Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
morfi
Anaz να τα εκατοστήσεις! Πολύχρονος και ότι επιθυμείς!
Pierce
Χρονια πολλα και απο μενα τρελε DJ +απειρο σστο ποστ του συναδελφου σου φλας smiley.gif
Das Kapital
Χρονια πολλα holic
Flash
Ο Χόλικ έχει γενέθλια ; Παράδοξο, σα να γιορτάζουμε τον ερχομό σ΄αυτό τον κόσμο κάποιου μυθικού πλάσματος... Επειδή ξέρω ότι όσο εφευρετική ευχή και να σκαρφιστώ η απάντηση σου θα είναι καλύτερη, σου εύχομαι απλά μακροημέρευση (μέχρι να εμφανιστεί πραγματικά Jordan vol. 2) και να δεις φέτος την ομάδα σου στους τελικούς (απέναντι στους Κέλτες για να ξυπνήσουν και άγρια ένστικτα ακόμα και σε σένα). icon_wave.gif
Air Kef
Xαρη χρονια ΚΑΛΑ,με υγεία χαρά ευτυχία και ΚΑΛΑ NBA playoffs..


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
B for Basketball
Χρονια πολλα σε Holic,Anaz,Eftychia. Να τα εκατοστησετε...
Βαριεμαι να σκεφτω κατι αξιολογο,πρωτοπυπο και χαρακτηριστικο για να σας ευχηθω!!
Αντε 'γεια μας!!
Gravedigger
Χρόνια πολλά holic...!Αν και διατηρώ τις αμφιβολίες μου για την ηλικία σου...! tongue.gif Όπως και να'χει να τα εκατοστήσεις!
Pierce
QUOTE(Flash @ Apr 25 2008, 19:07 ) *
Ο Χόλικ έχει γενέθλια ; Παράδοξο, σα να γιορτάζουμε τον ερχομό σ΄αυτό τον κόσμο κάποιου μυθικού πλάσματος... Επειδή ξέρω ότι όσο εφευρετική ευχή και να σκαρφιστώ η απάντηση σου θα είναι καλύτερη, σου εύχομαι απλά μακροημέρευση (μέχρι να εμφανιστεί πραγματικά Jordan vol. 2) και να δεις φέτος την ομάδα σου στους τελικούς (απέναντι στους Κέλτες για να ξυπνήσουν και άγρια ένστικτα ακόμα και σε σένα). icon_wave.gif


διαολε πανω κατως αυτα ειχα στο μυαλο μου να του γραψω angry_red.gif (εκτος του jordan)
+απειρο again λοιπον οπως και για τον Αναζ και see ya at the finals συναδελφε biggrin.gif
eftychia
Happy Birthday Holic, i wish, all your dreams will come true! biggrin.gif
morfi
Χρόνια πολλά ΝΒΑholic! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και ότι επιθυμείς!
NBAholic
QUOTE
Χρονια πολλα holic


Πιστός ο συναγωνιστής Λεμπρόν. Ευχαριστώ.

QUOTE
Ο Χόλικ έχει γενέθλια ; Παράδοξο, σα να γιορτάζουμε τον ερχομό σ΄αυτό τον κόσμο κάποιου μυθικού πλάσματος... Επειδή ξέρω ότι όσο εφευρετική ευχή και να σκαρφιστώ η απάντηση σου θα είναι καλύτερη, σου εύχομαι απλά μακροημέρευση (μέχρι να εμφανιστεί πραγματικά Jordan vol. 2) και να δεις φέτος την ομάδα σου στους τελικούς (απέναντι στους Κέλτες για να ξυπνήσουν και άγρια ένστικτα ακόμα και σε σένα).


Ευχαριστώ πολύ, αν και ακόμη δίνω το παρών όποτε μπορώ. Ο ΜΖ13, ας πούμε, αυτός, ναι, είναι όντως μυθικό ον. tongue.gif
Δε χρειάζεται ατάκα, η Wikipedia τα λέει όλα:

On this day...
April 25

1792 – The guillotine was first used to carry out capital punishment in France, with crowds marvelling at the machine's speed and precision.

1846 - Thornton Affair: Open conflict begins over the disputed border of Texas, triggering the Mexican-American War.

1849 - The Governor General of Canada, Lord Elgin, signs the Rebellion Losses Bill, outraging Montreal's English population and triggering the Montreal Riots.

1864 - American Civil War: The Battle of Marks' Mills.

1898 – Spanish-American War: The United States retroactively declared war on Spain...(θυμάστε πολλούς πολέμους τώρα τελευταία με επίκεντρο την Ισπανία; )

1915 - World War I: The Battle of Gallipoli begins

1916 - Easter Rebellion: The United Kingdom declares martial law in Ireland.

1966 - The city of Tashkent is destroyed by a huge earthquake.

1981 - More than 100 workers are exposed to radiation during repairs of a nuclear power plant in Tsuruga, Japan.

1993 - Greek prime minister, Constantine Mitsotakis, wishes NBAholic a happy birthday. In October 13 of the same year, his N.D party loses the elections.

2005 - 107 die in Amagasaki rail crash in Japan.


...

Αλλά και με μια μπασκετική θετική νότα:

Births:

1932 - Meadowlark Lemon, American basketball player
1976 - Tim Duncan, American basketball player (αυτό το ήξερα)

QUOTE
Xαρη χρονια ΚΑΛΑ,με υγεία χαρά ευτυχία και ΚΑΛΑ NBA playoffs..


Αυτό είναι που μετρά. Ευχαριστώ και για τις προσωπικές ευχές, όμως. smile.gif

QUOTE
Χρονια πολλα σε Holic,Anaz,Eftychia. Να τα εκατοστησετε...
Βαριεμαι να σκεφτω κατι αξιολογο,πρωτοπυπο και χαρακτηριστικο για να σας ευχηθω!!
Αντε 'γεια μας!!


Γεια...
(Τώρα με κόμπλαρες...)





















Πλάκα κάνω, να 'σαι καλά. smile.gif

QUOTE
Χρόνια πολλά holic...!Αν και διατηρώ τις αμφιβολίες μου για την ηλικία σου...! Όπως και να'χει να τα εκατοστήσεις!


Thanks! Αν και ο Πίρσι έχει πλέον το πάνω χέρι.

QUOTE
διαολε πανω κατως αυτα ειχα στο μυαλο μου να του γραψω (εκτος του jordan)
+απειρο again λοιπον οπως και για τον Αναζ και see ya at the finals συναδελφε


Ευχαριστώ πολύ, αν και ακόμη δίνω το παρών όποτε μπορώ. Ο ΜΖ13, ας πούμε, αυτός, ναι, είναι όντως μυθικό ον. tongue.gif
Δε χρειάζεται ατάκα, η Wikipedia τα λέει όλα:

(Απλώς, παραλείψτε τις μπασκετικές ημερομηνίες στο τέλος).

QUOTE
Χρόνια πολλά ΝΒΑholic! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και ότι επιθυμείς!


Στα μούτρα σου! banana.gif























Δεν πιστεύω να μην το περίμενες το κάφρικο, ε; biggrin.gif
Ευχαριστώ πολύ, Μπίλη, ό,τι επιθυμούμε και οι δύο.

QUOTE
Happy Birthday Holic, i wish, all your dreams will come true!


Ευχαριστώ και με τη σειρά μου, τώρα που είμαι εντός, να ευχηθώ χρόνια πολλά σε εσένα, τον Άναζ και το Χάρη, ο οποίος, αν θυμάμαι καλά, έπεται κατά 1 ή 2 μέρες.
Pierce
QUOTE(NBAholic @ Apr 26 2008, 01:03 ) *
Thanks! Αν και ο Πίρσι έχει πλέον το πάνω χέρι.

εγω πλεον εχω βαλει την πνευματικη και οχι σωματικη μου ηλικια tongue.gif
captain charisma
χρονια πολλα καλη ανασταση και καλο πασχα να χετε παιδια!και αυριο με μετρο τον ωβελια 19.gif
NBAholic
Με το μέτρο θέλεις να πεις. tongue.gif
nikolas12
Χρονια Πολλα journalist harri,mime8,DrMixe kai Kostaki!!
Jabar
κάποιος γιορτάζει Click to view attachment Click to view attachment
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Click to view attachment x 100
και ευτυχισμένα με πολλές και όμορφες Click to view attachment
και πολύ μπάσκετ Click to view attachment
eftychia
Χρονια Πολλα στους Γιωργηδες και τις Γεωργιες!
Ελπιζω να φαγαν πολυ αρνι, να ηπιαν πολυ και γενικα να γλεντοκοπησαν!
Masterpiece_G4
Αν και δεν σε ξερω xsot ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
xsot
QUOTE(Masterpiece_G4 @ May 1 2008, 13:16 ) *
Αν και δεν σε ξερω xsot ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ


thanx...Να 'σαι καλα...
Pierce
να ευχηθω καλος πολιτης στον γρηγορη και του χρονου να ναι σπιτι του να περασει αυτες τις στιγμες.(ανtε και να δει ασπρη μερα και ο ΠΑΟΚ tongue.gif )

οπως επισης και στον Πανο υγεια και μακροημερευση (και πολλα παιχνιδια για το xbox laugh.gif )
nikolas12
Χρονια Πολλα Γρηγορη και Παναγιωτη και να τα εκατοστησετε.
apkat
Χρονια πολλα και καλα παιδια και στους 2.Να ειστε παντα χαρουμενοι και ευτυχισμενοι και να εχετε παντα οτι επιθυμειτε.
Das Kapital
Χρονια πολλα μαγκες,ο,τι επιθυμειτε!
PanosIlio
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές smile.gif
NBAholic
Χρόνια πολλά στους χθεσινούς, καθώς και στον Κώστα σήμερα. Αν και το "vc" αρχίζει να ξεθωριάζει με τον καιρό, δυστυχώς.
Das Kapital
Χρονια πολλα τρελε Παριανε ο,τι επιθυμεις! biggrin.gif
kostasvc15
Ευχαριστω πολυ..Και στα δικα σας tongue.gif
Λεμπ το σαββατο κερναω προλαβαινεις να κατεβεις;
B for Basketball
Χρονια πολλα κ απο εμενα Κωστα... smile.gif
+ στα 2 παλικαρια χτες!!
Gravedigger
Χρόνια πολλά στα 2 παιδιά για χθες και στον Κώστα για σήμερα!Να τα εκατοστήσετε!
kostasvc15
Ευχαριστω! smile.gif
morfi
Κώστα σόρι δεν το είχα δει. sad.gif

Χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!
nikolas12
Κωστα λυπαμαι αλλα τη συγκεκριμενη μερα δε μπηκα μετα εκλεισε λιγο το φορουμ και ξεχασα να σου ευχηθω.Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις.
nikolas12
Apkat και GR-HAMMER χρονια σας πολλα,οτι επιθυμειτε και να τα εκατοστησετε!

Υ.Γ:Δεν μπορειτε να πειτε πρωτος πρωτος!!!
B for Basketball
Χρονια πολλα Αpkat....Ειθε να εχεις (μπλα,μπλα,μπλα) ,ταβλι και καφεδες tongue.gif
Περιμενω το επομενο meeting για να σου φερω ταβλι.... tongue.gif

Επισης χρονια πολλα στον GR-HAMMER
kostasvc15
QUOTE(morfi @ May 7 2008, 22:48 ) *
Κώστα σόρι δεν το είχα δει. sad.gif

Χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!



QUOTE(hip-hop @ May 14 2008, 18:40 ) *
Κωστα λυπαμαι αλλα τη συγκεκριμενη μερα δε μπηκα μετα εκλεισε λιγο το φορουμ και ξεχασα να σου ευχηθω.Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις.

Ευχαριστω πολυ...no problem



Χρονια πολλα και απο εμενα σε apkat και gr-hammer...
Gravedigger
Χρόνια πολλά!Υγεία και πάντα επιτυχίες smile.gif
morfi
apkat και GR-HAMMER χρόνια σας πολλά και ότι επιθυμείτε!
nikolas12
Χρονια Πολλα natty και DeaDWiZ.Lagiator ή μαλλον Θοδωρη χρονια Πολλα να τα εκατοστησεις να χεις οτι επιθυμεις.Γιατι δεν μπαινεις ρε συ τελευταια.Εξετασεις;Σου ελεγα απο το Πασχα.Μεχρι το καλοκαιρι τα λεμε.
Ο φιλος σου Νικολας(για σκεψου φιλοι 6 χρονια)
apkat
Σας ευχαριστω παιδια ολους πολυ!!!
Keyser_Soze
Ω ρε φίλε... σε έψαχνα από χθες στο μσν να σου ευχηθώ αλλά τζίφος.

Χρόνια πολλά ρε φίλε. Να τα εκατοστήσεις, ό,τι επιθυμείς και να 'σαι πάντα καλα!
natty
QUOTE(hip-hop @ May 18 2008, 21:03 ) *
Χρονια Πολλα natty και DeaDWiZ.Lagiator ή μαλλον Θοδωρη χρονια Πολλα να τα εκατοστησεις να χεις οτι επιθυμεις.Γιατι δεν μπαινεις ρε συ τελευταια.Εξετασεις;Σου ελεγα απο το Πασχα.Μεχρι το καλοκαιρι τα λεμε.
Ο φιλος σου Νικολας(για σκεψου φιλοι 6 χρονια)


Ευχαριστώ !
apkat
Ευχαριστω πολυ Μανωλη..
PanosIlio
Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα, εύχομαι ότι καλύτερο σε όλες και όλους
nikolas12
Χρονια Πολλα Ιγκορ να τα εκατοστησεις!!!
Igor
Na sai kala file mou.
morfi
Χρόνια πολλά Igor. Να 'σαι καλά, και ότι επιθυμείς. smile.gif
Gravedigger
Igor να τα εκατοστήσεις!Χρόνια πολλά με υγεία.
thrylos7
Χρόνια πολλά με υγεία κι ευτυχία!
Igor
Euxaristo paidia !! smile.gif
Weekendman
Χρόνια πολλά και απο εμένα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.