Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΒΑ fantasy 07-08
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Gravedigger
Wilkinson έχεις τρελή πρόταση...! biggrin.gif
Pierce
καλοριζικοι κωστα biggrin.gif
οπως καταλαβαινεις jimar ακυρη η προταση για τον tmac. εκτος αν θες τον redd + καποιον ακομα για τον tmac
Ginobili
Kostas για Μάρμπερι+Μπλάουντ+Αρτέστ σου δίνω Αζουμπουίκε+Μίλισιτς+Γκρέιντζερ. Τι λές??
Wilkinson
Re pierce o t-mac den ine traumatias???? blink.gif
jjc
BfB δεν ξερω αν λαμβανεις τα μυνηματα μου αλλα ο Εμεκα φευγει μονο για ισαξιο 4αρι
Pierce
καποια στιγμη θα γυρισει.... smile.gif
B for Basketball
QUOTE(jjc @ Nov 17 2007, 16:04 ) *
BfB δεν ξερω αν λαμβανεις τα μυνηματα μου αλλα ο Εμεκα φευγει μονο για ισαξιο 4αρι

A ok....παω πασο!!
kostasvc15
QUOTE(pierce21 @ Nov 17 2007, 15:55 ) *
καλοριζικοι κωστα biggrin.gif
οπως καταλαβαινεις jimar ακυρη η προταση για τον tmac. εκτος αν θες τον redd + καποιον ακομα για τον tmac

Thnx ma
Ο Ουοκερ δεν χωραει στο ροστερ μου γτ εχω αρκετους καλους αλλα θα τον χρηισιμοποιησω για trade,μετραει παντως wink.gif

QUOTE(Ginobili @ Nov 17 2007, 15:56 ) *
Kostas για Μάρμπερι+Μπλάουντ+Αρτέστ σου δίνω Αζουμπουίκε+Μίλισιτς+Γκρέιντζερ. Τι λές??

Ο Στεφον και ο Ρον εχουν πανω απο 30 ρε...απο σενα μονο ο Γκρειντζερ εχει πανω απο 30...Την προταση που σου εκανα εγω την ειδες;


Περιμενω απαντησεις παιδια...
Wilkinson
Bfb sou ekana poli kali protasi....Oloi ine vasikoi kai iparxoun pextes pou se endiaferan an thimame kala... biggrin.gif
Gravedigger
Wilkinson βελτίωσα λίγο την πρόταση μου...!Childress αντί Watson...

Edit:Άκυρο,απλά έβγαλα 1 παίχτη από αυτούς που θα μου έδινες!
Wilkinson
QUOTE(Gravedigger @ Nov 17 2007, 18:51 ) *
Wilkinson βελτίωσα λίγο την πρόταση μου...!Childress αντί Watson...

Edit:Άκυρο,απλά έβγαλα 1 παίχτη από αυτούς που θα μου έδινες!

Re c mou ine poli diskolo na tin dexto....giati sou dino tous 3 kaliterous mou pextes(ektos garnet)kai oi pio poli pou mou dinis tha pane bench(desto kalitera kai tha dis oti ama isouna stin thesi mou oute esi tha to dexosouna...)
Gravedigger
QUOTE(Wilkinson @ Nov 17 2007, 19:03 ) *
Re c mou ine poli diskolo na tin dexto....giati sou dino tous 3 kaliterous mou pextes(ektos garnet)kai oi pio poli pou mou dinis tha pane bench(desto kalitera kai tha dis oti ama isouna stin thesi mou oute esi tha to dexosouna...)

Εσύ ξέρεις!Πάντως σου δίνω 4 βασικούς για 3.Στην θέση αυτών που θα μου δώσεις θα πάνε οι Davis,Aldridge,Wilcox ενώ σου μένει και ο Wallace που μπορείς να τον βάλεις στην θέση του Parker! rolleyes.gif
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 17 2007, 16:18 ) *
Ο Στεφον και ο Ρον εχουν πανω απο 30 ρε...απο σενα μονο ο Γκρειντζερ εχει πανω απο 30...Την προταση που σου εκανα εγω την ειδες;
Περιμενω απαντησεις παιδια...

Καλά θα μας τρελλάνεις..?? blink.gif Ο Στεφόν έχει 27,9...ο Αρτέστ 42,2 και ο Μπλάουντ 9,2
Αντιστοίχως....αυτοί που σου δίνω...ο Γκρέιντζερ 32,ο Αζουμπουίκε 29,5 και ο Μίλισιτς 25.7
Πες μου απλά δεν θέλω...μην λέμε ανακρίβειες....

Όσον αφορά την πρόταση που μου έκανες....εσύ στην θέση μου θα την δεχόσουν..??? Είναι δυνατόν να σου φαίνεται "άνιση" η δική μου πρόταση...και η δική σου λογική?? Θα έδινες τόσο εύκολα τον Γιάο Μίνγκ...?
Gravedigger
Wilkinson η πρόταση που σου είχα κάνει για τον Pierce ισχύει ακόμα αλλά κατά λάθος την έκανα clear.Αν αποφασίσεις να τον δώσεις κάν'την μου εσύ!
Wilkinson
Ginobili sou ekana kali protasi....
Des ti orgia ekane exthes o calderon...
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Nov 17 2007, 17:56 ) *
Ginobili sou ekana kali protasi....
Des ti orgia ekane exthes o calderon...

15 πόντοι-10 ασσίστ δεν αποτελούν "όργιο" tongue.gif Τι να τον κάνω τον Καλντερόν..? Ειδικά αν έχω τον Πόλ!!!! w00t.gif
Γκρέιτζερ-Όντομ είναι μία η άλλη..από εκεί και πέρα...ζητάς να σου δώσω Ρόι(35.4)+Μίνγκ(47.3) για Κέβιν Μάρτιν+Άντονι Πάρκερ....??? blink.gif blink.gif blink.gif Έχει λογική αυτό...???? w00t.gif
Και με τι σέντερ θα παίζω..??

Κότσο πάς να με πιάσεις....??? tongue.gif
wink.gif
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Nov 17 2007, 17:30 ) *
Καλά θα μας τρελλάνεις..?? blink.gif Ο Στεφόν έχει 27,9...ο Αρτέστ 42,2 και ο Μπλάουντ 9,2
Αντιστοίχως....αυτοί που σου δίνω...ο Γκρέιντζερ 32,ο Αζουμπουίκε 29,5 και ο Μίλισιτς 25.7
Πες μου απλά δεν θέλω...μην λέμε ανακρίβειες....

Όσον αφορά την πρόταση που μου έκανες....εσύ στην θέση μου θα την δεχόσουν..??? Είναι δυνατόν να σου φαίνεται "άνιση" η δική μου πρόταση...και η δική σου λογική?? Θα έδινες τόσο εύκολα τον Γιάο Μίνγκ...?

Βασικα δεν ηξερα ποσο ειχαν ακριβως αλλα δεν περιμενα ειχαν τοσο οι Αζουμπουλουκος και Μιλισιτς...Αλλα και παλι απο μενα θα επαιρνες ονοματα ρε...
Οσο για τον Μινγκ σου εδινα 4 παιχτες αν θυμαμαι καλα(Ουαλλας,Χιλλ,Ουοκερ,Ραιτ).Δεν ειναι και παραλογη η ανταλλαγη...ετσι νομιζω δλδ rolleyes.gif
Τεσπα πηρα Ραντολφ για Ουαλλας,Ουοκερ και Μο πιτ οποτε δε θελω πια τον Μινγκ. 69.gif

ΥΓ.Εγω φταιω που σου εδωσα Μπουζερ tongue.gif .
Ginobili
QUOTE(kostasvc15 @ Nov 17 2007, 18:26 ) *
Βασικα δεν ηξερα ποσο ειχαν ακριβως αλλα δεν περιμενα ειχαν τοσο οι Αζουμπουλουκος και Μιλισιτς...Αλλα και παλι απο μενα θα επαιρνες ονοματα ρε...
Οσο για τον Μινγκ σου εδινα 4 παιχτες αν θυμαμαι καλα(Ουαλλας,Χιλλ,Ουοκερ,Ραιτ).Δεν ειναι και παραλογη η ανταλλαγη...ετσι νομιζω δλδ rolleyes.gif
Τεσπα πηρα Ραντολφ οποτε δε θελω πια τον Μινγκ. 69.gif

ΥΓ.Εγω φταιω που σου εδωσα Μπουζερ tongue.gif .

Ουαλλας,Χιλλ,Ουοκερ,Ραιτ δεν μου τους έδινες μόνο για τον Μίνγκ....μου ζήτησες και κάτι ακόμα.....


Όσο για τον Μπούζερ....για να είμαι ειλικρινής...σε ευγνωμονώ καθημερινά για τον παικταρά που μου έδωσες tongue.gif !!! tongue.gif Παίζει σημαντικό ρόλο αυτή η κίνηση στο ότι είμαι στην 1η θέση...!!! biggrin.gif
Wilkinson
Ousiastika etsi opos to les sou edina Calderon - Martin - Parker gia Ming - Roy
Pantos i diki mou i triada exi pio polous pontous apo tin diada sou wink.gif
Apo eki kai pera opos nomizis...
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Nov 17 2007, 18:33 ) *
Ousiastika etsi opos to les sou edina Calderon - Martin - Parker gia Ming - Roy
Pantos i diki mou i triada exi pio polous pontous apo tin diada sou wink.gif
Apo eki kai pera opos nomizis...

Ναι ζήτα μας και τα ρέστα από πάνω.... tongue.gif
Μου έδεινες Καλντερόν-Μάρτιν-Πάρκερ-Όντομ....για Ρόι-Μίνγκ-Γκρέιτζερ.οκ?
Θες να σου δώσω και εγώ 3 παίκτες που να έχουν περισσότερους΄πόντους από τον Γκαρνέτ...?? Θα δεχθείς...? Όχι....

Πάρκερ και Καλντερόν δεν κάνουν ούτε για τον πάγκο μου....ο Μάρτιν πέφτει πάνω σε άλλον καλύτερο που έχω για βασικό....
Wilkinson
Telos panton....
Autin tin stigmi pantos exo protasi apo kapion pou mou dini 6 pextes gia K.G tongue.gif
Gravedigger
Jjc και Leelo έχετε προσφορές!Το παλεύω πόσες μέρες να κάνω μια ανταλλαγή και δεν μου βγαίνει...Όχι τίποτα άλλο δεν μου έχετε κάνει και καμία καλή πρόταση!
Ginobili
Kostas,σου έχω μια πρόταση...για δες την προσεκτικά...
jjc
QUOTE(Gravedigger @ Nov 17 2007, 19:35 ) *
Jjc και Leelo έχετε προσφορές!Το παλεύω πόσες μέρες να κάνω μια ανταλλαγή και δεν μου βγαίνει...Όχι τίποτα άλλο δεν μου έχετε κάνει και καμία καλή πρόταση!


εχεις κανει πολυ καλη προσφορα για Αρινας (για μπαρον δεν το συζηταω, δεν κουνιεται απο κει) αλλα δε εχει προλαβει να παιξει αγωνα για την ομαδα, τον πηρα προχτες. παρ'ολα αυτα δεν την απορριπτω, λιγο υπομονη κανε μονο wink.gif
Gravedigger
Όλοι υπομονή μου ζητάνε!Μετά τον Wilkinson και εσύ!Αμάν!Αγανάκτησα!Θέλω απάντηση εδώ και τώρα!

(Καλά περιμένω! tongue.gif Αρκεί να μην αργήσεις πολύ!)
Das Kapital
Ρε μαγκες βαρεθηκα να βλεπω προσφορες ενος παιχτη(kobe) για πεντε οπου οι 4 απο αυτους θα φανε drop και αν καποιος θελει να κανουμε μια ανταλλαγη καλυτερα να δει το ροστερ μου και θα καταλαβει πως εχω πολυ και καλο πραγμα στα guards αλλα υστερω σε forwards και centers

Μονο ο jimar με νιωθει tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(Ginobili @ Nov 17 2007, 18:33 ) *
Ουαλλας,Χιλλ,Ουοκερ,Ραιτ δεν μου τους έδινες μόνο για τον Μίνγκ....μου ζήτησες και κάτι ακόμα.....
Όσο για τον Μπούζερ....για να είμαι ειλικρινής...σε ευγνωμονώ καθημερινά για τον παικταρά που μου έδωσες tongue.gif !!! tongue.gif Παίζει σημαντικό ρόλο αυτή η κίνηση στο ότι είμαι στην 1η θέση...!!! biggrin.gif

Οχι ρε! ohmy.gif Μονο Μινγκ ζηταγα!!!Θα με κανεις να ξαναψαξω για trade τωρα...

QUOTE(Wilkinson @ Nov 17 2007, 19:04 ) *
Telos panton....
Autin tin stigmi pantos exo protasi apo kapion pou mou dini 6 pextes gia K.G tongue.gif

Μερικους απο τους παιχτες που σου εδινα εφυγαν για αλλο trade...οποτε ακυρη η προσφορα που σου εκανα...παντως κατι καλο θα βρω για να σου δωσω,μπορει κατι καλυτερο απο πριν smile.gif

QUOTE(Ginobili @ Nov 17 2007, 19:37 ) *
Kostas,σου έχω μια πρόταση...για δες την προσεκτικά...

Ειναι καλο το trade σου αλλα ακομα ο Μπος δεν παιζει καλα και πιανει μεγαλα σκορ...δεν θα βιαστω να τον δωσω οπως εκανα με αλλους...παντως αν βγαλεις απο σενα Γκρειντζερ και Μιλισιτς η εστω Πολ και Μιλισιτς και βαλεις Μινγκ παιζει και να δεχτω... smile.gif

QUOTE(lebron15 @ Nov 17 2007, 22:48 ) *
Ρε μαγκες βαρεθηκα να βλεπω προσφορες ενος παιχτη(kobe) για πεντε οπου οι 4 απο αυτους θα φανε drop και αν καποιος θελει να κανουμε μια ανταλλαγη καλυτερα να δει το ροστερ μου και θα καταλαβει πως εχω πολυ και καλο πραγμα στα guards αλλα υστερω σε forwards και centers

Μονο ο jimar με νιωθει tongue.gif

Ρε πας καλα,τι ντροπ;Σου εδινα Χιλλ(κοντα 30 avg),Ουοκερ (F)(μη σε ξεγελαει,τωρα παιρνει μπρος,εκανε μερικα 30ρια biggrin.gif ),Πιτερσον,Ραιτ (παιζει πολυ καλα,καλο avg,λειπει και ο Καρτερ) και Ρουντι Γκει....Ουοκερ αντι Βλαντιμιρο,Ραιτ αντι Τουριαφ,πιτερσον αντι Ουελς banana.gif και Γκει στη θεση του Κομπι.Ο Χιλλ που μπορει και να εχει θεση στο ροστερ μπορει ευκολα να γινει trade με καποιον αλλο απο το παγκο σου για καποιο ψηλο...τεσπα οπως το βλεπει ο καθενας,παντως εισαι 11ος και βασιζεσαι στην επιδοση ενος παιχτη...Σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου να μεινεις 11ος... icon_wave.gif

ΥΓ:Στο κατω κατω δικος μου δεν ειναι;Εγω δε στον εδωσα;Εσυ δεν εισαι αυτος που τον κραζει συνεχεια;;;

Επανερχομαι αυριο βραδυ....εχω αγωνα στη Ναξο!Ερ Κεφ ετοιμασουtongue.gif
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
kostasvc15
Ginobili και Wilkinson (η αλλιως Μανου και Μανου tongue.gif )σας εκανα τελικα απο μια προσφορα για να μου απαντησετε μεχρι αυριο το βραδυ.Απλα μερικοι παιχτες υπαρχουν και στα δυο trade οποτε αν καποιος δεχτει το αλλο trade ακυρωνεται.Ginobili ειναι λογικη η προσφορα μου smile.gif .Wilkinson απαντησεις απο αυτους που δεν γραφουν εδω θα αργησεις να παρεις...
QUOTE(Ginobili @ Nov 17 2007, 19:37 ) *
Kostas,σου έχω μια πρόταση...για δες την προσεκτικά...

Λεγε με Κωστα! biggrin.gif tongue.gif

ΑΤΥΧΙΕΣ shot.gif

Αρινας:
Τελευταιο παιχνιδι με τους Γκανγκσταρς θα ηταν το σημερινο αλλα δεν αγωνιστικε...Γενικα δεν προσφερε και τπτ σπουδαιο οσο τον ειχα...
Οκαφορ:
Απο τοτε που τον εκανα trade αρχισει και παιζει αρκετα καλα.Απο την αλλη εβδομαδα θα εχω τον Καρι στη θεση του εαν δεν τον παρει κανεις...
Ντανλιβι:Μια απο τα ιδια,τωρα που τον εδωσα παιζει καλα.Εκανε πολυ καλο ξεκινημα αλλα τον ειχα στο παγκο στην αρχη γτ ειχα μεσα τον Χιλλ ο οποιος παιζει καλα μονο οταν τον εχω στο παγκο(εδω και 2 εβδομαδες,τη πρωτη εβδομαδα δεν εκανε τπτ σπουδαιο).Μαζι με τη σημερινη αποδοση του Ντανλιβι αν ειχα και μια 35αρα απο τον Γκιλμπο θα ειμουν μια χαρα!
Γκει:Δεν τα παει καλα σημερα με τους Μαβς (οπως και ο Τερι) και αρχιζω να ανυσηχω για τον νεοφερτο...
Das Kapital
QUOTE
πιτερσον αντι Ουελς

O Wells ειναι bench παρολ'αυτα ειναι καλος παιχτης,κανει καλα σκορ αλλα οπως εχω ξαναπει απο guard εχω πολυ πραγμα

QUOTE
παντως εισαι 11ος και βασιζεσαι στην επιδοση ενος παιχτη...Σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου να μεινεις 11ος... icon_wave.gif

Μακαρι να εμενα 11ος,πλεον ειμαι 13ος ηταν το ονειρο της ζωης μου ευχαριστω ολους εσας που με περασατε tongue.gif

QUOTE
ΥΓ:Στο κατω κατω δικος μου δεν ειναι;Εγω δε στον εδωσα;Εσυ δεν εισαι αυτος που τον κραζει συνεχεια;;;

Τον ντραφταρες αυτο δε σημαινει οτι και δικος σου ο Bryant μου ανηκει 19.gif

QUOTE
ΥΓ:Στο κατω κατω δικος μου δεν ειναι;Εγω δε στον εδωσα;Εσυ δεν εισαι αυτος που τον κραζει συνεχεια;;;

Σου ευχομαι να μη βαλεις ουτε ποντο και να γελαει ο Κεφ στην εξεδρα 19.gif
B for Basketball
K_sal_15 εχεις προταση...!!!
Μιση ομαδα για σενα δινω!!!!
Ginobili
lebron έχεις πρόταση.
jjc
Grave σου εκανα την ιδια προταση αλλα αναποδα, οχι δεν ειμαι παλαβος tongue.gif
Χθες τραυματιστηκε ο Αρινας και δεν ξερω τωρα κατα ποσο τον θες.
Αυτο που περιμενα και δεβ απαντουσα ειναι η ανακαμψη του BigBen που αρχισε να φορτσαρει και θα εστελνε τον Ουικοξ στον παγκο
Gravedigger
Όπως είδες δέχτηκα...Ο Arenas κάποια στιγμή θα στρώσει.Και ουσιαστικά η μόνη απώλεια μου ήταν ο Wilcox αφού τον Davis ήθελα να τον ξεφορτωθώ!Έτσι και αλλιώς ο Arenas την Τρίτη θα επιστρέψει άρα δεν χάνω κάτι αφού δεν μπορούσα να τον χρησιμοποιήσω νωρίτερα.
Das Kapital
Ginobili δε βλεπω τιποτα μαλον επειδη εκανες το trade με το mojotzotzo χαθηκε η προσφορα που εκανες σε εμενα,τελος παντων νομιζω πως οι αλλοι πρεπει να αρχισουν να φοβουνται γιατι βγηκες κερδισμενος απο το trade κατι που θα πει πως ο πρωτος γινεται ακομα καλυτερος!
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Nov 18 2007, 13:53 ) *
Ginobili δε βλεπω τιποτα μαλον επειδη εκανες το trade με το mojotzotzo χαθηκε η προσφορα που εκανες σε εμενα,τελος παντων νομιζω πως οι αλλοι πρεπει να αρχισουν να φοβουνται γιατι βγηκες κερδισμενος απο το trade κατι που θα πει πως ο πρωτος γινεται ακομα καλυτερος!

Ναι γι'αυτό μάλλον.Πάντως το trade με τον mojotzotzo ήταν πράγματι πολύ καλό και μας συνέφερε και τους δύο.Ο mojotzotzo θα μπαλώσει σίγουρα κάποιες τρύπες,γιατί είχε κάτι σαπάκια σε κάποιες θέσεις...και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος με τους παίκτες που πήρα biggrin.gif .Έχω πολλούς καλούς ψηλούς...
Ελπίζω ο Αμάρε Στούντεμαιρ να πάρει πράγματι τα πάνω του...
Pierce
ginobili ελπιζω να σπουδαζεις νομικη. ο,τι αλλο και να σπουδαζεις χαραμιζεσαι.
Das Kapital
Ρε Ginobili μη μας δουλευεις οτι βγηκατε κερδισμενοι και οι 2 ο pierce εχει δικιο εκανες 2 trade με vc και αυτο που βγηκες ΑΠΟΛΥΤΑ κερδισμενος,εχει την πειθω μεσα σου; Τι να πω; δε ξερω,απο εδω και περα θα σε συμβουλευομαι οταν θελω να πεισω καποιον biggrin.gif
Wilkinson
jjc mou ekanes tromeri protasi den leo alla o K.G ine anantikatastatos.... sad.gif
Gia opion allo thelete....
mojotzotzo
ξερω οτι βοηθησα(τον τζινομπιλι) να κανει την ουτως ή αλλως καλυτερη ομαδα αλλα γεμισα και το δικο μου ροστερ οποτε κατι κερδισα και εγω
Wilkinson
Gravedigger exis protasi........ biggrin.gif
kostasvc15
Wilkinson ακυροι οι 6 παιχτες για τον ΚG;
Μοτζο Μοτζο σου εκανα μια αλλη προσφορα καλυτερη απο πριν...
jjc
Ουλικινσον, τελευταια προσπαθεια
Αν αρνηθεις παραιτουμαι smile.gif
Pierce
leelo εχεις προταση αρκετα δελεαστικη πιστευω smile.gif
Ginobili
QUOTE(pierce21 @ Nov 18 2007, 17:35 ) *
ginobili ελπιζω να σπουδαζεις νομικη. ο,τι αλλο και να σπουδαζεις χαραμιζεσαι.

Όχι...Χημικός σπουδάζω.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif



Y.Γ Λοιπόν αποφάσισα να αρχίσω να διαπραγματεύομαι τα 2 μεγάλα μου χαρτιά..Γιάο Μίνγκ και Πόλ.Περιμένω προτάσεις για όποιον ενδιαφέρεται.
Das Kapital
Εγω παλι δινω τον Bryant αλλα οσες προτασεις μου εχουν γινει ειναι απογοητευτικες απο οτι εχω δει ο pierce κανει καλες αλλα εμενα δε μου εχει κανει ποτε ουτε μια 68.gif

pierce σε περιμενω για Bryant! icon_wave.gif
Wilkinson
Alithia otan egine to draft isastan oloi mesa tin idia stgmi????(asxeto alla mou ekane entiposi tongue.gif )


Y.G o filos mou o Ginobili pnatos mpike entelos sto noima tou pexnidiou..... tongue.gif
Pierce
ειναι ορολογιακη βομβα ρε ο κερατας....
λογικα θα θες δυο βασικους μου ,αλλα μονο για τον γκαρνετ θα εκανα αποψιλωση...(αλλα ο γκαρνετ δεν ερχεται angry_red.gif ), οποτε δεν με πολυ ενδιαφερει ,σορυ... sad.gif
Ginobili
QUOTE(Wilkinson @ Nov 18 2007, 19:23 ) *
Alithia otan egine to draft isastan oloi mesa tin idia stgmi????(asxeto alla mou ekane entiposi tongue.gif )
Y.G o filos mou o Ginobili pnatos mpike entelos sto noima tou pexnidiou..... tongue.gif

Ναι μέσα είμασταν,σχεδόν όλοι τότε.Πάντως στον 1ο γύρο του ντραφτ,διάλλεξα προτελευταίος παίκτη...και είχα κάτι τσαντίλες θυμάμαι.... laugh.gif
Ginobili
Έχω κάνει προτάσεις σε FILAGRIOS και στον Lebron.Eίναι πολύ "ψαγμένες",και σας οφελούν... wink.gif
Pierce
o filagrios εχει καποια προβληματακια με την συνδεση του οποτε αν θες συντομα απαντηση δεν.....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.