ) *
Χρόνια Πολλά σε αυτόν που έχει γενέθλια..

Ποιος ειναι αυτος;
Zoys
QUOTE(rchos @ Sep 1 2014, 20:47 ) *
Ποιος ειναι αυτος;

Ο Hines. 69.gif
lakersdynasty
ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ ΚΑΙ ΚΑΛΆ. biggrin.gif

Click to view attachment
tsitum
Καλη χρονια, ολα να πανε καλυτερα στο μελλον για ολους!!!

Μονο αγαπη ρεεε τιποτα αλλο
tuareg
Kαλη χρονια σε ολους
Rated: (en)joy
Χρονια πολλά και καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία!
j-kidd13
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους,με υγεια πανω απ'ολα,και αγαπη...
Τωρα αν ειναι να ερθουν και λεφτα μαζι,δεν θα πουμε οχι... laugh.gif
Να μαστε καλα...
Rated: (en)joy
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία! Χρόνια πολλά και χρόνια καλά!!
επί την ευκαιρία κανα emoticon σχετικό με το πνεύμα των ημερών δεν βλέπω να υπάρχει..
Zephyr
Χρόνια πολλά σε όλους, εορτάζοντες και μη! Υγεία και χαρά σε όλες τις οικογένειες!
sierso
Υγεία, χρόνια πολλά χρόνια καλά. icon_wave.gif
air77
QUOTE (sierso @ Dec 26 2017, 10:33 ) *
Υγεία, χρόνια πολλά χρόνια καλά. icon_wave.gif



Χρόνια Πολλά και από εμένα,
καλή μπασκετική χρονιά και καλή συνέχεια στο basketforum και στα μέλη του. thumbsup.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.