Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Pierce
nooo. θα μεινουν τα ροστερ μας,ως εχουν απο οτι φαινεται tongue.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Mar 24 2008, 14:40 ) *
nooo. θα μεινουν τα ροστερ μας,ως εχουν απο οτι φαινεται tongue.gif

Τελικά το δικό μου δεν έμεινε... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Μπαρόν,Ντιό,Λόρι...για Τζέισον Ουίλιαμς,Καλντερόν,Γκούντεν....ρίσκαρα...βέβ
ια...αλλά θα δείξει..ό,τι είναι να γίνει..ας γίνει... icon_drunk.gif το καλό είναι ότι πήρα περισσότερους αγώνες....Ο δε Ουίλιαμς...εκμεταλεύεται πλήρως την απουσία του Ουέιντ και κάνει καλά σκόρ...ο δε Γκούντεν...ψιλο-αναγεννημένος μου φαίνεται στους αριθμούς...

Σκορ του Μπαρόν...δεν υπάρχει περίπτωση βέβαια να κάνει ο Καλντερόν..αλλά οι άλλοι δύο..πιστεύω να μου προσφέρουν περισσότερα από το 23 του Ντιό..και το 20 του Ουάλτον ή του Μπλάτσε..ή του Λόρι...

Είδωμεν... icon_drunk.gif
Pierce
λοιποοοον, το fantasy μας ετελειωσε χτες. Θα ηθελα να ευχαριστησω και τους 14 για την Συμμετοχη τους. Πολλες ανατροπες μεσα στη χρονια και ανακαταταξεις ,κρατησε το ενδιαφερον του μεχρι το τελος! Ελπιζω του χρονου σε ενα ακομα πιο μεγαλο πρωταθλημα του basketforum!

ΥΓ: Α,να μην ξεχασω, ΚΕΡΔΙΣΑ!!! icon_drunk.gif Ginobili επειδη η αξια του δευτερου δινει τη χαρα στον νικητη, μπορω να πω πως πηρα μεγαλη χαρα.... wink.gif
Και του χρονου!

Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Apr 17 2008, 11:09 ) *
λοιποοοον, το fantasy μας ετελειωσε χτες. Θα ηθελα να ευχαριστησω και τους 14 για την Συμμετοχη τους. Πολλες ανατροπες μεσα στη χρονια και ανακαταταξεις ,κρατησε το ενδιαφερον του μεχρι το τελος! Ελπιζω του χρονου σε ενα ακομα πιο μεγαλο πρωταθλημα του basketforum!

ΥΓ: Α,να μην ξεχασω, ΚΕΡΔΙΣΑ!!! icon_drunk.gif Ginobili επειδη η αξια του δευτερου δινει τη χαρα στον νικητη, μπορω να πω πως πηρα μεγαλη χαρα.... wink.gif
Και του χρονου!


Καταρχάς Συγχαρητήρια pierce21 για την νίκη.Άξιος νικητής.
Πραγματικά το ευχαριστήθηκα πολύ το παιχνίδι φέτος είχε πολλές ανατροπές και δεν κρύβω ότι παθιάστικα σε σημαντικό βαθμό...ψάχνοντας με το μυαλό μου για καλές ανταλλαγές tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif .Το σημαντικότερο πάντως ήταν ότι παρακολουθώντας τόσο επιμελώς τα στατιστικά των παικτών(όλων των παικτών σχεδόν του ΝΒΑ) για τις ανάγκες του παιχνιδιού,..εντρυφήσαμε και βελτιώθηκαν οι γνώσεις μας.Τουλάχιστον σε μ'ένα προσωπιικά αυτό συνέβη.

Και του χρόνου!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.