Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
B for Basketball
lebron15 αφου τοοοοοοοοοοοοοοσο θες τον jefferson σου προσφερω νεο trade smile.gif

Ginobilli ποιοι παιχτες σου ειναι διαθεσιμoi για trade????


Aυτος που μου ζητησε τον Brewer να μην αγχωνεται....θα δεχτω το trade...απλα κατι επαθε κ δεν μπορω να μπω στο site!!!
leelo15
Κοιμηθήκαμε με τον Γι Γιανλι ήταν στους free agents. Στο χθεσινό παιχνίδι ήταν πάντως πολύ καλός 13 πόντους 6 rebs και καλούτσικα ποσοστά. Εγώ πάντως τον άρπαξα τώρα tongue.gif
kostasvc15
Η βαθμολογια μεχρι στιγμης....

RANK TEAM PTS CHG TRANS
1 San Antonio Spu... 281.25 0 1
2 lebroniakos ast... 251.75 0 8
3 GangStars 236.5 0 4
4 Sithones BB 215 0 3
5 Huge Fellowship 211.5 0 5
6 Team mojotzotzo 184.5 0 2
7 Los Leelos 183.75 0 5
8 FILAGRIOS 178 0 0
9 Filothei Eagles 175 0 9
10 KourasmenaPalik... 154.75 0 14
11 ImMorTalS 122.75 0 6
12 All stars 115.5 0 2
13 Asxetoi alanas!... 90.25 0 8
14 Team 2 75.75 0 2
15 entelws_ilithio... 0 0 1

Ειμαι ομως πολυ ατυχος ρε γμτ!Εχω Στιβεν Τζαξον και Ρον Αρτεστ και ειναι και οι δυο τιμωρημενοι.Σαν να μη μου εφτανε αυτο αφησα τον Ντανλιβι στο παγκο και το παλικαρι εκανε πολυ καλη εμφανιση με 24 ποντους,12 ριμπαουντ και 4 ασσιστ αν θυμαμαι καλα...

Δινω οσο ειναι καιρος τον Τζαξον και τον Χιλ για F η Αρτεστ και Χιλ για SF...ο Αρτεστ θα χασει 6 παιχνιδια και ο Τζαξον γυριζει στις 18 Νοεμβριου...ακουω προσφορες ΤΩΡΑ γιατι οταν γυρισουν δεν τους δινω...
jjc
Οσες αλλαγες κανουμε τωρα, θα γινουν στο ροστερ απο δευτερα?
Αν ειναι ετσι καλυτετα να γινονται οι αλλαγες κυρακη και οχι τεταρτη


ΥΓ Κασελ-Πιετρους<>Τζακσον
Gravedigger
Οι αλλαγές θα γίνονται Τρίτη από Τετάρτη που ήταν γιατί αν κοιτάξετε τις weeks του fantasy πάνε από Τρίτη σε Τρίτη.Βολεύει καλύτερα για να μπορείτε να δείτε ποιους παίχτες θα χρησιμοποιήσετε κάθε βδομάδα και θα έχετε το δικαίωμα να αλλάξετε το ρόστερ σας.
kostasvc15
QUOTE(jjc @ Nov 1 2007, 12:47 ) *
ΥΓ Κασελ-Πιετρους<>Τζακσον

Σε μενα παει αυτο;Αν ναι δε δεχομαι...τον Τζακσον τον δινω με τον Γκραντ Χιλ για F η δινω Χιλ και Αρτεστ για SF,εκτος αν θες μονο Τζακσον και δωσεις κανενα καλο F
jjc
Τζακσον-Ντιο
Gravedigger
Παιδιά όσοι είστε τώρα στο fantasy δοκιμάστε να αλλάξετε το roster σας για week 1 + 2 και πείτε αν γίνεται γιατί μάλλον παίζει πρόβλημα.
kostasvc15
QUOTE(jjc @ Nov 1 2007, 13:07 ) *
Τζακσον-Ντιο

Μεσα...θα σου κανω προταση...
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Oct 31 2007, 23:03 ) *
lebron15 αφου τοοοοοοοοοοοοοοσο θες τον jefferson σου προσφερω νεο trade smile.gif

Ginobilli ποιοι παιχτες σου ειναι διαθεσιμoi για trade????
Aυτος που μου ζητησε τον Brewer να μην αγχωνεται....θα δεχτω το trade...απλα κατι επαθε κ δεν μπορω να μπω στο site!!!

Βασικά θέλω να ανταλλάξω τον Ρασίντ Γουάλας+Μίλισιτς και κανάν καλό παίκτη ακόμα..για να πάρω έναν καλύτερο PF...

Παιδιά,ανταλλαγές κάθε πότε έχουμε το δικαίωμα να κάνουμε? Επίσης,το ρόστερ(βασικοί-πάγκος),και αυτό κάθε πότε μπορούμε να το εναλλάσουμε..??

Υ.Γ Α!!!!! και μην ξεχνιόμαστε..είμαι πρώτος...!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
69.gif (προς το παρόν...)
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Nov 1 2007, 13:24 ) *
Βασικά θέλω να ανταλλάξω τον Ρασίντ Γουάλας+Μίλισιτς και κανάν καλό παίκτη ακόμα..για να πάρω έναν καλύτερο PF...

Παιδιά,ανταλλαγές κάθε πότε έχουμε το δικαίωμα να κάνουμε? Επίσης,το ρόστερ(βασικοί-πάγκος),και αυτό κάθε πότε μπορούμε να το εναλλάσουμε..??

Υ.Γ Α!!!!! και μην ξεχνιόμαστε..είμαι πρώτος...!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
69.gif (προς το παρόν...)


Mπα...δεν με βολευεις....καλο sf θελω...


Οσο για τις αλλαγες...κοιτα 2 ποστ πιο πανω... wink.gif

Edit: για εναν απο prince η williams το συζηταμε...προσφερω hughes kai mobley biggrin.gif
Gravedigger
Λοιπόν....Αλλαγές στο ρόστερ είπαμε κάθε Τρίτη.Τότε τα ρόστερ ξεκλειδώνουν και μπορείτε να διαχειριστείτε το υλικό σας.Και κάτι καινούριο.Κάθε ομάδα έχει δικαίωμα 15 ανταλλαγών μέσα στην χρονιά.Καλύτερα για εσάς να μην τις χρησιμοποιήσετε όλες τώρα για να έχετε σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά.
Ginobili
Λοιπόν..έκανα πρόταση Ρασίντ Γουάλας+Μίλισιτς+Ρούμπεν Πάτερσον για τον Γκαρνέτ.Αν δεχθώ αρνητική απάντηση,η ίδια πρόταση ισχύει και για Στούντεμαιρ,ίσως και για Μπούζερ.Για Ντάνκαν,είμαι διατεθειμένος να δώσω και περισσότερα..... wink.gif
Gravedigger
EDIT:20 transactions γιατί κάποιος έχει ήδη 14...Μετράνε οι προσθαφαιρέσεις παιχτών και οι ανταλλαγές...
Das Kapital
Γιατι αυτος ο περιορισμος co-commissioner? rolleyes.gif

Ρε Jimar εδω και 2 μερες περιπου σου εχω μια προσφορα,αν δε σου κανει καντην decline αλλα μη με εχεις να περιμενω wink.gif
Pierce
γιατι εχει παραγινει με το να αλλαζουμε συνεχεια παιχτες smile.gif . Μερικοι εχετε αλλαξει σχεδον ολη την ομαδα σε σχεση με αυτο που ειχατε στο ντραφτ tongue.gif και λαμβανοντας υποψιν οτι δεν υπαρχει σαλαρι καπ, καπως θα πρεπει να μπει ενα οριο ωστε να μην αλλαζεις αβερτα παιχτες. Σε διαφορετικη περιπτωση αν θελετε να αρθει αυτος ο περιορισμος θα μπει trade deadline η 28η φεβρουαριου. χμ για την ακριβεια θα σας βαλω ενα πολ στην λιγκα για να δω την αποψη σας,και ετσι θα πραξουμε.
Jimar
QUOTE
EDIT:20 transactions γιατί κάποιος έχει ήδη 14...Μετράνε οι προσθαφαιρέσεις παιχτών και οι ανταλλαγές...


ποιος ?? 65.gif 65.gif



QUOTE
Ρε Jimar εδω και 2 μερες περιπου σου εχω μια προσφορα,αν δε σου κανει καντην decline αλλα μη με εχεις να περιμενω


ok μπαινω τωρα να δω
B for Basketball
μου εβγαλε μυνημα(τα κοκκινα γραμματα πανω απο το ροστερ)

που λεει A trade has been accepted in your league. [Details]
Pending
Wed 02:01 PM ET
- Team mojotzotzo sends Turkoglu, Hedo - ORL(GF) to KourasmenaPalikaria
- KourasmenaPalikaria sends McDyess, Antonio - DET(PF) to Team mojotzotzo

και μου βγαζει protest trade!!!

και ερωτω εγω τωρα.....τι σχεση εχω με τις 2 παραπανω ομαδες για να πατησω protest???
Jimar
εχει λεει 4 protests γιατι διαμαρτυρεστε ρεε tongue.gif
kostasvc15
Πηρα τον Ντιο και αν και βασικος οι ποντοι του δεν μετρησαν...Θα μετρανε απο την επομενη εβδομαδα angry_red.gif
jjc
Ναι, το χθεσινο του σκορ μετρησε για μενα tongue.gif
Σημερα παμε για μεγαλα πραγματα αφου παιζουν: Ντειβις Μαρμπερι Λιουις Ντανκαν Ντιο Σακ και Κασελ
Ginobili
biggrin.gif biggrin.gif Καλά πάνε οι Σπέρς μου..... biggrin.gif biggrin.gif
smiley.gif icon_drunk.gif
Pierce
Θεαματικη αναδος για τους filothei eagles χθες,καθως βρεθηκα 2ος. Μαυρη τρυπα ο γουοκερ στην θεση του ''τζοκερ''. Αν ειχα στην θεση του τον bynum θα ειχα παρει μεγαλυτερη βαθμολογια. Το παιχνιδι της ζωης του χθες ο Καμαν αφου ειχε 26π και 18ρ. Παντως λογικη η ανοδος μου αφου επαιζε ολη η βασικη ομαδα πλην του ντερον. Α ρε ιγκι αν δεν εκανες και 6 λαθη....

το ροστερ μου οπως εχει διαμορφωθει(και μαλλον δεν θα αλλαξει και πολυ στη συνεχεια της σεζον)

PG Deron Williams - UTA [PG,SG]
SG Andre Iguodala - PHI [SG,SF]
G Michael Redd - MIL [SG,SF]
SF Carmelo Anthony - DEN [SF]
PF Shawn Marion - PHX [SF,PF]
F Desmond Mason - MIL [SF]
FC Chris Kaman - LAC [C]
C Eddy Curry - NYK [C]
UTL Antoine Walker - MIN [SF]
Bench Eddie House - BOS [SG]
Bench Mike Conley Jr. - MEM [PG,SG]
Bench Glen Davis - BOS [SF,PF]
Bench Kwame Brown - LAL [C]
Bench Andrew Bynum - LAL [C]
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2007, 09:54 ) *
Α ρε ιγκι αν δεν εκανες και 6 λαθη....


Aντε μωρε με τον αχρηστο....
Δωστον σε εμενα να εχει ησυχο το κεφαλι σου biggrin.gif


Οσο για την ομαδα μου αστα να πανε....
Χωρις τον σουπερσταρ δεν πας πουθενα....
Wade γυρνα γρηγορα!!!!!!!
sarounas
παίζω συνέχεια με δύο παίκτες λιγότερους εξαιτίας κάποιων αλλαγών που έκανα στην αρχή,
πριν την Τρίτη που γίνονται οι αλλαγές, υπάρχει τρόπος να γεμίσω τα δύο empty μου?


lebron εντάξει το καταλαβαίνω θέλεις τον James...
αλλά μου προσφέρεις για να στον δώσω Καπόνο, Χόρι και Γκασόλ? ούτε για πλάκα δεν το συζητώ

ναι μεν βγάζω τον James στο σφυρί αλλά αυτό γίνεται μόνο για δύο πρωτοκλασάτους παίκτες
(πχ για να τον πάρεις εσύ θα έπρεπε να μου δώσεις Γκίλμπο και Πάρκερ ή αντί για το γαλλάκι Γκασόλ και Γκόρντον) biggrin.gif
όπως καταλαβαίνεις για να έρθει ο Λεμπρόν πρέπει να κάνεις την ομάδα σου φύλλο και φτερό wink.gif
Pierce
πες μου με ποιους θες να γεμισεις τα empty σου. επειδη μαλλον εσυ δεν μπορεις(ουτε εγω ξερω αν μπορω αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια tongue.gif )
Gravedigger
Τι χάλια είναι αυτά ρε γαμώτο...Μόνο 3 παίχτες έπαιξαν καλά,με καλύτερο τον Camby που έκανε θραύση!Αλλά γενικά είμαι πολύ χαμηλά....Κάποια στιγμή θα ανέβω,ελπίζω να μην είναι αργά...

Edit:Μην κάνετε ηλίθιες προτάσεις για trade,σκεφτείτε πρώτα! (LeBron δεν πάει για σένα!)
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2007, 13:36 ) *
πες μου με ποιους θες να γεμισεις τα empty σου. επειδη μαλλον εσυ δεν μπορεις(ουτε εγω ξερω αν μπορω αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια tongue.gif )

στο PF τον Travis Outlaw
και στο UTL τον Derek Fisher
αν καταφέρεις κάτι θα με υποχρέωνες 77.gif
Pierce
καλα, και θα αφησεις τον posey στον παγκο; τεσπα η επιθυμια σου διαταγη μου.παω να κανω τις αλχημειες μου
kostasvc15
QUOTE(sarounas @ Nov 3 2007, 11:33 ) *
(πχ για να τον πάρεις εσύ θα έπρεπε να μου δώσεις Γκίλμπο και Πάρκερ ή αντί για το γαλλάκι Γκασόλ και Γκόρντον) biggrin.gif

Το Γκασολ και Γκορντον το εννοεις;Μπορει να το δεχεται ο Λεμπ15 smile.gif

K Sal 15 μολις σου εκανα μια προσφορα! rolleyes.gif

Οι απωλειες των Αρτεστ και Τζακσον μου εχουν κοστισει... sad.gif

Μου αρεσει bfb που ηθελες να σου δωσω τον Κομπι για τον Ουειντ...Παντως στο επομενο ματς παιζει o Dwayne
Pierce
στο utl μου βγαζει οτι εχεις τον φρανσις θες να στον αλλαξω;
sarounas
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 3 2007, 13:46 ) *
Το Γκασολ και Γκορντον το εννοεις;Μπορει να το δεχεται ο Λεμπ15 smile.gif

καλό ανέκδοτο tongue.gif
μέσα στο πακέτο συμπεριλαμβάνεται πάντα ο Γκίλμπο wink.gif
αν δεν θέλει να δώσει το γαλλάκι τότε πρέπει να μου δόσει 3 παίκτες 19.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2007, 11:36 ) *
πες μου με ποιους θες να γεμισεις τα empty σου. επειδη μαλλον εσυ δεν μπορεις(ουτε εγω ξερω αν μπορω αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια tongue.gif )

Εγώ ξέρω.Το έκανα το πρωί.Για να γεμίσουν τα "κενά" πρέπει να έχεις στον πάγκο παίκτη που να παίζει στην κατάλληλη θέση,στην οποία υπάρχει το κενό.(Δεν είναι τίποτα,το γράφει δίπλα στο empty).Αφού τον βάλεις,μετά πατάς save κάτω δεξιά.Τώρα,αν δεν έχεις τέτοιο παίκτη στον πάγκο,πρέπει να πάς στο "add player",και να ψάξεις να βρείς έναν παίκτη από τους ελεύθερους, που να παίζει στην κατάλληλη θέση(που είναι το empty).Μετά submit...τον βάζεις βασικό...και πάλι save μετά.

*Αν το ρόστερ είναι γεμάτο(υπάρχουν πολλοί δηλαδή στον πάγκο),τότε θα σου πεί,ποιόν θέλεις να διώξεις από τους υπάρχοντες,για να πάρεις τον καινούριο.
sarounas
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2007, 13:49 ) *
στο utl μου βγαζει οτι εχεις τον φρανσις θες να στον αλλαξω;

άλλαξε τον να μην τον βλέπω μπροστά μου 19.gif
sarounas
QUOTE(Ginobili @ Nov 3 2007, 13:51 ) *
Εγώ ξέρω.Το έκανα το πρωί.Για να γεμίσουν τα "κενά" πρέπει να έχεις στον πάγκο παίκτη που να παίζει στην κατάλληλη θέση,στην οποία υπάρχει το κενό.(Δεν είναι τίποτα,το γράφει δίπλα στο empty).Αφού τον βάλεις,μετά πατάς save κάτω δεξιά.Τώρα,αν δεν έχεις τέτοιο παίκτη στον πάγκο,πρέπει να πάς στο "add player",και να ψάξεις να βρείς έναν παίκτη από τους ελεύθερους, που να παίζει στην κατάλληλη θέση(που είναι το empty).Μετά submit...τον βάζεις βασικό...και πάλι save μετά.

*Αν το ρόστερ είναι γεμάτο(υπάρχουν πολλοί δηλαδή στον πάγκο),τότε θα σου πεί,ποιόν θέλεις να διώξεις από τους υπάρχοντες,για να πάρεις τον καινούριο.

έχω παίκτες που μπορώ να βάλω
αυτό που λες παραπάνω το δοκίμαζα πριν αλλά δεν μου έσωζε τις αλλαγές που έκανα ohmy.gif

αυτή την στιγμή πάντως δεν μπορώ να κάνω τίποτε,
αφού μαγειρεύει ο pierce tongue.gif (κάνει τις αλλαγές) και δεν φορτώνει η σελίδα wink.gif
Pierce
done sarounas.πειραξα λιγο και την ομαδα του μορφη για να κλεισω και εκεινου τα κενα.


τα transactions αυξηθηκαν στα 30. Τελος,δεν προκειται να ξαναλλαξει αυτο
Gravedigger
QUOTE(pierce21 @ Nov 3 2007, 13:57 ) *
τα transactions αυξηθηκαν στα 30. Τελος,δεν προκειται να ξαναλλαξει αυτο

Έτσι απόλυτο σε θέλω!!! tongue.gif icon_wave.gif
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Nov 3 2007, 11:44 ) *
Τι χάλια είναι αυτά ρε γαμώτο...Μόνο 3 παίχτες έπαιξαν καλά,με καλύτερο τον Camby που έκανε θραύση!Αλλά γενικά είμαι πολύ χαμηλά....Κάποια στιγμή θα ανέβω,ελπίζω να μην είναι αργά...

Edit:Μην κάνετε ηλίθιες προτάσεις για trade,σκεφτείτε πρώτα! (LeBron δεν πάει για σένα!)

Κάτσε ρε φίλε...κούλαρε.Το "ηλίθιες προτάσεις" παραείναι υποκειμενικό... Τον Στογιάκοβιτς σου πρόσφερα για τον Josh Smith.Δεν σου πρόσφερα τον Ζελαμπάλ....Θα σε χάλαγε δηλαδή να έχεις βασικό τον Πέτζα αντί του Josh Childress,που δεν σου προσφέρει τίποτα και τον έχεις βασικό????
Έχεις δει την απόδοση του Πέτζα στα 2 παιχνίδια που έπαιξε....???

Δεν σου λέω ντέ και καλά να δεχθείς την πρόταση μου,το decline από μόνο του αρκεί.Απλώς,δεν χρειάζεται να μας πείς ότι δεν σκεφτόμαστε,και ότι κάνουμε ηλίθιες προτάσεις.....
Gravedigger
Ρε δεν λέω για σένα!Έχω δει πολύ χειρότερες προτάσεις από την δικιά σου! peace.gif
Das Kapital
Ginobili μας εχεις παρει τα σωβρακα tongue.gif

Sarounas εχεις δικιο αλλα ενταξει ελπιζω πως μπορει καποιος ανθρωπος να το σκεφτεται αλλιως wink.gif στο κατω κατω ομως δινω Γκασολ που ειναι ηγετης πασαρει,σκοραρει,μπλοκαρει παιρνει και ρημπαουντ και ολα αυτα με καλα ποσοστα!

Για να μου παρει καποιος Bargnani,Gordon και Αrenas πρεπει να ειναι πολυ μαγκας!

To Gasol ενταξει τον σκοτωνω ευκολα και τον Parker αλλα τους παραπανω πολυ δυσκολα smile.gif !

Ποιος ειναι αυτος ο FILAGRIOS ρε παιδια; blink.gif Μερικοι εχουν φτιαξει ομαδα και ουτε καν ξερουμε ποιοι ειναι ασε που δεν μπαινουν ποτε να δουν

Ο morfi γιατι δε βαθμολογειται;
Ginobili
pierce21,γιατί όταν πάω στο trade room,να προτείνω κάποια ανταλλαγή..μου βγάζει το παλιό ρόστερ(αρχικό)?
Μόνο τους παλιούς μπορούμε να ανταλλάσουμε(από το αρχικό ρόστερ του ντράφτ)???
Gravedigger
QUOTE(lebron15 @ Nov 3 2007, 14:48 ) *
Ο morfi γιατι δε βαθμολογειται;

Ο Morfi δεν έπαιρνε βαθμούς μέχρι τώρα γιατί είχε περισσότερους παίχτες στο ρόστερ του.Τον έφτιαξε όμως ο Pierce και από αύριο θα είναι ΟΚ.

QUOTE(Ginobili @ Nov 3 2007, 15:04 ) *
pierce21,γιατί όταν πάω στο trade room,να προτείνω κάποια ανταλλαγή..μου βγάζει το παλιό ρόστερ(αρχικό)?
Μόνο τους παλιούς μπορούμε να ανταλλάσουμε(από το αρχικό ρόστερ του ντράφτ)???

Το παλιό ρόστερ είναι αυτό που έχεις αυτήν την βδομάδα.Οι αλλαγές στο ρόστερ γίνονται κάθε βδομάδα οπότε από την επόμενη θα έχεις δικαίωμα να ανταλλάξεις τους παίχτες που απέκτησες με ανταλλαγή.


Ελπίζω να σας κάλυψα! smile.gif
B for Basketball
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 3 2007, 11:46 ) *
Μου αρεσει bfb που ηθελες να σου δωσω τον Κομπι για τον Ουειντ...Παντως στο επομενο ματς παιζει o Dwayne

angry_red.gif
Που να ηξερα οτι θα τραυματιζοταν....
Αφου δεν ειχε καν σταυρο σεν αντιθεση με το κομπε που ειχε....!!!
Ολα αναποδα ηρθαν.... sad.gif
Ginobili
Kostas φίλε μου,που έχεις τους GangStars,απάντησε μου επιτέλους στην πρόταση που σου έκανα.
Προσφέρω Wallace, Rasheed - DET(PF),Milicic, Darko - MEM(FC),Gomes, Ryan - MIN(F) για τον Μπούζερ.
Από Τρίτη,θα διαπραγματεύομαι και τον Μάρβιν Ουίλιαμς της Ατλάντα...
Das Kapital
B for basketball εχεις προσφορα!
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 4 2007, 12:25 ) *
B for basketball εχεις προσφορα!

Πλακα μου κανεις? angry_red.gif
Das Kapital
Gasol για Αl και μου δινεις αλλον εναν!

Σε παει;
B for Basketball
QUOTE(lebron15 @ Nov 4 2007, 12:43 ) *
Gasol για Αl και μου δινεις αλλον εναν!

Σε παει;

Νο....ο Αλ δεν φευγει...
Μονο με εξαιρετικη προταση!!
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Nov 4 2007, 12:44 ) *
Νο....ο Αλ δεν φευγει...
Μονο με εξαιρετικη προταση!!

Ποιός είναι ο Al?
Pierce
λογικα για τον jefferson μιλανε. Πραγματι γερο χαρτι ο AJ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.