Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Wilkinson
Sostos o pierce...
Apo vdomada(pantos an dialega mia mallon tin teleutea tou ginobili tha dialega oriaka vevea giati kai oi alles itane poli kales alla o Ming mou gemizi perisotero to mati)
Apo vdomada loipon biggrin.gif

Y.g dedomenou panta oti o Duncan agonizete sinithos 20-30 lepta tongue.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 13 2007, 23:19 ) *
προτεινω να τον αφησουμε λιγο για να μαθει λιγο το παιχνιδι και απο εβδομαδα του την ξαναπεφτουμε για τον KG....
(αφου δεν τον δινει ουτε για τον ντανκαν + 3 πολυ καλους παιχτες...)

Καλά τι λές...? tongue.gif Εδώ δεν τον δίνει για τον Γιάο Μίνγκ w00t.gif +3 πολύ καλούς παίκτες.....
Που σίγουρα ο Γιάο καλύτερος του Ντάνκαν δεν είναι..στο σύστημα αξιολόγησης όμως....είναι.
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 13 2007, 23:19 ) *
προτεινω να τον αφησουμε λιγο για να μαθει λιγο το παιχνιδι και απο εβδομαδα του την ξαναπεφτουμε για τον KG....
(αφου δεν τον δινει ουτε για τον ντανκαν + 3 πολυ καλους παιχτες...)

Τι να πω και εγω που του εδωσα 3 σουπερ σταρς...Εγω προτεινω αν δεν δωσει Kg την αλλη εβδομαδα να τον βγαλουμε απο το φαντασυ και να μοιραστουμε τους παιχτες του (εγω τον Γκαρνεττ)...Δωστου και κανενα μπαν για να τον φοβησεις λιγο αμα ειναι...μη μασας χαχα

QUOTE(Wilkinson @ Nov 13 2007, 23:03 ) *
Toso mapa protasi ekana... blink.gif rolleyes.gif

Νεος εισαι ακομα...δικαιολογεισαι tongue.gif ...ολοι θελουμε να πιασουμε καποιον κοροιδο biggrin.gif 69.gif

Εντιτ:Ρε Πιρς βαλε και κανενα πολλ στο φαντασυ να γουσταρουμε...
Wilkinson
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 14 2007, 01:29 ) *
Τι να πω και εγω που του εδωσα 3 σουπερ σταρς...Εγω προτεινω αν δεν δωσει Kg την αλλη εβδομαδα να τον βγαλουμε απο το φαντασυ και να μοιραστουμε τους παιχτες του (εγω τον Γκαρνεττ)...Δωστου και κανενα μπαν για να τον φοβησεις λιγο αμα ειναι...μη μασας χαχα
Νεος εισαι ακομα...δικαιολογεισαι tongue.gif ...ολοι θελουμε να πιασουμε καποιον κοροιδο biggrin.gif 69.gif

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif kalo..... ugly_tocktock.gif
jjc
Δε γινεται αυτο το πραμα...

Καθε πρωτη μερα ακθε εβδομαδας ενας παιχτης μου ταυματιζεται, και συνεχιζω με 8 angry_red.gif angry_red.gif
Ποιος με καταραστηκε? sad.gif
geosider
τί απάντηση περιμένεις πιρς; δεν έχω καταλάβει


παιδάκια μην μου κάνετε ανόητες προτάσεις,
έχω ομαδάρα που σύντομα θα κάνει πολλά προσπεράσματα δεν πολυκαίγομαι για αλλαγές εκτός αν μου δώσετε κανένα προκομένο ψηλό
Pierce
σου εδινα παιχτες για τον πιρς,αλλα επειδη εφυγαν καποιοι απο αυτους (λεγε με καρι) η προσφορα επαψε να ισχυει biggrin.gif

o duncan παιζει να εκανε και το πιο αθλιο παιχνιδι της ζωης του χτες 2/13 σουτ και 4 λαθη!! Βεβεια ειχε και 3ταπες και 2 κλεψιματα αλλα τι να το κανεις....
B for Basketball
ζητω απο leelo και wilkison να απαντησουν στις προτασεις...Απο χτες περιμενω!!

Αccept or decline (το πρωτο plz biggrin.gif )
Gravedigger
Περιμένω τον Geosider με νέα βελτιωμένη προσφορά! (σου έβαλα και ψηλό στο πακέτο!).Επίσης περιμένω τον K Sal που έχει να μπει από τις 11 του μήνα και μας έχει φορτώσει! tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(geosider @ Nov 14 2007, 11:29 ) *
παιδάκια μην μου κάνετε ανόητες προτάσεις,


Το σημειωνω αυτο...Για την προταση που μου εκανες...

Ο west δεν φευγει ουτε κ για τους 2 μαζι...

Ξανασκεψου το κ ελα biggrin.gif peace.gif


Εdit:Geosider μην χαιρεσαι.... tongue.gif Καταλαθος πατησα accept για να γινει το trade....Απο αυριο θα ειναι παρελθον....ε Πιρσι???
Das Kapital
Geosider,πες μου ειλικρινα στεκει αυτο το trade?

Pierce, Paul
Elson, Francisco
Martin, Kevin
Wilkins, Damien

για Bryant,Gordon,Hamilton και Barbosa?

Εσυ θα εκανες κατι τετοιο;

Τελος παντων για τους παιχτες που μου δινεις ουτε μονο του δεν τον εδινα τον Bryant! peace.gif

@Jimar οι προτασεις σου εχουν παντα ενδιαφερον smile.gif αλλα δε δεχομαι γιατι μου δινεις 3 για δυο και πρεπει να ντροπαρω καποιον παιχτη μου που μαλλον θα ειναι ενας απο αυτους που μοου δινεις,ελα με προταση 2-2 wink.gif
Pierce
να προσεχετε τι πατατε.
geosider
QUOTE(lebron15 @ Nov 15 2007, 11:27 ) *
Geosider,πες μου ειλικρινα στεκει αυτο το trade?

Pierce, Paul
Elson, Francisco
Martin, Kevin
Wilkins, Damien

για Bryant,Gordon,Hamilton και Barbosa?

Εσυ θα εκανες κατι τετοιο;

Τελος παντων για τους παιχτες που μου δινεις ουτε μονο του δεν τον εδινα τον Bryant! peace.gif

γιατί δεν σου άρεσε;
μπράιαντ για τον πιρς;
o πιρς κάνει πιο μεγάλο σκορ αλλά γουστάρω να έχω κόμπι στην ομάδα μου
Gravedigger
Geosider σου έχω προσφορά και περιμένω...Έχεις πολλούς pg δεν νομίζω να τον χρειάζεσαι.
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 15 2007, 11:27 ) *
Geosider,πες μου ειλικρινα στεκει αυτο το trade?

Pierce, Paul
Elson, Francisco
Martin, Kevin
Wilkins, Damien

για Bryant,Gordon,Hamilton και Barbosa?

Εσυ θα εκανες κατι τετοιο;

ΧΑΧΑΧΑΧΑ...εγώ πάντως,αν ήθελα να χάσω την 1η θέση...σίγουρα θα την δεχόμουν αυτήν την πρόταση...! tongue.gif tongue.gif tongue.gif


Υ.Γ mojotzotzo,σου έκανα μια πρόταση πολύ συμφέρουσα για σ'ένα.Περιμένω απάντηση.
Das Kapital
B for basketball δινεις Wade και Jefferson για Kobe και αλλον εναν;
geosider
QUOTE(Gravedigger @ Nov 15 2007, 13:30 ) *
Geosider σου έχω προσφορά και περιμένω...Έχεις πολλούς pg δεν νομίζω να τον χρειάζεσαι.

ένα καλό ψηλό θέλω, παλτά έχω πολλά... για να μαζέψω και άλλα και να σου δώσω και τον φέλτον
Pierce
wilkinson σε περιμενει βελτιωμενη προσφορα....
Gravedigger
QUOTE(geosider @ Nov 15 2007, 15:56 ) *
ένα καλό ψηλό θέλω, παλτά έχω πολλά... για να μαζέψω και άλλα και να σου δώσω και τον φέλτον

Ο Wilcox είναι παλτό???Το ίδιο score με τον Felton έχει!Και έχεις 4 pg!
+Ότι είναι καλύτερος από όλους τους ψηλούς σου...
Ginobili
wilkinson. tongue.gif .να θυμάσαι πάντα πως υπάρχει και ο Γιάο Μίνγκ... wink.gif
laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif (Δίνουμε μάχη βλέπω με τον Pierce για την πρωτιά... tongue.gif )
geosider
σαρούνα προτείνω φέλτον για τον ιλγκάουσκας ή έστω τον οκούρ αλλά μαζί με τον ντιόπ, δέχεσαi;

QUOTE(Gravedigger @ Nov 15 2007, 14:11 ) *
Ο Wilcox είναι παλτό???Το ίδιο score με τον Felton έχει!Και έχεις 4 pg!
+Ότι είναι καλύτερος από όλους τους ψηλούς σου...

ναι αλλά δεν έχουν προοπτική για το μέλλον, θέλω πιο σίγουρα πράγματα

τζινόμπιλι σου έκαν και εσένα πρόταση για μπιέντρινς, μίλισιτς τί λες;

εσύ με την συντρίμ τιμ, πολύ καλή η πρότασή σου αλλά δεν θέλω άλλους κοντούς, προκομένους ψηλούς θέλω...
Anaz
βλακεια μου που δεν το παρατηρησα το τοπικ..
Τωρα δεν μπορω να μπω ε??
Κριμα,κι εχoυν πλακα οι διαπραγματευσεις σας για τα trade.. laugh.gif
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 15 2007, 13:48 ) *
B for basketball δινεις Wade και Jefferson για Kobe και αλλον εναν;


Oμολογω οτι με εβαλες σε πειρασμο...Αλλ δεν εχεις τον "αλλον εναν" που θελω... smile.gif

QUOTE(Anaz @ Nov 15 2007, 14:42 ) *
βλακεια μου που δεν το παρατηρησα το τοπικ..
Τωρα δεν μπορω να μπω ε??
Κριμα,κι εχoυν πλακα οι διαπραγματευσεις σας για τα trade.. laugh.gif


Και ελεγα να φτιαξω μια νεα league για οσους μεινανε απ εξω αλλα κ οποιος απο τους παλιους θελει αλλα λογω ανωτερας βιας δεν εγινε....Εκτος κ αν μαζευτους πολλοι που θελουν...
Gravedigger
QUOTE(geosider @ Nov 15 2007, 16:36 ) *
σαρούνα προτείνω φέλτον για τον ιλγκάουσκας ή έστω τον οκούρ αλλά μαζί με τον ντιόπ, δέχεσαi;
ναι αλλά δεν έχουν προοπτική για το μέλλον, θέλω πιο σίγουρα πράγματα

Δηλαδή νομίζεις ότι ο Ilgauskas θα σου βγάλει καλύτερα score από τον Wilcox???Anyway...Αφού δεν θέλεις...Πάω να βρω τίποτα άλλο!
geosider
QUOTE(Gravedigger @ Nov 15 2007, 14:46 ) *
Δηλαδή νομίζεις ότι ο Ilgauskas θα σου βγάλει καλύτερα score από τον Wilcox???Anyway...Αφού δεν θέλεις...Πάω να βρω τίποτα άλλο!

πλάκα κάνεις πήγαινε δες τι σκορ έχει ο λιθουανός λέλεκας, είναι μέσα στην πρώτη εικοσάδα σε βαθμούς

α, επίσης ενδιαφέρομαι και για SF όποιος θέλει προτείνει κάτι
Das Kapital
BFB δινω μαζι με Kobe ή West ή Κapono ή Wells,τι λες;
Gravedigger
QUOTE(geosider @ Nov 15 2007, 16:53 ) *
πλάκα κάνεις πήγαινε δες τι σκορ έχει ο λιθουανός λέλεκας, είναι μέσα στην πρώτη εικοσάδα σε βαθμούς

Ilgauskas 35 ΜΟ
Wilcox 32 MO + Ratliff 25,6 MO
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
B for Basketball
QUOTE(geosider @ Nov 15 2007, 14:53 ) *
πλάκα κάνεις πήγαινε δες τι σκορ έχει ο λιθουανός λέλεκας, είναι μέσα στην πρώτη εικοσάδα σε βαθμούς

α, επίσης ενδιαφέρομαι και για SF όποιος θέλει προτείνει κάτι


Τον Ronnie Brewer τον θες??? Κανει καλα σκορ!!

QUOTE(lebron15 @ Nov 15 2007, 14:56 ) *
BFB δινω μαζι με Kobe ή West ή Κapono ή Wells


Δεν με ενδιαφερουν οι κοντοι....Forget it!!!
Gravedigger
Geosider καινούρια προσφορά που περιλαμβάνει και τοn West που θέλεις από τον BfB...Περιμένουμε...
B for Basketball
H παραπανω προσφορα ακυρωθηκε...


mojotzotzo τι θελεις για τον Κιριλενκο???
mojotzotzo
QUOTE(B for Basketball @ Nov 15 2007, 17:44 ) *
mojotzotzo τι θελεις για τον Κιριλενκο???


σου εκανα μια προσφορα...
παντως δυσκολα θα δεχτω προσφορα που να παιρνω περισσοτερους παιχτες απο οσους δινω biggrin.gif
Ginobili
Pierce σου έκανα μια πρόταση
B for Basketball
QUOTE(mojotzotzo @ Nov 15 2007, 22:03 ) *
σου εκανα μια προσφορα...
παντως δυσκολα θα δεχτω προσφορα που να παιρνω περισσοτερους παιχτες απο οσους δινω biggrin.gif


Σου εκανα νεα βελτιωμενη προταση...Σου δινω 2 για 2....Αλλα ειναι βασικοι....!!
Τον Νοτσιονι τον θελω γιατι δεν εχω αλλον ψηλο!
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Nov 15 2007, 23:07 ) *
Τον Νοτσιονι τον θελω γιατι δεν εχω αλλον ψηλο!

blink.gif Τι είναι ο Νοτσιόνι..? Ψηλός..??? blink.gif
Δεν προτιμάς τον Μίλισιτς μου...? biggrin.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Nov 15 2007, 23:15 ) *
blink.gif Τι είναι ο Νοτσιόνι..? Ψηλός..??? blink.gif
Δεν προτιμάς τον Μίλισιτς μου...? biggrin.gif

Aντε παλι...Μπες στο fantasy και δες...SF-PF τον εχει...Ναι παραλογο αλλα τι να κανουμε...??? smile.gif

Μιλισιτς??? Τι θελεις??? Πετζα??? laugh.gif
Gravedigger
Wilkinson έχεις προσφορά...Δεν ξέρω που κινείσαι και τι θέλεις (τους άλλους πάνω κάτω τους έμαθα) οπότε περιμένω!
Wilkinson
QUOTE(Gravedigger @ Nov 16 2007, 01:22 ) *
Wilkinson έχεις προσφορά...Δεν ξέρω που κινείσαι και τι θέλεις (τους άλλους πάνω κάτω τους έμαθα) οπότε περιμένω!

Ne to ksero...ine arketa kali i prosfora sou apla perimeno na do ti tha gini me kati alles protasis pou ekana kai molis paro apantisi tha sou apantiso biggrin.gif
mojotzotzo
QUOTE(B for Basketball @ Nov 16 2007, 01:07 ) *
Σου εκανα νεα βελτιωμενη προταση...Σου δινω 2 για 2....Αλλα ειναι βασικοι....!!
Τον Νοτσιονι τον θελω γιατι δεν εχω αλλον ψηλο!


δεχτηκα 41.gif

αρκει να μην κανουν προτεστ οι υπολοιποι 68.gif laugh.gif
Wilkinson
QUOTE(mojotzotzo @ Nov 16 2007, 03:52 ) *
δεχτηκα 41.gif

αρκει να μην κανουν προτεστ οι υπολοιποι 68.gif laugh.gif

Apoti katalava mallon arnithikes tin diki mou(kai logiko)...
Alithia ti ine to protest kai pos ginete???
Gravedigger
QUOTE(Wilkinson @ Nov 16 2007, 04:15 ) *
Apoti katalava mallon arnithikes tin diki mou(kai logiko)...
Alithia ti ine to protest kai pos ginete???

Protest είναι σαν 'διαμαρτυρία' για το trade...Στο συγκεριμένο δεν είχαμε δικαίωμα να κάνουμε αν και για να πω την αλήθεια δεν ξέρω πότε το έχουμε...Μερικές φορές το βγάζει άλλες όχι.Αν κάνουν αρκετά άτομα protest ακυρώνεται το trade.Γαι λεπτομέρειες ρώτα τον Pierce! tongue.gif
mojotzotzo
QUOTE(Gravedigger @ Nov 16 2007, 04:26 ) *
Protest είναι σαν 'διαμαρτυρία' για το trade...Στο συγκεριμένο δεν είχαμε δικαίωμα να κάνουμε αν και για να πω την αλήθεια δεν ξέρω πότε το έχουμε...Μερικές φορές το βγάζει άλλες όχι.Αν κάνουν αρκετά άτομα protest ακυρώνεται το trade.Γαι λεπτομέρειες ρώτα τον Pierce! tongue.gif


παντως οταν δεχτηκα την ανταλλαγη με τον B for Basketball μου εβγαλε επιλογη να κανω προτεστ σε αυτην την ιδια την ανταλλαγη shot.gif
Ginobili
Pierce εσύ δεν έχεις τους Filothei Eagles????? Απάντησε μου επιτέλους στην πρόταση...
Pierce
εχουμε και αλλες δουλειες ρε. δεν μπορουμε να ειμαστε πανω απο τον υπολογιστη συνεχεια. + οτι ειχα προβληματα με την συνδεση.


ελεος ρε τζινομπιλι. εσυ θα την δεχοσουν αυτη την προταση; μην υποτιματε την νοημοσυνη του αλλου
μου δινεις αυτους

Milicic, Darko - MEM(FC)
Granger, Danny - IND(F)
Azubuike, Kelenna - GSW(GF)

για αυτους

Jackson, Stephen - GSW(GF)
Anthony, Carmelo - DEN(SF)
Gay, Rudy - MEM(GF)


ουτε μονο του τον καρμελο δεν σου δινω για αυτους....
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 16 2007, 11:29 ) *
εχουμε και αλλες δουλειες ρε. δεν μπορουμε να ειμαστε πανω απο τον υπολογιστη συνεχεια. + οτι ειχα προβληματα με την συνδεση.
ελεος ρε τζινομπιλι. εσυ θα την δεχοσουν αυτη την προταση; μην υποτιματε την νοημοσυνη του αλλου
μου δινεις αυτους

Milicic, Darko - MEM(FC)
Granger, Danny - IND(F)
Azubuike, Kelenna - GSW(GF)

για αυτους

Jackson, Stephen - GSW(GF)
Anthony, Carmelo - DEN(SF)
Gay, Rudy - MEM(GF)
ουτε μονο του τον καρμελο δεν σου δινω για αυτους....

Μάλιστα....οκ
Τις βαθμολογίες αυτών των παικτών τις έχεις δεί..? Τις σύγκρινες? Είναι παράλογες?
Τον Jackson, Stephen ..τον οποίο τον έχεις βασικό..έχεις δεί πόση βαθμολογία σου προσφέρει?
Τέλοσπάντων...εσύ αποφασίζεις...
Pierce
ton jackson τον οποιο δεν εχω βασικο (ειναι για την αλλη βδομαδα) δεν εχει παιξει. Απο βδομαδα που ξεκιναει να παιζει θα χτυπαει 35+
ο καρμελο χτυπαει 50 και ο gay 35

μου δινεις εναν παιχτη (μιλιτσιτς) που θα πει παγκο γιατι 5 χρονια να παιζει το σκορ του bynum δεν τα πιανει( για τον καμαν δεν το συζητω) ο granger σε 3 ματς ειχε συνολο σκορ 63(!!) ο αζουμπικε το ιδιο αλλα σε 2 αγωνες .


ΜΟ ο carmelo 42 ο gay 30.2 και ο jackson σιγουρα καπου εκει θα ειναι

granger 31 milicic 28 azoutetoios 31.


και επισης κοιτα ποιους εχω στις θεσεις τους. lewis kaman iguodala. δεν νομιζω να χρειαζεται να πω τιποτα παραπανω


wilkinson σε περιμενει βαρβατη προταση ....
B for Basketball
Την προταση που εκανες σε εμενα Ginobilli...πως την δικαιολογεις???

Μιλισιτς
Granger
Azububuike

για

Κιριλενκο
Πετζα
Γουειντ

????????
sarounas
QUOTE(geosider @ Nov 15 2007, 16:36 ) *
σαρούνα προτείνω φέλτον για τον ιλγκάουσκας ή έστω τον οκούρ αλλά μαζί με τον ντιόπ, δέχεσαi;

την πρόταση για τον Ιλγκάουσκας ξέχασέ την αφού τον αλλάζω μόνο για ισοδύναμο ψηλό

δέχθηκα όμως την άλλη με Οκούρ, Ντιόπ ελπίζοντας ότι ο τούρκος δεν θα αρχίσει τα περσινά και θα χτυπώ το κεφάλι μου wink.gif

φίλε με τους Gangstars o Lebron πολύ δύσκολα φεύγει και σίγουρα όχι για Μάρμπερι, Ρεντ
kostasvc15
Δινω Μαρμπερι και Ρασιντ Ουαλλας για καλο 4-5.Ακουω...

QUOTE(sarounas @ Nov 16 2007, 13:03 ) *
φίλε με τους Gangstars o Lebron πολύ δύσκολα φεύγει και σίγουρα όχι για Μάρμπερι, Ρεντ

Οι δυο τους εχουν πιανουν περισσοτερο σκορ απο τον Λεμπ και σου εδωσα Μαρμπερι γτ δεν ειχες pg...
Τεσπα καλα κανεις και δεν τον δινεις 69.gif
B for Basketball
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 16 2007, 13:07 ) *
Δινω Μαρμπερι και Ρασιντ Ουαλλας για καλο 4-5.Ακουω...



Milicic??? tongue.gif
jjc
Δινω Οκαφορ, εισαι μεσα tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.