Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Jimar
γκρειβ μετα απο σκεψη δεχθηκα το τρειντ

αντε γουιλκινσον δεξου κ συ να προλαβουμε .
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Nov 20 2007, 22:31 ) *
Κώστα σου έχω κάνει μια πολύ συμφέρουσα πρόταση... wink.gif
Δές την!!

Στα ιδια θα μεινουμε!Ας παρουμε τους βασικους...μου δινεις 3 και σου δινω 3 στις ιδιες θεσεις αλλα οι δικοι μου μαζι εχουν λιγο παραπανω avg απο τους δικους σου...οι αλλοι που μου δινεις μενουν παγκο.Δε θα αλλαξει και τπτ αν γινει ανταλλαγη οποτε δεν την κανω,ετσι και αλλιως εκανα αρκετες ανταλλαγες αυτη την εβδομαδα,κατσε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε smile.gif
Παντως οι προσφορες σου ειναι πολυ ψαγμενες και ολες σε ευνοουν κατα βαθος...
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2007, 22:41 ) *
Στα ιδια θα μεινουμε!Ας παρουμε τους βασικους...μου δινεις 3 και σου δινω 3 στις ιδιες θεσεις αλλα οι δικοι μου μαζι εχουν λιγο παραπανω avg απο τους δικους σου...οι αλλοι που μου δινεις μενουν παγκο.Δε θα αλλαξει και τπτ αν γινει ανταλλαγη οποτε δεν την κανω,ετσι και αλλιως εκανα αρκετες ανταλλαγες αυτη την εβδομαδα,κατσε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε smile.gif
Παντως οι προσφορες σου ειναι πολυ ψαγμενες και ολες σε ευνοουν κατα βαθος...

καλά όπως νομίζεις....Πάντως ο Πόλ είναι σαφώς καλύτερος από τον Άιβερσον βαθμολογικά.Ενώ ο Αμάρε..μέχρι τώρα δεν απέδιδε τα αναμενόμενα..αλλά όπως βλέπεις,τώρα έχει αρχίσει και φορτσάρει...και ανεβαίνει συνεχώς.
Τώρα για Άρτεστ και Μάρβιν Ουίλιαμς...εντάξει..ο 1ος υπερτερεί λίγο...απλώς υπάρχει πάντα και το ενδεχόμενο..ο Τρελλάρας ο Αρτέστ...είτε να σταματήσει γιατί έτσι του κάπνισε...ή να σπάσει στο ξύλο κανά φουκαρά.... tongue.gif Ρίσκο είναι....
Jimar
καλα εγω παω για υπνο , κανω reject την προσφορα μην γινει καμια βλακεια και γινει το trade το βραδυ και μεινω με empty slots την επομενη εβδομαδα...
Gravedigger
QUOTE(Jimar @ Nov 21 2007, 00:58 ) *
καλα εγω παω για υπνο , κανω reject την προσφορα μην γινει καμια βλακεια και γινει το trade το βραδυ και μεινω με empty slots την επομενη εβδομαδα...

Δεν τον συμφέρει τον Wilkinson!Έκανε άλλη προσφορά που δεν συμφέρει εσένα,οπότε άκυρο...
kostasvc15
ginobili θες Αρτεστ 40 και Ρουντι Γκει 30 για Πολ 50;
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 20 2007, 23:15 ) *
ginobili θες Αρτεστ 40 και Ρουντι Γκει 30 για Πολ 50;

Δυστηχώς όχι...γιατί δεν έχω πλέι μέικερ μετά....&(Στην θέση του Ρούντι έχω Τζινόμπιλι και τον Τζόνσον των Χόουκς.......).
Τελικά θα μείνουμε όπως έχουμε.... tongue.gif
Pierce
κακο σκορ απο τον ιγκι, μετριο απο ντανκαν και καρμελο , αλλα οι ρεντ μπαινουμ και τζακσον ηταν συγκλονιστικοι. Ο τζακσον εχει ερθει φουριοζος απο την τιμωρια smiley.gif
Ginobili
Ευτυχώς όμως..είμαι ακόμα 1ος... tongue.gif
Άντε να γυρίσει και ο Κρίς Πόλ...να ανέβουμε λίγο... biggrin.gif
spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif
kostasvc15
Τραυματιας ειναι;
geosider
αφήστε τις βλακείες και κάντε μου καμιά σοβαρή πρόταση για νοβίτσκι αμα τον θέλετε
όχι μου πλακώσατε όλοι με τα παλτά για να πάρετε τον γερμαναρά

σαρούνα άντε να ενημερωθείς λίγο ohmy.gif
ο γουέμπερ που μου ζήτησες είναι τραυματίας και οι δύο άλλοι χειρότεροι από αυτούς που μου στειλες
αλλά ας πρόσεχες
δέχθηκατην ανταλλαγή, κοίτα μην μου ρθεις κλαίγοντας μετά wink.gif
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 21 2007, 17:16 ) *
Τραυματιας ειναι;

Ναι..είχε ενα μικροπροβληματάκι(στα 2 τελευταία παιχνίδια,οι Χόρνετς παίζουν με τον Πάργκο)...μάλλον δεν θα παίξει ούτε σήμερα.Από το μεθεπόμενο...τον περιμένω.
kostasvc15
QUOTE(geosider @ Nov 21 2007, 20:13 ) *
αφήστε τις βλακείες και κάντε μου καμιά σοβαρή πρόταση για νοβίτσκι αμα τον θέλετε
όχι μου πλακώσατε όλοι με τα παλτά για να πάρετε τον γερμαναρά

σαρούνα άντε να ενημερωθείς λίγο ohmy.gif
ο γουέμπερ που μου ζήτησες είναι τραυματίας και οι δύο άλλοι χειρότεροι από αυτούς που μου στειλες
αλλά ας πρόσεχες
δέχθηκατην ανταλλαγή, κοίτα μην μου ρθεις κλαίγοντας μετά wink.gif

Ωραιους τροπους εχεις! peace.gif
Μολις σου εκανα μια προσφορα για τον Ντιρκ...Καρι 27,Γκει 29 και Ραιτ 24!Οι παιχτες που σου δινω θα ειναι μετα τον Νιτρκ οι καλυτεροι σου παιχτες με βαση το avg...Αν τον Ντιρκ τον ειχε πχ ο Πιρς21 δεν θα του εκανα τετοια προσφορα γιατι δεν θα τον βοηθαγε αλλα στη δικια σου περιπτωση οι παιχτες που σου δινω θα σε βελτιωσουν...
Ginobili
Wilkinson..τι λες για... Αμάρε Στούντεμαιρ+Μάρβιν Ουίλιαμς+Πιετρούς για Μάρτιν+Πίρς+Κροσίρ?
Wilkinson
Ginobili to skeftome akoma.... tongue.gif

jjc exis protasi....
Gravedigger
Παέι και ο Arenas μετά τον Maggette....Από το κακό στο χειρότερο...Πάνω που άρχισα να ανεβαίνω φεύγουν 2 από τους καλύτερους μου παίχτες.

Anfernee Hardaway,Channing Frye για Gilbert Arenas
Και νταλίκα να τον πάταγε τον Gilbert για αυτούς τους 2 δεν τον δίνω.Ούτε για πάγκο δεν κάνουν.
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 22 2007, 12:42 ) *
Παέι και ο Arenas μετά τον Maggette....Από το κακό στο χειρότερο...Πάνω που άρχισα να ανεβαίνω φεύγουν 2 από τους καλύτερους μου παίχτες.

Anfernee Hardaway,Channing Frye για Gilbert Arenas
Και νταλίκα να τον πάταγε τον Gilbert για αυτούς τους 2 δεν τον δίνω.Ούτε για πάγκο δεν κάνουν.

Τι!!! έχει τραυματιστεί και ο Maggette???!!!! w00t.gif Πριν 2 μέρες σου ζήταγα Αρίνας και Μαγκέτι!!!! w00t.gif
Gravedigger
QUOTE(Ginobili @ Nov 22 2007, 16:15 ) *
Τι!!! έχει τραυματιστεί και ο Maggette???!!!! w00t.gif Πριν 2 μέρες σου ζήταγα Αρίνας και Μαγκέτι!!!! w00t.gif

Και όμως είναι αλήθεια!Maggette 2-3 βδομάδες εκτός,Arenas 3 μήνες εκτός...Και μάλιστα σκεφτόμουν πολύ σοβαρά να δεχτώ την προσφορά σου αφού ήταν από τις λίγες αξιόλογες που μου έχουν προτείνει!Θα είχες καταστραφεί σε αυτή την περίπτωση όπως και εγώ τώρα....
B for Basketball
Eισακουστηκε η apaithsh μου κ δεν μου ζητατε αλλα trades? 19.gif
geosider
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 21 2007, 21:21 ) *
Ωραιους τροπους εχεις! peace.gif
Μολις σου εκανα μια προσφορα για τον Ντιρκ...Καρι 27,Γκει 29 και Ραιτ 24!Οι παιχτες που σου δινω θα ειναι μετα τον Νιτρκ οι καλυτεροι σου παιχτες με βαση το avg...Αν τον Ντιρκ τον ειχε πχ ο Πιρς21 δεν θα του εκανα τετοια προσφορα γιατι δεν θα τον βοηθαγε αλλα στη δικια σου περιπτωση οι παιχτες που σου δινω θα σε βελτιωσουν...

γιατί τί έχουν οι τρόποι μου; blink.gif
για την πρόταση που κάνεις ίσως την δεχτώ θα την σκεφτώ λίγο ακόμη και θα απαντήσω την άλλη φορά
kostasvc15
Σημερα παλι εχασα ενα 70αρι μεσα στο νερο!Δεν επαιξαν ο Αρτεστ για προσωπικους λογους και ο Φορντ που ηταν χτυπημενος...
QUOTE(geosider @ Nov 22 2007, 22:13 ) *
γιατί τί έχουν οι τρόποι μου; blink.gif
για την πρόταση που κάνεις ίσως την δεχτώ θα την σκεφτώ λίγο ακόμη και θα απαντήσω την άλλη φορά

Τιποτα,εισουν λιγο αποτομος...
Θα περιμενω...
Σαρουνας περιμενω και απο σενα απαντηση...smile.gif
Pierce
εχω στο μυαλο μου να βαλω εναν επιπλεον κανονα για να γινει ακομα πιο δικαιο το παιχνιδι. Θα βαλω και πολ στο σαιτ για να δουμε, αλλα καλο θα ηταν να δω και εδω τις αποψεις σας.
Σκεφτηκα να βαλω οριο τα 82 παιχνιδια σε καθε θεση. Παραδειγμα για να γινω πληρως αντιληπτος.
Ας πουμε οτι την πρωτη εβδομαδα εγω εχω στο ροστερ μου τον μαριον στη θεση pf και εχει να παιξει 5 παιχνιδια.
ο gravedigger ας πουμε οτι στην ιδια θεση εχει τον ντανκαν που εχει να παιξει 2 παιχνιδια. Την επομενη εβδομαδα ανταλλαζουμε παιχτες και πλεον εγω εχω τον ντανκαν για pf και ο gravedigger τον μαριον. και για να απλοποιηθει το παραδειγμα ας παρουμε ως δεδομενο οτι δεν κουνιουνται ολη την σεζον απο τη θεση του pf και οτι δεν φευγουν απο το ροστερ.

οποτε εγω στη θεση του pf θα εχω τα 5 παιχνιδια του μαριον + 82 παιχνιδια του ντανκαν -2 που επαιξε για την ομαδα του gravedigger συνολο 85 παιχνιδια
ο gravedigger εχει τα 2 παιχνιδια του ντανκαν + 82 παιχνιδια του μαριον -5 που επαιξε για μενα την πρωτη εβδομαδα . συνολο 79 παιχνιδια.

ετσι στο τελος βγαινει οτι εγω θα εχω ποντους απο 6 παραπανω παιχνιδια στην θεση του pf απο οτι ο gravedigger.

θελετε να μπει το οριο ή οχι;
Gravedigger
Εγώ σου είπα την άποψη μου...!Καλύτερα όχι...Περιμένουμε απόψεις!
Ginobili
Μπααα..... wacko.gif 39.gif
kostasvc15
Διπλα στο pts (στο overall standings) το gp τι δειχνει;Γιατι σε αλλους ειναι μεγαλυτερο απο τους υπολοιπους...;
Αν ξερεις εξηγησε λιγο ρε Πιρς...Γενικα αυτα που ειπες παραπανω τα καταλαβα...
Pierce
αυτο που λεω απανω πρεπει να ειναι το gp.(δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια)
kostasvc15
Ωραια εγω πχ εγω 76...το 76 ομως τι ειναι; biggrin.gif Ποσα παιχνιδια εχω αυτον το μηνα;Ποσα ειχα τον προηγουμενο;Ειναι καλο που εχω μικροτερο αριθμο απο αλλους η κακο;Μπερδεμα ρε γμτ
Τεσπα αρχικα δε συμφωνω με αυτο που ειπε να γινει ο Πιρς...
BTW αμα κανω ντροπ ενα παιχτη και παρω εναν αλλον αυτο θεωρειται transaction;;;Ξαφνικα απο 19 πηγε 20 τωρα πως εγινε αυτο δε ξερω....
Pierce
ναι ειναι transaction και αυτο. το gp δεν επηρεαζει τιποτα μην ανησυχεις....
sarounas
QUOTE(geosider @ Nov 21 2007, 22:13 ) *
σαρούνα άντε να ενημερωθείς λίγο ohmy.gif
ο γουέμπερ που μου ζήτησες είναι τραυματίας και οι δύο άλλοι χειρότεροι από αυτούς που μου στειλες
αλλά ας πρόσεχες
δέχθηκατην ανταλλαγή, κοίτα μην μου ρθεις κλαίγοντας μετά wink.gif

μην ανυσηχείς καθόλου για μένα είμαι αρκετά ενημερωμένος
όσο για την ανταλλαγή, τον Τσάρλι ήθελα τον Τσάρλι σου πήρα...
οι τρεις που σου έδωσα μου ήταν άχρηστοι
έπειτα που ξέρεις καμμιά φορά μπορεί να κλείσει πουθενά ο Ουέμπερ
δεν είναι πρόβλημα να κάθεται στην άκρη του πάγκου μου

QUOTE(kostasvc15 @ Nov 23 2007, 00:47 ) *
Σαρουνας περιμενω και απο σενα απαντηση...smile.gif

Κώστα θα ξαναμπώ αύριο δεν προλαβαίνω τώρα..

QUOTE(pierce21 @ Nov 24 2007, 00:04 ) *
εχω στο μυαλο μου να βαλω εναν επιπλεον κανονα για να γινει ακομα πιο δικαιο το παιχνιδι. Θα βαλω και πολ στο σαιτ για να δουμε, αλλα καλο θα ηταν να δω και εδω τις αποψεις σας.
Σκεφτηκα να βαλω οριο τα 82 παιχνιδια σε καθε θεση. Παραδειγμα για να γινω πληρως αντιληπτος.
Ας πουμε οτι την πρωτη εβδομαδα εγω εχω στο ροστερ μου τον μαριον στη θεση pf και εχει να παιξει 5 παιχνιδια.
ο gravedigger ας πουμε οτι στην ιδια θεση εχει τον ντανκαν που εχει να παιξει 2 παιχνιδια. Την επομενη εβδομαδα ανταλλαζουμε παιχτες και πλεον εγω εχω τον ντανκαν για pf και ο gravedigger τον μαριον. και για να απλοποιηθει το παραδειγμα ας παρουμε ως δεδομενο οτι δεν κουνιουνται ολη την σεζον απο τη θεση του pf και οτι δεν φευγουν απο το ροστερ.

οποτε εγω στη θεση του pf θα εχω τα 5 παιχνιδια του μαριον + 82 παιχνιδια του ντανκαν -2 που επαιξε για την ομαδα του gravedigger συνολο 85 παιχνιδια
ο gravedigger εχει τα 2 παιχνιδια του ντανκαν + 82 παιχνιδια του μαριον -5 που επαιξε για μενα την πρωτη εβδομαδα . συνολο 79 παιχνιδια.

ετσι στο τελος βγαινει οτι εγω θα εχω ποντους απο 6 παραπανω παιχνιδια στην θεση του pf απο οτι ο gravedigger.

θελετε να μπει το οριο ή οχι;

όχι.-
Wilkinson
Ego gia na prototipiso kai ligo thelo na bi to orio... tongue.gif
Na gini kai ligo pio endiaferon biggrin.gif
Wilkinson
QUOTE(Ginobili @ Oct 30 2007, 12:10 ) *
Φίλε mojotzotzo (αλήθεια ποιός είναι?)..τον Τζινόμπιλι δεν τον δίνω..που να γκρεμιστεί ο κόσμος ολοκληρος!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Κόμπε+Λεμπρόν να μου δίνατε για τον Μανού..δεν θα δεχόμουν!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Auto to post molis to ida.... biggrin.gif tongue.gif
Meta mallon alakses gnomi an thimame kala e? tongue.gif
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Nov 24 2007, 10:20 ) *
Auto to post molis to ida.... biggrin.gif tongue.gif
Meta mallon alakses gnomi an thimame kala e? tongue.gif

Δεν αλλάζω γνώμη σε καμία περίπτωση!!! Τον Τζινόμπιλι δεν τον δίνω..ούτε για Γκαρνέτ+Λεμπρόν+Κόμπε!!! tongue.gif
Εξάλλου..τότε σου είπα....ότι δεν πιστεύω ότι την εννοούσες την πρόταση.... biggrin.gif
Das Kapital
Να μη μπει το οριο!
Wilkinson
QUOTE(Ginobili @ Nov 24 2007, 12:24 ) *
Δεν αλλάζω γνώμη σε καμία περίπτωση!!! Τον Τζινόμπιλι δεν τον δίνω..ούτε για Γκαρνέτ+Λεμπρόν+Κόμπε!!! tongue.gif
Εξάλλου..τότε σου είπα....ότι δεν πιστεύω ότι την εννοούσες την πρόταση.... biggrin.gif

Ego alla thimame...alla telos panton(kai to pm iprxi) tongue.gif
Loipon sou ekana para poli kali prosfora pane kai deksou biggrin.gif
Pierce
πως διαολο να μειωσω την διαφορα οταν ο ρασαρντ δευτερο συνεχομενο παιχνιδι κανει 15 και η ομαδα συνολικα εχει 23(!!!) λαθη angry_red.gif. Το οτι οι ιγκουανταλα και γουιλιαμς σερνονται πλεον θα παψω να το αναφερω, γιατι η εξαιρεση θα ειναι οταν θα αρχισουν να παιζουν καλα 68.gif
Gravedigger
Εγώ πως σκατά να μειώσω όταν τραυματίζονται όλοι οι παίχτες μου??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif 3 από τους βασικούς μου είναι τραυματίες.Μετά τους Arenas και Maggette χθες τέθηκε knock-out και ο Gerald Wallace...Ρε παιδιά έναν αγιασμό δεν τους έκανα....Μέχρι το τέλος της βδομάδας θα παίζω με 2 παίχτες.... sad.gif
Wilkinson
Re Ginobili me douleuis???? blink.gif
Telos panton...ekana akoma kaliteri protasi...an kai mou fenete poli gelio....(apla den exo psilo)
Ksero oti ti milicic ton ixes alla ksanaparton tongue.gif
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 24 2007, 11:43 ) *
Εγώ πως σκατά να μειώσω όταν τραυματίζονται όλοι οι παίχτες μου??? angry_red.gif angry_red.gif angry_red.gif 3 από τους βασικούς μου είναι τραυματίες.Μετά τους Arenas και Maggette χθες τέθηκε knock-out και ο Gerald Wallace...Ρε παιδιά έναν αγιασμό δεν τους έκανα....Μέχρι το τέλος της βδομάδας θα παίζω με 2 παίχτες.... sad.gif

Έλα ντε....είσαι πραγματικά η προσωποποίηση της Γκαντεμιάς...και μας παραπονιέται και ο Πίρς..που έχει μαζέψει όλους τους παικταράδες ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΟΡΕΡΣ του ΝΒΑ..... tongue.gif
Τι άλλο θα ακούσουμε...!!! icon_drunk.gif
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Nov 24 2007, 12:36 ) *
Re Ginobili me douleuis???? blink.gif
Telos panton...ekana akoma kaliteri protasi...an kai mou fenete poli gelio....(apla den exo psilo)
Ksero oti ti milicic ton ixes alla ksanaparton tongue.gif

Άντε..την δέχτηκα την πρόταση..μόνο και μόνο για να μην με πρήζεις... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Ελπίζω μόνο να μην το μετανιώσω biggrin.gif
Άντε καλορίζικος ο Αμάρε.... laugh.gif
Wilkinson
QUOTE(Ginobili @ Nov 24 2007, 15:14 ) *
Άντε..την δέχτηκα την πρόταση..μόνο και μόνο για να μην με πρήζεις... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Ελπίζω μόνο να μην το μετανιώσω biggrin.gif
Άντε καλορίζικος ο Αμάρε.... laugh.gif

ugly_tocktock.gif
Xaxa pantos i protasi itan para poli kali gia esena kai alli tetia den prokite na ksanaparis... tongue.gif
thnx gia amare kalorizikos kai se esena o martin biggrin.gif
jjc
Φοβερη μερα σημερα

Ο βαρονος τρελαθηκε και εκανε 80!! ο μαριον 60 και ο Σακ 55και νε με στην 5η θεση
ο Οκαφορ και ο Ουιλκοξ ειναι λιρες 100 και ο jeff green κανει 35αρια αλλα εοναι στον παγκο



σαρουνα-γκεο εχετε προτασεις
Wilkinson
Jimar gia des ligo mia protsi....multi trade ine....
Pierce
o iggy εκανε καλο παιχνιδι icon_joy.gif , αλλο ο καρμελο με τον ρασαρντ παλι μετρια πραγματα.... 45.gif
o jackson αν δεν ειχε 8 λαθη θα μου ειχε δωσει κανα 35αρι τουλαχιστον...
απολογισμος σημερα 24 λαθη. ακομα περισσοτερα απο τα χθεσινα (που ειχα και περισσοτερους παιχτες)


μεγαλη πληγη αυτη. οι παιχτες μου εχουν κανει 81 λαθη απο την Τριτη. Και του τζινομπιλι 47...
Gravedigger
XA!
Εμένα δεν κάνουν λάθη!Είναι τραυματίες!!! icon_drunk.gif
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 25 2007, 11:00 ) *
o iggy εκανε καλο παιχνιδι icon_joy.gif , αλλο ο καρμελο με τον ρασαρντ παλι μετρια πραγματα.... 45.gif
o jackson αν δεν ειχε 8 λαθη θα μου ειχε δωσει κανα 35αρι τουλαχιστον...
απολογισμος σημερα 24 λαθη. ακομα περισσοτερα απο τα χθεσινα (που ειχα και περισσοτερους παιχτες)
μεγαλη πληγη αυτη. οι παιχτες μου εχουν κανει 81 λαθη απο την Τριτη. Και του τζινομπιλι 47...

Ναι μιλας και εσυ... tongue.gif
QUOTE(Gravedigger @ Nov 25 2007, 11:47 ) *
XA!
Εμένα δεν κάνουν λάθη!Είναι τραυματίες!!! icon_drunk.gif

Αστα να πανε δηλαδη....Εμενα αυτη την εβδομαδα εχασε ο Φορντ 3 παιχνιδια,1 ο Αρτεστ (συνολο 8 μεχρι τωρα) και ο Αιβερσον δεν τα παει καλα απο τοτε που τον πηρα.Ολο το ιδιο σεναριο...αυτος που παιρνω σταματαει να παιζει καλα και αυτος που εχω δωσει παιζει 10 φορες καλυτερα απο πριν...
Gravedigger
Καταπληκτική η ομάδα μου χθες!4 παίχτες κατάφεραν να βγάλουν το εντυπωσιακό σκορ....78.5! 68.gif
Έμεινα πολύυυυυυ πίσω με τους τραυματισμούς...Τουλάχιστον αυτήν τη βδομάδα επιστρέφουν οι 2 από τους 3...Άντε μπας και επανέλθουμε αν και έχω χάσει πολύ έδαφος...
geosider
τελικά η υπομονή μου για τον νοβίτσκι ανταμείφθηκε αφού τον αντάλλαξα με έναν παικταρά σαν τον μαγκρέιντι και όχι με πολλούς μέτριους που μου δίνατε
αλλά είναι δυνατόν να μην δίνει sf για τον μαγκρέιντι
δυστυχώς έχω γεμίσει με πάρα πολλά sg,g είμαι πρόθυμος σε νέες ανταλλαγές
Pierce
ακουω προσφορες για τον καρμελο. ΔΕΝ ΘΕΛΩ PG οπως και 3 παγκιτες . Μονο σοβαρες προτασεις please smile.gif
Ginobili
Τι να πω πια....??? Κρίμα... ohmy.gif Έχω χάσει πολύ έδαφος...και η κατάρευση μου από την 1η θέση είναι ζήτημα χρόνου.....
Θα παλέψω με νύχια και με δόντια να κρατηθώ...αλλά.... sad.gif
Jimar
geosider , ειδα που εχεις ελλειψεις και σου εκανα μια προσφορα που νομιζω μας συμφερει και τους δυο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.