Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Pierce
υπενθυμιζω οτι συζηταω οποιοδηποτε trade εχει μεσα τον ντανλιβι biggrin.gif (καλα οχι και οποιοδηποτε αλλα λεμε τωρα)
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Dec 31 2007, 16:21 ) *
Λοιπόν,το επεξεργάστηκα...Όπου υπάρχει το όνομα Josh Smith υπάρχει και 1 όχι... tongue.gif Είναι ο αντίστοιχος Ginobili για μένα!
Τον Felton τον θέλω εγώ αλλά δεν έχω παίχτη να δώσω...

έκανα μία πρόταση, νομίζω είναι καλή smile.gif

pierce η πρότασή μου σου αρέσει
ή είναι πολύ κακή;
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Dec 31 2007, 14:21 ) *
Λοιπόν,το επεξεργάστηκα...Όπου υπάρχει το όνομα Josh Smith υπάρχει και 1 όχι... tongue.gif Είναι ο αντίστοιχος Ginobili για μένα!

Καλά αυτό δεν το πιστέυω..με καμία δύναμη της Παναγίας!!!! biggrin.gif Πάω στοίχημα ότι αν σου προτείναν ανταλλάγή με τον Λεμπρόν για τον Τζός...θα είχες φύγει με τα 1000..για να δεχθείς!!!.Θα έκανες Πρωτοχρονιά πριν της 12.... tongue.gif


-Όσο για μένα...δέχομαι προτάσεις για όλους και για τα πάντα.(Εκτός του Τζινόμπιλι).
Θέλω ιδιαίτερα να ανταλλάξω τον Μπούζερ...και τον Τούρκογλου(επειδή είναι Τούρκος...).Αλλά συζητάω τα πάντα.
sarounas
δυστυχώς παιδιά αν δεν λυθεί το πρόβλημα δεν μπορώ να κινηθώ για τίποτα προς το παρόν

δυστυχώς πρέπει να έχει φύγει και ο pierce,
δεν τον βλέπω μέσα
οπότε μάλλον δεν λύνεται το πρόβλημα

α και μήπως έχει πουθενά χρονόμετρο για το πότε κλειδώνει;



JJC το trade Oκαφόρ για Ρόυντι Γκέι δεν σου αρέσει; wink.gif
Gravedigger
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 00:46 ) *
δυστυχώς παιδιά αν δεν λυθεί το πρόβλημα δεν μπορώ να κινηθώ για τίποτα προς το παρόν

δυστυχώς πρέπει να έχει φύγει και ο pierce,
δεν τον βλέπω μέσα
οπότε μάλλον δεν λύνεται το πρόβλημα

Τι πρόβλημα υπάρχει???
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 2 2008, 00:54 ) *
Τι πρόβλημα υπάρχει???

Pending
01/01/08 04:51 PM ET - All stars sends Hughes, Larry - CLE (PG,SG) to astrapi-geo
- All stars sends McDyess, Antonio - DET (PF) to astrapi-geo
- All stars sends Smith, Joe - CHI (PF) to astrapi-geo
- astrapi-geo sends Gomes, Ryan - MIN (SF,PF) to All stars
- astrapi-geo sends O'Neal, Shaquille - MIA © to All stars


βγάζει αυτό το pending στο trade που έκανα αντί για Approved και ολοκλήρωση
και δεν ξέρω πως να συνεχίσω
Gravedigger
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 00:58 ) *
Pending
01/01/08 04:51 PM ET - All stars sends Hughes, Larry - CLE (PG,SG) to astrapi-geo
- All stars sends McDyess, Antonio - DET (PF) to astrapi-geo
- All stars sends Smith, Joe - CHI (PF) to astrapi-geo
- astrapi-geo sends Gomes, Ryan - MIN (SF,PF) to All stars
- astrapi-geo sends O'Neal, Shaquille - MIA © to All stars
βγάζει αυτό το pending στο trade που έκανα αντί για Approved και ολοκλήρωση
και δεν ξέρω πως να συνεχίσω

Δηλαδή θέλεις να γίνει αυτό το trade?Μπορώ να το κάνω εγώ...
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 2 2008, 01:03 ) *
Δηλαδή θέλεις να γίνει αυτό το trade?Μπορώ να το κάνω εγώ...

μα φυσικά
πάτησα accept πριν μία ώρα
συνήθως αυτό το pending το βγάζει στα πρώτα πέντε λεπτά και μετά γίνεται approved
αλλά τώρα δεν προχωρά

αν μπορείς να το κάνεις αμέσως θα περιμένω
αν χρειάζεται χρόνος πέσμου να φύγω γιατί νυστάζω sad.gif
Gravedigger
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 01:07 ) *
μα φυσικά
πάτησα accept πριν μία ώρα
συνήθως αυτό το pending το βγάζει στα πρώτα πέντε λεπτά και μετά γίνεται approved
αλλά τώρα δεν προχωρά

αν μπορείς να το κάνεις αμέσως θα περιμένω
αν χρειάζεται χρόνος πέσμου να φύγω γιατί νυστάζω sad.gif

Θα το κάνω τώρα!Απλά θέλει κανένα 10λεπτο για ν αλλάξουν ομάδα οι παίχτες.
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 2 2008, 01:09 ) *
Θα το κάνω τώρα!Απλά θέλει κανένα 10λεπτο για ν αλλάξουν ομάδα οι παίχτες.

άντε να περιμένω
καλά όμως, γιατί δεν το έκανε πριν;
Gravedigger
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 01:12 ) *
άντε να περιμένω
καλά όμως, γιατί δεν το έκανε πριν;

Δεν ξέρω τι παίχτηκε...Πάντως το trade έγινε και έκανα drop τον Luke Walton,αυτόν είχες κάνει και εσύ!
sarounas
QUOTE(Gravedigger @ Jan 2 2008, 01:16 ) *
Δεν ξέρω τι παίχτηκε...Πάντως το trade έγινε και έκανα drop τον Luke Walton,αυτόν είχες κάνει και εσύ!

ok thanks
παιδιά συνεχίζουμε αύριο icon_wave.gif
Gravedigger
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 01:29 ) *
ok thanks
παιδιά συνεχίζουμε αύριο icon_wave.gif

Τίποτα!Καλά trades! laugh.gif
Ginobili
Τελικά...πότε κλείνουν τα ρόστερ? Κανονικά απόψε που είναι Τρίτη...ή αύριο,αφού σήμερα δεν έχει αγώνες?
Ginobili
Κώστα...δέξου όσο είναι ακόμη νωρίς...πριν αλλάξω γνώμη!!!! laugh.gif Ακόμη και τώρα,κάθομαι στην τσίτα για την πρόταση μου!! Με τρώνε οι ενδοιασμοί!!!
Πετάγομαι μέχρι την Λεωφόρο..να πάρω εισιτήριο για έναν φίλο μου...όταν γυρίσω....ελπίζω να μην έχεις δεχθεί...για να σωθώ... tongue.gif
Ginobili
Αυτό ήταν...την πήρα πίσω την πρόταση....
Καλά ρε Κώστα...τι αντιπρόταση ήταν αυτή που μου έκανες?? Μού έβγαλε το μάτι... tongue.gif
geosider
QUOTE(Ginobili @ Jan 2 2008, 12:52 ) *
Αυτό ήταν...την πήρα πίσω την πρόταση....
Καλά ρε Κώστα...τι αντιπρόταση ήταν αυτή που μου έκανες?? Μού έβγαλε το μάτι... tongue.gif

έχω τους φερέγγυους και αρκετά φορμαρισμένους παρά τα μικρά τους σκορ μακντάις τέλφερ και τον σμιθ του σικάγο
περιμένω τις προτάσεις σας rolleyes.gif
sarounas
Κώστα βλέπω απέσυρες τις προτάσεις σου ohmy.gif , λυπάμαι αλλά χθες δεν μπορούσα να κάνω τίποτα, ήμουν με τα χέρια δεμένα

Μανού τί θα έλεγες για μια ανταλλαγή Ντάνκαν- Κιντ;
όσο και αν σου φαίνεται παράξενο ο Βιλανουέβα παρά το σκορ του δεν είναι για πέταμα, ελπίζω σε αυτόν
αλλά και πάλι Ντάνκαν-Τμακ για Μπούζερ-Χιλ δύσκολο να δεχτώ

να ξέρετε όλοι ότι ανταλλάσω τον Τιμόθεο (τον Ντάνκαν ντε tongue.gif ) με πρωτοκλασάτο PG

ΥΓ1: πρέπει να βρούμε κάποιον να πάρει την θέση του FILAGRIOS ugly_tocktock.gif δεν είναι δυνατόν να
κάθονται εκεί και ουσιαστικά χωρίς να συμμετέχουν στο παιχνίδι οι Νας, Μπάτλερ και Ντενγκ sad-smiley-009.gif

ΥΓ2: jjc άντε αγόρι μου torture.gif αποφάσισε επιτέλους για Οκαφόρ και Ρούντι Γκέι
αν δεν σου αρέσει πάτα decline να τελειώνουμε icon_wave.gif
jjc
Ρε συ σαρουναςμας δουλευεις? Εχεις μπαρον-φελτον και ψαχνεις για pg?
Εμεις δηλαδη τι να πουμε που βολευομαστε με ουατσον και καρτερ?

Το ενδιαφερον μου για το μπαρον ισχυει, κανε μια προταση και με αυτον
Την προταση σου μαλλον θα τη δεχτω ταυτοχρονα με αυτη του BfB
sarounas
QUOTE(jjc @ Jan 2 2008, 18:09 ) *
Ρε συ σαρουναςμας δουλευεις? Εχεις μπαρον-φελτον και ψαχνεις για pg?
Εμεις δηλαδη τι να πουμε που βολευομαστε με ουατσον και καρτερ?

Το ενδιαφερον μου για το μπαρον ισχυει, κανε μια προταση και με αυτον
Την προταση σου μαλλον θα τη δεχτω ταυτοχρονα με αυτη του BfB

έχω σχέδιο γι'αυτό blech.gif
σκέφτομαι να πουλήσω τον γίγαντα Μπαρόν μέτα wink.gif
είναι επόμενη κίνηση ο Μπαρόν
γιατί αν σου πω τι θέλω αυτή την στιγμή για να σου τον δώσω θα με βρίζεις μέχρι να τελειώσει η σεζόν

τι θα κάνεις με αυτό το Οκαφόρ-Γκέι;
jjc
θα δεχτω ντε πριν 2 λεπτα το εγραψα
Ο μπαρον ειναι ολη η ιστορια, πες μου τι θες χωρις ενδοιασμους κσι πσθη smile.gif
sarounas
QUOTE(jjc @ Jan 2 2008, 18:23 ) *
θα δεχτω ντε πριν 2 λεπτα το εγραψα
Ο μπαρον ειναι ολη η ιστορια, πες μου τι θες χωρις ενδοιασμους κσι πσθη smile.gif

ok τώρα κατάλαβα,
θα το ρισκάρω αλλά εσύ το ήθελες wink.gif


οk? κάνε ένα decline τώρα αλλά
μην φωνάξεις 19.gif
jjc
w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Φοβερος ο σαρουνας. Πρεπει να ομολογησω οτι την ιδια προταση την ειχα δεχτει για να παρω λεμπρον και την απερριψα, οποτε θα αποριψω και αυτη
Οταν αποφασησεις να τον δωσεις, με λιγο πιο λογικα ανταλαγματα, κανε την πρωτη προταση σε μενα!!!!!!!!
sarounas
QUOTE(jjc @ Jan 2 2008, 18:36 ) *
w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Φοβερος ο σαρουνας. Πρεπει να ομολογησω οτι την ιδια προταση την ειχα δεχτει για να παρω λεμπρον και την απερριψα, οποτε θα αποριψω και αυτη
Οταν αποφασησεις να τον δωσεις, με λιγο πιο λογικα ανταλαγματα, κανε την πρωτη προταση σε μενα!!!!!!!!

αφού σου τα έλεγα laugh.gif
υπομονή αγόρι μου υπομονή
εκτός αν σου αρέσει η εναλλακτική Όλντριτζ στην θέση του Νοβίτσκι wink.gif
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 15:44 ) *
Μανού τί θα έλεγες για μια ανταλλαγή Ντάνκαν- Κιντ;
όσο και αν σου φαίνεται παράξενο ο Βιλανουέβα παρά το σκορ του δεν είναι για πέταμα, ελπίζω σε αυτόν
αλλά και πάλι Ντάνκαν-Τμακ για Μπούζερ-Χιλ δύσκολο να δεχτώ

Βρε συ...θέλω πολύ να δεχτώ...ΑΛΛΑ...ο Κίντ είναι ο μοναδικός μου Πλέι μέικερ!!!! Με ποιόν θα παίζω μετά??? Θα πρέπει αναγκαστικά,να πάρω έναν PG-σαπάκι από τους Free agents με σκόρ 18....για βασικό!!!!

Η πρόταση μου ήταν η καλύτερη δυνατή!!! Εκπληκτική κατά την γνώμη μου!!! Σου πρόσφερα συνολικά,πολύ μεγαλύτερο σκόρ+ότι πήρα το ρίσκο,να βάλω τον Μακρέιντι στην ομάδα μου...που κάθε βδομάδα τραυματίζεται!!!! Τα περί Βιλανουέβα...είναι φτηνές δικαιολογίες,τα ακούω βερεσέ... icon_drunk.gif Εκεί κόλλησες,και δεν δέχτηκες?,ότι θα έχανες τον Βιλανουέβα..? Στον χαρίζω...δεν τον θέλω... tongue.gif
Ginobili
QUOTE(geosider @ Jan 2 2008, 14:11 ) *
έχω τους φερέγγυους και αρκετά φορμαρισμένους παρά τα μικρά τους σκορ μακντάις τέλφερ και τον σμιθ του σικάγο
περιμένω τις προτάσεις σας rolleyes.gif

Με π@@ρδές...δεν βάφονται αυγά tongue.gif Αν περιμένεις να σου δώσω Μπούζερ..για ένα κάρο παγκίτες...είσαι γελασμένος... laugh.gif
sarounas
QUOTE(Ginobili @ Jan 2 2008, 18:42 ) *
Βρε συ...θέλω πολύ να δεχτώ...ΑΛΛΑ...ο Κίντ είναι ο μοναδικός μου Πλέι μέικερ!!!! Με ποιόν θα παίζω μετά??? Θα πρέπει αναγκαστικά,να πάρω έναν PG-σαπάκι από τους Free agents με σκόρ 18....για βασικό!!!!

Η πρόταση μου ήταν η καλύτερη δυνατή!!! Εκπληκτική κατά την γνώμη μου!!! Σου πρόσφερα συνολικά,πολύ μεγαλύτερο σκόρ+ότι πήρα το ρίσκο,να βάλω τον Μακρέιντι στην ομάδα μου...που κάθε βδομάδα τραυματίζεται!!!! Τα περί Βιλανουέβα...είναι φτηνές δικαιολογίες,τα ακούω βερεσέ... icon_drunk.gif Εκεί κόλλησες,και δεν δέχτηκες?,ότι θα έχανες τον Βιλανουέβα..? Στον χαρίζω...δεν τον θέλω... tongue.gif

μην μου αγχώνεσαι σου έχω μία ακόμη φοβερή πρόταση που θα λύσει τα προβλήματά σου

κακό πάντως να μην εκτιμάς το τεράστιο μέγεθος Τσάρλι Βιλανουέβα
είναι παράμοια περίπτωση με Σκόλα
και δεν είναι φτηνές δικαιολογίες στην βασική ομάδα τα έχω τα παιδιά icon_drunk.gif
jjc
sarounas guess what?

Καλοριζικος ο μοναδικος σεντερ τις ομαδας σου
Ασταθης οσο λιγοι αλλα και ικανος για 60αρια

Τωρα θα σκεφτω για
τζειμς αφου το προβλημα στα guard λυθηκε
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 16:52 ) *
μην μου αγχώνεσαι σου έχω μία ακόμη φοβερή πρόταση που θα λύσει τα προβλήματά σου

κακό πάντως να μην εκτιμάς το τεράστιο μέγεθος Τσάρλι Βιλανουέβα
είναι παράμοια περίπτωση με Σκόλα
και δεν είναι φτηνές δικαιολογίες στην βασική ομάδα τα έχω τα παιδιά icon_drunk.gif

Πραγματικά..τρομερή η πρόταση σου... icon_drunk.gif
Λοιπόν...αν δεχτώ..τα πράγματα θα έχουν ώς εξής....Την θέση του Τζέιμσον(40.7) θα την πάρει ο Ντάνκαν(42.1)...και στην θέση του πλέι μέικερ..θα διώξω τον Κίντ(43.3)...για να πάρω τον Φέλτον(29.6).... laugh.gif
Τον Γουίλκοξ..που μου δίνεις τι να τον κάνω??? Πάει φουριόζος για πάγκο....

Λοιπόν...πάω να ετοιμαστώ...για να πάω ΟΑΚΑ..να δώ την Παρτιζάν... tongue.gif ...
Ελπίζω να λογικευτείτε... tongue.gif
sarounas
QUOTE(Ginobili @ Jan 2 2008, 19:05 ) *
Πραγματικά..τρομερή η πρόταση σου... icon_drunk.gif
Λοιπόν...αν δεχτώ..τα πράγματα θα έχουν ώς εξής....Την θέση του Τζέιμσον(40.7) θα την πάρει ο Ντάνκαν(42.1)...και στην θέση του πλέι μέικερ..θα διώξω τον Κίντ(43.3)...για να πάρω τον Φέλτον(29.6).... laugh.gif
Τον Γουίλκοξ..που μου δίνεις τι να τον κάνω??? Πάει φουριόζος για πάγκο....

Λοιπόν...πάω να ετοιμαστώ...για να πάω ΟΑΚΑ..να δώ την Παρτιζάν... tongue.gif ...
Ελπίζω να λογικευτείτε... tongue.gif

λυπάμαι τι να σου κάνω;
πάντως εμείς οι δύο μεταξύ μας πρέπει να έχουμε κάνει όσες αρνήσεις έχουν κάνει όλοι οι υπόλοιποι μαζί στο fantasy icon_drunk.gif
sarounas
QUOTE(jjc @ Jan 2 2008, 19:03 ) *
sarounas guess what?

Καλοριζικος ο μοναδικος σεντερ τις ομαδας σου
Ασταθης οσο λιγοι αλλα και ικανος για 60αρια

thanks,
έχω και τον Σακίλ βέβαια
αλλα ποιος ξέρει πότε θα συνέλθει, ίσως και ποτέ
μόνη μου ελπίδα είναι να πάρει κανένα κιλό, κοντεύει να γίνει καχεκτικός για τα δεδομένα του sad.gif
Ginobili
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 17:20 ) *
thanks,

μόνη μου ελπίδα είναι να πάρει κανένα κιλό, κοντεύει να γίνει καχεκτικός για τα δεδομένα του sad.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
Νομίζω πλέον..θα πρέπει να τον λέμε Baby Shaq!!!...και τον Σόφο:Big Shaquille ...!! tongue.gif
geosider
QUOTE(Ginobili @ Jan 2 2008, 16:46 ) *
Με π@@ρδές...δεν βάφονται αυγά tongue.gif Αν περιμένεις να σου δώσω Μπούζερ..για ένα κάρο παγκίτες...είσαι γελασμένος... laugh.gif

ououou δεν ντρέπεσαι ρε
πότε σου πρότεινα εγώ τέτοιο πράγμα και μ έκανες ρεζίλι
εγώ απλά είπα ότι αυτοί οι παίκτες παίζουν πολύ καλά και θα ανέβει το μέσο όρο τους
αν ενδιαφέρεται κανένας είμαι διαθέσιμος αλλά εννοείτε με λογικές ανταλλαγές


ρε σεις για τον σακίλ ο νιλ καλά λέτε έχει χάσει πάρα πολλά κιλά τον είχα δει σε στιγμιότυπα από ένα ματς που έκανε μπλονζόν και κωλοτούμπες
jjc
GInobili αλλη μια φοβερη προταση, αλλα ο Roy κατηφοριζει προς Ζωνιανα, και ο ρεντ που εχει 5 παιχνιδια την αλλη εβδομαδα δε φευγει. Το Νοβιτσκι-Μπουζερ δε με χαλαει tongue.gif
Το Μπουζερ, αναρωτιεμαι γιατι θες να τον δωσεις αφου ειναι παιχταρα!
Ginobili
QUOTE(jjc @ Jan 3 2008, 12:31 ) *
Το Μπουζερ, αναρωτιεμαι γιατι θες να τον δωσεις αφου ειναι παιχταρα!

Είναι Μορμόνος...!!!! tongue.gif Α!!! Και τον Τούρκογλου θέλω να δώσω!!! Και τον Τζο Τζόνσον!!!
sarounas
w00t.gif ohmy.gif w00t.gif
γεια και πάλι icon_wave.gif

λοιπόν, έχω πολύ ενδιαφέρουσες προτάσεις για τον μεγαλύτερο ηγέτη στην εποχή μας (τον φοβερό και τρομερό 41.gif BARON 77.gif ) εκ των οποίων η μία είναι ουσιαστικά ευθεία ανταλλαγή με τον Λεμπρόν
οπότε αν πάει εκεί ξεχάστε τον, δεν βλέπω να ξαναφεύγει ποτέ wink.gif

θα σας περιμένω λίγο μήπως ενδιαφέρεται κάποιος ακόμη
αλλά μετά πατάω accept icon_wave.gif
Pierce
τον θελω εγω. (αν δεν εγινε το trade) , θυμασε οτι σου ειχα κανει πολυ καλη προταση, κανε μου μια εσυ τωρα με αντιστοιχα λογικα ανταλλαγματα.( αλλα απο οτι ειδα εγινε....)

ρε τζινομπιλι να ανταλλαξουμε ομαδα θες tongue.gif ;
περα απο την πλακα ειναι καλη η προσφορα σου, αλλα την αρνηθηκα , δεν θελω τοσο δραστικες αλλαγες....
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 19:00 ) *
τον θελω εγω. (αν δεν εγινε το trade) , θυμασε οτι σου ειχα κανει πολυ καλη προταση, κανε μου μια εσυ τωρα με αντιστοιχα λογικα ανταλλαγματα.( αλλα απο οτι ειδα εγινε....)

ρε τζινομπιλι να ανταλλαξουμε ομαδα θες tongue.gif ;
περα απο την πλακα ειναι καλη η προσφορα σου, αλλα την αρνηθηκα , δεν θελω τοσο δραστικες αλλαγες....

όχι δεν έγινε ακόμη αλλά θα γίνει σύντομα
ρίξε μια ματιά, σου αρέσει η πρόταση;

motzotzo όχι όχι σε καμμία περίπτωση
Pierce
(τελικα δεν εφυγε tongue.gif )

πολυ καλη προσφορα, αλλα σκαλωνω 1) στον τζακσον (ειναι εργαλειο δεν φευγει) 2) στον τιμοθεο , ενταξει τον πηραμε μια φορα εκανε σκορ αλλα τραυματίστηκε δεν τον θελω tongue.gif

ετοιμαζω αντιπροταση εντος ολιγου stay tuned biggrin.gif
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 19:16 ) *
(τελικα δεν εφυγε tongue.gif )

πολυ καλη προσφορα, αλλα σκαλωνω 1) στον τζακσον (ειναι εργαλειο δεν φευγει) 2) στον τιμοθεο , ενταξει τον πηραμε μια φορα εκανε σκορ αλλα τραυματίστηκε δεν τον θελω tongue.gif

ετοιμαζω αντιπροταση εντος ολιγου stay tuned biggrin.gif

οk, αλλά να ξέρεις ότι έχεις ανταγωνιστές icon_drunk.gif
λοιπόν;
Pierce
με παιδεψε αρκετη ωρα , και τελικα εγινε η προταση smile.gif
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 19:38 ) *
με παιδεψε αρκετη ωρα , και τελικα εγινε η προταση smile.gif

τσου
αν στην προηγούμενη πρότασή μου βάλω στην θέση του Τζάκσον τον Τζος Χάουαρντ συμφωνείς;

αν μου πεις όχι, έκλεισε οριστικά και αμετάκλητα
θα πατήσω accept στην πρόταση του Mανού wink.gif
Pierce
και σε αυτη την προταση βγαινω χαμενος που δεν δεχτηκες,
αφου ο χαουαρντ εχει καλυτερο σκορ απο τον τζακσον tongue.gif (ο καημος μου ειναι να φυγει ο ντανλιβι) . δεν πειραζει καλοριζικος ginobili ο μπαρον
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 19:46 ) *
και σε αυτη την προταση βγαινω χαμενος που δεν δεχτηκες,
αφου ο χαουαρντ εχει καλυτερο σκορ απο τον τζακσον tongue.gif (ο καημος μου ειναι να φυγει ο ντανλιβι) . δεν πειραζει καλοριζικος ginobili ο μπαρον

βασικά ήθελα να ξεφορτωθω με κάποιο καλό αντάλλαγμα και τον
απερίγραπτο #@$%$%# Τ-MAC (άι σιχτίρ από δω και μην σε ξαναβρώ μπροστά μου
από ζάχαρη είσαι φτιαγμένος παιδάκι μου; )
ουφ το έβγαλα από μέσα μου και ξέσκασα

ευχαριστώ Μανού για την συνεργασία
πιστεύω ο Μπούζερ θα αποδειχτεί πιο αποτελεσματικός απο τον Τιμόθεο
και ο Κίντ θα ξεπεράσει σε σκορ τον Μπαρόν (αρκετές συγκλονιστικές εμφανίσεις έκανε τον τελευταίο μήνα τώρα πρέπει να ξεκουραστεί λίγο μιας που πάνε καλά αντιθέτως ο Κιντ πρέπει να σπρώξει λίγο την ομάδα του)

ελπίζω να δικαιωθώ tongue.gif
πάω να δω Εφές-Μακάμπι τώρα icon_wave.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 17:46 ) *
καλοριζικος ginobili ο μπαρον

Ποιός Μπαρόν???!!!! w00t.gif ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΝΤΑΝΚΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟΝ ΝΤΑΝΚΑΝ!!! Τον Tim Duncan!!!:wow: ΝΑΙ!!!!!!!!!!! ΝΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑΙ !!!!!!!!!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
ΝΑΙ!!!!! ΝΑΙ !!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ PF ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ...ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ!!!!! Εκεί που έπρεπε ......στου Θρυλικούς...στους ανεπανάληπτους...στους απίστευτους....SAN ANTONIO SPURS!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
Βρήκε τον φίλο του τον Τζινόμπιλι!!!! Ναι,είναι γεγονός πια!!! 41.gif Τζινόμπιλι και Ντάνκαν...θα πορευτούν χέρι-χέρι από εδώ και πέρα!!!!!!
Pierce
εγω τουρκους στην ομαδα μου δεν θελω laugh.gif
οπως και σαπακια σαν τον tmac, μου φτανουν οι αλλοι που εχω στον παγκο.... tongue.gif

οποτε θα αρνηθω τζινομπιλι απο οτι καταλαβες
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Jan 3 2008, 22:30 ) *
εγω τουρκους στην ομαδα μου δεν θελω laugh.gif

Άντε ρε Ρατσιστή..!!! tongue.gif laugh.gif ...Τι σου φταίξανε οι καημένοι οι Τούρκοι??? sad.gif Δεν πιστεύεις στην Ελληνοτουρκική φιλία...?? icon_drunk.gif Επειδή δηλ..μας είχαν σκλαβωμένους 400 χρονάκια...και μας αλλάζουν τον αδόξαστο,και έκαναν απόβαση στην Κύπρο,παίρνωντας την μισή.......και κάνουν παραβιάσεις στο Αιγαίο...και κάνουν προκλητικές δηλώσεις...και επειδή οι Γκρίζοι Λύκοι...καίνε τις Εκκλησίες...θα την πληρώσει ο καημένος ο Τούρκογλου...??? laugh.gif



Υ.Γ Παιδιά..!!! Περιμένω προτάσεις για Τούρκογλου!!!!
kostasvc15
QUOTE(sarounas @ Jan 2 2008, 15:44 ) *
Κώστα βλέπω απέσυρες τις προτάσεις σου ohmy.gif , λυπάμαι αλλά χθες δεν μπορούσα να κάνω τίποτα, ήμουν με τα χέρια δεμένα

Σορυ αλλα ειδα οτι την επομενη εβδομαδα εχω παρα πολλα παιχνιδια και δεν θελω να δωσω καποιον ακομα...παντως περιμενω προτασεις....καλες και κακες.Ο Χαουαρντ τωρα βρηκε να πεσει;Τωρα που τον πηρα;Ο Κομπι τα ιδια...να ναι καλα ο Πολ...
Gravedigger
Τραγική μέρα η χθεσινή...Ο Wade για κάποιο άγνωστο λόγο δεν έπαιξε (το κέρατο μου angry_red.gif ) ενώ ο Ellis μάλλον παράφαγε τις γιορτές και έτσι αδυνατούλης που είναι δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του.
Ginobili
pierce...μια χαρά ο Ντανλίβι..χθές.Προσπαθεί να σου αλλάξει γνώμη..και να τον κρατήσεις στην ομάδα... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.