Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
captain charisma
ευχαριστω πολυ μορφη!!!!
HLR CENATION
Χρονια σου πολλα TwIsM.Nικησε ο deadman νικησε ο Ολυμπιακος σημερα τι αλλο θες για δωρο. smiley.gif
Magnus92
ρε TWIsM, πολυ μεγαλωσες ρε φιλε... tongue.gif
SG3ptshooter

Συγκίνηση σε όλο το Έθνος που ο ημι-προδότης TWIsM έφτασε τα "χρόνια του Χριστού". Τραγουδάκι:
sacarame
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 11 2013, 16:22 ) *



ΟΧΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ, ΤΙ ΠΛΑΣΜΑ ΤΩΡΑ ΠΟΣΤΑΡΕ Ο ΤΥΠΟΣ.Πωωωωω μου γυρισε το ματι. ΤΙ κυκλοφορει εκει στη Λιέτουβα ρε γαμώτο... Αντε και είναι και λίγες οι μέρες...


Πάνα χρόνια πολλά και καλά btw, ο,τι ποθείς και τα γνωστά... smiley.gif
LFO
ΤWIsM , Срећан рођендан драга симфороумити. Здравље, срећа и много титула са Олимпијакосом нас.

icon_wave.gif
bballbill
Χρόνια πολλά twism, να τα 1000σεις.
morrison
Χρόνια πολλά και από εμένα Παναγιώτη...ότι επιθυμείς ρε φίλε...νταξ 22-0 επιθυμείς λογικά

T.W.Is.M.
Ευχαριστω πολυ ολους οσους μου ευχηθηκαν, και με τραγουδια στην καλη γλωσσα και με ευχες στην ακατονομαστη.


QUOTE(morrison @ Apr 11 2013, 19:36 ) *
Χρόνια πολλά και από εμένα Παναγιώτη...ότι επιθυμείς ρε φίλε...νταξ 22-0 επιθυμείς λογικά


Ναι, φυσικα και 22-0 επιθυμω(αν ειναι δυνατον με την τελευταια νικη επι του Cena) και αλλη μια Ευρωλιγκα με καλαθι του Παπανικολαου κιολας ή εστω αποτυχια της ΤΣΣΚΑ και αποτυχια του πιθηκα στα πλει οφ και ενα γρηγορο αποκλεισμο της εθνικης Σερβιας στο Ευρωμπασκετ και τα χειροτερα στο Ζοσε το μεταφραστη.

Αν μπορουσα και να παω το γαμο μια βδομαδα πισω για να προλαβω ολους τους τελικους του ΝΒΑ... smiley.gif
morfi
T.W.Is.M. χρόνια σου πολλά!!
frenchman7
Μαράκι χρονια πολλά ρε συ!

Ότι επιθυμείς! wav.gif
HLR CENATION
Mαρια χρονια πολλα και ευτυχισμενα να εχεις και οτι επιθυμεις. smile.gif
greeneyes13
σας ευχαριστώ πολύ , κι εσέις να είστε καλά smiley.gif
HLR CENATION
χρονια πολλα ,καλη ανασταση και καλο Πασχα σε ολο το Φορουμ και σε ολο τον κοσμο, με υγεια και χαρα. smile.gif
Zephyr
Χρόνια πολλά σε όλους, Χριστός Ανέστη!
Magnus92
Εφτασε η αγαπημενη μου μερα του χρονου thumbsup.gif

Οι ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ επιτελους ενηλικιωθηκαν, και ειναι πλεον ετοιμοι να ανοιξουν τα φτερα τους, και να πορευτουν στα δυσκολα μονοπατια της σκληρης καθημερινοτητας του ματαιου τουτου κοσμου...

Παιδια, μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου, σας ευχομαι οτι καλυτερο, να εχετε υγεια και να ειστε παντα ευτυχισμενοι....


Σας αγαπαω !
Φιλια ...

smile.gif
Magnus92
Χρονια πολλα και καλα Klaus !!!





rolleyes.gif
HLR CENATION
Weekendman χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις.Ευχομαι τα καλυτερα στους αγαπημενους σου Ροκετς. smiley.gif
Manu7
Xρόνια πολλά Weeky και ό,τι ποθείς, σοφέ της ACB smile.gif
Zoys
Χρόνια πολλά Weekendman! Τα topic των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων δεν θα ήταν ίδια χωρίς τα ποστ σου! biggrin.gif
Weekendman
QUOTE(HLR CENATION @ Jun 11 2013, 16:27 ) *
Weekendman χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις.Ευχομαι τα καλυτερα στους αγαπημενους σου Ροκετς. smiley.gif



QUOTE(Manu7 @ Jun 11 2013, 17:15 ) *
Xρόνια πολλά Weeky και ό,τι ποθείς, σοφέ της ACB smile.gif



QUOTE(Zoys @ Jun 11 2013, 17:34 ) *
Χρόνια πολλά Weekendman! Τα topic των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων δεν θα ήταν ίδια χωρίς τα ποστ σου! biggrin.gif

Να είστε καλά και ευχαριστώ πολύ όλους σας!
HLR CENATION
Τimemaster χρονια πολλα,καλα και οτι επιθυμεις παντα με υγεια. smile.gif

Οσο για τον Αρη σου κοιτα να σηκωσετε κεφαλι στην μπαλα αν και για να σου πω την αληθεια δεν συμπαθω καθολου τον νεο σου προπονητη.Σε αντιθεση με τον Σουλη που σε εσωσε και τον πηγαινω με τρελλα.

Και παλι χρονια πολλα.
Magnus92
Γουσταρωωωωωωωω.... Θα κανουμε γενεθλια στο γηπεδο.... biggrin.gif


Οτι καλυτερο σου ευχομαι αρχοντα του Χρονου... Παντα γερός ( τόνος στο "ο" όχι στο "ε" ) και δυνατος ...


HLR CENATION
Καθε μερα ευχες.Τι πιο ωραιο...

Γιαννη(Νuntius) xρονια σου πολλα,οτι επιθυμεις και παντα με υγεια.Και ενας τιτλος στους Πεισερς. smile.gif

Χρονια πολλα και στον spursforthe5. smile.gif
Zoys
Χρόνια πολλά Nuntius. Σε χάσαμε φέτος από το forum, αλλά δεν σε ξεχνάμε απ' ότι βλέπεις. biggrin.gif

Τις ευχές μου και στον spursforthe5, αλλά και στους Σπερς ώστε να επιβεβαιώσεις και το name!
Nuntius
Γιόρτασε την ίδια μέρα με μένα το Σπιρούνι? w00t.gif

Χρόνια πολλά ρε μεγάλε! Το τσατ πως πάει? tongue.gif

Ευχαριστώ για τις ευχές, παίδες. Δεν με χάσατε πάντως κιόλας. Απλά λόγω πρακτικής έμπαινα πιο λίγο. Α, ναι και δεν είδα καθόλου Α1 και Ευρωλίγκα οπότε δεν έγραφα σε αυτά τα topic. Άτιμο fantasy βλέπετε tongue.gif
morfi
Χρόνια σου πολλά Nuntius!!
bballbill
Χρόνια πολλά ρε μυστήριε, να τα 1000σεις.
HLR CENATION
nikolas12 χρονια πολλα και ευτυχισμενα.Οτι επιθυμεις με υγεια. smile.gif
Zoys
Χρόνια πολλά στον βασιλιά των ερυθρόλευκων μεταγραφών! Κουράγιο, berry, ο αγώνας σου αργά ή γρήγορα θα δικαιωθεί!

Τις ευχές μου και στον nikolas12!
nikolas12
Σας ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά!
HLR CENATION
gspara χρονια πολλα και οτι επιθυμεις.Παντα με υγεια. smile.gif
gspara
QUOTE (HLR CENATION @ Aug 17 2013, 18:43 ) *
gspara χρονια πολλα και οτι επιθυμεις.Παντα με υγεια. smile.gif

Nα'σαι καλα φιλε μου.Ευχαριστω πολυ!!
Αντε να τα πουμε και σε κανα γηπεδο....για Ηρακλης-Περιστερι χλωμο το βλεπω απο εμας τουλαχιστον sad.gif
HLR CENATION
QUOTE(gspara @ Aug 17 2013, 22:11 ) *
Nα'σαι καλα φιλε μου.Ευχαριστω πολυ!!
Αντε να τα πουμε και σε κανα γηπεδο....για Ηρακλης-Περιστερι χλωμο το βλεπω απο εμας τουλαχιστον sad.gif


Μακαρι να τα πουμε και συντομα wink.gif Και οι δυο ειμαστε για να πρωταγωνιστουμε στην Α1 οπως δεκαετια 90...
HLR CENATION
Patrickdrd χρονια πολλα με υγεια και οτι επιθυμεις. smile.gif
Εκτος απο το να παρεις την ισπανικη λιγκα στο φαντασυ του χρονου γιατι θελω να την κατακτησω εγω. smiley.gif
Magnus92
Τις θερμοτερες ευχες μου σε ενα απ τα καλυτερα παιδια του φορουμ ...

Χρησταρα , να 'σαι παντα καλα , και ευχομαι να πραγματοποιηθουν ολες οι επιθυμιες σου...

smile.gif

Υ.Γ. Παρε και ενα δωρακι , γιατι στη μουσικη δεν εχω καταφερει να σε διορθωσω ακομα tongue.gif



Υ.Γ.2 : και εννοειται πως η ευχη ειναι να δουμε και δυο ανοδους φετος ...

frenchman7
Χρηστάρα χρόνια πολλά!! wav.gif
HLR CENATION
QUOTE(Magnus92 @ Sep 4 2013, 11:16 ) *
Τις θερμοτερες ευχες μου σε ενα απ τα καλυτερα παιδια του φορουμ ...

Χρησταρα , να 'σαι παντα καλα , και ευχομαι να πραγματοποιηθουν ολες οι επιθυμιες σου...

smile.gif

Υ.Γ. Παρε και ενα δωρακι , γιατι στη μουσικη δεν εχω καταφερει να σε διορθωσω ακομα tongue.gif



Υ.Γ.2 : και εννοειται πως η ευχη ειναι να δουμε και δυο ανοδους φετος ...


Ευχαριστω πολυ Στρατο να εισαι καλα ρε φιλε!!!
Ασε για την μουσικη εχω απογοητευτει,ειχα βαλει στο αντιστοιχο τοπικ,Ειρηνη Μερκουρη,μπαλαντα προχθες και δεν ειδα θετικες αντιδρασεις. smiley.gif
Για τον Ηρακλη δεν τα βλεπω καλα ...Ουτε σε ποδοσφαιρο,ουτε σε μπασκετ... wink.gif

QUOTE(frenchman7 @ Sep 4 2013, 11:44 ) *
Χρηστάρα χρόνια πολλά!! wav.gif


Ευχαριστω πολυ Νικο. smile.gifΟλα καλα να σου πηγαινουν. Αλλα περυσι μου ειχες και δωρακι τον τεραστιο Sly σε βιντεο, φετος τιποτα?

j-kidd13
Χρονια πολλα HLR!!!!!!

ΥΓ:Και τραγουδαρα απο Magnus....
HLR CENATION
QUOTE(j-kidd13 @ Sep 4 2013, 15:00 ) *
Χρονια πολλα HLR!!!!!!

ΥΓ:Και τραγουδαρα απο Magnus....

Eυχαριστω πολυ,να εισαι καλα!!
bballbill
Χρόνια πολλά κι από μένα Κρις.
HLR CENATION
Ευχαριστω παρα πολυ Βασιλη,να εισαι καλα!!Καλη πορεια στην Αρσεναλ!!
Weekendman
Καλά που με το τελευταίο σου ποστ εδώ μου το θύμησες ,Χρόνια Πολλά και μπασκετικά πάντα!
HLR CENATION
QUOTE(Weekendman @ Sep 4 2013, 21:40 ) *
Καλά που με το τελευταίο σου ποστ εδώ μου το θύμησες ,Χρόνια Πολλά και μπασκετικά πάντα!

Σε ευχαριστω πολυ διεθνολογε ,να εισαι καλα.Να καμαρωσεις τις ρουκετες σου οπως επιθυμεις!! wink.gif
SG3ptshooter
Παιχτούρα Η το χω δει αλλά στο τσακ να περνούσε, σρυ. Χρόνια πολλά και καλύτερη τύχη απ' ότι σήμερα στην Κροατία σου. biggrin.gif
HLR CENATION
QUOTE(SG3ptshooter @ Sep 4 2013, 23:53 ) *
Παιχτούρα Η το χω δει αλλά στο τσακ να περνούσε, σρυ. Χρόνια πολλά και καλύτερη τύχη απ' ότι σήμερα στην Κροατία σου. biggrin.gif


Σε ευχαριστω παρα πολυ να εισαι καλα. smile.gif
Με τον Ρεπεσα που παμε.
Καλη τυχη στο φαντασυ να εχεις. smile.gif
gspara
Eιμαι απαραδεκτος...εστω εκπροθεσμος Χρονια Πολλα γιγαντα Ηρακληδεα!!!!!!

Επειδη δεν πολυβλεπω να σε προλαβαινω Α1 θα τα πουμε απο κοντα σε κανενα καλο ματσακι του Ικαρου......
T.W.Is.M.
Με μεγαλη καθυστερηση θα στειλω κι εγω τα χρονια πολλα στον HLR. Θα επανορθωσω ομως για την καθυστερηση βαζοντας το σωστο βιντεο...

HLR CENATION
QUOTE(gspara @ Sep 6 2013, 11:02 ) *
Eιμαι απαραδεκτος...εστω εκπροθεσμος Χρονια Πολλα γιγαντα Ηρακληδεα!!!!!!

Επειδη δεν πολυβλεπω να σε προλαβαινω Α1 θα τα πουμε απο κοντα σε κανενα καλο ματσακι του Ικαρου......


Σε ευχαριστω πολυ!!
Οσο για το που θα τα πουμε πιο πιθανο με το ροστερ που φτιαχνει ο Ηρακλης ειναι να τα λεμε στην β του χρονου. laugh.gif


QUOTE(T.W.Is.M. @ Sep 7 2013, 22:46 ) *
Με μεγαλη καθυστερηση θα στειλω κι εγω τα χρονια πολλα στον HLR. Θα επανορθωσω ομως για την καθυστερηση βαζοντας το σωστο βιντεο...


Σε ευχαριστω παρα πολυ Παναγιωτη!!Μεγαλες στιγμες ζησαμε σε αυτο το βιντεο.Γιατι στο σαμερσλαμ που μας περασε ξενερωσαμε.Οχι και να χανουμε τον τιτλο απο το γατακι... smiley.gif
mixalisgate7
Χρόνια πολλά και από εμένα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.