Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Das Kapital
QUOTE(Ginobili @ Nov 18 2007, 22:44 ) *
Έχω κάνει προτάσεις σε FILAGRIOS και στον Lebron.Eίναι πολύ "ψαγμένες",και σας οφελούν... wink.gif


Εμενα λες lebron γιατι και την προηγουμενη φορα ελεγες οτι μου εκανες προσφορα αλλα δεν ειδα τιποτα οπως τωρα ενα πραγμα!

Πες εδω ποια ηταν η προσφορα!
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 18 2007, 20:50 ) *
Εμενα λες lebron γιατι και την προηγουμενη φορα ελεγες οτι μου εκανες προσφορα αλλα δεν ειδα τιποτα οπως τωρα ενα πραγμα!

Πες εδω ποια ηταν η προσφορα!

Αν είσαι εσύ που έχεις τον Λεμπρόν...τότε η πρόταση είναι....
Λεμπρόν+Άιβερσον για Γιάο Μίνγκ+Κρίς Πόλ+Πιετρούς+Μπράντον Μπάς


edit Λάθος μάλλον...αυτός πρέπει να είναι ο Σαρούνας...ε?
Das Kapital
Ελα ρε Ginobili λεω και εγω....Του sarunas ειναι αυτη η ομαδα!

bfb εχεις δελεαστικη προσφορα που περιλαμβανει bryant

Για καποιο περιεργο λογο δεν μπορω να στην κανω τωρα για αυτο θα στη βαλω εδω rolleyes.gif

Kirilenko-Jefferson-Granger<>Bryant-Dalembert-Gordon
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 18 2007, 20:59 ) *
Ελα ρε Ginobili λεω και εγω....Του sarunas ειναι αυτη η ομαδα!

bfb εχεις δελεαστικη προσφορα που περιλαμβανει bryant

Για καποιο περιεργο λογο δεν μπορω να στην κανω τωρα για αυτο θα στη βαλω εδω rolleyes.gif

Kirilenko-Jefferson-Granger<>Bryant-Dalembert-Gordon


Μου ηρθε....Το σκεφτομαι!


Edit: Tο σκεφτηκα....
Καλη η προταση....Αλλα μου παιρνεις ολη την φροντ λαιν κ δεν εχω αλλους...!!
Jimar
λεμπρον καλη η προταση σου, θα δεχομουν αλλα μενω χωρις PF , σου εκανα αλλη αρκετα καλη προταση.
Das Kapital
Ρε mojotzotzo κανε μου καμια πιο ενδιαφερουσα προταση ολες αυτες που μου χεις κανει ουτε καν με κανουν να σκεφτω,επειδη σε εγδυσε ο Ginobili θα την πληρωσω εγω; tongue.gif
mojotzotzo
QUOTE(lebron15 @ Nov 19 2007, 00:24 ) *
Ρε mojotzotzo κανε μου καμια πιο ενδιαφερουσα προταση ολες αυτες που μου χεις κανει ουτε καν με κανουν να σκεφτω,επειδη σε εγδυσε ο Ginobili θα την πληρωσω εγω; tongue.gif


ειναι αληθεια οτι απο πλευρας ονοματων δεν κανω καλες προτασεις ομως με βαση το fantasy average ειναι καλες.
ο ginobili ισως να με εγδυσε αλλα ειχα πληρη επιγνωση του τι εκανα γιατι ηθελα να καλυψω τρυπες(π.χ. αλονζο) ετσι θα κερδισω περισσοτερους "ομαδικους ποντους"παρα απο εναν παιχτη(π.χ. στουνταμαιρ που με απογοητευσε)

Υ.Γ.τον αλλεν δεν σου εδινα?ολοι θελετε pierce και garnett αλλα οχι αλλεν? tongue.gif
kostasvc15
Δινω Marbury (26.2 avg),Wright (25),Webster (23.5) και Mason (21.3) για εναν PF...
Οποιος προλαβει tongue.gif


Εντι:BFB ο Καρι με τον Ονιλ εχουν το ιδιο avg...αλλα και παλι μου λειπει ενας ψηλος δε μπορω να παρω εναν και δωσω εναν γτ δε γινεται τπτ ετσι...
Εντιτ 2:Σου εκανα νεα προσφορα....πολυ καλη!Μπορω ομως αντι για Ραιτ και Μεισον να βαλω Γκει η Ουεμπστερ...εσυ αποφασιζεις....
B for Basketball
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 19 2007, 14:31 ) *
Εντι:BFB ο Καρι με τον Ονιλ εχουν το ιδιο avg...αλλα και παλι μου λειπει ενας ψηλος δε μπορω να παρω εναν και δωσω εναν γτ δε γινεται τπτ ετσι...

Oπως καταλαβαινεις δεν μπορω να δωσω κ εγω ψηλο χωρις να παρω...!!

Εντιτ: Πας να μου αφανισεις την φροντ λαιν??? blink.gif
Ουστ!!!
Ginobili
Gravedigger...τι θα έλεγες για...Κρις Πόλ+Γιάο Μίνγκ+Μάρβιν Ουίλιαμς+Μπένο Ούντριχ για Γκίλπερτ Αρίνας+Μάρκους Κάμπι+Μαγκέιτι+Φάρμαρ...?
Βασικά κι εγώ το σκέφτομαι ακόμα,γι'αυτό δεν στην έχω κάνει ακόμα την πρόταση.
Das Kapital
ΒFB Καλη η προσφορα σου και εννοειται πως δεχτηκα,περιμενω να μου κανεις μια καλη για Bryant και γενικα απευθυνομαι σε ολους πως ο Bryant ανταλλαζεται και ευκολα για μια καλη προσφορα που θα περιεχει σιγουρα καλους παιχτες κατα προτιμηση F και C!
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 19 2007, 22:41 ) *
Gravedigger...τι θα έλεγες για...Κρις Πόλ+Γιάο Μίνγκ+Μάρβιν Ουίλιαμς+Μπένο Ούντριχ για Γκίλπερτ Αρίνας+Μάρκους Κάμπι+Μαγκέιτι+Φάρμαρ...?
Βασικά κι εγώ το σκέφτομαι ακόμα,γι'αυτό δεν στην έχω κάνει ακόμα την πρόταση.

Τι θα έλεγες για Roy αντί Maggette???
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 19 2007, 20:48 ) *
Τι θα έλεγες για Roy αντί Maggette???

όχι όχι.Τον Ρόι εγώ τον ξαπόστειλα..εκεί από που τον πήρες... tongue.gif
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 19 2007, 23:09 ) *
όχι όχι.Τον Ρόι εγώ τον ξαπόστειλα..εκεί από που τον πήρες... tongue.gif

Boozer αντί Yao,Udrih???
Das Kapital
Pierce21 σου δινω Kobe και Peja ή Diaw ή Gordon για Lewis και Duncan,Bfb σου δινω Kobe και Wells για Granger και Jefferson!

mojotzotzo,σου εκανα μια προσφορα 6 για 1 απαντησε μου το ταχυτερο δυνατον αν μπορεις!

Ασχετο τελειως αλλα μολις συνειδητοποιησα οτι ο Wilkinson εχει μαζεψει τους big 3
Pierce
i will have to respectfully decline your offer.

περιμενω δυο μερες να μπει ο leelo .....
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 19 2007, 21:12 ) *
Boozer αντί Yao,Udrih???

Ο Μπούζερ δεν κουνιέται καθόλου από εκεί που είναι... tongue.gif Η έλευση του στους Σπέρς spurs1-sm.gif ήταν μεγάλη ευλογία!! tongue.gif
Αλήθεια,από που τον πήρα.. 39.gif δεν θυμάμαι..?


Lebron...ποιοί είναι οι big 3?
Das Kapital
QUOTE(Ginobili @ Nov 19 2007, 23:38 ) *
Lebron...ποιοί είναι οι big 3?


Οι 3 καλυτεροι παιχτες των Σελτικς KG,Allen,Pierce

Απο kostasvc15 πηρες τον Boozer ενω του ελεγα συνεχεια οτι θα ειναι καταστροφη για εκεινον!

BfB απαντησε μου,εσενα περιμενω για να κοιμηθω tongue.gif
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 19 2007, 23:38 ) *
Ο Μπούζερ δεν κουνιέται καθόλου από εκεί που είναι... tongue.gif Η έλευση του στους Σπέρς spurs1-sm.gif ήταν μεγάλη ευλογία!! tongue.gif
Αλήθεια,από που τον πήρα.. 39.gif δεν θυμάμαι..?
Lebron...ποιοί είναι οι big 3?

Βασικά δεν θέλω να δώσω τον Maggette....Και ο Williams έχει καλό score αλλά δεν τον εμπιστεύομαι!Οπότε μάλλον άκυρο το trade...Big 3=Garnett,Pierce,Allen Αλλά δεν ξέρω πόσο καλό είναι να τους έχεις στην ίδια ομάδα του fantasy αφού αποκλείεται να κάνουν και οι 3 καλό παιχνίδι!
Ginobili
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Αυτοί οι ανύπαρκτοι είναι οι Big 3?? w00t.gif Οι μόνοι αληθινοί Big 3 που ξέρω εγώ είναι οι Τζινόμπιλι-Πάρκερ-Ντάνκαν... tongue.gif tongue.gif

Βρε συ...Ο Γκίλπερτ Αρίνας με τον Κρίς Πόλ είναι ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ στην βαθμολογία.Η διαφορά που έχουν και θα έχουν..θα είναι σαφώς μεγαλύτερη από αυτή του Μαγκέντι με τον Μάρβιν Ουίλιαμς!!!
Γιάο Μίνγκ και Μάρκους Κάμπι είναι μία η άλλη.(Και έχει πέσει κιόλας ο Γιάο τώρα τελευταία..αναμένεται να ανέβει ξανά.).
Τι να πώ...???? Με εκπλήσεις... Περίμενα να δεχθείς με 1000.Εγώ για το δικό μου συμφέρον είχα ενδοιασμούς....
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 19 2007, 21:14 ) *
Bfb σου δινω Kobe και Wells για Granger και Jefferson!


Νο...
Δεν εχεις κ κανα καλο ψηλο που να με ενδιαφερει...!

Ψηλους για κοντους δεν δινω!!
Ginobili
bfb σε ενδιαφέρουν οι Γιάο Μίνγκ-Αμάρε Στούντεμαιρ? Τι προσφέρεις γι'αυτούς..ή για κάποιον από αυτούς..?
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 19 2007, 23:59 ) *
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Αυτοί οι ανύπαρκτοι είναι οι Big 3?? w00t.gif Οι μόνοι αληθινοί Big 3 που ξέρω εγώ είναι οι Τζινόμπιλι-Πάρκερ-Ντάνκαν... tongue.gif tongue.gif

Βρε συ...Ο Γκίλπερτ Αρίνας με τον Κρίς Πόλ είναι ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ στην βαθμολογία.Η διαφορά που έχουν και θα έχουν..θα είναι σαφώς μεγαλύτερη από αυτή του Μαγκέντι με τον Μάρβιν Ουίλιαμς!!!
Γιάο Μίνγκ και Μάρκους Κάμπι είναι μία η άλλη.(Και έχει πέσει κιόλας ο Γιάο τώρα τελευταία..αναμένεται να ανέβει ξανά.).
Τι να πώ...???? Με εκπλήσεις... Περίμενα να δεχθείς με 1000.Εγώ για το δικό μου συμφέρον είχα ενδοιασμούς....

Κοίτα...O Arenas όντως έχει πολύ χαμηλότερο score από τον Paul.Αλλά κάποια στιγμή θα στρώσει.Δεν νομίζω να φτάσει τα score του Paul σίγουρα όμως θα ανέβει.Μετά...Yao για Camby...Πάνω κάτω τα ίδια score...ΑΛΛΑ...Ο Camby είναι τέρας σταθερότητας.Δεν περιμένεις από αυτόν να σκοράρει ξέρεις όμως ότι θα πάρει 15 rbs και θα κάνει και 3 blk ενώ ο Yao υπάρχουν μέρες που μπορεί να κάνει τρελό score αλλά άλλες θα είναι χώμα (όπως χθες) γιατί στηρίζεται κυρίως στο σκοράρισμα του ενώ κάνει και πολλά λάθη.Ο Maggette είναι λίγο καλύτερος στο average από τον Williams αλλά και αυτός δείχνει πιο σταθερός.Κυρίως όμως είναι από τους αγαπημένους μου παίχτες και για αυτό δυσκολεύομαι να τον δώσω!Αντικειμενικά η πρόταση σου ήταν πολύ καλή αλλά είναι η συμπάθεια μου προς τον C-Mag στην μέση και για αυτό την αρνήθηκα...!
B for Basketball
Dampier, Erick - DAL©
Nowitzki, Dirk - DAL(PF)
Parker, Smush - MIA(PG)
Delfino, Carlos - TOR(SG)
Villanueva, Charlie - MIL(F)

ΓΙΑ


O'Neal, Jermaine - IND(FC)
Kirilenko, Andrei - UTA(F)
Wade, Dwyane - MIA(G)
Barbosa, Leandro - PHX(G)
Granger, Danny - IND(F)
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Με ποια λογικη γινεται αυτη η προταση???
Μα πραγματικα θες να καταστραφεις???
Μαζεψε την προταση σου πριν κανω accept!! 41.gif banana.gif


Εdit.: ΑΠΟ ΤΕ ΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΠΑΤΗΣΑ ACCEPT....ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ!!!
kostasvc15
QUOTE(lebron15 @ Nov 19 2007, 21:41 ) *
Απο kostasvc15 πηρες τον Boozer ενω του ελεγα συνεχεια οτι θα ειναι καταστροφη για εκεινον!

Σιγα ρε προφητη που μου το ελεγες και συνεχεια... Ο Μπουζερ εχανε αρκετους ποντους απο τον πολυ καλο στο ξεκινημα Ντερον Ουιλλιαμς,τωρα ο Ουιλλιαμς δεν παιζει οσο καλα οσο στην αρχη γιαυτο ανεβηκε κιαλο ο Μπουζερ.Οι Ουαλλας και Πρινς που πηρα επαιζαν πολυ καλα στην αρχη αφου ελειπε και ο Χαμιλτον.Τωρα για τον Μπιεντρινς τι να πω...5 ποντους και 8 ριμπαουντ εκανε περιπου οταν τον ειχα...
kostasvc15
Ginobili σου εκανα μια καλη προσφορα για τους παιχτες που θελεις να δωσεις... wink.gif
Pierce
επιτελους το θηριο ξυπνησε! Αντε ρε ντερον παλικαρα μου μια βδομαδα ειχαμε πηξει στα 15, επιτελους εκανες το 40αρι σου..
Wilkinson
bfb exis protasi perimeno apantisi..... biggrin.gif
B for Basketball
Μην μου δινετε σακατηδες...
Οσους μου δινετε μονο για παγκο κανουν....(στην πλειοψηφια τουλαχιστον)
sarounas
Kώστα-VC δεκτή η πρότασή σου
All stars sends Iverson, Allen - DEN(G) to GangStars
- All stars sends Jamison, Antawn - WAS(F) to GangStars
άντε να γυρίσει ο Τ-ΜΑΚ μπας και ανέβω λίγο

πάντω στην ουσία ΑΙ και Τζέιμσον μαζί με Λεμπρόν ήταν οι μόνοι που κράτησαν την ομάδα μου
θα σε βοηθήσουν πολύ..

QUOTE(Wilkinson @ Nov 18 2007, 21:23 ) *
Alithia otan egine to draft isastan oloi mesa tin idia stgmi????(asxeto alla mou ekane entiposi tongue.gif )
Y.G o filos mou o Ginobili pnatos mpike entelos sto noima tou pexnidiou..... tongue.gif

που να μην ήμασταν
εγώ πήρα Λεμπρόν και Άιβερσον 41.gif
ύστερα κόλλησε δεν μπορούσα να επιλέξω -όπως και οι υπόλοιποι νομίζω- και τραβούσαμε τα μαλλιά μας με αυτούς που μας έδινε αυτόματα το σύστημα 68.gif

QUOTE(Ginobili @ Nov 18 2007, 22:58 ) *
Αν είσαι εσύ που έχεις τον Λεμπρόν...τότε η πρόταση είναι....
Λεμπρόν+Άιβερσον για Γιάο Μίνγκ+Κρίς Πόλ+Πιετρούς+Μπράντον Μπάς
edit Λάθος μάλλον...αυτός πρέπει να είναι ο Σαρούνας...ε?

μή αποδεκτή
δέχθηκα καλύτερη βλέπεις icon_wave.gif
Wilkinson
Pierce exis protasi....an thes na kanis kamia alagi(xoris K.G tongue.gif ) pesto mou....
sarounas
motzotzo, βρε μανία που έχετε οι περισσότεροι με τον Χόρφορντ
άντε δέχθηκα την πρότασή σου για τον μοναδικό αντίπαλο του Ντουράντ ως ρούκι της χρονιάς άλλα μάλλον δεν την πέρασε...
δεν ξέρω μήπως πάτησα καταλάθως decline sad.gif
κάνε την ξανά

οk motzotzo, όλα καλά και για μένα


wilkison ο Ζ δεν φεύγει έτσι απλά,
θέλω καλό ψηλό αντικαταστάτη..
Pierce
QUOTE(Wilkinson @ Nov 20 2007, 18:34 ) *
Pierce exis protasi....an thes na kanis kamia alagi(xoris K.G tongue.gif ) pesto mou....

να σου δωσω 3 βασικους για τον πιρς εναν μετριο pg και 2 αμπαλους; no thnx tongue.gif

αν θελει κανεις δινω bynum +francis για εναν καλο pf-c
Wilkinson
o wilkins abalos????
Vasikotatos tha itan se esena

Edit: Sarounas ekana kaliteri gia des....
mojotzotzo
QUOTE(sarounas @ Nov 20 2007, 18:39 ) *
motzotzo, βρε μανία που έχετε οι περισσότεροι με τον Χόρφορντ
άντε δέχθηκα την πρότασή σου για τον μοναδικό αντίπαλο του Ντουράντ ως ρούκι της χρονιάς άλλα μάλλον δεν την πέρασε...
δεν ξέρω μήπως πάτησα καταλάθως decline sad.gif
κάνε την ξανά


και εμενα δεν μου την εβγαζε στην αρχη αλλα τωρα ειναι ΟΚ
Pierce
QUOTE(Wilkinson @ Nov 20 2007, 18:47 ) *
o wilkins abalos????
Vasikotatos tha itan se esena

o wilkins ειναι ο μετριος pg. βασικοτατος; στην θεση πιανου; ειδες σιγουρα το δικο μου ροστερ;
στην θεση του ντερον του ιγκουανταλα ή του ρεντ;
sarounas
QUOTE(Wilkinson @ Nov 20 2007, 18:47 ) *
Edit: Sarounas ekana kaliteri gia des....

wilkison oύτε αυτή
αλλά σου έκανα μια φοβερή πρόταση για ΚG που νομίζω θα μας βολέψει και τους δυο
για δες..

λοιπόν τι λές;
Wilkinson
QUOTE(sarounas @ Nov 20 2007, 19:03 ) *
wilkison oύτε αυτή
αλλά σου έκανα μια φοβερή πρόταση για ΚG που νομίζω θα μας βολέψει και τους δυο
για δες..

Re distixos to exo pi polles fores oti o K.G den feugi sorry sad.gif
An dis o pierce ixe kani treli protasi alla kai tote ixa arnithi...
Gia opion allo thelete ime mesa.... biggrin.gif
kostasvc15
Παιδια οπως παμε τις 30 ανταλαγες θα τις φτασουμε πολυ συντομα....μηπως να αυξηθει η να το κανουμε με deadline...η να βγει εντελως αυτο το οριο...
sarounas
QUOTE(Wilkinson @ Nov 20 2007, 19:18 ) *
Re distixos to exo pi polles fores oti o K.G den feugi sorry sad.gif
An dis o pierce ixe kani treli protasi alla kai tote ixa arnithi...
Gia opion allo thelete ime mesa.... biggrin.gif

ok κατανοητό

QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2007, 19:22 ) *
Παιδια οπως παμε τις 30 ανταλαγες θα τις φτασουμε πολυ συντομα....μηπως να αυξηθει η να το κανουμε με deadline...η να βγει εντελως αυτο το οριο...

καλύτερα να μην υπάρχει καθόλου όριο
διαφορετικά το κουρασμένο παλικάρι βλέπω να αποχωρεί σύντομα laugh.gif
Wilkinson
QUOTE(sarounas @ Nov 20 2007, 19:25 ) *
ok κατανοητό
καλύτερα να μην υπάρχει καθόλου όριο
διαφορετικά το κουρασμένο παλικάρι βλέπω να αποχωρεί σύντομα laugh.gif

Sarounas sou ekana kali protasi gia des tongue.gif

Gia to orio ton trades iste sigouroi oti mpori na to alaksi o pierce???
kostasvc15
QUOTE(Wilkinson @ Nov 20 2007, 17:38 ) *
Gia to orio ton trades iste sigouroi oti mpori na to alaksi o pierce???

Ναι....
Καλυτερα να βγει εντελως η αν γινεται το οριο να ειναι 1 trade την εβδομαδα...
Λεμπρον15 σου εκανα 2 προτασεις για τον Κομπι...αν δεν τον δωσεις και τωρα λογικα δεν θα τον δωσεις ποτε...τουλαχιστον σε μενα smiley.gif
Gravedigger
Παιδιά το όριο καλύτερα να μείνει όπως έχει.Δεν γίνεται κάθε βδομάδα να κάνουμε 10 αλλαγές ο καθένας.Νομίζω ο Kώστας είπε για μία κάθε βδομάδα.Οι βδομάδες είναι 24 και τα trades 30.Άρα παραπάνω από 1 την βδομάδα.Τώρα αν κάποιος ήθελε να τα χαλάσει όλα μαζεμένα δικαίωμα του αλλά κάποια στιγμή πρέπει τα ρόστερ να κλέισουν.
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2007, 19:45 ) *
Ναι....
Καλυτερα να βγει εντελως η αν γινεται το οριο να ειναι 1 trade την εβδομαδα...
Λεμπρον15 σου εκανα 2 προτασεις για τον Κομπι...αν δεν τον δωσεις και τωρα λογικα δεν θα τον δωσεις ποτε...τουλαχιστον σε μενα smiley.gif


Τρομερες προτασεις βεβαια...

Turkoglu, Hedo - ORL(GF)
Randolph, Zach - NYK(PF)
Webster, Martell - POR(GF)
Wright, Antoine - NJN(GF)

Bryant, Kobe - LAL(SG)
Dalembert, Samuel - PHI©

Θεωρειται αυτη καλη προσφορα; O Turkoglu ειναι καλος ο Randolph καλος,αν επαιρνα Wright θα ετρωγε drop και τον Webster τον ειχα bench παλαιοτερα!Δε δινω Kobe και Σαμουελ για τουρκο και ζακ

Παμε και στην αλλη

Marbury, Stephon - NYK(PG)
Artest, Ron - SAC(SF)
Wright, Antoine - NJN(GF)

Bryant, Kobe - LAL(SG)

Εχω πει επανειλημμενα οτι δε θελω guards εκτος και αν ειναι αξιος αντικαταστατης του Bryant,ο Artest καλος και ο Wright drop,ειναι αυτη καλη προσφορα;

Ο Bryant ακομα ανταλλαζεται και θα ανταλλαζεται για καλη προσφορα και οχι για βλακειουλες smile.gif
Pierce
ηρεμα..... peace.gif
Das Kapital
QUOTE(pierce21 @ Nov 20 2007, 22:03 ) *
ηρεμα..... peace.gif


Οχι ρε pierce δεν υπαρχει λογος νε αναμειγνυεσαι,με τον κωστα ειμαστε msn brothers tongue.gif ,απλως θελω να δειξω οτι τετοιες προσφορες δε θεωρουνται καλες!
kostasvc15
QUOTE(lebron15 @ Nov 20 2007, 19:55 ) *
Τρομερες προτασεις βεβαια...

Turkoglu, Hedo - ORL(GF)
Randolph, Zach - NYK(PF)
Webster, Martell - POR(GF)
Wright, Antoine - NJN(GF)

Bryant, Kobe - LAL(SG)
Dalembert, Samuel - PHI©

Θεωρειται αυτη καλη προσφορα; O Turkoglu ειναι καλος ο Randolph καλος,αν επαιρνα Wright θα ετρωγε drop και τον Webster τον ειχα bench παλαιοτερα!Δε δινω Kobe και Σαμουελ για τουρκο και ζακ

Παμε και στην αλλη

Marbury, Stephon - NYK(PG)
Artest, Ron - SAC(SF)
Wright, Antoine - NJN(GF)

Bryant, Kobe - LAL(SG)

Εχω πει επανειλημμενα οτι δε θελω guards εκτος και αν ειναι αξιος αντικαταστατης του Bryant,ο Artest καλος και ο Wright drop,ειναι αυτη καλη προσφορα;

Ο Bryant ακομα ανταλλαζεται και θα ανταλλαζεται για καλη προσφορα και οχι για βλακειουλες smile.gif

Εχεις μεσα Μπαρνιανι με 16.5 icon_drunk.gif avg στο PF και Ντιο στο F...χαλια χαλια
Σου δινω Ραντολφ και σε βελτιωνω στο C....μετα,βαζεις Ντιο(μπορει και να τον ειχες παγκο αν δεν ηταν τρυματιας ο Τουριαφ) στο PF και βγαζεις εξω τον Ιταλο και βαζεις στο F τον Τουρκο (32 avg),το Ραιτ στη θεση του Πετζα (sf) που ειναι καλυτερος και τον Ουεμπστερ (avg 24)στη θεση του Κομπι...Τοσο απλα!Δεν ξερω αν τη θεωρεις καλη την προσφορα παντως απο πριν σε βελτιωνει αφου οπως λες ο Κομπι δε παιζει καλα ακομα...

Παρομοιες κινησεις μπορουσες να κανεις για την δευτερη ανταλλαγη.Χωρανε και οι 3 στο ροστερ σου,ο Μαρμπερι (σχεδον ιδιο σκορ με Γκορντον) λογικα θα επιστρεψει στις καλες εμφανισεις αφου γυρναει και στη βασικη πενταδα...
Gravedigger
Jimar,Wilkinson έχω κάνει πρόταση για mylti-team trade.Απαντήστε πριν κλείσουν τα ροστερ!
Ginobili
Κώστα σου έχω κάνει μια πολύ συμφέρουσα πρόταση... wink.gif
Δές την!!
B for Basketball
Eπειδη εχω κανει πολλα trade...
Και το πρωταθλημα εχει πολυυυυυυ δρομο...
Το ροστερ μου κλεινει προς το παρον....
Μονο υπερεξαιρετικη προταση μπορει να συζητηθει....
(Αλλα με αυτες που μου κανετε χλωμο το βλεπω) tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.