Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρόνια Πολλά
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
HLR CENATION
Χρονια πολλα σε ολους και οτι επιθυμειται να γινει πραγματικοτητα το 2012.


baskethood
Τις θερμότερες ευχές μου σε όλα τα μέλη του φόρουμ. Ελπίζω η νέα χρονιά να είναι καλύτερη από την προηγούμενη κυρίως σε τομείς που άπτονται της καθημερινότητας μας.
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!
lakersdynasty
Χρονια πολλά καλή και εποικοδομητικη χρονιά σε ολους τους μπασκετοφιλους smile.gif

(καλα ντε και στους ποδοσφαιροφιλους tongue.gif )



Nuntius
Καλή χρονιά σε όλους. Ας ελπίζουμε το 2012 να ΜΗΝ είναι σαν τις πρώτες ώρες του tongue.gif
priest
μακαρι η νεα χρονια να ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη....με υγεια,πολλες επιτυχιες και περισσοτερα χρηματα στις τσεπες μας...
frenchman7
Και όπως είπε κάποιος,

το 2012 να είναι φούστης γιατί το 2011 μας μαμησε!
j-kidd13
Καλη χρονια να εχουμε,με υγεια πανω απ ολα,και λιγοτερα προβληματα σε σχεση με το 2011...
greeneyes13
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2012 ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΜΑΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΣΤΕΡΗΣΕ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!


υγ.χρονια πολλα στον Morfi και σε όλους όσους γιορτάζουν!
Zephyr
Καλή χρονιά σε όλους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! wav.gif
Μακάρι το 2012 να είναι μια χρονιά καλύτερη από την προηγούμενη. Αν πάλι δεν είναι, ας το πάρουμε χαλαρά για να την παλέψουμε peace.gif
gallistis


ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ (ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ)ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
Weekendman
Καλή χρονιά σε όλο το Φόρουμ αλλά και τον κόσμο γενικότερα με υγειά , και αν γίνεται μπασκετικό πρωτάθλημα στον Ολυμπιακό!
SG3ptshooter
Μιας και δεν ανοίγεις τις στοουνεριές μου όταν τις βάζω στο topic της Μουσικής, λάβε ως δώρο γενεθοιλείων:


Χρόνια Πολλά, Magnus92, είθε να κυριαρχείς all ways. Όχι τίποτε άλλο, μου είχες ευχηθεί κι εσύ δημοσίως και καραδοκούν μερικές Γκεστάπο να μας πούνε και γιούφτους.

Συγγνώμη που έχω κέφια τελευταία και αυτό ρίχνει την ποιότητα των posts μου btw. cool.gif
duncan21
Χρόνια πολλά Μάγνε aka Είδωλε κι από 'δω.Ένα γαμάτο 2012 θα ευχηθώ και κυρίως άπειρα κορμάκια στα σκέλια σου cool.gif που λέει και μια ψυχή.Τα σέβη μου...



Ελπίζω να μην ζητήσουν το clopyright του τραγουδιού κάποιοι αλητήριοι εδώ μέσα...
SG3ptshooter
O Βασιλείου ανήκει σε όλους, δεν είναι κτήμα κανενός. Σοφά έπραξες.
greeneyes13
να τα εκατοστήσεις magnus!!!!!
με υγεία και καλές εκπομπές smiley.gif
sacarame
Μάγνε χρόνια πολλά και καλά ρε ! Πολύχρονος!Ό,τι επιθυμείς να το βρεις μπροστά σου...
baskethood
Και από μένα χρόνια πολλά Magnus. Ο,τι επιθυμείς!!
pmam
Εύχομαι και γω στο γερο-Μάγνο που τώρα βγήκε έξω να τα κάψει (τα ξύλα στο τζάκι) και από εδώ χρόνια πολλά και καλά!
Βάλε ότι έβαλαν οι άλλοι, βάλε και κάνα κιλό ακόμα και έχεις και τις δικές μου ευχές!
Υγεία λοιπόν και ευτυχία σε οποιοδήποτε σημείο του χωροχρόνου κι αν βρίσκεσαι!

Υ.Γ. Τι έκανα πάλι! Να τα σπάσει + να το κάψει = να τα κάψει!
Υ.Γ. Ιδέα μου είναι ή η ομοιότητα των "Υ" και "γ" είναι πολύ ύποπτη? Τα έχετε δει ποτέ μαζί στο ίδιο πάρτυ?
Myria
QUOTE(pmam @ Jan 4 2012, 22:25 ) *
Εύχομαι και γω στο γερο-Μάγνο που τώρα βγήκε έξω να τα κάψει (τα ξύλα στο τζάκι) και από εδώ χρόνια πολλά και καλά!
Βάλε ότι έβαλαν οι άλλοι, βάλε και κάνα κιλό ακόμα και έχεις και τις δικές μου ευχές!
Υγεία λοιπόν και ευτυχία σε οποιοδήποτε σημείο του χωροχρόνου κι αν βρίσκεσαι!

Υ.Γ. Τι έκανα πάλι! Να τα σπάσει + να το κάψει = να τα κάψει!
Υ.Γ. Ιδέα μου είναι ή η ομοιότητα των "Υ" και "γ" είναι πολύ ύποπτη? Τα έχετε δει ποτέ μαζί στο ίδιο πάρτυ?


Μόνο??Στα αφτια θα παει,αν παρει ενα...



Υ.γ (<------pmam για σενα!)Χρονια Πολλα και απο εδω ρε για χτες να μην λενε πως δεν σου ευχηθηκαμε!!!
Magnus92
QUOTE(SG3ptshooter @ Jan 4 2012, 12:50 ) *


Σουγκου ευχαριστω ρε, αλλα ειπαμε ειμαστε σε πιο υποτονικο mood αυτες τις μερες... Τιμια η προσπαθεια σου ωστοσο...

QUOTE(duncan21 @ Jan 4 2012, 14:01 ) *


Για Ντουγκα-Ειδωλο τι να πω τωρα; Χιλιομετρα μπροστα ο τυπος... Απλα ακολουθηστε τον , οσοι μπορειτε...

QUOTE(greeneyes13 @ Jan 4 2012, 21:06 ) *


Σ ευχαριστω καλη μου ακροατρια... Ελπιζω να εχω και ευχες απο το τετραποδο...

QUOTE(sacarame @ Jan 4 2012, 22:08 ) *

Mod σ ευχαριστω πολυ ρε... Εισαι η αιτια που εχω βρει μπροστα μου κατι που επιθυμουσα πολυ... Ευχαριστω!


QUOTE(baskethood @ Jan 4 2012, 22:12 ) *


Νεστεροβιτς 'hood σε αυχαριστω πολυ ρε μαν...

QUOTE(pmam @ Jan 4 2012, 22:25 ) *


Κι αλλα κιλα ρε pmam ;;; Πως θα ελισσομαι μετα για να αποφευγω τις ταπες του Πελοπιδα και του γιατρου; Ασε, καλα ειμαι ετσι...
Χωροχρονος; Τι εννοείς ;;; Μηπως την 4-διαστατη επιφανεια σε πενταδιαστατο χωρο, με καμπυλωσεις γυρω απο τη μαζα ( για καποιους που δεν ξερουν... )

QUOTE(Myria @ Jan 5 2012, 01:36 ) *


. . .
( Σε εσενα δεν εχω να πω τιποτα. Εμφανισου ομως καποια στιγμη...)

________________________________________________________________________


Σας ευχαριστω ολους παιδες για τις ευχες σας ( και τους ντροπαλουληδες με τα π.μ. tongue.gif )... Να 'στε ολοι καλα...
Σας ευχομαι οτι επιθυμειτε περισσοτερο στο συμπαν!

rolleyes.gif
Nuntius
Γιόρταζε ο Μάγνος? Ντροπή μου, που δεν ευχήθηκα. Χρόνια πολλά smiley.gif
Magnus92
QUOTE(Nuntius @ Jan 5 2012, 02:33 ) *
Γιόρταζε ο Μάγνος? Ντροπή μου, που δεν ευχήθηκα. Χρόνια πολλά smiley.gif



Ευχαριστω πολυ ρε Νουντιε... Να 'σαι καλα... rolleyes.gif
Myria
@ duncan21

Χρονια Πολλα!!!Ο,τι επιθυμες ευχομαι Γιαννη μου και παντα τοσο ειδωλο...Σε περιμενω μεσα στο Γεναρη για εκεινη την υποσχεση που μου ειχες δωσει ενα βραδυ του Σαββατου wink.gif


Επισης το forum εχει ενα καρο Γιαννηδες που η φημη τους εχει φτασει εκκωφαντικη στα αφτια μου,οποτε
Χρονια Πολλα @Ginobili
Sg
Air Kef
(φυσικα) Flash
Και οποιος αλλος Γιαννης γιορταζει...Τα καλυτερα παιδια!!
Magnus92
QUOTE(Myria @ Jan 7 2012, 01:05 ) *
@ duncan21

Χρονια Πολλα!!!Ο,τι επιθυμες ευχομαι Γιαννη μου και παντα τοσο ειδωλο...Σε περιμενω μεσα στο Γεναρη για εκεινη την υποσχεση που μου ειχες δωσει ενα βραδυ του Σαββατου wink.gif



Σταματα να αντιγραφεις στεγνα τον Μαγνο... shot.gif
Αηδια εχει καταντησει...

btw. χρονια πολλα σε ολους σας Γιαννηδες...
Myria
QUOTE(Magnus92 @ Jan 7 2012, 01:16 ) *
Σταματα να αντιγραφεις στεγνα τον Μαγνο... shot.gif
Αηδια εχει καταντησει...

btw. χρονια πολλα σε ολους σας Γιαννηδες...

Ε ειναι βλαξ οποιος δεν γνωριζει οτι αυτο ανηκει σε σενα αγαπητε,δεν χρειαζοταν η επισημανση...Αλλωστε τετοια ειμαι tongue.gif
Zephyr
Χρόνια πολλά σε όλους τους Γιάννηδες! Να μας χαίρεστε smiley.gif !

ΥΓ. Και στις Ιωάννες/ Γιάννες/ Γιαννούλες/Άννες (ναι, υπάρχουν και Άννες που γιορτάζουν σήμερα rolleyes.gif )
greeneyes13
χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!!!!με υγεία!!!!
duncan21
QUOTE(Myria @ Jan 7 2012, 01:05 ) *
@ duncan21
Χρονια Πολλα!!!Ο,τι επιθυμες ευχομαι Γιαννη μου και παντα τοσο ειδωλο...Σε περιμενω μεσα στο Γεναρη για εκεινη την υποσχεση που μου ειχες δωσει ενα βραδυ του Σαββατου wink.gif

Much better e? 69.gif

Ευχαριστώ πάντως tongue.gif ...Χρόνια πολλά στους συνονόματους,να μας χαίρονται αυτοί που πρέπει...
Nuntius
Ευχαριστώ για όλες τις ευχές που μου δώσατε χθες (έστω και αν δεν το ξέρατε) και που ως κλασσικός Γιάννης τις είδα σήμερα tongue.gif

Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν και χθες και σε όσους γιορτάζουν και σήμερα, βεβαίως-βεβαίως smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(duncan21 @ Jan 8 2012, 18:21 ) *
Much better e? 69.gif

Ευχαριστώ πάντως tongue.gif ...Χρόνια πολλά στους συνονόματους,να μας χαίρονται αυτοί που πρέπει...


Εσυ δε θα πρεπε να μπεις τωρα! Επρεπε να ευχαριστησεις και να ευχηθεις στους υπολοιπους Γιαννηδες στις 20/1. Προς το παρον να ευχηθεις χρονια πολλα στους Μανωληδες, τους Μανους και τις Εμμανουελες. smiley.gif
Εγω θα σου ευχηθω σε σενα και σε ολους τους υπολοιπους εορταζοντες χτες με μια μερα καθυστερηση.
sacarame
QUOTE(Myria @ Jan 7 2012, 01:05 ) *
@ duncan21
Σε περιμενω μεσα στο Γεναρη για εκεινη την υποσχεση που μου ειχες δωσει ενα βραδυ του Σαββατου wink.gif




kseplenhs
-Καλή χρονιά σε όλους
-Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν λόγω ονόματος(φαντάζομαι ήταν πολλοί αυτές τις μέρες)
-αντε και πολύχρονοι όσοι είχαν γενέθλια μέσα στις γιορτές(επειδή έχω κέφια)
rchos
QUOTE(kseplenhs @ Jan 12 2012, 01:31 ) *
(επειδή έχω κέφια)


α ρε τζου ντορσι τι κανεις.
ανεβασες την ψυχολογια στα υψη...
aegeansheed
ex-©Raptor είναι, μην ενθουσιάζεστε
baskethood
Έχει γενέθλια η μορφή του forum σήμερα; tongue.gif
Χρόνια σου πολλά, ό,τι επιθυμείς Βασίλη. 'Αντε και σύντομα πολίτης biggrin.gif
morfi
QUOTE(baskethood @ Jan 22 2012, 12:01 ) *
Έχει γενέθλια η μορφή του forum σήμερα; tongue.gif
Χρόνια σου πολλά, ό,τι επιθυμείς Βασίλη. 'Αντε και σύντομα πολίτης biggrin.gif

Ω ευχαριστώ, ευχαριστώ biggrin.gif. Και εσύ να είσαι καλά...
j-kidd13
Χρονια πολλα morfi....Ευχομαι ο,τι καλυτερο!
greeneyes13
χρόνια πολλά Μύρια!!!!
εύχομαι να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί!!!!
Nuntius
Χρόνια πολλά στον Αιγαλεώτη φίλο μας αλλά και στην Μύρια smiley.gif
morfi
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 22 2012, 18:27 ) *
Χρονια πολλα morfi....Ευχομαι ο,τι καλυτερο!


QUOTE(Nuntius @ Jan 23 2012, 00:51 ) *
Χρόνια πολλά στον Αιγαλεώτη φίλο μας αλλά και στην Μύρια smiley.gif

Σας ευχαριστώ πολύ! biggrin.gif
duncan21
Πολλά μπορώ να ευχηθώ αλλά ως γνωστόν δεν μ' αρέσουν οι υπερβολές.Χρόνια πολλά κι καλά Μύρια,να τα εκατοστήσεις.Κάθε χρόνος που περνάει ν' αφήνει πάνω σου μόνο σημάδια ευτυχίας κι επιτυχίας smile.gif .
benchwarmer
Χρονια πολλα Μυρια, οτι επιθυμεις! smiley.gif
frenchman7
Χρόνια πολλά κι από μένα! rolleyes.gif
Magnus92
Χρονια πολλα φιλε oh bane bane
Χρονια πολλα φιλε kobe#23

banana.gif banana.gif banana.gif


blech.gif
sacarame
Μύρια χρόνια πολλά και καλά!!! Πολύχρονη!! Ό,τι επιθυμείς να το βρείς μπροστά σου!!
Myria
QUOTE(benchwarmer @ Jan 23 2012, 19:53 ) *
Χρονια πολλα Μυρια, οτι επιθυμεις! smiley.gif


Θεε των θεων σ ευχαριστω που με θυμηθηκες..Και εσυ τα καλυτερα smile.gif


Ευχαριστω και τους υπολοιπους που τους εχω περιποιηθει ξεχωριστα και αυτους που δεν ευχηθηκαν ετσι γιατι ειμαστε μεγαλες καρδιες..


@ Magnus

Χρονια του πολλα σε οποιον ευχηθηκες...

QUOTE(sacarame @ Jan 23 2012, 22:33 ) *
Μύρια χρόνια πολλά και καλά!!! Πολύχρονη!! Ό,τι επιθυμείς να το βρείς μπροστά σου!!


Ωπ και πανω που δεν περιμενα αλλες ευχετουρες!
Σ ευχαριστω πολυ Στελιο και εσυ ο,τι ποθεις και παντα τα καλυτερα!
Magnus92
QUOTE(Myria @ Jan 23 2012, 22:36 ) *


Τα 'χεις τα χρονακια σου παντως κι εσυ ε;
Myria
QUOTE(Magnus92 @ Jan 23 2012, 22:42 ) *
Τα 'χεις τα χρονακια σου παντως κι εσυ ε;

Μαθε μπαλιτσα αγορινα!!Η γρια η κοτα εχει το ζουμι..
greeneyes13
QUOTE(Myria @ Jan 23 2012, 22:47 ) *
Μαθε μπαλιτσα αγορινα!!Η γρια η κοτα εχει το ζουμι..
77.gif
Magnus92
QUOTE(Myria @ Jan 23 2012, 22:47 ) *
Μαθε μπαλιτσα αγορινα!!Η γρια η κοτα εχει το ζουμι..


Εκ διαμετρου αντιθετα τα βλεπω εγω, το ξερεις ... banana.gif


Τελος παντων, ηρθε η ωρα να το πω μαλλον: Χρονια πολλα Μυρια!!!
Σου ευχομαι ολοψυχα οτι επιθυμεις περισσοτερο smile.gif

Συνεχισε να μου λες πραγματα που δεν θα κανω ποτε tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.